2856 Archeologische en Bouwhistorische kroniek van de Gemeente Utrecht 1988, 1989, 1990, 1991-1992, ingenaaid, 8vo, ca.730pp, 4 boeken met talrijke foto's en tekeningen, z.g.a.n., pakket E 18,- 
4711 Archeologische en Bouwhistorische kroniek van de Gemeente Utrecht 1988-1992, ingenaaid, gr.8vo, ca.730pp, 4 jaarboeken, met talrijke foto's en tekeningen, z.g.a.n., pakket E 18,- 
4697 Comptes rendu du Congrès International de Géographie Amsterdam 1938, Leiden, E.J.Brill, 1938, 1st edition, stiched, gr.8vo, ca.4000pp, 14 books, in french & german, ills., folding maps E 125,- 
4698 Congrès International de Géographie Amsterdam 1938, excursion A, B1, B2, B3, B4, B5, C, 1938, 1e druk, ingenaaid, 8vo, ca.760pp, Excursions a Zeeland, , Pays Mineur, Polders et dunes, Rotterdam et ses environs, région glaciaire, ancien Zuiderzee, Indes Néerlandaises E 65,- 
6622 Cursus cafébedrijf. Sociale hygiëne, 2004, 3e druk, paperback, 4vo, 266pp, ills., aantekeningen op laatste pagina E 8,- 
8207 Diccionario manual amador. Francés-Espanol / Espanol-Francés, 1971, 3e druk, linnen, kl.8vo, 1310pp, pakket E 8,- 
5635 Het goud der Thraciërs. Archeologische schatten uit het bezit van 25 musea in Bulgarije / Troje <--> Thracië. Archeologische schatten uit de DDR en .., 1984, 3e druk, ingenaaid, 260pp, met talrijke foto's, Rotterdam, Museum Boymans-Van Beuningen E 5,- 
5504 Informatiebeleid, 1994, 1e druk, ingenaaid, 488pp E 6,- 
6953 Introduction to C++, 1997, 1st edition, paperback, 240pp, uitgave van Microsoft E 7,- 
9573 Oliemotoren. Handleiding voor verbrandingsmotoren, Deventer, AE.E.Kluwer, 1955, 8e druk, linnen, 423pp, met talrijke ills., naam op schutblad E 8,- 
9823 De oogst. Denkers die ons wereldbeeld veranderden, 2000, 2e druk, paperback, 468pp, pakket E 9,- 
6394 Register op alle de deelen der Natuurkundige lessenvan den Heer Abt Nollet, 1772, 1e druk, halfleer, kl.8vo, 160pp, Utrecht, Samuel de Waal, met een "berigt van den boekverkoper", hoeken band l.beschadigd E 125,- 
9049 Renewable energy in Europe. Building Markets and Capacity, 2004, 1e druk, ingenaaid, 202pp E 20,- 
4688 Rijnstreek, 1983, 1e druk, ingenaaid, 92pp, Westerheem jaargang XXXII, no.5, september 1983 E 5,- 
5514 Stoom. Handleiding voor het stoombedrijf, 1929, 1e druk, linnen, 352pp, ills., rug besch. E 10,- 
3620 Stoom. Handleiding voor het stoombedrijf, Deventer, AE.E.Kluwer, 1933, 2e druk, linnen, 444pp, met talrijke ills., onderk.rug besch., gevl. E 5,- 
2658 Tandraderen, 1919, 1e druk, linnen, 78pp, uitg. Ned. maatschappij van kogellagers, A'dam, ills, hoeken band beschadigd Plus 2 geniette overdrukken uit het Techn.tijdschrift E 15,- 
4689 Westerheem Themanummer Midden-Brabant, 1989, 1e druk, geniet, 80pp, Westerheem jaargang XXXVIII, no.2, april 1989, ills. E 5,- 
4690 Westerheem Utrecht en omstreken, 1996, 1e druk, geniet, 56pp, Westerheem jaargang 45, no.1, februari 1996 over Utrecht en omstreken, ills. E 4,- 
4995 (red), Archeologische en Bouwhistorische kroniek van de gemeente Utrecht, 1990, 1e druk, ingenaaid, 170pp, jaarboek met talrijke foto's en tekeningen, z.g.a.n. E 4,- 
4505 Abhedananda S., De kracht van den geest of Wanneer is men een yogi, 1928, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 128pp E 6,- 
9850 Aczel A.D., Entanglement. The unlikely story of how scientists, mathematicians, and Philosophers proved Einstein's spookiest theory, 2001, 1st edition, paperback, 283pp E 8,- 
8492 Addink-Samplonius M. (red), Urnen delven. Het opgravingsbedrijf artistiek bekeken, 1983, 1e druk, karton+omslag, 144pp, met talrijke foto's, Dieren, De Bataafs Leeuw E 7,- 
8506 Albers S.J. e.a., De katakomben Rome Valkenburg, N.V. Paul Brand, ca.1915, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 176pp, met foto's, onderstrepingen met potlood, gebruikssporen E 9,- 
4611 ALBRECHT J.C.H., Contributions to the geology of the region between Soengai Klindjau and Soengai Belajan, northern Koetai, Borneo, 1946, 1e druk, linnen, 122pp, Diss. Univ. Utrecht, ills., 2 fold.maps E 20,- 
0979 Allen R.E., Winnie-de-Poeh en het Oplossen van Problemen, 2001, 7e druk, paperback, 192pp, z.g.a.n. E 5,- 
8879 Allen R.E., Winnie-de-Poeh en het Oplossen van Problemen, 2000, 6e druk, paperback, 192pp, z.g.a.n. E 5,- 
1055 ALTERA J., Leerplan voor het tekenonderwijs op de lagere school, Groningen, P.Noordhoff N.V., 1948, 2e herz. druk, halflinnen, , 392pp, kl. & zw/w ills., pakket E 15,- 
9491 ALTERA J. (samenst), Leerplan voor het tekenonderwijs op de lagere school, Groningen, P.Noordhoff N.V., 1948, 2e herz. druk, halflinnen, 392pp, kl. & zw/w. ills, hoeken band l.beschadigd E 12,- 
9436 Alvarez A., De wrede god. Een studie over zelfmoord, A'dam, Arbeiderspers, 1974, 1e druk, paperback, 330pp E 5,- 
8392 Anati E., Camonica Valley, 1964, 1e druk, karton+omslag, 274pp, met talrijke foto's, London, Jonathan Cape, depiction of Village life in the Alps from Neolithic times to the Birth of Christ as revealed by thousands of newly found rock carvings E 12,- 
9096 Aponso H.A. e.a., Your child your family. A guide to good family health, 1999, 2nd revised edition, boards, 4vo, 288pp E 8,- 
5434 AYER A.J., Hume, 1999, 1e druk, paperback, 136pp, z.g.a.n. E 6,- 
9674 Baart J. e.a., Opgravingen in Amsterdam. 20 jaar stadskernonderzoek, van Dishoeck, 1977, 1e druk, kunstleer+omslag, gr.8vo, 524pp, met talrijke foto's, gezocht standaardwerk E 45,- 
4278 Bakas A. e.a., Na het vagevuur van de kredietcrisis: The Future of Finance. een nieuwe toekomst voor banken, verzekeraars en pensioenfondsen, 2008, 1e druk, kunstleer, gr.8vo, 299pp, z.g.a.n. E 12,- 
3117 Bakker B., Te gek om los te lopen. Misverstanden in de psychiatrie, A'dam, Arbeiderspers, 2003, 3e druk, paperback, 192pp, naam op schutblad E 5,- 
5959 Bakker P. e.a., Communicatiekaart van Nederland, 1997, 1e druk, paperback, 249pp E 5,- 
8487 Band A.P. van den e.a.(red), Archeologie in veelvoud. Vijftig jaar Archeologische Werkgemeenschap in Nederland1, 2001, 1e druk, karton, 256pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 18,- 
3487 Barnett R.C. e.a., Bij gelijke geschiktheid. waarom mannen en vrouwen hetzelfde zijn, 2005, 1e druk, paperback, 320pp, z.g.a.n. E 5,- 
8164 Barry J.A., Technobabble, 1993, 1st edition, stiched, 268pp E 7,- 
9172 Bartels C.P.A., Veel weten kan somtijds baten. over het commercialiseren van kennis, 1994, 1e druk, ingenaaid, 79pp, z.g.a.n. E 5,- 
3008 Beenakker J.J.J.M., Historische geografie: landschap en nederzetting, Zutphen, Walburg Pers, 1989, 1e druk, ingenaaid, 55pp, ills., z.g.a.n. E 6,- 
9950 Beerling R.F. (verz), De samenleving. Wijsgerige teksten, Deventer, Loghum Slaterus, 1966, 1e druk, paperback, 212pp E 4,- 
8442 Beex G., Onderzoek van grafheuvels te Weelde. Bijdragen tot de Studie van het Brabantse Heem, Deel X, 1960, 1e druk, geniet, Oisterwijk, St. Brabants Heem, 30pp + platen E 8,- 
2890 Bellone E., Galilei. Leven en werken van een onrustige geest, 2002, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 148pp, met talrijke ills., z.g.a.n. E 18,- 
10051 Benda J., De levende gedachten van Kant, A'dam, J.H.Paris, 1949, 1e druk, linnen, kl.8vo, 225pp E 5,- 
1918 Benner B., Genezing door dieet, 1948, 1e druk, linnen, 302pp, licht smoezelig E 8,- 
5529 BERG A.v.d. e.a., Automatisering onder controle. Edp-auditing als volwassen beroep, Deventer, AE.E.Kluwer, 1990, 2e herz. druk, karton, 318pp E 7,- 
9355 Berg J. van den, Planning and control of warehousing systems, 1996, 1st edition, paperback, 193pp, dissertation E 12,- 
8977 BERG J.H. van den, Metabletica of leer der veranderingen. Beginselen van een historische psychologie, Kampen, J.H.Kok N.V., 1974, 21e druk, ingenaaid, 256pp, gebruikssporen E 5,- 
7339 BERG J.H. van den, Metabletica of leer der veranderingen. Beginselen van een historische psychologie, Kampen, J.H.Kok N.V., 1956, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 256pp E 12,- 
9514 Berg J.H. van den, Metabletica of leer der veranderingen, 1974, 26e druk, paperback, 255pp E 6,- 
8404 BERG J.H. van den, Metabletica of leer der veranderingen. Beginselen van een historische psychologie, Kampen, J.H.Kok N.V., 1968, 16e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 256pp E 6,- 
2108 BERG J.H. van den, Metabletica of leer der veranderingen. Beginselen van een historische psychologie, Kampen, J.H.Kok N.V., 1959, 9e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 256pp E 8,- 
2894 Bergia S., Einstein. Kwanten en relativiteit. revolutie in de natuurkunde, 2002, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 147pp, met talrijke ills., z.g.a.n., alleen de omslag iets verkleurd E 15,- 
2899 Bergsma A., Het brein. Ons innerlijk universum, 1997, 3e druk, karton+omslag, gr.8vo, 208pp, ills. E 6,- 
7036 Besselink L.F.M. e.a.(red), Verzameling Nederlandse Wetgeving NVM SOM Studiejaar 2007/2008, SDU, 2007, 1e druk, paperback, ca.5000pp, 4 delen, deel B gebruikssporen, pakket E 18,- 
9088 Beukel A. van den, De dingen hebben hun geheim. Gedachten over natuurkunde, mens en God, 1995, 13e druk, paperback, 192pp E 4,- 
8040 Beukel A. van den, Met andere ogen. Over wetenschap en het zoeken naar zin, W.ten Have, 1994, 2e druk, paperback, 230pp E 6,- 
9322 Biemans C., Spirit! Meer zin in samenwerking, 2004, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 211pp, z.g.a.n. E 13,- 
7822 Bijl W.C. e.a., Volksontwikkeling. Beginselen en practijk, Deventer, Loghum Slaterus, 1938, 1e druk, linnen, 204pp E 6,- 
2900 Bilz F.E., Das neue Naturheilverfahren. Jubilaüms Ausgabe. Lehr- und Nachschlagebuch der naturgemäßen Heilweise..., 1898, 75th edition, cloth, gr.8vo, 1943pp, Leipzig, F.H.Bilz, with color plates and many photos and drawings, pakket E 95,- 
6992 Blauw E., Het corporate image. Beeldvorming van de onderneming, 1986, 1e druk, paperback, 198pp E 5,- 
8389 Blink H., Nederland en zijne bewoners. Handboek der Aardrijkskunde en Volkenkunde van Nederland, 1892, 1e druk, linnen, 1712pp, Amsterdam, C.L.Brinkman, met kaarten en afbeeldingen, 3 delen, bovenkant ruggen gevlekt E 25,- 
9795 Bode G., Het poëtische denken van Jean Carteret, 2000, 1e druk, ingenaaid, 192pp E 6,- 
6684 Boer A.J. de, Basiscursus Windows NT Workstation 4.0, 1997, 1e druk, ingenaaid, 304pp E 4,- 
4042 BOER J.A., Wenken en raadgevingen voor de bouw, aanleg en inrichting van gymnastieklokalen, sport- en speelterreinen, 1941, 1e druk, linnen, 200pp, illustraties (foto's/tekeningen), enkele aantekeningen op laatste bladzijde geschreven E 11,- 
9750 Boersma J.S. e.a.(red), festoen. Opgedragen aan A.N. Zadoks-Josephus Jitta bij haar zeventigste verjaardag, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 700pp, met talrijke ills., een bundel wetenschappelijke opstellen, vochtvlek onderkant rug, Dutch, English, German, Italian and French text E 20,- 
8918 Bom J., Uw oneindig leven, 1989, 1e druk, paperback, 248pp E 5,- 
6460 Bon J. v. (red.), IT Service Management Best Practices deel 3, 2006, 1e druk, karton, 406pp, z.g.a.n. E 30,- 
5564 Boom H., 1506. reis door het Europa van Machiavelli, Erasmus, Jeroen Bosch en Johanna de Waanzinnige, 2005, 1e druk, ingenaaid, 296pp, ills., z.g.a.n. E 13,- 
5885 Boom S. van den, Customer media in de praktijk. Relatiemedia deel 2. 122 cases uit Nederland en België, 2009, 1e druk, ingenaaid, 335pp, z.g.a.n. E 12,- 
3344 BOOMGAART L., Smaller Foraminifera from Bodjonegoro, 1949, 1st edition, cloth, gr.8vo, ca.200pp, about Java, ills., slightly stained cover E 20,- 
0566 Boonstra O. e.a.(red), Historische informatiekunde. Inleiding tot het gebruik van de computer bij historische studies, 1990, 1e druk, ingenaaid, 398pp, z.g.a.n. E 9,- 
5501 Borgerhoff H.J. e.a.(red), De wonderen der techniek, ca.1900, 1e druk, halfleer, 320pp, over o.a. onderzeeboten, pyramiden, mijnen, Romeinsche aquaeducten, enz,enz, met foto's, pakket E 12,- 
8499 Borman R., Oude beschavingen van de Lage Landen. Speurtocht naar het dagelijks leven van onze voorouders van ijstijd tot volksverhuizing, A'dam, Elsevier, 1980, 1e druk, karton+omslag, 218pp, met talrijke foto's E 9,- 
9076 Bos G., ICT woordenboek. ruim 7.500 begrippen van A tot Z, 2000, 1e druk, karton, 744pp, incl. CD-ROM, pakket E 10,- 
9920 Bos R., Het eerste onderwijs in de aardrijkskunde. handleiding bij het aanvankelijk aardrijkskundig onderwijs, Groningen, Wolters Noordhoff, 1900, 1e druk, linnen, 143pp, belettering rug verschoten, naam op schutblad E 12,- 
2568 BOSSEN P. / ZEE P.v.d., Maritieme meteorologie en oceanografie. Leerboek voor koopvaardijofficieren, 1932, 4e herz. druk, linnen, , 318pp, ills(f/t/k),rug verschoten, pakket E 12,- 
9661 Boulay N., Principes d'anthropologie générale, 1901, 1st edition, hleather, kl.8vo, 334pp, Paris, Lethielleux E 25,- 
5569 Bragg W., Het wonder van het licht, Den Haag, Leopold, 1934, 1e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 204pp, ills., pakket E 9,- 
7152 Bragg w., Het wonder van het licht, Den Haag, Leopold, 1934, 1e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 204pp, ills., pakket E 10,- 
6554 Brakell Buys R. v., Gestalten uit de perzische mystiek, Deventer, AE.E.Kluwer, ca.1940, 1e druk, linnen, kl.8vo, 144pp E 8,- 
6565 Brakell Buys R. v., Grondvormen der mystiek, Deventer, AE.E.Kluwer, ca.1930, 1e druk, linnen+omslag, 192pp E 9,- 
9167 Brandt Corstius H., Water en vuur, 1995, 1e druk, paperback, 95pp E 4,- 
8123 Breymann U., Designing Components With The C++ Stl. A New Approach to Programming, 2000, 1st edition, boards, 302pp, fine copy E 20,- 
8649 Bricker Ch. e.a., Geschiedenis van de cartografie, 1981, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 276pp, Alphen aan den Rijn, Atrium, met talrijke kaarten in kleur E 40,- 
6942 Brinkman M.E., Het drama van de menselijke vrijheid. De ambivalente rol van het christelijke vrijheidsbegrip in de westerse cultuur, 2000, 1e druk, paperback, 320pp E 12,- 
8114 Brock H.H., The Norton history of chemistry, 1993, 1st edition, paperback, 744pp, fine copy, pakket E 7,- 
7257 Broekhuijse H.J.M., Het einde van de sociaaldemocratie. Ralf Dahrendorfs thesen over liberalisme en socialisme, 2002, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 702pp, Utrecht, Zeno E 18,- 
4877 BROGLIE L.de, Het continue en discontinue in de moderne natuurkunde, A'dam, L.J.Veen, 1848, 1e druk, linnen, 8vo, 260pp E 5,- 
9827 Brooks R.A., De kunstmatige mens, Hoe machines ons veranderen, 2002, 1e druk, paperback, 303pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 7,- 
4791 Bruin J., Het Christelijk geloof en de beoefening der natuurwetenschap, Kampen, J.H.Kok N.V., 1932, 1e druk, linnen, 163pp, roestvlekkig., l.gebruikssporen E 6,- 
6979 Bunt J. e.a.(red), Dynamiek in de distributie, Deventer, AE.E.Kluwer, 1989, 1e druk, karton, 472pp, pakket E 7,- 
5441 BURKE P., Montaigne, 1999, 1e druk, paperback, 110pp, z.g.a.n. E 6,- 
6983 Busato V. e.a., Topbedrijven van de toekomst, Groningen, Wolters Noordhoff, 2002, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 301pp, z.g.a.n. E 7,- 
5969 Bussel L. v., Infarct. De naderende stilstand van Nederland, 2008, 1e druk, karton, 111pp, met foto's, z.g.a.n. E 12,- 
9820 Calvin W.H., De opkomst van het intellect. 'Een reis naar de ijstijd', Bert Bakker, 1994, 1e druk, paperback, 308pp E 8,- 
4530 CANNEGIETER H.G., Waarnemingen betreffende ionisatie van gassen door licht, van stralende gassen afkomstig, 1911, 1e druk, ingenaaid, 8vo, 80pp, proefschrift, rug l.besch. E 20,- 
7251 Capra F., Het keerpunt. Wetenschap, samenleving en de opkomst van de nieuwe cultuur, A'dam, Contact, 1986, 2e druk, paperback, 486pp, pakket E 6,- 
8846 Chalmers A., Wat heet wetenschap? Over aard en status van de wetenschap en haar methoden, J.A.Boom & zoon, 1983, 2e herz. druk, ingenaaid, 214pp E 6,- 
8421 Champion S., Archeologische termen en technieken. Alfabetische gids, Amerongen, W.Gaade, 1981, 1e druk, karton, 108pp, met talrijke ills. E 8,- 
3843 Churton T., Geschiedenis van de gnosis. De kennis van het hart, 1989, 1e druk, karton+omslag, 163pp, met foto's E 7,- 
0439 Churton T., Geschiedenis van de gnosis. De kennis van het hart, 1989, 1e druk, karton+omslag, 163pp, met foto's, z.g.a.n. E 8,- 
5567 Coad P./ Yourdon E., Objectgeorienteerde analyse, 1997, 2e herz. druk, ingenaaid, gr.8vo, 229pp, l.gebruikssporen E 10,- 
6826 Cohen A. e.a., Fonologie van het Nederlands en het Fries. Inleiding tot de moderne klankleer, Leiden, Martinus Nijhoff, 1961, 2e druk, linnen, gr.8vo, 156pp, naam op schutblad E 7,- 
8710 Cole K.C., Het heelal en het theekopje. de schoonheid van wiskunde, 1998, 1e druk, paperback, 264pp, scheur midden in boek, tekst op schutblad E 5,- 
3070 Collett P., De verborgen boodschap. Het geheim van lichaamstaal ontmaskerd, Utrecht, Bruna, 2003, 1e druk, paperback, 331pp, Onze lichaamshouding en gezichtsuitdrukking verraden meer over onze gedachten en emoties dan we denken... E 7,- 
6465 Cooper S., Building Internet Firewalls, 2000, 2e druk, paperback, 870pp, naam op schutblad, pakket E 12,- 
4324 CORBIN A., Pestdamp en bloesemgeur. Een geschiedenis van de reuk, 1986, 1e druk, paperback, 380pp, ills E 8,- 
9137 Cornelissen F. (red), Leerlandschappen in de praktijk. Aan de slag met schoolprofilering, 2001, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 127pp, met foto's, z.g.a.n. E 8,- 
4640 COSTER H.P., The gravity field of the western and central mediterranean, 1945, 1st edition, stiched, 8vo, 58pp, Thesis RUU, with folding maps E 15,- 
4876 CRESSON A., De wijsgerige stelsels, A'dam, Wereldbibliotheek, 1935, 1e druk, linnen, 8vo, 304pp E 5,- 
3831 Dalai Lama, Oog van de wijsheid. de visie van Z.H. Dalai Lama, 2005, 1e druk, paperback, 142pp, z.g.a.n. E 8,- 
6617 Daniken E. von, De terugkeer van de goden, 1993, 1e druk, karton+omslag, 303pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 11,- 
5936 Däniken E. von, Signalen uit het Stenen Tijdperk, LUI, 1992, 1e druk, karton, 156pp, bandontwerp door, z.g.a.n. E 12,- 
5926 Däniken E. von, Terug naar de sterren, 1970, 1e druk, karton+omslag, 199pp, met foto's E 5,- 
8717 Darwin Ch., Over het ontstaan van soorten. door middel van natuurlijke selectie, of het behoud van bevoordeelde rassen in de strijd om het leven, 2009, 1e druk, paperback, 395pp, z.g.a.n., pakket E 9,- 
8384 Daudin F.M., Histoire naturelle, generale et particulière, des reptiles. Tome premier, ca.1802, 1st edition, leather, kl.8vo, 384pp, Paris, F.Dufart, with 15 etches, back damaged, scarce E 195,- 
7214 Daumas M., Scientific Instruments of the Seventeenth and Eighteenth Centuries and their Makers, 1989, 1st edition, boards, kl.4vo, 362pp, with numerous photographs, with large index, pakket E 45,- 
6973 Deitel H.M. e.a., C++ how to program, 1997, 2nd edition, paperback, gr.8vo, 1130pp, pakket E 14,- 
8451 Dekker C. e.a.(red), Schitterend ongeluk of sporen van ontwerp? over toeval en doelgerichtheid in de evolutie, 2005, 3e druk, paperback, 348pp, naam op schutblad E 12,- 
7034 Delfgaauw B., Beknopte geschiedenis der wijsbegeerte, 1975, 10e druk, pocket, 160pp E 4,- 
6939 Delfgaauw B., Filosofie van de vervreemding als vervreemding van de filosofie, Kampen, J.H.Kok N.V., 1987, 1e druk, paperback, 264pp E 10,- 
0430 Derksen A.A. de, Rationaliteit en wetenschap, Assen, Van Gorcum & Comp., 1980, 1e druk, ingenaaid, 358pp E 8,- 
6222 Dickinson H.W., James Watt. craftsman & engineer, 1935, 1st edition, cloth, gr.8vo, 208pp, with numerous illustrations, pakket E 10,- 
3480 Diekstra R., Persoonlijk onderhoud. zakboek voor zelfanalyse, 1993, 4e druk, paperback, 278pp, l.gebruikssporen zoals scheefgelezen E 4,- 
8729 Diekstra R., Persoonlijk onderhoud. zakboek voor zelfanalyse, 1993, 2e druk, paperback, 278pp E 5,- 
7749 Dohmen J., Het leven als kunstwerk, 2008, 1e druk, paperback, 219pp E 6,- 
6950 Dooren W. v., Denkwegen in de geschiedenis van de nieuwere wijsbegeerte, 1983, 1e druk, ingenaaid, 252pp E 7,- 
4666 DOORMAAL S.V.D. J.C.A.V., Onderzoekingen betreffende de lössgronden van zuid-Limburg, 1945, 1e druk, ingenaaid, 94pp, proefschrift, ills. E 15,- 
4531 DORSSER H.J. v., Het landschap van westelijk Noordbrabant. Bijdrage tot het inzicht in de ontstaanswijze, 1956, 1e druk, ingenaaid, 8vo, 134pp, Middelharnis, Flakkeesche Drukkerij, proefschrift, ills. (f/k) E 15,- 
4021 DRIESSEN M., Beginselen der mijnbouwkunde, 1942, 2e druk, halflinnen, 253pp, Bedoeld voor de opleiding van mijnwerkers. Standaardwerk. E 12,- 
8202 Dubreuil H., Nieuwe normen. De bronnen van de productiviteit en van de vreugde, Deventer, AE.E.Kluwer, ca.1933, 1e druk, linnen, 284pp E 8,- 
3089 Dunning A.J., Uitersten. Beschouwingen over menselijk gedrag, A'dam, Meulenhoff, 1992, 5e druk, pocket, 174pp, tekst op schutblad E 4,- 
5957 Duyl J.C. v. (red.), Practische warenkennis. Deel 1 warenkennis - koken, A'dam, Meulenhoff, 1933, 2e herz. druk, linnen, 8vo, 300pp, ills., aantekeningen in potlood achterin E 12,- 
6928 Dyson F., Infinite in all directions. Gifford Lectures Given at Aberdeen, Scotland April-November 1985, 1988, 1st edition, cloth+dj, 321pp, pakket E 12,- 
1959 Eerenbeemt A. van den, Springer zakwoordenboek Kindergeneeskunde, 2008, 1st edition, karton, kl.8vo, 433pp, naam op schutblad, z.g.a.n. E 15,- 
4112 EERLAND L.D., Het scalpel en de kaars. Herinneringen aan jeugd- en ontwikkelingsjaren van een chirurg-vrouwenarts ..., Assen, Van Gorcum & Comp., 1970, 1e druk, linnen+omslag, 142pp, ills(f) E 25,- 
4375 EGMOND J.A., Scheepsbouw, zeemanschap en extract internationaal seinboek Leerboek voor stuurlieden en aspirant-stuurlieden, 1933, 4e druk, linnen, 625pp, ills, gebruikssporen, pakket E 25,- 
8155 Eigen M. a.o., Laws of the game. How the Principles of Nature Govern Chance, 1981, 1st edition, hcloth, 350pp, ills., pakket E 8,- 
8716 Eigen M. e.a., Het spel. Natuurwetten bepalen het toeval, Bert Bakker, 1989, 2e druk, paperback, 349pp E 5,- 
2249 Eisenman R. e.a., De Dode-Zeerollen onthuld. De eerste complete vertaling en interpretatie van 50 sleutelteksten, Utrecht, W.de Haan, 1993, 2e druk, paperback, 280pp, ills. E 7,- 
7018 Endepolis J. (bew), Koenen-Van Anrooy Klassiek Handwoordenboekje, Groningen, Wolters Noordhoff, 1952, 11e herz. druk, linnen, kl.8vo, 170pp, cellotaperesten op schutblad E 5,- 
2970 ENDRES F.C., Het geheim van den vrijmetselaar, W.P.van Stockum & Zn, 1929, 1e druk, linnen, 228pp, rug verschoten E 15,- 
3430 ENDTZ L.J., De Hage-professoren. Geschiedenis van een chirurgische school, 1972, 1e druk, ingenaaid, 172pp, ills. E 6,- 
6968 Engelsen A.Th. den, Uw organisatie als merk, 1993, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 119pp E 5,- 
8418 Es W.A. v. (red.), Archeologie en historie, van Dishoeck, 1973, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 540pp, met talrijke foto's, pakket E 20,- 
0616 Es W.A. v. e.a.(red), Archeologie in Nederland. de rijkdom van het bodemarchief, A'dam, Meulenhoff, 1988, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 224pp, met talrijke foto's en kaarten, z.g.a.n. E 12,- 
7014 Evans T., Building an Intranet, 1996, 1e druk, paperback, gr.8vo, 684pp, Sams Publishing, incl. CD-ROM E 10,- 
9142 Ewijk H. v., De verschuiving. De veranderde status van jongeren in de jaren tachtig, 1994, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 172pp E 7,- 
4541 EYK J.J. van der, Reconnaissance soil survey in northern Surinam, 1957, 1st edition, stiched, kl.4vo, 100pp, Wageningen, thesis, with folding map in color and photographs E 18,- 
6972 Ferrée H., Groot inspiratieboek voor creatieve reclame, Deventer, AE.E.Kluwer, 1989, 1e druk, linnen, 4vo, 306pp, met talrijke foto's E 25,- 
8081 Feynman R.P. a.o., The Feynman lectures on physics. volume II, 1983, 16th edition, stiched, 4vo, with lots of notes, pakket E 10,- 
9876 Foudraine J., Wie is van hout..., Baarn, Amboboeken, 1973, 25e druk, paperback, 471pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 5,- 
1603 Fraiberg S.H., De magische wereld van het kind, 1982, 13e druk, karton+omslag, kl.8vo, 271pp E 5,- 
3318 Fransen Ch.H.J.M., Taxonomy, phylogeny, historical biogeography, and historical ecology of the genus Pontonia Latreille, 2002, 1st edition, boards, 433pp, text on endpapers, fine copy E 15,- 
9819 Franssen M., Archimedes in bad. Mythen en sagen uit de geschiedenis van de wetenschap, 1990, 1e druk, paperback, 125pp E 5,- 
2840 FREUD S., Het ik en de psychologie der massa, A'dam, Wereldbibliotheek, 1948, 4e druk, karton+omslag, 104pp E 5,- 
7817 FREUD S., Het ik en de psychologie der massa, A'dam, Wereldbibliotheek, 1948, 4e druk, karton, 104pp E 4,- 
9465 FREUD S., Inleiding tot de psycho-analyse, A'dam, Wereldbibliotheek, 1963, 10e druk, linnen, 424pp, naam op schutblad, pakket E 7,- 
7239 FREUD S., Inleiding tot de psycho-analyse, A'dam, Wereldbibliotheek, 1952, 7e druk, linnen+l.besch.omslag, 424pp, onderstrepingen met kleurpotlood in de eerste 100 pp., pakket E 6,- 
4735 Freud S., Het levensmysterie en de psycho-analyse, A'dam, Wereldbibliotheek, 11e druk, ingenaaid, 110pp E 5,- 
3082 Freud S., Seksualiteit, 2000, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 340pp, z.g.a.n. E 11,- 
9265 Friedman Th.L., The world is flat, 2005, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 488pp, fine copy, pakket E 10,- 
9770 Fritz R., De weg van de minste weerstand voor managers, Tielt, Lannoo, 1st edition, karton, nieuw in cellofaan, z.g.a.n. E 10,- 
6695 Fuchs J.W. e.a., Kramers' Latijns woordenboek, Den Haag, van Goor, ca.1965, 2e druk, linnen+omslag, 688pp, pakket E 12,- 
2257 FULOP-MILLER R., de Triomf over pijn, Allert de Lange, 1947, 2e druk, halflinnen, Gesch. der anaesthesie,illustraties (foto's/tekeningen),389p E 12,- 
3175 Galjaard H., Alle mensen zijn ongelijk. De verschillen en overeenkomsten tussen mensen: hun erfelijke aanleg, gezondheid, gedrag en prestaties, Balans, 1994, 2e druk, ingenaaid, gr.8vo, 288pp, met talrijke foto's E 5,- 
9160 Gardener M., The ambidextrous universe, 1982, 2nd revised edition, paperback, 293pp E 4,- 
0799 Gardenr L., Erfopvolgers van de graal. De verborgen genealogie van Jezus en zijn koninklijke nazaten, 1999, 3e druk, paperback, 528pp, ills., pakket E 10,- 
3159 Gardner L., Oorsprong van de Graalkoningen. Een controversieel en uniek boek over de ontbrekende schakel tussen de nephilim en de eerste mens, 2000, 2e druk, paperback, 368pp, ills., l.gebruikssporen, pakket E 7,- 
2907 Gelder B. v., Spoorzoeken in de bonte wereld van geloven en denken, A'dam, Meulenhoff, 1985, 20e herz. druk, linnen, gr.8vo, 336pp, ills. E 5,- 
9196 Gelder L. v., Onderwijsbeleid en onderwijsvernieuwing. Van pedagogische wenselijkheid tot maatschappelijke noodzaak, Groningen, Wolters Noordhoff, 1974, 1e druk, linnen, gr.8vo, 180pp E 5,- 
8263 Ginneken J. v., Handboek wereldburger. een inleiding interculturele communicatie, 2008, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 205pp, met ills., z.g.a.n. E 15,- 
8116 Glass R.L., Software Runaways. Monumental Software Disasters, 1998, 1st edition, paperback, 260pp, fine copy E 8,- 
7920 Gorst M., De eeuwigheid. Op zoek naar het begin der tijden, Den Haag, BZZToH, 2001, 1e druk, paperback, 288pp, l.gebruikssporen E 7,- 
7206 Graaff F. de, Spinoza en de crisis van de westerse cultuur, Voorhoeve, 1977, 1e druk, linnen, 196pp E 8,- 
5424 GRAYLING A.C., Wittgenstein, 1999, 1e druk, paperback, 160pp, naam op schutblad, z.g.a.n. E 6,- 
6962 Greene R., De 48 wetten van de macht. Een Joost Elffers-boek, A'dam, Meulenhoff, 1999, 4e druk, paperback, gr.8vo, 507pp, tekst op schutblad, pakket E 15,- 
6929 Gregory R.L., The Oxford companion to the mind, 1987, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 856pp, pakket E 25,- 
2659 Grimes F., Microsoft .NET for programmers, 2002, 1e druk, paperback, 356pp E 12,- 
8478 Grinspoon L./Bakalar J.B., Marihuana. De verboden medicijn, Utrecht, Spectrum, 1996, 1e druk, paperback, 240pp E 7,- 
9016 Grinwis P. (red), Vitaal ondernemen. Visies op organisatie- en managementvernieuwing, Deventer, AE.E.Kluwer, 1994, 1e druk, paperback, 151pp E 5,- 
4291 GRIST D.H., Rice, 1959, 3rd edition, cloth+dj, 468pp, London, Longmans, with numerous photographs E 18,- 
3550 Grnak A. e.a., Building the best. Lessons from inside Canada's Best Managed Companies, 2006, 1e druk, karton+omslag, 244pp, z.g.a.n. E 10,- 
5913 Groot A. de e.a., Help! De klant verzuipt Cummuniceren met de Barrière Methodiek brengt mensen in beweging, Deventer, AE.E.Kluwer, 2006, 1e druk, linnen+omslag, 136pp, ills., z.g.a.n. E 17,- 
6934 Guépin J.P., De beschaving. Dialectiek, Politiek, De Taal der Hartstochten. De Mening van de ander; Het Bloedig fundament van de beschaving, Bert Bakker, 1982, 1e druk, ingenaaid, 575pp, pakket E 9,- 
1862 GUNSTEREN W.F.v. e.a., Physisch- en economisch-geografische beschouwingen over de Rijn ..., 1948, 1e druk, halflinnen, 366pp, ills(f/k) E 14,- 
7773 Guth A., Het uitdijende heelal, A'dam, Contact, 1998, 1e druk, paperback, 363pp, met talrijke onderstrepingen!, pakket E 12,- 
7129 Haaren P.J. v. (samenst.), huishoudboek N.C.B., 1937, 3e druk, linnen, 400pp, ills., naam op schutblad E 8,- 
7974 Haaring P.J.A.M., Leerboek der beschrijvende meetkunde. Atlas, A'dam, Meulenhoff, 1914, 1e druk, linnen, 4vo, met talrijke ills., rug licht beschadigd E 15,- 
7526 Haas B.de/ Haenen H., Winstwaarschuwing, 2002, 1e druk, karton+omslag, z.g.a.n. E 5,- 
6920 Haas E. de, ALA-PDT; the treatment of non melanoma skin cancer re-illuminated, 2007, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 184pp, ills. E 10,- 
6633 Hall E. v., Vrouwen zijn gezonder dan u denkt. Vrouwengezondheidszorg 1972-1997, 1997, 1e druk, ingenaaid, 150pp E 5,- 
8163 Hall J.R., Programming Linux Games, 2001, 1st edition, paperback, gr.8vo, 420pp, fine copy E 15,- 
7006 Hall P./Dixon R., Franchising, 1988, 1e druk, paperback, 164pp E 4,- 
0871 Halliday D./ Resnick R., Fundamentals of physics, 1981, 2nd revised edition, paperback, kl.4vo, ca.970pp, pakket E 7,- 
6966 Hameka H.F., Introduction to quantum theory, 1967, 1st edition, cloth+damaged dj, gr.8vo, 276pp E 6,- 
8236 HAMMES J., Goud Zilver Edelstenen, 1946, 2e druk, linnen, kl.4vo, 602pp, met talrijke foto's, randen band besch. E 65,- 
5199 HANCE R.J., Interactions between herbicides and the soil, 1980, 1st edition, boards+dj, 350pp, with library slip case on inside E 25,- 
3610 Haneveld G.T. (red), Het groot homeopatisch gezondheidsboek, 2001, 6e herz. druk, ingenaaid, 540pp E 6,- 
5573 HANEVELD, L.P. (red.), Het groot homeopathisch gezondheidsboek, 2001, 6e druk, ingenaaid, 540pp E 6,- 
6037 HARDING M.E., der Vrouwen levensweg, H.ten Brink, 1938, 1e druk, linnen, 332pp, licht gevlekte band, tekst op schutblad E 16,- 
5435 HARE R.M., Plato, 1999, 1e druk, paperback, 120pp E 5,- 
6118 Hart H.v.d./ Kerklaan L. e.a., Go!, 1995, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 288pp, Heemstede, Holland Business Publications, over mangement, incl. een kartonnen versie en de spelregels van het bordspel Go. E 7,- 
4289 HAVE H.ten, Research and breeding for mechanical culture of rice in Surinam, 1967, 1st edition, cloth, 310pp, ills E 14,- 
4548 HAWKES CHR. / Hawkes S., Greeks, Celts and Romans. Studies in Venture and Resistance, 1973, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 162pp, London, Dent&Sons Ltd, Archaeology into history 1, ills. E 15,- 
8595 Hawking S., Einsteins droom. Beschouwingen over verleden en toekomst van het heelal, Bert Bakker, 1993, 1e druk, paperback, kl.8vo, 175pp, ills., z.g.a.n. E 5,- 
8765 Hawking S., Het heelal. Verleden en toekomst van ruimte en tijd, Bert Bakker, 1989, 11e druk, paperback, kl.8vo, 231pp, ills. E 5,- 
8592 Hawking S., Het heelal. Verleden en toekomst van ruimte en tijd, Bert Bakker, 1988, 3e druk, paperback, kl.8vo, 231pp, ills. E 5,- 
1708 Heirman M., Beschavingen botsen niet. In de tang tussen religie & cultuur, 2006, 2e druk, paperback, 239pp, z.g.a.n. E 8,- 
7682 Henriques F., Facetten der liefde. Een sociologie der sexualiteit, ca.1965, 1e druk, kunstleer, 460pp, met uitgebreide register, pakket E 5,- 
6643 Hilgers L., Internet woordenboek, 1998, 1e druk, ingenaaid, 212pp, incl. CD-ROM E 5,- 
9790 Hite S., Het Hite rapport over het gezin, 1994, 1e druk, paperback, 510pp, pakket E 7,- 
7246 Hoesel P.H.M. v. e.a., Beleidsonderzoek in Nederland. kennis voor beleid; ontwikkeling van een professie, Assen, Van Gorcum & Comp., 2005, 1e druk, linnen+omslag, 186pp, z.g.a.n. E 12,- 
8983 Hoff B., Tao van Peoh, 1993, 11e druk, paperback, 168pp, l.gebruikssporen E 4,- 
4660 Hoffman D.K., Marketing. Best Practices, 2003, 2nd edition, boards, 4vo, 647pp, fine copy E 12,- 
2302 Holtzapfel W., Seelenpflege bedürftige kinder zur Heilpädagogiek Rudolf Steiners. Band II, 1978, 1st edition, stiched, 136pp, signs of usage E 6,- 
8083 Holzhauer F.F.O e.a., Psychologie. theorie & praktijk. deel 1, 2 en 3, 1975, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 685pp, met ills., Leiden, Stenfert Kroese, pakket E 12,- 
2980 Holzhauer F.F.O. e.a., Handwoordenboek der psychologie, Deventer, Loghum Slaterus, 1977, 1e druk, karton, 408pp, naam op schutblad, pakket E 7,- 
3903 HONIG P./ VERDOORN F., Science and scientists in the Netherlands Indies, 1945, 1st edition, cloth, 492pp, standard work, ills, pakket E 30,- 
5731 Houtsmuller A.J., Het Dr. Houtsmullerdieet. voeding als sterk wapen tegen kanker, 1999, 1e druk, ingenaaid, 194pp E 12,- 
5532 HOUWINK R., Data: Mirrors of science, A'dam, Elsevier, 1970, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 214pp, collection of scientific facts of interest to the student of science as well as the professional and the science fan converted into images for easy remembrance, text on endpapers E 6,- 
5533 HOUWINK R., The odd book of data, A'dam, Elsevier, 1966, 2nd edition, boards, 106pp, text on endpapers E 4,- 
8203 Hoyack L., Autarkie. Een oeconomisch-ethische studie, Deventer, AE.E.Kluwer, ca.1933, 1e druk, linnen, 160pp E 8,- 
8201 Hoyack L., Tijdgeest. Een cultuurphilosophische studie, Deventer, AE.E.Kluwer, ca.1932, 1e druk, linnen, 204pp E 8,- 
5631 Hüser A., Wo selbst die wege nachdenklich werden. Friedrich Nietzsche und der Berg, 2003, 1st edition, paperback, 253pp, fine copy E 8,- 
9574 Huygens G.W., De Nederlandse auteur en zijn publiek. Een sociologisch-literaire studie over de ontwikkeling van het letterkundig leven in Nederland sinds de 18e eeu, A'dam, van Oorschot, 1946, 1st edition, halflinnen, 232pp, hoeken band l.beschadigd E 6,- 
5436 INWOOD M., Heidegger, 2000, 1e druk, paperback, 176pp, naam op schutblad, z.g.a.n. E 6,- 
7009 Isenberg D.J. e.a., De manager, 1987, 1e druk, kunstleer+omslag, 170pp, Harvard Classics E 12,- 
4545 JAGER GEERLINGS J.H., Sprekende weefsels. Studie over ontstaan en betekenis van weefsels van enige Indonesische eilanden, 1952, 1e druk, ingenaaid, 160pp, proefschrift, vooral over Borneo en Celebes, vrij zeldzaam, mooi ex., ills.(f/t) E 48,- 
9258 James G., Success secrets from Silicon Valley, 1998, 1e druk, paperback, 278pp, text on endpapers E 5,- 
9408 Jensen G.A. e.a., Starting a chiropractic practice. A Comprehensive Guide to Clinic Management, 1992, 2e druk, paperback, 213pp, z.g.a.n. E 15,- 
6205 Johnson B,., Lady of the beasts. The Goddess and Her Sacred Animals, 1988, 1st edition, cloth+dj, kl.4vo, 386pp, with numerous photographs, pakket E 14,- 
6467 Johnson B. e.a., IT Service Management from hell !, 2006, 3e druk, ingenaaid, 128pp, z.g.a.n. E 5,- 
6958 Jonash R.S. e.a., The innovation premium. How "Next Generation" Companies Are Achieving Peak Performance and Profitability, 1999, 1st edition, boards+dj, 151pp E 15,- 
6964 JUNG C.G., Analytische psychologie en opvoeding. Drie voordrachtengehouden te Londen in mei 1924, Zutphen, Thieme, 1928, 1e druk, karton, 90pp, licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
3112 JUNG C.G., Die Beziehungen zwischen dem ich und dem unbewussten, 1935, 1e druk, linnen, 208pp, onderk.rug l.besch. E 6,- 
5378 JUNG C.G., Man and his symbols, 1979, 9th edition, boards+sl.damaged dj, kl.4vo, 320pp, with numerous illustrations E 14,- 
5364 JUNG C.G., De mens en zijn symbolen, 1978, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 320pp, met talrijke ills., Amsterdam Boek, l.gebruikssporen E 12,- 
|
|
5607 JUNG C.G., De mens op weg naar zelfontdekking. Structuur en Functie van het Onbewuste Geestesleven, A'dam, Meulenhoff, ca.1960, 1e druk, linnen, 8vo, 298pp, naam op schutblad, onderstrepingen met pen op 5 pag., pakket E 10,- 
1255 JUNG C.G., Psychologie en opvoeding, Deventer, Loghum Slaterus, 1948, 1e druk, linnen, 188pp, l.watersch.,sm. E 6,- 
5237 JUST A., Kehrt zur Natur zurück! Die wahre naturgemäße Heil- und Lebensweise, Wasser, Licht, Luft, Erde, Früchte, wahres Christentum, 1910, 1e druk, linnen, 708pp, ills., gaatje in rug E 10,- 
6961 Justis R. e.a., Franchising, 1989, 1st edition, paperback, gr.8vo, 670pp E 5,- 
9818 Kahn R., In de spreekkamer van de psychiater, Balans, 2008, 3e druk, paperback, 327pp E 9,- 
6952 Kalakota R. e.a., e-Business. Roadmap for succes, 1999, 1st edition, paperback, gr.8vo, 378pp, ills. E 9,- 
1560 Karelse F., Particle convection in thermonuclear plasmas, 2001, 1st edition, paperback, 174pp, fine copy E 10,- 
9348 Kayzer W., Vertrouwd en o zo vreemd. Over geheugen en bewustzijn, A'dam, Contact, 1995, 1e druk, paperback, 606pp, gebruikssporen, pakket E 7,- 
5440 KENNY A., Aquino, 2000, 1e druk, paperback, 122pp, z.g.a.n. E 6,- 
9113 Kerry J. e.a., This moment on earth. Today's New Environmentalists and Their Vision for the Future, 2007, 1st edition, paperback, 255pp, fine copy E 7,- 
7207 Khazai K., Ontstaan en ontwikkeling van het schrift, 1984, 1st edition, paperback met flappen, gr.8vo, 232pp, met talrijke ills., l.boekblok scheef (scheefgelezen). E 12,- 
8154 Kidder T., The soul of a new machine, 1981, 6th edition, boards, 294pp, pakket E 6,- 
0365 Kluytmans G.J.G., Menselijk gedrag. Een beknopte inleiding in de psychologie, Deventer, Loghum Slaterus, 1985, 4e druk, ingenaaid, 110pp E 5,- 
8948 Knepper S. e.a.(samenst), Tobben in voorspoed, 1998, 1e druk, paperback, 142pp, z.g.a.n. E 5,- 
7827 Koningsveld H., Het verschijnsel wetenschap, 1980, 5e druk, ingenaaid, 211pp, met talrijke potloodonderstrepingen E 4,- 
1477 Koopmans A., Antroposofie, 1978, 1e druk, ingenaaid, 63pp, met gesigneerde opdracht door de auteur E 5,- 
7316 Koopmans R., Tegenspraak brengt ons verder. Over de strategie van de oppositionele beroepspraktijk, A'dam, Bezige Bij, 1974, 1e druk, paperback, 256pp, gebruikssporen E 5,- 
7498 Korenhof M. (red), Objectgeoriënteerd programmeren in Java 1, 2008, 4e herz. druk, paperback, gr.4vo, Open Universiteit, 4 delen, nooit gebruikt, incl.CD, z.g.a.n. E 65,- 
3275 KORTHALS ALTES J., Polderland in Italie. De werkzaamheden der Nederlandsche bedijkers in vroeger eeuwen en het Italiaansche polderland voorheen en thans, W.P.van Stockum & Zn, 1928, 1e druk, linnen, 288pp, met opdracht van de auteur, ills.(f/k), licht roestvlekkige pagina's. E 35,- 
7240 Kralingen R. v. e.a., De transparante wereld. Elf communicatieadviezen voor eigentijds ondernemen, 1999, 1e druk, karton+omslag, 126pp, tekst op schutblad, z.g.a.n. E 4,- 
5073 KRECKE F.W.C., Handboek der algemeene natuurkundige aardrijkskunde, 1853, 2e herz. druk, halfleer, , 320pp, Nijmegen, J.F.Thieme, met 6 kaarten, ingeplakt prijsformulier van een Gymnasium uit 1860, pakket E 40,- 
5503 Kronig R. (red), Leerboek der natuurkunde, A'dam, Scheltema & Holkema, 1958, 5e druk, linnen, gr.8vo, 891pp, schutblad ontbreekt, pakket E 10,- 
9092 Krupp F., Earth: The sequel. The Race to Reinvent Energy and Stop Global Warming, 2008, 1st edition, boards+sl.damaged dj, 279pp, signed by F.Krupp E 8,- 
8290 KUITERT H.M., Hetzelfde anders zien. Het christelijk geloof als verbeelding, 2005, 1e druk, paperback, 220pp, Baarn, Ten Have E 8,- 
6673 Kunz K./B., Complete voetreflexologie, 1989, 3e druk, karton, gr.8vo, 158pp, ills., rug verschoten. E 9,- 
4657 Kympers L. e.a.(red), Exportmanagement, Groningen, Wolters Noordhoff, 2000, 4e druk, karton, 790pp, z.g.a.n., pakket E 7,- 
8617 Laan K. ter, Nederlandse spreekwoorden/spreuken en zegswijzen, A'dam, Elsevier, 1998, 24e druk, karton, kl.4vo, 433pp, Naslagwerk E 6,- 
8881 Lamb R., Trendwatcher.com. 10 trends, 2004, 1e druk, karton, 87pp E 5,- 
7320 Landman-Kasper J., Irisdiagnose. Het oog als spiegel der gezondheid. Met tips voor gezondheid en dieet, 1981, 2e druk, karton+l.besch.omslag, gr.8vo, 186pp E 8,- 
7002 Lange F. de, Individualisme. Een partijdig onderzoek naar een omstreden denkwijze, Kampen, J.H.Kok N.V., 1989, 1e druk, paperback, 167pp E 6,- 
6553 Lassalle F., Gesammelte reden und schriften, 1883, 1e druk, stiched, kl.8vo, 1630pp, New York, Verlag von Wolff und söhne, slechte exemplaren, blinde omslagen, 2 boeken zijn op diverse plaatsen los, Gotisch schrift, pakket E 18,- 
8835 Laue M. von, Geschiedenis der natuurkunde, Den Haag, Stols, 1954, 1e druk, linnen, 176pp E 6,- 
9404 Lawvere F.W. e.a., Conceptual mathematics. A First Introduction to Categories, 2000, 3rd revised edition, stiched, gr.8vo, 358pp, some colored lines on 8 pages, otherwise as new E 20,- 
3048 Leebeek F.W.G. (red), Hemofilie in de praktijk. een praktische gids voor zorgverleners van patiënten met hemofilie, 2006, 1e druk, ingenaaid, 72pp, z.g.a.n. E 10,- 
5830 Leeuw K.P.C. de (red.), Van ontspanning en inspanning. Aspecten van de geschiedenis van de vrije tijd, 1995, 1e druk, kunstleer+omslag, 406pp, z.g.a.n. E 15,- 
9275 Legget J., Half gone. Oil, Gas, Hot Air And The Global Energy Crisis, 2006, 2nd edition, paperback, 322pp E 5,- 
7179 Lendering J., Polderdenken. De wortels van onze overlegcultuur, 2005, 1e druk, paperback, 142pp E 4,- 
3052 Leusden M.B. v., Huisarts en tuchtrecht 1997-2007, SDU, 2008, 1e druk, ingenaaid, 495pp, z.g.a.n. E 25,- 
2496 LEUSEN H.j.v., Landmeten en waterpassen, 1947, 6e druk, linnen, 234pp, uitg. Waltman, Delft, ills. E 6,- 
0788 Lietaert Peerbolte M., Kosmisch bewustzijn. Terug naar de religieuze oerbron, A'dam, Bezige Bij, 1973, 1e druk, paperback, 126pp E 5,- 
0889 Lietaert Peerbolte M., De verschijning mens. Vanwaar waarheen, A'dam, Bezige Bij, 1971, 1e druk, paperback, 174pp E 4,- 
9284 Linden W.J.M. van der, Between heaven and earth. The devil and the deep blue sea, 2006, 1st edition, stiched, 224pp, ills., fine copy E 9,- 
4976 LITTWACK J., Verhandeling over de proefgetallen van negen en elf; voorafgegaan door eene aanspraak, gedaan in het Wisk Gez.schap Mathesis Artium Genitrix, 1821, 2e druk, leer, 8vo, 45pp, Amsterdam, Schallekamp en van de Crampel, met opdracht van de auteur!, goud op snede, goed ex. E 175,- 
9036 Lommel P. v., Eindeloos bewustzijn. Een wetenschappelijke visie op de bijna - doodervaring, 2007, 3e druk, paperback, 403pp, naam op titelblad, boekblok scheef (scheefgelezen)., pakket E 7,- 
9009 Loos I.J., het onderwijs aan volwassenen, 1959, 1e druk, linnen, 228pp, naam op schutblad E 15,- 
9298 Mallon K. (ed), Renewable energy policy and politics. A Guide for Decision-Makers, 2006, 1st edition, paperback, gr.8vo, 268pp, fine copy E 28,- 
5528 MARGENAU H./ MURPHY G.M., The mathematics of physics and chemistry, 1956, 2nd revised edition, cloth, 604pp E 8,- 
7024 Marmet O./ Meyer A., Kleine sociale psychologie, 1999, 6e druk, paperback, 120pp, met talrijke onderstrepingen met pen! E 4,- 
3801 Marquardt H., Voetzonemassage als therapie, ca.1975, 1e druk, ingenaaid, 144pp, ills. E 7,- 
5566 Mars P. e.a., De kunst van succesvol ondernemen op basis van Ondernemingsprocesbeheer met ERP-software, Deventer, AE.E.Kluwer, 2006, 2e herz. druk, paperback, 206pp, z.g.a.n. E 12,- 
6459 Matthijssen R.L., Computers, datacommunicatie en netwerken, 1996, 4e druk, ingenaaid, 564pp, pakket E 5,- 
7248 McDannell C./ Lang B., De hemel. Een aardse geschiedenis, Haarlem, Gottmer, 1991, 1e druk, ingenaaid, 384pp, ills. E 7,- 
9100 McKendrik S., In a monastery library. Preserving Codex Sinaiticus And The Greek Written Heritage, 2006, 1st edition, stiched, kl.4vo, 48pp, ills. E 7,- 
7008 McNeal Stancill J. e.a., Financieel management, 1987, 1e druk, kunstleer+omslag, 160pp, Harvard Classics E 10,- 
10081 McTaggart L, The field. The quest for the secret force of the universe, 2008, th revised edition, paperback, 268pp E 5,- 
8507 Megaw J.V.S., Art of the European Iron Age. A study of the elusive image, 1970, 1e druk, kunstleer+omslag, kl.4vo, ca.300pp, met talrijke foto's, pakket E 20,- 
9305 Meijers J.A., Het Nederlandse spellingsdrama. een poging tot relativering, 1967, 1e druk, paperback, 174pp, gebruikssporen E 4,- 
5507 MENTINK H.B.J., Organisatiecultuur en informatiesystemen, 1989, 1e druk, linnen+omslag, 198pp E 7,- 
2431 Menzel P. e.a., Evolutie van een nieuwe soort. Robo sapiens, 2002, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 240pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 8,- 
3105 Meulenberg F., Een Fistel van Tijd, 1997, 1e druk, paperback met flappen, 169pp, ills., z.g.a.n. E 5,- 
4280 Meursing B.T.J. e.a.(red), Handboek reanimatie, Lochem, de Tijdstroom, 2004, 2e herz. druk, karton, 4vo, 392pp, z.g.a.n. E 30,- 
2643 Mietus D., Understanding planning for effective decision support. a cognitive task analysis of nurse scheduling, 1994, 1st edition, paperback, 215pp E 7,- 
0391 Mijnhardt W.W. (red), Kantelend geschiedbeeld. Nederlandse historiografie sinds 1945, Utrecht, Spectrum, 1983, 1e druk, paperback, 386pp E 8,- 
9486 Miller A.G., Sterren wichelarij tot ruimtevaart, 1959, 1e druk, linnen, 400pp, hoek uit schutblad, pakket E 10,- 
6225 Miller F.T., Thomas A.Edison. 's werelds grootste uitvinder, ca.1930, 1e druk, linnen, 288pp, met foto's, roestvlekkig., 2 kleine putjes in onderkant rug, pakket E 7,- 
5876 Minden J.R. v., Alles over managementtests, 1994, 5e druk, paperback, 304pp, l.gebruikssporen E 5,- 
3021 Modlin I.M., The destiny of Dutch medicine. From Amsterdam to Ambon, 2001, 1st edition, stiched, gr.8vo, 208pp, with numerous illustrations, fine copy E 12,- 
3033 Modlin I.M., The doctors of the Dutch. From Deyman to Donders and Dicke, 1999, 1st edition, stiched, gr.8vo, 128pp, with numerous illustrations, fine copy E 7,- 
3023 Modlin I.M., The medical legacy of Leiden. Bontius, Boerhaave and Botany, 1998, 1st edition, stiched, gr.8vo, 117pp, with numerous illustrations, fine copy E 7,- 
6975 Molenaar C., E-strategie. Nieuwe regels vvor de oude economie, 2001, 1e druk, karton, 213pp, z.g.a.n. E 10,- 
7010 Molenaar C., Veranderingen door internet. Branches in de toekomst. verzekeren, reizen, automatiseren, fast moving consumer goods, reclame & telecommunicatie, 1999, 1e druk, ingenaaid, 214pp E 9,- 
5807 Molenaar C., Wisseling van de macht. hoe ons gedrag verandert in een virtuele wereld / Hoe u slagvaardig innoveert in een virtuele wereld, 2006, 1e druk, paperback, gr.8vo, 217pp, gesigneerd, ills., z.g.a.n. E 12,- 
7494 Mom J.C., Physische therapie. Practische wetenschappelijke uiteenzetting der methoden der Natuurgeneeswijze, Zwolle, La Rivière & Voorhoeve, 1926, 1e druk, linnen, 368pp, 87 ills. E 10,- 
9017 Moran R.A., Een must voor managers, 1994, 1e druk, karton, kl.8vo, 75pp, tekst op schutblad E 4,- 
3360 MORRÉ J.P.P., Scheepsstoomwerktuigkunde. Zuigerstoomwerktuigen. Dl.II Inrichting Zuigerstoomwerktuigen, 1939, 1e druk, ingenaaid, 324pp, ills., met aantekeningen in potlood E 7,- 
4261 Mostert F.J.A., Medisch woordenboek Engels/Nederlands Nederlands/Engels, 1990, 3e herz. druk, karton, 206pp, Bohn Stafleu van Loghum, z.g.a.n. E 8,- 
8167 Muller J.M., Elementary Functions. Algorithms and Implementations, 1997, 1st edition, boards, 208pp, fine copy E 20,- 
7233 Muntinga M.A. e.a., Instrumenten voor modern kwaliteitsmanagement, Deventer, AE.E.Kluwer, 2000, 1st edition, ingenaaid met flappen, 160pp, z.g.a.n. E 5,- 
0893 MURPHY M., Golf in the kingdom, New York, Viking, 1976, 1st edition, cloth+dj, 208pp, metaphysical cult classic about golf, ISBN:0670345296 E 25,- 
8200 Nauta D. e.a., De statenvertaling 1637-1937, Utrecht, de Erven F.Bohn, 1937, 1e druk, linnen, 196pp E 6,- 
8943 Nijs P.F.A. de, Ontwikkeling langs de levenslijnen, 2004, 1e druk, ingenaaid, 240pp, over autismespectrumstoornissen, naam op schutblad, theevlekken op onderkant E 10,- 
8844 Oberg E.L. (bew), Ten Bosch' viertalig technisch woordenboek Nederlands-Engels-Frans-Duits, Deventer, AE.E.Kluwer, 1966, 7e druk, linnen, 692pp, pakket E 8,- 
0438 OESTERREICHER J.M., Muren storten in. Zeven Joodse filosofen vinden de weg naar Christus, 1954, 1e druk, linnen+omslag, 412pp E 6,- 
5677 Offermans C. (samenst), Het licht der rede. de Verlichting in brieven, essays en verhalen, A'dam, Contact, 2000, 1e druk, linnen+omslag, 544pp, z.g.a.n., pakket E 21,- 
9409 Ogilvie R.G., Krijgen is een kunst. Omtrent krijgskunde en ondernemingsstrategie, 1990, 1e druk, ingenaaid, 327pp, ills. E 10,- 
9301 öner F.C., Thoracolumbar spine fractures. Diagnostic and prognostic parameters, 1999, 1st edition, stiched, 182pp, ills., proefschrift, fine copy E 10,- 
7260 Oostveen Joh., Spraak- en stemafwijkingen, 1937, 1e druk, linnen, 432pp, met ills. E 15,- 
6956 Papows J., Enterprise.com. Market leadership in the information age, 1999, 1e druk, paperback, 8vo, 240pp E 10,- 
9010 Parreren, Psychologie van het leren. Eerste en tweede deel, Deventer, Loghum Slaterus, 1963,62, 1e druk, linnen, 455pp, 2 boeken E 10,- 
4573 Pater B.de e.a., Een tempel der kaarten. Negentig jaar geografiebeoefening aan de universiteit utrecht, 1999, 1e druk, linnen, 4vo, 288pp, ills. E 15,- 
9052 Patterson W., Transforming electricity. The Coming Generation Of Change, 1999, 2e druk, paperback, 203pp, z.g.a.n. E 20,- 
9451 Pearsall R., Collecting and restoring scientific instruments, 1974, 1st edition, cloth+dj, 277pp, with numerous illustrations, fine copy E 25,- 
7086 Peelen E. e.a.(red), Klantentrouw via internet, Deventer, AE.E.Kluwer, 2001, 1e druk, karton, 132pp, z.g.a.n. E 9,- 
3280 PERNIS H.D. v., Woordenboek Bahasa Indonesia-Nederlands, Groningen, P.Noordhoff N.V., 1950, 1e druk, linnen, 320pp, tekst op schutblad E 15,- 
3141 PEVERELLI P., De zorg voor de volksgezondheid in Nederlandsch-Indië, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1948, 1e druk, karton+omslag, kl.form., 112pp, ills.(f),l.besch.o. E 6,- 
10026 Plattel M., De rode en gouden toekomst. De avontuurlijke wijsbegeerte van Ernst Bloch, Baarn, Amboboeken, 1976, 1e druk, ingenaaid, 271pp E 7,- 
8212 Pluim T., Leerboek der aardrijkskunde van Nederland, Groningen, Wolters Noordhoff, 1901, 1e druk, linnen, 250pp, met talrijke ills. E 12,- 
2668 Pols R. van der, ASL. Een framework voor applicatiebeheer, 2006, 1e druk, ingenaaid, 208pp, z.g.a.n. E 20,- 
2553 POSTEMA J.A. / SCHIPHORST M.F.A., Sluizen, kanalen en havens, A'dam, Kosmos, 1937, 1e druk, linnen, 308pp, 353 ills (f/t) E 12,- 
9810 Praag H. v. e.a., Kunstmatige intelligentie, 1988, 1e druk, ingenaaid, 204pp, z.g.a.n. E 6,- 
2596 RAB A.C. / GERUS A.N.S., Handleiding moderne navigatiemiddelen, 1949, 1e druk, linnen, 4vo, 117pp, illustraties (foto's/tekeningen), l.gebruikssporen E 20,- 
3658 RADEMAKER L.A., De stenen spreken: vrede, A'dam, Strengholt, 1947, 1e druk, linnen, 302pp, licht gevlekte band E 12,- 
4507 Ramachararaka, Veertien lessen over yoga-wijsbegeerte en oostersch occultisme, 1933, 1e druk, linnen, 272pp E 9,- 
7326 Rampersad H.K., Total quality management. een strategie voor voortdurende verbetering, Deventer, AE.E.Kluwer, 2000, 1e druk, ingenaaid met flappen, 208pp, ills., z.g.a.n. E 10,- 
9134 Rapmund G. e.a., Bezeten van je vak. Waarom een professional groeit, Deventer, AE.E.Kluwer, 1990, 1e druk, ingenaaid, 114pp, z.g.a.n. E 4,- 
8119 Raymond E.S., The new Hacker's Dictionary, 1994, 2nd edition, paperback, 506pp, pakket E 7,- 
8718 Reber A.S., Woordenboek van de psychologie. Termen, theorieen en verschijnselen, Bert Bakker, 1989, 1e druk, paperback, 664pp, pakket E 10,- 
6556 Recinos A., Popol vuh. The Sacred Book of the Ancient Quiché Maya, 1961, 5e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 268pp, vertaald door D. Goetz & S.G. Morley, Norman University of Oklahoma Press E 10,- 
5663 Reichardt F., Strategisch testen in direct marketing, Deventer, AE.E.Kluwer, 2005, 1e druk, linnen+omslag, 292pp, ills., incl. CD, z.g.a.n. E 20,- 
8504 Renaud J.G.N. (red.), Rotterdam papers. A contribution to medieval archeology. Teksten van lezingen, gehouden tijdens het "Symposium voor Middeleeuwse Archeologie" in..., 1968/75, 1e druk, linnen, 4vo, 376pp, met talrijke foto's, deel I en II, bovenkant dl.1 besch., pakket E 25,- 
7261 Revel J-F., Waarom democratieën sterven, Antwerpen, Manteau, 1984, 1e druk, paperback, 352pp, naam op schutblad, pakket E 9,- 
6139 Ripin K.M./ Sayles L.R., Insider strategies for outsourcing information systems, 1999, 1e druk, halflinnen+omslag, gr.8vo, 274pp, with several underlinements and notes in pencil E 9,- 
10028 Rivas T., Parapsychologisch onderzoek naar reïncarnatie en leven na de dood, Deventer, Ankh-Hermes bv, 2000, 1e druk, paperback, 216pp, z.g.a.n. E 5,- 
8320 Roberts J., Je lichaam, je leven en het wezen van creativiteit. Een Seth boek, Deventer, Ankh-Hermes bv, 1987, 2e druk, karton+besch.omslag, 325pp, met talrijke potloodonderstrepingen, pakket E 7,- 
9837 Roberts P., Astrologie en wetenschap. Over de bewijsbaarheid van een omstreden leer, 1991, 1e druk, paperback, 204pp E 5,- 
9432 Robinson A., De kunst van het meten, 2008, 1e druk, karton+omslag, 224pp, z.g.a.n. E 15,- 
4939 Ronkel Ph.S. v., Maleis woordenboek, Groningen, Wolters Noordhoff, 1946, 5e druk, linnen, 370pp, de beste editie van dit beroemde woordenboek, schaars, naam op schutblad, rug vlekkerig E 25,- 
6772 Royen L.A. v., Leerboek der Mechanische Technologie. Deel I , 1ste stuk Metalen, 1922, 3e druk, linnen, 624pp, met talrijke foto's en tekeningen, productie, van ertboekblok scheef (scheefgelezen)roeve tot smeltoven, maken van legeringen en mechanische bewerking, hoek uit titelblad, pakket E 15,- 
8698 Royen R. v., Latijn. Een taal voor iedereen, 2009, 1e druk, paperback, 244pp E 7,- 
8403 Rudner J./I., The hunter and his art. A survey of rock art in Southern Africa, 1970, 1st edition, cloth+damaged dj, kl.4vo, 278pp, with numerous illustrations, pakket E 35,- 
8599 Ruse M., Charles Darwin, 2009, 1e druk, paperback, 384pp, pakket E 10,- 
3857 Ryberg K., De geheime kracht van kleuren. Kleurentherapie in de praktijk, 1991, 1e druk, karton+omslag, 189pp, ills. E 5,- 
2654 Sala L. e.a., RSI. Muisarm èn multisyndroom, 2004, 1e druk, paperback, 174pp, met foto's E 5,- 
8080 Sams Development team, Unix unleashed, 1994, 1st edition, paperback, gr.8vo, 1620pp, pakket E 10,- 
8980 Sanders E., Eponiemenwoordenboek. Woorden die terug gaanop historische personen, 1990, 1e druk, paperback, kl.8vo, 223pp, naam op schutblad E 5,- 
4673 Sarfatij H. (red), Verborgen steden. Stadsarcheologie in Nederland, A'dam, Meulenhoff, 1990, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 200pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 9,- 
8414 Sarfatij H. (red.), Verborgen steden. Stadsarcheologie in Nederland, A'dam, Meulenhoff, 1990, 1e druk, karton+l.besch.omslag, kl.4vo, 200pp, met talrijke foto's, bovenk.band licht beschadigd E 12,- 
9087 Saris F.W., Vacuüm is niet niks, A'dam, Meulenhoff, 2001, 1e druk, paperback, 181pp, l.gebruikssporen E 5,- 
7085 Schaepman E.Ch.L.M. (red), E-business: de hype voorbij, 2000, 1e druk, karton, 168pp, z.g.a.n. E 7,- 
6492 Scheele P.M., Degeneratie. Het einde van de evolutietheorie en een wetenschappelijk alternatief, 1997, 2e druk, ingenaaid, 239pp, ills., l.gebruikssporen E 9,- 
8122 Schildt H., Schildt's Expert C++, 1996, 1st edition, paperback, 402pp E 10,- 
7092 Schilperoort N.V.A., Webmarketing, Deventer, AE.E.Kluwer, 2001, 1e druk, karton, 135pp, z.g.a.n. E 10,- 
6938 Schneider D. e.a., E-shopping. Markten aanboren, winkels inrichten, klanten binden, 1999, 1e druk, linnen+omslag, 182pp, ills. E 8,- 
5274 Schneider E., Gezondheid is levensgeluk, 1961, 2e druk, linnen, 218pp, homeopatisch gezondheidsboek, met foto's en kleurentekeningen E 5,- 
9947 Schoonbrood C.A. (verz), Het absolute. Wijsgerige teksten, Deventer, Loghum Slaterus, 1967, 1e druk, paperback E 4,- 
9967 Schoonbrood C.A. (verz), De wereld. Wijsgerige teksten, Deventer, Loghum Slaterus, 1966, 1e druk, paperback, 232pp E 4,- 
2814 SCHORTELDOEK C.W.J., Het uitvoeren van gebouwen. Handboek voor het uitvoeren van bouwkundige constructies, alsmede voor de kennis van werktuigen en gereedschapp., A'dam, Kosmos, c.1925, 1e druk, linnen, gr.8vo, 424pp, 528 ills(f/t|), randen rug licht beschadigd, pakket E 25,- 
5139 SCHREUDER W.H., Wetenschappelijke speurkunst, Sijthoff, 1951, 1e druk, linnen, 162pp, met talrijke foto's E 15,- 
2977 SCHRIJVER J., Leerboek der graphologie, A'dam, Kosmos, 1948, 2e druk, linnen, 288pp, ills. E 8,- 
1134 SCHRODER M.J./WIELEN P.v.d., Leerboek der recepteerkunde, 1936, 9e druk, linnen, 796pp, ills E 12,- 
2806 SIERKSMA F., Profiel van een incarnatie. Het leven en de conflicten van een Tibetaanse geestelijke in Tibet en Europa, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, linnen, 248pp E 5,- 
4478 SIERKSMA F., Profiel van een incarnatie. Het leven en de conflicten van een Tibetaanse geestelijke in Tibet en Europa, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 248pp E 6,- 
8509 Sijpesteijn P.J., Gynaecologische aspecten van de Papyrus Ebers, 1972, 1e druk, halflinnen, 4vo, 100pp, cassette met 10 boekjes (dl. 4 ontbreekt), met prachtige litho's E 10,- 
7244 Sikkel D. e.a., Ervaren maar veranderlijk. Het consumentengedrag van de vijftigplusser, Deventer, AE.E.Kluwer, 2004, 1e druk, linnen, 362pp, z.g.a.n. E 16,- 
6982 Sikkema M. (red), Microsoft Excel 2000 step by step NL-versie, 2000, 1e druk, paperback, gr.8vo, 406pp, naam op schutblad E 9,- 
8157 Silvers R.B. (ed.), Hidden histories of science, 1997, 1st edition, paperback, 194pp E 6,- 
5423 SINGER P., Marx, 1990, 1e druk, paperback E 5,- 
3103 Skrabanek P. e.a., Dwalingen en dwaasheden in de geneeskunde, SUN, 1993, 1e druk, ingenaaid, 159pp, naam op titelblad E 7,- 
5470 Smith H. e.a., Business process management. The third wave, 2003, 1e druk, im. leather+dj, 292pp, text on endpapers, fine copy E 25,- 
1449 Snyder G.S., Oude hemelkaarten. Hoogtepunten uit tien eeuwen cartografie, A'dam, H.J.W.Becht, 1984, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, folio, 143pp, met talrijke prachtige reproducties in kleur van hemelkaarten, mooi ex E 30,- 
6995 Spears R.A., NTC's American idioms Dictionary, 1990, 1e druk, boards, 463pp, pakket E 5,- 
7001 Spears R.A., NTC's Dictionary of American Slang and Colloquial Expressions, 1990, 1e druk, boards, 528pp, pakket E 7,- 
7073 Steen M. van der e.a., Adverteren op internet, 133, 1999, 1e druk, ingenaaid, 163pp, z.g.a.n. E 7,- 
9781 Steensel K.M. v. e.a., De genetische revolutie. Gevolgen en besluitvorming, 2002, 1e druk, ingenaaid, 228pp E 7,- 
9014 Stegmann C. e.a., Handboek van het socialisme, 1898, 2e druk, linnen, 889pp, blinde band E 25,- 
2348 Steiner R., Die evolution vom gesichtspunkte des wahrhaftigen, 1979, 5th edition, cloth, 102pp, enkele potloodstrepen E 9,- 
2342 Steiner R., Die geistigen wesenheiten in den himmelskörpern und naturreichen, 1935, 5th edition, cloth, 323pp, name on endpapers, potloodonderstrepingen, titelbladaanhechting geplakt, onderk.rug l.besch. E 8,- 
2351 Steiner R., Die grundsteinlegung der allgemeinen anthroposophischen gesellschaft, 1978, 4e druk, ingenaaid, kl.8vo, 56pp, garen van enkele pagina's los, naam op schutblad rug l.besch. E 4,- 
2335 Steiner R., Erdenwissen und himmelserkenntnis, 1966, 1st edition, cloth, 142pp, ills., name on endpapers E 10,- 
2330 Steiner R., Esoterische betrachtungen karmischer zusammenhänge. Fünfter band, 1985, 3rd edition, cloth, 280pp E 12,- 
2300 Steiner R., Geisteswissenschaftliche menschenkunde, 1988, 5th edition, cloth, 340pp E 12,- 
2345 Steiner R., Geistige zusammenhänge in der gestaltung des menschlichen organismus, 1976, 2nd edition, cloth, 336pp, name on endpapers E 12,- 
2336 Steiner R., Geistige hierarchien und ihre widerspiegelung in der physischen welt, 1972, 5th edition, cloth, 196pp, name on endpapers, geplastificeerd, slightly stained pages. E 7,- 
2333 Steiner R., Geschichtliche Symptomatologie, 1962, 2nd edition, cloth, 247pp E 12,- 
4262 Steiner R., Hoe verkrijgt men bewustzijn op hogere gebieden? Voorwaarden voor een innerlijke scholing, 1978, 8e druk, ingenaaid, kl.8vo, 193pp, Zeist, Vrij Geestesleven, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
2331 Steiner R., Lebendiges naturerkennen intellektueller sündenfall und spirituelle sündenerhebung, 1982, 2nd edition, cloth, 214pp E 9,- 
2308 Steiner R., Das Lukas-Evangelium, 1968, 6th edition, cloth, 219pp, geplastificeerd, name on endpapers E 7,- 
2341 Steiner R., Menschliches seelenleben und geistesstreben im zusammenhange mit welt- und erdentwickelung, 1978, 1st edition, cloth, 178pp, ills. E 12,- 
2307 Steiner R., Über Gesundheit und Krankheit. Grundlagen einer geisteswissenschaftlichen Sinneslehre, 1976, 2nd edition, cloth, 342pp, 18 Vortr.1922-1923, ills. E 12,- 
2304 Steiner R., Der übersinnliche Mensch anthroposophisch erfasst, 1962, 2nd edition, cloth, 155pp, text on endpapers E 8,- 
2319 Steiner R., Wiederverkörperung und Karma und ihre bedeutung für die kultur der gegenwart, 1978, 3rd edition, cloth, 110pp, name on endpapers E 8,- 
8466 Sterkenburg P.G.J. v., Vloeken. Een cultuurbepaalde reactie op woede irritatie en frustratie, 1997, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 455pp, l.gebruikssporen, pakket E 8,- 
8170 Stevens A., Teach yourself C++, 1997, 5th edition, paperback, 714pp, without CD, pakket E 10,- 
8162 Stewart I., Life's Other Secret. The New Mathematics of the Living World, 1998, 1st edition, paperback, 286pp, fine copy E 7,- 
7897 Stewart R. (red), Ideeën die de wereld veranderden, 1998, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 224pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 7,- 
2555 STRUYK H.J. / VEEN K.H.C.W. v.d., Bruggen, A'dam, Kosmos, 1938, 1e druk, linnen, 304pp, 545 ills.(f/t) E 12,- 
1372 Stufkens H., Weg van gnosis. Een reis naar huis, 1991, 1e druk, paperback, 106pp, met gesigneerde opdracht door de auteur, tekst op schutblad, met enkele onderstrepingen, brief achterin geplakt met plakband E 7,- 
2328 SUARES C., Krishnamurti en de menselijke eenheid, Den Haag, Boucher, 1951, 1e druk, linnen, 208pp E 8,- 
9130 Swennen A. e.a., Becoming a Teacher Educator. Theory and Practice for Novice Teacher Educators, 2009, 1st edition, boards, 237pp, fine copy E 65,- 
6943 Tapscott D., Digital economy. Promise and Peril in the Age of Networked Intelligence, 1995, 1st edition, im. leather+dj, 342pp E 8,- 
8438 Taylor S., Het knuffelinstinct. over de essentiele rol van liefde en vriendschap in de evolutie van de mens, A'dam, Contact, 2004, 1e druk, paperback, 319pp, z.g.a.n. E 7,- 
4540 Tendeloo N.Ph., Kennis, wetenschap en kunst, Sijthoff, 1935, 1e druk, linnen, 212pp E 7,- 
8194 Tenhaeff W.H.C., Het spiritisme, Den Haag, Leopold, 1972, 6e druk, paperback, 358pp E 5,- 
9297 Tertzakian P., A thousend barrels a second. The Coming Oil Break Point and the Challenges Facing an Energy Dependent World, 2006, 1st edition, boards+dj, 272pp, fine copy E 9,- 
8165 Teuber J., Digital image processing, 1993, 1st edition, stiched, 264pp, ills., fine copy E 7,- 
9999 Thévenaz P., De dwaze rede, LEM, 1969, 1e druk, paperback, 159pp E 4,- 
3151 THOMSON G., De voorspelbare toekomst, Utrecht, Erven J.Bijleveld, 1957, 1e druk, kunstleer+omslag, 128pp, Nobelprijswinnaar E 7,- 
8109 Tiggelaar B., Internet strategie. concurrentievoordeel in de digitale economie. theorie en praktijk, 1999, 3e druk, karton+l.besch.omslag, 660pp, Addison Wesley, pakket E 7,- 
6985 Tiggelaar B., Internet strategie. concurrentievoordeel in de digitale economie : theorie en praktijk, 1999, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 660pp, Addison Wesley, pakket E 7,- 
2608 Tillmann B.N., Springer anatomische atlas. Deel I, 2007, 1e druk, karton, 4vo, z.g.a.n. E 15,- 
2632 Tillmann B.N., Springer anatomische atlas. Deel II, 2007, 1e druk, karton, 4vo, z.g.a.n. E 15,- 
8998 Tracy B., Hire and keep the best people, 2001, 1e druk, linnen+omslag, 126pp, z.g.a.n. E 8,- 
5639 Upshaw L.B., Building brand identity, 1995, 1st edition, boards+dj, 354pp, name on endpapers, fine copy E 15,- 
1522 VECHT C.F.PH.D., de Steenen spreken, Den Haag, Stols, 1949, 5e herz. druk, linnen, kl.4vo, pakket E 65,- 
4868 VECHT C.F.PH.D., de Steenen spreken. De goddelijke boodschap der groote pyramide, W.P.van Stockum & Zn, 1936, 1e druk, linnen, kl.4vo, 500pp E 65,- 
9136 Veen A.F.D. v., De proef op de som. Kwaliteitsverbeteringsprojecten in pedagogische werkvelden, 1993, 1e druk, paperback, gr.8vo, 174pp E 6,- 
1527 Veer Van 't ron, Sterren en planetentabel, 1990, 1e druk, ingenaaid, 168pp, geplastificeerd, ills., naam op schutblad E 4,- 
8733 Veldman F., Haptonomie. Wetenschap van de affectiviteit, 1988, 1e druk, paperback, 444pp, z.g.a.n., pakket E 8,- 
5809 Ventura J., The Business Turnaround And Bankruptcy Kit, 2003, 1st edition, paperback, 4vo, 213pp, Dearborn Financial Publishing E 8,- 
5917 Verheggen P.P. e.a., Nieuwe Nederlanders, 2001, 1e druk, linnen, 244pp, ills., z.g.a.n. E 10,- 
4618 VERKADE M.A., De opkomst van de Zaanstreek. De ontwikkeling van Holland benoorden het IJ als factor in de wordingsgeschiedenis van de Zaandorpen, 1952, 1e druk, ingenaaid, 264pp, rug licht beschadigd, stempeltje op voorplat, proefschrift, ills. E 28,- 
4532 VERSTAPPEN H.Th., Djakarta Bay. A geomorphological study on shoreline development, 1953, 1st edition, stiched, 8vo, 102pp, Den Haag, Trio, Thesis, with folding maps E 16,- 
1395 Verver B. (red), Lucifer. Een volksboek tot verbreiding van natuurwetenschap. Derde deel, ca.1875, 1st edition, halflinnen, 568pp, met 4 litho's en 1 chromolitho, gebruikssporen, schutbladen ontbreken, pakket E 10,- 
0796 Veyne P., Bread and circuses. Historical sociology and political pluralism, 1990, 1st edition, boards+dj, 492pp, fine copy, pakket E 25,- 
1960 Vinet A., Homiletiek of theorie der prediking. Eerste deel, 1854, 1e druk, karton, 312pp, rug, achterkant en hoek pag. 312 ontbreken E 7,- 
7325 Vloemans A., Nietzsche, Den Haag, Leopold, 1939, 1e druk, linnen, 120pp, roestvlekkig. E 5,- 
6637 VOGEL A., De kleine dokter over kanker. Nieuwe inzichten uit de natuurgeneeswijze, Sijthoff, 1988, 1e druk, karton+omslag, 475pp, met foto's, pakket E 10,- 
1142 VOORHOEVE J., Homeopathie in de praktijk, 1955, 1e druk, linnen, 528pp, ills. E 7,- 
1893 VOORHOEVE J., Hygiéne. Geïllustreerd handboek voor het huisgezin, Zwolle, La Rivière & Voorhoeve, ca.1920, 1e druk, linnen, 224pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 10,- 
9755 Vroon P., Tranen van de krokodil. over de te snelle evolutie van onze hersenen, 1e druk, paperback, gr.8vo, 288pp, schutblad ontbreekt E 6,- 
9959 Vroon P. e.a., Verborgen verleider. Psychologie van de reuk, 1e druk, paperback, 251pp, schutblad ontbreekt E 5,- 
9012 Vuyk R., Het kind en zijn leeftijdgenoten, Groningen, P.Noordhoff N.V., 1963, 1e druk, linnen, 333pp, incl. deel B, naam op schutblad E 10,- 
4542 WAARD D.de, Glacigeen pleistoceen. Een geologisch detailonderzoek in Urkerland (Noordoostpolder), 1947, 1e druk, linnen, kl.4vo, 246pp, ills.(f/k) E 25,- 
4529 WALSUM S. v., Ook al voelt men zich gewond. De Utrechtse universiteit tijdens de Duitse bezetting 1940-1945, 1995, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 160pp, Utrecht, Universiteit Utrecht, ills. E 9,- 
0561 Webster D.L. e.a., Levend verleden. Een inleiding in de archeologie, Utrecht, W.de Haan, 1993, 1e druk, ingenaaid, 503pp, met talrijke ills., pakket E 7,- 
9525 Weijnen A., Zeventiende-eeuwse taal, Zutphen, Thieme, 5e druk, linnen, 427pp E 5,- 
8124 Weiss M.A., Data Structures & Algorithm Analysis in Java, 1999, 1st edition, boards, 542pp, fine copy E 20,- 
2874 WENT W., The Experimental control of plant growth, 1957, 1st edition, cloth, gr.8vo, 343pp, + photopages, ills(t), pakket E 15,- 
5132 WENTWORTH H. (ed.), Dictionary of American slang, 1975, 2nd revised edition, cloth+dj, , 766pp, New York, Thomas Y.Crowell, covered with plastic, corner cut from endpaper, pakket E 6,- 
1576 Wijmer S., Grondwater beneden peil. Verdroging in Nederland, 1990, 1st edition, stiched, gr.8vo, 136pp, fine copy E 5,- 
3453 Wijnen G. e.a., Projectmatig werken, Utrecht, Spectrum, 2001, 18e herz. druk, paperback, gr.8vo, 269pp, z.g.a.n. E 9,- 
6911 Wilber K. (ed), Quantum questions. Mystical Writings of the World's Great Physicists, 1984, 1st edition, paperback, 208pp, l.signs of usage E 10,- 
7270 Wildeboer R., De koppen bij elkaar. Een praktische handleiding voor doelmatig vergaderen, Deventer, Loghum Slaterus, 1987, 1st edition, paperback, 170pp E 5,- 
0511 Wildschut A. e.a., Onze stijlfouten, Groningen, Wolters Noordhoff, 1980, 22e druk, paperback, 94pp E 4,- 
3587 Wilmshurst W.L., De Maconnieke Inwijding, 1930, 1e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 244pp, pakket E 15,- 
3832 Wilson P., Het grote boek van de onthaasting, 2000, 1e druk, paperback, 352pp, ills. E 7,- 
9774 Wilterdink N. e.a.(red), Samenlevingen. Een verkenning van het terrein van de sociologie, Groningen, Wolters Noordhoff, 1993, 3e druk, ingenaaid, 486pp, ills. E 4,- 
2314 Windemuller S. e.a.(red), Psychotherapie bij licht verstandelijk gehandicapte kinderen en jongeren, 1998, 1e druk, ingenaaid, 183pp E 9,- 
5271 Wirtz F.D., Hestia's haardvuur. negen vrouwenportretten als inspiratie voor (organisatie)ontwikkeling en leiderschap, 2004, 1e druk, linnen+omslag, 142pp, ills., z.g.a.n. E 9,- 
2252 Wolf F.A., Het spirituele universum. Quantumfysica en het bestaan van de ziel, W.ten Have, 1998, 1e druk, paperback, gr.8vo, 350pp, ills. E 75,- 
7068 Wouter Niks W. e.a., E-commerce. Transactiemodel voor internet, 2000, 1e druk, paperback, 115pp, z.g.a.n. E 8,- 
0789 Zaehner R.C., Mystiek. Sacraal en profaan. Een onderzoek betreffende een aantal bovennatuurlijke ervaringen, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, ingenaaid, 304pp, sm. E 5,- 
6461 Zahran S., Software Process Improvement, 1998, 1e druk, karton, 446pp, naam op schutblad, z.g.a.n. E 20,- 
6913 Zakaria F., The post-American world, 2009, 1e druk, paperback, 292pp, fine copy E 7,- 
5531 ZANTINGE D., Client/server en gedistribueerde databases, 1994, 1e druk, ingenaaid, 232pp E 5,- 
9146 Zee B. v.d., Green business, 2008, 1st edition, stiched, kl.8vo, 72pp, vouw in achterkant E 4,- 
8840 Zielhuis R.L., Vergiftigingen in en door het beroep, 1969, 1e druk, ingenaaid, 136pp, serie De Nederlandse Bibliotheek der Geneeskunde E 5,- 
7253 Zwart P.J., Het wezen van het zijn, Utrecht, Spectrum, 1988, 1e druk, paperback, 252pp E 5,- 
|