Antiquariaat De Bilt

Voor bestellingen en voorwaarden klik op of zie de bestelpagina. Prijzen zijn in Euro en exclusief verzendkosten
Verzendkosten Nederland: Tot 3,2 cm dik: E1,76 - E2,64. Dikker: E6,75 (TGP Posttarieven). N.B: Toeslag bij 1 boek: E1,00
For ordering and conditions click on or see the orderpage. Prices are in Euro and excluding shippingcosts


TOPOGRAFIE   HOOFDPAGINA
Zoek op deze pagina  


TOPOGRAFIE

2463 Almanak van de vereeniging van vrouwelijke studenten te Leiden, 1931, linnen, 336pp, uitg. Eduard Ijdo, Leiden, ills E 6,- 

5009 Amersfoort. Literaire veste. Bloemlezing, 1995, 1e druk, linnen+omslag, 8vo, 88pp, met talrijke foto's, Zeist, Stichting Achterland E 5,- 

6933 Amsterdam shoppen, eten, slapen, 2002, 1e druk, ringband, kl.8vo, 222pp E 5,- 

7290 Apeldoorn, ca.1960, 1e druk, karton, Apeldoorn V.V.V., mapje met 20 foto's en 2 p. tekst E 7,- 

4711 Archeologische en Bouwhistorische kroniek van de Gemeente Utrecht 1988-1992, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, ca.730pp, 4 jaarboeken, ills., z.g.a.n. E 25,- 

9811 De Bilt bevlogen bezongen, 1995, 1e druk, linnen+omslag, 73pp E 6,- 

5341 Het boek der podagristen. Drenthe in vlugtige en losse omtrekken geschetst door drie Podagristen, Assen, Van Gorcum & Comp., 1947, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 136pp, door D.H.van der Scheer, H.Boom en A.L.Lesturgion, met uitsl.krt E 12,- 

8182 Bovenover. Maandblad voor het Christelijk lyceum Arnhem. Extra nummer ter gelegenheid van het 70-jarig bestaan ..., ca.1940, 1e druk, geniet, 20pp, gebruikssporen E 4,- 

7486 Brugge kunststad. Geïllustreerde gids van officieel gediplomeerde gidsen, ca.1930, 4e herz. druk, ingenaaid, kl.8vo, 106pp, met talrijke ills., met plattegrond E 5,- 

4691 Het dorp Blaricum, 1985, 4e herz. druk, ingenaaid, 8vo, 110pp, Tussen Vecht & Eem, 3e jaargang nr.2, ills. E 5,- 

2397 Friesche elfstedenweek 1946 georganiseerd door de zeilvereeniging "De Meeuwen" te Leeuwarden 22-27 juli 1946, 1946, 4e herz. druk, ingenaaid, 132pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 8,- 

7343 Friesland en de friezen. Leesboek over de geschiedenis van ús heitelân. Tweede deeltje, Groningen, Wolters Noordhoff, 1925, 1e druk, ingenaaid, 292pp, met talrijke ills. E 7,- 

3953 Geillustreerde gids van Ootmarsum en omstreken, Zwolle, Tijl, 1954, 1e druk, ingenaaid, 88pp, met vele foto's E 9,- 

8454 Gids van de provincie Utrecht, ca.1960, 1e druk, ingenaaid, 120pp, met talrijke foto's, Utrecht, Provinciale Urechtsche Bond voor Vreemdelingenverkeer E 6,- 

0097 Gids voor Zuilen, ca.1931, 1e druk, geniet, 39pp, Hilversum, Nederl. Uitgevers en Reclamebureau, met foto's, zeer schaars E 45,- 

3955 Gids voor Twente, (1917), 1e druk, ingenaaid, 222pp, uitg. C.Misset, Doetinchem, groot papieren plakband over de rug, met talrijke foto's en losse plattegrond E 20,- 

0104 Gids voor Zuilen, ca.1931, 1e druk, geniet, 39pp, Hilversum, Nederl. Uitgevers en Reclamebureau, met foto's, zeer schaars E 45,- 

7111 Gids voor Monster, ca.1965, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, ca.100pp, uitg. Internat, Den Haag, ills. E 7,- 

6367 Het grote ANWB wegenboek, 2001, 1e druk, karton, 4vo, 1144pp, pakket E 15,- 

1150 Hilversum in oude ansichten, 1970, 3e druk, karton E 11,- 

4705 jaarboekje van "oud-Utrecht", 1961, 3e druk, linnen, kl.8vo, 192pp, ills. E 6,- 

4704 jaarboek oud-utrecht 1970 t/m 1976, 3e druk, karton, gr.8vo, ca.1900pp, 7 jaarboekjes, ills., mooie ex. E 35,- 

4703 Jaarboekje van "Oud-Utrecht" 1962 t/m 1969, 3e druk, ingenaaid, kl.8vo, ca.1400pp, 8 jaarboekjes, ills, mooie ex. E 40,- 

0107 kaart van de provincie Utrecht, 1934, 3e druk, karton E 5,- 

0016 het landschap van de Ijsselmeerpolders, Utrecht, Spectrum, 1980, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 112pp E 5,- 

0575 Maandbericht van de afdeeling Bilthoven der Nederlandsche Vereeniging van Huisvrouwen, 1939, 1e druk, karton, ingebonden tijdschriften, met talrijke advertenties van winkeliers E 20,- 

3753 De markelose gemeenschap, ca.1960, 1e druk, ingenaaid, 67pp, samengesteld door een groep plattelandsjongeren, illustraties (foto's/tekeningen) E 9,- 

1151 Meneer de burgemeester (Maastricht), 1967, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 240pp, met talrijke foto's, 1 der 400 genr ex., t.g.v. het afscheid van burgemeester M. van Kessenich E 8,- 

8483 Natuurpad De Leyen, 1978, 1e druk, geniet, 20pp, Inst. voor Natuurbeschermingseducatie afdeling De Bilt E 4,- 

0537 Nieuwe Drentsche Volksalmanak 1943, 1947, 1948, 1949, 1950, 1951, 1952, 1953 & 1956, Assen, Van Gorcum & Comp., 1e druk, ingenaaid, met talrijke ills., 9 boeken E 50,- 

1554 Oud-Oudewater, ca.1970, 1e druk, karton, 232pp, ills.(f/t), rug licht beschadigd E 12,- 

1152 Restaureren in Friesland. Monumentenrestauraties en subdsidieverlening, 1953, 1e druk, karton, 150pp, met talrijke foto's E 8,- 

4688 Rijnstreek, 1983, 1e druk, ingenaaid, 92pp, Westerheem jaargang XXXII, no.5, september 1983 E 5,- 

6679 Rotterdam. Herinneringsalbum, ca.1945, 1e druk, geniet, gr.8vo, 22pp, met talrijke foto's, Rotterdam, Hoenderop, mooi ex. E 10,- 

1302 Te voet van Amsterdam naar Arnhem, 1928, 5e herz. druk, linnen, 95pp, met 4 uitvouwbare plattegronden, Willy Sluiter. E 18,- 

8265 Te voet van Amsterdam naar Arnhem, 1914, 2e druk, linnen, 44pp, met 4 uitvouwbare plattegronden, naam op schutblad E 18,- 

2352 Ten Brink's nieuwe zak-atlasje van Nederland voor sport en op reis, H.ten Brink, ca.1930, 21e herz. druk, linnen, kl.8vo, toegevoegd: 5 oude wandel- en fietskaartjes (niet op de foto), onder- en bovenkant band besch., iets los in de band E 10,- 

1153 Tien jaren N.O.Polder, 1952, 21e herz. druk, ingenaaid, ills,122p E 4,- 

7271 Tien jaren Noordoostpolder, [1952], 1e druk, ingenaaid, 121pp, met talrijke ills., Zwolle, Directie van de Wieringermeer, met tientallen pagina's advertenties achterin E 9,- 

1387 Tijdschrift voor geschiedenis oudheden en statistiek van Utrecht, 1838, e herz. druk, karton, 457pp, Utrecht, N. van der Monde, ills., rug besch., iets los in de band E 20,- 

7776 Uit het hartje van Nederland. Geillustreerde wandelgids voor Amersfoort en omstreken, 1980, e herz. druk, ingenaaid, kl.8vo, 96pp, met talrijke foto's, fascimille uitgave van de 1e druk uit 1899 E 7,- 

8432 Uit het hartje van Nederland. Geïllustreerde wandelgids voor Amersfoort & omstreken, 1980, e herz. druk, ingenaaid, 96pp, met foto's, fotografische herdruk van de gids uit 1899 E 7,- 

7276 Utrecht in beeld '73. Een greep uit het stedelijk gebeuren in het jaar 1973, samengesteld tot een beeldend verslag, 1973, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 208pp, met talrijke foto's E 5,- 

6768 Utrecht. Verhalen rond de Stadhuisbrug, 2004, 1e druk, karton, kl.8vo, 136pp E 5,- 

9687 Utrechtsche volks-almanak voor het jaar 1850, 1e druk, karton, kl.8vo, 172pp, Utrecht, L.E.Bosch en Zoon, met 3 steendrukken, slecht ex E 20,- 

8452 De Utrechtse gemeenten in 1815 in vraag en antwoord, 1972, 1e druk, ingenaaid, , 186pp, los in de band E 5,- 

1154 Valkenburg, ca.1910, 1e druk, geniet, La Haye, Weenenk & Snel, 16 foto's zonder tekst, licht roestvlekkige pagina's. E 15,- 

0539 Van rendierjager tot ontginner, 1941-69, 1e druk, paperback, 7 overdrukken uit de Nieuwe Drentsche Volksalmanak over oudheidkundige vondsten E 15,- 

4190 Van standen tot staten. 600 jaar staten van Utrecht 1375-1975, 1975, 1e druk, linnen, 264pp, Stichtse historische reeks 1, hoek uit schutblad E 10,- 

9120 Vlijmen in de tweede wereldoorlog. Van Mobilisatie tot Wederopbouw 1939-1945, 1985, 1e druk, geniet, 56pp, met foto's, naam op titelblad E 8,- 

7130 Voorburg van Romeinse nederzetting tot moderne woonstad, 1957, 1e druk, ingenaaid, 56pp, ills. E 4,- 

7131 Wageningsche verzen. Een keuze van gedichten verschenen tusschen de jaren 1930 en 1940 in het aandblad en den almanak van het Wageningsch Studentenco, 1941, 1e druk, halflinnen, 56pp, opl. 900 ex. E 8,- 

4689 Westerheem Themanummer Midden-Brabant, 1989, 1e druk, geniet, 80pp, Westerheem jaargang XXXVIII, no.2, april 1989, ills. E 5,- 

4686 Westerheem jaargang XXXV, Haarlemnummer, augustus 1987, 1987, 1e druk, geniet, 44pp, ills. E 4,- 

4690 Westerheem Utrecht en omstreken, 1996, 1e druk, geniet, 56pp, Westerheem jaargang 45, no.1, februari 1996 over Utrecht en omstreken, ills. E 4,- 

8086 Woordenlijst van de Aardrijkskundige namen in Nederland, ca.1900, 3e herz. druk, linnen, kl.8vo, 148pp, in deze druk: de vereeniging en splitsing van gemeenten, verzuimde namen, de jongste bevolkingscijfers en opperoestvlekkigakten, gebruikssporen E 10,- 

9679 Zeist. Stad in het bos, ca.1965, 3e herz. druk, karton, fotoboek. 73 foto's met bijschriften E 4,- 

7162 Zevende eeuwfeest van het zalig sterven en de hemelsche verheerlijking van den H.Franciscus van Assisië, 1927, 1e druk, geniet, 40pp, programma van de herdenking op 11 februari in park Tivoli, ills. E 5,- 

7508 Aafjes B., 's-Gravenhage, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1965, 1e druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 144pp, met talrijke foto's E 9,- 

0545 Abel G. e.a.(red), De vogels van Nieuwegein. Vogels in een veranderend landschap, 1999, 1e druk, karton, kl.4vo, 284pp, met talrijke foto's E 9,- 

2824 ABELEVEN W., Tumult in Veere, ca.1950, 1e druk, halflinnen, gr.form., 64pp, ills. E 5,- 

5036 ABELEVEN W., Zeeland vocht door..., Utrecht, Bruna, ca.1945, 1e druk, halflinnen, 172pp, ills. E 7,- 

8319 Abma G./ Jansma K. (red.), Encyclopedie van het hedendaagse Friesland, 1975, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 956pp, met talrijke foto's, 2 delen E 20,- 

5630 ABRAHAMSE J., Waddenzee. Natuurgebied van Nederland, Duitsland en Denemarken, 1976, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 368pp, met talrijke foto's E 11,- 

1174 Abrahamse J. e.a., het Waddenboek, ca 1965, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 224pp, met talrijke foto's E 8,- 

5512 ABRAHAMSE J. / Koning H., Schiermonnikoog. Van Westerstrand Tot Willemsduin, 1974, 3e druk, karton, hoek uit schutblad, l.watersch. E 4,- 

4043 ACHTERHOF H., Leeuwarden 1945-1965, 1966, 3e druk, linnen+omslag, 287pp, ills(f/k) E 10,- 

7225 Alberts W.J., Geschiedenis van Gelderland van de vroegste tijden tot het einde der middeleeuwen, Leiden, Martinus Nijhoff, 1966, 1e druk, linnen, 278pp E 17,- 

2916 ALGRA H., Kroniek van een Friese boer. De aantekeningen van Doeke Wijgers Hellema te Wirdum bewerkt door -.-, 1978, 1e druk, linnen, 448pp, ills. E 9,- 

1155 ALTA H., de Achterhoek, KON, 1952, 1e druk, karton, kl.8vo, 101pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 5,- 

1291 Ariese H.C.R. e.a.(red), Van Westvoorne tot St.Adolfsland. Historische verkenningen op Goeree-Overflakkee, 1979, 1e druk, karton, 202pp, met talrijke ills. E 15,- 

4685 BAAN J.de e.a., Westerheem jaargang XXXV, no.2, april 1986 over het eiland Putten, 1986, 1e druk, geniet, 67pp, ills. E 5,- 

9674 Baart J. e.a., Opgravingen in Amsterdam. 20 jaar stadskernonderzoek, van Dishoeck, 1977, 1e druk, kunstleer+omslag, gr.8vo, 524pp, met talrijke foto's, gezocht standaardwerk E 45,- 

3980 BAESJOU P.C.N. e.a., Leiden 1860-1960, 1962, 1e druk, linnen, 440pp, ills E 15,- 

7265 Bakker A., Het Utrechtse Veenweidegebied, 1996, 1e druk, ingenaaid, 80pp, serie Cultuurhistorische routes in de provincie Utrecht E 4,- 

3657 BAKKER SCHUT P., Groen en bloemen in Den Haag, 1936, 1e druk, karton, 176pp, met 13 kaarten en 73 foto's, niet in de handel geweest, rug licht beschadigd E 10,- 

1157 BARENDRECHT G., de Glorie van ons polderland, J.A.Boom & zoon, 1938, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, gr.form., 192pp, met 109 foto's E 7,- 

4624 BATTA E.C.M.A. e.e. (red.), Limburg's verleden. Geschiedenis van Nederlands Limburg tot 1815, deel 1, 1960, 1e druk, linnen+omslag, 528pp, Maastricht, Limburgs Geschied- en Oudheidkundig Genootschap, talrijke ills., naam op schutblad E 50,- 

9981 Beaufort R.F.P. de e.a., Uit de geschiedenis en het volksleven van Woudenberg, Den Haag, Kruseman, 1969, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 134pp, met talrijke foto's E 10,- 

7512 Beer Poortugael I.F. den (inl), Veere zoals het reilt en zeilt, 1970, 1e druk, ringband, 4vo, ca.80pp, met talrijke foto's E 10,- 

8442 Beex G., Onderzoek van grafheuvels te Weelde. Bijdragen tot de Studie van het Brabantse Heem, Deel X, 1960, 1e druk, geniet, Oisterwijk, St. Brabants Heem, 30pp + platen E 8,- 

9203 Bemelmans L.M./ Kleijn S., Maastricht, 1961, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 143pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 4,- 

7285 Berend M. e.a., Pieterburen. Wad'n dorp, 1986, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 104pp, met talrijke foto's E 6,- 

1159 BERENDSEN A., Verborgenheden uit het oude Delft, Utrecht, W.de Haan, 1962, 1e druk, pocket, 136pp, met talrijke ills. E 4,- 

7127 Beresteyn E.A. v., Grafmonumenten en grafzerken in het koor der Nieuwe kerk te Delft, 1936, 1e druk, ingenaaid, 79pp, DELFT, Kerkvoogdij der Ned. Herv. Kerk, met foto's E 8,- 

2670 BERG B., Verloren paradijs, A'dam, G.W.Breughel, ca.1945, 1e druk, halflinnen, Over het vogelmoeras op Oeland,ills(f),licht roestvlekkige pagina's E 6,- 

5883 Besselaar H., Rotterdam, 1960, 1e druk, pocket, met talrijke foto's van Henk Jonker, Zwart Beertje 292/293, gebruikssporen E 4,- 

9524 Besselaar J.H., Torens van Nederland, van Dishoeck, 1972, 1e druk, karton, 112pp, met talrijke foto's E 5,- 

7626 BICKER CAARTEN A. e.a., Zuid-Hollands molenboek, 1965, 2e herz. druk, kunstleer, gr.8vo, 344pp, met talrijke foto's, drie uitklapbare kaarten, Van alle plaatsen wordt van elke molen aangegev: plaats, naam, eigenaar, functie, type, bouwjaar, constructie, enz, 1e 30p vochtig geweest E 22,- 

5357 Bijlevelt K.C.v., Naarden in oude ansichten deel 1, 1987, 5e druk, karton, , 80pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 

7263 Blijdenstijn R., De Lopikerwaard, 1992, 1e druk, ingenaaid, 64pp, serie Cultuurhistorische routes in de provincie Utrecht E 4,- 

7264 Blijdenstijn R., De Lopikerwaard, 1995, 2e druk, ingenaaid, 64pp, serie Cultuurhistorische routes in de provincie Utrecht E 4,- 

9219 Blijstra R., Rotterdam. Stad in beweging, A'dam, Arbeiderspers, 1965, 1e druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 408pp, met talrijke foto's, incl. 3 kaarten, schutblad ontbreekt, pakket E 20,- 

0858 Bloemendaal G.J., Doesburg. Stad van levend verleden, 1967, 1e druk, ingenaaid, 48pp, met foto's E 4,- 

5016 Boelhouwer - van Leeuwen A., Wij vierden feest. Een samenvatting in beeld van de festiviteiten rond het 750-jarig bestaan van Scherpenzeel in 1979, 1980, 1e druk, ingenaaid, 8vo, 80pp, met talrijke foto's E 7,- 

7283 Boer M.G. de, Een wandeling door oud-Amsterdam (1544), 1952, 2e druk, linnen, 140pp, met 58 ills. E 8,- 

8443 Bom Fr., Eerste Nederlandse hunebeddengids, Deventer, Ankh-Hermes bv, 1978, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 128pp, met talrijke foto's E 7,- 

3297 BONTEKOE G.A. red., Nieuwe Drentse Volksalmanak, Assen, Van Gorcum & Comp., 1962, 1e druk, ingenaaid, ca.450pp, ills.(f/t/k), pakket E 9,- 

8815 Boon J.G.M., 1570-1580. Oudewater. Vrijheid en gezag, 1975, 1e druk, linnen, 232pp, met talrijke ills., tekst op schutblad E 15,- 

1161 BOON J.G.M., Hoenkoop in verleden en heden, 1970, 1e druk, 144pp, vele ills,licht smoezelig E 7,- 

2018 BORGER G.J., Staat van land en water. Provinciale waterstaat van Utrecht 1882 - 1982, 1982, 1e druk, linnen+omslag, 288pp, ills.(f/k) E 9,- 

5719 Borger G.J., Staat van land en water. Provinciale waterstaat van Utrecht 1882-1982. Stichting Historische Reeks 7, 1982, 1e druk, linnen+omslag, 288pp, met talrijke foto's E 12,- 

1998 BOS JZN W., Sliedrecht. Dorp van wereldvermaardheid, 1969, 1e druk, linnen, 236pp, ills(f) E 11,- 

1162 BOTKE J., Fen Fryslan's groun. Geologyske sketsen, 1942, 2e herz. druk, karton, , 176pp, plakband op band, pakket E 7,- 

7167 Brand H./ Brand J. (red.), Het utrechts landschap. Natuurlijk hart van Nederland, 1990, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 192pp, met talrijke foto's E 6,- 

4687 BRANDT R.W. (red.), De Zaanstreek archeologisch bekeken, 1983, 1e druk, ingenaaid, 136pp, Westerheem jaargang XXXII, no.2/3 1983 E 7,- 

8258 Breda M.J. v., Hoevelaken in oude ansichten deel 1, 1974, 3e druk, kunstleer, , met 38 foto's E 9,- 

8259 Breda M.J. v., Hoevelaken in oude ansichten, 1971, 1e druk, kunstleer, met 38 foto's E 9,- 

3150 BREE L.W. de e.a., Middelburg in beeldspraak, 1967, 1e druk, ingenaaid, 128pp, ills.(f) E 4,- 

7291 Breen Joh.C., De Hoogduitsche apotheek Prinsengracht 578, ca.1950, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 8pp, overdruk uit het 13e jaarboek MCMXV van de vereniging Amstelodamum, ill. E 5,- 

2135 Bremer J.T., Van Helder Buyrt tot Oud Den Helder, 1e druk, ingenaaid, 127pp, Pirola. Helderse Hist.reeks no 4, met foto's E 10,- 

8649 Bricker Ch. e.a., Geschiedenis van de cartografie, 1981, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 276pp, Alphen aan den Rijn, Atrium, met talrijke kaarten in kleur E 40,- 

9835 Briedé J.P. e.a., Historie en natuur van Maarn en Maarsbergen, 1981, 1e druk, linnen, , 112pp, met talrijke foto's E 12,- 

4490 BRINKGREVE G. (red.), Alarm in Amsterdam of het lot der oude binnensteden, A'dam, Elsevier, 1956, 1e druk, linnen, 120pp, ills.(f/k) E 7,- 

0904 BRINKHOFF J., Nijmegen in oude ansichten, 1972, 3e druk, karton E 11,- 

4892 BROECKE - DE MAN E.J.v.d. (samenst.), Kinderversjes en volksliederen uit Zeeland, 1979, 1e druk, karton, gr.8vo, 120pp, Middelburg, Zeeuwsche Vereeniging voor Dialectonderzoek E 8,- 

3034 BROEDER D.L., Zwerftochten door Zeeland, F.C.Kroonder, 1949, 1e druk, linnen, 192pp, ills(f),licht roestvlekkige pagina's. E 14,- 

0544 Broeke D. ten e.a., Honderdvijfentwintig jaar christelijk onderwijs in Culemborg 1863-1988, 1988, 1e druk, karton, gr.8vo, 164pp, met foto's E 8,- 

9970 Broer A.L., Het land van Gooi en Eem, 1982, 2e herz. druk, karton, 184pp, met talrijke foto's E 8,- 

4729 BROOD H. / Deelder J., Het Utrechts Kroegenboek, 1983, 1e druk, paperback, 112pp, geillustreerd door Herman Brood E 10,- 

6175 BRUIJN C., Ons Hilversum. Hoe het onstond, hoe het groeide, A'dam, Ploegsma, 1963, 2e herz. druk, linnen+omslag, 204pp, met talrijke ills., l.gebruikssporen E 8,- 

8189 BRUIJN C., Wijd was mijn land. Mijn jeugd aan de Zaan (1883-1899), Nijkerk, Callenbach, ca.1965, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, met foto's E 12,- 

2200 Bruin A./C. de, 125 jaar Woerden. 1871-1996. Een gemeenschap in beweging, 1996, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 270pp E 15,- 

1904 BRUINEMAN-KAARSGAREN J. / VlLIET C.D.van, Dorp met de groene spieghel. Honderdvijftig jaar Bussum, A'dam, C.de Boer, 1966, 1e druk, karton, 160pp, ills(f) E 6,- 

2094 BRUSSE M.J., Rotterdamse zedenprenten, R'dam, W.L.Brusse, 1921, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, besch.omsl,enkele penstreepjes in de marge E 5,- 

7792 BUIJTENEN M.P. v., Hindeloopen. Friesland's elfde stede, Allert de Lange, 1946, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 108pp, Heemschut-serie dl.17 E 5,- 

1306 Buijtenen M.P. v. e.a., Herfsttij over Oostbroeks abdij . politiek rond abtsbenoeming uit de nadagen gespiegeld aan het begin, 1990, 1e druk, ingenaaid, 144pp, ills. E 8,- 

1164 BUITENRUST HETTEMA/TELTING, een Bezoek aan een Ned. stad in de 14e eeuw (Deventer), 1906, 1e druk, linnen, ills E 35,- 

3751 BUNGE E.M., In het schijnsel van de mijnlamp, A'foort, Andries Blitz, ca.1935, 1e druk, linnen, 254pp, over het mijnbedrijf in Z.-Limburg, met foto's E 10,- 

8440 Bunt A.W. v.d., Oud Zeist, Baarn, Het Wereldvenster, 1968, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 100pp, met talrijke foto's E 10,- 

1165 BUNT A.W. v.d., het Slot van Zeist, ca.1969, 1e druk, ingenaaid, 41pp, ills(f) E 3,- 

6718 BUNT A.W. v.d., het Slot van Zeist, ca.1969, 1e druk, ingenaaid, 41pp, met foto's E 4,- 

9968 Burken F.J. v., Doorn in oude ansichten deel 2, 1979, 1e druk, karton, , 80pp, met talrijke foto's E 12,- 

1167 BUYTENEN M.P.v., Hindeloopen Frieslands elfde stede, 1943, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, l.besch.omsl E 5,- 

1296 Cahen J., Beeld naar buiten, prentbriefkaarten rond de Amsterdamse jodenbuurt, 1982, 1e druk, karton, , ca.130pp, met talrijke foto's E 10,- 

1168 CANNEGIETER H.G., de Friese beweging, A'dam, My Goede Goedk.Lect., 1917, 1e druk, karton, kl.8vo, 132pp E 6,- 

2485 CANTER CREMERS A.H.A. e.a., Hoe het groeide op het Ellertsveld. Een geschiedenis in hoofdstukken, geschreven t.g.v. Schoonoords eeuwfeest, 1954, 1e druk, ingenaaid, 126pp, ills(f), licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 

1925 CASSEE J.F., Bloemendaal in oude prenten (1900-1940), Den Haag, Kruseman, 1969, 1e druk, karton+omslag, ca.150pp, ills(f) E 12,- 

3444 CHAVANNES-MAZEL C., Langs de oude Zeeuwse kerken, Baarn, Bosch & Keuning, 1975, 1e druk, ingenaaid, 168pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 5,- 

3234 CIJSOUW K., Zeeland, land achter dammen, 1972, 1e druk, karton, 210pp, ills.(t) E 7,- 

3679 COCHERET CH.A. (inl), Rotterdammers over Rotterdam. Herinneringen aan een verdwenen stad, R'dam, W.L.Brusse, 1947, 2e druk, linnen, 248pp, ills (f/k) E 12,- 

9921 Combrink J., Rhenen. Van vestingstad tot grebbestad, 1981, 1e druk, karton, 156pp, met talrijke foto's E 15,- 

4500 CONIJN W. / Hana K., Texel. Van Marsdiep tot Eyerlandse gat, 1970, 1e druk, karton, 124pp, met foto's E 6,- 

0176 COOLEN A., Stad aan de Maas, 1960, 1e druk, linnen E 6,- 

3349 COOLEN A. e.a., Het nieuwe Brabant. 3e deel, De Brabantse geest, 1955, 1e druk, linnen+omslag, 404pp, ills.(f/t) E 14,- 

3547 COPPENS T., Baarnse lusthoven en hun bewoners, De Prom, 1990, 1e druk, ingenaaid, 232pp, ills(f), gesigneerd door de auteur E 7,- 

9840 Craandijk C., Wandelingen door Nederland. Utrecht, 1968, 3e druk, linnen+besch.omslag, 299pp, fotografische herdruk, ills. waaronder wandelkaartjes E 12,- 

9841 Craandijk C., Wandelingen door Nederland. Noord-Holland, 1968, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 317pp, fotografische herdruk, ills. waaronder wandelkaartjes E 12,- 

0007 Craandijk C./ Schipperus P.A., Wandelingen door Nederland met pen en potlood. Amsterdamsche waterwegen, Helmond, Roermond, Arnhem, Baarn, het Gooi, Eemnes, Apeldoorn, ..., H.D.Tjeenk Willink, ca.1880, 1e druk, linnen, gr.8vo, 376pp, met 14 steendrukken E 100,- 

1456 Crone C.C.S. e.a., Crones Utrecht, 1979, 2e druk, ingenaaid, kl.4vo, 46pp, met talrijke foto's, opl. 800 ex E 5,- 

8216 Dam H. (red.), Utrecht aan de werf, 1987, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 128pp, met talrijke foto's E 5,- 

2978 DAMSTE P.H., Veere. Vier eeuwen Markiezaat, 1961, 2e druk, ingenaaid, 80pp, ills. E 5,- 

9580 Damsté P.H., Bevolking en bebouwing van De Bilt en Bilthoven in 1795, 1965, 1e druk, ingenaaid, 62pp, ills., licht gevlekte band E 10,- 

0034 Damsté P.H., De Bilt in beeld, 1973, 1e druk, geniet, gr.8vo, 40pp, geillustreerd door W.G.Hofker E 7,- 

1305 Damsté P.H., Oostbroek en De Bilt C.S. De geschiedenis van een ambachtsheerlijkheid, Zutphen, Walburg Pers, 1978, 1e druk, linnen+omslag, 176pp, Stichtse Historische Reeks deel 4 E 10,- 

8013 Dekker D., Texels volksleven, Den Haag, Kruseman, 1976, 1e druk, karton, 232pp E 12,- 

9760 Derks S., Vogelvluchtopnamen van Nederland 1946-1959. Foto's van KLM Aerocarto Luchtfotografie, 1995, 1e druk, karton, kl.4vo, 192pp, met talrijke foto's E 10,- 

9761 Derks S., Vogelvluchtopnamen van Nederland 1960-1975. Foto's van KLM Aerocarto Luchtfotografie, 1996, 1e druk, karton, kl.4vo, 176pp, met talrijke foto's E 10,- 

9759 Derks S., Vogelvluchtopnamen van Nederland 1921-1939. Foto's van KLM Aerocarto Luchtfotografie, 1994, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 148pp, met talrijke foto's E 8,- 

4155 DEURSEN A.Th. v., Een dorp in de polder. Graft in de 17de eeuw, Bert Bakker, 1998, 5e druk, paperback, 380pp, met uitgebreid register, pakket E 10,- 

4498 DIJK J.v., Twente, 1952, 2e druk, linnen, kl.8vo, 88pp E 4,- 

1170 DIJKHUIZEN S., Portret van de Veluwse beken, TER, ca.1975, 2e druk, karton, gr.form,ills.(kl./zw.w. foto's),144p E 6,- 

5524 DIJKSTRA D., Friesland, 1950, 1e druk, karton, kl.8vo, 112pp, ills. E 4,- 

0013 Dikland E.H. e.a., Monumenteninventarisatie van de gemeente De Bilt, 1983, 1e druk, paperback, 4vo, 504pp, boekblok scheef (scheefgelezen)gelezen, met talrijke foto's en kaartjes E 25,- 

1171 DINGELDEIN W.H., het Land van de Dinkel; de schoonheid van N.O.Twente, 1948, 2e druk, linnen, 232pp, 128 ills E 7,- 

1173 DIV. AUTEURS, Heemkennis Amsterdam deel VII-XII, ca.1950, 1e druk, linnen, met talrijke foto's, o.a. Onderwijs in Amsterdam, Het Raadhuis aan de Dam, Watergraafsmeer "Amstels Paradijs", Oude gebouwen van Amsterdam E 10,- 

7267 DIV. AUTEURS, Heemkennis Amsterdam deel XIII-XVIII. Amsterdam's stedeschoon, ca.1950, 1e druk, linnen, met talrijke ills. E 7,- 

7268 DIV. AUTEURS, Heemkennis Amsterdam deel I-VI, ca.1950, 1e druk, linnen, met talrijke ills., o.a. Met Vondel door Amsterdam, Klokmuzyck t' Amsterdam, Uithangtekens en Gevelstenen, Amsterdamse volksgebruiken E 8,- 

7902 Doelman C., Arnhem. Stad der bezitloozen, 1945, 1e druk, halflinnen, 48pp, met talrijke foto's, onderkant rug licht beschadigd E 8,- 

3276 DOES, J.C. van der, e.a., Ons Amsterdam. De historische ontwikkeling van Amsterdam, 1949, 1e druk, linnen, 460pp, ills.(f/t) E 12,- 

1684 Dokkum J.D.C. v., Ons mooie Nederland. Het Gooi, A'dam, Meulenhoff, 1921, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.8vo, 256pp, + 51 foto-pagina's, aanhechting laatste schutblad besch. E 12,- 

5332 DOMMISSE C.P.I., De geschiedenis van de Westpoort te Vlissingen en de in harer torens gevestigde Oudheidskamer, in verband met de historie der stad, 1903, 1e druk, linnen, kl.4vo, 402pp, Vlissingen, C.N.J. De Vey Mestdagh, ills., l.gebruikssporen, mooi ex. E 125,- 

4666 DOORMAAL S.V.D. J.C.A.V., Onderzoekingen betreffende de lössgronden van zuid-Limburg, 1945, 1e druk, ingenaaid, 94pp, proefschrift, ills. E 15,- 

6880 Doorne M.J.H. v., Achter den Waaldijk. Humor van het platteland, 1947, 3e herz. druk, karton, 268pp, ills. E 10,- 

6706 Dorenbosch T. e.a.(samenst, Kroniek van een honderdjarige, 1989, 1e druk, ingenaaid, 144pp, met talrijke foto's, over Swalmens Liedertafel E 10,- 

4531 DORSSER H.J. v., Het landschap van westelijk Noordbrabant. Bijdrage tot het inzicht in de ontstaanswijze, 1956, 1e druk, ingenaaid, 8vo, 134pp, Middelharnis, Flakkeesche Drukkerij, proefschrift, ills. (f/k) E 15,- 

7166 Dort M. v., Utrecht en de post, 1984, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 80pp, met talrijke foto's E 4,- 

1176 DRIJFHOUT H./JASSIES K., het Overijselse volkskarakter, ca 1950, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, licht beschadigd omslag,156p E 8,- 

7275 Droogendijk J.M., Van visschersdorp tot wereldstad. Het 600-jarig bestaan der stad Rotterdam herdacht, 1928, 1e druk, ingenaaid, 96pp, met talrijke ills., achterkant licht beschadigd E 7,- 

5525 DUBBELBOER B., Leer mij ze kennen... de Drenten, 1968, 1e druk, paperback, ills. E 4,- 

5334 DUIF A., Maassluis. Stad aan de Waterweg, 1964, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 272pp, ills. E 10,- 

4058 ECK A. v., De bonte historie van Breda, 1946, 1e druk, halflinnen, 202pp, ills., met grote uitvouwbare kaart. Over het kasteel en zijn bewoners, pestepidemieën, terechtstellingen op de Grote Markt, het eerste postk E 18,- 

7169 EDINGA H., De lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving, 1979, 1e druk, ingenaaid, 151pp, met talrijke foto's E 6,- 

7170 EDINGA H., De lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving, 1979, 1e druk, ingenaaid, 151pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 7,- 

2318 EEKHOUT J.H., (inl.) West Zeeuws-Vlaanderen in beeld, ca.1960, 1e druk, ringband, gr.form, 70pp, foto-album,licht roestvlekkige pagina's,tekst op schutblad E 6,- 

6774 Eerden-Vonk M.A. v.d. (red.), Het Kromme Rijngebied. Levensbeschrijvingen van bekende en onbekende mensen uit het Kromme Rijngebied, 2002, 1e druk, ingenaaid, 208pp, met talrijke ills. E 10,- 

9757 Elias B.G.J. e.a., Amersfoort verleden tijd, 1988, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 131pp, met talrijke foto's E 12,- 

9767 Elias B.G.J. e.a., Amersfoort verleden tijd, 1988, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 131pp, met talrijke foto's, onderkant rug licht beschadigd E 10,- 

7577 Elias E., Wat doe ik vandaag in Amsterdam, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, ca.1960, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 68pp, ills. E 4,- 

8664 Emeis M.G., Amsterdam buiten de grachten, Sijthoff, 1983, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 160pp, met talrijke foto's E 9,- 

4019 ENDE M.C. v.d., Meintje meliefste. Zeeuwsche dorpsgeschiedenis, ca.1910, 1e druk, ingenaaid, 142pp, met foto's E 10,- 

3430 ENDTZ L.J., De Hage-professoren. Geschiedenis van een chirurgische school, 1972, 1e druk, ingenaaid, 172pp, ills. E 6,- 

6436 ENGEL W.I./Kok J. W.I., Stoomtrams van Wadden tot Ij, R'dam, Wyt, 1973, 1e druk, ingenaaid, 88pp, met talrijke foto's, reeks "Trams en tramlijnen" E 8,- 

7803 Ennema J.H.P., Kampen. De aloude hanzestad, Allert de Lange, 1946, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 122pp, Heemschut-serie dl.47, ills. E 6,- 

4589 ESSEN H.E.J.V. / NIEUWENKAMP J.F., De gemeente Vleuten De Meern toen en nu, 1994, 1e druk, karton, 4vo, 96pp, met talrijke foto's E 16,- 

1179 EVERS G.A., Utrecht als koninklijke residentie, 1941, 1e druk, linnen, 208p E 6,- 

4864 FIGEE H. e.a., Het verdwenen lijk en andere stadssagen, 1992, 1e druk, kunstleer, 8vo, 96pp, Utrecht, Nederlands Centrum voor Volkscultuur, E 5,- 

6770 Fokkema M., Gelre. Leven tussen rivieren, ca.1980, 1e druk, karton, , 144pp, met talrijke foto's E 5,- 

7798 Fransen J., Schoon Enkhuizen, Allert de Lange, 1946, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 108pp, Heemschut-serie dl.42, met foto's E 5,- 

8245 Frenken A.M., Helmond in het verleden. Deel II, 1929, 1e druk, ingenaaid, 384pp, enkele potloodstrepen E 15,- 

8053 Frequin L. e.a., Arnhems kruisweg, 1946, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, 196pp, met talrijke foto's E 8,- 

1180 GAZENBEEK J./SNIJDERS R., de Veluwe, 1982, 7e druk, linnen+omslag, 264pp, ills(f/k), met plaatsnamenregister E 6,- 

5281 GELDER E.v., Nederlandse dorpen in de 16e eeuw, 1953, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 148pp, ills. E 12,- 

2232 GELDER H.E. v., De historische schoonheid van 'sGravenhage, Allert de Lange, 1943, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, Heemschut serie 27, ills(f) E 5,- 

7800 GELDER H.E. v., De historische schoonheid van 'sGravenhage, Allert de Lange, 1943, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 124pp, Heemschut-serie dl.27, ills(f) E 5,- 

3880 GELDER H.E. v., Oud-Scheveningen. 25 afbeeldingen, ca.1925, 1e druk, halflinnen, oblong, reprodukties en foto's, niet in de handel geweest E 28,- 

8180 Genugten C. v.d., Mooi Gelderland. Handboek Geldersch Landschap / Geldersche Kasteelen, 2003, 1e druk, linnen, 320pp, met talrijke foto's E 5,- 

3201 GERAETS H. red., Zeeland in dit tijdsgewricht, 1985, 1e druk, paperback, 120pp, ills.(f), l.gebruikssporen E 4,- 

1097 Gewin E.E., De Bilt. Een Utrechtsch dorp in vroeger eeuw, 1944, 2e druk, halflinnen, 90pp, los in de band E 10,- 

7280 GONGGRIJP G.F.E., Friesche eigenerfdenwapens. De wapens der Friesche eigenerfden in verband met hun berechtigd allodiaal erfgoed, 1943, 1e druk, karton, 108pp, Naarden, A.Rutgers, ills. E 6,- 

5721 Gouw J.L. van der (red.), Voorschoten. Historische studiën, Den Haag, Kruseman, 1971, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 308pp, ills. E 15,- 

8427 Graadt Van Roggen W., Geïllustreerde gids voor Utrecht en omstreken, Utrecht, W.de Haan, ca.1940, 1e druk, linnen, 142pp, met talrijke foto's E 15,- 

9793 Graafhuis A., Utrecht in de achttiende eeuw, 1965, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 84pp, met talrijke ills. E 6,- 

2838 grandiek g,, Zaanstreek. Bakermat van industrie, 1971, 1e druk, karton, 136pp, Knoop & Niemeijer, Haren, ills(f), rand rug licht beschadigd E 7,- 

8932 Gras H. e.a.(red), Geschiedenis van Hoogeveen. 1815-1975, 1995, 1e druk, linnen+omslag, 445pp, naam op schutblad E 16,- 

4467 GROENMAN SJ., Land uit zee. De Zuiderzee bedwongen. De indijking, de drooglegging, de nieuwe samenleving, ca.1955, 1e druk, linnen, 4vo, Meppel, A. Roelofs van Goor, 36 pag. tekst + 159 fotopagina's E 6,- 

8065 Groot A. de, Repetitie 1864-1964. Indrukken uit het verleden van het eerste Christelijke gymnasium / lyceum te Zetten - Arnhem, Kampen, J.H.Kok N.V., 1964, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 118pp, ills. E 12,- 

8910 Groot A. de e.a. (red), De Zeister Broedergemeente 1746-1996. Bijdragen Tot De Geschiedenis Van De Herrnhutters in Nederland, 1996, 1e druk, ingenaaid, 256pp, met talrijke foto's E 11,- 

7466 Haer L.J. v.d., 's-Gravenhage gephotographeerd tusschen de jaren 1860-1870, ca.1970, 1e druk, karton, , 96pp, met talrijke foto's, bovenkant rug besch. E 7,- 

2332 HAGEN L., Gids der romeinsche katacomben te Valkenburg, ca.1910, 1e druk, ingenaaid, 60pp, ills(f), met ansichtkaart E 8,- 

6878 Halbertsma H., Zeven eeuwen Amersfoort, 1959, 1e druk, ingenaaid, 143pp, met talrijke ills. E 5,- 

9945 Halbertsma H., Zeven eeuwen Amersfoort, 1959, 1e druk, ingenaaid, 143pp, met talrijke ills., l.gebruikssporen (onderk.rug licht beschadigd) E 5,- 

7785 Hammée F.O. v., Mechelen. Oude hoofdstad van de Nederlanden, Allert de Lange, 1949, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 120pp, Heemschut-serie dl.65 E 5,- 

2433 HARDENBERG H., Oostduin en de graven van Bylandt. Geschiedenis van een Haagse woonwijk, Den Haag, Kruseman, 1976, 2e druk, linnen+omslag, 136pp, met talrijke foto's E 7,- 

4586 HASLINGHUIS E.J., De nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Geïllustreerde Beschrijving, 1956, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 144pp, 's Gravenhage, Staatsdrukkerij- En Uitgeversbedrijf, Deel II De Provincie Utrecht. Eerste Stuk: De Gemeente Utrecht E 15,- 

7789 HASSELT J.F.B.v., Amersfoort rondom zijn toren, Allert de Lange, 1948, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 108pp, ills.(f), Heemschutserie nr.58 E 5,- 

7270 HASSELT J.F.B.v., De St.Joriskerk te Amersfoort. Een archief in steen, 1944, 1e druk, karton, 104pp, met talrijke foto's, incl. interessante kranteknipsels E 6,- 

3156 HASSELT J.F.B.v., De St.Joriskerk te Amersfoort. Een archief in steen, 1944, 1e druk, karton, 104pp, met talrijke foto's E 6,- 

1183 HAVERKAMP O., en Nederland lacht (Limburg), 1949, 1e druk, halflinnen, ills,80p E 3,- 

1184 HAVERKAMP O., Vergeten hoek (over W- Zeeuws-Vlaanderen, 1947, 1e druk, halflinnen, 141pp, ills,naam op schutblad E 8,- 

9929 Heide G.D. van der, Schokland vroeger en nu, ca.1955, 1e druk, ingenaaid, ca.40pp, met talrijke ills. E 5,- 

9927 Helbers G.C. (inl), Wandelingen door oud Gouda / Roamings through old Gouda, 1954, 1e druk, ingenaaid, 44pp, geillustreerd door Leo K.Zeldenrust E 5,- 

8073 Hendriks J., D-Day in Zuid Limburg. Dagboek van de bevrijding, 1984, 1e druk, geniet, 4vo, 90pp, met talrijke foto's, Een speciale uitgave van De Limburger, tekst op schutblad E 6,- 

4969 HENKEL D.(inl.), De houtsneden van Mansion's Ovide Moralisé Bruges 1484, A'dam, van Kampen, 1922, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 72pp, ills. E 25,- 

8396 Henrichs H., De synagoge van Naarden 1730-1935, 1982, 1e druk, ingenaaid, 127pp, met foto's E 7,- 

4063 HERINGA J. e.a. (red.), Geschiedenis van Drenthe, 1986, 2e druk, linnen+omslag, 720pp, Meppel, Boom, illustraties (foto's/tekeningen) E 22,- 

0621 Heupers E., Beeld van Eemland. Bijdragen tot de geschiedenis en het volksleven van Baarn, Soest, Eemnes, Bunschoten-Spakenburg en Hoogland, Den Haag, Kruseman, 1968, 2e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 167pp, met foto's E 18,- 

6873 Heupers E., Beeld van Eemland. Bijdragen tot de geschiedenis en het volksleven van Baarn, Soest, Eemnes, Bunschoten-Spakenburg en Hoogland, Den Haag, Kruseman, 1968, 2e druk, linnen, kl.4vo, 168pp, met talrijke ills. E 15,- 

2447 Heupers E., Soest in grootvaders tijd, Den Haag, Kruseman, 1975, 1e druk, linnen, 160pp, ills. E 7,- 

2136 Heusden G.H. v., Van Nieuwediep tot groot Den Helder. Geschiedenis van Noordhollands noordpunt, A'dam, C.de Boer, 1954, 1e druk, karton, 239pp, met foto's en kaartjes, rug verkleurd E 12,- 

8041 Hibbert Chr., Arnhem 17-26 september 1944, 1963, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 264pp, met foto's, pakket E 9,- 

2425 HIJMANS H., Wijk bij Duurstede, 1951, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, 140pp, ills(f/k), hier en daar aantekeningen met pen E 8,- 

2120 HILLE-GAERTHE C.M. v., Zwolse mijmeringen, Zwolle, Tijl, 1959, 1e druk, karton, ills(f) E 7,- 

8018 Hoek J., De Biesbosch ten tijde van het getij, 1994, 1e druk, karton, , 112pp, met talrijke foto's E 12,- 

4488 HOEK J., Terug naar toen in Ridderkerk, (1980), 1e druk, kunstleer, 72pp, Ridderkerk, Boekhandel de Ridderhof, vooral over Slikkerveer E 8,- 

7510 Hoekstra H.G., Amsterdam in de vier jaargetijden, A'dam, Contact, ca.1950, 1e druk, linnen, gr.4vo, 84pp, met talrijke foto's van Emmy Andriesse en Cas Oorthuys, tekst op schutblad E 9,- 

4736 Hol A.R., De Betuwe, STF, 1957, 1e druk, linnen, kl.4vo, 334pp, met talrijke foto's, reeks "Nederlands volksleven" III, pakket E 20,- 

9924 Hoog S. de, Eemland. Beschrijving van een weerbarstige landstreek, Baarn, Hollandia N.V., 1978, 1e druk, ingenaaid, 141pp, ills. E 5,- 

8865 Hoogenhuyze H.L.L. van, zeist in oude ansichten, 1975, 3e druk, ingenaaid, , 159pp, licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 

9972 Hooyer Sr. G., Uit de geschiedenis van Baarn, 1972, 1e druk, ingenaaid, 119pp, met talrijke ills. E 7,- 

4328 HORREüS DE HAAS R., Strandwandelingen. Eerste deeltje, A'dam, Arbeiderspers, 1933, 1e druk, linnen, ills E 6,- 

0941 HOTTENTOT J., Kent u ze nog... de Zaandammers deel 1, 1978, 4e druk, karton, ca.160pp, fotoboek met bekende Zaandammers E 10,- 

0949 HOTTENTOT J., Zaandam in oude ansichten deel 2, 1975, 4e druk, karton, ca.160pp E 12,- 

3161 HOUBEN G.A., Geschiedenis van Eindhoven. De stad van Kempenland naar voor het meestendeel onuitgegeven handschriften bewerkt, 1978, 4e druk, linnen+omslag, 814pp, ills.(f/t), pakket E 20,- 

0416 HOUBEN L., Schuttersboek Buchten. Gedenkboek honderd jaar schutterij St.Joseph Buchten 1882-1982, 1982, 4e druk, ingenaaid, 192pp, ills.(f/t) E 10,- 

7274 Houten E. v., Amsterdamsche merkwaardigheden, Allert de Lange, 1943, 2e druk, halflinnen, kl.8vo, 94pp, met talrijke foto's E 4,- 

1186 HOUTEN E.v., A'damse merkwaardigheden, 1943, 2e druk, oorspr.besch.omsl,ills,Heemschutserie E 3,- 

0001 Houting E. e.a.(red), Brinkenboek. Een verkenning van de brinken in Drenthe, Assen, Van Gorcum & Comp., 1981, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 302pp, met talrijke foto's en kaarten E 13,- 

9756 Hovy J., Amersfoort in prent. Een historisch overzicht in woord en beeld, 1982, 2e druk, karton, 4vo, 152pp, met talrijke ills. E 15,- 

1189 HUIZINGA D.M., Op 13.000 palen, ca 1940, 1e druk, karton, 72pp, over het Paleis op de Dam, ills. E 4,- 

9765 Hulst W.G. v.d., Feest in Houten, 1999, 1e druk, geniet, , 16pp, ills. E 5,- 

4244 HULZEN A. v., Utrecht op oude foto's. Van Plompetoren naar Servaas, 1979, 1e druk, kunstleer, 283pp E 8,- 

4245 HULZEN A. v., Utrecht op oude foto's. Van De Weerd naar Tolsteeg, 1978, 1e druk, karton, 248pp E 8,- 

1327 Hulzen A. v., Utrecht bij gaslicht, Den Haag, Kruseman, 1976, 1e druk, linnen, 217pp, met talrijke foto's, ISBN: 9023303744 E 9,- 

9045 Hulzen A. van, Utrecht en het verkeer 1850-1910, Baarn, Bosch & Keuning, 1987, 1e druk, ingenaaid, 176pp, met talrijke foto's E 7,- 

8066 Iddekinge P.R.A. v., Arnhem 44/45. Evacuatie, verwoesting, plundering, bevrijding, terugkeer, 1981, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, kl.4vo, 380pp, licht roestvlekkige pagina's. E 13,- 

1194 INGWERSEN A., In Holland stond een huis, ca 1960, 1e druk, linnen, ills E 6,- 

5511 Isardi, Oarlochswinst, 1948, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 184pp E 4,- 

6702 Jansen G.H./ Vess S., Ballonnen en brood, 1986, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 136pp, ills. E 5,- 

2594 JANSEN J ac., Rijkdom uit Workums verleden. De beschilderde baren der Gilden, 1975, 1e druk, linnen, 4vo, 140pp, kl./zw.w. ills., naam op schutblad E 10,- 

1195 JANSEN J., Rijkdom uit Workums verleden, 1975, 1e druk, linnen, ills,gr.form E 6,- 

1196 JANSMA L. (inl.), Jeugdherrinneringen van Jelle Dam, ca 1970, 1e druk, karton, schutblad ontbreekt,ills E 3,- 

3783 JONG OZN, K.de, Zij zullen het niet hebben. De geschiedenis van het Friesch Dagblad (deel 1 1903-1935), Kampen, J.H.Kok N.V., 2003, 1e druk, linnen+omslag, 448pp, ills(f), z.g.a.n. E 16,- 

8537 Jonker J., Op zoek naar de bronnen van de Vecht, 1989, 1e druk, linnen, gr.8vo, 80pp, met talrijke ills. E 7,- 

6860 Kamerling-van Haersma Buma A.A.S., Utrecht in prent. Een geïllustreed overzicht van twintig eeuwen Utrechtse historie, 1973, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 80pp, met talrijke ills. E 10,- 

5510 KAMMINGA D.A. e.a., Friesland. Feit en onfeit, 1970, 1e druk, karton, 72pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 5,- 

4727 KAMP J.E.v.d., Mens, durf te leven! Grote figuren uit het cabaret in en om Amsterdam tot 1940, 1978, 1e druk, paperback, 192pp, A'dam: Stadsdrukkerij, ills., l.gebruikssporen E 7,- 

2237 Kampen A. v., De burgers van Den Helder. De geschiedenis der stad tijdens de Duitsche bezetting mei 1940 / mei 1945, A'dam, C.de Boer, 1946, 1e druk, linnen+besch.omslag, 278pp, met talrijke foto's, opl. 3000 ex. E 14,- 

2225 KAMPEN A.v., Variaties op 't thema nieuwediep. Journalistiek werk over Den Helder en het Zoute Water, A'dam, C.de Boer, 1945, 1e druk, ingenaaid, 238pp, ills. E 9,- 

4295 KARHOF N.J., Bezet verzet ontzet. Goes en omgeving in de bewogen jaren 1940-1944, ca.1945, 2e druk, karton, 66pp, met foto's E 10,- 

6381 KARHOF N.J., Gids voor Zeeland, ca.1960, 2e druk, karton, 152pp, met talrijke foto's E 6,- 

2313 KARHOF N.J., Gids voor Zeeland, ca.1960, 2e druk, karton, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 4,- 

8063 Kerkhoffs B., Arnhem 1944. Slag van de TEGENslag, 1994, 2e druk, ingenaaid, 4vo, 134pp, met talrijke foto's, tekst op titelblad E 9,- 

8179 Kerkkamp H., De oude Jan. Geschiedenis van de vroegmiddeleeuwse kerk te Velp (G.), 1959, 1e druk, ingenaaid, 104pp, ills. E 6,- 

7804 KERKMEIJER J.C., de Historische schoonheid van Hoorn, Allert de Lange, 1946, 5e druk, halflinnen, kl.8vo, 110pp, Heemschut-serie dl.10, ills. E 4,- 

1199 KERKMEIJER J.C., de Historische schoonheid van Hoorn, 1946, 5e druk, halflinnen, 109pp, ills E 4,- 

5124 KERS M./ WILMINK W., Amsterdam. Fotografische impressies/Photographic Impressions, 1993, 2e druk, karton+omslag, 4vo, 142pp E 14,- 

1200 KESLER J.W., de Torens vertelden mij (Groningen·Friesland & Drente), ca.1940, 2e druk, ingenaaid, 165pp, ills.(f),onderk.rug l.besch E 7,- 

1202 KESSEN A., de Historische schoonheid van Maastricht, 1943, 1e druk, ingenaaid, ills.,Heemschutserie, rug besch. E 4,- 

1201 KESSEN A., de Historische schoonheid van Maastricht, 1944, 2e herz. druk, halflinnen, , 133pp, ills., pakket E 6,- 

2880 KEUNING H.J., (inl.) Groningen. Stad en ommeland, ca.1960, 2e herz. druk, linnen+omslag, gr.form., 44pp, + fotopagina's met 163 foto's,tekst op schutblad E 7,- 

3890 KEYSER P.de, Gentianen. Een resem oude Gentse sagen, 1955, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 72pp, ills E 11,- 

8623 Kikkert J.G., Oorsprong en geschiedenis van De Brabanders, A'dam, Elsevier, 1980, 1e druk, kunstleer, gr.8vo, 244pp, met talrijke ills. E 7,- 

4663 KLAARENBEEK J.J. e.a., Gids voor het gooi, 1937, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 62pp, Hilversum, Vereeniging van vrienden van het Gooi-reservaat, met uitvouwbare kaartjes E 12,- 

4363 KLEEFSTRA J., Een vacantie op de Friesche wateren, A'dam, My Goede Goedk.Lect., [1911], 2e druk, halflinnen, kl.8vo, 232pp, met 20 foto's, band gevlekt E 15,- 

7794 Kleijn A., Dopren in Drenthe, Allert de Lange, 1949, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 124pp, Heemschut-serie dl.70, ills. E 6,- 

1364 Klok R.H.J., Oude graven tussen IJssel en Vallei. Prehistorische grafheuvels uit de steen- en bronstijd op de Veluwe, 1982, 1e druk, linnen, , 93pp, Schaffelaarreeks nr. 11, opl. 1000 ex E 9,- 

1371 Klok R.H.J., Oude graven tussen IJssel en Vallei. Prehistorische grafheuvels uit de steen- en bronstijd op de Veluwe, 1982, 1e druk, linnen, 93pp, Schaffelaarreeks nr. 11, opl. 1000 ex, schutblad ontbreekt E 6,- 

7019 Knoester H.J.H., Utrecht rond de eeuwwisseling, ca.1975, 1e druk, karton, , 110pp, met talrijke foto's E 8,- 

9834 Knoester H.J.H., Utrecht rond de eeuwwisseling, ca.1970, 1e druk, karton, 96pp, met talrijke foto's, enkele pagina's aan de rand iets verkleefd (t.g.v. vocht?) E 7,- 

6799 Knoester H.J.H., Utrecht rond de eeuwwisseling, ca.1970, 1e druk, karton, , 96pp, met talrijke foto's, rug licht beschadigd E 7,- 

1483 Knop G., Schylgeralân. Een beschrijving van land en volk van het eiland Ter-Schelling, 1969, 1e druk, linnen+besch.omslag, 346pp, met foto's E 40,- 

0347 KOEKKOEK G., "'t Laer"... verhalen van het oudste dorp in het Gooi..., 1973, 1e druk, linnen+omslag, 200pp, met foto's E 7,- 

1025 KOEKKOEK G., Rondom de Coeswaerde. Larense vertellingen, 1978, 1e druk, linnen+omslag, 256pp, ills.(f) E 9,- 

2837 KOEKKOEK G., Rondom de Coeswaerde. Larense vertellingen, 1978, 1e druk, linnen+omslag, 256pp, ills(f) E 15,- 

0853 Koekoek Jr. J.G. e.a., Gebroken lente. Rhenen 1940-'45, 1982, 3e druk, ingenaaid, 4vo, 104pp, met talrijke foto's E 10,- 

2010 KOENEN M., Wat was en werd. Verhalen uit Limburgs legende en historie, Maastricht, Boosten & Stols, ca.1930, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 2 boeken E 12,- 

1550 KOK A.A., De historische schoonheid van Amsterdam, Allert de Lange, 1944, 5e druk, halflinnen+omslag, ills(f/k),Heemschutserie nr.1 E 5,- 

3029 KOK G.A. de, Abdij van Middelburg, 1971, 2e druk, ingenaaid, 64pp, met talrijke foto's E 4,- 

7883 Kok G.A. de (samenst), Ontworsteld land. Over zee, land en zeeuw, 1960, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 180pp, met talrijke foto's E 12,- 

4606 KOK J.W.M., Blaricum in oude ansichten, 1975, 2e druk, karton E 10,- 

7266 Kooiman M., De Utrechtse Heuvelrug-Noord en Eemland, 1995, 1e druk, ingenaaid, 64pp, serie Cultuurhistorische routes in de provincie Utrecht E 4,- 

9672 Kraal J.W., Zeist en de Stichtse Lustwarande, ca.1930, 1e druk, ingenaaid, 176pp, met talrijke foto's, "met rijwiel- en wandeltochten", rug licht beschadigd E 35,- 

3152 KRAMER J. e.a., Zeeland, A'dam, C.de Boer, 1976, 1e druk, paperback, 144pp, met talrijke foto's E 5,- 

2402 KREUZEN A., Oude prentbriefkaarten van het dorp Laren, 1970, 1e druk, linnen, 144pp, Laren, Skarabee, gevl. E 10,- 

4620 KREUZEN A., Oude prentbriefkaarten van het dorp Laren, 1970, 1e druk, linnen, 144pp, Laren, Skarabee E 12,- 

7172 Krook H., Toeren door Utrecht en het Gooi, A'dam, L.J.Veen, ca.1960, 1e druk, pocket, 110pp, reeks Amstel reisgidsen, met foto's E 4,- 

1203 KRUININGEN H. v., Leven en willekeur in A'dam·met 33 etsen geïnsp. op de middeleeuwen, 1970, 1e druk, ingenaaid, rug l.besch E 7,- 

7286 KRUIZINGA J., Amsterdam, stad der duizend bruggen, A'dam, Strengholt, 1973, 1e druk, kunstleer, 256pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 

4257 KRUIZINGA J., Het XYZ van Amsterdam. Deel II: M - Z, 1995, 1e druk, linnen+omslag, 1316pp, met talrijke foto's E 25,- 

2687 KRUIZINGA J.H., Amsterdam bruggenstad, 1956, 1e druk, ingenaaid, 152pp, met vele foto's, l.waterschade E 5,- 

5587 KüHNE C. (red.), Historie van Oostendorp, 2001, 1e druk, karton, kl.4vo, 216pp, met talrijke foto's, over Elburg E 18,- 

1204 KUIK W.D., Utrechtse notities, 1968, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, licht beschadigd omslag,ills E 8,- 

6709 Kuile G.J. ter G.J. ter, Twentsche eigenheimers. Historische schetsen van land en volk tusschen Dinkel en Regge, 1936, 1e druk, linnen, gr.8vo, 422pp, met foto's, naam op schutblad, pakket E 18,- 

1205 KUILE G.J.ter, de Opkomst van Almelo en omgeving, 1941, 1e druk, linnen+besch.omslag, besch.omsl,gr.form,ills,188p E 14,- 

3524 KUNST J., Terschellinger volksleven. Gebruiken, feesten, liederen, dansen., 1951, 3e druk, karton+omslag, 272pp, Herziene en vermeerderde druk, ills.(f/t), licht roestvlekkige pagina's. E 30,- 

1207 LAAN K.v.d., het Wonder gerucht·Nederl. volksverhalenboek, ca.1940, 3e druk, linnen, 258pp, ills,gr.form E 9,- 

9833 Lambalgen L. v., Nederlandse Molens in oude ansichten, 1978, 7e druk, ingenaaid, 160pp, met talrijke foto's E 9,- 

2472 LANNOY K / DENNEBOOM B. (red.), Derper-Hoever-Binder. Over geschiedenis en volksleven van de drie Egmonden, Den Haag, Kruseman, 1969, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 200pp, ills(f), 1 schutblad ontbreekt E 14,- 

1209 LANTERMANS K., 'n Eigenaardig manneke e.a. schetsen (Over-Betuwe), 1930, 1e druk, halflinnen E 6,- 

2162 LENNART C., Ter herrinnering aan Rotterdam, Utrecht, Bruna, ca.1950, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 7,- 

6001 LENNART C., Utrecht. Stad en provincie, ca.1960, 1e druk, linnen, kl.4vo, 248 pag. + 96 fotopag., pakket E 10,- 

5012 LENNART C., Utrecht. Stad en provincie, ca.1960, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, kl.4vo, 248 pag. + 96 fotopag. E 14,- 

4923 LICHTENAUER W.F., Rotterdam in november en december 1813 tussen Den Haag en Gorcum, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1964, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 150pp, ills. E 10,- 

9934 Loeber J., Het Gooi toen en nu. Rondgang in oude ansichten en hedendaagse foto's, Baarn, Bigot & v.Rossum, 1972, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 144pp, met talrijke foto's E 10,- 

4118 LOO H.v.d., Buurt in balans. Levensstijlen in nieuw Oudwijk, ca.1980, 1e druk, ingenaaid, 168pp, Utrecht, ills(f), tekst op schutblad E 7,- 

7795 Lugard G.J., Deventer. De stad van Geert Groote, Allert de Lange, 1949, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 118pp, Heemschut-serie dl.63, ills. E 5,- 

1935 LUGARD JR G.J., De zingende stad. Een historie van Deventer, Kluitman, ca.1959, 1e druk, linnen, 150pp, ills E 9,- 

7272 LUGARD Jr. G.J., Lof van Deventer, Zwolle, Tijl, ca.1955, 1e druk, linnen, 112pp, ills., naam op schutblad E 10,- 

1211 LUGARD Jr. G.J., Vijf eeuwen Deventer, 1949, 1e druk, linnen, 80pp, geillustreerd door SMEELE P., één der 1250 genr. ex. E 20,- 

1583 LUGER J., de Amsterdammer zwart op wit, ca.1950, 1e druk, linnen, geillustreerd door SPIER JO, hoek uit titelblad E 5,- 

2317 LUSSANET DE LA SABLONIERE H. de, Langs Zeeuwse monumenten, 1975, 3e druk, paperback, met talrijke foto's E 4,- 

1144 LUTTERVELT R.v., De buitenplaatsen aan de Vecht, Lochem, de Tijdstroom, 1948, 1e druk, linnen, 280pp, ills(f/k), tekst op schutblad E 28,- 

0613 LUTTERVELT R.v., De buitenplaatsen aan de Vecht, Lochem, de Tijdstroom, 1948, 1e druk, linnen, 280pp, met talrijke ills., licht roestvlekkige pagina's., voorplat iets vlekkerig, pakket E 27,- 

2411 LUTTERVELT R.v., De Stichtse lustwarande, Allert de Lange, 1949, 1e druk, halflinnen, 200pp, ills(f/k),Heemschutserie nr.62 E 8,- 

8448 LUTTERVELT R.v., De Stichtse lustwarande, Allert de Lange, 1949, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 200pp, ills(f/k),Heemschutserie nr.62, naam op schutblad E 8,- 

1767 LUYKX TH., Brugge de oude Zwinstad, Allert de Lange, 1949, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, Heemschutserie nr.68 E 6,- 

2646 MAAS K. v.d., Walcheren. Een eiland of niet soms?, 1972, 1e druk, karton, 124pp, ills(f/k) E 5,- 

5833 MARRES / AGT W./J.J.F.W, De Nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Dl.5 De provincie Limburg. Derde stuk: Zuid-Limburg, 1962, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 552pp, met talrijke foto's E 95,- 

1212 MATTHIJS K., Maastricht, 1948, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 48pp, met talrijke foto's E 5,- 

0567 MEES W.C., Man van de daad. Mr. Marten Mees en de opkomst van Rotterdam, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1946, 1e druk, linnen, 712pp, ills.(f) E 9,- 

7223 Meij P.J. e.a., Geschiedenis van Gelderland 1492-1795. Boek II, Zutphen, Walburg Pers, 1975, 1e druk, karton, gr.8vo, 568pp, ills., rug licht beschadigd, pakket E 28,- 

8447 Meijer J.W.H., De Bilt en Bilthoven in oude ansichten, 1969, 1e druk, karton, , 80pp E 15,- 

9044 Meijer J.W.H., Kleine historie van De Bilt en Bilthoven, 1995, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 176pp, met talrijke ills. E 11,- 

8076 Meijerink-Wijnbeek A., Zwolle in contrast, 1995, 2e druk, ingenaaid, , 96pp, met talrijke foto's E 5,- 

4263 MEIJNEN W., Kijfhoek anders bekeken, 1980, 1e druk, geniet, 36pp E 5,- 

3286 MELLE J.v., Het stadje op 't groene eiland, 1933, 1e druk, linnen, 136pp, Zeeuwse roman E 4,- 

1213 MENS J., Amsterdam paradijs der herinnering, 1961, 3e druk, linnen, met talrijke foto's E 5,- 

2652 MEULEN C.L.ter, De Getijde-bewegingen op de Zeeuwsche en Zuidhollandsche stroomen, 1935, 3e druk, ingenaaid, gr.form, 34pp, Amsterdam, Bureau Watertoerisme ANWB, ills(k), gevl. E 15,- 

5708 Middendorp F., Na driemaal klokkleppinge. De Westhoek, 1985, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 160pp, met talrijke foto's E 10,- 

9771 Moelker H.P., De zuidkust van de Zuiderzee, geteisterd door de stormvloed januari 1916, 1986, 1e druk, karton, 182pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 12,- 

1214 MOLEN S.J. v.d., de Friesche kalenderfeesten. Volksgebruiken van Westerlauwersch Friesland, het geheele jaar rond, 1941, 1e druk, karton, 148pp, illustraties (foto's/tekeningen), licht gevlekte band E 17,- 

1215 MOLEN S.J.v.d., het Friese boerenhuis in twintig eeuwen, 1943, 2e druk, halflinnen, ills,192p E 18,- 

5040 MOLEN S.J.v.d., De friese zuidwesthoek. Ruimte en rust, 1973, 1e druk, karton, 160pp, ills.(f) E 6,- 

2934 MOLEN S.J.v.d., Terschelling, 1973, 3e druk, karton, 108pp, ills.(f) E 5,- 

1388 Monde N. van der, Geschied- en oudheidkundige beschrijving van de pleinen, straten, stegen, waterleidingen, wedden, putten en pompen der Stad Utrecht, 1971, 3e druk, half kunstleer, ca.1100pp, 3 boeken, fasc. uitg. v.d. oorspr. drukken uit 1844-1846, met uitvouwbare reproducties van topografische kaarten, stadsaanzichten en plattegronden, mooie ex E 70,- 

9193 Mulder G., Haagse wijsheden, 1e druk, karton, kl.8vo, 144pp, z.g.a.n. E 4,- 

9237 Muller Fz. S., De Utrechtsche archieven. I. Schilders-vereenigingen te Utrecht. Bescheiden uit het Gemeente-archief, 1880, 1e druk, halflinnen, 176pp, Utrecht, J.L.Beijers, blinde band, zeldzaam E 50,- 

9764 Naaijkens J., Noord-Brabant in grootvaders tijd 1870-1914, Den Haag, Kruseman, 1979, 1e druk, karton, gr.8vo, 178pp, met talrijke foto's E 8,- 

9838 Nairac C.A., Een historisch hoekje der Veluwe. Vier werken door C.A. Nairac (burgemeester van Barneveld) m.m.v. H. Bouwheer (gemeentebode van Barneveld), 1974, 1e druk, linnen, ca.250pp, Schaffelaarreeks nr.1, ills. E 9,- 

0061 NANNING K.B., Houdringe. Historie van een biltse buitenplaats, 1987, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 92pp, De Bilt, Grontmij N.V., ills. E 8,- 

7787 Neurdenberg E., De historische schoonheid van Groningen, Allert de Lange, 1946, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 82pp, Heemschut-serie dl.16, ills. E 5,- 

1328 Nieman B.W./ Kluyver P. e.a., Utrechts molenboek, 1956, 1e druk, geniet, 38pp, met talrijke foto's, met een uitvouwbare kaart, omsl. licht beschadigd E 20,- 

8927 Nieuwenhuijzen K. (samenst), Utrecht en omstreken in 19de-eeuwse foto's, 1975, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 136pp, met talrijke foto's E 8,- 

7186 Nijhoff R.H., Kijk op oud en nieuw Ede, 1977, 1e druk, karton, , ca.80pp, met talrijke foto's E 9,- 

8578 Nijhoff R.H./Weerd E.v.d., Ede in oorlog en vrede. Militaire herinneringen, 1991, 1e druk, kunstleer+omslag, 4vo, 96pp, met talrijke foto's, nr.22 van de 250 genummerd exemplaar E 25,- 

6138 Nimwegen A. v. e.a., Utrecht in beeld. Een Fotografische Impressie Van George Burggraaf, 1990, 1e druk, karton, 4vo, 64pp, met talrijke foto's E 8,- 

1218 NISPEN TOT SEVENAER E.O.M.v, Nederlandsche kasteelen, 1946, 3e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 112pp, licht beschadigd omslag,illustraties (foto's/tekeningen),'Heemschutserie' E 6,- 

6704 Notten J., Kijk op steden. Valkenburg, A'dam, Elsevier, 1984, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 72pp, met talrijke foto's E 5,- 

7801 Oerle H. v., Oud Leiden, Allert de Lange, 1943, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 100pp, Heemschut-serie dl.36 E 5,- 

6191 Olde Meierink L.H.M., Ampsen. De geschiedenis van een Gelders kasteel en zijn bewoners, 1981, 1e druk, karton, 8vo, 124pp, met talrijke foto's E 10,- 

1220 ONCK A.v./STEEGERS P.J., Groningen·Mals land vol kanalen en vaarten, ca.1965, 1e druk, ingenaaid, ills.(f/k) E 3,- 

7579 Oudheusden J.L.G. v. e.a., De Sint Jan van 's-Hertogenbosch, 1985, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 128pp, met talrijke foto's E 7,- 

2315 PATTIST J.N., Zeeuwsch-Vlaanderen, 1928, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 94pp, met talrijke foto's, Blaricum, De Waelburgh, serie "Zwerversboekjes",met vele foto's,4-talig E 15,- 

3788 PEELEN Th. / VLIET A.L.J.v., Zwevend naar de dood. Arnhem 1944, 1976, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 360pp, Een der 2000 genummerde ex., naam op schutblad E 15,- 

6888 Peet M., De gemeente Bunnik in verleden, heden en toekomst. Een sociografisch onderzoek, 1967, 1e druk, paperback, 308pp, ills., naam op titelblad E 14,- 

3505 PELKWIJK, J.ter, Beschrijving van Overijssels watersnood in Februari 1825, 1826, 1e druk, karton, 288pp, Clement, de Vri en van Stégeren, Zwolle, rug licht beschadigd, met enkele etsen en kaarten E 495,- 

7777 Perks W.A.G., Den Treek. Van marke tot landgoed, 1984, 2e druk, ingenaaid, 112pp, met talrijke foto's, Amersfoort, Uitg.Bekking E 8,- 

2520 PICCARDT R.A.S., Bijzonderheden uit de geschiedenis der stad Goes, 1979, 2e druk, linnen, 218p + 20 fotopagina's,fascimille uitg. van de oorspr. uitg. uit 1864 E 14,- 

8089 Pieterse J., Ach lieve tijd. 750 jaar Arnhem en de Arnhemmers, 1982, 2e druk, linnen, 4vo, 290pp, linnen map met 12 tijdschriften E 10,- 

8074 Ploeg H. van der, Verliefd op Arnhem. Een kijk op Arnhem door de ogen van tekenaar Dick Caderius van Veen en journalist Harry van der Ploeg, ca.1995, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 64pp, met talrijke ills. E 8,- 

6778 Ploeg K. v.d., Langs de oude gelderse kerken. Rivierengebied, 1977, 1e druk, ingenaaid, 160pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 5,- 

2737 POST-BEUCKENS L., Land en volk van Gaast en Klif. Historie en legenden, traditie, volkskarakter, volksleven, taal en folklore, dieren- en plantenwereld, Laren, A.G.Schoonderbeek, 1947, 1e druk, halflinnen+omslag, gr.form, 156pp, met talrijke foto's, Over Gaasterland E 14,- 

2937 POSTEL A., Verborgen werelden, 1939, 1e druk, linnen, 304pp, Over Klooster Bethanië te Venlo,ills(f),licht roestvlekkige pagina's. E 14,- 

7171 Prins Schimmel M.A., Langs de oude utrechtse kerken, Baarn, Bosch & Keuning, 1975, 1e druk, ingenaaid, 159pp, met talrijke foto's E 6,- 

6782 Putten L.P. v., Anna van Rijn van Jutphaes. Kroniek van een leven in het zestiende eeuwse dorp Jutphaes, ca.2000, 1e druk, linnen, gr.8vo, 128pp, ills. E 15,- 

2424 PUYPE P. / BEAUCHEZ G. (red.), Van kiem tot korrel, 1979, 1e druk, linnen+omslag, folio, 192pp, De geschiedenis van de N.S.M. in Zeeuws-Vlaanderen,naam op schutblad E 11,- 

7574 QUARLES VAN UFFORD W.C.A., Amsterdam voor 't eerst gefotografeerd. 80 stadsgezichten uit de jaren 1855-1870, ca.1965, 1e druk, paperback, 184pp E 4,- 

0948 Rademaker A., De Vechtstroom van Utrecht tot Muiden verheerlykt door honderd gezichten van steden ..., 1e druk, paperback, gr.8vo, 99pp, Groningen, B.V.Foresta E 5,- 

8645 Rebel R./ Visser D., Oud-Huizen in beeld, 1986, 1e druk, linnen, 122pp, met talrijke foto's, slecht exemplaar (waterschade van buiten en van binnen) E 5,- 

7624 Reitsma D.Th., 100 jaar VVV Schiermonnikoog 1899-1999. Van bedstede tot appartement, 1999, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 136pp E 9,- 

9831 REUSINK H.J., Leersum in oude ansichten, 1983, 3e druk, karton, 80pp, met talrijke foto's E 12,- 

1566 RIDDER J.G.de, Uit de geschiedenis van het Westland 'De Glazen stad', Den Haag, Kruseman, 1974, 1e druk, kunstleer, 254pp, ills(f) E 10,- 

1222 RIEMSDIJK J.v., Veluwse liedjes, ca 1930, 1e druk, ingenaaid, Libellenserie E 4,- 

9933 Rijk J.A. de e.a., Wandelingen door Gooi- en Eemland en omstreken, 1974, 1e druk, linnen, 244pp, met talrijke foto's, naar de oorspronkelijke uitgave uit 1905, naam op schutblad, voorplat gevlekt E 9,- 

6536 Rijksen A.A.J., Gespiegeld in kerkeglas. Hollands leed en vreugd in de glasschilderingen van de St.Janskerk te Gouda, Lochem, de Tijdstroom, 1945, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 338pp, met talrijke ills. E 25,- 

9832 Rijst T. van der, Maartensdijk in oude ansichten, 1980, 2e druk, karton, , met talrijke foto's E 12,- 

3597 RODERKERK E.C.M., De Kennemer duinen. Tussen duindoorns en kruipwilgen, ca.1970, 2e druk, linnen+besch.omslag, 184pp, ills(f) E 7,- 

6449 Roelands J.A.M., Den Bosch nogmaals, 1980, 1e druk, kunstleer+omslag, kl.8vo, 160pp, met talrijke foto's E 10,- 

6899 Röhner G.J. e.a., Grepen uit de Nijestraat, 1976, 1e druk, ingenaaid, 60pp, met talrijke foto's, naam op titelblad E 8,- 

1224 ROMIJN J. (red.), Hart van Nederland-een boek over de stad en de provincie Utrecht, 1950, 1e druk, linnen, 504pp, ills E 14,- 

9724 ROMIJN J. (red.), Hart van Nederland-een boek over de stad en de provincie Utrecht, Utrecht, Bruna, 1950, 1e druk, linnen, 504pp, ills., pagina's achterin wat gegolfd (vochtig geweest) E 10,- 

4148 ROMIJN J. (red.), Hart van Nederland. Een boek over de stad en de provincie Utrecht, 1950, 1e druk, linnen, 504pp, ills,naam op schutblad,licht gevlekte band E 10,- 

1226 ROODNAT B./ ALPHEN O.v., 12 x Amsterdam, 1960, 1e druk, karton, 164pp, met talrijke foto's E 4,- 

9107 Rooijen M. v. (red), Steden & hun verleden. De ontwikkeling van de stedelijke samenleving in de Nederlanden tot de negentiende eeuw, SDU, 1988, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 301pp, met talrijke ills. E 11,- 

6176 Rots B.D., Aalten en Bredevoort in vervlogen tijden, 1980, 1e druk, linnen+omslag, 244pp, ills. E 16,- 

4414 ROY VAN ZUYDEWIJN H.J.F. de, Per Noord-Zuid er op uit! Een tramreis van Volendam naar Scheveningen, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1970, 2e druk, paperback, 216pp, met talrijke foto's o.a. van Leiden E 6,- 

4788 ROYAARDS C.W. e.a., Het stadhuis van Haarlem. Algemeen restauratieplan, Utrecht, de Erven F.Bohn, 1961, 1e druk, linnen, gr.8vo, 174pp, ills. E 10,- 

1765 RUST W.J., De Gooische dorpen, Allert de Lange, 1943, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, Heemschutserie nr.26 E 5,- 

2261 RUTTEN F., Limburgse sagen, A'dam, Scheltens & Giltay, 1917, 1e druk, ingenaaid, ills,gebruikssporen E 7,- 

6616 Rutten F.S., Go ! Vondelpark. Alles wat je kunt doen, zien en beleven in het Vondelpark, 2005, 1e druk, ringband, 196pp, met talrijke foto's E 5,- 

3290 SABLONIERE M. de, Staphorst, A'dam, Wereldbibliotheek, 1966, 1e druk, ingenaaid, 80pp, ills.(f) E 6,- 

2086 SCHAAP K., Arnhems oude stadshart, 1973, 1e druk, linnen+omslag, 184pp, uitg. Gemeentearchief Arnhem, foto's met bijschriften en 2 uitvouwbare kaarten E 20,- 

7786 Schellekens J., Turnhout. De hoofdstad van de Kempen, Allert de Lange, 1949, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 156pp, Heemschut-serie dl.66, ills. E 5,- 

2973 SCHELLINGER C.J., Kent u ze nog... De Jutters, 1973, 1e druk, karton, ca.150pp, fotoboek Den Helder, tekst op schutblad E 10,- 

3170 SCHILLINGS H., Toneel en theater in Limburg in de 19e en 20e eeuw, Assen, Van Gorcum & Comp., 1976, 1e druk, linnen+omslag, 320pp, ills.(f) E 9,- 

7625 Schneider Chr.L., De kleine kerk van De Bilt. 100 jaar gereformeerde Kerk 1887-1987, 1987, 1e druk, karton, gr.8vo, 200pp, met talrijke foto's E 7,- 

4497 SCHöNHAGE H.A., Tussen Merwede en Amer. Een beschrijving van de Biesbosch, 1952, 2e druk, linnen+besch.omslag, kl.8vo, 80pp E 5,- 

0051 Schoo H.J.M., Bekroond antwoord op een prijsvraag over malaria in Noord-Holland, Utrecht, de Erven F.Bohn, 1905, 1e druk, linnen, 362pp, opnieuw ingebonden in blinde linnen band, ills. E 30,- 

8407 Schoorl H., 't Oge. Het waddeneiland Callensoog onder het bewind van de heren van Brederode en hun erfgenamen, de graven van Holstein - Schaumburg, tot ..., 1979, 1e druk, linnen, 392pp, Hollandse Studiën 11, ills., pakket E 18,- 

1229 SCHOUSTRA F.L., Moord en doodslag in Friesland, 1979, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 207pp, met foto's E 6,- 

1230 SCHURER B.J., De Friesche eigennamen verklaard, 1939, 1e druk, ingenaaid, 120pp, Den Dolder, eigen uitgave, naam op voorplat E 10,- 

9572 Schutz H.L.C., De broeders. Geschiedenis van de vestiging der Hernhutters in Zeist, ca.1947, 1e druk, halflinnen, 160pp, ills., naam op schutblad E 7,- 

2060 SCHWENKE JOH., Den Haag in grootvaders tijd, Den Haag, Kruseman, 1973, 1e druk, kunstleer, 168pp, ills(f) E 7,- 

4802 SCHWENKE JOH., 's-Gravenhage in oude ansichten, 1975, 3e druk, ingenaaid, 172pp, Zaltbommel, Europese Bibliotheek E 9,- 

2495 SCHWENKE Joh., Wandelingen door oud Den Haag, 1965, 1e druk, linnen+omslag, 324pp, ills(f) E 11,- 

9941 Sebus J.H., De Erfgooiers en hun Gemeenschappelijk Bezit (tot 1568), A'dam, J.H.Paris, 1934, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 238pp E 20,- 

7128 Seveke J., Nijmegen. Levensbeelden van Nederlands Keizerstad, 1955, 1e druk, karton, 104pp, met talrijke foto's E 5,- 

7797 SIGAL M.C., De drie maassteden Schiedam, Vlaardingen, Maassluis, Allert de Lange, 1948, 1e druk, halflinnen, 196pp, Heemschut-serie nr. 60, ills. E 5,- 

4119 SIGAL M.C., De drie maassteden Schiedam, Vlaardingen, Maassluis, 1948, 1e druk, halflinnen+omslag, 196pp, Heemschutserie nr. 60 E 8,- 

1231 SINNINGHE J.R.W., Opstand in Brabant, 1943, 1e druk, karton+besch.omslag, 85pp, Schouwreeks nr. 1, met linoleumsneden van A.F. Dupont, licht roestvlekkige pagina's., omslag schaars E 10,- 

1232 SINNINGHE J.R.W., Sagen van Nederland, ca 1950, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, 92pp E 3,- 

1234 SLUYSER M., Voordat ik het vergeet, 7e druk, karton, ills, 96p E 3,- 

6208 Smit J., Den Haag in den geuzentijd, 1922, 1e druk, linnen, gr.8vo, 376pp, ills., randen rug l.besch. E 12,- 

4884 SPAAN G.v., Beschrijving der stad Rotterdam en eenige omleggende dorpen, R'dam, Ad Donker, 1943, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 208pp, voor onze tijd bewerkt door H.C.Hazewinkel, ills. E 20,- 

5026 SPOORENBERG A., Jan den Bok en zijn tijd, 1934, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 208pp, over Helmond, ills., licht roestvlekkige pagina's. E 11,- 

8000 Sprenger Van Eijk P.G.Q., Geschiedenis en merkwaardigheden der stad Vlaardingen, 1972, 1e druk, linnen, ca.380pp, fotografische herdruk van de oorspr.editie uit 1832, ills., pakket E 23,- 

7161 Staveren J.v./ Kievid J., Utrecht. Negentienhonderd jaar historie, Utrecht, W.de Haan, 1948, 1e druk, karton, kl.8vo, 80pp, met talrijke ills., naam op schutblad E 6,- 

8867 Steenmeijer A., De Zeister tram. De elektrische tram Utrecht-Zeist 1909-1949, 1982, 1e druk, karton E 12,- 

1235 STERCK-PROOT J.M., de Historische schoonheid van Haarlem, 1942, 2e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 118pp, ills.(f/t) E 6,- 

7793 Sterk-poot J.M., De historische schoonheid van Haarlem, Allert de Lange, 1946, 3e druk, halflinnen, kl.8vo, 122pp, Heemschut-serie dl.13, ills. E 5,- 

9534 Steussy J.F., Straten schrijven historie. Biografisch en historisch stratenboek van Amsterdam, 1951, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 286pp, met uitgebreid register, naam op schutblad E 9,- 

9836 Stevens H., De Lage Vuurche, 1982, 1e druk, ingenaaid, 92pp, met talrijke foto's E 10,- 

0046 Stip D. e.a., Met het oog op Amersfoort. Fotojaarboek '89, 1990, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 127pp, met talrijke foto's E 6,- 

2589 STOFKOPER L.A., Op en om de Noordzee-boulevard. Schetsen van de waterkant, A'dam, C.de Boer, 1959, 6e druk, karton, 140pp, ills(f),o.a. VLISSINGEN E 4,- 

1236 STOKVIS S., Hilversum in 80 foto's en 5000 woorden, ca.1965, 6e druk, karton, 96pp, tekst op schutblad E 4,- 

5275 STOPPELAAR R.J.de, Op Frieslands wijde wateren, ca.1940, 2e druk, linnen, kl.8vo, 126pp, met foto's, licht gevlekte band E 5,- 

3148 STREUVELS S., de Teleurgang van den Waterhoek, A'dam, L.J.Veen, 1927, 2e herz. druk, linnen, kl.8vo, 324pp, pakket E 7,- 

6858 Strien C.P. van, De Stichtse lichtwarande. Een eeuw gashistorie in Zeist en omstreken, 1989, 1e druk, karton, , 124pp, met talrijke foto's E 8,- 

6777 Struick J.E.A.L., De Stadhuisbrug tussen winkel en raadhuis, 1974, 1e druk, ingenaaid, 48pp, met talrijke ills. E 5,- 

7509 Tas F., Antwerpen. Stad aan de stroom, Tielt, Lannoo, 1965, 1e druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 234pp, met talrijke foto's E 18,- 

7511 Tazelaar R., Gorcum. 600 jaar in vogelvlucht, ca.1975, 1e druk, karton, 4vo, 120pp, met talrijke foto's E 10,- 

4061 TEMMINCK J., Hart voor Haarlem. Liber Amicorum voor Jaap Temminck, 1996, 1e druk, ingenaaid, 400pp, Haarlem, Schuyt & Co, ills.(f/t), tekst op schutblad E 10,- 

9930 Tenhaeff N.B., Bisschop David van Bourgondië en zijn stad. Utrechtsch- Hollandsche jaarboeken 1481-1483 van de hand van een onbekenden, gelijktijdigen schrijver, Utrecht, A.Oosthoek, 1920, 1e druk, linnen, 181pp, ills. E 10,- 

4723 TERM J.v., Maastricht 1971, 1e druk, paperback, gr.8vo, 74pp, jaaroverzicht met talrijke foto's E 5,- 

1237 THIJSSE Jac.P., Onze duinen, 1943, 1e druk, halflinnen+omslag, ills,'Heemschutserie' E 4,- 

1598 THOMAS F., Bemin dan Amsterdam, 1949, 1e druk, linnen, geillustreerd door PIECK A., l.sm E 20,- 

3964 THOMAS F., Droom in de Delta, 1956, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 332pp, geillustreerd door Anton Pieck E 30,- 

6876 Tolman R., Plant en dier in en om Utrecht, R'dam, W.L.Brusse, 1950, 1e druk, karton, kl.8vo, 148pp, met foto's E 4,- 

1238 TRAA C. v. red., Rotterdam·de geschiedenis van 10 jaren wederopbouw, R'dam, Ad Donker, 1955, 1e druk, linnen+omslag, 304pp, vele ills(f),groot formaat E 12,- 

7293 Tromp H./ Six J., De buitenplaatsen van 's-Graveland. Een verkenning, 1975, 1e druk, karton, 142pp, met talrijke ills., rug l.besch. E 7,- 

6898 Valentijn D., Het huis Oudaen te Utrecht. Een middeleeuws woonhuis en zijn bewoners, Zutphen, Walburg Pers, 1986, 1e druk, ingenaaid, 34pp, met talrijke foto's E 6,- 

1240 VEN D.J.v.d., In de bloeiende hof onzer volkscultuur, Utrecht, Spectrum, ca.1955, 1e druk, ingenaaid, 91pp, ills(t) E 3,- 

1242 VENTE M.A., Vijf eeuwen Zwolse orgels 1447-1971, FRI, 1971, 1e druk, linnen+omslag, 100pp, ills(f) E 4,- 

1243 VERBERNE L.G.J., Noord-Brabant in de negentiende eeuw tot omstreeks 1870. De sociaal - economische structuur, 1947, 1e druk, halflinnen, 102pp, naam op schutblad,ills. E 8,- 

4581 VERENIGING VAN VRIENDEN VAN HET GOOI, Het Gooi leeft vroeger, nu en straks, A'dam, Strengholt, 1999, 1e druk, karton, 4vo, 176pp, met talrijke foto's E 11,- 

1318 VERHOOFSTAD P.M., Geschiedenis van Purmerend, 1947, 1e druk, halflinnen+omslag, 396pp, ills(f) E 30,- 

4618 VERKADE M.A., De opkomst van de Zaanstreek. De ontwikkeling van Holland benoorden het IJ als factor in de wordingsgeschiedenis van de Zaandorpen, 1952, 1e druk, ingenaaid, 264pp, rug licht beschadigd, stempeltje op voorplat, proefschrift, ills. E 28,- 

6390 Verlaan A. e.a., Van eenvoudige doch harmonische architectuur. Vijftien jaar woonhuisrestauraties in Utrecht, Utrecht, Spectrum, 1979, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 128pp, met talrijke foto's E 8,- 

0329 Vernooij A., Grenzen aan gehoorzaamheid. Houding en gedrag van de Utrechtse politie tijdens de Duitse bezetting, 1985, 1e druk, paperback, 150pp, met foto's E 15,- 

1624 Ververs M.J., Een vrijstad bevrijd. Vianen-Hagestein-Everdingen-Zijderveld, 1995, 1e druk, karton, , 60pp, met talrijke ills. E 7,- 

6132 Vess S./ Jansen G.H., Ballonnen en brood. Utrechtse portretten, 1986, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 136pp, ills. E 8,- 

6604 Vet A. v.d., Roem van ridders en rivieren, F.C.Kroonder, 1944, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 170p + ca.50 fotopagina's E 6,- 

2310 VEUR M.G.W.v.d., Middelburg in oorlogs- en bezettingsjaren (1939-1944), 1945, 1e druk, linnen, gr.form., 196pp, ills(f) E 16,- 

1678 Vijver C. van der, Wandelingen in en om Amsterdam, 1829, 1e druk, linnen, kl.8vo, 416pp, Amsterdam, J.C. van Kesteren, niet oorspr.linnen, met 9 gravures en titelplaat, beschrijvingen van 16 wandelingen, uitgebreid register E 250,- 

1536 Visscher N. e.a., De wereld boven Zwolle, ca.1993, 1e druk, paperback, 85pp E 5,- 

7282 Visser G., Krommenie, 1960, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 160pp, met talrijke foto's E 13,- 

8870 Visser I., Het slot te Zeist, 1986, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 151pp E 9,- 

8500 Visser L., De straatnamen van Zeist. Ook straatnamen zijn monumenten, 1978, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 125pp, met foto's E 10,- 

8866 Visser L., zeist in oude ansichten deel 2, 1996, 3e druk, karton, , 76pp E 10,- 

6905 Visser-Ameling M. de, Rivieren, dijken, polders en overzetveren, ca.1975, 1e druk, paperback, kl.8vo, 194pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 5,- 

4658 VLIET M.v., De stenen van Maarn. Duizend-en-één schatten uit de zandafgraving, 2000, 1e druk, ingenaaid, 8vo, 68pp, met talrijke kleurenfoto's, gesigneerd, z.g.a.n. E 9,- 

5979 Voort Th. v.d., Het dialekt van de gemeente Meerlo-Wanssum. Woordenboek met inleiding, 1973, 1e druk, linnen+omslag, 348pp, Amsterdam, Rodopi E 30,- 

2316 VOS P.D.de, Uit Schouwen en Duiveland's verleden, 1947, 1e druk, ingenaaid, 44pp, ills(f),2e deel v.d. zandloper-reeks E 7,- 

6895 Vrankrijker A.C.J. de, De historie van de vesting Naarden, 1978, 3e druk, ingenaaid, kl.8vo, 144pp, met talrijke ills. E 5,- 

9926 Vrankrijker A.C.J. de, Naerdincklant. Gooische studies over: Koptienden, Boekweit en bijen, Kerken en kloosters, weversheiligen, 1947, 1e druk, linnen, 179pp, met talrijke foto's E 15,- 

8046 Waard A. de, Renkum. Vijf dorpen in het groen, 1971, 1e druk, karton, gr.8vo, over Renkum heelsum doorwerth wolfheze en oosterbeek, 36pp + 145 fraaie foto' s, licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 

0049 Waard A. de, Renkum. Vijf dorpen in het groen. Renkum, Heelsum, Doorwerth, Wolfheze, Oosterbeek, 1971, 1e druk, karton, gr.8vo, ca.100pp, met talrijke foto's E 8,- 

4542 WAARD D.de, Glacigeen pleistoceen. Een geologisch detailonderzoek in Urkerland (Noordoostpolder), 1947, 1e druk, linnen, kl.4vo, 246pp, ills.(f/k) E 25,- 

1917 Wagenaar A., Rotterdam mei '40. De slag, de bommen, de brand, A'dam, Arbeiderspers, 1970, 1e druk, linnen+omslag, 384pp, met talrijke foto's, pakket E 7,- 

7163 Wagenaar C.W., De Unie van Utrecht en de Domtoren, Herinnering aan 23 januari 1929, 1929, 1e druk, geniet, 24pp, met foto's, bovenkant l.besch. E 5,- 

2701 WAGENER W.A., Rotterdam onherroepelijk, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1963, 1e druk, linnen, 256pp, met vele foto's E 8,- 

9582 Waiboer A.J. e.a., 100 jaar Waard en Groet 1844-1944, 1945, 1e druk, halflinnen, 4vo, 112pp, geillustreerd door Anton Pieck, mooi ex E 25,- 

8860 Wal G. v.d. e.a.(red), Waar ligt de grens? Kunstenaars uit Buren, Geldermalsen, Lingewaal, Neerijnen & Tiel, 1995, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 148pp, met talrijke reproducties E 10,- 

7884 Wallast M., 75 jaar autobussen in Rotterdam, 1981, 1e druk, karton, 4vo, 176pp, met talrijke foto's E 20,- 

7289 Weberling F., Watteninsel Schiermonnikoog, 1963, 1e druk, ingenaaid, 40pp, met talrijke foto's E 6,- 

9971 Weerd H. de, Gooise legenden, A'dam, C.de Boer, 1960, 3e druk, karton, 127pp E 4,- 

7269 Wenckebach L.W.R., Oud-Amsterdam. 100 stadsgezichten, 3e druk, ingenaaid, 112pp, met talrijke ills., facsimile uitgave van de uitgave uit 1907 E 7,- 

6002 WERKMAN G., Het Urkerland valt droog, 1942, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 232pp, met foto's, hoek uit titelblad, over het inpolderen en droogvallen van de Noordoostpolder E 8,- 

7576 Werner H., Amsterdam ik ben je half vergeten, A'dam, Kosmos, ca.1960, 1e druk, halflinnen+omslag, kl.8vo, 112pp, met talrijke ills. E 4,- 

0676 WERUMEUS BUNING J.W.F., Wandelingen met Mars, 1942, 1e druk, halflinnen, over oude vestingen, ills, rug verschoten E 4,- 

2714 WESSELS A.M., Zeeland in de patriottentijd, 1947, 1e druk, halflinnen, 256pp, ills. E 5,- 

2605 WESTENDORP BOERMA J.J., de Historische schoonheid van Zieriksee, Allert de Lange, 1946, 1e druk, halflinnen+omslag, ills,Heemschutserie dl.49 E 7,- 

1245 WIERSMA J.P., Friesland verciert met duysent vreughden, ca 1950, 1e druk, linnen, 4vo, 260pp, met talrijke foto's E 12,- 

1246 WIGMAN A.B., de Hoge Veluwe ons nat. park- hist/cult/kunst/landsch/flora/fauna, ca.1955, 2e druk, linnen, 172pp, ills E 4,- 

7630 Wijbenga P., Bezettingstijd in Friesland. I. Weifeling en keus, 1970, 1e druk, linnen, gr.8vo, 384pp, Drachten, Laverman N.V., naam op schutblad, pakket E 10,- 

4613 WIJK J.v., Het sierteeltcentrum Boskoop, 1941, 1e druk, ingenaaid, 122pp, ills., incl. mapje met bijlagen, proefschrift E 30,- 

3229 WIJNAND J.H., Het schipryck Amsterdam. Een werk over de scheepvaart en den scheepsbouw van Amsterdam ..., 1946, 1e druk, linnen, gr.form., 184pp, ills.(f/t) E 12,- 

3359 WILDEROM M.H., Tussen afsluitdammen en Deltadijken. II Noord-Zeeland, 1964, 1e druk, linnen, 416pp, ills.(f/t/k), over Schouwen-Duiveland, Tholen en St.-Philipsland E 45,- 

7575 WILKESHUIS C., Lofdicht op Deventer, Deventer, AE.E.Kluwer, ca.1957, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 20pp, geillustreerd door Jan Brugge, naam op schutblad E 4,- 

8077 Wilschut J., Zo werd de wijsheid doorgegeven. Geschiedenis van het Protestants Christelijk voortgezet onderwijs in de gemeente Renkum, ca.1991, 1e druk, karton, gr.8vo, 90pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 6,- 

8078 Wilschut J., Zo werd de wijsheid doorgegeven. Geschiedenis van het Protestants Christelijk voortgezet onderwijs in de gemeente Renkum, ca.1991, 1e druk, karton, gr.8vo, 90pp, met talrijke foto's E 6,- 

7452 Winsemius J.P., De zeven ambachten en het hoogheemraadschap van Delfland, 1962, 1e druk, kunstleer, 120pp, met plattegrond in kleur, enkele onderstrepingen E 12,- 

1983 Witkamp P.H., Amsterdam in 50 schetsen, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, ca.390pp, facsimile uitgave met 50 meerkleurendruk platen naar de originele lithos van 1862, pakket E 8,- 

2823 WOLFF W./ POST J., Oosterschelde. Het leven in en om het water, Sijthoff, 1979, 1e druk, karton+omslag, gr.form., 208pp, ills.(f/k), met vele kleurenfoto's E 8,- 

5513 WONINK H., Twente. Het paradijs der edelen, 1980, 1e druk, karton, 160pp, tekst op schutblad, onderk.rug licht beschadigd E 4,- 

6210 Wortel Th.P.H., Oud Alkmaar, Allert de Lange, 1943, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 96pp, ills. E 5,- 

7790 Wortel Th.P.H., Oud Alkmaar, Allert de Lange, 1943, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 96pp, ills., Heemscht-serie dl.30 E 5,- 

2359 Woudstra J. e.a., Ameland, ca.1950, 1e druk, geniet, 80pp, V.V.V., met foto's, ezelsoren E 10,- 

6776 Wurf-Bodt C. v.d., Van lichte wiven tot gevallen vrouwen. Prostitutie in Utrecht vanaf de late middeleeuwen tot het einde van de negentiende eeuw, 1988, 1e druk, ingenaaid, , 110pp, met talrijke ills. E 8,- 

2217 Wyffels (voorw), Gentpromenade, 1972, 1e druk, halflinnen, 4vo, met talrijke foto's, 4-talig fotoboek E 6,- 

7273 Zandstra E., Zutphen. Stad aan de rivier, 1961, 1e druk, karton, ca.60pp, met talrijke foto's E 5,- 

7164 Zeldenrust L., Wandelingen door oud Utrecht. Roamings through old Utrecht, 1947, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, ca.46pp, Leiden, Burgersdijk en Niermans, ills. E 6,- 

5327 ZINDEREN BAKKER E.M. v., De West-Nederlandsche veenplassen, Allert de Lange, 1947, 1e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 136pp, ills(f/t/k), Heemschut Bibliotheek dl.1 E 7,- 

4803 ZON H. v., 's-Gravenhage in oude ansichten deel 2, 1975, 1e druk, karton, ca.160pp, Zaltbommel, Europese Bibliotheek, naam op schutblad E 12,- 

3543 ZUYDEWIJN, H.J.F., Haagse huizen en gebouwen. 7 eeuwen bouwkunst in de hofstad, ca.1970, 1e druk, paperback, 176pp, ills(f) E 6,- 


HOOFDPAGINA