7697 Het aanzien. De koopvaardij. Van driemaster tot mammoettanker, 1979, 1e druk, karton, kl.4vo, 213pp, met talrijke foto's E 7,- 
4137 Het aanzien. De koopvaardij. Van driemaster tot mammoettanker, 1979, 1e druk, karton, kl.4vo, 213pp E 8,- 
9558 De Britsche mijnenvegers, 1945, 1e druk, geniet, 63pp, met talrijke foto's, Uitgegeven voor de admiraliteit door het Britsche Ministerie van Voorlichting, omslag los E 4,- 
4904 mapje met 7 menukaarten van de Rotterdamsche Lloyd voor een reis op 5 juni 1956 van de Willem Ruis, 1956, 1e druk, karton, 8vo, geillustreerd door Anton Pieck, incl. geill. boekje "Uit en toch thuis" van M.Dendermonde, zeldzaam E 125,- 
9846 Alting P., Van Spin tot Fokker 100. De bekendste civiele Fokkervliegtuigen, ca.1990, 1e druk, ingenaaid, , 63pp, met talrijke foto's E 5,- 
8091 Amstel W.H.E. v., De schepen van de Koninklijke Marine vanaf 1945, 1991, 1e druk, karton, 4vo, 176pp, met talrijke foto's E 12,- 
0072 Angelucci E. e.a., Praktisch handboek vliegtuigen, 1975, 3e druk, karton, kl.8vo, 640pp, met talrijke ills., 2 boeken E 15,- 
7730 Baker W.A./ Tryckare T., Van raderboot tot atoomschip. De geschiedenis van het werktuiglijk voortgestuwd schip, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1965, 1e druk, linnen, 4vo, 268pp, met talrijke ills., pakket E 10,- 
8101 Bakker H.Th., De K.P.M. in oorlogstijd. Een overzicht van de verrichtingen van de Koninklijke Pakketvaart-Maatschappij en haar personeel gedurende de wereldoorlog.., 1950, 1e druk, linnen, kl.4vo, 332pp, met foto's E 20,- 
7197 Bakker P., SOS varen!, Holkema & Warendorf, ca.1960, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 208pp, met foto's E 5,- 
6816 BAKKER P., Wij en het water 4 "Woest maar kalm", ca.1960, 3e druk, karton, kl.form., 96pp, ills. E 5,- 
0795 BALEN W.J. v., Nederlands voorhoede, 1946, 2e druk, linnen+besch.omslag, 228pp, ills E 8,- 
8058 Barjot / Savant J., Wereldgeschiedenis der zeevaart, Amerongen, W.Gaade, 1961, 1e druk, linnen, kl.4vo, 432pp, met talrijke foto's, pakket E 15,- 
8092 Bertijn F. (samenst), Voor een veilige zee, A'dam, Strengholt, 1982, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 190pp, met talrijke foto's, een overzicht van de Mijnendienst van de Koninklijke Marine vanaf haar oprichting in 1907 tot 1982 E 8,- 
5705 Beukema H., Sail ahoy, 1980, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 176pp, met talrijke foto's E 7,- 
7842 BEZEMER K.W.L., Verdreven doch niet verslagen. Verdere verrichtingen der Koninklijke Marine in de tweede wereldoorlog, Utrecht, W.de Haan, 1967, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 532pp, ills(f), pakket E 11,- 
3066 BEZEMER K.W.L., Verdreven doch niet verslagen. Verdere verrichtingen der Koninklijke Marine in de tweede wereldoorlog, Utrecht, W.de Haan, 1967, 1e druk, linnen+besch.omslag, 532pp, ills(f), pakket E 10,- 
8009 Blussé L./ Moor J.de, Nederlanders overzee. De eerste vijftig jaar 1600-1650, 1983, 1e druk, paperback, 256pp, met talrijke ills., l.gebruikssporen E 9,- 
2744 BOER M.G. de, 100 jaar nederlandsche scheepvaart, A'dam, C.de Boer, 1939, 1e druk, linnen, 210pp, illustraties (foto's/tekeningen), mooi ex., schutbladen licht roestvlekkige pagina's., pakket E 16,- 
2551 BOER M.G. de, Het Proefjaar van Maarten Harpertsz. Tromp 1637 - 1639, 1946, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 156pp, uitg. Koninklijke Nederlandsche Akademie van Wetenschappen, ills. E 15,- 
7459 Boer M.G.de/ Westerman M.G., Een halve eeuw paketvaart 1891-1941, 1941, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 430pp, met talrijke foto's, pakket E 20,- 
7704 Bolt S. e.a.(red.), het Aanzien. Lucht- en ruimtevaart. Vijfenzeventig Jaar Vlieghistorie in Beeld, Utrecht, Spectrum, 1978, 1e druk, karton, kl.4vo, 216pp, met talrijke foto's, Amsterdam boek E 7,- 
5300 BOOY H.Th.de, De reddingsboot komt, ca.1960, 1e druk, geniet, 63pp, Nutsspaarbank, plaatjesalbum (compleet maar plaatjes moeten nog ingeplakt worden) E 6,- 
7995 Bosscher Ph.M., De koninklijke marine in de tweede wereldoorlog, 1984-90, 1e druk, linnen, 1800pp, Standaardwerk. Veel over Ned. Indië en Suriname, pakket E 50,- 
7997 Bosscher Ph.M., Vlootvoogden en zeeslagen, 1985, 1e druk, linnen, gr.8vo, 104pp, met talrijke ills. E 10,- 
2568 BOSSEN P. / ZEE P.v.d., Maritieme meteorologie en oceanografie. Leerboek voor koopvaardijofficieren, 1932, 4e herz. druk, linnen, , 318pp, ills(f/t/k),rug verschoten, pakket E 12,- 
1940 Bot C., Als de noordwester woedt. Een mensenredder vertelt, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1965, 1e druk, karton+besch.omslag, 219pp, Coen Bot verteld over zijn 45 jaar reddingswerk, met foto s E 7,- 
5982 Bouman P.J., Behouden vaart 1905-1955. Een halve eeuw scheepvaart, 1955, 1e druk, linnen, kl.4vo, 240pp, Rotterdam, Wyt, Gedenkboek bij het 50-jarig bestaan van Van Nievelt, Goudriaan & Co's Stoomvaart Maatschappij N.V. E 28,- 
3469 BROUWER J., De onoverwinnelijke vloot. Naar berichten van opvarenden en tijdgenoten, A'dam, van Kampen, 1938, 1e druk, halflinnen, 208pp, over de Armada, ills. E 5,- 
8205 Brouwer J., De onoverwinnelijke vloot. Naar berichten van opvarenden en tijdgenoten, A'dam, van Kampen, 1938, 1e druk, half kunstleer, 208pp, over de ondergang van de Armada in 1588 , ills. E 6,- 
9768 Bruce E., Kaap Horn aan bakboord. Het officiële verslag van de race rond de wereld, Baarn, Hollandia N.V., 1978, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 196pp, met talrijke foto's E 10,- 
2571 CHAMBON A., 100.000 zeemijl per onderzeeboot met Professor Vening Meinesz, A'dam, C.de Boer, ca.1950, 3e druk, halflinnen, 192pp, met talrijke foto's E 7,- 
4838 DAM W.v., Te roer en te waak, 1946, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 259pp, overzicht van de scheepvaart, met uitvouwplattegronden, hoek uit schutblad, hoeken band l.beschadigd E 7,- 
5284 DAM W.v., Te roer en te waak, 1946, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 259pp, overzicht van de scheepvaart, met uitvouwplattegronden, hoek uit schutblad E 6,- 
9083 Dapperen J. v., Stuifzeetjes over P322, 1964, 1e druk, karton, gr.8vo, 96pp, met foto's, gebruikssporen E 6,- 
7674 Dijck B. v., Van DH-9 naar "Constellation", ca.1947, 1e druk, ringband, , ca.60pp, met talrijke foto's, Vliegwereldbibliotheek nr 7 E 10,- 
4824 DOEDENS A. / Mulder L., Oceaanreuzen. Een eeuw Nederlandse passagiersvaart, Baarn, Bosch & Keuning, 1990, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 192pp, Met de 4 briefkaarten achterin, met talrijke foto's, naam op schutblad E 12,- 
3203 DORREN C.J.O., Onze mariniersbrigade (1945-1949). Een veelbewogen episode in de korpsgeschiedenis, Zuidholl.Uitg.mij, 1954, 1e druk, linnen, 368pp, ills.(f/k),rug verschoten E 25,- 
4375 EGMOND J.A., Scheepsbouw, zeemanschap en extract internationaal seinboek Leerboek voor stuurlieden en aspirant-stuurlieden, 1933, 4e druk, linnen, 625pp, ills, gebruikssporen, pakket E 25,- 
0560 FAIRHALL D., Russia looks to the sea. A study of the expansion of Soviet Maritime Power, 1971, 1st edition, im. leather+dj, 288pp, ills.(f/k), stripes with pencil, pakket E 7,- 
8056 Frere-Cook G., The decorative arts of the mariner, 1966, 1st edition, cloth, 4vo, 296pp, with numerous photographs, London, Cassell, pakket E 20,- 
1322 Gilbert J., Beroemde vliegtuigen en hun historie, 1971, 1e druk, linnen, 4vo, 251pp, met talrijke foto's E 7,- 
7733 Groot E.P. de, Per Mailboot naar Amerika. Vijftig jaar Noordatlantische passagiersvaart onder Nederlandse vlag, 1980, 1e druk, paperback, kl.4vo, 144pp, met talrijke foto's E 8,- 
9678 Grosfeld F., Schiphol. Van vliegwei tot superluchthaven, 1982, 1e druk, karton, 88pp, met talrijke foto's E 5,- 
1862 GUNSTEREN W.F.v. e.a., Physisch- en economisch-geografische beschouwingen over de Rijn ..., 1948, 1e druk, halflinnen, 366pp, ills(f/k) E 14,- 
9697 Haan J.C. de (red.), Nederlanders over de zeeën. 350 jaar Nederlandsche koloniale geschiedenis, Utrecht, W.de Haan, 1940, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, kl.4vo, 352pp, met talrijke ills. waaronder enkele opgeplakte in kleur, pakket E 12,- 
9241 Haan J.C. de (red.), Nederlanders over de zeeën. 350 jaar Nederlandsche koloniale geschiedenis, Utrecht, W.de Haan, 1942, 2e druk, halflinnen+besch.omslag, kl.4vo, 352pp, met talrijke ills. E 12,- 
9706 Helfferich W., Nederlandse Koninklijke Luchtmacht. Van vliegclub tot strijdmacht, R'dam, Wyt, ca.1975, 1e druk, kunstleer+omslag, kl.4vo, 160pp, met talrijke foto's E 7,- 
2722 HEURN J.N.C. van, Uur der beproeving. Onze marine in den strijd tegen Japan, A'dam, Elsevier, 1945, 1e druk, halflinnen, 96pp, ills.(f) E 7,- 
2566 HIDDE C.J.M.v.d./ DUBBELD J., Zeesleepvaart, R'dam, Wyt, ca.1950, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 100pp, met foto's E 5,- 
8575 HOOFTMAN H., Alles over de Fokker Friendship, A'dam, L.J.Veen, ca.1965, 1e druk, karton, 152pp, met talrijke foto's, rug licht beschadigd E 5,- 
9671 HOOFTMAN H., F-16. De nieuwe straaljager van onze luchtmacht, 1979, 1e druk, linnen+besch.omslag, kl.4vo, 112pp, met talrijke foto's E 10,- 
0564 Jong A.P. de (red), Vlucht door de tijd. 75 jaar Nederlandse luchtmacht, 1988, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 440pp, pakket E 15,- 
3528 JONG P.de / CAGELING M.A., Onze strijdmachten ter zee, R'dam, Wyt, 1938, 1e druk, linnen, 108pp, met talrijke foto's E 15,- 
|
|
5295 KEUNING H.J., De nederlandsche zeescheepvaart, 1944, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 98pp, ills., gebruikssporen E 5,- 
7714 Kielich W. e.a., Race door de tijd. Vliegende Hollanders voor, en na de triomf van de Uiver, 1984, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 128pp, met talrijke foto's E 6,- 
9844 Klaauw B. van der, British Airways: van de houten tweedekker naar de concorde / De geschiedenis van British Airways, R'dam, Wyt, 1978, 1e druk, ingenaaid, , 80pp, met talrijke foto's E 5,- 
9617 Knap G.H., Gekroonde koopvaart, 1956, 1e druk, linnen, kl.4vo, 143pp, met talrijke foto's E 8,- 
0637 Kool S.B. (samenst), De Rotterdam. Boegbeeld van de vooruitgang, 2006, 1e druk, karton, gr.8vo, 168pp, met talrijke foto's E 20,- 
2271 KRAMER J.G., Om de schatten van de onoverwinlijke vloot, Holkema & Warendorf, ca.1930, 2e druk, karton, geillustreerd door Reinderhoff R., onderk.rug besch.,"Tip-Top" serie, roestvlekkig. E 4,- 
5301 KROESE A., Neerland's zeemacht in oorlog, 1944, 2e druk, linnen, 145pp, ills(f/k) E 8,- 
1285 KROESE A., Neerland's zeemacht in oorlog, 1945, 3e druk, linnen+besch.omslag, 145pp, ills(f/k) E 7,- 
9935 Kuipers K.J., Een Groninger zeeman in Napoleontische tijd. Zee- en landreizen van K.J.Kuipers, 1980, 1e druk, ingenaaid, 121pp, Zutphen, Walburg Pers E 7,- 
7653 Lagendijk A., Scheepvaart van de Lage Landen. Passagiersschepen op Afrika en Latijns Amerika, passagiersschepen in het Noordatlantisch vaargebied, 1978, 1e druk, ingenaaid, 220pp, met talrijke foto's, 2 boekjes, 1 rug licht beschadigd E 12,- 
8100 Landström B., Het schip. De geschiedenis van het schip van primitief vlot tot atoom-onderzeeboot met reconstructies in woord en beeld, Amerongen, W.Gaade, 1961, 1e druk, linnen, 4vo, 320pp, met talrijke ills., pakket E 8,- 
7693 Landström B., Het schip. De geschiedenis van het schip van primitief vlot tot atoom-onderzeeboot in woord en beeld, 1972, 1e druk, linnen, 4vo, 320pp, met talrijke ills., pakket E 8,- 
8099 Lloyd Chr., Ships & seamen. From the Vikings to the present day: a history in text and pictures, 1961, 1st edition, cloth, 4vo, 224pp, with numerous illustrations E 10,- 
9698 Macintyre D. e.a., Het oorlogsschip. Een geïllustreerde geschiedenis, A'dam, C.de Boer, 1976, 1e druk, karton, kl.4vo, 280pp, met talrijke foto's E 10,- 
0054 Marsden P., De laatste reis van de Amsterdam, A'dam, C.de Boer, 1974, 1e druk, linnen+besch.omslag, 246pp, met talrijke foto's, met enkele potloodaantekeningen E 10,- 
1495 McPhee M.B., Sailing. A celebration of the Sport and the World's Best Places to Enjoy It, 1992, 1e druk, paperback, 212pp, ills. E 5,- 
2652 MEULEN C.L.ter, De Getijde-bewegingen op de Zeeuwsche en Zuidhollandsche stroomen, 1935, 1e druk, ingenaaid, gr.form, 34pp, Amsterdam, Bureau Watertoerisme ANWB, ills(k), gevl. E 15,- 
8574 Moll J.J., Langs de hoge weg. Herinneringen uit een vliegersleven, Den Haag, W.van Hoeve, 1959, 1e druk, linnen, 312pp, met foto's, rug besch., pakket E 6,- 
3360 MORRÉ J.P.P., Scheepsstoomwerktuigkunde. Zuigerstoomwerktuigen. Dl.II Inrichting Zuigerstoomwerktuigen, 1939, 1e druk, ingenaaid, 324pp, ills., met aantekeningen in potlood E 7,- 
8008 Münching L.L. von, Schepen van de Koninklijke Marine in de tweede wereldoorlog, 1978, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 176pp, met talrijke foto's E 12,- 
7999 Nater J.P., Koers 300 vaart 25. De slag in in Javazee, A'dam, C.de Boer, 1980, 1e druk, paperback, 96pp E 6,- 
7705 Oosten F.C. v. (red.), Op de grens van zee en lucht`. Dertig jaar Neptune bij de Koninklijke Marine, A'dam, C.de Boer, 1982, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 200pp E 20,- 
3523 OUDENDIJK J oh.K., Johan de Witt en de zeemacht, 1944, 1e druk, linnen, 204pp, ills., rug verschoten. E 15,- 
9318 Pickthall B., To beat the Clipper ships. The story of the Nedlloyd spice race, A'dam, C.de Boer, 1980, 1st edition, boards+dj, 4vo, 127pp, with numerous photographs E 10,- 
2553 POSTEMA J.A. / SCHIPHORST M.F.A., Sluizen, kanalen en havens, A'dam, Kosmos, 1937, 1st edition, linnen, 308pp, 353 ills (f/t) E 12,- 
2366 PRATT F., Zeeslagen in den grooten oceaan 1941-1942, 1945, 1e druk, ingenaaid, 328pp, illustraties (foto's/tekeningen),gebruikssporen E 4,- 
2596 RAB A.C. / GERUS A.N.S., Handleiding moderne navigatiemiddelen, 1949, 1e druk, linnen, 4vo, 117pp, illustraties (foto's/tekeningen), l.gebruikssporen E 20,- 
9845 Rol H., KLM. De geschiedenis van een vervoermaatschappij, ca.1990, 1e druk, ingenaaid, , 64pp, met talrijke foto's E 5,- 
8012 ROON J.v. / HAVERKAMP P., Leerboek der zeevaartkunde. Twwede deel, A'dam, C.de Boer, 1947, 6e druk, halflinnen, 334pp, ills., gevl., pakket E 7,- 
9843 Sande L. v.d., Zilver Zestienhoven, ca.1980, 1e druk, ingenaaid, , 111pp, met talrijke foto's, Randstad Edities E 5,- 
4991 SAVORNIN LOHMAN A.F.de, Nieuwe schepen, 1954, 1e druk, ringband, kl.4vo, 60pp, ills. E 10,- 
5368 SCHMITT A., Verraad aan de "Columbus". Het lot van een duitsch schip en zijn bemanning, 1943, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 160pp, met foto's E 14,- 
0528 Smit A.L.M., Ballon- en luchtvaart in oude ansichten, 1967, 1e druk, karton, , 160pp, gekromd en ansichtkaart op voorplat besch. door vocht E 8,- 
2589 STOFKOPER L.A., Op en om de Noordzee-boulevard. Schetsen van de waterkant, A'dam, C.de Boer, 1959, 6e druk, karton, 140pp, ills(f),o.a. VLISSINGEN E 4,- 
8577 Strehl R., Van propeller tot straalturbine. De geschiedenis van de luchtvaart, Zwolle, La Rivière & Voorhoeve, ca.1965, 1e druk, linnen, 472pp, met talrijke foto's, pakket E 6,- 
4437 TIJEN H.W.v., Scheepsoliemotoren, Deventer, AE.E.Kluwer, 1941, 7e druk, linnen, gr.8vo, 608pp, ills., pakket E 12,- 
6819 Toxopeus K., Vliegende storm. Mémoires, 1952, 1e druk, linnen, 212pp, met foto's, sm. E 6,- 
1414 VALKHOFF R./ MAREE P., Bob en Ben op zee, Den Haag, Leopold, 1934, 1e druk, linnen, 168pp, met foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
1382 Ver Huell Q.M.R., Het leven en karakter van Carel Hendrik Graaf Ver Huell, uit nagelaten aanteekeningen en andere authentieke stukken beschreven. Eerste deel, 1847, 1e druk, halfleer, 398pp, met portret en uitvouwbare plaat van de Bataafsche Flotille (steendrukken), onder- en bovenkant rug besch. E 65,- 
3458 VERHOOG P., Ontdekker en admiraal, A'dam, C.de Boer, 1949, 1e druk, linnen, 236pp, over Columbus, ills.(k/t) E 7,- 
6744 VREUGDENHIL A., Scheepsbranden. Oorzaken en bestrijding, A'dam, J.H.Paris, 1936, 1e druk, kunstleer, 330pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 20,- 
4823 WALL R., De gouden tijd van de oceaanstomers, A'dam, Elsevier, 1978, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 256pp, met talrijke foto's E 20,- 
5674 WARNSINCK J.C.M., Van vlootvoogden en zeeslagen, A'dam, van Kampen, 1942, 3e herz. druk, halflinnen, 458pp, ills. E 10,- 
2283 WERKMAN G., Behouden vaart, ca.1942, 3e herz. druk, halflinnen, 128pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 5,- 
3229 WIJNAND J.H., Het schipryck Amsterdam. Een werk over de scheepvaart en den scheepsbouw van Amsterdam ..., 1946, 1e druk, linnen, gr.form., 184pp, ills.(f/t) E 12,- 
8644 Wilke J.Th./Halfweeg S. (red.), Neerlands scheepsbouw en scheepvaart. Deel I Scheepsbouw, 1944, 1e druk, halflinnen, 172pp, met talrijke foto's E 7,- 
9561 Wolf A.L. de, De vlootverhoudingen in het verre oosten. U.S.A., Japan, Engeland, Ned. Indië, Assen, Born, 1941, 1e druk, ingenaaid, 126pp, gebruikssporen E 4,- 
6818 WYTEMA M.S., Klaar voor onderwater! Met Hr.Ms.'KXVIII' langs een omweg naar Soerabaia, 1936, 1e druk, linnen, 304pp, ills. E 12,- 
0878 WYTEMA M.S., Klaar voor onderwater! Met Hr.Ms.'KXVIII' langs een omweg naar Soerabaia, 1936, 1e druk, linnen, 304pp, ills., licht roestvlekkige pagina's., pakket E 8,- 
|