Antiquariaat De Bilt

Voor bestellingen en voorwaarden klik op of zie de bestelpagina. Prijzen zijn in Euro en exclusief verzendkosten
Verzendkosten Nederland: Tot 3,2 cm dik: E1,76 - E2,64. Dikker: E6,75 (TGP Posttarieven). N.B: Toeslag bij 1 boek: E1,00
For ordering and conditions click on or see the orderpage. Prices are in Euro and excluding shippingcosts


OOST-INDIE   HOOFDPAGINA
Zoek op deze pagina  


OOST-INDIE

0792 de Arbeiderswoning ter oostkust van Sumatra / Perumahan Buruh di Sumatera Timur, 1952, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, 20pp, met foto's, in het Nederlands en Maleis, schaars, pakket E 35,- 

1984 Borobudur. Kunst en religie in het oude Java, 1977, 1e druk, paperback, 4vo, 194pp, Amsterdam, Rijksmuseum , cellofaan laat los van de kaft E 5,- 

7471 Een ereschuld ingelost. 25 jaar na de capitulatie van Japan: het einde van de Tweede Wereldoorlog, ca.1970, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 160pp, met talrijke foto's E 10,- 

4027 Gedenkboek Korps Beroepsofficieren van het Koninklijk Nederlands-Indonesisch leger 1940-1950, 1950, 1e druk, linnen, 8vo, 140pp, ZELDZAAM, met een uitgebreide lijst van namen en rangen van officiers, ills E 75,- 

3137 Gedenkboek Ons Aller Belang 1902-1952, ca.1952, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 208pp, ills.(f) E 20,- 

1321 Handbook on Netherlands New Guinea, 1958, 1e druk, stiched, 4vo, 80pp, with numerous photographs, The New Guinea Institute of Rotterdam, naamsticker op voorkant, name on endpapers, without the relief map E 20,- 

4780 Handbook on Netherlands New Guinea, 1958, 1st edition, stiched, 4vo, 80pp, with numerous photographs, The New Guinea Institute of Rotterdam E 20,- 

1324 Handbook on Netherlands New Guinea, 1958, 1st edition, stiched, 4vo, 80pp, with numerous photographs, The New Guinea Institute of Rotterdam, without the relief map E 20,- 

1699 De Heerbaan. Algemeen zendingstijdschrift, 1949-63, 1st edition, geniet, 10 nummers, gebruikssporen E 18,- 

1720 Indonesia vol.IV. Looking back over 1964, Den Haag, W.van Hoeve, 1st edition, linnen+omslag, 4vo, 168pp, met talrijke foto's E 12,- 

2418 Indonesische Siermotieven - Ragam-ragam Perhiasan Indonesia - Indonesian Ornamental Design, 1949, 1e druk, linnen+omslag, folio, 324pp, illustraties (foto's/tekeningen),naam op schutblad,2 pagina's voorin geplakt met Maleise tekst, SCHAARS E 65,- 

5832 Mededeelingen no.12 januari 1936 Oost-Java nummer/no.13 1936 /no.14 1937/no.15 1937/no.16 1939/no.17 juli 1940 Buitengewestennummer/no.18, 1936-40, 1e druk, geniet, kl.4vo, 188pp, met talrijke foto's, 7 tijdschriften van de Nederlandsch-Indische vereeniging voor bergsport, 1 nummer in linnen, l.gebruikssporen E 75,- 

7931 Melanesische kunst, Tropen museum Amsterdam, 1954, 1e druk, geniet, 16pp, illustraties (foto's/tekeningen), l.gebruikssporen E 8,- 

1247 Mensenrechten in Indonesie. Standrechtelijke executies. Persvrijheid. Verkiezingen'82. Pramoedya ananta toer, 1983, 1e druk, paperback, 4vo, ca.160pp, uitg. Indoc, 4 afleveringen, 1 achterkant ontbreekt E 22,- 

2093 Nederlands Nieuw-Guinea. Jaargang 1961 1962, 1961, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, ca.350pp, met talrijke foto's, ingebonden tijdschriften met index van 1961 E 25,- 

1275 Rapport inzake Nederlands-Nieuw-Guinea over het jaar 1959 uitgebracht aan de Verenigde Naties ingevolge artikel 73e van het Handvest, 1e druk, paperback, 4vo, met foto's, l.gebruikssporen E 12,- 

7930 Soldaat overzee, 1947, 1e druk, ringband, gr.8vo, 144pp, met talrijke foto's E 17,- 

8581 Soldaat overzee, 1999, 5e druk, karton, gr.8vo, 144pp, met talrijke foto's E 10,- 

8600 Te gast in Indonesië, 1991, 4e druk, geniet, 48pp, met talrijke foto's E 4,- 

1338 Uitbesteed, goed besteed? Een onderzoek naar het uitbestedingsbeleid voor bilaterale ontwikkelingsactiviteiten met nadruk op rurale en regionale ..., 1989, 2e druk, ingenaaid, 304pp, met foto's E 5,- 

1530 West Papua: The Obliteration of a people, 1983, 1st edition, paperback, 114pp, with photographs, London, Tapol, name on titlepage E 6,- 

0879 ZENTO-GIDS, 1949, 1e druk, geniet, 40pp, ills., over zendingswerk in Indonesië E 4,- 

1252 Adelaar S., Mensenrechten in Indonesië. Een dokument uit Atjeh, 1981, 1e druk, paperback, 4vo, 80pp, het pleidooi van A.Q. Djaelani Abdullah voorgelezen voor de rechtbank te Banda Atjeh, in de zaak "Aceh Merdeka", Ned. en Ind.tekst, samenv.in Engels E 10,- 

4611 ALBRECHT J.C.H., Contributions to the geology of the region between Soengai Klindjau and Soengai Belajan, northern Koetai, Borneo, 1946, 1e druk, linnen, 122pp, Diss. Univ. Utrecht, ills., 2 fold.maps E 20,- 

0793 ALKEMA / BEZEMER B. / T.J., Volkenkunde van Nederlands Indië, 1927, 1e druk, linnen, 584pp, ills, pakket E 70,- 

1127 Asasi Manusia K.H., Memoria passionis di papua, 2001, 1e druk, paperback, 113pp, naam op schutblad E 7,- 

1132 Asasi Manusia K.H., Memoria passionis di papua, 2001, 1st edition, paperback, 113pp, name on endpapers E 7,- 

1313 Audretsch D' f.c. e.a., Economic Geological Investigation of NE Vogelkop (Western New Guinea) 1959-1962, 1966, 1st edition, stiched, 4vo, 151pp, 's-Gravenhage, Staatsdrukkerij, incl. map met kaarten, in linnen box, name on endpapers E 22,- 

1208 Baal J. van e.a., West Irian. A bibliography, 1984, 1st edition, paperback, 307pp, Dordrecht, Foris, name on endpapers E 25,- 

1329 Bakker D., Maakidi. Je hebt gelijk. Het verhaal van een lekenbroeder franciscaan, 2000, 1st edition, paperback, 4vo, 139pp, met foto's, over het missiewerk in Nederlands Nieuw Guinea / Irian Yaja tussen 1961-1970, naam op schutblad E 10,- 

7959 Bakker P., Bali in kleuren, ca.1955, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 72pp, plaatjesalbum Douwe Egberts, onderkant hoeken besch. E 5,- 

7856 Bakker P., Bali in kleuren, ca.1955, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 72pp, plaatjesalbum Douwe Egberts E 6,- 

7720 Bakker P., Naar "de West", ca.1955, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 76pp, plaatjesalbum Douwe Egberts E 7,- 

1485 Balen W.J. v., Naar de Indische wonderwereld met Jan Huygen van Linschoten, 1942, 1e druk, pocket, 211pp, met talrijke pennestrepen E 3,- 

1952 BALLINTIJN G., Rumphius, de blinde ziener van Ambon, Utrecht, W.de Haan, 1944, 1e druk, halflinnen, 192pp, ills E 8,- 

0840 Baudet H. e.a., Balans van beleid. Terugblik op de laatste halve eeuw van Nederlands-Indië, Assen, Van Gorcum & Comp., 1961, 1e druk, linnen+omslag, 374pp E 9,- 

4770 BAUDET H. / Brugmans I.J., Balans van beleid. Terugblik op de laatste halve eeuw van Nederlandsch-Indië, 1961, 1e druk, linnen, 374pp, ills., m.m.v. A.P.A.A. Besnard, H.J. Friedericy, P.J. Gerke, J.F. Haccoû, W.H. van Helsdingen, P.J.A. Idenburg, A.D.A. de Kat Angelino,... E 10,- 

2295 BAVINCK J.H., Ons zendingsboek, ca.1950, 1e druk, linnen, 218pp, ills(f/k/t),naam op schutblad E 5,- 

0797 BEAUFORT L.F. de, Zoögeographie van den Indischen Archipel, 1926, 1e druk, linnen, kl.8vo, 202pp, ills(t) E 8,- 

7844 BERGHAUS E., Paradijsvlucht. Een luchtreis naar Java, A'foort, Andries Blitz, 1935, 1e druk, linnen, 256pp, ills(f),hoek uit schutblad, pakket E 9,- 

1310 Berkhof H. e.a., Sedjarah Geredja. disadur untuk Indonesia oleh, 1962, 1st edition, stiched, 342pp, with photographs, Djakarta, Badan Penerbit Kristen, name on endpapers E 25,- 

2586 BIJKERK J.C., Vaarwel, tot betere tijden! Documentaire over de ondergang van Nederlands-Indië, 1974, 1st edition, linnen+l.besch.omslag, 288pp, met foto's E 7,- 

4402 BIJKERK J.C., Vaarwel, tot betere tijden! Documentaire over de ondergang van Nederlands-Indië, 1974, 1e druk, linnen+omslag, 288pp, tekst op schutblad E 6,- 

1518 BIJKERK J.C., Vaarwel, tot betere tijden! Documentaire over de ondergang van Nederlands-Indië, 1974, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 288pp, met foto's E 5,- 

3032 BIJLMER H.J.T., Naar de achterhoek der aarde. De Mimika-expeditie naar Nieuw Guinee, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1950, 4e druk, linnen, 256pp, ills(f), pakket E 9,- 

1445 BIJLMER H.J.T., Naar de achterhoek der aarde. De Mimika-expeditie naar Nieuw Guinee, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1950, 3e druk, linnen, 256pp, ills(f), naam op schutblad, naam op titelblad, bovenk.rug besch. E 5,- 

1115 Bijlmer H.J.T., Nieuw Guinea, 3e druk, halflinnen, 109pp, met kaarten en foto's, naam op schutblad E 5,- 

0542 BJERRE J., De laatste kannibalen in Nieuw Guinea, A'dam, Scheltens & Giltay, 1957, 1e druk, linnen, gr.form., 204pp, ills.(f) E 7,- 

1274 Bjerre J., De laatste kannibalen in Nieuw Guinea, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.4vo, 197pp, met foto's, naam op schutblad E 8,- 

5270 Bjerre J., De laatste kannibalen in Nieuw Guinea, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1960, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.4vo, 197pp, met foto's E 7,- 

1463 Bjerre J., Oog in oog met het Stenen tijdperk, A'dam, J.H.Paris, 1964, 1e druk, linnen, 248pp, met foto's, over Nieuw-Guinea, mooi exemplaar gedrukt op luxe papier E 9,- 

1450 Bjerre J., Oog in oog met het Stenen tijdperk, A'dam, J.H.Paris, 1964, 1e druk, linnen, 248pp, met foto's, over Nieuw-Guinea E 7,- 

1325 Blom H., Mijn verhaal, [2006], 1e druk, paperback, 4vo, 171pp, met talrijke foto's, over 43 jaar bouwen van kerken, pastorieën, hangbruggen e.d. in Papua en de problemen die dit met zich meebrengt E 25,- 

1238 Blommaert E.E., 25 jaar Missieluchtvaart in Irian Jaya Indonesia. Geschiedenis van de MILUVA/AMA - de Missieluchtvaart in Irian Jaya..., 1984, 1e druk, paperback, 4vo, 170pp, met foto's E 8,- 

1249 Blommaert E.E. (red), 25 jaar missieluchtvaart in Irian Jaya Indonesia, 1984, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 170pp, met foto's, scheur in onderk.rug E 8,- 

1410 BOELAARS J., Nieuw Guinea. Uw mensen zijn wonderbaar. Het leven der Papua's in Zuid Nieuw Guinea, N.V. Paul Brand, 1953, 1e druk, linnen, 168pp, met foto's, los in de band, band zeer vlekkerig, naam op titelblad E 6,- 

0219 BOELAARS J., Nieuw Guinea. Uw mensen zijn wonderbaar. Het leven der Papua's in Zuid Nieuw Guinea, N.V. Paul Brand, 1953, 1e druk, linnen+omslag, 168pp, met foto's E 15,- 

5947 BOER De / Westerman M.G./J.C., Een halve eeuw paketvaart 1891-1941, A'dam, C.de Boer, 1941, 1e druk, halflinnen, 4vo, ca.450pp, ills. E 30,- 

7459 Boer M.G.de/ Westerman M.G., Een halve eeuw paketvaart 1891-1941, 1941, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 430pp, met talrijke foto's, pakket E 20,- 

5874 Boissevain G. e.a., Vrouwenkamp op Java, BAT, 1991, 1e druk, paperback, 359pp E 14,- 

10027 Boomgaard P. e.a., Het Indië Boek, 2001, 1e druk, karton, kl.8vo, 512pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 8,- 

3344 BOOMGAART L., Smaller Foraminifera from Bodjonegoro, 1949, 1st edition, cloth, gr.8vo, ca.200pp, about Java, ills., slightly stained cover E 20,- 

1442 Bos C.A., Papua Kelam, 2002, 1e druk, paperback, 192pp, naam op schutblad E 7,- 

3702 BRANDT W., De aarde van Deli, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, linnen, 312pp E 8,- 

9347 BRANDT W., Indonesië's voltooid verleden tijd. Oost-Indische spiegel uit nagelaten papieren van F.J.G. van Emden en G.L.Tichelman, A'dam, Strengholt, 1965, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 270pp, ills. E 8,- 

5837 BRETON DE NIJS E. (Rob Nieuwenhuys), Tempo Doeloe. Fotografische documenten uit het oude Indie 1870-1914, A'dam, Querido, 1961, 1e druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 192pp, met talrijke foto's, scheur in schutblad E 20,- 

1437 Brongersma L.D., Dieren van Nieuw-Guinea voor scholen op Nieuw-Guinea bewerkt, Groningen, Wolters Noordhoff, 1956, 1e druk, ingenaaid, 91pp, met tekeningen en foto's, naam op schutblad E 8,- 

1682 Brongersma L.D., Dieren van Nieuw-Guinea voor scholen op Nieuw-Guinea bewerkt, Groningen, Wolters Noordhoff, 1956, 1e druk, ingenaaid, 91pp, met tekeningen en foto's, l.gebruikssporen E 7,- 

1660 Brongersma L.D./Venema G.F., het Witte hart van Nieuw-Guinea. Met de Nederlandse expeditie naar het Sterrengebergte, A'dam, Scheltens & Giltay, 1960, 2e druk, linnen, 292pp, met zw/w. en kleurenfoto's, pakket E 7,- 

1658 Brongersma L.D./Venema G.F., het Witte hart van Nieuw-Guinea. Met de Nederlandse expeditie naar het Sterrengebergte, A'dam, Scheltens & Giltay, 1960, 2e druk, karton+l.besch.omslag, 292pp, met zw/w. en kleurenfoto's, naam op schutblad, pakket E 7,- 

0804 BRONGERSMA L.D./VENEMA G.F., het Witte hart van Nieuw-Guinea. Met de Nederlandse expeditie naar het Sterrengebergte, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1960, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 288pp, pakket E 7,- 

5350 BRONGERSMA L.D./VENEMA G.F., het Witte hart van Nieuw-Guinea. Met de Nederlandse expeditie naar het Sterrengebergte, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1960, 2e druk, linnen+omslag, 288pp, met foto's, 3 cellotapevlekjes op schutblad, pakket E 8,- 

1541 Brongersma L.D./Venema G.F., het Witte hart van Nieuw-Guinea. Met de Nederlandse expeditie naar het Sterrengebergte, A'dam, Scheltens & Giltay, 1960, 2e druk, linnen, 292pp, met zw/w. en kleurenfoto's, naam op schutblad, pakket E 7,- 

1567 Brongersma L.D./Venema G.F., het Witte hart van Nieuw-Guinea. Met de Nederlandse expeditie naar het Sterrengebergte, A'dam, Scheltens & Giltay, 1960, 2e druk, linnen, 292pp, met zw/w. en kleurenfoto's, keurig ex bibliotheek exemplaar, alleen enige slijtage aan onder- en bovenk.rug, pakket E 5,- 

4457 BRONGERSMA L.D./VENEMA G.F., het Witte hart van Nieuw-Guinea. Met de Nederlandse expeditie naar het Sterrengebergte, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1960, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 288pp, met talrijke foto's, pakket E 7,- 

0805 BROUWER K.J./GEURTJENS H., Zending en missie in Indië, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 92pp, roestvlekkig., ills(f), hoeken band l.beschadigd E 4,- 

8293 BROUWER K.J./GEURTJENS H., Zending en missie in Indië, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 92pp, roestvlekkig., ills(f) E 4,- 

1582 Bruijn J.V. de, Het verdwenen volk, Holkema & Warendorf, 1978, 1e druk, karton+omslag, 372pp, met talrijke foto's, over de Bergpapoea's in Centraal-Nieuw-Guinea, pakket E 8,- 

4815 BRUIJN J.V. de, Het verdwenen volk, Holkema & Warendorf, 1978, 1e druk, karton+omslag, 372pp, met talrijke foto's, over de Bergpapoea's in Centraal-Nieuw-Guinea, pakket E 12,- 

1651 Budiardjo C. e.a., West Papua: The Obliteration of a people, 1988, 3rd revised edition, paperback, 150pp, with photographs, name on endpapers E 10,- 

4742 BUITENWEG H., Kind in Tempo Doeloe, N.V. Servire, 1969, 1e druk, karton+omslag, 144pp, met talrijke foto's E 12,- 

3686 buitenweg H., De laatste tempo doeloe, N.V. Servire, 1980, 2e druk, karton, 4vo, 208pp, met talrijke foto's E 10,- 

5843 BUITENWEG H., Op Java staat een huis, 1960, 2e druk, karton, kl.8vo, 152pp, met 120 foto's E 6,- 

4752 BUITENWEG H., Op Java staat een huis, 1960, 1e druk, karton, kl.8vo, 152pp, met 120 foto's E 7,- 

5188 BUITENWEG H., Wat wij in ons hart sloten, N.V. Servire, 1964, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 156pp, met talrijke foto's E 12,- 

6203 Buitenweg H. e.a., Wat wij in ons hart sloten, N.V. Servire, ca.1950, 1e druk, linnen, kl.4vo, 156pp, licht gevlekte band E 9,- 

3149 Buiter H., Nederlands-Indië (1830-1949). Een kolonie in ontwikkeling, A'dam, Kosmos, 1993, 1e druk, paperback, kl.8vo, 160pp, met talrijke foto's E 7,- 

6087 Buurman P., Wayang golek. de fascinerende wereld van het klassieke West-Javaanse poppenspel, Sijthoff, 1984, 2e druk, ingenaaid, 4vo, 160pp, onderkant licht beschadigd E 10,- 

4275 CHEGARAY J., Bliss in Bali. The Island of Taboos, 1955, 2nd edition, cloth+dj, 200pp, ills on 14 plates, mostly showing ritual Balinese scenes, slightly stained pages. E 35,- 

3428 COLIJN A.H., Naar de eeuwige sneeuw van Tropisch Nederland. De bestijging van het Carstenszgebergte in Nederlandsch Nieuw Guinee, A'dam, Scheltens & Giltay, 1937, 1e druk, linnen, 256pp, met talrijke foto's, licht gevlekte band, naam op titelblad, licht roestvlekkige pagina's., pakket E 7,- 

2000 COLIJN A.H., Naar de eeuwige sneeuw van Nieuw Guinee. De bestijging van het Carstenszgebergte, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1940, 3e druk, linnen, 286pp, met talrijke foto's, roestvlekkig., pakket E 7,- 

3432 COLIJN A.H., Naar de eeuwige sneeuw van Tropisch Nederland. De bestijging van het Carstenszgebergte in Nederlandsch Nieuw Guinee, A'dam, Scheltens & Giltay, 1937, 1e druk, linnen, 256pp, met talrijke foto's, pakket E 7,- 

2294 COLIJN A.H., Naar de eeuwige sneeuw van Nieuw Guinee. De bestijging van het Carstenszgebergte, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1940, 5e druk, linnen, 248pp, ills(f), licht roestvlekkige pagina's., pakket E 7,- 

10000 COLIJN A.H., Naar de eeuwige sneeuw van Tropisch Nederland. De bestijging van het Carstenszgebergte in Nederlandsch Nieuw Guinee, A'dam, Scheltens & Giltay, 1937, 1e druk, linnen, 256pp, met talrijke foto's, gevl., naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's., pakket E 6,- 

0809 COOLHAAS W.PH., Insulinde. Mensch en maatschappij, 1943, 1e druk, halflinnen, 206pp, met talrijke foto's E 7,- 

0810 COURT A. de la, een Staat in wording. foto-reportage over het Indonesië van heden, A'dam, Contact, ca 1948, 1e druk, karton, gr.8vo, met talrijke foto's Cas Oorthuys E 7,- 

3902 COVARRUBIAS M., Island of Bali, 1947, 5th edition, cloth+damaged dj, 418pp, New York, A.Knopf, known as the "Bali bible", ills(f/t/k), pakket E 45,- 

10069 Croo M.H. du, Generaal Swart. pacificator van Atjeh, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1943, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 177pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 10,- 

0675 DAMMERMAN K.W., Landbouwdierkunde van Oost-Indië. De schadelijke en nuttige dieren voor land-, tuin- en boschbouw in Oost-Indië, 1919, 1e druk, linnen, 368pp, Met talrijke foto's en kl. en zw.w. ills., band besch.(aangevreten) E 20,- 

1733 DANIEL A., Bali behind the mask, 1981, 1e druk, stiched, kl.4vo, 168pp, with numerous photographs, pakket E 10,- 

3129 DELLEMAN Th. (samenst), Sinai en Ardjoeno. Het Indonesische volksleven in het licht der tien geboden, 1946, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 296pp, beschadigd omslag, naam op schutblad E 10,- 

0326 DELLEMAN Th. (samenst), Sinai en Ardjoeno. Het Indonesische volksleven in het licht der tien geboden, 1946, 1e druk, halflinnen, 298pp, gebruikssporen,schutblad ontbreekt,roestvlekkig. E 6,- 

4754 DELLEMAN Th. (samenst), Sinaï en Ardjoeno. Het Indonesische volksleven in het licht der tien geboden, 1946, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 296pp E 8,- 

1257 Delprat D.A., Vademecum voor Nederlands-Nieuw-Guinea 1956, 1e druk, paperback, 4vo, 216pp, met talrijke foto's, R'dam, Nieuw-Guinea Instituut, incl. los bijgevoegde kaart, naam op schutblad E 25,- 

1271 Delprat D.A., Vademecum voor Nederlands-Nieuw-Guinea 1956, 1956, 1e druk, paperback, 4vo, 216pp, met talrijke foto's, plakband achterin, incl. losse plattegrond, naam op schutblad E 15,- 

0812 DELSMAN H.C., Dierenleven in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1951, 1e druk, linnen, gr.8vo, 348pp, met talrijke foto's E 15,- 

4856 DELSMAN H.C. / HARDENBERG J.D.F., De indische zeevisschen en zeevisscherij, 1934, 1e druk, linnen, gr.8vo, 388pp, Batavia, Visser & Co, met 273 zw.w. ills. en 7 kleurenplaten, naam op schutblad E 55,- 

1989 Detaq Y.Y., Memperkenalkan kebudayaan suku bangsa sawu, 1973, 1e druk, geniet, 64pp, met genealogische tafels, SCHAARS E 40,- 

0813 DIV. AUTEURS, het Koninklijk Nederlandsch-Indische leger in den strijd tegen Japan, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1945, 1e druk, ingenaaid, 80pp, ills(f), naam op titelblad E 9,- 

1677 DIV. AUTEURS, Pergilah kamoe! Gaat dan heen! Geschiedenis van de buitenlandse zending der Chr.Gereformeerde Kerken in Nederland, tot 1959, 1960, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, Over de zending onder de Toradja's op CELEBES E 18,- 

9931 Div.auteurs, 25 boeken over Nederlands Nieuw-Guinea, 1930-70, 1e druk, linnen, de meeste boeken zijn beschadigd E 25,- 

3577 Dol Ph., A grammar of Maybrat. a language of the Bird's Head, Irian Jaya, Indonesia, 1999, 1st edition, paperback, 383pp, name on endpapers E 14,- 

0443 Doorn J.A.A. v., De laatste eeuw van Indië, Bert Bakker, 1994, 1e druk, paperback, 370pp, met foto's, pakket E 9,- 

7472 DOUWES DEKKER N.A., Tanah air kita. Een boek over land en volk van Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1952, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 320pp, met talrijke foto's E 16,- 

5854 DOUWES DEKKER N.A., Tanah air kita. Een boek over land en volk van Indonesië, ca.1952, 4e herz. druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 320pp, met talrijke foto's E 16,- 

5197 DOUWES DEKKER N.A., Tanah air kita. Een boek over land en volk van Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1952, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 320pp, met talrijke foto's, band iets verkleurd, AANBIEDING E 10,- 

5545 DOUWES DEKKER N.A., Tanah air kita. Een boek over land en volk van Indonesië, ca.1950, 2e druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 320pp, met talrijke foto's E 16,- 

4350 DROSSAARD W., Indonesië, land van ons hart. Ervaringen en gedachten, opgedaan tijdens een reis door Indonesië, Haarlem, Gottmer, 1982, 1e druk, ingenaaid, 224pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 7,- 

1378 Dunk S. e.a.(red), Met andere ogen. Een blik op de Papoea's van Irian Jaya vroeger en nu, 1991, 1e druk, geniet, 64pp, met foto's, naam op schutblad E 10,- 

0814 DUYNSTEE F.J.F.M., Nieuw Guinea als schakel tussen Nederland en Indonesië, 1961, 1e druk, paperback, 431pp, l.gebruikssporen E 5,- 

1585 Eechoud J. v., Vergeten aarde. Nieuw-Guinea, A'dam, C.de Boer, 1951, 1e druk, linnen, 334pp, met foto's, div.beschadigingen, schutblad ontbreekt E 4,- 

1676 Eechoud J. v., Vergeten aarde. Nieuw-Guinea, A'dam, C.de Boer, 1957, 3e herz. druk, linnen, 334pp, met foto's, naam op schutblad E 8,- 

2276 EECHOUD J. v., Vergeten aarde. Nieuw-Guinea, A'dam, C.de Boer, 1951, 1e druk, linnen, 288pp, ills(f/k),naam op schutblad E 8,- 

7752 EECHOUD J. v., Vergeten aarde. Nieuw-Guinea, A'dam, C.de Boer, 1951, 1e druk, linnen, 288pp, ills(f/k), papierrest op voorplat E 6,- 

4112 EERLAND L.D., Het scalpel en de kaars. Herinneringen aan jeugd- en ontwikkelingsjaren van een chirurg-vrouwenarts ..., Assen, Van Gorcum & Comp., 1970, 1e druk, linnen+omslag, 142pp, ills(f) E 25,- 

1505 Emeis M.G., Inleiding tot de Bahasa Indonesia, Groningen, Wolters Noordhoff, 1950, 4e druk, linnen, 243pp, incl. oefenboekje, naam op schutblad E 10,- 

2354 ENGERS J.F., Indië in de branding. De geallieerde wereld over de toekomst van Nederlandsch Indië van Pearl Harbor tot Hollandia, A'dam, Querido, 1945, 1e druk, linnen, 136pp, hoek uit schutblad E 8,- 

1099 Esterik C. van, Nederlands laatste bastion in de oost. Economie en politiek in de Nieuw-Guinea-Kwestie, 1982, 1e druk, paperback, 224pp, met foto's, naam op schutblad E 5,- 

7551 FABRICIUS J., Een reis door het nieuwe Indonesië. Een bewerkte herdruk van 'Sentimental Journey', Den Haag, Leopold, 1973, 2e herz. druk, paperback, 136pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 5,- 

1253 Fam.Roes, Over de grenzen heen, 1986, 2e herz. druk, paperback, 4vo, 212pp, met talrijke foto's, Geschiedenis van 50 jaar Franciskaans missiewerk in o.a. Nieuw Guinea E 18,- 

0587 Fasseur C., De Indologen. Ambtenaren voor de Oost 1825-1950, Bert Bakker, 1993, 1e druk, paperback, 552pp, onderkant verkleurd, pakket E 7,- 

5093 Feber L.J.M., De wereld in beeld. Serie I. Onze overzeesche gewesten / Serie II. De groote Indische cultures, 1929, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 160pp, Nijmegen, N.V.Zeepfabrieken "Het Anker", 2 plaatjesalbums E 32,- 

6152 FEENSTRA P., D'Artagnan tegen Jan Fuselier. E. du Perron als Indisch polemist, A'dam, van Oorschot, 1962, 1e druk, ingenaaid, 228pp E 6,- 

4885 FEITH J., Holland over zee. Ons Oost- en West-Indië gedurende de laatste 40 jaren beschreven voor landgenoten, jong en oud, Baarn, Hollandia N.V., 1941, 1e druk, linnen, 288pp, ills(t), pakket E 8,- 

1665 FEITH J., Holland over zee. Ons Oost- en West-Indië gedurende de laatste 40 jaren beschreven voor landgenoten, jong en oud, Baarn, Hollandia N.V., 1941, 1e druk, halflinnen, 288pp, ills(t), gevl., hoeken band beschadigd, pakket E 6,- 

8295 Feuilletau De Bruyn W.K.H., Tien moeilijke jaren voor landbouw en industrie in Nederlands-Indië 1930-1940, 1941, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 116pp, met foto's E 5,- 

0816 FISCHER H.Th., Inleiding tot de volkenkunde van Nederlands-Indië, 1940, 1e druk, linnen, kl.8vo, 230pp, ills. E 6,- 

3130 FISCHER H.Th., Zending en volksleven in Nederlands-Indië, H.D.Tjeenk Willink, 1932, 1e druk, ingenaaid, 208pp, l.gebruikssporen E 8,- 

0919 Fontein J., Het Goddelijke gezicht van Indonesië. Meesterwerken der beeldhouwkunst 700-1600, 1992, 2e druk, ingenaaid, 4vo, 312pp, met talrijke foto's E 12,- 

4954 FURNéE-ASSER E.M.R., Onze reis naar Indië van 13 september 1926 - 16 juni 1927, 1935, 1e druk, linnen, gr.8vo, 120pp, Den Haag, Gebrs.J.&H.van Langenhuijsen, met foto's, mooi ex., vrij zeldzaam E 30,- 

9023 Galdikas M.F., De spiegel van het paradijs. mijn jaren bij de orang-oetans van Borneo, Amsterdam, Atlas, 1996, 1e druk, paperback, 527pp, gebruikssporen, pakket E 7,- 

3456 Galis K.W. e.a., 50 jaar Hollandia. Van 7 maart 1910 tot 7 maart 1960. Een Gouden Jubileum, 1960, 2e druk, ingenaaid, kl.8vo, 84pp, met talrijke foto's, incl. los bijgevoegde kaart, naam op schutblad E 12,- 

1956 Gardi R., Sepik. Fotodocumenten van een stervende cultuur, ca.1965, 1e druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 138pp, met talrijke foto's, over Nieuw-Guinea, uitstekend ex bibl.exemplaar E 12,- 

1896 Gardi R., Sepik. Fotodocumenten van een stervende cultuur, ca.1965, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 138pp, met talrijke foto's, over Nieuw-Guinea, matig ex bibl.exemplaar E 5,- 

5984 Gardi R., Tambaran. Een ontmoeting met de verdwijnende cultuur van Nieuw-Guinea, ca.1965, 1e druk, linnen, gr.8vo, 228pp, bandontwerp door P.A.H.Hofman, met foto's, sm. E 4,- 

3439 Gardi R., Tambaran. Een ontmoeting met de verdwijnende cultuur van Nieuw-Guinea, ca.1965, 1e druk, linnen, gr.8vo, 228pp, bandontwerp door P.A.H.Hofman, met foto's, naam op schutblad E 5,- 

5770 Gardi R., Tambaran. Een ontmoeting met de verdwijnende cultuur van Nieuw-Guinea, ca.1965, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 228pp, bandontwerp door P.A.H.Hofman, met foto's, gepl.omsl. E 7,- 

1526 Gardi R., Tambaran. Een ontmoeting met de verdwijnende cultuur van Nieuw-Guinea, NBC, ca.1965, 1e druk, linnen, gr.8vo, 228pp, bandontwerp door P.A.H.Hofman, met foto's, naam op schutblad E 5,- 

3450 GEORGE FRANKS H., Oerwoudstrijders onder onze driekleur, A'dam, Elsevier, 1946, 1e druk, halflinnen, 276pp, vertaald door M.H.Székely-Lulofs, ills.(f), naam op schutblad E 6,- 

1735 GERBRANDY P.S., de Scheuring van het rijk, het Drama van de Indonesische crisis, Kampen, J.H.Kok N.V., 1951, 1e druk, linnen, 206pp, ills(f/k),naam op titelblad E 10,- 

7602 GERBRANDY P.S., de Scheuring van het rijk. Het drama van de Indonesische crisis, Kampen, J.H.Kok N.V., 1951, 1e druk, linnen, 206pp, ills(f/k), hoek uit schutblad E 9,- 

2306 GERRETSON F.C., Gerretson de strijdbare. 40 artikelen over actuele onderwerpen, ca.1955, 1e druk, linnen, gr.8vo, 240pp, ills,licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 

1838 GEURTJENS H., Oost is oost en west is west. Psychologische en andere tegenstellingen toegelicht met voorbeelden uit eigen ervaring, Utrecht, Spectrum, 1946, 1e druk, halflinnen, 256pp, ills(f),licht roestvlekkige pagina's E 10,- 

6742 GEURTJENS H., Oost is oost en west is west. Psychologische en andere tegenstellingen toegelicht met voorbeelden uit eigen ervaring, Utrecht, Spectrum, 1946, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 256pp, met foto's, l.gebruikssporen E 8,- 

7932 GEURTJENS H., Oost is oost en west is west. Psychologische en andere tegenstellingen toegelicht met voorbeelden uit eigen ervaring, Utrecht, Spectrum, 1946, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 256pp, ills(f),licht roestvlekkige pagina's., tekst op schutblad E 15,- 

3543 Giay B., GembalakanlaH. umatKu; Geredja Kemah Injil (Kingmi) Irian Jaya dalam masa yang tengah berubah, 1998, 1st edition, stiched, 205pp, with photographs, Waena,Jayapura, Deiyai, name on endpapers E 8,- 

3516 Giay B., GembalakanlaH. umatKu; Geredja Kemah Injil (Kingmi) Irian Jaya dalam masa yang tengah berubah, 1998, 1st edition, stiched, 205pp, with photographs, Waena,Jayapura, Deiyai, fine copy E 8,- 

1940 Giay B., Zakheus pakage and his communities. indigenous religious discourse, socio-political resistance, and ethnohistory of the Me of Irian Jaya, 1995, 1st edition, stiched, 295pp, with photographs E 15,- 

1693 Giesen P., Opbouw van een kerkgemeenschap vijftig jaar Augustijnen in Papoea - Indonesië 1953-2003. deel 1. het begin (1953-1960), 2003, 1st edition, paperback, 136pp, met foto's E 5,- 

3470 GODEE MOLSBERGEN E.C., Jan van Riebeeck en zijn tijd. Een stuk 17-eeuws Oost-Indië, A'dam, van Kampen, 1943, 2e druk, halflinnen, 176pp, ills. E 7,- 

8583 Golde J. de, De prijs van de macht. Ned. Oost Indie, 2001, 1e druk, paperback, gr.8vo, 144pp, met talrijke foto's, gesigneerd door de auteur E 18,- 

1734 GONGGRIJP G., Schets eener economische geschiedenis van Nederlandsch-Indië, 1938, 2e druk, linnen, kl.8vo, 244pp E 8,- 

3936 GORIS R./ DRONKERS P.L., Bali. Atlas kebudajaan. Cults and customs. Cultuurgeschiedenis in beeld, 1956, 1e druk, linnen, 4vo, 208pp, mooie uitgave van de regering van Indonesië E 25,- 

1185 Götzen L. e.a., Rapport van de commissie van advies inzake de agrarische ontwikkelingsmogelijkheden in Nieuw-Guinea, 1955, 1e druk, karton, 232pp, met kaarten en foto's, naam op schutblad, licht gevlekte band E 25,- 

1177 Götzen L. e.a., Rapport van de commissie van advies inzake de agrarische ontwikkelingsmogelijk heden in nieuw-guinea, 1955, 1e druk, karton, 232pp, met kaarten en foto's, naam op schutblad, licht gevlekte band E 25,- 

1165 Götzen L. e.a., Rapport van de commissie van advies inzake de agrarische ontwikkelingsmogelijkheden in nieuw-guinea, 1955, 1e druk, karton, 232pp, met foto's en kaarten, vlekjes op achterkant en op zijkant pagina's E 22,- 

0845 GRAAF H.J. de, De geschiedenis van Ambon en de Zuid-Molukken, 1977, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 304pp, Wever B.V., Franeker, met talrijke foto's en tekeningen E 14,- 

8597 Graaff A.P. de, Notities van een soldaat. Het dagboek van soldaat A.A. van der Heiden, 1994, 2e druk, paperback, 91pp, z.g.a.n. E 6,- 

5403 GRAAFF A.P.de, De weg terug. Het vergeten leger toen en nu, 1988, 1e druk, paperback, 128pp, geplastificeerd, naam op schutblad E 5,- 

4547 GRAAFF S. de, Parlementaire geschiedenis van de wet op de staatsinrichting van Nederlandsch-Indië, 1925, Leiden, Martinus Nijhoff, 1938, 1e druk, linnen, 468pp, naam op titelblad, gevl., pakket E 9,- 

0817 GRAAFF S. de, Parlementaire geschiedenis van de wet op de staatsinrichting van Nederlandsch-Indië, 1925, 1938, 1e druk, linnen, 468pp, pakket E 11,- 

1856 GRANT B., Indonesië. het begin, de natie, de leider, de communisten, het leger, de economie, de cultuur, ..., Utrecht, W.de Haan, 1965, 1e druk, paperback, ills(f), naam op schutblad E 5,- 

0818 GRANT B., Indonesië, 1965, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's E 4,- 

7812 GROENEVELDT W., Indische vogels in stad en veld, Den Haag, Leopold, 1939, 1e druk, linnen, kl.8vo, 156pp, met talrijke foto's E 12,- 

1685 Groot L. de e.a., Omhoog en vooruit. Aardrijkskundig leerleesboek voor de scholen in Nieuw-Guinea, 1956, 1e druk, ingenaaid, 142pp, met talrijke foto's, stempel op voorkant E 15,- 

3885 GUNAWAN B., Kudeta. Staatsgreep in Djakarta. De achtergronden van de 30 september-beweging in Indonesië, 1968, 1e druk, ingenaaid, 216pp, ills(f/k) E 8,- 

1850 GUNNING C.P., Naar grooter Nederland, W.P.van Stockum & Zn, 1926, 1e druk, linnen, 312pp, Reiservaringen,vele foto's,roestvlekkig,bovenk.rug licht beschadigd, pakket E 10,- 

0819 Haan J.C. de (red), Nederlanders over de zeeën. 350 jaar Nederlandsche koloniale geschiedenis, 1940, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 352pp, met talrijke ills., hoeken band l.beschadigd, licht smoezelig, titelpl.ontbr., pakket E 8,- 

9241 Haan J.C. de (red.), Nederlanders over de zeeën. 350 jaar Nederlandsche koloniale geschiedenis, Utrecht, W.de Haan, 1942, 2e druk, halflinnen+besch.omslag, kl.4vo, 352pp, met talrijke ills. E 12,- 

9697 Haan J.C. de (red.), Nederlanders over de zeeën. 350 jaar Nederlandsche koloniale geschiedenis, Utrecht, W.de Haan, 1940, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, kl.4vo, 352pp, met talrijke ills. waaronder enkele opgeplakte in kleur, pakket E 12,- 

6187 HAASSE H.S., Een handvol achtergrond. 'Parang sawat' autobiografische teksten, A'dam, Querido, 1993, 1e druk, linnen+omslag, 208pp, z.g.a.n. E 8,- 

1448 Haenen P., Weefsels van wederkerigheid. sociale structuur bij de Moi van Irian Yaya, ca.1975, 1st edition, boards, 175pp, met foto's en tekeningen, enkele potloodstrepen, name on endpapers E 25,- 

10074 Haks L. e.a., Indonesië. 500 oude prentbriefkaarten, 2005, 2e druk, karton, 4vo, 288pp, z.g.a.n. E 25,- 

0153 HALL C.J.J. v., Insulinde. De inheemsche landbouw, ca 1940, 1e druk, halflinnen, 220pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 10,- 

7937 HALL C.J.J. v., Insulinde. Werk en welvaart, ca 1940, 2e druk, halflinnen, 192pp, met talrijke foto's E 6,- 

4647 Hanlon R. O', Naar het hart van Borneo, A'dam, Arbeiderspers, 1990, 9e druk, paperback, 244pp, met foto's, l.gebruikssporen E 5,- 

4156 Hartley M.G., Mijn kamp. Niet door Hitler maar door M.G.Hartley, A'dam, Amsterdamse Boek & Courant my., 1947, 1e druk, halflinnen, 4vo, 128pp, met talrijke ills., met cartoons die op een luchtige wijze een beeld geven v.h. leven in het kamp Tjimahi bij Bandoeng, scheurtje in aanhechting schutblad, hoeken band l.beschadigd E 40,- 

1430 Hasselt J.L. v., Beknopte spraakkunst der Noefoorsche taal, 1876, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 32pp, het boekje is niet compleet!, los in de band E 10,- 

5875 HEEKEREN C.v., Batavia seint: Berlijn. Duitsers geinterneerd in Nederlands Indie - Transporten naar Bombay - De Van Imhoff vergaat - Duitsers veroveren Nias ..., Bert Bakker, 1967, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.8vo, 384pp, met ills. E 9,- 

4670 HEIJBOER P., Klamboes Klewangs Klapperbomen. Indië gewonnen en verloren, 1987, 2e druk, paperback, 4vo, 184pp, met talrijke foto's E 8,- 

3499 Held G.J., De Papoea. Cultuurimprovisator, Den Haag, W.van Hoeve, 1951, 1e druk, linnen, 230pp, met talrijke foto's, rug los, boekblok niet stevig, met potloodstrepen, naam op schutblad E 5,- 

3490 Held G.J., Papoea's van Waropen, 1947, 1e druk, linnen, 372pp, met talrijke foto's, band besch., rug ontbreekt, met pennestrepen E 10,- 

1722 Helsdingen W.H. v. e.a., Mission interrupted. The Dutch in the East Indies and their work in the XXth century, A'dam, Elsevier, 1945, 1st edition, cloth, 254pp, ills(f) E 12,- 

9004 Hempenius M. (red), Sailing the boat while building it. Het milieubeleid in Indonesië, bevindingen van bestuurskundestudenten, 1992, 1e druk, paperback, 166pp, z.g.a.n. E 10,- 

1936 Hendrik H.K. e.a.(red), Piring Natzar. De waarde en betekenis van een oud Moluks religieus symbool in een geseculariseerde wereld, 1995, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 78pp, ills., naam op schutblad E 15,- 

0823 HERMANS E.H., Gezondheidsleer voor Nederlands-Indië. Een boek voor ieder die naar indie gaat, of daar woont, 1925, 1e druk, linnen, 288pp, licht smoezelig E 7,- 

2722 HEURN J.N.C. van, Uur der beproeving. Onze marine in den strijd tegen Japan, A'dam, Elsevier, 1945, 1e druk, halflinnen, 96pp, ills.(f) E 7,- 

0824 HEYDEMAN W.J., Mijn kruistocht door Indië, A'dam, Querido, 1930, 1e druk, linnen, 234pp, 56 ills(f),gevl, streep op achterplat E 7,- 

3242 HEYDEMAN W.J., Mijn kruistocht door Indië, A'dam, Querido, 1930, 1e druk, linnen, 232pp, met 56 foto's, roestvlekkig., pakket E 8,- 

2792 Holst Pellekaan R.E. v. e.a., Patrouilleren voor de Papoea's. De Koninklijke Marine in Nederlands Nieuw-Guinea 1945-1960, 1989, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 207pp, met talrijke foto's, serie Bijdragen tot de Nederlandse marinegeschiedenis E 55,- 

3903 HONIG P./ VERDOORN F., Science and scientists in the Netherlands Indies, 1945, 1st edition, cloth, 492pp, standard work, ills, pakket E 30,- 

4779 HOOGERWERF A., Udjung kulon. The land of the last javan rhinoceros, Leiden, E.J.Brill, 1970, 1st edition, cloth+dj, 4vo, 512pp, With local and general data on the most important faunal species and their preservation in Indonesia, with handwritten note of the author, text on endpapers, pakket E 50,- 

9616 HOOP J. v.d., Door de lucht naar Indië, 1925, 1e druk, linnen, 344pp, met talrijke foto's, achterkant rug los, pakket E 7,- 

6181 Hughes J., Omwenteling in Indonesië, 1968, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 302pp E 8,- 

1671 HULZEN Joh. v., Onze Indische geschiedenis, Kampen, J.H.Kok N.V., 1940, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 310pp, ills(t)¨, pakket E 10,- 

8598 HULZEN Joh. v., Onze Indische geschiedenis, Kampen, J.H.Kok N.V., 1940, 1e druk, halflinnen, 310pp, ills(t), licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad, pakket E 7,- 

1739 HURLEY F., Parelvisschers en Papoea's, Den Haag, Leopold, ca.1925, 1e druk, linnen, gr.8vo, 336pp, met talrijke foto's, prachtig verslag van een expeditie door Australisch Nieuw-Guinea in de jaren '20, pakket E 12,- 

3325 HURLEY F., Parelvisschers en Papoea's, Den Haag, Leopold, 1928, 2e druk, linnen, gr.8vo, 287pp, met talrijke foto's, prachtig verslag van een expeditie door Australisch Nieuw-Guinea in de jaren '20, licht roestvlekkige pagina's., boven- en onderk.rug besch., pakket E 7,- 

3429 HURLEY F., Parelvisschers en Papoea's, Den Haag, Leopold, ca.1925, 1e druk, linnen, gr.8vo, 336pp, met talrijke foto's, prachtig verslag van een expeditie door Australisch Nieuw-Guinea in de jaren '20, pakket E 12,- 

5793 Hutchings J., Riri. A Balinese phantasie, ca.1965, 1st edition, cloth+dj, kl.4vo, with numerous photographs, Photography by Werner Hahn. b/w and col. E 25,- 

3571 Huydecoper Van Nigtevecht J.L.R., Nieuw-Guinea. Het einde van een koloniaal beleid, SDU, 1990, 1e druk, paperback, 193pp, met foto's, naam op schutblad E 8,- 

2958 Jacobs E.M., De Vereenigde Oost-Indische Compagnie, 1997, 1e druk, karton+omslag, 208pp, met talrijke ills., naam op schutblad, z.g.a.n. E 12,- 

3184 Jacobs G.F., Wedloop met de moesson. Verslag van een reddingsoperatie op Sumatra, 1982, 1e druk, paperback, 256pp E 6,- 

4545 JAGER GEERLINGS J.H., Sprekende weefsels. Studie over ontstaan en betekenis van weefsels van enige Indonesische eilanden, 1952, 1e druk, ingenaaid, 160pp, proefschrift, vooral over Borneo en Celebes, vrij zeldzaam, mooi ex., ills.(f/t) E 48,- 

6209 Joël H.F., Honderd jaar Java bode. De geschiedenis van een Nederlands dagblad in Indonesië, 1952, 1e druk, linnen, folio, 124pp, met foto's, randen rug licht beschadigd E 50,- 

3303 JONG J. de, Het Geestesleven der volken van Indonesië, Groningen, Wolters Noordhoff, 1948, 3e druk, ingenaaid, 120pp, ills.(f) E 7,- 

0354 JONG J. de, Het Geestesleven der Indonesiërs, Groningen, Wolters Noordhoff, 1951, 4e druk, ingenaaid, 130pp E 6,- 

4869 JONG J.J.P. de, Diplomatie of strijd. Een analyse van het Nederlands beleid tegenover de Indonesische revolutie 1945-1947, 1988, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 532pp, ills., naam op schutblad, pakket E 18,- 

0827 JONKERS A., Welvaartszorg in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, halflinnen, 262pp E 14,- 

2421 JONKERS J.E., Het Nederlandsch-Indische strafstelsel, 1940, 1e druk, linnen, 116pp E 7,- 

8297 Jonkers J.E., Vrouwe justitia in de tropen (strafrecht), Den Haag, W.van Hoeve, 1942, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 90pp, ills., l.gebruikssporen E 4,- 

5279 JONKMAN J.A., Het oude Nederlands Indië, Assen, Van Gorcum & Comp., 1971, 1e druk, linnen+omslag, 320pp E 10,- 

6999 Joosten L., Samosir. De oudbatakse samenleving, 1999, 1e druk, paperback, 99pp, 's-Hertogenbosch, Minderbroeders Kapucijnen, met foto's E 5,- 

0482 Junghuhn F.W., Java's onuitputtelijke natuur. Reisverhalen, tekeningen en fotografieën, Sijthoff, 1980, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 180pp, met talrijke ills. E 9,- 

5187 KAAN R.F., Oranje en Indonesië. Officieel herdenkingsalbum, Zuidholl.Uitg.mij, 1971, 1e druk, paperback, kl.4vo, 48pp, l.gebruikssporen E 6,- 

0829 KAMERLING G., Onze Oost. Beknopt geschiedkundig overzicht van Neerlands Indië, 1927, 1e druk, halflinnen, 168pp, ills,rug l.besch. E 6,- 

1738 KAMMA F.C., Kruis en korwar. Een honderdjarig vraagstuk op Nieuw Guinea, Voorhoeve, 1953, 1e druk, linnen, 288pp, ills(f),naam op titelblad, pakket E 17,- 

10034 KAMPEN A.v., Een kwestie van macht. Het bewogen leven van de arts L.J.A.Schoonheyt in het voormalige Ned.Indië, N-Guinea, Suriname en Nederland, Holkema & Warendorf, 1977, 3e druk, karton+omslag, 368pp, met foto's, pakket E 7,- 

3232 KAMPEN A.v., Wijkende wildernis. Onder Kannibalen en Christen-Papoea's het voormalige Ned.Indië, N-Guinea, Suriname en Nederland, A'dam, C.de Boer, 1956, 1e druk, linnen, 280pp, met 55 foto's, naam op schutblad E 8,- 

4036 KAMSTEEG, A., Ambon nu Ambon Sekarang, Kampen, J.H.Kok N.V., 1984, 1e druk, paperback, 96pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 7,- 

1847 KAT ANGELINO A.D.A. de, Staatkundig beleid en bestuurszorg in Nederlandsch-Indië. Eerste deel Grondslagen en richtlijnen van koloniaal beleid, Leiden, Martinus Nijhoff, 1929, 1e druk, linnen, 2040pp, 2 boeken,belett.rug besch., pakket E 20,- 

5186 KEMPERS A.J.B., Borobudur. Mysteriegebeuren in steen. Verval en restauratie. Oudjavaans volksleven, N.V. Servire, 1970, 2e herz. druk, kunstleer+omslag, gr.8vo, 224pp, met talrijke foto's E 18,- 

0832 KERSTEN J., Bali. Hoe een missionaris het ziet, 1940, 1e druk, linnen+besch.omslag, 239pp, ills(f/k) E 10,- 

7553 KIELICH W., Volken en stammen van Indonesië, Utrecht, Spectrum, 1981, 3e druk, ingenaaid, 4vo, 160pp, met talrijke foto's E 7,- 

1593 Kijne O.I.S., 25 mazmur. Perkataannja dikarang, 1951, 1st edition, im. leather, kl.8vo, 64pp, 's-Gravenhage, Stichting Geestelijke Liedern uit den Schat van de Kerk der Eeuwen, liederen met notenschrift, SCHAARS E 15,- 

1317 Klein W.C. (red), Nieuw Guinee. Deel II, 1937, 1st edition, linnen, kl.4vo, ca.450pp, met foto's, Molukken-Instituut , ex bibl.ex., rug ontbreekt E 10,- 

1239 Klein W.C. (red), Nieuw Guinea. De ontwikkeling op Economisch, Sociaal en Cultureel Gebied, in Nederlands en Australisch Nieuw Guinea, 1953/54, 1e druk, linnen, 1561pp, met talrijke ills., met kaarten, ruggen dl.2 en 3 gevlekt, incl. 3 los bijgevoegde kaarten, naam op schutblad, pakket E 65,- 

1012 Klein W.C. (red), Nieuw Guinea. De ontwikkeling op Economisch, Sociaal en Cultureel Gebied, in Nederlands en Australisch Nieuw Guinea, 1954, 1e druk, linnen, 1561pp, met talrijke ills., met kaarten, ruggen dl.2 en 3 beschadigd maar wel stevig in de banden, enkele bibliotheekstempels en etiketten, incl. 2 los bijgevoegde kaarten, pakket E 40,- 

5958 Kluin H., Het geestesleven der natuurvolken, (1924), 1e druk, linnen, 240pp, met foto's E 8,- 

0946 Knaap G.J., Kruidnagelen en Christenen. de Verenigde Oost-Indische Compagnie en de bevolking van Ambon 1656-1696, 1987, 1e druk, ingenaaid, 323pp, ills., naam op schutblad E 20,- 

4389 KOCH D.M.G., Batig slot. Figuren uit het oude Indië, 1960, 1e druk, linnen+omslag, 212pp, met 20 portretten, naam op schutblad E 8,- 

4384 KOCH D.M.G., Verantwoording. Een halve eeuw in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1956, 1e druk, linnen+omslag, 288pp E 8,- 

3233 KOCK P.P. de, De ongelijke strijd in de Vogelkop, 1981, 1e druk, paperback, 176pp, Franeker, T.Wever, ills.(f), over de jarenlange guerrillastrijd tegen de Japanners v.h. op Nieuw-Guinea gelegerde Manokwari-detachem E 5,- 

10075 Koevoets N.A.J. e.a.(red), Pioniers overzee. De geschiedenis van het Bataljon Genietroepen van de Eerste Divisie "7 December" ("C" Divisie") 1945 -1950, [1950], 1e druk, linnen, gr.4vo, 339pp, met talrijke foto's E 40,- 

1724 KOKS J.Th., de Indo, A'dam, J.H.Paris, 1930, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, 270pp, proefschrift, zeldzaam, gebruikssporen E 45,- 

0834 KOLFF G.H. v.d. (red.), Tussen steenbok en kreeft. Oosterse schering en westerse inslag, 1960, 1e druk, linnen, 222pp, ills,licht smoezelig,achterin z.l.watersch E 8,- 

3391 Kooijman S., Nieuw Guinea: Kunst, kunstvormen en stijlgebieden, ca.1980, 1e druk, ingenaaid, , 76pp, met talrijke foto's, Leiden, Rijksmuseum voor Volkenkunde E 10,- 

1932 KOPSTEIN F., een Zoölogische reis door de tropen, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 160pp, folio,172 ills(f),o.a. Nw.Guinea, Java en de Molukken·waterschade·hoeken band beschadigd E 12,- 

1311 Kouwenhoven W.J.H., Nimboran. A study of social change and social-economic development in a New Guinea society, ca.1945, 1e druk, ingenaaid, 238pp, met foto's, onderstrepingen met pen op ca. 12 pagina's E 25,- 

1297 Kouwenhoven W.J.H., Nimboran. A study of social change and social-economic development in a New Guinea society, ca.1945, 1e druk, ingenaaid, 238pp, N.B: pag.6,7, 10, 11, 14 en 15 niet bedrukt E 15,- 

1341 Kouwenhoven W.J.H., Nimboran. A study of social change and social-economic development in a New Guinea society, ca.1945, 1e druk, ingenaaid, 238pp, met foto's, enkele pennestreepjes op ca. 15 pagina's, licht gevlekte band E 20,- 

1479 Kraemer H. / Adriani N., Dr. N. Adriani. Schets van leven en arbeid / Dr. N. Adriani zooals wij hem zien uit zijn brieven, A'dam, J.H.Paris, 1935, 2e druk, linnen, 217pp, met foto's, roestvlekkig., hoek uit schutblad, naam op schutblad, naam op titelblad E 8,- 

1492 Kramer Sr. A.L.N., Kamus Belanda. Nederlands-Indonesisch en Indonesisch-Nederlands, Den Haag, van Goor, 1953, 3e druk, linnen, 600pp, gevl., bovenk.rug licht beschadigd, naam op schutblad, pakket E 9,- 

2612 Kühler P.F., Pandrechtverruiming in Nederlandsch-Indië, 1938, 1e druk, ingenaaid, 272pp, gebruikssporen E 17,- 

1361 Lagerberg C.S.I.J., Jaren van reconstructie. Nieuw-Guinea van 1949 tot 1961, 1962, 1e druk, ingenaaid, 232pp, N.B: pagina's 86, 87, 90, 91, 94 en 95 niet bedrukt, l.gebruikssporen E 10,- 

1727 Lagerberg C.S.I.J., Refugi. Man i hang am ap namel nating, 1990, 1e druk, paperback, 127pp, met foto's, Rapport inzake de situatie van Papoea's in Iryan Jaya na een verkenning onder de vluchtelingen in Papua Nieuw Guinea, z.g.a.n. E 6,- 

0835 LAMSTER J.C., J.B.van Heutz als gouverneur generaal 1904-1909, A'dam, van Kampen, 1946, 1e druk, halflinnen, 312pp, ills(f/k) E 10,- 

2836 LAMSTER J.C., J.B.van Heutz als gouverneur generaal 1904-1909, A'dam, van Kampen, 1946, 1e druk, halflinnen, 312pp, met foto's en kaartjes, licht gevlekte band E 8,- 

0836 LAMSTER J.C., J.B.van Heutsz, A'dam, van Kampen, 1945, 2e druk, halflinnen+omslag, 186pp E 7,- 

4771 LAST J., Zo zag ik Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1956, 1e druk, karton, 320pp, met foto's, pakket E 10,- 

1343 Leeden A.C. van der, Hoofdtrekken der sociale struktuur in het westelijk binnenland van Sarmi, ca.1955, 1e druk, ingenaaid, 185pp, Leiden, Eduard Ijdo n.v., gebruikssporen E 8,- 

1350 Leeden A.C. van der, Hoofdtrekken der sociale struktuur in het westelijk binnenland van Sarmi, ca.1955, 1e druk, ingenaaid, 185pp, met foto's, Leiden, Eduard Ijdo n.v., l.gebruikssporen E 10,- 

0674 Leur J.L.W. v. e.a., De Indische Instelling te Delft. méér dan een opleiding tot bestuursambtenaar. 125 jaar verzamelen, 1989, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 108pp, met talrijke foto's E 10,- 

4737 Lewis N., Reizen in Indonesië, 1995, 2e druk, paperback, 351pp, l.gebruikssporen E 5,- 

3123 LEZER L.A., Lezer's Soendasch Woordenboek. Soendasch-Nederlandsch, Nederlandsch-Soendasch, 1931, 1e druk, linnen, 352pp E 35,- 

1740 LINGEN J.P., Indonesië, landendocumentatie 1981 nr.1, 1e druk, ingenaaid, 76pp, ills(f/k) E 5,- 

6200 Loos-Haaxman J. de, Dagwerk in Indië. Hommage aan een Verstild Verleden, 1972, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 103pp, met talrijke ills., incl. mapje met 12 reproducties E 15,- 

7564 Lubis M., Insulinde. Het land onder de zon, Baarn, Bosch & Keuning, 1981, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 208pp, met talrijke foto's E 10,- 

0692 Lubis M., Het land onder de zon. Het Indonesië van nu, 1981, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 208pp E 8,- 

4392 Luijckx K., Het verbluffende kamp. Herinneringen aan het vrouwenwerkkamp Kampong Makassar West-Java, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1945, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 85pp, rug aan één kant bijna los E 8,- 

4783 LUINENBURG O., Java, 1e druk, halflinnen, 4vo, 92pp, Plaatjesalbum 'Onze zendingsvelden' ZONDER de plaatjes, afb. op voorplat licht beschadigd E 5,- 

1928 LUNDQUIST E., Papoea's waren mijn makkers, Utrecht, W.de Haan, 1952, 2e druk, linnen, 247pp, met foto's, licht roestvlekkige pagina's., licht gevlekte band, pakket E 5,- 

1757 Lundquist E., Papoea's waren mijn makkers, Utrecht, W.de Haan, 1952, 1e druk, linnen, 247pp, met foto's, sticker op rug, naam op schutblad E 6,- 

3496 LUNDQUIST E., Papoea's waren mijn makkers, Utrecht, W.de Haan, 1952, 2e druk, linnen, 247pp, met foto's E 8,- 

1986 Mackay R., Nieuw-Guinea. De wereld der woeste natuur, 1976, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 4vo, 184pp, met talrijke foto's, Time-Life E 5,- 

5839 MacKinnon K., Indonesië. Natuur en natuurbehoud, 1985, 1e druk, karton, 4vo, 190pp, met talrijke foto's E 8,- 

1032 Mansoben J.R., Sistem politik tradisional di irian jaya, Indonesia studi perbandingan, 1994, 1e druk, paperback, 409pp, naam op schutblad E 15,- 

3585 Mansoben J.R., Sistem politik tradisional di Irian Jaya, Indonesia. Studi Perbandingan, 1994, 1st edition, paperback, 409pp, ills., name on endpapers E 15,- 

1736 Mansoben J.R., Sistem politik tradisional di Irian Jaya, Indonesia. Studi Perbandingan, 1994, 1st edition, paperback, 409pp, ills., name on endpapers, fine copy E 15,- 

1528 Mead M., Growing up in New Guinea, 1954, 1st edition, pocket, 272pp, plakband op bovenk.rug E 3,- 

0839 MEIJER RANNET J.W., de Weg voor Indië, 1945, 1st edition, ingenaaid, 68pp E 4,- 

7847 MEIJER RANNET J.W., de Weg voor Indië, ca.1945, 1e druk, ingenaaid+omslag, 68pp E 4,- 

4858 MERDEKA - AGITPROP, Het politieke gebeuren rondom de repoeblik Indonesia. Overzicht der Ontwikkeling sedert den oorlog met Japan, 1947, 1e druk, geniet, 4vo, Batavia Regeerings Voorlichtings Dienst, 2 delen, beperkte oplage , T. g. v. een drukfout ontbreken foto 55 en 56, l.gebruikssporen, zeldzaam E 125,- 

3131 MERKELIJN A., 26 jaren op het zendingsveld, Daamen, 1941, 1e druk, linnen, 368pp, ills.(f),bovenk.rug licht beschadigd, rug gevlekt, pakket E 7,- 

2079 Meulen D. van der, Hoort gij de donder niet? Begin van het einde der Nederlandse gezagvoering in Indië. Een persoonlijke terugblik, 1977, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 365pp, met foto's, pakket E 10,- 

1917 Miedema J. (red), Texts from the oral tradition in the south-western Bird's Head Peninsula of Irian Jaya: Teminabuan and hinterland, 1995, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 98pp, Leiden/Djakarta, Dsalcul/Isir, teksten in Engels, Nederlands en Maleis E 25,- 

1920 Miedema J. (red), Texts from the oral tradition in the southern Bird's Head Peninsula of Irian Jaya: Inanwatan-Berau, Arandai-Bintuni and Hinterland, 1997, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 122pp, Leiden/Djakarta, Dsalcul/Isir, teksten in Engels, Nederlands en Maleis E 30,- 

1919 Miedema J. (red), Texts from the oral tradition in the south-western Bird's Head Peninsula of Irian Jaya: Teminabuan and hinterland, 1995, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 98pp, Leiden/Djakarta, Dsalcul/Isir, teksten in Engels, Nederlands en Maleis E 20,- 

1908 Miedema J./Stokhof W.A.L. (red), Irian Jaya source materials. no.1, 3, 4, 5, 7, 9, 14, 15, 17 & 19, 1990-97, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, Leiden-Djakarta, Dsalcul/Iris, 10 nrs., o.a. de overgave van de afdelingen West Nieuw-Guinea en Zuid Nieuw-Guinea, deels in Engels, deels in Nederlands E 200,- 

5272 MOOK H.J.v., Indonesië, Nederland en de wereld, A'dam, Bezige Bij, 1949, 1e druk, linnen, 256pp, met foto's, naam op schutblad E 5,- 

1713 MOOK H.J.v., Indonesië, Nederland en de wereld, A'dam, Bezige Bij, 1949, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, 256pp, met foto's E 4,- 

2339 MUNNECKE W., Met Hagenbeck in het oerwoud, A'dam, Scheltens & Giltay, 1931, 1e druk, linnen, 252pp, met vele foto's vnl. van de oerwouden van Ned.-Indië. Met beschrijvingen van SUMATRA en CEYLO,.roestvlekkig., pakket E 11,- 

9942 Nederlander-Midenstander, (S.Jaarsma) Empirebuilding, 1937, 2e druk, ingenaaid, gr.8vo, 175pp, Soerabaja, De Toekomst, sneetje in achterplat E 10,- 

4154 Neef A.J. de, Papoealand. Het arbeidsveld van de Utrechtsche Zendings-vereeniging, 1937, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 115pp, Oegboekblok scheef (scheefgelezen)eest, Zendingsbureau, plaatjesalbum, ca. de helft van de plaatjes ontbreekt, hoeken band l.beschadigd E 10,- 

1130 Neef A.J. de, Papoealand. het arbeidsveld van de Utrechtsche Zendings-vereeniging, 1937, 1e druk, halflinnen, 4vo, 118pp, Oegboekblok scheef (scheefgelezen)eest, Zendingsbureau, plaatjesalbum, besch.ex bibl.ex. E 12,- 

5948 Neef A.J. de, Papoealand het arbeidsveld van de Utrechtsche Zendings-vereeniging, 1937, 1e druk, halflinnen, 4vo, 118pp, Oegboekblok scheef (scheefgelezen)eest, Zendingsbureau, plaatjesalbum, hoeken band l.beschadigd E 20,- 

6511 Newton Keith A., Vrouwenkamp Borneo, 1950, 2e druk, linnen, kl.8vo, 303pp, met foto's, onderkant rug licht beschadigd E 5,- 

1732 NIELSEN A.K., In het land van kannibalen en Paradijsvogels, 1930, 1e druk, linnen, 236pp, 53 ills,licht roestvlekkige pagina's.,sm. E 14,- 

3886 NIEUWENHUIJZE C.A.O. v., Mens en vrijheid in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1949, 1e druk, linnen+omslag, 214pp E 16,- 

0842 NIEUWENHUIJZE C.A.O.v., Mens en vrijheid in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1949, 1e druk, linnen, 214pp E 14,- 

5613 Nieuwenhuis R., Tussen twee vaderlanden, A'dam, van Oorschot, 1967, 2e druk, ingenaaid+omslag, 232pp, STOA reeks, naam op schutblad E 7,- 

7227 Nieuwenkamp W.O.J., Zwerftocht door Timor en onderhoorigheden, A'dam, Elsevier, 1925, 1e druk, linnen, folio, 174pp, met talrijke ills. door nieuwenkamp, mooie typografie, onderkant rug licht beschadigd, band ietwat smoezelig E 140,- 

8034 Notosoetarso R.M., Het drama van Indië, 1946, 1e druk, geniet, 16pp E 5,- 

9752 Oegema J.J.G., De Stoomtractie op Java en Sumatra, Deventer, AE.E.Kluwer, 1982, 1e druk, karton, 4vo, 223pp, met talrijke foto's, papier iets gegolfd tgv vocht, niet gevlekt E 25,- 

1380 Oomen H.A.P.C., Voeding en milieu van het Papoeakind, 1958, 1e druk, ingenaaid, 151pp, met talrijke foto's, 's Gravenhage, Staatsdrukkerij- En Uitgeverijbedrijf, rug geplastificeerd, l.gebruikssporen E 15,- 

1371 Oomen H.A.P.C., Voeding en milieu van het Papoeakind, 1958, 1e druk, ingenaaid, 151pp, met talrijke foto's, 's Gravenhage, Staatsdrukkerij- En Uitgeverijbedrijf, ex bibliotheek ex., rug besch. E 9,- 

1041 Oosterwal G., Papoea's. Mensen zoals wij. De kultuur van een natuurvolk, 1961, 1e druk, pocket, 144pp, gebruikssporen E 4,- 

1062 Oosterwal G., Papoea's. Mensen zoals wij. De kultuur van een natuurvolk, 1961, 1e druk, pocket, 144pp, naam op schutblad E 6,- 

1068 Oosterwal G., Papoea's. Mensen zoals wij. De kultuur van een natuurvolk, 1961, 1e druk, pocket, 144pp, met talrijke foto's, scheurtje in onderk.rug, naam op schutblad E 4,- 

8588 PALTE J.G.L./TEMPELMAN G.J., Indonesië, 1975, 1e druk, ingenaaid, 222pp, ills(f/k),l.gebruikssporen E 4,- 

0844 PALTE J.G.L./TEMPELMAN G.J., Indonesië, 1975, 1e druk, ingenaaid, 222pp, ills(f/k),lichte gebruikssporen,hoek uit schutblad E 4,- 

3141 PEVERELLI P., De zorg voor de volksgezondheid in Nederlandsch-Indië, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1948, 1e druk, karton+omslag, kl.form., 112pp, ills.(f),l.besch.o. E 6,- 

1484 Poerwadarminta W.J.S., Logat ketjil bahasa Indonesia, Groningen, Wolters Noordhoff, 1954, 1st edition, boards, 150pp, name on endpapers E 5,- 

5005 Poerwadarminta W.J.S. e.a., Indonesisch-Nederlands woordenboek, Groningen, Wolters Noordhoff, 1950, 1e druk, linnen, 369pp E 12,- 

1480 Poerwadarminta W.J.S. e.a., Indonesisch-Nederlands woordenboek, Groningen, Wolters Noordhoff, 1952, 2e druk, linnen, 383pp, zeer gevlekt en rug besch. E 5,- 

0846 POL D., Midden-Java ten zuiden, ZEN, 1922, 1e druk, linnen, 337pp, serie 'onze zendingsvelden', ills(f/k) E 12,- 

0847 POL H., de Zending en de Sa'dan-Toradja's, 1947, 1e druk, halflinnen, 108pp, ills E 10,- 

4016 Polman K., The central Moluccas. An annotated bibliography, 1983, 1st edition, stiched, 324pp E 17,- 

1726 PONDER H.W., Java's pracht en praal, 1941, 3e druk, kunstleer, kl.4vo, 328pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 

7748 Poortenaar J. e.a., Een kunstreis in de tropen, Zutphen, Thieme, [1925], 1e druk, linnen, gr.8vo, 204pp, met talrijke ills., licht roestvlekkige pagina's., pakket E 18,- 

1717 POORTENAAR J./COOLHAAS W.PH, (Red.) Onder palmen en waringins, geest en godsdienst van Insulinde, ca.1946, 1e druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 320pp, vele ills(f/t/k) in kl.&zw.w. E 25,- 

3787 POORTENAAR J./COOLHAAS W.PH, (Red.) Onder palmen en waringins, geest en godsdienst van Insulinde, ca.1946, 1e druk, linnen, 4vo, 320pp, vele ills(f/t/k) in kl.&zw.w., hoek uit schutblad, rug verschoten, aanhechting voorste schutblad iets los E 15,- 

3566 Pospisil L., The Kapauku papuans of West New Guinea, 1964, 1st edition, stiched, 102pp, with photographs, signs of usage, met talrijke aantekeningen met pen E 5,- 

1411 Pouwer J., Enkele aspecten van de Mimika-cultuur (Nederlands Zuidwest Nieuw Guinea), 1955, 1e druk, ingenaaid, 323pp, Den Haag, Staatsdrukkerij, licht gevlekte band, naam op schutblad E 25,- 

1388 Pouwer J., Enkele aspecten van de Mimika-cultuur (Nederlands Zuidwest Nieuw Guinea), 1955, 1e druk, ingenaaid, 323pp, Den Haag, Staatsdrukkerij E 25,- 

2242 PRAAG S.v., Onrust op Java. De jeugd van Dipanegara. Een historisch-literaire studie, 1947, 1e druk, halflinnen, 272pp E 12,- 

0851 PRAAG S.v., Sexualiteit en huwelijk bij de volkeren der Aarde: Indonesië, ca 1920, 1e druk, halflinnen, 537pp, ills. E 30,- 

1978 Praamstra O., Een feministe in de tropen. De Indische jaren van Mina Kruseman, 2003, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 111pp, met talrijke foto's, naam op schutblad, z.g.a.n. E 10,- 

2167 Proefstation Midden- en Oost-Java, Vraagbaak voor de koffiecultuur en de koffiebereiding, 1941, 1e druk, linnen, kl.8vo, 537pp, Malang, Kolff, ills., naam op schutblad, niet in de handel geweest E 15,- 

4037 QUISPEL H.v., Nederlandsch-Indië in den tweeden wereldoorlog, 1945, 1e druk, linnen, 246pp, met foto's E 8,- 

1015 Rathgeber T., Economic, social and cultural rights in West-Papua, 2005, 1st edition, paperback, 223pp E 15,- 

1133 Rathgeber T., Wirtschaftliche, soziale und kulturelle rechte in West-Papua. Soziale realitat und politische perspektiven, 2006, 1st edition, paperback, 245pp, name on endpapers, fine copy E 15,- 

0751 RATOE I., Hariati, 1947, 1e druk, karton, novellen over Java, ills,rug l.besch E 4,- 

1446 Reesink P. (red), Semaian 11. Topics in descriptive austronesian linguistics, 1994, 1st edition, stiched, gr.8vo, 291pp, name on endpapers, fine copy E 20,- 

1459 Reesink P. (red), Semaian 11. Topics in descriptive austronesian linguistics, 1994, 1st edition, stiched, gr.8vo, 291pp, name on endpapers E 20,- 

0855 REITSMA S.A., Zwerftochten door Indië, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen, 94pp, met foto's E 5,- 

4241 RHYS L., Aligamè, vriend der Papoea's, (1952), 1e druk, linnen, 240pp, Dr. J. Victor de Bruijn onder de Bergpapoea's in Nieuw-Guinea, naam op schutblad E 12,- 

1396 RHYS L., Aligamè, vriend der Papoea's. Het verhaal over de "Jungle Pimpernel". Dr. J. Victor de Bruijn onder de Bergpapoea's in Nieuw-Guinea, (1952), 1e druk, linnen, 240pp, met foto's, A'dam, Enum, naam op schutblad E 13,- 

1381 RHYS L., Aligamè, vriend der Papoea's. Het verhaal over de "Jungle Pimpernel". Dr. J. Victor de Bruijn onder de Bergpapoea's in Nieuw-Guinea, (1952), 1e druk, linnen, 240pp, met foto's, A'dam, Enum, , bovenk.rug licht beschadigd, naam op schutblad E 10,- 

1345 Rietbergen D., Indonesië - van stad tot kampung, 1e druk, paperback, kl.8vo, 136pp, met talrijke foto's E 5,- 

1360 Rijksen H. (intr.), Zending op Irian Jaya. kerkvisitatie, beeld v opbouw en verwoesting Nipsan, ca.1975, 1e druk, karton, , 199pp, met talrijke foto's, Zending Gereformeerde Gemeenten, bovenk.rug besch. E 8,- 

7810 Röling B.V.A., Nieuw-Guinea als wereldprobleem, Assen, Van Gorcum & Comp., 1958, 1e druk, ingenaaid+omslag, 104pp E 6,- 

4939 Ronkel Ph.S. v., Maleis woordenboek, Groningen, Wolters Noordhoff, 1946, 5e druk, linnen, 370pp, de beste editie van dit beroemde woordenboek, schaars, naam op schutblad, rug vlekkerig E 25,- 

1066 Rossum B. van, Met kompas en parang. Ontdekkingstochten door de binnenlanden van Nieuw-Guinea, 1998, 1e druk, paperback, 214pp, vlekken op zijkant en op 1 pagina, naam op schutblad E 5,- 

8859 Ruiter J.W.E. de, De Goenoeng Salak, 1920, 1e druk, geniet, 7pp, overdruk uit het jaarboek van den Topographischen dienst 1919, + 3 fotopagina's, omslag beschadigd en los E 7,- 

1723 RUTGERS J.C. (bew.), W.H.T.Gairdner - Islam en Christendom, 1912, 2e herz. druk, linnen, , 296pp, incl. boekje met leidraad voor de bestudeering, ills(f/k),hoek uit schutblad, pakket E 8,- 

1622 RUTGERS S.J., Indonesië. Het Koloniale systeem in de periode tussen de eerste en de tweede wereldoorlog, A'dam, Pegasus, 1947, 1e druk, halflinnen, 252pp E 14,- 

1163 Ruysch W.A., Antiquity and survival. An international review of traditional art and culture. no.5 New Guinea, 1956, 1st edition, stiched, gr.8vo, 130pp, with numerous photographs, signs of usage, rug besch. E 10,- 

1156 Ruysch W.A., Antiquity and survival. An international review of traditional art and culture. No.5 New Guinea, 1956, 1st edition, paperback, gr.8vo, 130pp, with numerous photographs, rug besch. E 7,- 

1135 Ruysch W.A., Antiquity and survival. An international review of traditional art and culture. NO.5 New Guinea, 1956, 1st edition, stiched, gr.8vo, 130pp, with numerous photographs, name on endpapers, naamsticker op voorkant, bovenk.rug slightly damaged E 12,- 

4844 SALAK K., Dwars door de wildernis. Reisverslag van een jonge vrouw door Papoea-Nieuw-Guinea, THB, 2003, 1e druk, paperback, 368pp, mooi ex., naam op schutblad, pakket E 7,- 

1558 Sapioper A., Reisverslag Nationaal Papoea vereniging '95 West Nieuw Guinea, 2005, 1e druk, geniet, 27pp, met foto's E 4,- 

3448 Saulnier T., Tussen hemel en moeras. 7 maanden dwars door de obkende gebieden van Nieuw-Guinea, Lochem, de Tijdstroom, 1962, 1e druk, linnen, gr.8vo, 305pp, met talrijke foto's, rug aan 1 kant los, pakket E 10,- 

3534 Schaay J.H., Een rank aan de ware wijnstok, ca.1990, 1e druk, geniet, 50pp, met foto's, over zendelingenwerk in Indonesië, gebruikssporen E 5,- 

7809 SCHMIDT H., In de greep van Soekarno. Achtergronden van een proces tegen een Nederlander, Sijthoff, 1961, 1e druk, linnen, 256pp, ills.(f), hoek uit schutblad E 7,- 

0859 SCHOKKING H., Tusschen polder en sawah, A'dam, Ploegsma, 1936, 1e druk, karton, 116pp, over immigratie en emigratie E 6,- 

3133 SCHOOREL A.F., Handleiding voor de theecultuur, 1949, 1e druk, linnen, 344pp, met talrijke foto's, over Java E 22,- 

1681 Schoorl J.W., Kultuur en kultuurveranderingen in het Moejoe-gebied, 1957, 1e druk, ingenaaid, 298pp, ex bibliotheek exemplaar E 10,- 

3548 Schoot H.A. van der, Het Mimika- en Asmatgebied (West-Irian) voor en na de openlegging, 1969, 1e druk, ingenaaid, 262pp, net ex bibl.exemplaar, incl. los bijgevoegde kaart, cellotape op schutblad E 25,- 

7680 Schulberg L., Das frühe Indien, 1969, 1st edition, hcloth, 4vo, 190pp, with numerous photographs, A'dam, Time-Life E 8,- 

1851 SCHWEITZER A., de Wereldbeschouwing der Indische denkers, H.D.Tjeenk Willink, 1935, 1e druk, linnen, roestvlekkig. E 8,- 

4173 Slinger N.H., Een reis naar Indië, 1e druk, halflinnen, 4vo, 38pp, Zaandam, Keg's theehandel, plaatjesalbum, incl. losse landkaart, rug besch., hoeken band l.beschadigd E 15,- 

5331 SLUITER W., Per Stoomvaart-My Nederland naar Java, ca.1925, 1e druk, linnen, kl.4vo, geillustreerd door Willy Sluiter, uitg. Stoomvaart Mij "Nederland", 25 tekeningen waarvan 13 in kleur, in prachtige staat, pakket E 85,- 

0860 SMEDTS M., Geen tabak geen Hallelujah. Het leven van de laatste mensen uit de steentijd, 1956, 1e druk, kunstleer, 192pp, met foto's, Over de Kapaukoe`s bij de Wisselmeren in Centraal Nieuw-Guinea E 9,- 

3462 SMEDTS M., Geen tabak geen Hallelujah. Het leven van de laatste mensen uit de steentijd, 1956, 1e druk, kunstleer, 192pp, met foto's, met foto's, Over de Kapaukoe`s bij de Wisselmeren in Centraal Nieuw-Guinea, naam op schutblad E 9,- 

3481 Smedts M., Geen tabak geen Hallelujah. Het leven van de laatste mensen uit de steentijd, 1956, 1e druk, kunstleer+besch.omslag, 192pp, met foto's, met foto's, Over de Kapaukoe`s bij de Wisselmeren in Centraal Nieuw-Guinea, naam op schutblad E 12,- 

3504 Smedts M., Geen tabak geen Hallelujah. Het leven van de laatste mensen uit de steentijd, 1956, 1e druk, kunstleer+besch.omslag, 192pp, met foto's, met foto's, Over de Kapaukoe`s bij de Wisselmeren in Centraal Nieuw-Guinea, naam op schutblad E 11,- 

6103 Smit C., De indonesische quaestie. De wordingsfeschiedenis der souvereiniteitsoverdracht, Leiden, E.J.Brill, 1952, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 290pp E 14,- 

4235 SMULDERS R.M., Een stem uit het veld. Herinneringen van de Ritmeester-Adjudant van Generaal S.H. Spoor, 1988, 1e druk, ingenaaid, 144pp, met talrijke foto's E 8,- 

1623 Sneekes J., Hadden ze ons maar wild gelaten, 1987, 1e druk, ingenaaid, 88pp, met foto's, Aartsbroederschap van OL Vrouwe van het HH, 3 beschadigingen op achterkant E 5,- 

1594 Sneekes J., Hadden ze ons maar wild gelaten, 1987, 1e druk, ingenaaid, 88pp, met foto's, Aartsbroederschap van OL Vrouwe van het HH E 7,- 

1516 Soerojo S., Siapa menabur angin akan menuai badai, 1988, 1e druk, cloth+dj, 624pp, with photographs, name on endpapers, pakket E 15,- 

1251 Solenberger R.R., The social and cultural position of Micronesian Minorities on Guam, 1953, 1st edition, paperback, kl.4vo, 11pp, South Pacific Commission, name on endpapers E 12,- 

9864 STANLEY JONES E., Christus langs den Indischen heirweg, A'dam, J.H.Paris, 1930, 7e druk, linnen, 206pp, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 

0861 STANLEY JONES E., Opnieuw langs den Indischen heirweg, 1940, 1e druk, ingenaaid, 278pp, roestvlekkig. E 4,- 

4429 STAPEL F.W., Geschiedenis van Nederlandsch-Indië, A'dam, Meulenhoff, 1943, 2e herz. druk, halflinnen, 8vo, 346pp, illustraties (foto's/tekeningen), pakket E 10,- 

4511 STAPEL F.W., Geschiedenis van Nederlandsch-Indië, A'dam, Meulenhoff, 1943, 2e herz. druk, halflinnen+l.besch.omslag, 8vo, 346pp, illustraties (foto's/tekeningen), pakket E 12,- 

4482 STAPEL F.W., de Oostindische Compagnie en Australië, A'dam, van Kampen, 1937, 1e druk, ingenaaid, 159pp, ills. E 5,- 

3465 STAPEL F.W., de Oostindische Compagnie en Australië, A'dam, van Kampen, 1943, 2e druk, halflinnen, ills. E 6,- 

3791 STAPEL F.W. (red.), Geschiedenis van Nederlandsch Indië, Amsterdam, Joost van den Vondel, 1938-40, 1e druk, linnen, 4vo, ca.1800pp, dl 2 t/m 5 van de 5 delen. ills, l.besch. E 75,- 

1634 Stratenus R.J., Een voorlopig onderzoek naar de economische vooruitzichten in Nederlands Nieuw Guinea, A'dam, J.H.Paris, 1952, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 170pp, potloodaantekeningen, naam op schutblad E 11,- 

6178 Sukarno, Sarinah. De taak van de vrouw in de strijd van de Republiek Indonesië, 1966, 1e druk, paperback, 262pp E 6,- 

7933 SWELLENGREBEL J.L., Kerk en tempel op Bali, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 318pp, met foto's, pakket E 12,- 

7934 SWELLENGREBEL J.L., Kerk en tempel op Bali, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, linnen, 318pp, ills.(f), rug licht gevlekte band, met foto's E 10,- 

4240 SWELLENGREBEL J.L., Kerk en tempel op Bali, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, linnen+omslag, 318pp, ills.(f), omslag gevlekt E 12,- 

0865 SWELLENGREBEL J.L., Kerk en tempel op Bali, 1948, 1e druk, linnen, 318pp, ills.(f), licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 

6821 Tadema Sporry B., Betoverend Bali, van Dishoeck, 1978, 1e druk, paperback, kl.4vo, 172pp, met foto's, de eerste 5 pagina's liggen los, naam op schutblad E 6,- 

4774 TELDER P., de Zon tegemoet, A'dam, J.H.Paris, 1937, 1e druk, linnen, 224pp, over o.a. Java & Sumatra, met foto's, hoek uit schutblad E 6,- 

5632 Termorshuizen G. (red), Rondom Daum, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1997, 1e druk, paperback, 134pp, met foto's, naam op schutblad E 7,- 

3898 TERPSTRA H., Insulinde. Nederland's verleden in het verre oosten, Den Haag, W.van Hoeve, 1949, 1e druk, linnen+omslag, 176pp, ills(f/k) E 12,- 

3555 Tichelman G.L., Draaiboek van Nieuw Guinee, ca.1950, 1e druk, karton, 82pp, met foto's, naam op schutblad E 10,- 

3551 Tichelman G.L., Draaiboek van Nieuw Guinee, ca.1950, 1e druk, karton, 82pp, met foto's, l.gebruikssporen E 7,- 

1539 Tichelman G.L., Draaiboek van Nieuw Guinee, ca.1950, 1e druk, karton, 82pp, met talrijke potloodstrepen, l.gebruikssporen E 6,- 

8513 Tichelman G.L. e.a., Nieuw-Guineesche oerkunst, Den Haag, W.van Hoeve, 1944, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 48 pp + 41 platen, Serie: Vormen en verbeeldingen in Indonesië. No. 1 E 15,- 

3153 TICHELMAN G.L. / MEURS H.v. (red.), Indië roept, Holkema & Warendorf, 1947, 1e druk, linnen, kl.4vo, 208pp, met talrijke foto's E 10,- 

2305 TUINZING A.J.P., Koloniale macht. De blanke wereldheerschappij in gevaar?, A'dam, van Kampen, 1936, 1e druk, ingenaaid, 200p E 10,- 

4577 UHLIG H., NEUBAUER HF, LEEMANN A., ROLL W., Indonesië in opkomst, Amerongen, W.Gaade, 1974, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 268pp, met talrijke kleurenfoto's E 13,- 

8614 Uit De Bos T., Plantkunde voor het voortgezet onderwijs in Indonesië, Groningen, Wolters Noordhoff, 1948, 8e druk, linnen, 178pp, met talrijke foto's en tekeningen E 8,- 

4034 UTRECHT E., Ambon. Kolonisatie, dekolonisatie en neo-kolonisatie, A'dam, van Gennep, 1971, 1e druk, paperback, 136pp, ills, naam op voorplat, tekst op titelblad E 7,- 

1662 Utrecht E., Papoea's in opstand. het verzet van de papoea's tegen het Indonesische bewind in West Irian, 1978, 1e druk, ingenaaid, 96pp, boordevol groene strepen E 4,- 

1616 Veeger L.M., Papoea-dorpsverzorgsters. Een sociaal-hygienisch experiment in Nederlands Zuid Nieuw-Guinea, 1959, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 143pp, l.gebruikssporen E 9,- 

2288 VEER P. v.'t, Nieuw-Guinea tegen wil en dank, A'dam, Querido, 1960, 1e druk, pocket, 160pp, ills(k/t),over politieke, econ. & culturele problemen E 6,- 

5269 VERKUYL J., De achtergrond van het indonesische vraagstuk, Daamen, 1946, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp E 5,- 

1700 Verschueren J. e.a., Nieuw Guinea uw naam is wildernis, 1950, 1e druk, linnen, 189pp, met foto's, met enkele rode penstrepen achterin, naam op schutblad E 7,- 

4532 VERSTAPPEN H.Th., Djakarta Bay. A geomorphological study on shoreline development, 1953, 1st edition, stiched, 8vo, 102pp, Den Haag, Trio, Thesis, with folding maps E 16,- 

1521 Vitoria F. de, Koloniale problemen. Relectio de Indis. Vertaling en tekst, 1932, 1e druk, ingenaaid, 167pp, Utrecht, Dekker & van de Vegt E 12,- 

0869 VLEKKE B.H.M., Geschiedenis van den Indischen archipel van het begin der beschaving tot het doorbreken der nationale revolutie, 1947, 1e druk, halflinnen, 526pp, ills,licht smoezelig, pakket E 7,- 

1954 VLUGT E.v.d., Azië in vlammen. Het communisme in het oosten, W.P.van Stockum & Zn, 1951, 1e druk, linnen, 300pp, ills(f/k),tekst op schutblad E 10,- 

1510 Vos B., Naar het Sneeuwgebergte, 1992, 1e druk, paperback, 259pp, naam op schutblad, naam op titelblad E 4,- 

4175 VRIES D.de, Indonesië in een rugzak, 1992, 6e druk, paperback, 200pp E 4,- 

3421 Vries I. de, Acceptatie en Resistentie. ecologisch milieu, heksen en genusverhoudingen en de reacties van twee Danigroepen op de vestiging van de blanken, 1987, 1e druk, ringband, 4vo, 117pp, over voormalig Nieuw Guinea, met potloodaantekeningen, naam op schutblad E 10,- 

9996 Vries I. de, Acceptatie en Resistentie. ecologisch milieu, heksen en genusverhoudingen en de reacties van twee Danigroepen op de vestiging van de blanken, 1987, 1e druk, ringband, 4vo, 117pp, over voormalig Nieuw Guinea, met enkele penaantekeningen E 10,- 

1999 Vries I. de, Acceptatie en Resistentie. ecologisch milieu, heksen en genusverhoudingen en de reacties van twee Danigroepen op de vestiging van de blanken, 1987, 1e druk, ringband, 4vo, 117pp, over voormalig Nieuw Guinea, met talrijke penaantekeningen E 7,- 

1966 Vries Tj.S. de (red), Een open plek in het oerwoud. Evangelieverkondiging aan het volk van Irian Jaya, 1983, 1e druk, karton, gr.4vo, 243pp, met talrijke foto's, Groningen, De Vuurbaak, naam op schutblad E 8,- 

1988 Vries Tj.S. de (red), Een open plek in het oerwoud. Evangelieverkondiging aan het volk van Irian Jaya, 1983, 1e druk, karton, gr.4vo, 243pp, met talrijke foto's, Groningen, De Vuurbaak, naam op schutblad E 9,- 

5191 VRIJBURG G.S., Een ereschuld ingelost. 25 jaar na de capitulatie van Japan: het einde van de Tweede Wereldoorlog, ca.1970, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 144pp, met talrijke foto's E 10,- 

3781 VROOLAND L., Ind(ones)ië. Een tropenjournaal, A'dam, Scheltens & Giltay, (1949), 1e druk, linnen, 304pp, met talrijke foto's, pakket E 14,- 

3040 Wagenaar L., In het kielzog van de VOC, ANWB, 1996, 1e druk, ingenaaid, 107pp, met talrijke ills. E 6,- 

4902 Wagner F.A., Indonesië, A'dam, Elsevier, 1961, 1e druk, linnen, 271pp, serie "Kunst der wereld", met talrijke ingeplakte kleurenfoto's, in kartonnen box, z.g.a.n., pakket E 12,- 

4290 WAL S.L. v.d., Besturen overzee. Herinneringen van oud-ambtenaren bij het binnenlands bestuur in Nederlandsch-Indië, 1977, 1e druk, linnen, 334pp, Franeker, T.Wever, met foto´s, pakket E 8,- 

5189 WASSING R., Adoeh, Indië! Het beste van Hein Buitenweg, 1992, 1e druk, karton, 4vo, 112pp, z.g.a.n. E 15,- 

2757 Weber-van Bosse A., Een jaar aan boord H.M.Siboga, (1904), 2e druk, linnen, 335pp, met foto's, boekblok ligt los in de band, verder goed ex, naam op schutblad E 25,- 

7928 WECHEL P.te, Amiroé-beelden uit het Dajaksche volksleven, A'dam, Scheltema & Holkema, 1924, 1e druk, linnen, 224pp, naam op schutblad, met foto's, pakket E 15,- 

3595 Wentink J.J., Nieuw Guinea. Schone slaapster, word wakker!, Voorhoeve, ca.1955, 1e druk, karton, 125pp, met foto's, naam op schutblad, met talrijke potloodonderstrepingen E 8,- 

3588 Wentink J.J., Nieuw Guinea. Schone slaapster, word wakker!, Voorhoeve, ca.1955, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 125pp, met foto's, naam op schutblad, naam op titelblad E 12,- 

1482 Werff S. van der, Nieuw-Guinea. Fotoboek van land en volk, ca.1955, 1e druk, ingenaaid, los in de band e.a. gebruikssporen E 4,- 

4236 WERTHEIM W./WERTHEIM-GIJSE WEENINK H., Vier wendingen in ons bestaan. Indië verloren, Indonesië geboren, Breda, de Geus, 1991, 1e druk, paperback, 366pp, met foto's, pakket E 9,- 

2422 WESTRA H., De Nederlandsch-Indische staatsregeling, Leiden, Martinus Nijhoff, 1934, 2e druk, linnen, 264pp, licht roestvlekkige pagina's., met talrijke onderstrepingen met kleurpotlood E 7,- 

5840 Whitten T./Cubitt G., Ongerept Indonesië. De biologische diversiteit van Indonesië, 1993, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 208pp, met talrijke foto's E 9,- 

0873 WIELENGA D.K., de Zending op Soemba, 1949, 2e druk, linnen, 320pp, uitgebruikssporenregister, met foto's ,gevl. E 11,- 

1730 WIEMANS A.J.G.A., het Financieel administratief stelsel van Nederlands-Indië dl.1, 1926, 1e druk, halflinnen, 210pp, Voorplat ontbreekt E 7,- 

5831 Witjes B. e.a., Indonesië, 1990, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 320pp, met talrijke foto's, St.Teleac, naam op schutblad E 12,- 

0874 WOLLER J., Als officier van gezondheid naar Nederlands-Indië, ca 1935, 1e druk, halflinnen, 277pp, rug verschoten E 6,- 

6201 Wormser C.W., Bergenweelde, 1935, 4e druk, karton, 4vo, 195pp, boven- en onderk.rug besch., vlekkerig E 15,- 

7929 WORMSER C.W., Drie en dertig jaren op Java dl. III. In het dagbladwezen, W.ten Have, ca.1945, 4e druk, linnen, gr.8vo, 192pp E 7,- 

5682 WORMSER C.W., Drie en dertig jaren op Java dl. II. In de bergen, W.ten Have, 1935, 4e druk, linnen, gr.8vo, 192pp E 10,- 

0875 WORMSER C.W., Drie en dertig jaren op Java dl. 2 en 3, W.ten Have, ca.1940, 1e druk, linnen, 428pp, ills(t) E 18,- 

2804 WORMSER C.W., Journalistiek op Java, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1940, 1e druk, halflinnen, ills E 7,- 

0877 WORMSER C.W., Ontginners van Java, 1942, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 102pp, met foto's E 5,- 

5680 Wormser C.W. (red.), Wat Indië ontving en schonk, A'dam, Wereldbibliotheek, 1946, 1e druk, linnen, kl.4vo, 300pp, met foto's E 10,- 

2862 WRIGHT R., De Kleurbarrière. Een verslag van de conferentie van Bandung, Den Haag, W.van Hoeve, 1957, 1e druk, karton+omslag, 204pp, ills(f) E 7,- 

0222 Zijlmans G.C., Eindstrijd en ondergang van de Indische bestuursdienst. Het corps binnenlands bestuur op Java 1945 - 1950, 1985, 1e druk, karton+omslag, 374pp, met foto's, pakket E 12,- 

4396 Zwaan J., Nederlands-Indië 1940-1946 I.Gouvernementeel intermezzo 1940-1942, 1e druk, karton, 4vo, 269pp, met talrijke foto's E 10,- 


HOOFDPAGINA