Antiquariaat De Bilt

Voor bestellingen en voorwaarden klik op of zie de bestelpagina. Prijzen zijn in Euro en exclusief verzendkosten
Verzendkosten Nederland: Tot 3,2 cm dik: E1,76 - E2,64. Dikker: E6,75 (TGP Posttarieven). N.B: Toeslag bij 1 boek: E1,00
For ordering and conditions click on or see the orderpage. Prices are in Euro and excluding shippingcosts


OOST-INDIE   HOOFDPAGINA
Zoek op deze pagina  


OOST-INDIE

0792 de Arbeiderswoning ter oostkust van Sumatra / Perumahan Buruh di Sumatera Timur, 1952, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, 20pp, met foto's, in het Nederlands en Maleis, schaars, pakket E 35,- 

7471 Een ereschuld ingelost. 25 jaar na de capitulatie van Japan: het einde van de Tweede Wereldoorlog, ca.1970, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 160pp, met talrijke foto's E 10,- 

3137 Gedenkboek Ons Aller Belang 1902-1952, ca.1952, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 208pp, ills.(f) E 20,- 

4027 Gedenkboek Korps Beroepsofficieren van het Koninklijk Nederlands-Indonesisch leger 1940-1950, 1950, 1e druk, linnen, 8vo, 140pp, ZELDZAAM, met een uitgebreide lijst van namen en rangen van officiers, ills E 75,- 

4780 Handbook on Netherlands New Guinea, 1958, 1st edition, stiched, 4vo, 80pp, The New Guinea Institute of Rotterdam, with numerous ills. E 25,- 

2418 Indonesische Siermotieven - Ragam-ragam Perhiasan Indonesia - Indonesian Ornamental Design, 1949, 1e druk, linnen+omslag, folio, 324pp, illustraties (foto's/tekeningen),naam op schutblad,2 pagina's voorin geplakt met Maleise tekst·Z E L D Z A A M E 65,- 

1720 Indonesia vol.IV. Looking back over 1964, Den Haag, W.van Hoeve, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 168pp, met talrijke foto's E 12,- 

4352 Laatste getuigenis, 1949, 1e druk, geniet, kl.8vo, 32pp, Bundeling van artikelen van 14 Amerikaanse journalisten die op terugweg uit Indonesië zijn verongelukt E 4,- 

4020 De lach uit leed geboren. Herinneringen uit de Japanse concentratiekampen voor vrouwen en kinderen, (1970), 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 262pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 10,- 

7931 Melanesische kunst, Tropen museum Amsterdam, 1954, 1e druk, geniet, 16pp, illustraties (foto's/tekeningen), l.gebruikssporen E 8,- 

7930 Soldaat overzee, 1947, 1e druk, ringband, gr.8vo, 144pp, met talrijke foto's E 17,- 

8581 Soldaat overzee, 1999, 5e druk, karton, gr.8vo, 144pp, met talrijke foto's E 10,- 

8600 Te gast in Indonesië, 1991, 4e druk, geniet, 48pp, met talrijke foto's E 4,- 

0879 ZENTO-GIDS, 1949, 1e druk, geniet, 40pp, ills., over zendingswerk in Indonesië E 4,- 

4464 ADAMS C., Sukarno. Een autobiografie uit de mond van de president opgetekend door Cindy Adams, Den Haag, W.van Hoeve, 1967, 1e druk, linnen+omslag, 8vo, 360pp, met vele foto's, pakket E 15,- 

4611 ALBRECHT J.C.H., Contributions to the geology of the region between Soengai Klindjau and Soengai Belajan, northern Koetai, Borneo, 1946, 1e druk, linnen, 122pp, Diss. Univ. Utrecht, ills., 2 fold.maps E 20,- 

0793 ALKEMA / BEZEMER B. / T.J., Volkenkunde van Nederlands Indië, 1927, 1e druk, linnen, 584pp, ills, pakket E 70,- 

4359 BAJETTO M. / Drakulic N., Bali, Den Haag, W.van Hoeve, 1951, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 80pp, fotoalbum E 9,- 

7720 Bakker P., Naar "de West", ca.1955, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 76pp, plaatjesalbum Douwe Egberts E 7,- 

1952 BALLINTIJN G., Rumphius, de blinde ziener van Ambon, Utrecht, W.de Haan, 1944, 1e druk, halflinnen, 192pp, ills E 8,- 

4770 BAUDET H. / Brugmans I.J., Balans van beleid. Terugblik op de laatste halve eeuw van Nederlandsch-Indië, 1961, 1e druk, linnen, 374pp, ills., m.m.v. A.P.A.A. Besnard, H.J. Friedericy, P.J. Gerke, J.F. Haccoû, W.H. van Helsdingen, P.J.A. Idenburg, A.D.A. de Kat Angelino,... E 10,- 

2295 BAVINCK J.H., Ons zendingsboek, ca.1950, 1e druk, linnen, 218pp, ills(f/k/t),naam op schutblad E 5,- 

0797 BEAUFORT L.F. de, Zoögeographie van den Indischen Archipel, 1926, 1e druk, linnen, kl.8vo, 202pp, ills(t) E 8,- 

7844 BERGHAUS E., Paradijsvlucht. Een luchtreis naar Java, A'foort, Andries Blitz, 1935, 1e druk, linnen, 256pp, ills(f),hoek uit schutblad, pakket E 9,- 

1736 BEYNON H.C., Nederland staat terecht in Indonesië, Utrecht, Bruna, ca.1956, 1e druk, karton+omslag, 236pp, ills E 7,- 

4402 BIJKERK J.C., Vaarwel, tot betere tijden! Documentaire over de ondergang van Nederlands-Indië, 1974, 1e druk, linnen+omslag, 288pp, tekst op schutblad E 6,- 

2586 BIJKERK J.C., Vaarwel, tot betere tijden! Documentaire over de ondergang van Nederlands-Indië, 1974, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 288pp, ills(f) E 7,- 

3032 BIJLMER H.J.T., Naar de achterhoek der aarde. De Mimika-expeditie naar Nieuw Guinee, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1950, 4e druk, linnen, 256pp, ills(f), pakket E 9,- 

0542 BJERRE J., De laatste kannibalen in Nieuw Guinea, A'dam, Scheltens & Giltay, 1957, 1e druk, linnen, gr.form., 204pp, ills.(f) E 7,- 

0219 BOELAARS J., Nieuw Guinea. Uw mensen zijn wonderbaar. Het leven der Papua's in Zuid Nieuw Guinea, N.V. Paul Brand, 1953, 1e druk, linnen+omslag, 168pp, met foto's E 15,- 

0938 BOELAARS J., Papoea's aan de Mappi, ca.1958, 1e druk, kunstleer+omslag, 264pp, pakket E 8,- 

5947 BOER De / Westerman M.G./J.C., Een halve eeuw paketvaart 1891-1941, A'dam, C.de Boer, 1941, 1e druk, halflinnen, 4vo, ca.450pp, ills. E 30,- 

8057 Boer M.G.de/ Westerman M.G., Een halve eeuw paketvaart 1891-1941, 1941, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 430pp, met talrijke foto's, pakket E 18,- 

3344 BOOMGAART L., Smaller Foraminifera from Bodjonegoro, 1949, 1st edition, cloth, gr.8vo, ca.200pp, about Java, ills., slightly stained cover E 20,- 

4250 BRANDT W., De aarde van Deli, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, linnen, 312pp, Historie vanaf de 19e eeuw tot 1948. Pioniers van de cultures, inheems bestuur, Japanse bezetting, l.gebruikssporen E 7,- 

3702 BRANDT W., De aarde van Deli, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, linnen, 312pp E 8,- 

9347 BRANDT W., Indonesië's voltooid verleden tijd. Oost-Indische spiegel uit nagelaten papieren van F.J.G. van Emden en G.L.Tichelman, A'dam, Strengholt, 1965, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 270pp, ills. E 8,- 

0804 BRONGERSMA L.D./VENEMA G.F., het Witte hart van Nieuw-Guinea. Met de Nederlandse expeditie naar het Sterrengebergte, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1960, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 288pp, pakket E 8,- 

7458 Brouwer A.M. (red.), Tussen Sawahs en bergen. Het Leven Van De Soldaat in De Tijger-Brigade, ca.1948, 1e druk, halflinnen, 4vo, 268pp, met talrijke foto's, Semarang, De Locomotief, randen band licht beschadigd E 32,- 

8293 BROUWER K.J./GEURTJENS H., Zending en missie in Indië, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 92pp, roestvlekkig., ills(f) E 4,- 

0805 BROUWER K.J./GEURTJENS H., Zending en missie in Indië, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 92pp, roestvlekkig., ills(f), hoeken band l.beschadigd E 4,- 

7628 BRUIJN J.V. de, Het verdwenen volk, Holkema & Warendorf, 1978, 1e druk, karton+omslag, 372pp, met talrijke foto's, over de Bergpapoea's in Centraal-Nieuw-Guinea, pakket E 12,- 

4742 BUITENWEG H., Kind in Tempo Doeloe, N.V. Servire, 1969, 1e druk, karton+omslag, 144pp, met talrijke foto's E 12,- 

4752 BUITENWEG H., Op Java staat een huis, 1960, 1e druk, karton, kl.8vo, 152pp, met 120 foto's E 7,- 

5188 BUITENWEG H., Wat wij in ons hart sloten, N.V. Servire, 1964, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 156pp, met talrijke foto's E 12,- 

7549 Buurman P., Wayang golek, Sijthoff, 1984, 2e druk, ingenaaid, 4vo, 160pp, onderkant licht beschadigd E 10,- 

4275 CHEGARAY J., Bliss in Bali. The Island of Taboos, 1955, 2nd edition, cloth+dj, 200pp, ills on 14 plates, mostly showing ritual Balinese scenes, slightly stained pages. E 35,- 

2294 COLIJN A.H., Naar de eeuwige sneeuw van Nieuw Guinee. De bestijging van het Carstenszgebergte, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1940, 5e druk, linnen, 248pp, ills(f), licht roestvlekkige pagina's., pakket E 7,- 

0809 COOLHAAS W.PH., Insulinde. Mensch en maatschappij, 1943, 1e druk, halflinnen, 206pp, met talrijke foto's E 7,- 

0810 COURT A. de la, een Staat in wording. foto-reportage over het Indonesië van heden, A'dam, Contact, ca 1948, 1e druk, karton, gr.8vo, met talrijke foto's Cas Oorthuys E 7,- 

7843 COURT A. de la, Een staat in wording. foto-reportage over het Indonesië van heden, A'dam, Contact, ca 1948, 1e druk, karton, gr.8vo, met talrijke foto's Cas Oorthuys E 8,- 

3902 COVARRUBIAS M., Island of Bali, 1947, 5th edition, cloth+damaged dj, 418pp, New York, A.Knopf, known as the "Bali bible", ills(f/t/k), pakket E 45,- 

2038 Dames G.W.T., Oom Ambon van het K.N.I.L., 1954, 1e druk, ingenaaid, 156pp, met naamstempels, geplastificeerd, tekst op schutblad, Over de Ambonnezen van het KNIL in Atjeh, op de Buitenpost, het Zesde Bataljon, de Patrouille, jappentijd, onder Brits bewind, enz E 10,- 

0675 DAMMERMAN K.W., Landbouwdierkunde van Oost-Indië. De schadelijke en nuttige dieren voor land-, tuin- en boschbouw in Oost-Indië, 1919, 1e druk, linnen, 368pp, Met talrijke foto's en kl. en zw.w. ills., band besch.(aangevreten) E 20,- 

1733 DANIEL A., Bali behind the mask, 1981, 1e druk, stiched, kl.4vo, 168pp, with numerous photographs, pakket E 10,- 

3129 DELLEMAN Th. (samenst), Sinai en Ardjoeno. Het Indonesische volksleven in het licht der tien geboden, 1946, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 296pp, beschadigd omslag, naam op schutblad E 10,- 

0326 DELLEMAN Th. (samenst), Sinai en Ardjoeno. Het Indonesische volksleven in het licht der tien geboden, 1946, 1e druk, halflinnen, 298pp, gebruikssporen,schutblad ontbreekt,roestvlekkig. E 6,- 

4754 DELLEMAN Th. (samenst), Sinaï en Ardjoeno. Het Indonesische volksleven in het licht der tien geboden, 1946, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 296pp E 8,- 

0812 DELSMAN H.C., Dierenleven in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1951, 1e druk, linnen, gr.8vo, 348pp, met talrijke foto's E 15,- 

4856 DELSMAN H.C. / HARDENBERG J.D.F., De indische zeevisschen en zeevisscherij, 1934, 1e druk, linnen, gr.8vo, 388pp, Batavia, Visser & Co, met 273 zw.w. ills. en 7 kleurenplaten, naam op schutblad E 55,- 

4010 Dijk F.N.J. v. e.a.(red.), Noord Sumatra in oorlogstijd. Oorspronkelijke dagboeken uit interneringskampen chronologisch samengevoegd. 12 maart - 31 december 1942 APII, 1995, 1e druk, ingenaaid, 470pp, St. Noord Sumatra Documentatie, Makkum, opl. 800 ex., div. pagina's met aantekeningen E 15,- 

0813 DIV. AUTEURS, het Koninklijk Nederlandsch-Indische leger in den strijd tegen Japan, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1945, 1e druk, ingenaaid, 80pp, ills(f), naam op titelblad E 9,- 

1677 DIV. AUTEURS, Pergilah kamoe! Gaat dan heen! Geschiedenis van de buitenlandse zending der Chr.Gereformeerde Kerken in Nederland, tot 1959, 1960, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, Over de zending onder de Toradja's op CELEBES E 18,- 

5545 DOUWES DEKKER N.A., Tanah air kita. Een boek over land en volk van Indonesië, ca.1950, 2e druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 320pp, met talrijke foto's E 16,- 

5854 DOUWES DEKKER N.A., Tanah air kita. Een boek over land en volk van Indonesië, ca.1952, 4e herz. druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 320pp, met talrijke foto's E 16,- 

7472 DOUWES DEKKER N.A., Tanah air kita. Een boek over land en volk van Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1952, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 320pp, met talrijke foto's E 16,- 

4350 DROSSAARD W., Indonesië, land van ons hart. Ervaringen en gedachten, opgedaan tijdens een reis door Indonesië, Haarlem, Gottmer, 1982, 1e druk, ingenaaid, 224pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 7,- 

0814 DUYNSTEE F.J.F.M., Nieuw Guinea als schakel tussen Nederland en Indonesië, 1961, 1e druk, paperback, 431pp, l.gebruikssporen E 5,- 

2276 EECHOUD J. v., Vergeten aarde. Nieuw-Guinea, A'dam, C.de Boer, 1951, 1e druk, linnen, 288pp, ills(f/k),naam op schutblad E 9,- 

7752 EECHOUD J. v., Vergeten aarde. Nieuw-Guinea, A'dam, C.de Boer, 1951, 1e druk, linnen, 288pp, ills(f/k), papierrest op voorplat E 7,- 

4112 EERLAND L.D., Het scalpel en de kaars. Herinneringen aan jeugd- en ontwikkelingsjaren van een chirurg-vrouwenarts ..., Assen, Van Gorcum & Comp., 1970, 1e druk, linnen+omslag, 142pp, ills(f) E 25,- 

7816 Elias W.H.J., Indië onder Japanschen hiel, Den Haag, W.van Hoeve, 1946, 1e druk, linnen, gr.8vo, 244pp, ills., titel op rug vervaagd E 6,- 

8614 Elias W.H.J., De Japanse bezetting van Nederlands-Indië, 1e druk, paperback, 8vo, 244pp E 6,- 

2354 ENGERS J.F., Indië in de branding. De geallieerde wereld over de toekomst van Nederlandsch Indië van Pearl Harbor tot Hollandia, A'dam, Querido, 1945, 1e druk, linnen, 136pp, hoek uit schutblad E 8,- 

4409 FABRICIUS J., Een reis door het nieuwe Indonesië. Een bewerkte herdruk van 'Sentimental Journey', Den Haag, Leopold, 1973, 2e herz. druk, paperback, , 136pp, ills(f), pakket E 5,- 

7551 FABRICIUS J., Een reis door het nieuwe Indonesië. Een bewerkte herdruk van 'Sentimental Journey', Den Haag, Leopold, 1973, 2e herz. druk, paperback, 136pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 5,- 

6152 FEENSTRA P., D'Artagnan tegen Jan Fuselier. E. du Perron als Indisch polemist, A'dam, van Oorschot, 1962, 1e druk, ingenaaid, 228pp E 6,- 

1665 FEITH J., Holland over zee. Ons Oost- en West-Indië gedurende de laatste 40 jaren beschreven voor landgenoten, jong en oud, Baarn, Hollandia N.V., 1941, 1e druk, halflinnen, 288pp, ills(t), gevl., hoeken band beschadigd, pakket E 8,- 

8295 Feuilletau De Bruyn W.K.H., Tien moeilijke jaren voor landbouw en industrie in Nederlands-Indië 1930-1940, 1941, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 116pp, met foto's E 5,- 

0816 FISCHER H.Th., Inleiding tot de volkenkunde van Nederlands-Indië, 1940, 1e druk, linnen, kl.8vo, 230pp, ills. E 6,- 

3130 FISCHER H.Th., Zending en volksleven in Nederlands-Indië, H.D.Tjeenk Willink, 1932, 1e druk, ingenaaid, 208pp, l.gebruikssporen E 8,- 

9335 Fontein J., The sculpture of Indonesia, 1990, 1st edition, stiched, 4vo, 312pp, with numerous color and bl/w photos E 18,- 

4543 FRUIN - MEES W., Geschiedenis van Java, 1919/20, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 244pp, 2 delen, Weltevreden, Commissie voor de volkslectuur, met talrijke foto's, onderkant rug dl.2 l.besch. E 35,- 

4954 FURNéE-ASSER E.M.R., Onze reis naar Indië van 13 september 1926 - 16 juni 1927, 1935, 1e druk, linnen, gr.8vo, 120pp, Den Haag, Gebrs.J.&H.van Langenhuijsen, met foto's, mooi ex., vrij zeldzaam E 30,- 

5770 Gardi R., Tambaran. Een ontmoeting met de verdwijnende cultuur van Nieuw-Guinea, ca.1965, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 228pp, bandontwerp door P.A.H.Hofman, met foto's, gepl.omsl. E 7,- 

5984 Gardi R., Tambaran. Een ontmoeting met de verdwijnende cultuur van Nieuw-Guinea, ca.1965, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 228pp, bandontwerp door P.A.H.Hofman, met foto's, sm. E 5,- 

4921 GEORGE FRANKS H., Oerwoudstrijders onder onze driekleur, A'dam, Elsevier, 1946, 1e druk, halflinnen, 276pp, vertaald door M.H.Székely-Lulofs E 7,- 

3450 GEORGE FRANKS H., Oerwoudstrijders onder onze driekleur, A'dam, Elsevier, 1946, 1e druk, halflinnen, 276pp, vertaald door M.H.Székely-Lulofs, ills.(f), naam op schutblad E 6,- 

7602 GERBRANDY P.S., de Scheuring van het rijk. Het drama van de Indonesische crisis, Kampen, J.H.Kok N.V., 1951, 1e druk, linnen, 206pp, ills(f/k), hoek uit schutblad E 9,- 

1735 GERBRANDY P.S., de Scheuring van het rijk, het Drama van de Indonesische crisis, Kampen, J.H.Kok N.V., 1951, 1e druk, linnen, 206pp, ills(f/k),naam op titelblad E 10,- 

2306 GERRETSON F.C., Gerretson de strijdbare. 40 artikelen over actuele onderwerpen, ca.1955, 1e druk, linnen, gr.8vo, 240pp, ills,licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 

7932 GEURTJENS H., Oost is oost en west is west. Psychologische en andere tegenstellingen toegelicht met voorbeelden uit eigen ervaring, Utrecht, Spectrum, 1946, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 256pp, ills(f),licht roestvlekkige pagina's., tekst op schutblad E 15,- 

1838 GEURTJENS H., Oost is oost en west is west. Psychologische en andere tegenstellingen toegelicht met voorbeelden uit eigen ervaring, Utrecht, Spectrum, 1946, 1e druk, halflinnen, 256pp, ills(f),licht roestvlekkige pagina's E 12,- 

3470 GODEE MOLSBERGEN E.C., Jan van Riebeeck en zijn tijd. Een stuk 17-eeuws Oost-Indië, A'dam, van Kampen, 1943, 2e druk, halflinnen, 176pp, ills. E 7,- 

8583 Golde J. de, De prijs van de macht. Ned. Oost Indie, 2001, 1e druk, paperback, gr.8vo, 144pp, met talrijke foto's, gesigneerd door de auteur E 18,- 

1734 GONGGRIJP G., Schets eener economische geschiedenis van Nederlandsch-Indië, 1938, 2e druk, linnen, kl.8vo, 244pp E 8,- 

3936 GORIS R./ DRONKERS P.L., Bali. Atlas kebudajaan. Cults and customs. Cultuurgeschiedenis in beeld, 1956, 1e druk, linnen, 4vo, 208pp, mooie uitgave van de regering van Indonesië E 25,- 

8597 Graaff A.P. de, Notities van een soldaat. Het dagboek van soldaat A.A. van der Heiden, 1994, 2e druk, paperback, 91pp E 6,- 

5403 GRAAFF A.P.de, De weg terug. Het vergeten leger toen en nu, 1988, 1e druk, paperback, 128pp, geplastificeerd, naam op schutblad E 5,- 

0817 GRAAFF S. de, Parlementaire geschiedenis van de wet op de staatsinrichting van Nederlandsch-Indië, 1925, 1938, 1e druk, linnen, 468pp, pakket E 12,- 

1721 GRAEFF A.C.D. de (red.), Van vriend tot vijand. De betrekkingen tusschen Nederlandsch-Indië en Japan, A'dam, Elsevier, 1945, 1e druk, halflinnen, 382pp, gevl., bovenk.rug licht beschadigd, pakket E 7,- 

0818 GRANT B., Indonesië, 1965, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's E 4,- 

1856 GRANT B., Indonesië. het begin, de natie, de leider, de communisten, het leger, de economie, de cultuur, ..., Utrecht, W.de Haan, 1965, 1e druk, paperback, ills(f), naam op schutblad E 5,- 

7812 GROENEVELDT W., Indische vogels in stad en veld, Den Haag, Leopold, 1939, 1e druk, linnen, kl.8vo, 156pp, met talrijke foto's E 12,- 

3885 GUNAWAN B., Kudeta. Staatsgreep in Djakarta. De achtergronden van de 30 september-beweging in Indonesië, 1968, 1e druk, ingenaaid, 216pp, ills(f/k) E 8,- 

1850 GUNNING C.P., Naar grooter Nederland, W.P.van Stockum & Zn, 1926, 1e druk, linnen, 312pp, Reiservaringen,vele foto's,roestvlekkig,bovenk.rug licht beschadigd, pakket E 10,- 

0819 Haan J.C. de (red), Nederlanders over de zeeën. 350 jaar Nederlandsche koloniale geschiedenis, 1940, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 352pp, met talrijke ills., hoeken band l.beschadigd, licht smoezelig, titelpl.ontbr., pakket E 8,- 

9241 Haan J.C. de (red.), Nederlanders over de zeeën. 350 jaar Nederlandsche koloniale geschiedenis, Utrecht, W.de Haan, 1942, 2e druk, halflinnen+besch.omslag, kl.4vo, 352pp, met talrijke ills. E 12,- 

9697 Haan J.C. de (red.), Nederlanders over de zeeën. 350 jaar Nederlandsche koloniale geschiedenis, Utrecht, W.de Haan, 1940, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, kl.4vo, 352pp, met talrijke ills. waaronder enkele opgeplakte in kleur, pakket E 12,- 

7937 HALL C.J.J. v., Insulinde. Werk en welvaart, ca 1940, 2e druk, halflinnen, 192pp, met talrijke foto's E 6,- 

0153 HALL C.J.J. v., Insulinde. De inheemsche landbouw, ca 1940, 1e druk, halflinnen, 220pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 10,- 

4670 HEIJBOER P., Klamboes Klewangs Klapperbomen. Indië gewonnen en verloren, 1987, 2e druk, paperback, 4vo, 184pp, met talrijke foto's E 8,- 

4066 HELSDINGEN W.H., Daar werd wat groots verricht, A'dam, Elsevier, 1941, 1e druk, linnen, 528pp, ills., pakket E 6,- 

1722 Helsdingen W.H. v. e.a., Mission interrupted. The Dutch in the East Indies and their work in the XXth century, A'dam, Elsevier, 1945, 1st edition, cloth, 254pp, ills(f) E 12,- 

4293 HELSDINGEN W.H.v.(red), Hecht verbonden in lief en leed, A'dam, Elsevier, 1946, 1st edition, halflinnen+besch.omslag, 376pp, vervolg van "Daar werd wat groots verricht", ills, licht roestvlekkige pagina's. E 9,- 

9004 Hempenius M. (red), Sailing the boat while building it. Het milieubeleid in Indonesië, bevindingen van bestuurskundestudenten, 1992, 1e druk, paperback, 166pp E 10,- 

0823 HERMANS E.H., Gezondheidsleer voor Nederlands-Indië. Een boek voor ieder die naar indie gaat, of daar woont, 1925, 1e druk, linnen, 288pp, licht smoezelig E 7,- 

2722 HEURN J.N.C. van, Uur der beproeving. Onze marine in den strijd tegen Japan, A'dam, Elsevier, 1945, 1e druk, halflinnen, 96pp, ills.(f) E 7,- 

0824 HEYDEMAN W.J., Mijn kruistocht door Indië, A'dam, Querido, 1930, 1e druk, linnen, 234pp, 56 ills(f),gevl, streep op achterplat E 7,- 

3242 HEYDEMAN W.J., Mijn kruistocht door Indië, A'dam, Querido, 1930, 1e druk, linnen, 232pp, met 56 foto's, roestvlekkig., pakket E 8,- 

5996 Honig P. (bew.), Handboek ten dienste van de suikerriet-cultuur en de rietsuiker-fabricage op Java. Eerste deel II, 1938, 1e druk, linnen, gr.8vo, 394pp, ills., rug en aanhechting schutbladen besch. E 22,- 

3903 HONIG P./ VERDOORN F., Science and scientists in the Netherlands Indies, 1945, 1st edition, cloth, 492pp, standard work, ills, pakket E 30,- 

4779 HOOGERWERF A., Udjung kulon. The land of the last javan rhinoceros, Leiden, E.J.Brill, 1970, 1st edition, cloth+dj, 4vo, 512pp, With local and general data on the most important faunal species and their preservation in Indonesia, with handwr.note of the author, text on endpapers E 50,- 

9616 HOOP J. v.d., Door de lucht naar Indië, 1925, 1e druk, linnen, 344pp, met talrijke foto's, achterkant rug los, pakket E 7,- 

7848 HOVINGA H., Dodenspoorweg door het oerwoud. Het drama van de Pakan Baroe spoorweg op Sumatra, 1976, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 160pp, ills.(f/t/k) E 8,- 

3244 HOVINGA H., Dodenspoorweg door het oerwoud. Het drama van de Pakan Baroe spoorweg op Sumatra, 1976, 1e druk, karton+omslag, 160pp, ills.(f/t/k) E 8,- 

6181 Hughes J., Omwenteling in Indonesië, 1968, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 302pp E 8,- 

8598 HULZEN Joh. v., Onze Indische geschiedenis, Kampen, J.H.Kok N.V., 1940, 1e druk, halflinnen, 310pp, ills(t), licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad, pakket E 7,- 

1671 HULZEN Joh. v., Onze Indische geschiedenis, Kampen, J.H.Kok N.V., 1940, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 310pp, ills(t)¨, pakket E 10,- 

1739 HURLEY F., Parelvisschers en Papoea's, Den Haag, Leopold, ca.1925, 1e druk, linnen, gr.8vo, 336pp, ills(f), prachtig verslag van een expeditie door Australisch Nieuw-Guinea in de jaren '20, pakket E 14,- 

5793 Hutchings J., Riri. A Balinese phantasie, ca.1965, 1st edition, cloth+dj, kl.4vo, with numerous photographs, Photography by Werner Hahn. b/w and col. E 25,- 

4029 IMMERZEEL B.R. / ESCH F.V. (red.), Verzet in Nederlands-Indië tegen de Japanse bezetting 1942-1945, 1993, 1e druk, linnen+omslag, 242pp, Sdu, Den Haag, ills(f/k), z.g.a.n. E 12,- 

4545 JAGER GEERLINGS J.H., Sprekende weefsels. Studie over ontstaan en betekenis van weefsels van enige Indonesische eilanden, 1952, 1e druk, ingenaaid, 160pp, proefschrift, vooral over Borneo en Celebes, vrij zeldzaam, mooi ex., ills.(f/t) E 48,- 

0354 JONG J. de, Het Geestesleven der Indonesiërs, Groningen, Wolters Noordhoff, 1951, 4e druk, ingenaaid, 130pp E 6,- 

3303 JONG J. de, Het Geestesleven der volken van Indonesië, Groningen, Wolters Noordhoff, 1948, 3e druk, ingenaaid, 120pp, ills.(f) E 7,- 

4869 JONG J.J.P. de, Diplomatie of strijd. Een analyse van het Nederlands beleid tegenover de Indonesische revolutie 1945-1947, 1988, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 532pp, ills., naam op schutblad, pakket E 18,- 

4911 JONGEJANS J., Land en volk van Atjeh vroeger en nu, Baarn, Hollandia N.V., (1939), 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 354pp, pakket E 15,- 

7846 Jongejans J., Uit Dajakland. Kijkjes in het leven van den koppensneller en zijne omgeving, A'dam, Meulenhoff, 1922, 1e druk, linnen, kl.8vo, 298pp, met 80 foto's, over Borneo E 18,- 

0827 JONKERS A., Welvaartszorg in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, halflinnen, 262pp E 14,- 

2421 JONKERS J.E., Het Nederlandsch-Indische strafstelsel, 1940, 1e druk, linnen, 116pp E 7,- 

8297 Jonkers J.E., Vrouwe justitia in de tropen (strafrecht), Den Haag, W.van Hoeve, 1942, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 90pp, ills., l.gebruikssporen E 4,- 

5279 JONKMAN J.A., Het oude Nederlands Indië, Assen, Van Gorcum & Comp., 1971, 1e druk, linnen+omslag, 320pp E 10,- 

6999 Joosten L., Samosir. De oudbatakse samenleving, 1999, 1e druk, paperback, 99pp, 's-Hertogenbosch, Minderbroeders Kapucijnen, met foto's E 7,- 

5187 KAAN R.F., Oranje en Indonesië. Officieel herdenkingsalbum, Zuidholl.Uitg.mij, 1971, 1e druk, paperback, kl.4vo, 48pp, l.gebruikssporen E 6,- 

0829 KAMERLING G., Onze Oost. Beknopt geschiedkundig overzicht van Neerlands Indië, 1927, 1e druk, halflinnen, 168pp, ills,rug l.besch. E 6,- 

1738 KAMMA F.C., Kruis en korwar. Een honderdjarig vraagstuk op Nieuw Guinea, Voorhoeve, 1953, 1e druk, linnen, 288pp, ills(f),naam op titelblad, pakket E 17,- 

3232 KAMPEN A.v., Wijkende wildernis. Onder Kannibalen en Christen-Papoea's het voormalige Ned.Indië, N-Guinea, Suriname en Nederland, A'dam, C.de Boer, 1956, 1e druk, linnen, 280pp, met 55 foto's, naam op schutblad E 8,- 

4036 KAMSTEEG, A., Ambon nu Ambon Sekarang, Kampen, J.H.Kok N.V., 1984, 1e druk, paperback, 96pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 7,- 

1847 KAT ANGELINO A.D.A. de, Staatkundig beleid en bestuurszorg in Nederlandsch-Indië. Eerste deel Grondslagen en richtlijnen van koloniaal beleid, Leiden, Martinus Nijhoff, 1929, 1e druk, linnen, 2040pp, 2 boeken,belett.rug besch., pakket E 20,- 

5186 KEMPERS A.J.B., Borobudur. Mysteriegebeuren in steen. Verval en restauratie. Oudjavaans volksleven, N.V. Servire, 1970, 2e herz. druk, kunstleer+omslag, gr.8vo, 224pp, met talrijke foto's E 18,- 

2707 KERN R.A., De Islam in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1947, 1e druk, karton+l.besch.omslag, kl.form., 120pp, ills.(f/t),tekst op schutblad E 8,- 

0831 KERSTEN J., Bali. Hoe een missionaris het ziet, 1940, 1e druk, linnen, 239pp, met talrijke foto's E 8,- 

0832 KERSTEN J., Bali. Hoe een missionaris het ziet, 1940, 1e druk, linnen+besch.omslag, 239pp, ills(f/k) E 10,- 

3950 KIELICH W., Volken en stammen van Indonesië, 1981, 3e druk, ingenaaid, 4vo, 160pp, ills(f) E 7,- 

7553 KIELICH W., Volken en stammen van Indonesië, Utrecht, Spectrum, 1981, 3e druk, ingenaaid, 4vo, 160pp, met talrijke foto's E 7,- 

5958 Kluin H., Het geestesleven der natuurvolken, (1924), 1e druk, linnen, 240pp, met foto's E 8,- 

4389 KOCH D.M.G., Batig slot. Figuren uit het oude Indië, 1960, 1e druk, linnen+omslag, 212pp, met 20 portretten, naam op schutblad E 8,- 

4384 KOCH D.M.G., Verantwoording. Een halve eeuw in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1956, 1e druk, linnen+omslag, 288pp E 8,- 

3233 KOCK P.P. de, De ongelijke strijd in de Vogelkop, 1981, 1e druk, paperback, 176pp, Franeker, T.Wever, ills.(f), over de jarenlange guerrillastrijd tegen de Japanners v.h. op Nieuw-Guinea gelegerde Manokwari-detachem E 5,- 

4038 KOCK P.P. de, De ongelijke strijd in de Vogelkop, 1981, 1e druk, paperback, 176pp, Franeker, T.Wever, ills.(f), naam op schutblad, Over de jarenlange guerrillastrijd tegen de Japanners v.h. op Nieuw-Guinea gelegerde Manokwari-detachem, l.gebruikssporen E 5,- 

1724 KOKS J.Th., de Indo, A'dam, J.H.Paris, 1930, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, 270pp, proefschrift, zeldzaam, gebruikssporen E 45,- 

0834 KOLFF G.H. v.d. (red.), Tussen steenbok en kreeft. Oosterse schering en westerse inslag, 1960, 1e druk, linnen, 222pp, ills,licht smoezelig,achterin z.l.watersch E 8,- 

1932 KOPSTEIN F., een Zoölogische reis door de tropen, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 160pp, folio,172 ills(f),o.a. Nw.Guinea, Java en de Molukken·waterschade·hoeken band beschadigd E 12,- 

4583 KRAUSE G. / WITH K., Bali, 1922, 2nd edition, boards, 4vo, 176pp, Hagen, Folkwang-Verlag, German classical work on Bali with 72 pp. of text & 176 excellent field-photos, back damaged in 2 places E 35,- 

2612 Kühler P.F., Pandrechtverruiming in Nederlandsch-Indië, 1938, 1e druk, ingenaaid, 272pp, gebruikssporen E 17,- 

4879 KüHNLE-DEGELER R., Bappa Haastert. Een tafereel uit het Dajaksche volksleven, 1935, 1e druk, linnen, 258pp, met foto's, licht gevlekte band E 10,- 

4731 LAMSTER J.C., Indië. Gevende eene beschrijving van de inheemsche bevolking van Nederlandsch-Indië en van hare beschaving, (1928), 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 176pp, Droste plaatjesalbum met 144 ingeplakte kleurenplaatjes, mooi ex., naam op titelblad E 50,- 

0836 LAMSTER J.C., J.B.van Heutsz, A'dam, van Kampen, 1945, 2e druk, halflinnen+omslag, 186pp E 7,- 

0835 LAMSTER J.C., J.B.van Heutz als gouverneur generaal 1904-1909, A'dam, van Kampen, 1946, 1e druk, halflinnen, 312pp, ills(f/k) E 10,- 

5005 LAMSTER J.C., Java, 1934/36, 1e druk, halflinnen, 4vo, 198pp, 2 Droste plaatjesalbums, deel 1 incompleet en in matige staat E 25,- 

4927 LAST J., Bali in de kentering, A'dam, Bezige Bij, 1955, 1e druk, linnen, 8vo, 208pp, met talrijke foto's, roestvlekkig. E 12,- 

4771 LAST J., Zo zag ik Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1956, 1e druk, karton, 320pp, met foto's, pakket E 10,- 

3123 LEZER L.A., Lezer's Soendasch Woordenboek. Soendasch-Nederlandsch, Nederlandsch-Soendasch, 1931, 1e druk, linnen, 352pp E 35,- 

1740 LINGEN J.P., Indonesië, landendocumentatie 1981 nr.1, 1e druk, ingenaaid, 76pp, ills(f/k) E 5,- 

7564 Lubis M., Insulinde. Het land onder de zon, Baarn, Bosch & Keuning, 1981, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 208pp, met talrijke foto's E 10,- 

5980 Luijckx K., Het verbluffende kamp. Herinneringen aan het vrouwenwerkkamp Kampong Makassar West-Java, Zuidholl.Uitg.mij, 1945, 1e druk, halflinnen, 88pp, ills. E 11,- 

4783 LUINENBURG O., Java, 1e druk, halflinnen, 4vo, 92pp, Plaatjesalbum 'Onze zendingsvelden' ZONDER de plaatjes, afb. op voorplat licht beschadigd E 5,- 

3496 LUNDQUIST E., Papoea's waren mijn makkers, Utrecht, W.de Haan, 1952, 2e druk, linnen, 247pp, met foto's E 8,- 

7558 Manders Jo, De lach uit leed geboren. Herinneringen uit de Japanse concentratiekampen voor vrouwen en kinderen, (1970), 1e druk, linnen+omslag, 262pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 12,- 

5184 MARTIN P.O., Boroboedoer. Twaalf reproducties naar penteekeningen met inleiding en toelichting bij de platen, 1930, 1e druk, karton, gr.4vo, map beschadigd, inhoud i.pr.st. E 25,- 

7847 MEIJER RANNET J.W., de Weg voor Indië, ca.1945, 1e druk, ingenaaid+omslag, 68pp E 4,- 

0839 MEIJER RANNET J.W., de Weg voor Indië, 1945, 1e druk, ingenaaid, 68pp E 4,- 

3302 MELLEMA R.L., De islam in Indonesië (in het bijzonder op Java), 1947, 1e druk, geniet+besch.omslag, 52pp, ills.(f), rug besch. E 7,- 

4858 MERDEKA - AGITPROP, Het politieke gebeuren rondom de repoeblik Indonesia. Overzicht der Ontwikkeling sedert den oorlog met Japan, 1947, 1e druk, geniet, 4vo, Batavia Regeerings Voorlichtings Dienst, 2 delen, beperkte oplage , T. g. v. een drukfout ontbreken foto 55 en 56, l.gebruikssporen, zeldzaam E 125,- 

3131 MERKELIJN A., 26 jaren op het zendingsveld, Daamen, 1941, 1e druk, linnen, 368pp, ills.(f),bovenk.rug licht beschadigd, rug gevlekt, pakket E 7,- 

0239 MJOBERG E., Borneo de onbekende parel van Nederlandsch-Indië. Het leven, de zeden en de gewoonten der bewoners van Borneo, ca.1935, 1e druk, halflinnen, 212pp, met foto's E 10,- 

5272 MOOK H.J.v., Indonesië, Nederland en de wereld, A'dam, Bezige Bij, 1949, 1e druk, linnen, 256pp, met foto's, naam op schutblad E 5,- 

1713 MOOK H.J.v., Indonesië, Nederland en de wereld, A'dam, Bezige Bij, 1949, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, 256pp, met foto's E 4,- 

7813 MOOK H.J.v., Indonesië, Nederland en de wereld, A'dam, Bezige Bij, 1949, 1e druk, linnen, 256pp, met foto's E 5,- 

5267 MOOK H.J.v., Nederlandsch-Indië onder de japansche bezetting. Zeven toespraken..., 1944, 1e druk, geniet, 28pp E 5,- 

2339 MUNNECKE W., Met Hagenbeck in het oerwoud, A'dam, Scheltens & Giltay, 1931, 1e druk, linnen, 252pp, met vele foto's vnl. van de oerwouden van Ned.-Indië. Met beschrijvingen van SUMATRA en CEYLO,.roestvlekkig., pakket E 11,- 

5948 Neef A.J. de, Papoealand het arbeidsveld van de Utrechtsche Zendings-vereeniging, 1937, 1e druk, halflinnen, 4vo, 118pp, Oegsgeest, Zendingsbureau, plaatjesalbum, hoeken band l.beschadigd E 40,- 

1732 NIELSEN A.K., In het land van kannibalen en Paradijsvogels, 1930, 1e druk, linnen, 236pp, 53 ills,licht roestvlekkige pagina's.,sm. E 14,- 

3886 NIEUWENHUIJZE C.A.O. v., Mens en vrijheid in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1949, 1e druk, linnen+omslag, 214pp E 16,- 

0842 NIEUWENHUIJZE C.A.O.v., Mens en vrijheid in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1949, 1e druk, linnen, 214pp E 14,- 

7227 Nieuwenkamp W.O.J., Zwerftocht door Timor en onderhoorigheden, A'dam, Elsevier, 1925, 1e druk, linnen, folio, 174pp, met talrijke ills. door nieuwenkamp, mooie typografie, onderkant rug licht beschadigd, band ietwat smoezelig E 175,- 

0761 NOTO SOEROTO, Rabindranath Tagore. Een biografische schets, A'dam, Versluys, 1921, 2e druk, karton, kl.8vo, 140pp, rug licht beschadigd E 4,- 

8034 Notosoetarso R.M., Het drama van Indië, 1946, 1e druk, geniet, 16pp E 5,- 

0844 PALTE J.G.L./TEMPELMAN G.J., Indonesië, 1975, 1e druk, ingenaaid, 222pp, ills(f/k),lichte gebruikssporen,hoek uit schutblad E 4,- 

8588 PALTE J.G.L./TEMPELMAN G.J., Indonesië, 1975, 1e druk, ingenaaid, 222pp, ills(f/k),l.gebruikssporen E 4,- 

3141 PEVERELLI P., De zorg voor de volksgezondheid in Nederlandsch-Indië, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1948, 1e druk, karton+omslag, kl.form., 112pp, ills.(f),l.besch.o. E 6,- 

5771 Piazzini G., Expeditie Apokajan. Naar Waranen en Dajaks, ca.1965, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 224pp, met foto's, gepl.omsl., naam op schutblad E 9,- 

5196 PIJL L.v.d., Met open ogen door stad en land, 1950, 3e druk, ingenaaid, 200pp, over tropische planten, geplastificeerd, naam op schutblad E 8,- 

0846 POL D., Midden-Java ten zuiden, ZEN, 1922, 1e druk, linnen, 337pp, serie 'onze zendingsvelden', ills(f/k) E 12,- 

0847 POL H., de Zending en de Sa'dan-Toradja's, 1947, 1e druk, halflinnen, 108pp, ills E 10,- 

1726 PONDER H.W., Java's pracht en praal, 1941, 3e druk, kunstleer, kl.4vo, 328pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 

7748 Poortenaar J. e.a., Een kunstreis in de tropen, Zutphen, Thieme, [1925], 1e druk, linnen, gr.8vo, 204pp, met talrijke ills., licht roestvlekkige pagina's., pakket E 18,- 

3787 POORTENAAR J./COOLHAAS W.PH, (Red.) Onder palmen en waringins, geest en godsdienst van Insulinde, ca.1946, 1e druk, linnen, 4vo, 320pp, vele ills(f/t/k) in kl.&zw.w., hoek uit schutblad, rug verschoten, aanhechting voorste schutblad iets los E 15,- 

1717 POORTENAAR J./COOLHAAS W.PH, (Red.) Onder palmen en waringins, geest en godsdienst van Insulinde, ca.1946, 1e druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 320pp, vele ills(f/t/k) in kl.&zw.w. E 25,- 

0850 POS M., Werkelijkheid op Bali, 1947, 1e druk, karton, 96pp, ills., rug besch. E 4,- 

2242 PRAAG S.v., Onrust op Java. De jeugd van Dipanegara. Een historisch-literaire studie, 1947, 1e druk, halflinnen, 272pp E 12,- 

0851 PRAAG S.v., Sexualiteit en huwelijk bij de volkeren der Aarde: Indonesië, ca 1920, 1e druk, halflinnen, 537pp, ills. E 30,- 

8020 QUISPEL H.v., Nederlandsch-Indië in den tweeden wereldoorlog, 1945, 1e druk, linnen, 246pp, met foto's E 7,- 

7935 QUISPEL H.v., Nederlandsch-Indië in den tweeden wereldoorlog, 1945, 1e druk, linnen, 248pp, licht smoezelig, ills. E 6,- 

4037 QUISPEL H.v., Nederlandsch-Indië in den tweeden wereldoorlog, 1945, 1e druk, linnen, 246pp, met foto's E 8,- 

0751 RATOE I., Hariati, 1947, 1e druk, karton, novellen over Java, ills,rug l.besch E 4,- 

0855 REITSMA S.A., Zwerftochten door Indië, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen, 94pp, met foto's E 5,- 

4241 RHYS L., Aligamè, vriend der Papoea's, (1952), 1e druk, linnen, 240pp, Dr. J. Victor de Bruijn onder de Bergpapoea's in Nieuw-Guinea, naam op schutblad E 12,- 

7546 Robson-Augustijn T., Humor en tragiek in de Japanse Vrouwenkampen zoals Tineke Robson-Augustijn het zag en speciaal voor ons tekende, 1e druk, karton, gr.8vo, mapje met 7 tekeningen, schaars E 25,- 

7810 Röling B.V.A., Nieuw-Guinea als wereldprobleem!, Assen, Van Gorcum & Comp., 1958, 1e druk, ingenaaid, 104pp E 6,- 

1723 RUTGERS J.C. (bew.), W.H.T.Gairdner - Islam en Christendom, 1912, 2e herz. druk, linnen, , 296pp, incl. boekje met leidraad voor de bestudeering, ills(f/k),hoek uit schutblad, pakket E 8,- 

1622 RUTGERS S.J., Indonesië. Het Koloniale systeem in de periode tussen de eerste en de tweede wereldoorlog, A'dam, Pegasus, 1947, 1e druk, halflinnen, 252pp E 14,- 

4844 SALAK K., Dwars door de wildernis. Reisverslag van een jonge vrouw door Papoea-Nieuw-Guinea, THB, 2003, 1e druk, paperback, 368pp, mooi ex., naam op schutblad, pakket E 7,- 

3895 SCHMIDT H., In de greep van Soekarno. Achtergronden van een proces tegen een Nederlander, Sijthoff, 1961, 1e druk, linnen+omslag, 256pp, ills.(f) E 7,- 

7809 SCHMIDT H., In de greep van Soekarno. Achtergronden van een proces tegen een Nederlander, Sijthoff, 1961, 1e druk, linnen, 256pp, ills.(f), hoek uit schutblad E 7,- 

0859 SCHOKKING H., Tusschen polder en sawah, A'dam, Ploegsma, 1936, 1e druk, karton, 116pp, over immigratie en emigratie E 6,- 

3133 SCHOOREL A.F., Handleiding voor de theecultuur, 1949, 1e druk, linnen, 344pp, met talrijke foto's, over Java E 22,- 

1851 SCHWEITZER A., de Wereldbeschouwing der Indische denkers, H.D.Tjeenk Willink, 1935, 1e druk, linnen, roestvlekkig. E 8,- 

5331 SLUITER W., Per Stoomvaart-My Nederland naar Java, ca.1925, 1e druk, linnen, kl.4vo, geillustreerd door Willy Sluiter, uitg. Stoomvaart Mij "Nederland", 25 tekeningen waarvan 13 in kleur, in prachtige staat, pakket E 85,- 

0860 SMEDTS M., Geen tabak geen Hallelujah. Het leven van de laatste mensen uit de steentijd, 1956, 1e druk, kunstleer, 192pp, met foto's, Over de Kapaukoe`s bij de Wisselmeren in Centraal Nieuw-Guinea E 12,- 

6103 Smit C., De indonesische quaestie. De wordingsfeschiedenis der souvereiniteitsoverdracht, Leiden, E.J.Brill, 1952, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 290pp E 14,- 

4235 SMULDERS R.M., Een stem uit het veld. Herinneringen van de Ritmeester-Adjudant van Generaal S.H. Spoor, 1988, 1e druk, ingenaaid, 144pp, met talrijke foto's E 8,- 

0861 STANLEY JONES E., Opnieuw langs den Indischen heirweg, 1940, 1e druk, ingenaaid, 278pp, roestvlekkig. E 4,- 

4429 STAPEL F.W., Geschiedenis van Nederlandsch-Indië, A'dam, Meulenhoff, 1943, 2e herz. druk, halflinnen, 8vo, 346pp, illustraties (foto's/tekeningen), pakket E 10,- 

4511 STAPEL F.W., Geschiedenis van Nederlandsch-Indië, A'dam, Meulenhoff, 1943, 2e herz. druk, halflinnen+l.besch.omslag, 8vo, 346pp, illustraties (foto's/tekeningen), pakket E 12,- 

1708 STAPEL F.W., de Oostindische Compagnie en Australië, A'dam, van Kampen, 1937, 1e druk, halflinnen+omslag, 160pp, ills. E 8,- 

3465 STAPEL F.W., de Oostindische Compagnie en Australië, A'dam, van Kampen, 1943, 2e druk, halflinnen, ills. E 6,- 

3791 STAPEL F.W. (red.), Geschiedenis van Nederlandsch Indië, Amsterdam, Joost van den Vondel, 1938-40, 1e druk, linnen, 4vo, ca.1800pp, dl 2 t/m 5 van de 5 delen. ills, l.besch. E 75,- 

6178 Sukarno, Sarinah. De taak van de vrouw in de strijd van de Republiek Indonesië, 1966, 1e druk, paperback, 262pp E 6,- 

7933 SWELLENGREBEL J.L., Kerk en tempel op Bali, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 318pp, met foto's, pakket E 12,- 

7934 SWELLENGREBEL J.L., Kerk en tempel op Bali, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, linnen, 318pp, ills.(f), rug licht gevlekte band, met foto's E 10,- 

4240 SWELLENGREBEL J.L., Kerk en tempel op Bali, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, linnen+omslag, 318pp, ills.(f), omslag gevlekt E 12,- 

0865 SWELLENGREBEL J.L., Kerk en tempel op Bali, 1948, 1e druk, linnen, 318pp, ills.(f), licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 

4774 TELDER P., de Zon tegemoet, A'dam, J.H.Paris, 1937, 1e druk, linnen, 224pp, over o.a. Java & Sumatra, met foto's, hoek uit schutblad E 6,- 

3898 TERPSTRA H., Insulinde. Nederland's verleden in het verre oosten, Den Haag, W.van Hoeve, 1949, 1e druk, linnen+omslag, 176pp, ills(f/k) E 12,- 

8513 Tichelman G.L. e.a., Nieuw-Guineesche oerkunst, Den Haag, W.van Hoeve, 1944, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 48 pp + 41 platen, Serie: Vormen en verbeeldingen in Indonesië. No. 1 E 15,- 

3153 TICHELMAN G.L. / MEURS H.v. (red.), Indië roept, Holkema & Warendorf, 1947, 1e druk, linnen, kl.4vo, 208pp, met talrijke foto's E 10,- 

1853 TICHELMAN G.L./WORMSER C.W., Archipel-varia, Den Haag, W.van Hoeve, 1942, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 152pp, ills E 7,- 

7815 TICHELMAN G.L./WORMSER C.W., Archipel-varia, Den Haag, W.van Hoeve, 1942, 1e druk, karton, 152pp, ills E 5,- 

2305 TUINZING A.J.P., Koloniale macht. De blanke wereldheerschappij in gevaar?, A'dam, van Kampen, 1936, 1e druk, ingenaaid, 200p E 10,- 

4577 UHLIG H., NEUBAUER HF, LEEMANN A., ROLL W., Indonesië in opkomst, Amerongen, W.Gaade, 1974, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 268pp, met talrijke kleurenfoto's E 13,- 

4034 UTRECHT E., Ambon. Kolonisatie, dekolonisatie en neo-kolonisatie, A'dam, van Gennep, 1971, 1e druk, paperback, 136pp, ills, naam op voorplat, tekst op titelblad E 7,- 

2288 VEER P. v.'t, Nieuw-Guinea tegen wil en dank, A'dam, Querido, 1960, 1e druk, pocket, 160pp, ills(k/t),over politieke, econ. & culturele problemen E 6,- 

2728 VEER P. v.'t, Vriend en vijand in de kolonie. Enkele variaties op het thema der menselijke verhoudingen onder koloniale omstandigheden, A'dam, Arbeiderspers, 1956, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 156pp E 7,- 

5586 VELDE J.J.v.d., Brieven uit Sumatra 1928-1949, 1982, 1e druk, linnen+omslag, 224pp, met foto's E 14,- 

5269 VERKUYL J., De achtergrond van het indonesische vraagstuk, Daamen, 1946, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp E 5,- 

4532 VERSTAPPEN H.Th., Djakarta Bay. A geomorphological study on shoreline development, 1953, 1st edition, stiched, 8vo, 102pp, Den Haag, Trio, Thesis, with folding maps E 16,- 

0204 VISSER B.J.J., Onder Portugeesch-Spaansche vlag. De katholieke missie van Indonesië 1511-1605, 1925, 1e druk, linnen, 340pp, ills., rug licht gevlekte band, pakket E 15,- 

3893 VLEKKE B.H.M., Geschiedenis van den Indischen archipel van het begin der beschaving tot het doorbreken der nationale revolutie, 1947, 1e druk, halflinnen, 526pp, Roermond, , J.J.Romen, ills., pakket E 8,- 

0869 VLEKKE B.H.M., Geschiedenis van den Indischen archipel van het begin der beschaving tot het doorbreken der nationale revolutie, 1947, 1e druk, halflinnen, 526pp, ills,licht smoezelig, pakket E 7,- 

1954 VLUGT E.v.d., Azië in vlammen. Het communisme in het oosten, W.P.van Stockum & Zn, 1951, 1e druk, linnen, 300pp, ills(f/k),tekst op schutblad E 10,- 

4175 VRIES D.de, Indonesië in een rugzak, 1992, 6e druk, paperback, 200pp E 4,- 

5191 VRIJBURG G.S., Een ereschuld ingelost. 25 jaar na de capitulatie van Japan: het einde van de Tweede Wereldoorlog, ca.1970, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 144pp, met talrijke foto's E 10,- 

3781 VROOLAND L., Ind(ones)ië. Een tropenjournaal, A'dam, Scheltens & Giltay, (1949), 1e druk, linnen, 304pp, met talrijke foto's, pakket E 14,- 

4290 WAL S.L. v.d., Besturen overzee. Herinneringen van oud-ambtenaren bij het binnenlands bestuur in Nederlandsch-Indië, 1977, 1e druk, linnen, 334pp, Franeker, T.Wever, met foto´s, pakket E 8,- 

4766 WAL S.L. v.d., Herinneringen van Jhr.Mr.B.C.de Jonge, Groningen, Wolters Noordhoff, 1968, 1e druk, linnen, 496pp, gouverneur-generaal van Nederlands-Indie 1931-1936, pakket E 10,- 

2244 WALL V.I. v.d., Oude hollandsche buitenplaatsen van Batavia, Den Haag, W.van Hoeve, 1943, 2e herz. druk, linnen+besch.omslag, folio, 174pp, 83 ills, 6 plattegronden, dl.1 echter dl.2 nooit verschenen E 40,- 

5189 WASSING R., Adoeh, Indië! Het beste van Hein Buitenweg, 1992, 1e druk, karton, 4vo, 112pp E 15,- 

7557 Wassing-Visser R., Sieraden en lichaamsversiering uit Indonesië, 1984, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 152pp, met talrijke foto's E 10,- 

7928 WECHEL P.te, Amiroé-beelden uit het Dajaksche volksleven, A'dam, Scheltema & Holkema, 1924, 1e druk, linnen, 224pp, naam op schutblad, met foto's, pakket E 15,- 

4236 WERTHEIM W./WERTHEIM-GIJSE WEENINK H., Vier wendingen in ons bestaan. Indië verloren, Indonesië geboren, Breda, de Geus, 1991, 1e druk, paperback, 366pp, met foto's, pakket E 9,- 

2422 WESTRA H., De Nederlandsch-Indische staatsregeling, Leiden, Martinus Nijhoff, 1934, 2e druk, linnen, 264pp, licht roestvlekkige pagina's., met talrijke onderstrepingen met kleurpotlood E 7,- 

0873 WIELENGA D.K., de Zending op Soemba, 1949, 2e druk, linnen, 320pp, uitgebruikssporenregister, met foto's ,gevl. E 11,- 

1730 WIEMANS A.J.G.A., het Financieel administratief stelsel van Nederlands-Indië dl.1, 1926, 1e druk, halflinnen, 210pp, Voorplat ontbreekt E 7,- 

3905 WITKAMP F. e.a.(red.), Gedenkboek van het K.N.I.L., 1961, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 334pp, met talrijke foto's, kaarten & schetsen, uitgegeven in opdracht van de Vereeniging van Oud-Onderofficieren van het Koninklijk Nederlands-Indische Leger MADJOE t.g.v. haar 50-jarig bestaan, pakket E 30,- 

0874 WOLLER J., Als officier van gezondheid naar Nederlands-Indië, ca 1935, 1e druk, halflinnen, 277pp, rug verschoten E 6,- 

7929 WORMSER C.W., Drie en dertig jaren op Java dl. III. In het dagbladwezen, W.ten Have, ca.1945, 1e druk, linnen, gr.8vo, 192pp E 7,- 

5682 WORMSER C.W., Drie en dertig jaren op Java dl. II. In de bergen, W.ten Have, 1935, 4e druk, linnen, gr.8vo, 192pp E 10,- 

0875 WORMSER C.W., Drie en dertig jaren op Java dl. 2 en 3, W.ten Have, ca.1940, 1e druk, linnen, 428pp, ills(t) E 18,- 

2804 WORMSER C.W., Journalistiek op Java, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1940, 1e druk, halflinnen, ills E 7,- 

0877 WORMSER C.W., Ontginners van Java, 1942, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 102pp, met foto's E 5,- 

5680 Wormser C.W. (red.), Wat Indië ontving en schonk, A'dam, Wereldbibliotheek, 1946, 1e druk, linnen, kl.4vo, 300pp, met foto's E 10,- 

8591 Wouters A.E., Guide to indonesia thailand singapore, Allert de Lange, 1976, 1e druk, ingenaaid, 196pp, met talrijke foto's E 5,- 

2862 WRIGHT R., De Kleurbarrière. Een verslag van de conferentie van Bandung, Den Haag, W.van Hoeve, 1957, 1e druk, karton+omslag, 204pp, ills(f) E 7,- 

2268 ZEGGELEN M.v., Bali, A'dam, Scheltema & Holkema, 1931, 1st edition, boards+dj, 32p+32 photopag., in English, name on endpapers E 8,- 


HOOFDPAGINA