8907 Brieven aan een Afghaanse vrouw, 2003, 1e druk, ingenaaid, 64pp, z.g.a.n. E 5,- 
4258 Castalia. Jaarboekje aan de Fraaie Letteren gewijd. Jaargang 1872, 1871, 1e druk, linnen, kl.8vo, 303pp, met 5 fraaie staalgravures, o.a. P.F. Brunings. J.J.L. Ten Kate, L.J.F. Tinbergh, O.G. Smit, J. Gram, W.E.N. Muskeyn, E. Laurillard, J.J. Cremer en G.J. Spoor, goud op snede, licht roestvlekkige pagina's., l.gebruikssporen E 25,- 
4260 Castalia. Jaarboekje aan de Fraaie Letteren gewijd. Jaargang 1868, 1867, 1e druk, linnen, kl.8vo, 294pp, met 5 fraaie staalgravures, o.a. P.F. Brunings. J.J.L. Ten Kate, E. Laurillard, J.v.Lennep, goud op snede, licht roestvlekkige pagina's., mooi ex, echter boekblok los van de band E 20,- 
3622 Daar moet veel strijds gestreden zijn, 1944, 1e druk, geniet, 18pp, Clandestien, uitg. De Poolpers, Geheel uit de hand gezet en op de handpers gedrukt op Ossekop-papier. De Jong 166 E 10,- 
6924 Engelbewaarder winterboek 79, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 220pp, Engelbewaarder winterboek 1979 E 7,- 
7949 Geuzenliedboek. Tweede vervolg, 1944, 1e druk, halflinnen, 192pp, genummerd ex. nr. 227, clandestien E 12,- 
7954 Geuzenliedboek. Derde vervolg, 1945, 1e druk, halflinnen, 128pp, genummerd ex. nr. 3815 E 8,- 
8965 Goed geboerd. 80 scbrijvers, 26 tekenaars en één bord voor Ary, 1e druk, ingenaaid, 175pp, opl.1000 ex, niet in de handel geweest E 7,- 
3067 Historie van Willem Leevend. Naverteld door mevr. van Westrheene, Zutphen, Thieme, 1872, 1e druk, linnen, kl.form., 578pp, naverteld door mevr.v.Westrheene E 5,- 
6945 Jan Campert-prijzen 2007, 2008, 1e druk, paperback, 168pp E 5,- 
3633 Publicaties over Multatuli in reprint, 1964, 1e druk, paperback, 208pp, schutblad ontbreekt E 5,- 
9417 Een Schoon Liedekens-boeck genaamd Het Antwerpsch Liedboek van 1544, Den Haag, Boucher, 1941, 1e druk, halflinnen, , 384pp, opl. 1500 ex, ills., naam op schutblad E 12,- 
9018 De vermakelijke lotgevallen van Tijl Uilenspiegel, Den Haag, Kruseman, 1972, 1e druk, kunstleer, kl.8vo, 250pp, gelimiteerde opl. E 5,- 
3878 (RANDWIJK H.M.v.), Celdroom in het oorlogsjaar 1943, 1945, 2e druk, halflinnen, 4vo, 24pp, 2 Kleurendruk, Bijzondere uitgave op naam aangeboden, onafgesnedeneden, rug licht beschadigd E 12,- 
6996 AAFJES B., Capriccio Italiano. Een reisboek over Italië, A'dam, Meulenhoff, 1957, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.form, 210pp, met foto's E 5,- 
0002 AAFJES B., Circus, Den Haag, Boucher, 1948, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, kl.8vo, 120pp, ills(t) E 6,- 
5323 AAFJES B., In de Nederlanden zingt de tijd, A'dam, Meulenhoff, 1976, 1e druk, linnen+omslag E 5,- 
0011 AAFJES B., In den beginne, A'dam, Querido, 1952, 3e druk, ingenaaid, 58pp E 3,- 
0006 AAFJES B., een Laars vol rozen, 1947, 2e druk, halflinnen+besch.omslag, besch.omsl,licht roestvlekkige pagina's E 3,- 
1529 AAFJES B., Logboek voor "Dolle Dinsdag", A'dam, Meulenhoff, 1956, 1e druk, karton+l.besch.omslag, ills. E 5,- 
2016 AAFJES B., Logboek voor "Dolle Dinsdag", A'dam, Meulenhoff, 1956, 1e druk, karton+l.besch.omslag, illustraties (foto's/tekeningen) E 4,- 
3799 AAFJES B., Pet en Petra en het geheim van de bouwkunst, A'dam, Ploegsma, 1967, 1e druk, karton+besch.omslag, 160pp, ills E 5,- 
3227 AAFJES B., Schoonheid van de mijnstreek, 1957, 1e druk, karton, gr.form., 26pp, ills.(f) E 6,- 
2591 AAFJES B., Het Troje van het carboon. Staatsmijnen in Limburg, 1961, 2e druk, linnen+omslag, gr.form, 148pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 12,- 
2824 ABELEVEN W., Tumult in Veere, ca.1950, 1e druk, halflinnen, gr.form., 64pp, ills. E 5,- 
6026 Abrahams F., Ben je onze trouwdag vergeten?, 2008, 1e druk, paperback, 220pp, GESIGNEERD E 5,- 
8333 ADEMA VAN SCHELTEMA C.S. C.S., Kunstenaar en samenleving. De plaats van den kunstenaar in zijn volk en zijn tijd van 500 voor Christus tot op onze dagen, R'dam, W.L.Brusse, 1922, 1e druk, linnen, 560pp, met 6 houtsneden door B.Essers, naam op schutblad, pakket E 10,- 
8874 Akker I. van den, knipoog a twinkle, 2004, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp, nr.161 van 500 genummerde ex. E 10,- 
9030 Akker W. van den, Het goud van de Hugenoten, 2000, 1e druk, paperback, 224pp, mooi ex E 5,- 
7016 Alberdingk Thijm C., Een Koninklijke Misdaad. Roman uit onze dagen. Bewerkt naar gedenkschriften eener onlangs overdenen prinses, ca.1890, 3e druk, linnen, 212pp, Dordrecht, J.P.Revers, naam op schutblad E 8,- 
7884 Alberts A., Aan Frankrijk uitgeleverd, A'dam, van Oorschot, ca.1970, 3e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 141pp, hoek uit schutblad E 4,- 
6148 Alberts A., De Franse slag, A'dam, J.H.Paris, 1963, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 142pp, naam op schutblad E 9,- 
3603 ALBERTS A., Haast hebben in september, A'dam, van Oorschot, (1975), 1e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 5,- 
7393 Alberts A., De honden jagen niet meer, A'dam, van Oorschot, 1979, 1e druk, linnen+omslag, 81pp E 10,- 
7416 Alberts A., In en uit het paradijs getild, A'dam, van Oorschot, ca.1975, 1e druk, ingenaaid, 193pp E 6,- 
10019 ALBERTS A., Inleiding tot de kennis van de ambtenaar, A'dam, van Oorschot, 1986, 1e druk, ingenaaid, 122pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 5,- 
4337 ALBERTS A., Inleiding tot de kennis van de ambtenaar, A'dam, van Oorschot, 1986, 1e druk, ingenaaid, 122pp, enkele onderstrepingen, meest met potlood E 5,- 
10018 Alberts A., J.Bernlef e.a. - Inleiding tot de kennis van A.Alberts, A'dam, van Oorschot, 1986, 1e druk, paperback, 40pp E 4,- 
4528 ALBERTS A., De Utrechtse herinneringen, A'dam, van Oorschot, 1983, 1e druk, paperback, 120pp, l.gebruikssporen E 5,- 
4905 ALBERTS A., De Utrechtse herinneringen, A'dam, van Oorschot, 1983, 1e druk, paperback, 120pp E 5,- 
7874 ALBERTS A., Een venster op het Buitenhof, A'dam, van Oorschot, 1987, 2e druk, ingenaaid, 149pp E 5,- 
8989 Alberts A., Het zand voor de kust van Aveiro, A'dam, van Oorschot, 1982, 2e druk, ingenaaid, 106pp, naam op schutblad E 5,- 
4335 ALBERTS A., De zilveren kogel, A'dam, van Oorschot, 1984, 1e druk, ingenaaid, 141pp, hoek uit schutblad E 6,- 
6431 ALBERTS A. A., Op weg naar het zoveelste reich, A'dam, van Oorschot, 1990, 1e druk, ingenaaid, 82pp, vlek op voorplat E 5,- 
5416 Allas Y., Een nagelaten verhaal, 2010, 3e druk, paperback, 270pp, z.g.a.n. E 9,- 
1067 ANDEL RIPKE O.v., Kinderleven en mensenlot. Figuren uit oude sprookjes uitgebeeld in typen van onze tijd, 1952, 1e druk, karton, geillustreerd door Dicke O., 168p E 4,- 
7046 Andreus H., Het overige werk. Dramatisch werk, vertalingen en andere teksten, Bert Bakker, 1995, 1e druk, linnen+omslag, kl.8vo, 720pp, dundruk, tekst op schutblad E 13,- 
0017 ANDRIES M., het Geduld, A'dam, Bezige Bij, 1963, 1e druk, paperback E 3,- 
0303 Anker R., Een soort Engeland, A'dam, Querido, 2001, 1e druk, paperback, 268pp, z.g.a.n. E 5,- 
1604 Anstadt S., Een eigen plek, Den Haag, BZZToH, 1993, 4e druk, paperback, 160pp, z.g.a.n. E 4,- 
7491 Antwerpen M. v., Net als een klein kind heb ik er behoefte aan geapkt te worden met liefde, 1973, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 121pp, ills. E 4,- 
2072 Appel R., Los geld, 2006, 1e druk, paperback, 267pp, iets scheefgelezen E 5,- 
8856 Appel R., Noodzakelijk kwaad, Bert Bakker, 2002, 1e druk, paperback, 270pp, iets scheefgelezen E 6,- 
6265 Arnoni M.`S., Fela J., 1983, 1e druk, linnen+omslag, 80pp E 7,- 
6549 Arnoni M.S., De laatste verhalen, 1985, 1e druk, paperback E 4,- 
6512 Asser E./Bruynesteyn D., Eli & Dik. Strip limerick, Baarn, Fontein, 1988, 1e druk, paperback, gr.8vo, 191pp, met talrijke ills. E 5,- 
7439 Auwera F., Zelfportret met gesloten ogen, A'dam, Bezige Bij, 1973, 1e druk, ingenaaid, l.boekblok scheef (scheefgelezen). E 4,- 
2363 BAKKER P., Scheepspraat, 1949, 3e druk, halflinnen, kl.form., 64pp, ills,licht gevlekte band, naam op schutblad E 5,- 
3640 BAKKER, S. e.a., Bert Schierbeek en het onbegrensde. Een inleidende studie over de experimentele romans, A'dam, Bezige Bij, 1980, 3e druk, paperback, 328pp E 7,- 
1958 BALDER M., Parade der verdrukten, 1955, 1e druk, linnen, 212pp, Nederlandse OORLOGSVERZEN E 15,- 
8637 Balkt H.H. ter, Verkeerde raadhuizen, 1986, 1e druk, ingenaaid, 82pp, Gelderse cahiers, opl. 750 ex., met zes etsen van Ronald Tolman E 6,- 
6558 Bastet F.L., Duizendjarig dolen. Wandelingen door de antieke wereld, 1978, 1e druk, paperback, 224pp, met foto's, l.gebruikssporen E 5,- 
2210 BASTET F.L., lava, A'dam, Arbeiderspers, 1963, 1e druk, ingenaaid E 3,- 
7307 Bastet F.L., De stoptrein en andere verhalen, 1989, 1e druk, paperback, 173pp E 5,- 
0022 BEAUVOIR S.de, Memoires/ Herinneringen v.e. welopgevoed meisje, 1970, 3e druk, linnen+omslag, naam op schutblad E 6,- 
0024 BEEK G.v., Een hand boven de ogen, Den Haag, Stols, 1960, 1e druk, linnen+omslag, naam op schutblad E 8,- 
6182 BEEK G.v., de steek van een schorpioen, A'dam, Querido, 1968, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, naam op schutblad E 8,- 
5338 Beijnum K. v., De oesters van Nam Kee, A'dam, Bezige Bij, 2010, 17e druk, paperback, 319pp E 5,- 
5980 Bekker R. de e.a., De vliegende panters. Sex + hype, Van Tuinbouw tot Turbotwins, Baarn, Thomas Rap, 2002, 1e druk, paperback, z.g.a.n. E 5,- 
0025 BELCAMPO, (inl) de Arts in de S.F.- literatuur, 1969, 1e druk, ingenaaid E 3,- 
6590 Belcampo, De filosofie van het belcampisme, A'dam, Kosmos, 1972, 1e druk, ingenaaid, 294pp, l.gebruikssporen, pakket E 6,- 
0027 BERGE H.C. ten, Canaletto en andere verhalen, 1969, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 4,- 
0028 BERGE H.C.ten, de Beren van Churchill, 1978, 1e druk, paperback, gebr E 4,- 
5337 BERGE H.ten, Vaders van tien. Verhaal van een jeugd die even volwassen mocht zijn, Den Haag, BZZToH, 2002, 1e druk, karton+omslag, z.g.a.n. E 7,- 
4220 BERK M., Memoires van een dame uit de goot van het amusement, Amsterdam, Atlas, 2003, 1e druk, paperback, 240pp, ills, Herinneringen aan haar jaren op de planken, met name het cabaret in de jaren vijftig en zestig E 7,- 
5388 BERK M., Oma en opa boek, 1998, 2e druk, paperback E 4,- 
7421 Bernlef J., Anekdotes uit een zijstraat, A'dam, Querido, 1978, 1e druk, paperback+omslag, 148pp E 5,- 
7627 Bernlef J., Drie eilanden. Sneeuw, meeuwen onder ijsbergen, A'dam, Querido, 1987, 2e druk, paperback, 292pp E 7,- 
1064 Bernlef J., Hersenschimmen, A'dam, Querido, 1990, 28e druk, linnen+omslag, kl.8vo, 166pp E 7,- 
0031 BERNLEF J., Paspoort in duplo, A'dam, Querido, 1966, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 4,- 
0029 BERNLEF J., de Stoel, A'dam, Querido, 1973, 1e druk, paperback, naam op schutblad E 4,- 
0030 BERNLEF J., de Taal van het hart, 1974, 1e druk, paperback, ills E 3,- 
4339 Bernlef J. e.a., Inleiding tot de kennis van A.Alberts, A'dam, van Oorschot, 1986, 1e druk, paperback, 39pp, met portret E 4,- 
6168 BERNLEF J. e.a., Inleiding tot de kennis van A.Alberts, A'dam, van Oorschot, 1986, 1e druk, paperback, 40pp E 4,- 
1995 BEVERSLUIS M., de Cracht van 't land bestaedt, 1937, 1e druk, linnen, nr.36 van de 50 genummerde en gesigneerde exemplaren E 65,- 
5659 Biesheuvel J.M.A., Brommer op zee, A'dam, Meulenhoff, 1982, 1e druk, paperback, 220pp, Nawoord Karel van het Reve, naam op schutblad E 6,- 
3736 BIESHEUVEL J.M.A., Duizend vlinders, A'dam, Meulenhoff, 1981, 1e druk, ingenaaid, 296pp, tekst op schutblad E 6,- 
9880 BIESHEUVEL J.M.A., Godencirkel, A'dam, Meulenhoff, 1986, 3e druk, ingenaaid, 214pp, z.g.a.n. E 5,- 
3084 BIESHEUVEL J.M.A., het nut van de wereld, A'dam, de Harmonie, 1975, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 8,- 
7426 BIESHEUVEL J.M.A., Reis door mijn kamer, A'dam, Meulenhoff, 1985, 3e druk, ingenaaid, 198pp E 5,- 
3072 BIESHEUVEL J.M.A., De steen der wijzen, A'dam, Meulenhoff, 1983, 1e druk, paperback, 200pp, l.gebruikssporen E 5,- 
4087 BIESHEUVEL J.M.A., De steen der wijzen, A'dam, Meulenhoff, 1983, 1e druk, paperback, 200pp E 5,- 
10021 BIESHEUVEL J.M.A., Het wonder, A'dam, Meulenhoff, 1995, 2e druk, karton+omslag, kl.8vo, 141pp, naam op schutblad E 4,- 
9824 BIESHEUVEL J.M.A., Het wonder, A'dam, Meulenhoff, 1995, 2e druk, karton+omslag, kl.8vo, 141pp E 4,- 
7447 BIESHEUVEL J.M.A., Zeeverhalen, A'dam, Meulenhoff, 1985, 1e druk, karton, 229pp E 5,- 
7584 Biezen J., Atalanta, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1972, 1e druk, paperback, 156pp E 4,- 
0033 BILDERDIJK W., div. auteurs-Mr.W.BILDERDIJK (Gedenkboek), HÖV, 1906, 1e druk, linnen, 468pp, ills w.o. een portret,gr.form,licht roestvlekkige pagina's E 20,- 
9804 Bilderdijk W., Kort verhaal van eene aanmerkelijke luchtreis en nieuwe planeetontdekking, ca.1970, 1e druk, paperback, 98pp E 5,- 
0035 BINNENDIJK D.A.M., Mijn en dijn, 1941, 1e druk, ingenaaid, naam op schutblad E 5,- 
2547 BINNENDIJK D.A.M., Een protest tegen de tijd. Inleiding tot de poëzie van P.C.BOUTENS, A'dam, Meulenhoff, 1945, 1e druk, halflinnen, 52pp E 4,- 
7441 BLAMAN A., Eenzaam avontuur, 1949, 2e druk, linnen, tekst op schutblad E 6,- 
10014 BLAMAN A., Eenzaam avontuur, A'dam, Meulenhoff, 1953, 7e druk, kunstleer+besch.omslag E 4,- 
1250 BLAMAN A., Fragmentarisch. Nagelaten proza, A'dam, Meulenhoff, 1978, 1e druk, paperback, 232pp E 5,- 
3102 BLAMAN A., de Kruisvaarder, A'dam, Meulenhoff, 1950, 1e druk, linnen, 108pp, naam op schutblad E 4,- 
0044 BLAMAN A., Over zichzelf en anderen, 1963, 1e druk, pocket, l.gebr E 3,- 
0041 BLAMAN A., de Verliezers, A'dam, Meulenhoff, 1965, 6e druk, linnen+l.besch.omslag E 6,- 
0040 BLAMAN A., de Verliezers, 1960, 1e druk, linnen+besch.omslag E 7,- 
6371 BLAMAN A. A., Vrouw en vriend, A'dam, Meulenhoff, ca.1948, 1e druk, linnen, rug verschoten., naam op schutblad E 6,- 
6662 Blanken H., Hotel Almere. Verhalen uit de polders, 1996, 1e druk, paperback, 222pp, l.gebruikssporen E 5,- 
0047 BLIJSTRA R., Diagnose, 1947, 1e druk, karton+omslag, gevl omsl E 3,- 
2020 BLIJSTRA R., Voor het vaderland, F.C.Kroonder, 1947, 1e druk, ingenaaid, 26pp, Bayard reeks E 4,- 
0050 BLOEM J.C., Verzamelde beschouwingen, 1950, 1e druk, linnen, rug verschoten,naam op schutblad E 12,- 
1902 BLOEM J.C., Zuylen B.v. - de Geschiedenis van Caliste, A'dam, L.J.Veen, 1942, 1e druk, halflinnen E 5,- 
1728 Bloem M., Lange reizen korte liefdes, A'dam, Arbeiderspers, 1987, 3e druk, ingenaaid, 229pp E 5,- 
0080 Bloemendaal A., Distanza 65, Baarn, Thomas Rap, 1997, 1e druk, paperback, 133pp E 4,- 
1641 BLOKKER J., Ga direct naar de gevangenis, ga niet langs af, u ontvangt geen f200,=, A'dam, de Harmonie, 1976, 1e druk, paperback E 4,- 
1027 BLOKKER J., Naar het filmfestival in Cannes met de 2cv van Jan Blokker, ca.1960, 1e druk, paperback, 48pp, ills. E 4,- 
6083 BOEKEN H.J., Verzen, A'dam, My Goede Goedk.Lect., (1919), 1e druk, halflinnen, 148pp, licht gevlekte band E 10,- 
0052 BOEKEN H.J. (vert), Dante's Louteringsberg in proza overgebracht door Dr.H.J.Boeken, A'dam, My Goede Goedk.Lect., ca.1920, 1e druk, halflinnen, 228pp, gevl. E 5,- 
8722 Boer H.P. de, Heks, ik hou van jou, Den Haag, BZZToH, 1996, 1e druk, paperback, 240pp, l.gebruikssporen E 5,- 
2148 BOER J., de Erfgenaam, 1947, 1e druk, linnen+besch.omslag E 3,- 
3393 BOGAERS A., Baladen en andere dichtstukjes, 1846, 1e druk, linnen, 248pp, met titelplaat, b.b.licht beschadigd, licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
10022 BOMANS G., de avonturen van Pa Pinkelman, A'dam, Elsevier, 1952, 1e druk, linnen+besch.omslag, geillustreerd door Carol Voges E 7,- 
2637 BOMANS G., Buitelingen, A'dam, Elsevier, 1957, 8e druk, linnen+omslag E 4,- 
2111 BOMANS G., Dickens, waar zijn uw spoken?, A'dam, Elsevier, 1972, 1e druk, paperback, 159pp, ills. E 4,- 
2116 BOMANS G., Dickens, waar zijn uw spoken?, A'dam, Elsevier, 1979, 2e herz. druk, paperback, 137pp, ills., naam op schutblad E 4,- 
9513 Bomans G., Het doosje, 1956, 1e druk, linnen, kl.4vo, 48pp, geillustreerd door Karel Thole, Den Haag, Nederlandsche Vereeniging voor Druk- en Boekkunst, nr.139 van de 500 genummerde ex, aan de randen ietsjes verschoten, verder mooi ex E 50,- 
2001 Bomans G., Erik of Het klein insectenboek, Utrecht, Spectrum, ca.1941, 10e druk, halflinnen, 224pp, ills., naam op schutblad E 8,- 
2117 BOMANS G., Gesprekken met bekende Nederlanders, A'dam, Elsevier, 1972, 1e druk, paperback, 160pp, ills. E 4,- 
8312 Bomans G., Moeder de gans. Over sprookjes in het algemeen en over Charles Perrault in het bijzonder, 1946, 1e druk, geniet, gr.8vo, 16pp, Utrecht, N.V.Dekker, gevl. E 7,- 
0059 BOMANS G., Noten kraken, 1961, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, l.besch.omsl E 6,- 
9177 BOMANS G., de Onsterfelijke Pa Pinkelman, 1952, 1e druk, linnen, ills., licht roestvlekkige pagina's., licht gevlekte band E 5,- 
0057 BOMANS G., de Onsterfelijke Pa Pinkelman, 1952, 1e druk, linnen, ills,gevl,smoezelig,tekst op schutblad E 5,- 
7981 Bomans G., Onstuimige verhalen, ca.1960, 1e druk, geniet, kl.8vo, 80pp, hoek uit 2 pagina's (tekst net niet besch.) E 10,- 
2037 BOMANS G., Op de keper beschouwd, A'dam, Elsevier, 1963, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 8,- 
9595 Bomans G., Op de keper beschouwd, 1e druk, linnen+omslag, 240pp, naam op schutblad, cellotapevlekken op schutbladen E 7,- 
0060 BOMANS G., Op de keper beschouwd, 1963, 1e druk, linnen E 5,- 
3166 BOMANS G., Op het vinkentouw, 1957, 1e druk, kunstleer+besch.omslag, 162pp E 7,- 
2107 BOMANS G., Pa Pinkelman in de politiek, A'dam, Elsevier, 1952, 1e druk, linnen, ills, boekblok scheef (scheefgelezen). E 5,- 
9568 Bomans G., Trappistenleven. Kroniek van een abdij, 1973, 3e druk, linnen+omslag, 176pp, ills. E 5,- 
2829 BOMANS G., Trappistenleven, A'dam, Elsevier, 1973, 3e druk, linnen+omslag, 176pp E 5,- 
2236 BOMANS G., Van dichtbij gezien. Rome, Jeruzalem, Maastricht, Zundert, Sijthoff, 1970, 1e druk, paperback, ills(f),naam op schutblad E 6,- 
9443 BOMANS G., Voor het donker worden, A'dam, Elsevier, 1978, 2e druk, halflinnen, 30pp E 4,- 
4304 BOMANS G., De wonderbaarlijke avonturen van Baron von Münchhausen, Holkema & Warendorf, 1980, 2e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 174pp, geillustreerd door G.Doré E 10,- 
3897 Bomans G. / hottinga T., De achterkant van het borduurwerk / Fannie Blankers Koen, 1966, 2e druk, paperback, folio, 130pp, artikelen in een jubileumnummer van de Katholieke Illustratie van 10 december 1966 E 8,- 
9602 Bomans J., In de stoel van GODFRIED, 1977, 1e druk, paperback, 103pp, l.gebruikssporen E 6,- 
5264 BOOGAARD O.v.d., Een bed vol schuim, A'dam, Arbeiderspers, 2002, 1e druk, karton+omslag, 8vo, 144pp, z.g.a.n. E 7,- 
4889 BOOGAARD O.v.d., Het verticale strand, A'dam, Bezige Bij, 2005, 1e druk, karton+omslag, 8vo, 320pp E 9,- 
7247 Boon, Het geuzenboek, A'dam, Arbeiderspers, 1980, 5e druk, linnen+omslag, 708pp, pakket E 15,- 
0989 BOON L.P., 90 mensen, A'dam, Arbeiderspers, 1970, 1e druk, paperback, 192pp, gebruikssporen E 6,- 
0768 Boon L.P., Blauwbaardje in wonderland, A'dam, Arbeiderspers, 1979, 6e druk, paperback, 141pp, l.gebruikssporen E 5,- 
6172 BOON L.P., Davids jonge dagen, A'dam, Arbeiderspers, 1974, 1e druk, paperback, 142pp, l.gebruikssporen E 10,- 
9969 BOON L.P., De Kapellekensbaan / Zomer te Ter-Muren, A'dam, Arbeiderspers, 1979, 1e druk, linnen+besch.omslag, 931pp, pakket E 7,- 
7379 BOON L.P., De Kapellekensbaan / Eros en de eenzame man / Wapenbroeders / Het nieuwe onkruid / 90 mensen, A'dam, Arbeiderspers, 1990, 1e druk, karton, 1006pp, pakket E 8,- 
4740 BOON L.P., De Kapellekensbaan, A'dam, Arbeiderspers, 1985, 21e druk, paperback, 385pp E 6,- 
4919 BOON L.P., De liefde van Annie Mols / Als het onkruid bloeit, A'dam, Arbeiderspers, 1979, 1e druk, linnen+besch.omslag, 634pp, pakket E 11,- 
7483 BOON L.P., De meisjes van Jesses, A'dam, Arbeiderspers, 1973, 1e druk, paperback, 135pp E 7,- 
2935 BOON L.P., Niets gaat ten onder, A'dam, Arbeiderspers, 1956, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 152pp, licht gevlekte band, licht roestvlekkige pagina's. E 15,- 
2624 Boon L.P., Pieter Daens of Hoe in de negentiende eeuw de arbeiders van Aalst vochten tegen armoede en onrecht, A'dam, Arbeiderspers, 1974, 5e druk, linnen+omslag, 661pp, met foto's, pakket E 11,- 
3174 Boon L.P., Pieter Daens of Hoe in de negentiende eeuw de arbeiders van Aalst vochten tegen armoede en onrecht, A'dam, Arbeiderspers, 1973, 4e druk, linnen+l.besch.omslag, 661pp, met foto's, pakket E 10,- 
6013 Boon L.P., Pieter Daens of Hoe in de negentiende eeuw de arbeiders van Aalst vochten tegen armoede en onrecht, A'dam, Arbeiderspers, 1980, 7e druk, paperback+omslag, 661pp, met foto's, l.gebruikssporen, pakket E 6,- 
0067 BOON L.P., Wat een leven, 1967, 1e druk, paperback, lichte gebruikssporen,naam op schutblad E 9,- 
9815 BOON L.P., de Zoon van Jan de Lichte, A'dam, Arbeiderspers, 1961, 1e druk, karton+besch.omslag, 242pp E 7,- 
2625 BOON L.P., De zwarte hand of Het anarchisme van de negentiende eeuw in het industriestadje Aalst, A'dam, Arbeiderspers, 1977, 2e druk, linnen, 296pp, pakket E 10,- 
6354 BOON L.P. L.P., de Bende van Jan de Lichte, A'dam, Arbeiderspers, 1957, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, ills. E 7,- 
6328 BOON L.P. L.P., de Zoon van Jan de Lichte, 1961, 1e druk, karton+l.besch.omslag, naam op schutblad E 7,- 
1006 BORDEWIJK F., Bij Gaslicht, Utrecht, de Gemeenschap, 1931, 1e druk, ingenaaid, 110pp, omsalg zeer zwaar beschadigd (deel rug ontbreekt) E 40,- 
2679 BORDEWIJK F., Bloesemtak, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1955, 1e druk, linnen+besch.omslag E 9,- 
8816 Bordewijk F., Blokken, Utrecht, de Gemeenschap, 1931, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, 104pp, licht roestvlekkige pagina's. E 75,- 
0074 BORDEWIJK F., het Eiberschild, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1949, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
2618 BORDEWIJK F., Haagse mijmeringen, 1954, 1e druk, ingenaaid, 76pp E 6,- 
6432 Bordewijk F., Karakter, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1953, 9e druk, linnen+besch.omslag, 280pp E 6,- 
0070 BORDEWIJK F., de Laatste eer, A'dam, Wereldbibliotheek, 1935, 1e druk, linnen, geillustreerd door CANTRE J. E 15,- 
5163 BORDEWIJK F., Lente. Zeven verhalen, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1964, 1e druk, karton, 126pp, enkele cellotapesporen E 7,- 
1039 BORDEWIJK F., Onderweg naar de Beacons, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1955, 1e druk, karton, 168pp E 15,- 
0076 BORDEWIJK F., Tien verhalen, 1956, 1e druk, paperback E 3,- 
0077 BORDEWIJK F., Vijf fantastische vertellingen, 1947, 1e druk, karton+omslag, hoek uit schutblad E 7,- 
0071 BORDEWIJK F., de Wingerdrank, 1950, 1e druk, karton+l.besch.omslag, licht beschadigd omslag,hoek uit titelblad E 4,- 
0078 BORDEWIJK F., zwanenpolder. 20 verhalen, 1949, 1e druk, pocket E 6,- 
7229 Bordewijk F. e.a., Een bundel novellen 1938, 1938, 1e druk, karton, 115pp, boekenweekgeschenk, licht gevlekte band, roestvlekkig. E 10,- 
2233 Bordewijk F. e.a., Drie novellen, 1938, 1e druk, karton, 115pp, boekenweekgeschenk, licht gevlekte band, naam op schutblad E 10,- 
3003 BORDEWIJK F./BLAMAN A. e.a., het gele huis te huur, A'foort, Andries Blitz, 2e druk, halflinnen, 1 schutbl. achterin ontbreekt E 4,- 
0082 BOREL H., het Speelgoed van de kleine Theresia, 1933, 1e druk, linnen, 64pp, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
7495 Borgart B., Buiten schot, A'dam, Bezige Bij, 1975, 1e druk, paperback, 107pp E 4,- 
1069 Borst H., Over vaders & zonen. De jongenskamer van Van Basten en andere verhalen, A'dam, L.J.Veen, 2005, 3e druk, karton+omslag, 190pp, naam op schutblad, z.g.a.n. E 7,- 
0083 BOSBOOM TOUSSAINT A.L.G., de Graaf van Devonshire, ca 1895, 3e druk, halflinnen, ills E 5,- 
5166 BOSBOOM TOUSSAINT A.L.G., Het huis Lauernesse. Tweede deel, 1861, 5e druk, halflinnen, kl.8vo, 324pp, ills E 5,- 
1945 BOSMAN A. (red.), Jaarboek der Nederlandse kunst I, Sijthoff, 1947, 5e druk, halflinnen, gr.8vo, 244pp, met art. over toneel door, ills,licht gevlekte band E 12,- 
1405 Botje H., In de ban van de Nijl, 1991, 1e druk, paperback, 241pp E 5,- 
5920 BOUDIER BAKKER I., Dierentuin, A'dam, van Kampen, (1941), 1e druk, linnen, 96pp, ills. E 7,- 
6886 BOUDIER BAKKER I., Honger, A'dam, van Kampen, 1962, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 116pp, naam op schutblad E 7,- 
2680 BOUDIER BAKKER I., Kinderen, A'dam, van Kampen, ca.1930, 2e druk, linnen, gedr. in rood en zwart E 5,- 
0085 BOUDIER BAKKER I., Met de tanden op elkaar; dagboeknotities '40-'45, 1975, 1e druk, linnen+omslag E 4,- 
5923 BOUDIER BAKKER I., Momenten, A'dam, van Kampen, ca.1960, 1e druk, linnen+omslag E 7,- 
3834 BOUDIER BAKKER I., Paul, A'dam, van Kampen, ca.1935, 1e druk, linnen, 60pp, roestvlekkig. E 8,- 
4492 BOUDIER BAKKER I., Uit de kartonnen doos, A'dam, van Kampen, 1967, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 216pp E 5,- 
0084 BOUDIER BAKKER I., de Verschijningen der menschenziel in het sprookje, A'dam, van Kampen, 1932, 1e druk, halflinnen, 56pp, licht roestvlekkige pagina's. E 6,- 
4366 BOUDIER BAKKER I., de Verschijningen der menschenziel in het sprookje, A'dam, van Kampen, 1932, 1e druk, linnen, 56pp, licht roestvlekkige pagina's. E 6,- 
9503 Braak M. ter, Cinema militans, Utrecht, de Gemeenschap, 1929, 1e druk, ingenaaid, 140pp, met talrijke foto's, Prisma-reeks No. II, rimpelig E 10,- 
7978 BRAAK M. ter, Hampton court, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, karton+l.besch.omslag, naam op schutblad E 7,- 
0090 BRAAK M. ter, In gesprek met de onzen, 1964, 1e druk, paperback, STOA reeks,z.g.a.n. E 7,- 
3565 BRAAK M.ter, Van oude en nieuwe christenen / de Nieuwe elite, 1961, 1e druk, paperback, 250pp, Stoa reeks, naam op schutblad E 6,- 
0091 BRAAK M.ter, Van oude en nieuwe christenen / de Nieuwe elite, 1961, 1e druk, paperback, Stoa reeks E 7,- 
0092 BRAKMAN W., Debielen en demonen, A'dam, Querido, 1969, 1e druk, paperback, naam op schutblad,gebruikssporen E 4,- 
2028 BRAKMAN W., Die ene mens, A'dam, Querido, 1961, 1e druk, linnen+omslag E 12,- 
7450 BRAKMAN W., De gehoorzame dode, A'dam, Querido, 1980, 2e druk, linnen, 298pp, pakket E 7,- 
2220 BRAKMAN W., De gehoorzame dode, A'dam, Querido, 1980, 2e druk, linnen+omslag, 297pp, omslag iets verschoten, pakket E 7,- 
4888 BRAKMAN W., De gehoorzame dode, A'dam, Querido, 1964, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 296pp, pakket E 10,- 
2750 BRAKMAN W., Het Godgeklaagde feest, A'dam, Querido, 1967, 1e druk, paperback E 5,- 
6893 BRAKMAN W., Het Godgeklaagde feest, A'dam, Querido, 1967, 1e druk, paperback E 5,- 
0233 BRAKMAN W., Het Godgeklaagde feest, A'dam, Querido, 1967, 1e druk, linnen+omslag, l.besch.o., hoek uit schutblad E 7,- 
2798 BRAKMAN W., Het Godgeklaagde feest, A'dam, Querido, 1967, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 10,- 
6485 Brakman W., Interieur, A'dam, Querido, 1996, 1e druk, paperback, 144pp, z.g.a.n. E 6,- 
6149 BRAKMAN W., De opstandeling, A'dam, Querido, 1963, 1e druk, linnen, 226pp, naam op schutblad E 7,- 
8396 BRAKMAN W., Een winterreis, A'dam, Querido, 1961, 1e druk, linnen, 156pp, debuut E 5,- 
9369 Brands J, Groepsportret. Wie is wie in De tandeloze tijd van A.F.Th., 1996, 3e druk, paperback, 88pp, z.g.a.n. E 4,- 
8985 Brands J. e.a.(samenst), Groepsportret. Wie is wie in De tandeloze tijd van A.F.Th., A'dam, Querido, 1996, 3e druk, paperback, 88pp E 4,- 
2134 BRANDT W., Reizend achter het heimwee, 1955, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 7,- 
0093 BREDERODE G.A., Groot lied-boek, 1944, 1e druk, linnen+besch.omslag E 7,- 
9440 Bregstein P., Persoonsbewijs. Gesprekken rondom een overlevende, 1998, 1e druk, paperback, 190pp E 4,- 
7633 Bresser J.P., Jaren van verbeelding, Balans, 2002, 1e druk, paperback, 304pp E 6,- 
9961 Bril M., De tomeloze Evelien, 2009, 2e druk, paperback, 207pp E 6,- 
7335 Brom G., Vondels geloof, 1935, 1e druk, halflinnen, 478pp, roestvlekkig., pakket E 11,- 
5614 BROUWER J., Geheime kamers, 2001, 10e druk, paperback, 492pp, l.gebruikssporen, pakket E 6,- 
6562 Brouwer J., Philips Willem. De Spaanse Prins van Oranje. Naar een oud Spaans handschrift, Zutphen, Thieme, ca.1950, 8e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 354pp, pakket E 4,- 
9939 Brouwer Joh., Verzameld werk. In de schaduw van de dood / Vandaag geen spreekuur / Legenden, A'dam, van Oorschot, 1956, 1e druk, linnen+omslag, kl.8vo, 563pp, dundruk E 12,- 
7279 Brouwers F., Tomasino. misdaadroman, 1995, 1e druk, paperback, 140pp, l.boekblok scheef (scheefgelezen). E 6,- 
8226 Brouwers J., Datumloze dagen, Amsterdam, Atlas, 2007, 2e druk, linnen+omslag, kl.8vo, 190pp, z.g.a.n. E 8,- 
7245 Brouwers J., Het is niets, A'dam, Arbeiderspers, 1993, 1e druk, paperback, kl.8vo, 145pp E 5,- 
7566 Brouwers J., Kladboek, 1979, 1e druk, ingenaaid, 210pp, l.gebruikssporen E 5,- 
7408 BROUWERS J., Kroniek van een karakter. Deel 1 1976-1981 de Achterhoek / Deel 2 1982-1986 De oude Faust, Baarn, Bosch & Keuning, 1986/87, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 846pp, z.g.a.n., pakket E 40,- 
5934 Brouwers J., De laatste deur. Essays over zelfmoord in de Nederlandse Letteren, 1984, 3e druk, linnen+omslag, 533pp, mooi ex, pakket E 14,- 
8635 Brouwers J., De sprong, 1985, 1e druk, ingenaaid, 82pp, Geldersse cahiers, opl. 1500 ex. E 12,- 
9599 BROUWERS J., Het verzonkene, A'dam, Arbeiderspers, 1988, 5e herz. druk, ingenaaid, 96pp E 4,- 
9118 BROUWERS J., Winterlicht, A'dam, Arbeiderspers, 1984, 2e druk, linnen, naam op schutblad E 7,- 
6015 BRUGGEN C. v., Eva, A'dam, Querido, 1928, 3e druk, linnen, 252pp, mooi ex. E 7,- 
0096 BRUGGEN C. v., Heleen, 1913, 1e druk, linnen E 8,- 
9908 Bruggen C. v., Tirol. Reisimpressies, 1989, 1e druk, paperback, 80pp, hoek uit titelblad E 4,- 
7235 BRUGGEN C. v., de Verlatene. Een roman uit het joodse leven, A'dam, Wereldbibliotheek, 1954, 17e druk, linnen+omslag, 235pp E 7,- 
2227 BRUGGEN C. v., de Vier jaargetijden, A'dam, Querido, 1935, 1e druk, karton, tekst op schutblad, belettering licht beschadigd E 9,- 
0095 BRUGGEN C.v., een Coquette vrouw, ca.1929, 3e druk, linnen, tekst op schutblad E 4,- 
3314 BRUGGEN C.v., Hedendaagsch fetischisme, A'dam, Querido, 1948, 2e druk, linnen+besch.omslag, 236pp E 8,- 
2226 BRUGGEN C.v., de Vier jaargetijden, A'dam, Querido, 1935, 1e druk, karton, onafgesneden,naam op schutblad E 10,- 
1965 Brugman E. e.a.(red), Ik herinner mij, A'dam, Arbeiderspers, 1e druk, ingenaaid, 216pp, Privé Domein 151, scheefgelezen, naam op schutblad E 7,- 
5367 BRUGMAN T., Wiben en de katten, A'dam, Wereldbibliotheek, 1951, 1e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 388pp, met talrijke foto's E 18,- 
9563 Bruijn C., Nederlandse sagen, A'dam, Ploegsma, 1959, 1e druk, karton+besch.omslag, 128pp, ills., naam op schutblad E 7,- 
1098 BRUIJN C., Nederlandse sagen, A'dam, Ploegsma, 1946, 1e druk, linnen+omslag, 132pp, ills, roestvlekkig. E 10,- 
7242 BRUIJN C., Teun Dammers. De boer van Landzicht, Den Haag, van Goor, ca.1935, 1e druk, linnen, 200pp, achterplat licht gevlekte band, door Jelle Troelstra getekend portret van Cor Bruijn (frontispice) E 7,- 
2704 BRUIJN C., De triomf van Roel de Knoet, Utrecht, Bruna, 1973, 1e druk, linnen, 164pp E 4,- 
8189 BRUIJN C., Wijd was mijn land. Mijn jeugd aan de Zaan (1883-1899), Nijkerk, Callenbach, ca.1965, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, met foto's E 12,- 
4358 BRUIJN C., Wijd was mijn land. Mijn jeugd aan de Zaan (1883-1899), Nijkerk, Callenbach, ca.1970, 3e druk, karton+l.besch.omslag, 189pp, met foto's E 8,- 
2647 BRUIJN C., De zwarte madonna, Nijkerk, Callenbach, ca.1960, 1e druk, karton+omslag, 186pp E 5,- 
0099 BRULEZ R., André Terval, SPI, 1930, 1e druk, linnen, debuut, onafgesneden,licht smoezelig E 12,- 
0100 BRULEZ R., Diogeentjes, 1962, 1e druk, pocket E 3,- 
7570 Brulez R., Sheherazade of literatuur als losprijs, 1946, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 174pp, Antwerpen Nederlandsche Boekhandel, onafgesnedeneden, mooi ex E 7,- 
0101 BRULEZ R./MATTHIJS M. e.a., Vertellen, 1937, 1e druk, linnen, 252pp, z.g.a.n. E 3,- 
3591 BRUNING G., Rembrandt de realist, Utrecht, de Gemeenschap, 1927, 1e druk, ingenaaid, geillustreerd door J.Cantré, De Dom-serie nr.2. Opl. 150 ex. Nr. X v.d. 30 romeins genummerde door J.Cantré GESIGNEERDE ex. die niet in de handel zijn geweest, onafgesneden E 175,- 
0103 BRUNING G., Verontrust geweten, 1961, 1e druk, linnen E 5,- 
0105 BRUSSE J., Place du Tertre, 1958, 1e druk, linnen E 3,- 
3402 BRUSSE M.J., De lotgevallen van d'n ouweheer Dorus, 1926, 1e druk, linnen E 7,- 
2094 BRUSSE M.J., Rotterdamse zedenprenten, R'dam, W.L.Brusse, 1921, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, besch.omsl,enkele penstreepjes in de marge E 5,- 
3737 BRUSSE P., Met vlindernet door swinging Londen, Balans, 2005, 1e druk, paperback, 240pp, z.g.a.n. E 7,- 
6280 Buch B., De kleine blonde dood, 1989, 9e druk, paperback, 196pp E 5,- 
7023 Büch B., De Bocht van Berkhey, A'dam, Arbeiderspers, 1996, 2e druk, ingenaaid, 174pp, tekst op schutblad, z.g.a.n. E 6,- 
1412 Büch B., Boekenpest, A'dam, Arbeiderspers, 1988, 3e druk, ingenaaid, 166pp, ills. E 15,- 
1002 Büch B., Eerstejaars, 1985, 1e druk, geniet, 15pp E 5,- 
3641 Büch B., Het ijspaleis.. Eilanden, derde deel, Amsterdam, Atlas, 1995, 3e herz. druk, paperback, 208pp, naam op schutblad E 7,- 
1402 Büch B., Links!, A'dam, Arbeiderspers, 1986, 3e druk, ingenaaid met flappen, kl.8vo, 186pp E 6,- 
1424 Büch B., Een reis naar Tikania, 1991, 1e druk, paperback, kl.8vo, 96pp, tekst op schutblad, verder als nieuw, z.g.a.n. E 15,- 
1063 Büch B., De rekening, A'dam, Arbeiderspers, 1989, 2e druk, ingenaaid, 177pp E 6,- 
2476 Buddingh C., Een plek om te wortelen. Maarssense mijmeringen, 1976, 1e druk, karton, 47pp, geillustreerd door P.v.Straaten E 5,- 
8885 Buddingh C., De uittocht van de vlinders, 1982, 1e druk, linnen, 32pp, Vos, nr.46 van de 50 genummerde en gesigneerde ex. E 65,- 
2003 BUDDINGH C., Wil het bezoek afscheid nemen? een Bestarium, A'dam, Bezige Bij, 1968, 1e druk, ingenaaid E 6,- 
8886 Buddingh C. / Dicke O., Avonturen van Spekkie en Blekkie. De meewarige kruipers, 1983, 1e druk, halflinnen+omslag, 124pp, Dordrecht, Dijl's, nr.7 van de 50 genummerde en gesigneerde ex., in kartonnen box, z.g.a.n. E 125,- 
2049 BUDDINGH C./SCHIERBEEK B., W & W of voor moeders is het altijd het ergste, A'dam, Bezige Bij, 1970, 1e druk, paperback E 5,- 
7960 Bulthuis R.J., De kleine comedie. Een poppenlandse geschiedenis, 1945, 1e druk, ingenaaid, 36pp, opl. 300 genummerd exemplaar, ongenummerd ex., Herberg reeks 5, De Jong 131, naam op schutblad E 10,- 
0109 BURNIER A., de Zwembadmentaliteit, 1979, 1e druk, paperback, sm E 4,- 
3650 BUSKEN HUET CD., Vernuft ontzondigt. Kritieken en beschouwingen, 1979, 1e druk, ingenaaid, 192pp, inleiding door G.Stuiveling, Huis aan de drie grachten, A'dam E 5,- 
0978 Campert, Gouden dagen, A'dam, Bezige Bij, 1990, 1e druk, paperback, 131pp E 5,- 
8199 Campert D. e.a., C'est la vie, 2010, 2e druk, paperback, 265pp, met foto's E 7,- 
2105 CAMPERT R., Alle dagen feest, 1956, 2e druk, ingenaaid+omslag, 78pp E 4,- 
2056 CAMPERT R., de Film het gangstermeisje, A'dam, Bezige Bij, 1966, 1e druk, ingenaaid, ills(f) E 7,- 
3076 CAMPERT R., De Harm & Miepje Kurk story, A'dam, Bezige Bij, 1983, 1e druk, paperback, 112pp E 7,- 
7434 CAMPERT R., Hoe ik mijn verjaardag vierde, 1969, 1e druk, paperback, lichte gebruikssporen, E 5,- 
5215 CAMPERT R., Hoe ik mijn verjaardag vierde, 1969, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 7,- 
0120 CAMPERT R., Hoe ik mijn verjaardag vierde, 1969, 1e druk, paperback, l.gebr E 6,- 
1434 CAMPERT R., Liefdes schijnbewegingen, A'dam, Bezige Bij, 1985, 14e druk, paperback E 4,- 
3695 CAMPERT R., Liefdes schijnbewegingen, A'dam, Bezige Bij, 1963, 1e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 6,- 
0123 CAMPERT R., Lodewijk Sebastiaan, ca 1950, 1e druk, halflinnen E 10,- 
2118 CAMPERT R., Na de troonrede, A'dam, Bezige Bij, 1980, 1e druk, paperback, 94pp, naam op schutblad E 4,- 
8883 Campert R., Het satijnen hart, 2006, 1e druk, karton+omslag, 189pp, naam op schutblad E 6,- 
1129 CAMPERT R., Tjeempie! Of Liesje in Luiletterland, 1988, 12e druk, paperback, 141pp E 4,- 
7671 Campert R., Vele kleintjes. Tot zoens, graag gedaan, eetlezen, het bijzettafeltje, A'dam, Bezige Bij, 1994, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 448pp E 7,- 
7540 Canaponi P., Een gondel in de Herengracht, A'dam, Querido, 1978, 1e druk, paperback E 4,- 
8310 Carmiggelt, De sneehoed. Een oudejaarsverhaal, A'dam, Arbeiderspers, 1946, 1e druk, geniet, 24pp, geillustreerd door I.Spreekmeester, verkleuringen t.g.v. cellotape, naamstempel op schutblad netjes weggekrast, jaarwisselingboekblok scheef (scheefgelezen)eschenk, niet in de handel geweest E 25,- 
2140 CARMIGGELT S., Alle kroegverhalen, A'dam, Arbeiderspers, 1969, 1e druk, linnen+besch.omslag, 198pp E 6,- 
3043 CARMIGGELT S., Ieder kent ze, Daamen, 1949, 1e druk, linnen, 224pp, ills(f),beschrijving van 11 bekende Nederlanders w.o. G.Bomans E 20,- 
4712 CARMIGGELT S., Ieder kent ze, Daamen, 1949, 1e druk, kunstleer, 221pp, met foto's, beschrijving van 11 bekende Nederlanders, aanhechting schutblad besch. E 15,- 
1661 CARMIGGELT S., I'm just kidding, A'dam, Arbeiderspers, 1972, 1st edition, pocket E 5,- 
2797 CARMIGGELT S., Johan Justus Jacob, A'dam, ABC-Boeken, 1941, 1e druk, linnen, rug verschoten E 7,- 
0131 CARMIGGELT S., Klein beginnen, 1950, 1e druk, linnen, ills,rug verschoten E 4,- 
4306 Carmiggelt S., Kronkels kronkelpaden, 1947, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 158pp, A'dam, Dagblad "Het Parool", kleine reparaties onder- en bovenk.rug E 18,- 
4810 CARMIGGELT S., De kuise drinker, A'dam, Arbeiderspers, 1990, 1e druk, linnen, 153pp, z.g.a.n. E 15,- 
0133 CARMIGGELT S., Leven met muziek, 1974, 1e druk, ingenaaid, ills E 6,- 
2141 CARMIGGELT S., Mag 't een ietsje meer zijn. Een eigen keuze uit alle bundels geillustreerd door peter vos, A'dam, Arbeiderspers, 1983, 1e druk, linnen+omslag, 442pp E 7,- 
0134 CARMIGGELT S., Poespas, 1952, 1e druk, linnen, 228pp, ills. E 5,- 
4344 CARMIGGELT S., Poespas. Alle kattenverhalen en nog veel meer, 1952, 1e druk, linnen, 228pp, ills. E 5,- 
0163 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1971), 1971, 1e druk, ingenaaid, 48pp, licht gevlekte band E 5,- 
6079 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1975), 1975, 1e druk, ingenaaid E 5,- 
6080 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1962), 1962, 1e druk, ingenaaid E 8,- 
1811 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1971), 1971, 1e druk, ingenaaid, 48pp E 5,- 
0936 CARMIGGELT S., Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van de Parool pers, 1967, 1e druk, ingenaaid, 47pp, geillustreerd door Ch.Boost E 5,- 
4553 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1970), 1970, 1e druk, ingenaaid, 48pp E 4,- 
3316 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1978), 1978, 1e druk, ingenaaid E 6,- 
3362 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1973), 1973, 1e druk, ingenaaid E 5,- 
3361 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1975), 1975, 1e druk, ingenaaid E 6,- 
0661 CARMIGGELT S., Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van het Nieuw Utrechts Dagblad in 1958, 1958, 1e druk, ingenaaid, 48pp, niet in de handel geweest, l.verkleurd E 14,- 
5360 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1969), 1969, 1e druk, ingenaaid E 5,- 
3046 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1971), 1971, 1e druk, ingenaaid, 48pp, naam op schutblad, licht gevlekte band E 5,- 
3315 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1969), 1969, 1e druk, ingenaaid E 7,- 
1816 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1973), 1973, 1e druk, ingenaaid, 51pp E 5,- 
5119 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1970), 1970, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 48pp E 4,- 
0933 CARMIGGELT S., Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van de Parool pers, 1969, 1e druk, ingenaaid, 47pp E 4,- 
1814 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1970), 1970, 1e druk, ingenaaid, 48pp E 4,- 
4117 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1963), 1963, 1e druk, ingenaaid, licht gevlekte band, tekst op schutblad E 7,- 
3827 CARMIGGELT S., Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van het Parool in 1955, 1955, 1e druk, ingenaaid, geillustreerd door Ch.Boost, l.verkleurd, niet in de handel geweest E 14,- 
2756 CARMIGGELT S., Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van het Nieuw Utrechts Dagblad in 1958, 1958, 1e druk, ingenaaid, 48pp, niet in de handel geweest, licht gevlekte band E 12,- 
0038 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1967), 1967, 1e druk, ingenaaid, niet in de handel geweest E 6,- 
0601 CARMIGGELT S., Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van "het Parool", 1953, 1e druk, ingenaaid, geillustreerd door Charles Boost, niet inde handel geweest, de eerste "Speciaal voor u", rug besch., verkleurd E 14,- 
0135 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1980), 1980, 1e druk, ingenaaid E 5,- 
0679 CARMIGGELT S., Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van N.V. het Parool / N.V. de Nieuwe pers 1965, 1965, 1e druk, ingenaaid, 48pp, geillustreerd door Ch.Boost, niet in de handel geweest E 7,- 
0684 CARMIGGELT S., Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van N.V. het Parool / N.V. de Nieuwe pers 1962, 1962, 1e druk, ingenaaid, 48pp, geillustreerd door Ch.Boost, niet in de handel geweest, l.verkleurd E 8,- 
0663 CARMIGGELT S., Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van de Parool pers in 1964, 1964, 1e druk, ingenaaid, 47pp, niet in de handel geweest E 7,- 
0665 CARMIGGELT S., Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van N.V. het Parool / N.V. de Nieuwe pers in 1963, 1963, 1e druk, ingenaaid, 48pp, geillustreerd door Ch.Boost, niet in de handel geweest E 7,- 
0937 CARMIGGELT S., Speciaal voor u. Een klein feestgeschenk van de Parool pers 1966, 1966, 1e druk, ingenaaid, 48pp, geillustreerd door Ch.Boost, niet in de handel geweest E 5,- 
2353 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1965), 1965, 1e druk, ingenaaid E 8,- 
6154 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1974), 1974, 1e druk, ingenaaid E 5,- 
6153 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1976), 1976, 1e druk, ingenaaid E 5,- 
0248 CARMIGGELT S., Speciaal voor u (1970), 1970, 1e druk, ingenaaid, licht gevlekte band E 4,- 
0136 CARMIGGELT S., Spijbelen, A'dam, Arbeiderspers, 1956, 1e druk, ingenaaid, naam op schutblad E 5,- 
0137 CARMIGGELT S., Tussen mal en dwaas, A'dam, Bezige Bij, 1955, 12e druk, paperback E 3,- 
0138 CARMIGGELT S., Twijfelen is toegestaan, 1970, 1e druk, paperback, rug verschoten,tekst op schutblad E 4,- 
5535 CARMIGGELT S., Vergeet het maar, A'dam, Arbeiderspers, 1953, 1e druk, karton, licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
2822 CARMIGGELT S., Vliegen vangen, A'dam, Arbeiderspers, 1955, 1e druk, karton, 121pp, l.gebruikssporen E 4,- 
0140 CARMIGGELT S., Vliegen vangen, 1955, 1e druk, karton, l.gebruikssporen E 5,- 
5537 CARMIGGELT S., Vliegen vangen, 1955, 1e druk, karton, l.gebruikssporen E 5,- 
1654 CARMIGGELT S., We leven nog, A'dam, Arbeiderspers, 1963, 1e druk, karton E 7,- 
6330 CARMIGGELT S. S., Brood voor de vogeltjes, A'dam, Arbeiderspers, 1974, 1e druk, paperback E 5,- 
0141 CARMIGGELT S., KOOLHAAS A., Alleman. Een film van Bert Haanstra, 1963, 1e druk, ingenaaid, met foto's,hoek uit schutblad,l.gebr E 4,- 
2266 CARRIOT P., Achter het masker. Detective-roman, ca.1955, 1e druk, linnen+omslag, nr.2 van de Bef-serie E 5,- 
1687 Carriot P., Achter het masker. Detective-roman, ca.1955, 1e druk, linnen+besch.omslag, kl.8vo, 204pp, no.2 van de Bef-serie E 5,- 
5975 Cats J., Alle de werken van Jacob Cats. Eerste gedeelte. Dichterlijke werken van Jacob Cats, ridder, raadspensionaris van Holland / Tweede gedeelte, 1828, 1e druk, halfleer, 1236pp, Amsterdam, Gebroeders Diederichs, gegraveerd portret op titelpagina deel 1, 2 boeken, scheur in achterste zijkant rug deel 2, pakket E 75,- 
8004 Cats J., Keur uit de werken van Jacob Cats, 1852, 1e druk, linnen, kl.4vo, 640pp, LEIDEN, HEUVEL van den P.H., met portret, naam op schutblad, pakket E 30,- 
0145 CHARLES J.B., Voor kinderen van ezeldrijvers, A'dam, Bezige Bij, 1965, 1e druk, ingenaaid E 4,- 
0143 CHARLES J.B., de Vrouw van Jupiter, BER, 1962, 1e druk, linnen E 5,- 
3449 CLAES E., Jeroom en Benzamien, A'dam, Wereldbibliotheek, 1946, 1e druk, karton E 6,- 
9201 CLAES E., Jeroom en Benzamien, A'dam, Wereldbibliotheek, 1946, 1e druk, karton, 179pp, bovenk.rug licht beschadigd E 5,- 
5020 CLAES E., Jeroom en Benzamien, A'dam, Wereldbibliotheek, 1946, 1e druk, karton+besch.omslag, 184pp E 6,- 
0149 CLAES E., Jeugd, 1944, 8e druk, karton E 4,- 
3941 CLAES E., Omnibus 4 (de oude moeder, het was lente, de moeder en de drie soldaten, voor de open poort, leuven o dagen schone dagen), A'dam, Standaard Uitgeverij, 1970, 1e druk, linnen+omslag, 400pp E 6,- 
5868 CLAES E., Omnibus 3 (Jeroom en Benzamien/Kiki/Ik en de witte/Ik was student), 1974, 6e druk, linnen+besch.omslag, 470pp, pakket E 5,- 
0151 CLAES E., Omnibus 3 (Jeroom en Benzamien/Kiki/Ik en de witte/Ik was student), 1971, 4e druk, linnen+omslag E 5,- 
7173 CLAES E., Omnibus. De Witte, De heiligen van zichem, Jeugd, Clementine, De oude klok, Floere het fluwijn, A'dam, Wereldbibliotheek, 1969, 5e druk, linnen+omslag, 583pp, pakket E 6,- 
4552 CLAES E., Onze smid, 1928, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 104pp, Brussel, N.V.Standaard Boekhandel, onafgesneden., zeldzaam, licht roestvlekkige pagina's. E 35,- 
7445 CLAES E., Onze smid, 1935, 2e druk, linnen, kl.8vo, 104pp, Brussel, N.V.Standaard Boekhandel E 11,- 
7055 CLAES E., Toen ons-lieve-vrouwke heuren beeweg deed, Den Haag, Stols, 1933, 1e druk, linnen, 4vo, 110pp, geillustreerd door Maurice Brocas, onafgesneden., rug besch., sm., naam op titelblad E 18,- 
6163 CLAES E., Toen ons-lieve-vrouwke heuren beeweg deed, Den Haag, Stols, 1933, 1e druk, linnen, 4vo, 110pp, geillustreerd door Maurice Brocas, vlekje op rug, onafgesneden. E 35,- 
3677 CLAES E., de Witte, A'dam, Wereldbibliotheek, 1949, 62e druk, linnen, gr.form., 232pp, geillustreerd door F.Timmermans E 5,- 
0147 CLAES E., de Witte, 1929, 18e druk, linnen, roestvlekkig E 4,- 
4079 CLAES E., de Witte, A'dam, Wereldbibliotheek, 96e druk, linnen+besch.omslag E 4,- 
3627 CLAES E., de Witte, A'dam, Wereldbibliotheek, 1946, 60e druk, halflinnen, gr.form., 229pp, geillustreerd door F.Timmermans E 5,- 
1642 CLAUS H., In het wilde westen, A'dam, Bezige Bij, 1973, 1e druk, karton E 6,- 
0157 CLAUS H., het Jaar van de kreeft, 1972, 1e druk, ingenaaid, naam op schutblad leessporen rug E 6,- 
5144 CLAUS H., Jessica, A'dam, Bezige Bij, 1977, 1e druk, paperback E 5,- 
0154 CLAUS H., de Koele minnaar, 1956, 1e druk, linnen, licht smoezelig,tekst op schutblad met mesje weggekrabt E 12,- 
3863 CLAUS H., De legende en de heldhaftige, vrolijke en roemrijke avonturen van Uilenspiegel en van Lamme Goedzak in Vlaanderen en elders, A'dam, Bezige Bij, 1965, 1e druk, paperback, onderkant rug licht beschadigd, naam op schutblad E 6,- 
6737 Claus H., De mensen hiernaast, A'dam, Bezige Bij, 1987, 2e druk, paperback, naam op schutblad E 5,- 
0158 CLAUS H., het Mes (voorafgegaan door het mes onder het mes door H.J.OOLBEKKINK), 1961, 2e druk, ingenaaid, met foto's E 4,- 
7864 CLAUS H., De Metsiers, A'dam, Bezige Bij, 1984, 23e druk, pocket, 125pp E 4,- 
0161 CLAUS H., Natuurgetrouw, 1960, 2e druk, pocket E 5,- 
0160 CLAUS H., Natuurgetrouw, 1954, 1e druk, paperback, 1 der 500 genr. ex. E 35,- 
4369 CLAUS H., Onvoltooid verleden, A'dam, Bezige Bij, 1998, 1e druk, paperback, 176pp E 5,- 
7596 CLAUS H., Schaamte, A'dam, Bezige Bij, 1972, 1e druk, paperback E 6,- 
7893 CLAUS H., het Verdriet van België, A'dam, Bezige Bij, 1987, 12e druk, linnen+l.besch.omslag, 776pp, mooie zware editie, pakket E 10,- 
7374 CLAUS H., het Verdriet van België, A'dam, Bezige Bij, 1984, 7e druk, linnen+l.besch.omslag, 776pp, mooie zware editie, pakket E 10,- 
3871 CLAUS H., het Verdriet van België, A'dam, Bezige Bij, 1988, 13e druk, linnen+l.besch.omslag, 776pp, mooie zware editie, pakket E 10,- 
3609 CLAUS H., het Verdriet van België, A'dam, Bezige Bij, 1999, 23e druk, karton+omslag, 776pp, pakket E 6,- 
9024 CLAUS H., de Verwondering, A'dam, Bezige Bij, 1962, 1e druk, linnen, , delen omslag voor- en achterin geplakt, hoek uit schutblad, pakket E 10,- 
3074 CLAUS H., De Vossejacht, A'dam, Bezige Bij, 1972, 1e druk, paperback, 128pp E 6,- 
5972 Claus H. e.a.(red), Randstad. Driemaandelijks, A'dam, Bezige Bij, 1961-69, 1e druk, paperback, 13 nummers, 12 boekjes, oudste exemplaren l.gebruikssporen E 60,- 
0164 COCHERET CH.A., Poppenkast/Speeldoos, 1937, 2e druk, linnen, 2 boeken,ln,l.besch E 8,- 
0165 COENEN F., Charles Dickens en de romantiek, A'dam, Wereldbibliotheek, 1911, 1e druk, linnen, 128pp, ills E 8,- 
7281 COENEN F., Onpersoonlijke herinneringen, Utrecht, Bruna, 1974, 1e druk, paperback+omslag, 111pp E 4,- 
0166 COENEN F., Onpersoonlijke herinneringen, Utrecht, Bruna, ca.1950, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 5,- 
0167 COENEN F., Reizen, 1929, 1e druk, ingenaaid, ills.(f),onafgesneden,naam op schutblad,tel.nr. op licht gevlekte bandomsl E 8,- 
3094 COENEN F., Zondagsrust, A'dam, N.V. Johannes Müller, 1902, 2e druk, ingenaaid, roestvlekkig. E 8,- 
4857 Cohen A., In opstand, A'dam, van Oorschot, 1967, 2e druk, ingenaaid, 232pp, Stoa reeks E 6,- 
7797 Cohen J., Mensen met sterren. Avond, Nacht, Dageraad, A'dam, G.W.Breughel, 1946, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 3 delen, licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
7948 Cohen J., De tocht van de dronken man, A'dam, Wereldbibliotheek, 1950, 1e druk, halfperkament, kl.8vo, 76pp, nr.7 v.d. 50 gewoon genummerd exemplaar E 30,- 
9873 Colcher V., Mijn dochter, een leven, ca.1985, 1e druk, paperback, 118pp, hoek uit schutblad E 4,- 
7639 Colijn M., Tekens van leven, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, ca.1965, 1e druk, paperback, 133pp E 5,- 
4881 COOLEN A., de Drie gebroeders, 1936, 1e druk, linnen, ills., tekst op schutblad, pakket E 9,- 
5000 COOLEN A., Kerstmis in de Kempen, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1946, 2e herz. druk, halflinnen, 199pp, met kleuren ills., pakket E 5,- 
2149 COOLEN A., Kinderen van ons volk, ca.1935, 4e druk, linnen E 4,- 
6739 COOLEN A., De man met het Jan Klaassenspel, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1933, 1e druk, linnen, bandontwerp door J.Cantré, onafgesneden., mooi ex E 15,- 
4314 COOLEN A., Onder de Canadassen, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1949, 1e druk, linnen, 328pp E 18,- 
0175 COOLEN A., Peelwerkers, 1938, 5e druk, linnen, ills E 6,- 
6033 COOLEN A., Peelwerkers, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1930, 1e druk, linnen, bandontwerp door J.Cantré, licht gevlekte band, naam op schutblad E 15,- 
3616 COOLEN A., de Schoone voleinding, N.V. Paul Brand, 1932, 1e druk, linnen, bandontwerp door J.Cantré, ill. J.CANTRE, rug licht verschoten E 8,- 
8753 COOLEN A., Sprookjes voor groote menschen, Baarn, Het Wereldvenster, 1948, 1e druk, linnen, kl.4vo, 176pp, met ills. E 10,- 
4893 COOLEN A., Stad aan de Maas, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1960, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 272pp, pakket E 7,- 
0176 COOLEN A., Stad aan de Maas, 1960, 1e druk, linnen E 4,- 
7398 COOLEN A., Stad aan de Maas, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, ca.1965, 3e druk, linnen+omslag, 272pp, pakket E 5,- 
0177 COOLEN A., Uit het kleine rijk, 1947, 3e druk, linnen E 3,- 
0173 COOLEN A., de Vrouw met de zes slapers, 1953, 1e druk, linnen E 5,- 
7146 COOLEN A., Zegen der goedheid, 1934, 1e druk, linnen, 306pp, geillustreerd door CANTRE J., legenden, tekst op schutblad, vlek op rug, pakket E 12,- 
7547 Cornets De Groot R.A., De chaos en de volheid. De chaos en de volheid, Een vijfvoudig essay over S. Vestdijk, Bert Bakker, 1966, 1e druk, ingenaaid, 192pp, mooi ex, bovenkant licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
7548 Cornets De Groot R.A., Contraterrein. Opstellen over Achterberg, Feith, Gorter, Hermans, Mulisch, Vestdijk e.a.., R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1971, 1e druk, paperback, 160pp E 5,- 
0179 CORSARI W., Door een noodlottig ongeval, 1963, 1e druk, linnen+besch.omslag, besch.omsl E 3,- 
6529 Corte J. de, Corte metten, ca.1950, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.8vo, 46pp, geillustreerd door C.v.Velsen, Utrecht, Westers E 5,- 
2198 CORTE J.de, Vissen achter het net, 1972, 1e druk, paperback, ills. E 4,- 
9357 Coster Ch. de, De legende en de heldhaftige, A'dam, Meulenhoff, 1978, 2e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 400pp, ills., schutblad ontbreekt, 3 losliggende bladen, verder mooi ex, pakket E 7,- 
5774 Coster D., Delft. Een verzameling proza en poëzie ingeleid door Dirk Coster, 1947, 1e druk, halflinnen, 78pp, nr. 414 van de 600 genummerde ex. die niet in de handel zijn geweest, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. E 20,- 
2626 Couperus L., Antiek toerisme. Een roman uit oud-Egypte, Holkema & Warendorf, 1911, 1e druk, linnen, gr.8vo, 221pp, bandontwerp door André Vlaanderen, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 95,- 
5873 Couperus L., de Boeken der kleine zielen, 6e druk, linnen, 709pp, pakket E 6,- 
3172 Couperus L., Eline Vere. Een Haagsche roman, A'dam, van Kampen, 16e druk, linnen, 579pp E 6,- 
3193 Couperus L., Eline Vere. Een Haagsche roman, A'dam, L.J.Veen, 1988, 16e druk, linnen, 606pp E 6,- 
2145 Couperus L., de Komedianten, 1917, 1e druk, linnen, slecht exemplaar E 7,- 
2185 Couperus L., Korte arabesken, A'dam, Wereldbibliotheek, 1923, 3e druk, linnen E 5,- 
7294 Couperus L., Korte arabesken, A'dam, Wereldbibliotheek, 1951, 5e druk, linnen+l.besch.omslag, 200pp, geillustreerd door Desiré Acket E 7,- 
0183 Couperus L., Majesteit, 2e druk, linnen E 7,- 
0184 Couperus L., Nagelaten werk, Assen, Van Gorcum & Comp., 1975, 1e druk, linnen, 206pp E 8,- 
0185 Couperus L., Omnibus (A.d.weg der vr.·Hoge troev.·Over l.drempels·God&goden·35 nov.), A'dam, L.J.Veen, ca.1960, 1e druk, kunstleer, 592pp E 6,- 
3173 Couperus L., Romantisch avontuur, A'dam, Wereldbibliotheek, 1931, 1e druk, karton, 44pp, geillustreerd door A.Hahn jr., licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 
4677 Couperus L., De stille kracht, A'dam, Contact, 1974, 12e druk, paperback E 4,- 
0186 Couperus L., Van en over alles en iedereen dl.2 (Genève/Florence), ...., 1e druk, halflinnen E 9,- 
9283 Couperus L., de Verliefde ezel / De ode, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, ca.1965, 6e druk, karton+omslag E 4,- 
8850 Couperus L., Verzameld werk, A'dam, van Oorschot, 1975, 6e druk, linnen, 11 delen (dl.3 ontbreekt), dundruk, mooie ex. E 85,- 
0181 Couperus L., de Zwaluwen neergestreken, 1911, 1e druk, linnen, naam op schutblad E 14,- 
2019 COUTINHO M., de Redding van Robert Fentener, F.C.Kroonder, 1946, 1e druk, ingenaaid, "Bayard reeks",licht roestvlekkige pagina's. E 4,- 
0189 CREMER J., Logboek, 1978, 1e druk, paperback, 416pp, lichte gebruikssporen,ills., pakket E 7,- 
2747 CREMER J., Made in U$A, Utrecht, Bruna, 1969, 1e druk, paperback, l.gebr E 8,- 
0190 CREMER J., Toneel, Utrecht, Bruna, 1970, 1e druk, pocket, ills(f), zwarte beertjes 1322 E 4,- 
2005 CREMER J., het Zwijgzame korps, 1978, 1e druk, paperback, ills(f) E 5,- 
6340 CREMER J. J., De avonturen van Jan Cremer, 1980, 1e druk, paperback, 190pp, gebruikssporen E 5,- 
9126 Cremer Sr. J., Op de fiets de wereld in, A'dam, Bezige Bij, 1978, 1e druk, paperback, 220pp, tekst op schutblad E 5,- 
0191 CRONE C.C.S., (vert) LOH KWAN TSJOENG- de Eed in de perzikgaarde, Utrecht, Bruna, 1943, 1e druk, halflinnen, 394pp, ills E 5,- 
2205 CRONE C.C.S., Muziek over het water, A'dam, Wereldbibliotheek, 1940, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
1456 Crone C.C.S. e.a., Crones Utrecht, 1979, 2e druk, ingenaaid, kl.4vo, 46pp, met talrijke foto's, opl. 800 ex E 5,- 
3400 DAISNE JOH., Baratzeartea. Een Baskisch avontuur of de roman van een schrijver, Antwerpen, Manteau, 1962, 1e druk, linnen+omslag, 380pp, hoek uit schutblad E 8,- 
5318 DAISNE JOH., Charaban, Antwerpen, Manteau, 1965, 1e druk, paperback, verhalen E 5,- 
9938 DAISNE Joh., Filmatiek of De film als levenskunst, A'dam, Elsevier, 1956, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 304pp, met talrijke foto's E 10,- 
7420 DAISNE Joh., Hoe schoon was mijn school. De roman van een leraar, Antwerpen, Manteau, 1972, 4e druk, paperback, 140pp E 4,- 
7877 DAISNE Joh., De man die zijn haar kort liet knippen, Antwerpen, Manteau, ca.1965, 4e druk, paperback, 192pp E 4,- 
9786 DAISNE Joh., De man die zijn haar kort liet knippen, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1950, 2e druk, karton+besch.omslag, 175pp E 7,- 
0192 DAISNE JOH., Met een inktvlek geboren, 1961, 1e druk, pocket E 3,- 
0193 DAISNE JOH., Trefwoorden, 1975, 1e druk, pocket, ing E 4,- 
2954 DAISNE JOH., Zes domino's voor vrouwen, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1953, 2e druk, linnen+omslag, 304pp E 5,- 
7201 Daisne Joh., Zien en zijn / De bioscopiumschuiver, 1960/63, 1e druk, pocket, ca.320pp, met talrijke foto's E 6,- 
3352 DEBROT C., Bid voor Camille Willoco, A'dam, Meulenhoff, 1946, 1e druk, halflinnen+omslag, 88pp, tekst op schutblad E 5,- 
5214 DEBROT C., Dagboekbladen uit Genève, A'dam, Bezige Bij, 1977, 2e herz. druk, paperback, met opdracht E 6,- 
9816 DEBROT C., Mijn zuster de negerin, 1961, 2e herz. druk, pocket, 88pp, LP 63, naam op schutblad E 4,- 
0194 DEBROT C., Navrante zomer, A'dam, Meulenhoff, 1945, 1e druk, ingenaaid, 28pp E 5,- 
0195 DECORTE B., Kortom, 1971, 1e druk, linnen+omslag, ills,op 3p geschreven E 3,- 
0985 Deelder J.A., Euforismen, A'dam, Bezige Bij, 1991, 1e druk, karton, kl.8vo, 67pp, nr.206 van de 250 genummerde en gemonogrammeerde ex E 15,- 
0201 DEKKER M., het Merkteken, 1948, 1e druk, linnen, 380p E 5,- 
1122 DEKKER M., Op zwart stramien, ca.1950, 1e druk, linnen+omslag, 144pp E 5,- 
0203 DEKKER M., Waarom ik niet krankzinnig ben, 1946, 2e druk, halflinnen E 4,- 
5692 Dekkers H., Het vijfde kwartier, A'dam, Bezige Bij, 2000, 1e druk, paperback, 284pp, boekblok scheef (scheefgelezen)., naam op schutblad E 5,- 
9364 Dekkers M., Miauw, A'dam, Contact, 1987, 4e druk, karton+omslag, kl.8vo, 80pp E 4,- 
3682 DEKKERS M., De vergankelijkheid, A'dam, Contact, 1997, 3e druk, ingenaaid, gr.8vo, 256pp, met talrijke ills. E 6,- 
5159 DEKKERS M., De vergankelijkheid, A'dam, Contact, 1997, 3e druk, ingenaaid, gr.8vo, 256pp, l.gebruikssporen E 5,- 
3407 DENDERMONDE M., Een blauwe maandag op aarde, A'dam, Querido, 1965, 1e druk, linnen+omslag E 5,- 
3377 DENDERMONDE M., Het kind en de dood, Den Haag, Stols, 1946, 1e druk, ingenaaid, 48pp, DVB,licht gevlekte band E 5,- 
0206 DENDERMONDE M., Kinderen uiten zich (2), ca 1958, 1e druk, paperback, ills 32p E 4,- 
2716 DENDERMONDE M., Muziek in de herfst, A'dam, G.W.Breughel, ca.1943, 1e druk, karton, kl.form., 74pp E 4,- 
2044 DENDERMONDE M., Trap op, trap af, A'dam, Querido, 1967, 1e druk, karton+omslag E 5,- 
8255 Deyssel L. v., Uit de schrijfcassette van Lodewijk van Deyssel ontnomen, ingeleid en van aantekeningen voorzien door Harry G.M. Prick, Atheneum, 1978, 1e druk, paperback, 324pp, naam op schutblad, pakket E 6,- 
0207 DEYSSEL L.v., Lyrisch en verh.proza/eth.-mystische varia/reisindr/schetsen & aantek., A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1930, 2e druk, linnen E 6,- 
7490 DHONDT A.M., Gezangen en gebeden. een selectie 1965-1968, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, ingenaaid, 136pp, LRP290 E 5,- 
0208 DHONDT A.M., God in Vlaanderen, 1965, 1e druk, ingenaaid, rug l.besch E 4,- 
7487 DHONDT A.M., Zeven geestige knaapjes, A'dam, Bezige Bij, 1966, 1e druk, ingenaaid, 146pp, LRP208, naam op titelblad E 5,- 
9368 Diepstraten J., Het verlangen om er niet te zijn. Beschouwingen over het werk van Willem Brakman, Den Haag, BZZToH, 1981, 1e druk, paperback+omslag, 192pp E 5,- 
6951 Dijkhuizen G., Jantje is weg!!! en andere verhalen van Guus Dijkhuizen, 2003, 1e druk, paperback, 128pp, z.g.a.n. E 5,- 
7012 Dis A. v., Het beloofde land / In Afrika, 1998, 1e druk, paperback, 288pp, l.gebruikssporen E 6,- 
1138 Dis A. v., In Afrika, A'dam, Meulenhoff, 1991, 1e druk, paperback, 167pp, z.g.a.n. E 5,- 
2152 Dis A. v., Zilver, A'dam, Meulenhoff, 1988, 2e druk, paperback, 159pp E 4,- 
1030 DIS A.v., Dubbelliefde, A'dam, Meulenhoff, 1999, 1e druk, linnen, 368pp, z.g.a.n., pakket E 6,- 
4326 DIS A.v., Dubbelliefde, A'dam, Meulenhoff, 1999, 1e druk, linnen+omslag, 368pp, z.g.a.n., pakket E 9,- 
4739 DIS A.v., Familieziek, 2002, 1e druk, karton, 206pp, datum op titelblad, z.g.a.n. E 7,- 
1606 Dis A.v., Familieziek, 2002, 2e druk, karton, 206pp, z.g.a.n. E 4,- 
7559 Donkers J., Ouders van nu, 1975, 1e druk, paperback E 4,- 
1659 DOOLAARD A.den, Europa tegen de moffen, een keus uit de radio-redevoeringen van -.-, A'dam, Querido, 1946, 1e druk, karton, naam op schutblad, rug licht beschadigd E 8,- 
0212 DOOLAARD A.den, de Toekomst in uw handen, 1955, 1e druk, linnen, 4vo, 160pp, met vele foto's van Cas Oorthuys E 6,- 
2178 DOORMAN C., Waarvan de Nixen bij hun gouden harpen zongen, Sijthoff, 1938, 1e druk, halflinnen, studies over scandinavische literatuur, ills(f) E 8,- 
9596 Dorrestijn H. e.a., 100 jaar geleden, 1979, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 160pp, ills. E 4,- 
0216 DOUDART DE LA GREE M.L., Vagevuur, Utrecht, Bruna, ca.1946, 1e druk, halflinnen E 3,- 
6688 Dré, Brabantsche brieven van Dré, 1929, 1e druk, linnen, 227pp, Den Haag, Boek en periodiek, roestvlekkig., rug verschoten, met houtsneden van Han Krug, pakket E 10,- 
9693 Dros I., Styx / Imme Dros. Theo Thijssenprijs 2003, A'dam, Querido, 2003, 1e druk, geniet, kl.8vo, opl. 400 ex, 2 boekjes, z.g.a.n. E 15,- 
6567 Drost A., De pestilentie te Katwijk (1625), A'dam, Wereldbibliotheek, 1933, 2e druk, linnen, 254pp E 5,- 
0220 DUBOIS P.H., In staat van beschuldiging, 1958, 1e druk, linnen+omslag E 6,- 
0218 DUBOIS P.H., de Ontmoeting, 1953, 1e druk, linnen E 4,- 
3081 DUBOIS P.H., een Vinger op de lippen, 1953, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, tekst op schutblad E 6,- 
2628 Duinhoven A.M., Karel ende Elegast. Diplomatische uitgave van de Middelnederlandse teksten en de tekst uit de Karlmeinet-compilatie, H.D.Tjeenk Willink, 1969, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 141pp E 10,- 
8233 Duinkerken A. v., Verscheurde christenheid, N.V. Paul Brand, 1937, 3e druk, linnen, 248pp E 6,- 
2337 DUINKERKEN A. v. e.a., Twaalf liften, 1963, 1e druk, ingenaaid, opl. 250 GENUMMERDE EX.,Met 12 houtsneden van o.a. J.B.Sleper E 9,- 
2176 DULLEMEN I. v., een Hand vol vonken, A'dam, Querido, 1961, 1e druk, linnen E 5,- 
9877 Duras M. e.a., Echte vrouwen beminnen anders. hartstochtelijke verhalen, 2000, 2e druk, paperback, 174pp, naam op titelblad E 4,- 
0442 Durlacher G.L., Drenkeling. Kinderjaren in het Derde Rijk, 1987, 1e druk, paperback, 110pp E 4,- 
6583 Durlacher G.L., Niet verstaan, A'dam, Meulenhoff, 1995, 2e druk, paperback, z.g.a.n. E 5,- 
9898 Durlacher J., Emoticon, A'dam, Bezige Bij, 2007, 6e druk, paperback, 436pp, scheefgelezen, pakket E 4,- 
6141 Durlacher J., Emoticon, A'dam, Bezige Bij, 2005, 4e druk, paperback, 436pp, pakket E 7,- 
6175 Duyns Ch., De zondagsjongen, Baarn, Thomas Rap, 1988, 1e druk, paperback, 172pp E 3,- 
0079 e.a., het gele huis te huur, 1e druk, ingenaaid, oorspr.blind omsl E 4,- 
4863 EDINGA H., De vrouw achter De klop op de deur, A'dam, van Kampen, 1970, 2e druk, paperback+omslag, gr.8vo, 272pp, HERDRUK VAN "Tien huizen / duizend levens", licht roestvlekkige pagina's., enkele pagina's achterin beschadigd t.g.v. vocht E 5,- 
7400 Eeden E. v., Dossier Moord op de Dom, 2004, 1e druk, paperback E 6,- 
7329 Eeden F. v., Brieven aan Henri Borel, 1934, 1e druk, halflinnen, 180pp E 8,- 
9458 EEDEN F. v., de Broeders. Tragedie van het recht, A'dam, Versluys, 1894, 1e druk, linnen, 253pp, Op v.Gelder, mooi ex, onafgesneden E 14,- 
2091 EEDEN F. v., de Broeders. Tragedie van het recht, A'dam, Versluys, 1894, 1e druk, linnen, Op v.Gelder, onafgesneden E 15,- 
9801 Eeden F. v., De geestelijke verovering der wereld, 1979, 1e druk, ingenaaid, 96pp, uit het Duitsvertaald, naam op schutblad E 4,- 
1648 EEDEN F. v., de Heks van Haarlem, A'dam, Versluys, 1915, 1e druk, ingenaaid, onafgesneden E 10,- 
0182 EEDEN F. v., Kabir, Deventer, AE.E.Kluwer, 1950, 2e druk, linnen, kl.form., 98pp E 4,- 
9615 Eeden F. v., De kleine Johannes I-II-III, Antwerpen, Manteau, 1973, 2e druk, linnen+omslag, 503pp, pakket E 8,- 
5901 EEDEN F. v., De Kleine Johannes, 1929, 13e druk, linnen, 192pp, met portret door Jan Veth, rug verkleurd en bovenk.licht beschadigd E 9,- 
2621 EEDEN F. v., De Kleine Johannes. I-II-III, Antwerpen, Manteau, 1973, 13e druk, linnen+besch.omslag, 504pp, pakket E 8,- 
2088 EEDEN F. v., de Kleine Johannes. Eerste, tweede en derde deel, 1919-21, 1e druk, linnen, dl.1: schutblad ontbreekt, dl.2: halflinnen, hoeken band l.beschadigd, dl.3.: aanhechting schutbladen iets los, pakket E 18,- 
7144 EEDEN F. v., De Kleine Johannes. I-II-III, 1966, 1e druk, linnen+omslag, 504pp, pakket E 7,- 
1923 EEDEN F.v. v. (over), LIGTHART J.- Letterkundige studiÙn. de Kleine Johannes. eerste deel, Groningen, Wolters Noordhoff, 1918, 5e druk, linnen E 5,- 
3087 EEKHOUT J.H., Boerenlegenden, N.V. Paul Brand, 1953, 1e druk, linnen, 160pp, ills.,hoek uit schutblad E 5,- 
0225 EEKHOUT J.H., Eiland der ballingschap, CAD, ca.1950, 1e druk, ingenaaid, bep.opl.,gesigneerd E 5,- 
9431 Eekhout J.H., De waarachtige historie van Tijl Uilenspiegel in Vlaanderen, ca.1955, 2e druk, halflinnen, 342pp, pakket E 7,- 
1652 EGGINK C., Kleine grapjes van grote mensen, anecdotes van schrijvers, Bussum, Moussault, ca.1955, 1e druk, karton, gesign E 5,- 
0226 EGGINK C. e.a., (red) Kompas der Ned. letterkunde, 1947, 1e druk, linnen, 466pp, schutbl.besch,ills(f) E 5,- 
0229 EIJK H.v., de Kleine parade, 1953, 1e druk, linnen+omslag, l.besch omsl E 3,- 
0231 EIJSSELSTEIJN B. v., de Geschiedenis van de margarine, 1957, 1e druk, ingenaaid, ills,gr.form E 3,- 
0232 EIJSSELSTEIJN B. v., Zeven Fantomen, 1934, 1e druk, halflinnen, ills E 7,- 
7278 Elsschot W., het Dwaallicht, A'dam, van Kampen, 1969, 9e druk, linnen+l.besch.omslag, 45pp E 6,- 
7738 ELSSCHOT W., Kaas, A'dam, van Kampen, 1969, 15e druk, linnen+l.besch.omslag, 96pp E 5,- 
7539 ELSSCHOT W., Lijmen, het Been, A'dam, van Kampen, 1969, 14e druk, linnen+l.besch.omslag, 190pp E 6,- 
2042 Elsschot W., Een ontgoocheling, A'dam, van Kampen, 1970, 10e druk, linnen, 63pp E 5,- 
2051 ELSSCHOT W., Pensioen, A'dam, van Kampen, 1970, 9e druk, linnen+omslag, 64pp E 5,- 
2513 ELSSCHOT W., Tsjip, A'dam, van Kampen, 2e herz. druk, linnen+besch.omslag, , roestvlekkig., pakket E 7,- 
7735 ELSSCHOT W., Tsjip, De leeuwentemmer, A'dam, van Kampen, 1970, 12e druk, linnen+omslag, 144pp E 6,- 
2009 ELSSCHOT W., De verlossing, A'dam, van Kampen, 1970, 10e druk, linnen+besch.omslag, 188pp E 5,- 
3698 ELSSCHOT W., Zwijgen kan niet verbeterd worden. Ongebundelde teksten, 1979, 1e druk, linnen+omslag, 176pp, tekst op schutblad E 10,- 
9793 EMANTS M., Afgestorven, A'dam, van Oorschot, 1967, 1e druk, karton, 181pp, Witte Olifant serie, rug iets verkleurd E 5,- 
9050 EMANTS M., Een nagelaten bekentenis, A'dam, van Oorschot, ca.1970, 1e druk, ingenaaid, 230pp, naam op schutblad E 5,- 
7667 EMANTS M., Vijftig, A'dam, van Oorschot, ca.1980, 1e druk, ingenaaid, 152pp, naam op schutblad E 5,- 
0235 EMANTS M., Vijftig, 1899, 1e druk, ingenaaid, 266pp, Haagsche Boekhandel- en uitgeversmij, Den Haag, onafgesneden, randen van onder- en bovenkant rug geplakt E 35,- 
1353 Emmens J., Autobiografisch woordenboek, A'dam, van Oorschot, 1984, 4e druk, ingenaaid, 48pp E 5,- 
4019 ENDE M.C. v.d., Meintje meliefste. Zeeuwsche dorpsgeschiedenis, ca.1910, 1e druk, ingenaaid, 142pp, met foto's E 10,- 
7944 Engelenburcht J., Punch, 1945, 1e druk, linnen, 68pp, nr. XXXVI v.d. 50 romeins genummerd exemplaar, met handgekleurde ills. door A.Noyons, gevl., galgehumor uit de Tweede Wereldoorlog, De Jong 243, naam op schutblad E 65,- 
1519 ENGELMAN J., NIJHOFF M., ROLAND HOLST A. (red.), De Harp I, 1946, 1e druk, halflinnen, 4to, 62pp, st. De Roos. oplage 175 ex., met bijgevoegde org. gesign. houtgravure door D.v.Gelder, hoeken bovenk. band l.besch., licht smoezelig, schutbl. licht roestvlekkige pagina's. E 65,- 
8136 Enquist A., Contrapunt, A'dam, Arbeiderspers, 2008, 1e druk, linnen+omslag, 205pp, tekst op schutblad E 7,- 
1743 Enquist A., Het geheim, A'dam, Arbeiderspers, 2000, 21e druk, paperback met flappen, 230pp, tekst op schutblad E 4,- 
5702 Enquist A., Het meesterstuk, A'dam, Arbeiderspers, 1994, 2e druk, linnen+omslag, 314pp, z.g.a.n. E 6,- 
8919 Enquist A., De thuiskomst, 2006, 11e druk, linnen+omslag, 415pp, naam op schutblad, z.g.a.n., pakket E 7,- 
8141 Ensler E. e.a., Het goede lichaam, A'dam, Contact, 2005, 1e druk, paperback, 111pp, naam op schutblad E 4,- 
4993 Enter S., Spel, A'dam, van Oorschot, 2008, 3e druk, karton+omslag, 269pp E 8,- 
8947 Erp M. van, Voor de geraniums, 2005, 1e druk, paperback, 158pp, scheefgelezen E 4,- 
6752 Escober, Ongenade, 2008, 2e druk, paperback met flappen, pakket E 5,- 
6315 Ett H.E., Herman de Man (een poging tot reconstructie van zijn verhalend proza), 1978, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 93pp, ills. E 6,- 
3874 Evans R.P., De spiegel, Kampen, J.H.Kok N.V., 2001, 1e druk, karton+omslag, 302pp, z.g.a.n., pakket E 7,- 
0238 EYK H. v., Als de wereld donker is, A'dam, Querido, 1938, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, sprookjes E 4,- 
0240 EYK H. v., Intieme revue, 1936, 2e druk, linnen E 3,- 
7875 Eysselsteijn B.v./ Lampo H., Idomeneia en de kantaur, Den Haag, Stols, 1951, 1e druk, linnen, gr.8vo, 184pp, op de voorplat 'Indomeneia en de kantaur' E 7,- 
0711 FABRICIUS J., Halfbloed, Baarn, Bosch & Keuning, 1e druk, linnen E 4,- 
0245 FABRICIUS J., Mijn huis staat achter de kim - vrijmoedige memoires, Den Haag, Leopold, 1959, 3e druk, paperback, 224pp, l.gebr E 4,- 
9418 FABRICIUS J., Een wereld in beroering. Verdere mémoires (1936-1946), Den Haag, Leopold, 1952, 1e druk, linnen, 238pp, met foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
1647 FABRICIUS J., Een wereld in beroering. Verdere mémoires (1936-1946), Den Haag, Leopold, 1952, 1e druk, linnen, met foto's E 6,- 
5944 Fabricius J., De wondere avonturen van Arretje Nof, ca.1950, 1e druk, karton, , geillustreerd door Joh.Fabricius, Calvé-Delft, 5 boekjes in besch. kartonnen box E 50,- 
7433 Fens K., De eigenzinnigheid van de literatuur, A'dam, van Oorschot, 1972, 3e druk, ingenaaid E 5,- 
3634 FENS, K., Literair lustrum 2, Atheneum, 1978, 4e druk, paperback, 388pp E 5,- 
7569 Ferron L., Karelische nachten, A'dam, Bezige Bij, 1990, 3e druk, paperback, 121pp, z.g.a.n. E 4,- 
6757 Frank A., Het Achterhuis, Bert Bakker, 2003, 32e druk, paperback, 303pp, tekst op schutblad, z.g.a.n. E 5,- 
5395 Frank A., Het Achterhuis, A'dam, Contact, 1956, 10e druk, karton+l.besch.omslag, 222pp E 5,- 
0951 Frank A., De dagboeken van Anne Frank, Bert Bakker, 1990, 4e herz. druk, paperback, gr.8vo, 736pp, l.gebruikssporen, pakket E 14,- 
4675 Fransaer F., M.S. Karibu, 1979, 1e druk, linnen+omslag, 157pp, Leuven, De Clauwaert vzw, Het leven van een zeeman, prachtig beschreven E 6,- 
4472 FRERIKS PH., Jantje, 2005, 1e druk, karton+omslag, kl.8vo, 92pp, z.g.a.n. E 5,- 
6002 Friedman C., Tralievader, A'dam, van Oorschot, 1998, 10e druk, linnen+omslag, 119pp, mooi ex. E 9,- 
7404 Frijda M., Ritselingen, 2005, 1e druk, karton, 246pp, z.g.a.n. E 7,- 
2286 GEEL R., Een Afgezant uit niemandsland, A'dam, Bezige Bij, 1968, 1e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 5,- 
6921 Geel R., Al is de waarheid nog zo snel, A'dam, Meulenhoff, 1980, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp E 5,- 
2805 GEEL R., Genoegens van weleer, A'dam, Bezige Bij, 1976, 1e druk E 4,- 
6922 Geel R., Verliefdheid is een raar gevoel, A'dam, Meulenhoff, 1980, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp E 5,- 
6923 Geel R., Een vrouw als een gedicht, A'dam, Meulenhoff, 1980, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp E 5,- 
3078 GEEL R.J., De magere heilige, A'dam, Bezige Bij, 1963, 1e druk, paperback, 232pp, Debuut E 6,- 
0843 Geeraerts J., De coltmoorden, Antwerpen, Manteau, 1982, 3e druk, paperback, 373pp, pakket E 7,- 
0876 Geeraerts J., De CuChi case, Antwerpen, Manteau, 1994, 2e druk, paperback, 293pp, scheefgelezen E 5,- 
8845 Geeraerts J., Dood in Bourgondië, Antwerpen, Manteau, 1976, 2e druk, paperback E 4,- 
8858 Geeraerts J., Gangreen 4. Het zevende zegel, Antwerpen, Manteau, 1977, 2e druk, paperback E 4,- 
4866 Geeraerts J., Gangreen 1. Black Venus / Gangreen 2. De goede moordenaar, Antwerpen, Manteau, 1988, 1e druk, karton+omslag, 579pp, pakket E 7,- 
8839 Geeraerts J., Gangreen 3. Het teken van de hond, Antwerpen, Manteau, 1975, 1e druk, paperback+omslag, 365pp, l.gebruikssporen, pakket E 4,- 
8912 Geeraerts J., Goud, 1995, 1e druk, paperback, 135pp, naam op titelblad E 4,- 
5833 Geeraerts J., Het huis genaamd 'Les Hêtres', Antwerpen, Manteau, 1989, 1e druk, paperback, 198pp E 9,- 
1884 Geeraerts J., De nachtvogels, Antwerpen, Manteau, 1995, 3e druk, paperback, 189pp E 5,- 
5669 Geeraerts J., De PG, 1998, 4e druk, paperback, 288pp, boekblok scheef (scheefgelezen)., naam op schutblad E 4,- 
2469 Geeraerts J., Het Rashomon-complex, Antwerpen, Manteau, 1993, 4e druk, paperback, 330pp E 5,- 
0776 Geeraerts J., Het Rashomon-complex, Antwerpen, Manteau, 1992, 2e druk, paperback, 330pp, scheefgelezen E 5,- 
8842 Geeraerts J., Rondom liefde en dood, Antwerpen, Manteau, 1977, 4e druk, paperback E 4,- 
0771 Geeraerts J., Z 17, Antwerpen, Manteau, 1991, 1e druk, paperback, 199pp, l.gebruikssporen E 5,- 
9476 Geeraerts J., De zaak Alzheimer, Antwerpen, Manteau, 1985, 3e druk, paperback, 401pp, gebruikssporen, pakket E 5,- 
5145 Geeraerts J., De zaak Jespers, Antwerpen, Manteau, 1978, 1e druk, paperback, 125pp E 5,- 
3075 Geeraerts J., De zeven doeken der schepping, Antwerpen, Manteau, 1967, 1e druk, paperback, 124pp E 4,- 
4967 Geest K. van der, De wonderbron. Sprookjes en verhalen, Den Haag, van Goor, ca.1935, 1e druk, linnen, 192pp, met zw.w. en ingeplakte kleurenills., licht gevlekte band, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
0250 GENT L.v., Uit stile uren, ca 1920, 1e druk, paperback, 44pp, opl:490 ex,gesigneerd,licht roestvlekkige pagina's,sm E 7,- 
8193 GEYL P., Reacties. Groen van Prinsterer,Fruin,Multatuli,Busken Huet,Ter Braak,Du Perron,Romein, 1952, 1e druk, linnen, gr.8vo E 7,- 
0252 GEYL P., Reacties. Groen van Prinsterer,Fruin,Multatuli,Busken Huet,Ter Braak,Du Perron,Romein, 1952, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, over o.a. terBraak en du Perron) E 8,- 
2187 GEZELLE G., Vlaamsche volksvertelsels opgeteekend door Guido Gezelle. Voor 't eerst in boekvorm uitgegeven door Maurits de Meyer, A'dam, Querido, 1920, 1e druk, ingenaaid, 62pp, geillustreerd door G. Verdickt, nr.670 van de 800 GENUMMERDE ex. op V.GELDER, onafgesneden., licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 48,- 
1977 GEZELLE G., Vlaamsche spreuken verzameld uit Guido Gezelle's Duikalmanak, Tielt, Lannoo, ca.1945, 1e druk, karton, kl.8vo, 142pp E 4,- 
5346 GEZELLE G., de XIV stonden of de bloedige dagvaart ons heeren, 1951, 1e druk, ingenaaid, geillustreerd door ACKET D., nr.222 van 850 genummerd exemplaar op Oud-Holl.Velin,naam op schutblad, gevl. E 10,- 
0253 GEZELLE G., de XIV stonden of de bloedige dagvaart ons heeren, 1951, 1e druk, linnen, geillustreerd door ACKET D., 850 genummerd exemplaar Oud-Holl.Velin,naam op schutblad, roestvlekkig. E 10,- 
4157 Gezelle G./Wiegman Chr., Hoe stille is 't, Haarlem, Gottmer, 1981, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, met talrijke ills. E 8,- 
5417 Gianotten E., Het gouden licht van Afrika, 2002, 1e druk, paperback, 351pp, z.g.a.n. E 7,- 
0583 GIELEN J.J., De dichter Verwey, C.A.Mees, 1942, 1e druk, halflinnen, naam op schutblad E 6,- 
6488 Gijsen M., De afvallige, Den Haag, Stols, 1971, 1e druk, linnen+omslag, 123pp E 7,- 
2014 GIJSEN M., Allengs, gelijk de spin, Den Haag, Stols, 1962, 1e druk, linnen+omslag E 5,- 
0260 GIJSEN M., het Boek van Joachim van Babylon, 1949, 8e druk, halflinnen E 4,- 
7992 GIJSEN M., de Diaspora, Den Haag, Stols, 1961, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, ills. E 5,- 
0256 GIJSEN M., de Diaspora, Den Haag, Stols, 1961, 1e druk, linnen+omslag, ills E 5,- 
1531 GIJSEN M., Er gebeurt nooit iets, 1956, 1e druk, linnen+omslag E 5,- 
0258 GIJSEN M., Er gebeurt nooit iets, 1956, 2e druk, linnen+besch.omslag, besch.omsl E 4,- 
0259 GIJSEN M., Harmágedon, A'dam, Meulenhoff, 1966, 2e druk, linnen+omslag E 4,- 
0262 GIJSEN M., Jacqueline en ik, A'dam, Meulenhoff, 1970, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 4,- 
9559 GIJSEN M., Jacqueline en ik, A'dam, Meulenhoff, 1970, 1e druk, linnen, 158pp E 4,- 
2025 GIJSEN M., de Kat in den boom, Den Haag, Stols, 1953, 1e druk, linnen E 6,- 
7865 GIJSEN M., De kroeg van groot verdriet, A'dam, Meulenhoff, 1974, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 5,- 
2043 GIJSEN M., Lucinda en de lotoseter, Den Haag, Stols, 1959, 1e druk, linnen, Voorpl.licht gevlekte band E 6,- 
5363 GIJSEN M., Marie-ama van Antwerpen, ca.1955, 1e druk, linnen+omslag, 48pp E 7,- 
0263 GIJSEN M., Mijn vriend de moordenaar, Den Haag, Stols, 1958, 1e druk, linnen+omslag, naam op schutblad E 5,- 
7904 GIJSEN M., Mijn vriend de moordenaar, Den Haag, Stols, 1958, 1e druk, linnen+omslag E 5,- 
5372 GIJSEN M., Het paard Ugo, 1968, 1e druk, linnen+besch.omslag E 5,- 
0265 GIJSEN M., Telemachus in het dorp, 1955, 7e druk, linnen E 4,- 
7979 GIJSEN M., Van een kat die te veel pretenties had, A'dam, Meulenhoff, 1963, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 40pp, ills. E 6,- 
2606 Gijsen M., Verzameld werk, A'dam, Meulenhoff, 1977, 1e druk, linnen+omslag, kl.8vo, ca.6000pp, 6 delen, pakket E 69,- 
0257 GIJSEN M., de Vleespotten van Egypte, 1964, 10e druk, linnen+omslag E 4,- 
6356 GIJSEN M. M., De man van overmorgen, Den Haag, Stols, 1949, 1e druk, linnen, gr.8vo E 5,- 
6357 GIJSEN M. M., Telemachus in het dorp, Den Haag, Stols, 1948, 1e druk, linnen+besch.omslag E 6,- 
6346 GIJSEN M. M., Ter wille van Leentje, Den Haag, Stols, 1957, 1e druk, linnen E 4,- 
0841 Gijsen W., Deirdre. De schitterende fantasy-trilogie, A'dam, Meulenhoff, 1988, 1e druk, linnen, 807pp, z.g.a.n., pakket E 8,- 
9782 Gijsen W./ Schaap, Tweesprook, A'dam, Meulenhoff, 1990, 1e druk, paperback, 70pp E 4,- 
1553 GILLIAMS M., Vita Brevis. Tweede, herziene en vermeerderde uitgaaf van het verzameld werk, A'dam, Scheltens & Giltay, 1975-78, 2e druk, kunstleer, 4 delen. Rug dl.1 l.besch. E 40,- 
2054 GILS G., Levend voorwerp, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, pocket E 6,- 
9351 Giphart R., Ik ook van jou, 1996, 7e druk, paperback, 181pp, l.gebruikssporen E 4,- 
6593 Giphart R., De ontdekking van de literatuur, 1997, 1e druk, linnen, 180pp, Amsterdam, De Bijenkorf, z.g.a.n. E 9,- 
9378 Godijn W., Witte tongen, 1997, 1e druk, karton, 338pp, pakket E 5,- 
9194 Goldschmidt T., De bijenchoreograaf, 2004, 1e druk, karton, kl.8vo, 28pp, opl. 2200 ex, niet in de handel geweest E 4,- 
0992 Golsteijn J., Plastic tranen, 1996, 1e druk, ingenaaid, 79pp, uitgegeven in een oplage van 1500 exemplaren t.g.v. de jaarwisseling 1996/1997 voor vrienden en relaties van de auteur en uitgeverij. Gesigneerd door de auteur, z.g.a.n. E 10,- 
6349 Gompers J., Maäsiejoth. Wondere verhalen, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1930, 1e druk, linnen, 152pp, ills., roestvlekkig., met portret door P.Citroen en 6 platen, schaars E 20,- 
3447 GOMPERTS H.A., De eend op zolder. Toneelkritieken, A'dam, van Oorschot, 1970, 1e druk, ingenaaid, 328pp E 5,- 
7550 GOMPERTS H.A., De geheime tuin, A'dam, van Oorschot, 1972, 2e druk, ingenaaid, 211pp E 5,- 
6580 Gomperts H.A., Grandeur en misère van de literatuurwetenschap, A'dam, van Oorschot, 1979, 1e druk, ingenaaid E 5,- 
5220 GOMPERTS H.A., De schok der herkenning, A'dam, van Oorschot, 1963, 3e druk, ingenaaid E 4,- 
0266 GOMPERTS H.A., Van verlies en dood, A'dam, Meulenhoff, 1946, 1e druk, ingenaaid E 4,- 
7211 Gorris G., Petrus prins der apostelen, 1946, 1e druk, linnen, kl.4vo, 274pp, geillustreerd door Frans Hamer, gevl. E 7,- 
2611 Gorter H. (over), Acht over Gorter. Een reeks beschouwingen over poëzie en politiek onder redactie van Garmt Stuiveling, A'dam, Querido, 1978, 1e druk, linnen, 396pp, pakket E 10,- 
3431 Gravelotte M./Wind G. e.a., Waterlooplein 2. Roman, 2005, 1e druk, ingenaaid, 346pp E 8,- 
6279 Greshoff J., Arthur van Schendel, A'dam, Meulenhoff, 1934, 1e druk, linnen, 76pp, gevl. E 6,- 
4172 GRESHOFF J., Fabrieksgeheimen, 1941, 1e druk, ingenaaid, 148pp, naam op schutblad, bovenkant en onderkant rug licht beschadigd E 5,- 
5465 GRESHOFF J., Nachtschade. Keur uit de aforismen, 1958, 1e druk, linnen E 7,- 
5915 GRESHOFF J., Verzameld werk. Het boek der vriendschap, A'dam, van Kampen, 1950, 1e druk, linnen, 348pp E 7,- 
8176 Groenier G., Vijf dagen bedenktijd. Leven na Dolle Mina, 1999, 1e druk, paperback, 281pp, naam op schutblad E 4,- 
0272 GROOT J.H.de, Rond de wereld, 1931, 1e druk, karton, 32pp, ills,rug verschoten., naam op schutblad E 5,- 
2793 GROOTAERS J., Maskerade der muze. Vervalsing, namaak en letterdiefstal in eigen en vreemde letterkunde, Bussum, G.J.A.Ruys, 1954, 1e druk, linnen, 288pp, ills.,naam op schutblad E 9,- 
2518 GULIK R.v., Zes zaken voor rechter Tie, A'dam, Elsevier, 1980, 3e druk, paperback, 158pp, rug verschoten E 5,- 
9487 Haan J. de, Pijpelijntjes, Den Haag, Kruseman, 1974, 3e druk, kunstleer, 243pp E 9,- 
8343 Haan J. den, Still talking shop, A'dam, Bezige Bij, 1958, 1e druk, ingenaaid, 144pp, l.gebruikssporen E 5,- 
2031 HAAN J.den, Boeken en publiek, F.C.Kroonder, 1947, 1e druk, karton, "Bayard reeks" E 4,- 
0273 HAAN J.den, het Eiland der sirenen, 1952, 1e druk, linnen E 4,- 
5229 HAAN J.den, Talking shop. Boutade van een boekverkoper, F.C.Kroonder, 1946, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 54pp, "Bayard reeks", licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
4319 Haan K.de / Assumburg H.v., Uraniumkoorts. Race naar Venus, ca.1955, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 240pp, Heemstede, Hofboekerij, Nederlandse SF E 10,- 
6157 Haan K.de / Assumburg H.v., Uraniumkoorts. Race naar Venus, ca.1955, 1e druk, linnen, 240pp E 8,- 
7474 Haan Tj.W.R. de, Schrijven in de volksgeest. Nederland en Vlaanderen 1800-1880, Den Haag, Kruseman, 1977, 1e druk, karton, 200pp E 6,- 
0274 HAAR B.ter, de St.Paulusrots, 1856, 1e druk, linnen, ills,goud op snee E 7,- 
0275 HAASSE H.S., (vert) BRADFORD- Laten we eens over onze kinderen praten, A'dam, Elsevier, 1950, 1e druk, linnen, geillustreerd door BANTZINGER C.A.B. E 5,- 
0276 HAASSE H.S., Cider voor arme mensen, 1961, 4e druk, linnen+l.besch.omslag, l.besch.omsl E 5,- 
8958 Haasse H.S., Fenrir. Een lang weekend in de Ardennen, 2000, 1e druk, paperback, 163pp, z.g.a.n. E 5,- 
2101 HAASSE H.S., Een gevaarlijke verhouding of Daal-en-Bergse brieven, A'dam, Querido, 1976, 1e druk, linnen+omslag, 152pp, ISBN: 9021410559, l.gebruikssporen E 5,- 
2947 HAASSE H.S., Een gevaarlijke verhouding of Daal-en-Bergse brieven, A'dam, Querido, 2005, 5e druk, paperback+omslag, 202pp E 6,- 
6187 HAASSE H.S., Een handvol achtergrond. 'Parang sawat' autobiografische teksten, A'dam, Querido, 1993, 1e druk, linnen+omslag, 208pp, z.g.a.n. E 8,- 
9314 Haasse H.S., Heren van de thee, 1992, 1e druk, karton+omslag, 344pp, z.g.a.n., pakket E 7,- 
0223 Haasse h.s., Heren van de thee, A'dam, Querido, 1992, 3e druk, paperback, 302pp E 5,- 
3613 Haasse H.S., Heren van de thee, A'dam, Querido, 1992, 4e druk, linnen+omslag, 302pp, pakket E 7,- 
9951 HAASSE H.S., Huurders en onderhuurders, A'dam, Querido, 1973, 4e druk, paperback E 4,- 
0279 HAASSE H.S., een Kom water; een Test vuur, Bussum, Moussault, 1959, 1e druk, linnen+omslag, naam op schutblad E 7,- 
9367 HAASSE H.S., Leestekens, A'dam, Querido, 1965, 2e druk, paperback, 179pp, l.gebruikssporen E 4,- 
8039 HAASSE H.S., Oeroeg, 1948, 1e druk, ingenaaid, 80pp, boekenweekgeschenk, mooi ex., naam op schutblad E 15,- 
4527 HAASSE H.S., Oeroeg, 1948, 1e druk, ingenaaid, 80pp, boekenweekgeschenk, mooi ex., naam op schutblad E 15,- 
5611 HAASSE H.S., Sleuteloog, A'dam, Querido, 2002, 4e druk, paperback, l.gebruikssporen E 5,- 
9034 HAASSE H.S., Het tuinhuis, A'dam, Querido, 2006, 3e druk, linnen+omslag, 153pp, z.g.a.n. E 7,- 
6545 Haasse H.S., Het woud der verwachting. Het leven van Charles van Orléans, 2004, 23e druk, paperback, 594pp, pakket E 6,- 
3530 HAASSE H.S., Het woud der verwachting, A'dam, Querido, 1984, 13e druk, karton, 578pp, pakket E 6,- 
2075 Haasse H.S. e.a., Ogenblikken in Valois, Sijthoff, 1982, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 124pp, schutblad bij het boekbinden te kort afgesneden, tekeningen en aquarellen Marie Francoise Carbonnelle E 10,- 
8135 Haasse H.S. e.a., Sterrenjacht, A'dam, Querido, 2007, 1e druk, paperback, 315pp E 6,- 
2144 HALBERTSMA J.H., Het heksershol, A'dam, Wereldbibliotheek, 1963, 1e druk, paperback, vertaald door Th.de Vries E 3,- 
4052 Ham Dekker J., Twei pittige moidjes en are verhale en gedichte, ca.1980, 1e druk, karton, , 126pp, ills. E 5,- 
0280 HAMELINK J., Afdaling in de ingewanden, 1974, 1e druk, ingenaaid, 335pp, z.g.a.n. E 6,- 
0281 HAMELINK J., de Betoverde bruidsnacht, 1970, 1e druk, paperback E 4,- 
2343 HAMELINK J., Horror Vacui, Polak & v.Gennep, 1966, 1e druk, ingenaaid, l.gebr E 6,- 
7615 HAMELINK J., Ranonkel of de geschiedenis van een vereenzelving, A'dam, van Gennep, 1969, 1e druk, paperback, 336pp, pakket E 7,- 
0282 HAMELINK J., de Rudimentaire mens, Atheneum, 1968, 1e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 4,- 
0284 HANLO J., Go to the mosk, A'dam, van Oorschot, 1971, 1e druk, ingenaaid, p.l.gevl E 6,- 
0285 Harlingen R. v. (J.Last), Haaien voor Nabatoe, 1944, 1e druk, karton, onafgesneden, nr.96 v.d. 525 genr.exx., clandestien, De Jong 358 E 9,- 
7443 Hart, Het psalmenoproer, A'dam, Arbeiderspers, 2007, 5e druk, linnen+omslag, 288pp, z.g.a.n. E 8,- 
7852 HART M. 't, Alle verhalen, A'dam, Arbeiderspers, 1982, 1e druk, linnen+omslag, 592pp, pakket E 9,- 
5422 HART M. 't, Johann Sebastian Bach, 2000, 1e druk, paperback, BV Joan Records E 5,- 
2068 Hart M. 't, Lotte Weeda, A'dam, Arbeiderspers, 2004, 2e druk, paperback, 270pp E 5,- 
4842 Hart M. 't, Het psalmenoproer, A'dam, Arbeiderspers, 2006, 1e druk, linnen+omslag, 288pp, z.g.a.n. E 12,- 
1742 HART M. 't, De vlieger, A'dam, Arbeiderspers, 1999, 4e druk, ingenaaid, 227pp, l.gebruikssporen E 6,- 
5925 HART M. 't, De vrouw bestaat niet, 1982, 1e druk, ingenaaid, 138pp E 5,- 
8317 HART M. 't, De vrouw bestaat niet, A'dam, Arbeiderspers, 1983, 9e druk, ingenaaid met flappen, 138pp E 4,- 
1744 HART M. 't, De zonnewijzer, A'dam, Arbeiderspers, 2003, 8e druk, paperback, 235pp, iets scheefgelezen, naam op schutblad E 6,- 
3160 Hart 't m., Het woeden der gehele wereld, A'dam, Arbeiderspers, 1994, 5e druk, ingenaaid, 282pp E 5,- 
2703 HARTEN J., Garbo en de broeders Grimm, A'dam, Bezige Bij, 1970, 2e herz. druk, ingenaaid, , l.gebruikssporen, pakket E 3,- 
0287 HARTEN J., Garbo en de broeders Grimm, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 4,- 
0289 HARTEN J., Operatie Montycoat, 1964, 1e druk, ingenaaid E 4,- 
0290 HARTOG J. de, Feestelijke ondergang. Leven en werk van Johan C.P.Alberts, 1950, 1e druk, linnen E 6,- 
7119 Hartog J. de, Het hemelbed, A'dam, Elsevier, 1974, 1e druk, geniet, 32pp, gebruikssporen E 7,- 
8553 Hartog J. de, De vlucht van de Henny, A'dam, Elsevier, 1983, 1e druk, karton+omslag, 218pp E 5,- 
6661 Hartog J. de, De vlucht van de Henny, A'dam, Elsevier, 1983, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 218pp E 5,- 
1091 HAVANK, In memoriam de schaduw, 1e druk, halflinnen E 4,- 
8660 HAVANK, De Schaduw is terug, Utrecht, Bruna, ca.1945, 1e druk, halflinnen, licht gevlekte band E 5,- 
3167 HAVANK, De verkavelde bruidegom, Utrecht, Bruna, 1952, 1e druk, linnen E 4,- 
2685 HAVANK, De Versierde bedstee, Utrecht, Bruna, 1e druk, linnen E 4,- 
9015 HAVELAAR J., Over het kind, Deventer, Loghum Slaterus, 1931, 1e druk, ingenaaid, 32pp, nr.142 van de 600 genummerde ex, gesigneerd, gebruikssporen E 8,- 
0291 HAVELAAR J., de Weg tot de werkelijkheid, Deventer, Loghum Slaterus, 1926, 1e druk, linnen, roestvlekkig. E 5,- 
5225 HAVELTE S.v., Het ene talent, Holkema & Warendorf, 1977, 10e druk, karton+l.besch.omslag, naam op schutblad E 4,- 
0292 HAZEU W./ HOLST C., 40+ Literaire radioportretten, 1969, 1e druk, paperback, boekenweekgesch. ills E 3,- 
1029 Heeresma H., Zingend langs de straten, 1989, 1e druk, ingenaaid, 44pp, no.796 van de 1000 genummerde ex, l.gebruikssporen E 5,- 
2765 HEERESMA H.S., De verloedering van de Swieps, A'dam, Contact, 1967, 1e druk, paperback, Met filmfoto's (vochtig geweest) E 4,- 
1588 HEERESMA H.S., Mijmeringen naast m'n naaimachine, 1990, 3e druk, ingenaaid, 79pp E 4,- 
7542 HEERESMA H.S., Mijmeringen naast m'n naaimachine, 1975, 1e druk, ingenaaid, 65pp E 5,- 
1137 Heeresma H.S., Een robuuste buste, een!..., 1989, 1e druk, paperback, 227pp E 5,- 
0293 HEERESMA H.S., de Sterke verhalen, A'dam, Contact, 1974, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 4,- 
2768 HEERESMA H.S., Waar het fruit valt, valt het nergens, Baarn, Thomas Rap, 1976, 1e druk, paperback, ills., l.gebruikssporen E 5,- 
9264 Heijden A.F.Th. van der, Advocaat van de hanen, A'dam, Querido, 1990, 1e druk, karton+omslag, 531pp, Winnaars collectie 12, z.g.a.n., pakket E 7,- 
6484 Heijden A.F.Th. van der, Drijfzand koloniseren, A'dam, Querido, 2006, 1e druk, linnen+omslag, 151pp, z.g.a.n., pakket E 7,- 
8926 Heijden A.F.Th. van der, Het Hofvan Barmhartigheid, 1996, 6e druk, paperback, 656pp, De tandeloze tijd 3, leessporen rug, pakket E 6,- 
8925 Heijden A.F.Th. van der, Onder het plaveisel het moeras, 1996, 6e druk, paperback, 768pp, leessporen rug, pakket E 7,- 
5575 Heijden A.F.Th. van der, De tandeloze tijd. Proloog + dl. 1 t/m 4, A'dam, Querido, 1992-96, 6e druk, linnen+omslag, proloog + 4 delen, 6 boeken in totaal, mooie ex., pakket E 60,- 
6901 Heije J.P., Een bloemlezing uit de volksgedichtenvan Jan P.Heije, 1980, 2e druk, linnen, kl.8vo, 82pp E 5,- 
4914 HEIJERMANS H., Biecht eener schuldige. Aanteekeningen van een getrouwde vrouw, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1920, 2e druk, linnen, kl.8vo, 220pp E 7,- 
7850 HEIJERMANS H., Droomkoninkje, Holkema & Warendorf, ca.1925, 3e druk, linnen, ills., roestvlekkig., pakket E 8,- 
8611 HEIJERMANS H., Droomkoninkje, 1925, 4e druk, linnen, , 312pp, ills,roestvlekkig., pakket E 7,- 
1830 HEIJERMANS H., Droomkoninkje, Holkema & Warendorf, 1931, 12e druk, linnen, 312pp, titel op rug verbleekt, ills., pakket E 5,- 
2189 HEIJERMANS H., Duczika, A'dam, Querido, 1926, 2e druk, linnen E 4,- 
2125 HEIJERMANS H., Glück auf!, A'dam, My Goede Goedk.Lect., 1912, 1e druk, linnen E 5,- 
7984 HEIJERMANS H., De moord in den trein. Speurdersroman, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1925, 1e druk, linnen, 304pp, roestvlekkig., bovenk.rug licht beschadigd, SCHAARS, pakket E 10,- 
4331 HEIJERMANS H., Toneelwerken I, II & III, A'dam, van Oorschot, 1965, 1e druk, linnen+omslag, ca.2500pp, dundruk E 15,- 
9200 Heijermans H., Tooneel-studies II / Tooneel-studies III, van Dishoeck, 1905, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 341pp, schakels / bloeimaand, rug licht beschadigd, hoek uit schutblad E 7,- 
8607 HEIJERMANS H., Vuurvlindertje, Holkema & Warendorf, ca.1930, 4e druk, linnen, gr.8vo, ills., roestvlekkig., pakket E 7,- 
6058 HEIJERMANS H., Vuurvlindertje, ca.1925, 1e druk, linnen, gr.8vo, ills,roestvlekkig. E 10,- 
7849 HEIJERMANS H., Vuurvlindertje, Holkema & Warendorf, ca.1930, 6e druk, linnen, gr.8vo, ills., pakket E 7,- 
5234 HEIJERMANS JR. H., Angstig geheim achter het bed, A'dam, My Goede Goedk.Lect., 1925, 1e druk, geniet, 32pp, t.o..s. E 4,- 
7346 Hek Y. van 't, Komen & gaan. Een week tegenover Gare du Nord, Baarn, Thomas Rap, 2004, 1e druk, karton, kl.8vo, 144pp, z.g.a.n. E 4,- 
5625 Hek Y. van 't, Omdat jij mijn beste vriend bent, 2009, 1e druk, paperback, 190pp, z.g.a.n. E 4,- 
7531 Heldring J.L., Het verschil met anderen, A'dam, van Oorschot, ca.1970, 1e druk, paperback, 215pp E 5,- 
0298 HELMAN A., Afdaling in de vulkaan, Bussum, de Muiderkring, 1949, 1e druk, linnen E 4,- 
2517 HELMAN A., Het euvel Gods, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1932, 1e druk, linnen+omslag E 7,- 
0302 HELMAN A., Kleine Kosmologie, 1947, 1e druk, halflinnen+omslag, naam op schutblad E 5,- 
0297 HELMAN A., 's Mensen heen- en terugweg, 1937, 1e druk, halflinnen E 4,- 
2545 HELMAN A., Waarom niet, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1933, 1e druk, linnen, 1044pp, bandontw. J.Cantré, pakket E 7,- 
7873 HELMAN A., Zuid-zuid-west, Utrecht, Spectrum, 1948, 8e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 128pp, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
7353 Helman A. (vert.), Beatrijs van Nazareth. Seven manieren van minne, Utrecht, de Gemeenschap, 1928, 1e druk, ingenaaid, 42pp, Titelbladversiering en initialen door J.Cantré, opl.525 ex, onafgesneden. E 35,- 
6362 Hemmerechts K., Alle verhalen, Amsterdam, Atlas, 2001, 1e druk, paperback, 702pp, pakket E 5,- 
7629 Hemmerechts K., Ik was een kind. Literaire Jeugdherinneringen van Nederlandse en Vlaamse Schrijfsters, 2005, 1e druk, paperback, 193pp E 4,- 
9875 Hemmerechts K., De kinderen van Arthur, Amsterdam, Atlas, 2000, 1e druk, paperback, 285pp, hoek uit schutblad E 5,- 
7565 Hemmerechts K. v., Wit zand, Amsterdam, Atlas, 1993, 1e druk, ingenaaid E 5,- 
7176 Henriksson J.S., De werkelijkheid van Delta D, A'dam, Bezige Bij, 1970, 1e druk, paperback, 154pp, klein vouwtje in achterplat E 4,- 
8241 HERMANS T., Clownerietjes, A'dam, Elsevier, 1975, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 208pp, iets verkleurd E 9,- 
3384 Hermans T., Groot versjesboek, A'dam, Elsevier, 1983, 1e druk, karton+omslag, 251pp E 7,- 
5342 Hermans T., Op blote voeten lopen, Baarn, Fontein, 1993, 5e druk, karton+omslag, 100pp E 4,- 
2386 HERMANS W.F., Au pair, A'dam, Bezige Bij, 1996, 11e druk, linnen+omslag, 416pp E 8,- 
3761 HERMANS W.F., Au pair, A'dam, Bezige Bij, 1993, 8e druk, ingenaaid, 416pp, pakket E 6,- 
7360 HERMANS W.F., het Behouden huis, A'dam, Bezige Bij, 1968, 6e druk, paperback, , 80pp, pakket E 6,- 
0308 HERMANS W.F., het Behouden huis, 1960, 2e druk, paperback, slordig ex. E 5,- 
6935 Hermans W.F., Dinky toys, A'dam, de Harmonie, 1988, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 112pp, naam op schutblad, z.g.a.n. E 7,- 
7947 Hermans W.F., Drie melodrama's. Conserve, De Leproos van Molokaï, Hermans is hier geweest, A'dam, van Oorschot, 1957, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 388pp, naam op schutblad, pakket E 75,- 
6169 HERMANS W.F., Filip's sonatine, A'dam, Bezige Bij, 1980, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 56pp E 7,- 
5375 HERMANS W.F., Filip's sonatine, A'dam, Bezige Bij, 1980, 1e druk, linnen+omslag, 56pp, tekst op schutblad E 8,- 
3866 HERMANS W.F., Geyerstein's dynamiek, A'dam, Bezige Bij, 1982, 1e druk, linnen+omslag, 57pp, mooi ex. E 10,- 
5404 Hermans W.F., Geyerstein's dynamiek, A'dam, Bezige Bij, 1982, 1e druk, linnen+omslag, 57pp E 9,- 
3835 HERMANS W.F., een heilige van de horlogerie, A'dam, Bezige Bij, 1987, 1e druk, paperback E 7,- 
2777 HERMANS W.F., een heilige van de horlogerie, A'dam, Bezige Bij, 1987, 1e druk, paperback, 219pp, scheefgelezen, naam op schutblad E 5,- 
0368 HERMANS W.F., een heilige van de horlogerie, A'dam, Bezige Bij, 1987, 1e druk, paperback E 8,- 
0307 HERMANS W.F., Herinneringen aan een engelbewaarder, 1971, 1e druk, paperback E 15,- 
6046 HERMANS W.F., Herinneringen aan een engelbewaarder, A'dam, Bezige Bij, 1971, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 10,- 
7982 HERMANS W.F., Herinneringen aan een engelbewaarder, A'dam, Bezige Bij, 1971, 1e druk, paperback, 398pp, l.gebruikssporen E 10,- 
9554 HERMANS W.F., Herinneringen aan een engelbewaarder, A'dam, Bezige Bij, 1971, 1e druk, paperback, 398pp, gebruikssporen E 7,- 
3691 HERMANS W.F., Houten leeuwen en leeuwen van goud, A'dam, Bezige Bij, 1979, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen, ills E 10,- 
4738 HERMANS W.F., Houten leeuwen en leeuwen van goud, 1979, 1e druk, linnen, 400pp, ills., l.gebruikssporen E 10,- 
7352 HERMANS W.F., Ik draag geen helm met vederbos, A'dam, Bezige Bij, 1979, 1e druk, ingenaaid, 408pp, met foto's, l.gebruikssporen E 10,- 
3639 HERMANS W.F., Ik draag geen helm met vederbos, A'dam, Bezige Bij, 1979, 1e druk, ingenaaid, 408pp, l.gebruikssporen E 12,- 
2147 HERMANS W.F., Interview met -.- in Snoecks 83, 1982, 1e druk, paperback, Met foto E 3,- 
2076 HERMANS W.F., King Kong, A'dam, Bezige Bij, 1972, 1e druk, ingenaaid E 12,- 
5930 HERMANS W.F., de Laatste roker, 1991, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 10,- 
5235 HERMANS W.F., De Liefde tussen mens en kat, 1985, 1e druk, paperback, 48pp, ills(f) E 5,- 
8473 HERMANS W.F., Mandarijnen op zwavelzuur no 1. Het geweten van de Groene Amsterdammer, of Volg het spoor omhoog, A'dam, van Oorschot, 1955, 1e druk, ingenaaid, 32pp, naam op schutblad, pakket E 15,- 
8402 Hermans W.F., Moedwil en misverstand, R'dam, Ad Donker, 1961, 2e druk, paperback, 159pp, gevl., naam op schutblad E 10,- 
9162 Hermans W.F., Nooit meer slapen, A'dam, Bezige Bij, 1971, 8e druk, ingenaaid, 251pp, hoek uit schutblad E 7,- 
9446 HERMANS W.F., Nooit meer slapen, A'dam, Bezige Bij, 1966, 1e druk, paperback, div. gebruikssporen E 10,- 
9204 Hermans W.F., Onder professoren, A'dam, Bezige Bij, 2002, 15e druk, karton+omslag, 425pp, z.g.a.n., pakket E 10,- 
7946 Hermans W.F., Paranoia, A'dam, van Oorschot, 1962, 2e druk, karton+omslag, 196pp E 15,- 
1915 HERMANS W.F., Relikwieën en documenten. Een toespraak, A'dam, Bezige Bij, 1985, 1e druk, ingenaaid, z.g.a.n. E 6,- 
6788 HERMANS W.F., Ruisend gruis, A'dam, Bezige Bij, 1995, 1e druk, ingenaaid, 110pp, l.gebruikssporen E 6,- 
4715 HERMANS W.F., Ruisend gruis, A'dam, Bezige Bij, 1995, 1e druk, ingenaaid, 110pp, z.g.a.n. E 7,- 
7563 HERMANS W.F., Het sadistische universum, A'dam, Bezige Bij, 1972, 6e druk, ingenaaid, 196pp E 7,- 
6456 HERMANS W.F., Het sadistische universum, A'dam, Bezige Bij, 1965, 2e druk, paperback, 180pp, gebruikssporen E 5,- 
7983 HERMANS W.F., Het sadistische universum, A'dam, Bezige Bij, 1967, 5e herz. druk, ingenaaid, 180pp E 7,- 
0306 HERMANS W.F., de Tranen der Acacia's, A'dam, van Oorschot, 1971, e herz. druk, ingenaaid, , l.gebruikssporen, pakket E 9,- 
5232 HERMANS W.F., de Tranen der Acacia's, A'dam, van Oorschot, 1950, 2e druk, linnen, 372pp, licht gevlekte band E 15,- 
6247 Hermans W.F., Uit talloos veel miljoenen, 1981, 1e druk, paperback E 6,- 
5929 HERMANS W.F., Uit talloos veel miljoenen, A'dam, Bezige Bij, 1981, 1e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 5,- 
7520 HERMANS W.F., Uit talloos veel miljoenen, A'dam, Bezige Bij, 1981, 1e druk, ingenaaid, mooi ex. E 7,- 
0310 HERMANS W.F., Uit talloos veel miljoenen, A'dam, Bezige Bij, 1981, 1e druk, ingenaaid, z.g.a.n. E 8,- 
3663 HERMANS W.F., Waarom schrijven?, A'dam, de Harmonie, 1984, 2e druk, ingenaaid, 32pp E 10,- 
2309 HERMANS W.F., Een Wonderkind of een total loss, A'dam, Bezige Bij, 1967, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 14,- 
5419 HERMANS W.F., Een Wonderkind of een total loss, A'dam, Bezige Bij, 1967, 1e druk, paperback, naam op titelblad, boekblok scheef (scheefgelezen). E 8,- 
6072 HERMANS W.F., Een Wonderkind of een total loss, A'dam, Bezige Bij, 1967, 1e druk, paperback, naam op titelblad, l.gebruikssporen E 13,- 
0369 HERMANS W.F., De zegelring, A'dam, Bezige Bij, 1984, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 8,- 
4855 Hermans W.F./Janssen F.A., Scheppend nihilisme. Interviews met Willem Frederik Hermans, 1979, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 346pp, pakket E 8,- 
6059 HERWERDEN CH.v., In den voorhof, Utrecht, W.de Haan, 1925, 1e druk, linnen, 272pp, geillustreerd door Anton Pieck, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 15,- 
6023 HERZBERG A.J., Brieven aan mijn grootvader, A'dam, Querido, 1983, 1e druk, ingenaaid met flappen, 42pp E 5,- 
4594 HERZBERG A.J., Brieven aan mijn grootvader, A'dam, Querido, 1983, 1e druk, paperback, 42pp, Eén der 100 gesigneerde ex. bestemd voor familie, vrienden en kennissen E 25,- 
3986 HERZBERG A.J., Brieven aan mijn grootvader, 1984, 4e druk, paperback, 42pp, tekst op schutblad E 4,- 
2165 HERZBERG A.J., Herodes, A'dam, Arbeiderspers, 1955, 1e druk, linnen E 7,- 
4599 HERZBERG A.J., De man in de spiegel. Opstellen, toespraken en kritieken 1940-1979, A'dam, Querido, 1980, 1e druk, linnen+omslag, 544pp, pakket E 10,- 
3881 HERZBERG A.J., De man in de spiegel. Opstellen, toespraken en kritieken 1940-1979, A'dam, Querido, 1980, 1e druk, linnen+omslag, 544pp, z.g.a.n., pakket E 12,- 
4595 HERZBERG A.J., Twee verhalen. De oude man en de engel Azriël - Mordechai, A'dam, Querido, 1981, 1e druk, paperback, 42pp E 5,- 
6204 HERZBERG A.J., Twee verhalen. De oude man en de engel Azriël - Mordechai, A'dam, Querido, 1981, 1e druk, paperback, 42pp, naam op schutblad, vlek op achterkant E 5,- 
4598 HERZBERG A.J., Tweestroomenland. Dagboek uit Bergen - Belsen, Deventer, Loghum Slaterus, 1950, 1e druk, linnen, 288pp E 15,- 
4716 HERZBERG J., Beemdgras, ca.1970, 1e druk, ingenaaid, 78pp E 5,- 
0314 HERZBERG J., Beemdgras, 1970, 2e druk, ingenaaid, 78pp, tekst op schutblad E 3,- 
6463 Herzberg J. (over), Ad Zuiderent - Jan Campertprijzen 1994. Judith Herzberg winnaar Constantijn Huygensprijs, 1994, 1e druk, ingenaaid, 103pp E 4,- 
5221 HILDEBRAND, Camera Obscura, Utrecht, de Erven F.Bohn, 1949, 50e druk, linnen, 4vo, 463pp, geillustreerd door SPIER JO, pakket E 10,- 
0318 HILDEBRAND, Camera Obscura, 1953, 53e druk, linnen, geillustreerd door SPIER JO E 7,- 
0319 HILDEBRAND, Na vijftig jaar; Noodige en overbodige opheldering van de Camera Obscura, 1888, 2e druk, linnen, goud op snede,bovenk.rug l.besch verder z.g.a.n. E 8,- 
2390 HILLE-GAERTHE C.M. v., De feesten van Det en Nol, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1924, 1e druk, linnen, 136pp, kl./zw.w. ills,naam op schutblad, onafgesneden. E 7,- 
2120 HILLE-GAERTHE C.M. v., Zwolse mijmeringen, Zwolle, Tijl, 1959, 1e druk, karton, ills(f) E 7,- 
2749 HILLENIUS D., Tegen het vegetarisme, A'dam, van Oorschot, 1961, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag E 6,- 
5853 Hillesum E., Het denkende hart van de barak. Brieven van Etty Hillesum, Utrecht, W.de Haan, ca.1985, 4e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 120pp, l.gebruikssporen E 5,- 
4850 Hillesum E., Het denkende hart van de barak. Brieven van Etty Hillesum, Utrecht, W.de Haan, 1982, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 120pp E 8,- 
5411 Hoekstein J., De fifties club, 2008, 1e druk, paperback, 293pp E 7,- 
3680 HOETMER C., Het beest in Daisy, A'dam, Arbeiderspers, 2005, 1e druk, paperback E 6,- 
9512 Hofstra J.W., Het glazen huis, Den Haag, Stols, 1942, 1e druk, karton, 36pp, Atlantis-serie no 6, opl.400 ex, onderkant rug licht beschadigd E 7,- 
5413 Hollander L. den, Vrijdag, 2007, 3e druk, paperback, 304pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 6,- 
3423 Hollander L. den, Vrijdag, 2006, 2e druk, paperback, 304pp, iets scheefgelezen E 6,- 
3100 HOLSBERGEN J.W., een bakkersdozijn, Antwerpen, Manteau, 1982, 1e druk, paperback E 4,- 
2064 HOLSBERGEN J.W., een Koppel spreeuwen, A'dam, Bezige Bij, 1961, 1e druk, paperback, GESIGNEERD E 8,- 
7528 HOLSBERGEN J.W., Makkers en meisjes, A'dam, Elsevier, 1980, 1e druk, paperback E 5,- 
0323 HOLSBERGEN J.W., Soldaten en kinderen half geld, 1965, 1e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 4,- 
9543 Hooft A. van 't, Spoken en andere verhalen, (1979), 1e druk, pocket, 99pp, Van der Wilg reeks dl 1 E 4,- 
7609 Hoogervorst I., Woede, A'dam, Bezige Bij, 2003, 1e druk, karton+omslag, 232pp, z.g.a.n. E 7,- 
1644 Hooijer D., Sleur is een roofdier, A'dam, van Oorschot, 2008, 3e druk, paperback, 172pp E 6,- 
0327 HOOP A.van der, Van Speyk eene winterfantazy, 1840, 1e druk, karton, tekst op schutblad,120p E 12,- 
5911 HöWELER M., Dagen als gras, A'dam, Arbeiderspers, 1989, 1e druk, linnen+omslag, 172pp E 7,- 
8301 HöWELER M., Het is zover, A'dam, Arbeiderspers, 1992, 1e druk, linnen, 192pp E 9,- 
2993 HUIZINGA J., Briefwisseling I 1894-1924 & II 1925-1933, H.D.Tjeenk Willink, 1989, 1e druk, linnen+omslag, ca.1100pp, 2 delen, dl.2 nieuw in folie, z.g.a.n. E 30,- 
5879 HUIZINGA J., Herfsttij der middeleeuwen, H.D.Tjeenk Willink, 1935, 4e herz. druk, linnen, 537pp, onafgesneden, tekst op schutblad en foto ingeplakt, licht gevlekte band, pakket E 10,- 
6053 HUIZINGA J., Herfsttij der middeleeuwen, H.D.Tjeenk Willink, 1941, 5e herz. druk, linnen, 537pp, onafgesneden, naam op schutblad, pakket E 12,- 
0332 HUIZINGA L., Loete, ...., 1e druk, linnen E 3,- 
3645 HULST W.G. v.d., Zeven kerstvertellingen, Nijkerk, Callenbach, ca.1940, 2e druk, linnen, 189pp, geillustreerd door W.G.v.d.Hulst jr., hoek uit schutblad E 4,- 
9574 Huygens G.W., De Nederlandse auteur en zijn publiek. Een sociologisch-literaire studie over de ontwikkeling van het letterkundig leven in Nederland sinds de 18e eeu, A'dam, van Oorschot, 1946, 2e druk, halflinnen, 232pp, hoeken band l.beschadigd E 6,- 
7465 Illés V., Kind van een andere tijd, 1992, 1e druk, paperback, z.g.a.n. E 5,- 
6654 J. Eilander/ W. de Jong, Vaderliefde, 2004, 1e druk, paperback, 190pp, l.gebruikssporen E 4,- 
5568 JACOBS J.W., Hans en de zeven reuzen. Een sprookje, 1946, 1e druk, halflinnen, 102pp, A'dam, De Telg, 4 kl.ills. door Wim van Beek, zw.w. ills. Funke Küpper, onderkant rug besch., hoeken band l.beschadigd E 7,- 
0337 JACOBSE M., het Bescheiden deel, 1948, 2e druk, linnen, sm E 4,- 
7191 Jansen F., Drie kleine kleutertjes, N.V. Paul Brand, ca.1950, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 144pp E 5,- 
6582 Jansen Van Galen J., Wandelingen. Nederland in vier seizoenen, 1997, 3e druk, paperback, z.g.a.n. E 5,- 
5407 Janssen R., De tiende vrouw, 2007, 5e druk, paperback, 380pp, boekblok scheef (scheefgelezen)., naam op schutblad, pakket E 5,- 
9000 Japin A., De overgave, A'dam, Arbeiderspers, 2007, 1e druk, linnen+omslag, 366pp, pakket E 8,- 
7784 Japin A., Een schitterend gebrek, A'dam, Arbeiderspers, 2003, 2e druk, linnen+omslag, z.g.a.n. E 7,- 
2245 Jong A.M. de, Amsterdam bij nacht. snelkieken van de ´Leven´-redacteuren en teekeningen van Jordaan, ca.1920, 1e druk, ingenaaid, 99pp, met foto's en tekeningen E 6,- 
3011 JONG A.M. de, Amsterdam bij nacht, ca.1920, 1e druk, geniet, 99pp, illustraties (foto's/tekeningen), slecht exemplaar, met foto's en tekeningen E 4,- 
8799 Jong A.M. de, De dood van de patriarch, A'dam, Querido, 1932, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 120pp, in handschrift gedrukt E 5,- 
5328 JONG A.M. de, Een zwerftocht over zee, A'dam, Querido, ca.1920, 1e druk, linnen+besch.omslag, 151pp, omslag niet op de foto E 7,- 
0338 JONG A.M.de, de Dolle vaandrig (over Bredero), 1947, 1e druk, halflinnen, 2 boeken E 6,- 
2630 JONG A.M.de, Een Kluchtige zomerreis, A'dam, Querido, 1929, 2e druk, linnen, ills,gevl,roestvlekkig E 4,- 
2087 JONG A.M.de, een Knaap wordt man, A'dam, Querido, 1938, 2e druk, linnen, Uit de Merijntje Gijsen cyclus E 4,- 
0340 JONG A.M.de, Metgezellen, 1949, 2e druk, linnen, ills E 3,- 
0342 JONG A.M.de, Poeske, ...., 2e druk, halflinnen E 4,- 
2779 JONG A.M.de, De wonderlijke waard van hotel Carlecas, A'dam, Strengholt, 1946, 1e druk, halflinnen, ills. E 4,- 
0339 JONG A.M.de, de Zware weg, 1929, 3e druk, linnen, 484pp, l.gevl E 3,- 
2158 JONG E.de, Dorpsschetsen, A'dam, Bezige Bij, 1973, 1e druk, karton, geillustreerd door Straaten P.v. E 4,- 
2273 Jonge F. de, De komiek, 1980, 1e druk, paperback, 4vo, 80pp E 4,- 
1139 Jonge F. de, Neerlands bloed, A'dam, de Harmonie, 1991, 1e druk, linnen+omslag, 308pp, mooi ex, pakket E 5,- 
2084 KADT J. de, Verdediging van het westen, A'dam, van Oorschot, 1947, 1e druk, linnen, schutblad ontbreekt,licht gevlekte band E 7,- 
9478 Kampen A. v., Thuisvaart. Aansluitend op Kapitein Jan van Leeuwen, A'dam, C.de Boer, 1957, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 52pp E 7,- 
2311 KAMPEN A.v., Het beest uit zee. De ondergang van het Compagnieschip Batavia, A'dam, C.de Boer, 1971, 1e druk, karton+omslag, 280pp E 6,- 
3730 KAMPEN A.v., Hart zonder haat, A'dam, C.de Boer, 1972, 5e herz. druk, karton+omslag, , 294pp, pakket E 6,- 
0615 KAMPEN A.v., Hart zonder haat, A'dam, C.de Boer, 1960, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 284pp, pakket E 5,- 
1216 KAMPEN A.v., Jungle Pimpernel, A'dam, C.de Boer, 1952, 8e druk, linnen, 342pp, belettering rug besch. E 4,- 
3364 KAMPEN A.v., Het laatste bivak het voormalige Ned.Indië, N-Guinea, Suriname en Nederland, A'dam, C.de Boer, 1952, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 6,- 
7936 KAMPEN A.v., Het laatste bivak, A'dam, C.de Boer, 1952, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 298pp E 6,- 
6084 KAMPEN A.v., Variaties op 't thema nieuwediep. Journalistiek werk over Den Helder en het Zoute Water, A'dam, C.de Boer, 1945, 1e druk, ingenaaid, 238pp, ills. E 9,- 
6056 Kan W., "Er is nog zoveel anders dan dat theater". Brieven van Wim Kan, Balans, 1989, 1e druk, ingenaaid met flappen, 81pp E 4,- 
7943 Kars Th., De eerste trein na half zes, 1976, 1e druk, linnen, gr.8vo, 76pp, nr. 102 v.d. 250 genr. en gesign.ex., Bibliofiele Bijenkorf Bibliotheek 4 E 25,- 
9337 Kat O. de, Julia, 2008, 1e druk, kunstleer+omslag, 174pp, naam op titelblad, z.g.a.n. E 10,- 
8308 Keizer B., Het refrein is Hein. Dagen uit een verpleeghuis, 1994, 2e druk, ingenaaid, 320pp E 5,- 
7567 Kellendonk F., De nietsnut, A'dam, Meulenhoff, 1979, 2e druk, paperback, 106pp E 4,- 
3635 KEMPEM Y. v. e.a., Materialistiese literatuurteorie 1. De literaturteoretiese opvattingen van Herman Gorter, F.Mehring, H.Roland Holst, Th.W.Adorno, ..., 1973, 1e druk, paperback, 384pp, Sun, Nijmegen E 10,- 
7049 Kempen Y. v. e.a., Materialistiese literatuurteorie 1. De literaturteoretiese opvattingen van Herman Gorter, F.Mehring, H.Roland Holst, Th.W.Adorno, ..., SUN, 1973, 1e druk, ingenaaid, 384pp, gebr, sticker op rug E 7,- 
9912 Keulen, Engelbert, A'dam, Arbeiderspers, 1987, 2e druk, paperback, 246pp, scheefgelezen E 4,- 
8464 KEULEN M. v., Olifanten op een web, Amsterdam, Atlas, 1997, 4e druk, linnen+omslag, 256pp E 6,- 
2820 KEULEN M.v., Allemaal tranen, A'dam, Arbeiderspers, 1972, 1e druk, ingenaaid, naam op schutblad E 4,- 
3875 KEULEN M.v., De gelukkige, Amsterdam, Atlas, 2001, 1e druk, paperback, 238pp, l.gebruikssporen E 4,- 
2046 KEULS Y., Daniël Maandag, 1988, 1e druk, paperback, GESIGNEERD E 5,- 
5623 KEULS Y., Mevrouw mijn moeder, `2000, 32e druk, paperback, 264pp E 4,- 
5402 Kimpen G., De kabbalist, 2007, 6e druk, paperback, 348pp, hoek uit schutblad E 6,- 
5393 Kimpen G., De kabbalist, A'dam, Arbeiderspers, 2007, 11e druk, paperback, 348pp, boekblok scheef (scheefgelezen)., hoek uit schutblad E 5,- 
6446 KLANT J.J., de Geboorte van Jan Klaassen, 1946, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 163pp, bovenk.rug licht beschadigd, foto van auteur ingeplakt, naam op schutblad E 6,- 
0349 KLANT J.J., Hollands diep, ...., 2e druk, linnen+omslag, ills. E 3,- 
8225 Klikspaan, Studenten-typen, Sijthoff, ca.1900, 2e druk, linnen, 4vo, 252pp, frontispice Johan Braakensiek (andere ills. verwijderd?) E 15,- 
6271 KLOOS W., Kloos-Reyneke van Stuwe J. - Het menselijke beeld van Willem Kloos, Lochem, de Tijdstroom, 1947, 1e druk, linnen+besch.omslag, 200pp, met foto's E 7,- 
3119 KLOOS W., Kloos-Reyneke van Stuwe J. - Het menselijke beeld van Willem Kloos, Lochem, de Tijdstroom, 1947, 1e druk, linnen, 200pp, ills.(f) E 6,- 
5652 Knaack E.C., Kinderogen, dwalende kinderogen, ontdekken kunst in Utrecht, 2001, 1e druk, karton, 8vo, 60pp, met opdracht van de auteur, z.g.a.n., pakket E 5,- 
2050 KNAP H.A.A.R., Opdracht, A'dam, Amsterdamse Boek & Courant my., 1948, 1e druk, ingenaaid, opl. 800 ex. E 5,- 
1927 KNAPPERT J., Sagen en vertellingen, 1962, 1e druk, ingenaaid, 172pp E 5,- 
0351 KNUVELDER G., Beknopt handboek tot de geschiedenis der Nederlandse letterkunde, 1978, 8e druk, linnen+omslag, 800pp, z.g.a.n.,enkele potloodaantek. E 14,- 
7923 Knuvelder G.P.M., Handboek tot de geschiedenis der Nederlandse letterkunde, 1970-73, 5e herz. druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 1800pp, 4 boeken, pakket E 30,- 
6008 Koch N., Streken, A'dam, Querido, 2006, 1e druk, paperback E 4,- 
5394 Koelemeijer J., Anna Boom, 2008, 5e druk, paperback, 239pp, z.g.a.n. E 6,- 
5399 Koelemeijer J., Anna Boom, 2008, 3e druk, paperback, 239pp E 5,- 
5396 Koelemeijer J., Het zwijgen van Maria Zachea, 2004, 19e druk, paperback, 255pp E 6,- 
7373 KOENEN M., Limburgsche novellen. De toren van Neekum; Sint-Marcoensberg; Het hofke; Het nieuwe begin, Utrecht, Spectrum, 1950, 19e druk, linnen+l.besch.omslag, 495pp, geillustreerd door Karel Thole, naam op schutblad, pakket E 8,- 
2010 KOENEN M., Wat was en werd. Verhalen uit Limburgs legende en historie, Maastricht, Boosten & Stols, ca.1930, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 2 boeken E 12,- 
6010 Komrij G., De gelukkige schizo, A'dam, Arbeiderspers, 1991, 6e druk, paperback, 246pp, GESIGNEERD E 10,- 
7394 Komrij G., De gelukkige schizo, A'dam, Arbeiderspers, 1986, 3e druk, ingenaaid, 246pp E 6,- 
7390 Komrij G., Heremijntijd. exercities & ketelmuziek, A'dam, Arbeiderspers, 1978, 4e druk, ingenaaid, kl.8vo, 121pp E 5,- 
0867 Komrij G., Over de bergen, A'dam, Arbeiderspers, 1990, 4e druk, paperback, 237pp, scheefgelezen E 4,- 
2267 Komrij G., De wonderbaarlijke lotgevallen van Jubal Jubelslee, 1975, 1e druk, karton, gr.8vo, 96pp, geillustreerd door R.Töpffer, A'dam, Boelen E 6,- 
6960 Koning H., Op voeten van taal, Amsterdam, Atlas, 2004, 1e druk, paperback, 166pp, l.gebruikssporen E 6,- 
7606 Kooiman D.A., De grote stilte, 1975, 1e druk, paperback, 93pp E 4,- 
6237 Kooiman D.A., Een romance, 1986, 6e druk, paperback E 4,- 
0352 KOOIMAN D.A., Een romance, A'dam, de Harmonie, 1975, 3e herz. druk, paperback, , pakket E 4,- 
9111 Koole C., Hij / zij en de liefde, Balans, 2008, 1e druk, paperback, 285pp E 7,- 
2023 KOOLHAAS A., Er zit geen spek in de val, A'dam, van Oorschot, 1958, 1e druk, linnen+omslag, naam op schutblad E 9,- 
5313 KOOLHAAS A., Er zit geen spek in de val, A'dam, van Oorschot, 1960, 2e druk, linnen+besch.omslag, 152pp E 5,- 
9886 KOOLHAAS A., Er zit geen spek in de val, A'dam, van Oorschot, 1965, 3e druk, linnen+omslag, 152pp E 5,- 
2961 KOOLHAAS A., Gekke Witte, A'dam, van Oorschot, 1959, 2e druk, linnen+omslag E 8,- 
5319 KOOLHAAS A., een Geur van heiligheid, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, linnen+omslag, 129pp E 9,- 
1627 KOOLHAAS A., een Geur van heiligheid, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, linnen, hoek uit schutblad E 6,- 
2164 KOOLHAAS A., een Geur van heiligheid, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, linnen+omslag, licht gevlekte bandomsl. E 8,- 
9374 Koolhaas A., Liefdes tredmolen en andere dieren verhalen, 1985, 2e druk, paperback, 117pp E 4,- 
9881 KOOLHAAS A., Liefdes tredmolen, A'dam, van Oorschot, 1985, 2e druk, ingenaaid, 118pp E 5,- 
0353 KOOLHAAS A., Mijn vader inspecteerde iedere avond de Nijl, 1970, 1e druk, paperback E 4,- 
9984 KOOLHAAS A., De nagel achter het behang, A'dam, van Oorschot, 1975, 4e druk, paperback, 146pp, scheefgelezen E 4,- 
3269 KOOLHAAS A., Niet doen, Sneeuwwitje, A'dam, van Oorschot, ca.1965, 1e druk, ingenaaid, 98pp, tekst op schutblad E 7,- 
|
|
7496 KOOLHAAS A., Nieuwe maan, A'dam, van Oorschot, 1978, 1e druk, ingenaaid, 220pp, alleen bovenk.pagina's licht gevlekte band, z.g.a.n. E 5,- 
2077 KOOLHAAS A., een Pak slaag, A'dam, van Oorschot, 1963, 1e druk, linnen, tekst op schutblad E 5,- 
9957 KOOLHAAS A., een Punaise in de voet, A'dam, van Oorschot, ca.1970, 1e druk, paperback, 163pp, scheefgelezen, naam op schutblad E 4,- 
6014 Koolhaas A., Ten koste van een hagedis, A'dam, van Oorschot, ca.1965, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 100pp, naam op schutblad, l.gebruikssporen E 5,- 
3091 KOOLHAAS A., Ten koste van een hagedis, A'dam, van Oorschot, ca.1958, 1e druk, linnen+omslag E 9,- 
9884 KOOLHAAS A., Ten koste van een hagedis, A'dam, van Oorschot, ca.1958, 1e druk, linnen+omslag, 100pp E 9,- 
3816 KOOLHAAS A., Ten koste van een hagedis, A'dam, van Oorschot, ca.1958, 1e druk, linnen+omslag, geplastificeerde omslag, licht roestvlekkige pagina's. E 6,- 
9896 KOOLHAAS A., Vergeet niet de leeuwen te aaien, A'dam, van Oorschot, 1960, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 144pp E 5,- 
7854 KOOLHAAS A., Vergeet niet de leeuwen te aaien, A'dam, van Oorschot, 1960, 3e druk, linnen+l.besch.omslag E 5,- 
4313 KOOLHAAS A., Vleugels voor een rat, A'dam, van Oorschot, 1967, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, naam op schutblad E 6,- 
9885 KOOLHAAS A., Vleugels voor een rat, A'dam, van Oorschot, 1967, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 164pp E 7,- 
3865 KOOLHAAS A., Vleugels voor een rat, A'dam, van Oorschot, 1967, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, naam op schutblad E 7,- 
5315 KOOLHAAS A., Vleugels voor een rat, A'dam, van Oorschot, 1967, 1e druk, linnen+omslag, 163pp E 7,- 
9882 KOOLHAAS A., Weg met de vlinders, A'dam, van Oorschot, 1961, 2e druk, linnen+omslag, 118pp E 7,- 
4049 Koomen Th., Samen an de reed..., ca.1980, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 121pp E 6,- 
6253 Kooten K., Annie, 2000, 1e druk, halflinnen+omslag, 59pp, z.g.a.n. E 5,- 
4171 KOOTEN K. v., Annie, A'dam, Bezige Bij, 2000, 1e druk, halflinnen+omslag, 64pp, z.g.a.n. E 5,- 
6646 KOOTEN K. v., Hedonia. Een opstel, A'dam, Bezige Bij, 1984, 2e druk, paperback, 156pp, met opdracht van de auteur E 12,- 
5927 KOOTEN K. v., Hedonia. Een opstel, A'dam, Bezige Bij, 1984, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 156pp E 11,- 
3266 KOOTEN K. v., Modermismen, A'dam, Bezige Bij, 1984, 1e druk, pocket E 4,- 
2139 KOOTEN K. v., Veertig, A'dam, Bezige Bij, 1982, 1e druk, paperback, naam op schutblad E 4,- 
2138 KOOTEN K. v., Veertig, A'dam, Bezige Bij, 1982, 1e druk, paperback E 5,- 
6647 KOOTEN K. v., Zwemmen met droog haar, A'dam, Bezige Bij, 1991, 1e druk, paperback, 98pp, z.g.a.n. E 5,- 
7938 Kooten K. v./ Bie W.de, Het groot bescheurboek, 1987, 3e druk, paperback, 4vo, 424pp, bloemlezing van de tussen 1973 en 1986 verschenen Bescheurkalenders, mooi ex, z.g.a.n. E 8,- 
4301 Kooten K.v./ Bie W.de, Lachen is gezond. zeven dialogen over de chaos, 1970, 1e druk, paperback, gr.8vo, 208pp, goed ex E 9,- 
7321 KORTOOMS T., Deze jongeman, Haarlem, Gottmer, 1977, 12e druk, karton+besch.omslag, 224pp E 4,- 
4782 KORTOOMS T., Hallo, tegenvoeter!, 1981, 1e druk, karton+omslag, 128pp, naam op schutblad E 7,- 
8395 KORTOOMS T., Heintje, hondje, hoedje, Haarlem, Gottmer, 1987, 2e druk, karton+omslag, 242pp E 6,- 
4800 KORTOOMS T., De kleine emigratie, Haarlem, Gottmer, 1978, 17e druk, karton+besch.omslag, 186pp E 4,- 
4801 KORTOOMS T., Liefde in de Peel, 1972, 13e druk, karton+omslag, 167pp, geplastificeerde omslag E 5,- 
9726 KORTOOMS T., Mijn kinderen eten turf, Haarlem, Gottmer, 1972, 22e druk, karton+omslag, 216pp E 4,- 
9365 KORTOOMS T., Mijn oom Theodoor, Haarlem, Gottmer, 1981, 4e druk, karton+l.besch.omslag, 96pp, naam op schutblad E 4,- 
4804 KORTOOMS T., Een nieuwe wereld voor Hendrik van Ham, Haarlem, Gottmer, 1983, 2e druk, karton+omslag, 192pp E 5,- 
3654 KORTOOMS T., Onze Leo, Haarlem, Gottmer, 1985, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 232pp, naam op schutblad E 5,- 
5907 KORTOOMS T., Zon over de Peel, Haarlem, Gottmer, 1973, 7e druk, karton+l.besch.omslag, 220pp E 5,- 
3406 KOSSMAN A., De moord op Arend Zwigt, A'dam, Querido, 1951, 1e druk, linnen, naam op schutblad E 6,- 
9515 Kossmann A., Aria's voor een meisje in de nieuwe Bijenkorf, 1957, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 21pp, gedicht geschreven tgv de opening van de Bijenkorf in Rotterdam, ills., op Pannekoek, onafgesneden., licht gevlekte band E 10,- 
2408 KOSSMANN A., De Nederlaag, A'dam, Querido, 1950, 1e druk, linnen, rug licht verschoten E 6,- 
2700 KOSSMANN A., Proeve van vaderland, A'dam, Querido, 1967, 1e druk, geniet, 24pp, inl. H.S.Haasse E 3,- 
0357 KOSSMANN A., de Rijmende dood, 1959, 1e druk, pocket E 3,- 
0356 KOSSMANN A., de Smaak van groene kaas, 1965, 1e druk, paperback E 4,- 
9507 Kossmann A., Tegenspoed is niet te koop. Opera buffa, A'dam, Querido, 1953, 1e druk, ingenaaid, 48pp, met houtsneden van Theo Kurpershoek E 5,- 
6575 Koudbroek R., De archeologie van de auto, A'dam, Meulenhoff, 1989, 1e druk, paperback, kl.8vo, 88pp, z.g.a.n. E 7,- 
9366 Kousbroek R., Anathema's 2, A'dam, Meulenhoff, 1979, 4e druk, paperback, 142pp E 4,- 
9484 Kousbroek R., Anathema's 1, A'dam, Meulenhoff, 1970, 2e druk, paperback, 142pp E 4,- 
8190 Kousbroek R., De onmogelijke liefde. Anathema's 7, A'dam, Meulenhoff, 1989, 3e druk, ingenaaid, 172pp, naam op titelblad E 6,- 
7595 Kousbroek R., De waanzin aan de macht, A'dam, Meulenhoff, 1979, 2e druk, paperback, mooi ex E 5,- 
9516 KOUWENAAR G., Uren en sigaretten. Twee novellen, F.C.Kroonder, 1946, 1e druk, ingenaaid, 46pp, Bayard reeks 1,licht roestvlekkige pagina's E 8,- 
9385 Krabbe T., Kathy's dochter, 2002, 1e druk, karton+omslag, 270pp, tekst op schutblad, zijkant boekblok vlekkerig E 6,- 
9205 Krol G., Hoe ziet ons wezen er uit?, A'dam, Querido, 1980, 1e druk, geniet, 13pp E 5,- 
7529 KROL G., De tv.-bh., A'dam, Querido, 1979, 1e druk, paperback, mooi ex E 5,- 
6861 Kuik D., Het kindercircus. Een studie in zwart en mauve, A'dam, L.J.Veen, 1985, 1e druk, paperback, , 166pp E 7,- 
7395 Kuik D., De patriot. Uit de papieren van een admiraal, A'dam, Arbeiderspers, 2003, 1e druk, paperback, 280pp, met talrijke ills. E 8,- 
0358 KUIK W.D., de Held van het potspel, 1974, 1e druk, ingenaaid, gebruikssporen,ills. E 5,- 
4099 KUIPERS W., De werkplaats, 2004, 1e druk, linnen+omslag, 320pp, z.g.a.n. E 7,- 
6585 Kuyper E. de, In de zon uit de schaduw [2]. Grand Hotel Solitude ; Bruxelles, Here I come ; Kronieken, 1998, 1e druk, paperback, 430pp, pakket E 7,- 
4973 LAAN K.ter, Letterkundig woordenboek voor noord en zuid, Den Haag, van Goor, 1951, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.8vo, 634pp, pakket E 9,- 
0998 LAFORGUE J., Hamlet of de gevolgen der kinderliefde, Bussum, Moussault, 1962, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 48pp, vertaald door J.Slauerhoff E 6,- 
9788 Lakho H., Geheim geweld. Bijzondere vrouwenlevens, 2008, 4e druk, paperback, 237pp, z.g.a.n. E 5,- 
5406 Lakho H., Geheim geweld, 2008, 4e druk, paperback, 237pp E 5,- 
7523 Lampe A., Bloemen voor Nippon. Belevenissen tijdens de Japanse bezetting, A'dam, Wereldbibliotheek, 1973, 1e druk, ingenaaid E 4,- 
1859 Lampo H., Dochters van Lemurië, A'dam, Meulenhoff, 1964, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 237pp E 7,- 
5954 Lampo H., Dochters van Lemurië, A'dam, Meulenhoff, 1964, 1e druk, linnen+omslag, hoek uit schutblad, bovenkant roestvlekkig. E 7,- 
7605 Lampo H., Dochters van Lemurië, A'dam, Meulenhoff, 1964, 2e druk, linnen, bovenkant roestvlekkig., tekst op schutblad E 5,- 
0069 LAMPO H., De duivel en de maagd, A'dam, Meulenhoff, 1966, 5e druk, linnen+l.besch.omslag, 208pp E 5,- 
6117 Lampo H., De elfenkoningin, A'dam, Meulenhoff, 1989, 1e druk, paperback+omslag, 628pp, mooi ex., pakket E 8,- 
7538 Lampo H., Er is méér, Horatio. Gesprekken met Robin Hannelore, A'dam, Meulenhoff, 1970, 1e druk, ingenaaid, 237pp, mooi ex E 6,- 
1890 LAMPO H., Een geur van sandelhout, A'dam, Meulenhoff, 1976, 1e druk, linnen+omslag, 216pp E 6,- 
6787 LAMPO H., Een geur van sandelhout, A'dam, Meulenhoff, 1976, 1e druk, linnen+omslag, 216pp, tekst op schutblad E 6,- 
4775 Lampo H., De man die van nergens kwam, A'dam, Meulenhoff, 1992, 3e druk, paperback, 354pp, pakket E 7,- 
7868 LAMPO H., De prins van Magonia, A'dam, Meulenhoff, 1977, 2e druk, linnen, kl.8vo, 116pp E 5,- 
6705 LAMPO H., Schemertijdmuziek, A'dam, Meulenhoff, 1993, 2e druk, paperback, l.gebruikssporen E 4,- 
4696 LAMPO H., Toen Heracles spitte en Kirke spon, ONT, 1957, 1e druk, linnen, 165pp, ills., band hier en daar verkleurd E 7,- 
3155 LANDELL O.J. de, Indonesië weerzien, 1980, 1e druk, linnen+omslag, 132pp, ills.(f), met opdracht van de auteur E 17,- 
7866 LANDELL O.J. de, De lachende Hollander, A'dam, Bezige Bij, 1955, 1e druk, kunstleer, 132pp, naam op schutblad E 5,- 
9587 LANDELL O.J. de, Nachtfluistering. De droom van een oude stad, ca.1950, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, 176pp, 's-Graveland, Breughel, met zw/w en kleuren ills. E 12,- 
2255 LANDELL O.J. de, Een snoer bloedkoralen, KER, 1979, 3e druk, linnen+omslag, 217pp, pakket E 5,- 
7871 LANDELL O.J. de, Een vaartuig voor de herinnering, Den Haag, Stols, 1957, 1e druk, linnen, 136pp, ills., papierresten op schutblad E 5,- 
0362 LANGENDONCK P.v., het Werk van -.- (poëzie/proza-compleet), A'dam, My Goede Goedk.Lect., 1926, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's E 7,- 
6140 Lanoye T., Een slagerszoon met een brilletje, Bert Bakker, 1986, 4e druk, paperback, 154pp, l.gebruikssporen E 4,- 
9604 Lantijn P., Moord op het plat, 1986, 1e druk, paperback, 71pp E 3,- 
0364 LAST J., (vert.) Mencius, Utrecht, Spectrum, 1971, 1e druk, linnen, 48pp, ills(t) E 4,- 
7869 LAST J., Acht werken (Branding, Marianne, Liefde in de portieken, Flirt met den duivel, Onvoldoende voor liefde, huis zonder vensters, Laatste waarh., F.C.Kroonder, ca.1950, 2e druk, linnen, kl.8vo, 768pp, dundruk E 6,- 
8494 Last J., Brieven uit Spanje / In de loopgraven voor Madrid / Madrid strijdt verder. 3e serie brieven van het Spaansche front, 1937, 1e druk, geniet, kl.8vo, 133pp, 3 boekjes, 1e dl 4e druk, met enkele foto's en tekeningen van de auteur, licht roestvlekkige pagina's., tekst op schutblad E 45,- 
2114 LAST J., Japan in kimono en overall, A'dam, Kosmos, 1960, 1e druk, linnen, met talrijke foto's E 10,- 
1645 LAST J., Rinus van der Lubbe, doodstraf voor een provo, 1967, 2e druk, ingenaaid, herz. door M.Mooij, l.gebruikssporen E 5,- 
0370 LAST J., Schuim op de kust, 1950, 1e druk, pocket, l.gebr E 3,- 
3022 LAST J., Een Socialistische renaissance, A'dam, G.W.Breughel, 1945, 1e druk, halflinnen, 144pp E 7,- 
3395 LAST J., De tweede dageraad van Japan, Bussum, Moussault, 1966, 1e druk, karton, 230pp, ills.(f) E 6,- 
0371 LAST J., Vingers van de linkerhand, F.C.Kroonder, 1947, 1e druk, halflinnen, smoezelig,naam op titelblad E 5,- 
4771 LAST J., Zo zag ik Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1956, 1e druk, karton, 320pp, met foto's, pakket E 10,- 
8223 Laurillard E., Figuren en tonen. Platen met bijschriften, 1883, 1e druk, linnen, 136pp, met talrijke mooie etsen, enkele pagina's los E 15,- 
8774 LAURILLARD E., Graan en Groen. Opstellen en Dichten, 1894, 1e druk, linnen, 164pp, binding losjes E 6,- 
6162 LAURILLARD E., Uit de papierentasch, 1867, 2e druk, linnen, 200pp, naam op schutblad E 5,- 
0373 LEEUW A.v.d., de Gezegenden, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1939, 3e druk, linnen, l.gevl E 3,- 
0377 LEEUW A.v.d., Ik en mijn speelman, 1929, 5e druk, linnen, rug l.besch,sm E 4,- 
2027 LEEUW A.v.d., de Mythe van een jeugd, van Dishoeck, 1921, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
0374 LEEUW A.v.d., de Mythe van een jeugd, van Dishoeck, 1921, 1e druk, linnen, gevl,naam op titelblad E 7,- 
0378 LEEUW A.v.d., Vertellingen, A'dam, Wereldbibliotheek, 1935, 1e druk, linnen, geillustreerd door W.J.Rozendaal, ills(h),bovenk.rug z.l.besch E 10,- 
1650 LEEUW A.v.d., Vluchtige begroetingen, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1925, 1e druk, linnen, bep.opl.,onafgesneden, gevl. E 9,- 
5449 LEEUWE H.de, Multatuli. Het drama en het toneel, Allert de Lange, 1950, 1e druk, linnen, gr.8vo, 332pp E 17,- 
2194 LEHMANN L.Th., de Pauwenhoedster, A'dam, van Oorschot, 1955, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 7,- 
7017 Lemm R., Eldorado. Werkelijkheid en droom, A'dam, Arbeiderspers, 1996, 1e druk, paperback E 5,- 
3525 LENNART C., Kasteel te huur, Utrecht, Bruna, ca.1940, 1e druk, halflinnen E 6,- 
3408 LENNART C., Mallemolen, Holkema & Warendorf, 1936, 1e druk, linnen E 7,- 
5384 LENNART C., Rouska, Den Haag, Stols, 1953, 2e herz. druk, halflinnen+omslag, 172pp, geillustreerd door LUCEBERT E 10,- 
0390 LENNART C., Rouska, 1948, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, tekst op schutblad E 7,- 
2216 LENNART C., Rouska, Den Haag, Stols, 1953, 2e herz. druk, halflinnen+omslag, , geillustreerd door LUCEBERT, naam op schutblad, pakket E 9,- 
2162 LENNART C., Ter herrinnering aan Rotterdam, Utrecht, Bruna, ca.1950, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 7,- 
0392 LENNART C., Tooverlantaarn, 1950, 3e druk, karton+omslag E 3,- 
0393 LENNART C., Twee negerpopjes, Den Haag, Stols, 1954, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag E 4,- 
6345 LENNART C. C., Scheepjes van papier, Den Haag, Stols, 1962, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, geillustreerd door Dick van Luyn E 7,- 
7557 Lennep J. v., Elisabeth Musch. Een spionageverhaal uit de dagen van Johan de Witt, A'dam, Arbeiderspers, 1968, 1e druk, paperback, bewerkt door A.Alberts, tekst op titelblad E 4,- 
7482 Lennep J. v., De vermakelijke spraakkunst, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1985, 5e druk, paperback, tekst op titelblad E 4,- 
6573 LENNEP J.v., Ferdinand Huyck, Den Haag, Kruseman, ca.1960, 5e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 372pp, met 40 ills. van Jo Spier, pakket E 6,- 
0394 LENNEP J.v., Ferdinand Huyck, 1978, 5e druk, linnen+omslag, ills E 6,- 
0395 LENNEP J.v., Nederland in den goeden ouden tijd, 1942, 5e druk, karton+l.besch.omslag, licht beschadigd omslag,ills E 5,- 
7514 Lewin, Vorig jaar in Jeruzalem. Israel en de Palestinapioniers, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1996, 5e druk, paperback, 488pp, gevl., pakket E 5,- 
7543 Liedel F., Karekiet, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, ca.1967, 1e druk, paperback, 165pp, mooi ex E 4,- 
3608 Lievers M., Dat is waar, een leesboek voor wie denkt dat hij niet denken kan, A'dam, Bezige Bij, 2003, 1e druk, karton, 223pp, geillustreerd door Tjalling Houkema E 8,- 
0398 LIGTHART J., Jeugdherinneringen, Groningen, Wolters Noordhoff, 1919, 1e druk, linnen, 328pp, hoek uit schutblad E 5,- 
5397 LIGTHART J., Letterkundige studiën. De kleine Johannes. Eerste deel. Door Frederik van Eeden, Groningen, Wolters Noordhoff, 1918, 5e druk, linnen, 160pp E 5,- 
0399 LIGTHART J., Over opvoeding. Paedagogische opstellen, Groningen, Wolters Noordhoff, 1907, 1e druk, linnen E 7,- 
3559 Linden N. ter, Het verhaal gaat... 2 Het verhaal van Marcus en het verhaal van Mattheüs, 1998, 6e druk, ingenaaid, gr.8vo, 309pp E 7,- 
5709 Linden N. ter, Het verhaal gaat... 1 De thora, 1996, 7e druk, ingenaaid, gr.8vo, 312pp E 6,- 
3185 Linden N. ter, Het verhaal gaat... 2 Het verhaal van Marcus en het verhaal van Mattheüs, 1998, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 309pp E 7,- 
3163 Linden N. ter, Het verhaal gaat... 1 De thora, 1996, 8e druk, ingenaaid, gr.8vo, 312pp E 6,- 
3181 Linden N.ter, Het verhaal gaat... 4 Het getuigenis van Israëls profeten, Balans, 2000, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 277pp, z.g.a.n. E 9,- 
3630 LIPSIUS J., Twee boecken vande stantvasticheyt, A'dam, Wereldbibliotheek, 1948, 1e druk, linnen+omslag, 140pp, vertaald door J.Mourentorf, nr. 213 van de 730 genummerde ex.. Mooi ex. E 22,- 
1085 LITZROTH A., Sebastiaan, Baarn, Amboboeken, 1986, 1e druk, ingenaaid, 400pp E 7,- 
7599 Loggem M. v., Mozes. De wording van een volk, A'dam, Amsterdamse Boek & Courant my., 1947, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 758pp, rug roestvlekkig., pakket E 5,- 
5666 Loo T. de, Alle verhalen tot morgen, A'dam, Arbeiderspers, 1996, 3e druk, paperback, 374pp, pakket E 5,- 
5418 Loon K.G. v., Onzichtbaren, 2003, 1e druk, paperback, 256pp, z.g.a.n. E 5,- 
0401 LOOY J.v., Jaapje, 1924, 6e druk, linnen E 5,- 
0402 LOPEZ E., Pijnlijke vertellingen, A'dam, Bezige Bij, 1964, 1e druk, paperback, l.gebr E 3,- 
7517 Loreis H.J., Van hongerlijder tot verzetsleider, A'dam, Wereldbibliotheek, 1974, 1e druk, ingenaaid E 4,- 
2629 Lucebert, Van de roerloze woelgeest. Gedichten, A'dam, Bezige Bij, 1993, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 109pp, geillustreerd door Lucebert, z.g.a.n. E 25,- 
9463 MAANEN W.G. v., Al lang geleden, A'dam, Querido, 1956, 1e druk, linnen+omslag, 166pp, naam op schutblad E 5,- 
9473 MAANEN W.G. v., De Onrustzaaier, A'dam, Querido, 1954, 1e druk, linnen+omslag, 156pp E 6,- 
3073 MAANEN W.G.v., De Onrustzaaier, A'dam, Querido, 1954, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 156pp E 7,- 
6474 MAN H. de, De Eenzame. een vertelling uit het leven van Hubert Montijn, [1923], 1e druk, halflinnen, 210pp, 's-Gravenhage, Prometheus E 25,- 
6335 MAN H. de, De koets, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1937, 1e druk, linnen, 522pp, pakket E 11,- 
0407 MAN H. de, een Stoombootje in de mist, 1933, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's, onafgesneden. E 7,- 
0406 MAN H.de, de Kleine wereld, 1936, 4e druk, linnen, gevl E 3,- 
4090 MAN H.de, Rijshout en rozen, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1924, 1e druk, linnen, 356pp, onafgesneden. E 10,- 
2203 MAN H.de, Scheepswerf de kroonprinces, 1936, 1e druk, linnen, bandontwerp door Dirk Nijland, onafgesneden. E 10,- 
5448 MAN H.de, een Stoombootje in de mist, 1933, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's,naam op schutblad,onafgesneden E 10,- 
2089 MARIJNEN J., Horizonten, 1973, 1e druk, ingenaaid, Deurle, Colibrant, GENUMMERD EX.nr.257,ill.,onafgesneden E 7,- 
2034 MARIJNEN J., Horizonten, 1973, 1e druk, ingenaaid, ill. C.de Bruyne,GENUMMERD.EX.,onafgesneden. E 14,- 
3590 MARSMAN H., De vliegende hollander, Utrecht, de Gemeenschap, 1927, 1e druk, ingenaaid, geillustreerd door J.Cantré, De Dom-serie nr.1. Oplage 150 ex. Nr. VIII v.d. 30 romeins genummerde exemplaren die niet in de handel zijn geweest, onderk.rug l.besch. E 140,- 
2329 MARTIN H., Dwaze en ernstige invallen, R'dam, W.L.Brusse, 1919, 2e druk, linnen E 4,- 
1635 MARTIN H., Marga, Den Haag, Leopold, 1955, 3e druk, linnen+omslag E 5,- 
4590 MARTINET J., Brieven van H.N.Werkman 1940-1945, A'dam, Arbeiderspers, 1982, 2e druk, ingenaaid, 198pp, privé domein nr. 10, mooi ex. E 10,- 
9438 MARUGG T., De morgen loeit weer aan, A'dam, Bezige Bij, 1988, 4e druk, paperback, 143pp, naam op schutblad, scheefgelezen E 4,- 
0411 MARUGG T., Weekendpelgrimmage (over Curacao), 1966, 2e druk, ingenaaid E 3,- 
3870 MARX-KONING M., Nacht-silene, van Dishoeck, 1902, 1e druk, linnen, 232pp, geillustreerd door S.Moulijn, Sneden verguld. Band goudgestempeld, hoek uit schutblad, licht gevlekte band E 9,- 
2169 MATTHIJS M., Doppen, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1936, 1e druk, ingenaaid, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 4,- 
0412 MATTHIJS M., Filomeentje, 1940, 1e druk, halflinnen E 4,- 
0413 MATTHIJS M., Schaduw over Brugge, 1940, 1e druk, linnen, licht smoezelig E 7,- 
1272 Meer Y. vander, De avondboot, A'dam, Contact, 2002, 11e druk, paperback, l.gebruikssporen E 4,- 
5928 Meijer H., De blauwe dood, 2005, 1e druk, ingenaaid, 189pp, z.g.a.n. E 7,- 
6259 Meijer H.R., Mijn naam is Garrigue. de reconstructie van een moord, gepleegd in de loop van 1874 in Dordogne, 1983, 3e druk, paperback, 297pp E 5,- 
4109 MEIJER I., Een jongetje dat alles goed zou maken, Amsterdam, Prometheus, 1996, 1e druk, linnen+omslag, 252pp, ills(f), ruim 100 verhalen en gedichten met Ischa Meijers jeugdherinneringen, z.g.a.n. E 10,- 
5572 MEIJSING D., 100% chemie, A'dam, Querido, 2002, 1e druk, linnen+omslag, 159pp E 5,- 
7746 MEIJSING D., 100% chemie, A'dam, Querido, 2002, 2e druk, linnen+omslag, 159pp, z.g.a.n. E 5,- 
7431 Meijsing D., Vuur en zijde, A'dam, Querido, 1992, 1e druk, paperback+omslag, 133pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 5,- 
0415 MEINKEMA H., de Maaneter, A'dam, Elsevier, 1974, 1e druk, paperback, gebruikssporen E 3,- 
7415 Meir G. v., Terug naar Oosterdonk, of Het verloren dorp van Pietje de Leugenaar, 1998, 3e druk, paperback E 6,- 
2959 MELCHINGER S., Drama en toneel. Van Shaw tot Brecht, Bussum, Moussault, 1959, 1e druk, linnen+omslag, 248pp, naam op schutblad E 8,- 
9869 Metz A.M., Nooit meer gewoon, Balans, 1987, 2e druk, paperback, 193pp, l.gebruikssporen E 4,- 
4638 MICHáNS C., Madurai, Madurai, 1999, 1e druk, paperback, 8vo, 172pp, Utrecht, Cmp, nr. 34 van de 50 genr. ex., ills., z.g.a.n. E 10,- 
4637 MICHáNS C., De ogen van Meenakshi. Impressies van zuid-India, 1995, 1e druk, paperback, 8vo, 110pp, Utrecht, Cmp, nr. 56 van de 100 genr. ex., ills., z.g.a.n. E 8,- 
9063 Micheels P., Geen vogel kan van louter fluiten leven. Vereniging van Letterkundigen, 1905-2005, A'dam, Contact, 2006, 1e druk, karton, gr.8vo, 256pp, met talrijke ills., z.g.a.n. E 10,- 
7590 MICHIELS I., Het boek Alfa, A'dam, Bezige Bij, 1964, 2e druk, ingenaaid, 143pp, LRP47 E 4,- 
7345 Michiels I., Dixi(t), A'dam, Bezige Bij, 1979, 1e druk, paperback, 160pp, Vierde deel van de vierdelige Alfa-cyclus E 6,- 
7598 MICHIELS I., Orchis Militaris, A'dam, Bezige Bij, 1968, 1e druk, ingenaaid, 128pp, Vervolg op "Het Boek Alfa", paraaf op titelblad E 6,- 
2015 MICHIELS I., Orchis Militaris, A'dam, Bezige Bij, 1968, 1e druk, ingenaaid, 128pp, Vervolg op "Het Boek Alfa" E 6,- 
3145 MICHIELS I. (verz.), 13 Vlamingen, A'dam, Bezige Bij, 1961, 1e druk, pocket E 3,- 
0420 MINCO M., het Bittere kruid·verhalen·een Leeg huis, EUR, 1968, 1e druk, linnen E 4,- 
9025 Minco M., Door het land, Groningen, Wolters Noordhoff, 1998, 1e druk, geniet+omslag, kl.8vo, 16pp, z.g.a.n. E 5,- 
3792 MINCO M., De zon is maar een zeepbel, A'dam, Bezige Bij, 1990, 2e druk, ingenaaid, 14pp, z.g.a.n. E 4,- 
3568 MOLKENBOER B.H., Erasmus, 1936, 2e druk, ingenaaid, 144pp, Uitg. J.v.d.Vondel, Vondelreeks nr.1, één der 500 genummerde ex., onafgesneden, rug gerepareerd, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 
7583 Montag S., Een oplettende voorbijganger, A'dam, Bezige Bij, 1979, 1e druk, paperback, auteur is H.J.A. HOFLAND, mooi ex E 4,- 
8973 Montijn I., Leven op stand. 1890-1940, 1999, 5e druk, paperback+omslag, 254pp, scheefgelezen E 4,- 
0425 MORRIEN A., Alissa en Adriënne, A'dam, Bezige Bij, 1957, 1e druk, linnen E 4,- 
0426 MORRIEN A., Mens en engel, 1964, 1e druk, ingenaaid, gebruikssporen E 4,- 
10024 Morriën A./Hoope B.ten, Annette, A'dam, Bezige Bij, 1987, 1e druk, linnen, gr.4vo, Vijftien aquarellen door Bob ten Hoope, gedichten van Adriaan Morriën, MET EEN HANDGESCHR. BRIEF VAN ANNETTE BRATTINGA-AENEAE VENEMA E 50,- 
9553 MULISCH H., Archibald Strohalm, A'dam, Bezige Bij, 1960, 3e druk, karton+besch.omslag, 276pp E 6,- 
9518 MULISCH H., Archibald Strohalm, A'dam, Bezige Bij, 1952, 1e druk, linnen, 264pp, belettering rug licht beschadigd E 42,- 
8988 MULISCH H., Het beeld en de klok, A'dam, Bezige Bij, 1989, 1e druk, linnen, 96pp, tekst op schutblad E 6,- 
7480 MULISCH H., Het beeld en de klok, A'dam, Bezige Bij, 1989, 1e druk, linnen+omslag, 96pp, z.g.a.n. E 6,- 
7993 MULISCH H., Het beeld en de klok, A'dam, Bezige Bij, 1989, 1e druk, linnen+omslag, 96pp, datumstempel op schutblad E 8,- 
4895 MULISCH H., Het beeld en de klok, A'dam, Bezige Bij, 1989, 1e druk, linnen+omslag, 96pp, z.g.a.n. E 8,- 
9128 Mulisch H., Bezoekuur, A'dam, Bezige Bij, 1974, 1e druk, paperback, 95pp E 5,- 
7650 Mulisch H., Bij gelegenheid, A'dam, Bezige Bij, 1995, 1e druk, ingenaaid, 130pp, tekst op schutblad E 5,- 
3631 Mulisch H., Hoogste tijd, A'dam, Bezige Bij, 1985, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 351pp, pakket E 20,- 
6268 Mulisch H., De ontdekking van de hemel, A'dam, Bezige Bij, 1993, 5e druk, linnen+omslag, 906pp, pakket E 10,- 
6652 Mulisch H., De ontdekking van de hemel, A'dam, Bezige Bij, 1994, 7e druk, karton+l.besch.omslag, 906pp, tekst op schutblad, z.g.a.n., pakket E 10,- 
7481 MULISCH H., Oude lucht, A'dam, Bezige Bij, 1977, 1e druk, ingenaaid, 161pp, rug iets verkleurd, linnen, z.g.a.n. E 8,- 
7665 MULISCH H., Paniek der onschuld, A'dam, Bezige Bij, 1979, 1e druk, paperback, mooi ex E 6,- 
1022 Mulisch H., De procedure, A'dam, Bezige Bij, 1998, 1e druk, linnen, 304pp, pakket E 9,- 
7484 MULISCH H., Het sexuele bolwerk, A'dam, Bezige Bij, 1973, 1e druk, paperback E 7,- 
9489 MULISCH H., Siegfried. Een zwarte idylle, A'dam, Bezige Bij, 2002, 5e druk, karton+omslag, 216pp E 6,- 
2388 MULISCH H., Soep lepelen met een vork. Tegen de spellingshervormers, A'dam, Bezige Bij, 1972, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 6,- 
7872 MULISCH H., Soep lepelen met een vork. Tegen de spellingshervormers, A'dam, Bezige Bij, 1972, 1e druk, paperback E 7,- 
2154 MULISCH H., Twee vrouwen, A'dam, Bezige Bij, 1985, 11e druk, ingenaaid, 156pp E 4,- 
7462 MULISCH H., Twee vrouwen, A'dam, Bezige Bij, 1975, 2e druk, ingenaaid, 156pp E 4,- 
8898 Mulisch H., Vergrote raadsels. Verklaringen, paradoxen, mulischesken gekozen door Gerd de Ley, 1979, 1e druk, ingenaaid E 5,- 
0428 MULISCH H., de Verteller of een idioticon voor zegelbewaarders, 1970, 1e druk, paperback E 7,- 
5460 MULISCH H., de Verteller of een idioticon voor zegelbewaarders, 1970, 1e druk, paperback E 9,- 
9778 MULISCH H., Voer voor psychologen, A'dam, Bezige Bij, 1961, 1e druk, paperback, gebruikssporen, naam op schutblad E 8,- 
9504 MULISCH H., De vogels, Atheneum, 1974, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 40pp E 7,- 
9375 Mulisch H., Volk en vaderliefde. Een koningskomedie, A'dam, Bezige Bij, 1975, 1e druk, paperback, 86pp E 5,- 
3106 MULISCH H., De Voorspelling van het heden, 1969, 1e druk, geniet, 24pp, Motion mini pocket E 5,- 
4281 MULLER P.H., De dichter vertelt. Bloemlezing vertellende en beschrijvende poëzie uit de Nederlandsche Letterkunde sinds Van den Vos Reinaerde, 1e druk, ingenaaid, 112pp, Libellen-serie 223/224, roestvlekkig. E 5,- 
9005 Multatuli, Aleid. Twee fragmenten uit een onafgewerkt Blyspel, A'dam, Versluys, 1891, 1e druk, karton, 74pp, rug besch., los in de band, hoek uit schutblad E 10,- 
0432 MULTATULI, Barbertje moet hangen, 1955, 1e druk, pocket, Ooievaarpkt E 3,- 
9437 MULTATULI, Duizend en enige hoofdstukken over specialiteiten, A'dam, van Oorschot, 1967, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 199pp E 5,- 
7314 MULTATULI, Duizend en enige hoofdstukken over specialiteiten, A'dam, van Oorschot, 1967, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 199pp, STOA reeks E 5,- 
0434 MULTATULI, J.PEE-Keur uit de brieven van -.-, A'dam, Wereldbibliotheek, 1944, 1e druk, karton, 304p E 5,- 
0435 MULTATULI, LEEUWE H.de- -.- het drama en het toneel, Allert de Lange, 1950, 1e druk, linnen E 16,- 
7033 Multatuli, Liefdesbrieven, A'dam, Arbeiderspers, 1979, 1e druk, ingenaaid, 320pp, Prive-domein nr.54, naam op schutblad E 15,- 
1439 MULTATULI, Woutertje Pieterse. Uit de ideën verzameld en uitgegeven door Dr.G.Stuiveling, A'dam, van Oorschot, 1985, 10e druk, ingenaaid, 507pp, ISBN: 9028200822 E 7,- 
9779 Multatuli (over), Er is niets poëtischer dan de waarheid, 1986, 1e druk, paperback, 154pp E 4,- 
3412 MUSSCHE A., Dat arme beetje mens, A'dam, Meulenhoff, 1967, 1e druk, linnen+omslag E 5,- 
5457 MUSSCHE A., Dat arme beetje mens, A'dam, Meulenhoff, 1967, 1e druk, linnen+omslag, 128pp E 5,- 
9290 Mutsaers C., Paardejam, 1996, 6e druk, paperback, 211pp E 5,- 
7607 Nabben J., Izebel en de ongelovigen, A'dam, Wereldbibliotheek, 1967, 1e druk, paperback, 202pp E 5,- 
0436 NAEFF T., Charlotte von Stein, 1927, 2e druk, linnen, onafgesneden,rug verschoten E 3,- 
2058 NAEFF T., de Glorie, Utrecht, Bruna, 1e druk, linnen, bovenkant licht beschadigd E 6,- 
0437 NAEFF T., een Huis in de rij, 1935, 1e druk, linnen, rug verschoten E 4,- 
6361 NAEFF T., Levenslang, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1915, 1e druk, linnen, kl.8vo, 96pp, naam op schutblad E 10,- 
3527 NAEFF T., Oogst, Holkema & Warendorf, ca.1920, 3e druk, linnen, 284pp, licht roestvlekkige pagina's., schutblad ontbreekt, pakket E 4,- 
8576 NAEFF T., Oogst, Holkema & Warendorf, [1908], 1e druk, halfleer, 284pp, naam op schutblad, pakket E 10,- 
0440 NAEFF T., Vriendin, A'dam, Querido, 1920, 1e druk, linnen, rug verschoten E 5,- 
0441 NAEFF T., Willem Royaards. De toneelkunstenaar in zijn tijd, 1947, 1e druk, linnen, ills., naam op schutblad E 7,- 
5686 Nefkens H., De gevlogen vogel. notities over een herwonnen leven, Amsterdam, Atlas, 2008, 1e druk, linnen+omslag, kl.8vo, nieuw in folie, z.g.a.n. E 8,- 
8719 Nescio, Boven het dal en andere verhalen, A'dam, van Oorschot, ca.1975, 1e druk, paperback, 171pp E 5,- 
9139 Nescio, De uitvreter, Titaantjes, Dichtertje, Mene Tekel, 1986, 25e druk, paperback, 157pp, l.gebruikssporen E 6,- 
4724 Nieboer A., De geur van kamperfoelie. Dorps-geschiedenissen, humor en ernst, ca.1930, 2e druk, linnen, 313pp, ills. E 7,- 
0445 NIJHOFF A.H., Twee meisjes en ik, 1931, 1e druk, linnen, sm licht roestvlekkige pagina's E 5,- 
6339 NIJHOFF M., Gedachten op dinsdag, Den Haag, Stols, 1931, 2e druk, karton, 164pp E 7,- 
0448 NIJHOFF M., het Heilige hout, 1953, 2e druk, linnen+omslag, hoek uit schutblad E 4,- 
0447 NIJHOFF M., het Heilige hout. Drie spelen, Daamen, 1950, 1e druk, linnen+omslag E 5,- 
0446 NIJHOFF M., de Ster van Bethlehem, 1947, 4e druk, karton+besch.omslag, besch.omsl E 3,- 
2848 NIJHOFF M., Verzameld werk 2 & 2*, A'dam, van Oorschot, 1961, 4e druk, linnen+l.besch.omslag, 1250pp, dundruk, 2 boeken E 15,- 
7621 Nijland D., Lamprotornis Superbus. Een Napalm Roman, A'dam, Meulenhoff, 1969, 1e druk, paperback E 4,- 
5443 NIJLEN J. v., Herinneringen aan E.du Perron, A'dam, van Oorschot, 1955, 1e druk, linnen, kl.8vo, 64pp E 5,- 
6541 Nitsyn S., Eeen dag van Ivan Denisovitsj, 1972, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 208pp, vertaald door Th.de Vries, tekst op schutblad E 5,- 
9344 Nobel E., Het talent, Breda, de Geus, 1998, 3e druk, karton+omslag, 238pp, tekst op schutblad E 5,- 
6236 Nolthenius H., Een ladder op de aarde, 1992, 5e druk, paperback E 5,- 
0808 Nolthenius H., Het vliegend haft, A'dam, Querido, 1993, 1e druk, paperback E 4,- 
0525 Nolthenius H., Voortgeschopt als een steen, A'dam, Querido, 1999, 1e druk, linnen+omslag, 164pp E 6,- 
8876 Noordervliet N., Snijpunt, 2008, 3e druk, paperback, 376pp, z.g.a.n. E 9,- 
6246 Nooteboom C., Een avond in Isfahan. reisverhalen uit Perzie, Gambia, Duitsland, Japan, Engeland, Madeira, en Maleisie, 1985, 3e druk, paperback E 5,- 
7425 Nooteboom C., De Boeddha achter de schutting, 1986, 1e druk, linnen+omslag, 64pp, naam op schutblad E 7,- 
3357 NOOTEBOOM C., Een lied van schijn en wezen, A'dam, Arbeiderspers, 1981, 2e druk, linnen+omslag, gerep.omsl. E 6,- 
0451 NOOTEBOOM C., een Middag in Bruay, A'dam, Bezige Bij, 1963, 1e druk, ingenaaid E 6,- 
5444 NOOTEBOOM C., een Middag in Bruay, A'dam, Bezige Bij, 1963, 1e druk, ingenaaid, gebruikssporen E 4,- 
0672 NOOTEBOOM C., Mokusei!, A'dam, Arbeiderspers, 1982, 1e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 4,- 
3371 NOOTEBOOM C., Een nacht in Tunesië, A'dam, Bezige Bij, 1965, 1e druk, ingenaaid, 240pp, bovenkant pagina's smoezelig E 9,- 
1637 NOOTEBOOM C., de Ridder is gestorven, A'dam, Querido, 1963, 1e druk, linnen+besch.omslag E 14,- 
5599 NOOTEBOOM C., Van de lente en de dauw, A'dam, Arbeiderspers, 1995, 3e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 5,- 
0450 NOOTEBOOM C., de Verliefde gevangene, 1958, 1e druk, pocket E 5,- 
8938 Nooteboom C., Waar je gevallen bent,blijf je, 1984, 2e druk, ingenaaid+omslag, 349pp E 12,- 
2161 NOREL K., het Getij verloopt, Nijkerk, Callenbach, 1e druk, linnen, ills E 4,- 
2588 Norel K., De grote gouverneur, Nijkerk, Callenbach, ca.1940, 1e druk, karton, 194pp, geillustreerd door J.H.Isings jr., ills., l.gebruikssporen E 8,- 
9413 Norel K., Van Doggersbank tot Barentszee, (1954), 1e druk, halflinnen, 208pp, ills. E 5,- 
2207 NOREL K., de Vrouw Alberdien, Nijkerk, Callenbach, ca.1960, 1e druk, linnen E 3,- 
3643 OFFERMANS, C., De kracht van het ongrijpbare, A'dam, Bezige Bij, 1983, 1e druk, paperback, 378pp, l.gebruikssporen, naam op schutblad E 8,- 
9542 Oltmans J.F., Het slot Loevestein, 1e druk, linnen+besch.omslag, 312pp, pakket E 8,- 
0453 OSTAIJEN P. v., Dag stoel naast de tafel, 1969, 1e druk, geniet, 64pp, gespeeld door de Nieuwe comedie E 5,- 
0455 OSTAIJEN P. v., het Landhuis in het dorp. De jongen, 1977, 1e druk, paperback E 3,- 
0454 OSTAIJEN P. v., de Trust der vaderlandsliefde ......, 1966, 1e druk, pocket, l.besch E 3,- 
7313 Oudshoorn J., Willem Mertens' levensspiegel, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, karton, 143pp, rug gebruind, naam op schutblad E 5,- 
4362 OUDSHOORN J. van, In memoriam, van Dishoeck, 1930, 1e druk, linnen, 126pp, onafgesneden., boven- en onderkant rug licht beschadigd, naam op schutblad E 10,- 
4361 OUDSHOORN J. van, Zondag. Een poging tot conflict, R'dam, W.L.Brusse, 1919, 1e druk, linnen, kl.8vo, 90pp, rug licht smoezelig, naam op schutblad E 20,- 
2633 Oversteegen J.J., Multatuli en de kritiek. Een bloemlezing uit de literatuur over Multatuli, Atheneum, 1970, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 192pp E 8,- 
0457 Oversteegen J.J. e.a., Literair lustrum; een overzicht van 5 jr. Ned. literatuur, 1967, 1e druk, ingenaaid, 310p E 5,- 
6675 PALMEN C., Echt contact is niet de bedoeling, Amsterdam, Prometheus, 2000, 2e druk, karton+omslag, 166pp, z.g.a.n. E 6,- 
0217 PALMEN C., Geheel de uwe, 2002, 2e druk, halflinnen+omslag, 383pp, z.g.a.n. E 6,- 
3926 PALMEN C., Een kleine filosofie van de moord, Amsterdam, Prometheus, 2004, 1e druk, karton+omslag, 128pp, z.g.a.n. E 8,- 
6629 Palmen C., Lucifer, 2007, 1e druk, halflinnen+omslag, 351pp, z.g.a.n., pakket E 8,- 
7432 PALMEN C., Lucifer, 2007, 1e druk, halflinnen+omslag, z.g.a.n., pakket E 8,- 
6576 PALMEN C. C., Het weerzinwekkende lot van de oude filosoof Socrates, Amsterdam, Prometheus, 1992, 1e druk, linnen, 102pp, z.g.a.n. E 7,- 
3659 PALMEN, C., I.M., 1998, 1e druk, halflinnen+omslag, z.g.a.n., pakket E 10,- 
1359 PALMEN, C., De vriendschap, 1995, 1e druk, halflinnen+omslag, 311pp, naamsticker op schutblad E 10,- 
0459 PANHUIJSEN J., Iedereen weet het beter, 1955, 2e druk, karton E 3,- 
7987 PANHUIJSEN J., Ik kom niet terug, Den Haag, Stols, ca.1960, 1e druk, linnen+omslag E 5,- 
0458 PANHUIJSEN J., de Pornograaf, 1961, 1e druk, linnen E 4,- 
5322 Pauw M., Zondaarskind, 2009, 3e druk, paperback, 290pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 7,- 
7588 Peereboom J.J., De gravin van Loosdrecht, A'dam, Arbeiderspers, 1979, 1e druk, ingenaaid, 233pp, mooi ex E 5,- 
7631 Peereboom J.J., Links en rechts, A'dam, Arbeiderspers, 1992, 1e druk, ingenaaid, 275pp, l.boekblok scheef (scheefgelezen). E 5,- 
7945 Pellico S., Mijn gevangenschap, 1943, 1e druk, halfperkament, gr.8vo, 48pp, nr.77 v.d. 250 genummerd exemplaar op Hollandsch, De Jong 649 E 15,- 
2078 PENDEL G., Zonder vleugels, A'dam, Bezige Bij, 1961, 1e druk, pocket, l.gebruikssporen E 6,- 
1578 Peper R., Dooi, A'dam, L.J.Veen, 1999, 1e druk, linnen+omslag, 158pp E 5,- 
9152 Peper R., Russisch blauw, 2006, 14e druk, paperback, 260pp E 5,- 
1656 Peper R., Een Spaans hondje, 2001, 14e druk, paperback, 304pp E 5,- 
5445 PERRON E. du, (over) G.H.'s GRAVESANDE- E.DU PERRON. Herinneringen en bescheiden, Den Haag, Stols, 1947, 1e druk, karton, 212pp, ills,naam op schutblad E 9,- 
2204 PERRON E. du, (vert.) V.LARBAUD - de Arme hemdenmaker, W.L.Salm & Co, ca.1935, 1e druk, karton E 5,- 
3057 PERRON E. du, Blocnote klein formaat, Den Haag, Boucher, 1936, 1e druk, linnen, kl.form, 168pp, serie "Folemprise", opl. 615 ex E 25,- 
6116 PERRON E. du, Het land van herkomst, A'dam, van Oorschot, 1981, 10e druk, paperback+besch.omslag, 541pp, l.gebruikssporen, pakket E 8,- 
6160 PERRON E. du, Nutteloos verzet, Den Haag, Stols, 1929, 1e druk, ingenaaid, 142pp, nr.113 van de 265 genummerd exemplaar, waterschade rug, achterste 10 pagina's en zeer gering op de eerste 30 pag. onderaan E 28,- 
5351 PERRON E. du, Poging tot afstand. Verhalen, A'dam, Contact, ca.1965, 1e druk, linnen, 412pp E 8,- 
10020 PERRON E. du, Schandaal in Holland, A'dam, van Oorschot, 1969, 1e druk, paperback+besch.omslag, 150pp E 4,- 
6326 PERRON E. du, Schandaal in Holland, A'dam, van Oorschot, 1962, 2e druk, karton+l.besch.omslag E 5,- 
5276 PERRON E. du, Schandaal in Holland, A'dam, van Oorschot, 1962, 2e druk, karton+besch.omslag E 5,- 
3652 PERRON E. du, Scheepsjournaal van Arthur Ducroo, A'dam, L.J.Veen, (1943), 1e druk, halflinnen, clandestien E 15,- 
0462 PERRON E. du, de Smalle mens II, A'dam, van Oorschot, 1965, 1e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 5,- 
0461 PERRON E. du (over), G.H.'s GRAVESANDE- E.DU PERRON. Herinneringen en bescheiden, Den Haag, Stols, 1947, 1e druk, karton, ills,naam op schutblad,ruglicht verschoten E 7,- 
1643 PERRON E. du (over), Nijlen J.v. - Herrinneringen aan -.-, A'dam, van Oorschot, 1955, 1e druk, linnen E 6,- 
7860 PESKENS R.J., Uitgestelde vragen en andere verhalen, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, karton+besch.omslag, 236pp E 8,- 
5446 PESKENS R.J., Uitgestelde vragen en andere verhalen, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, karton, 236pp E 6,- 
3617 PESKENS R.J., De vlissingse verhalen van R.J.Peskens. Twee vorstinnen en een vorst, mijn tante Coletta en andere verhalen, A'dam, van Oorschot, 1995, 1e druk, linnen+omslag, 480pp E 8,- 
0466 PLAS M. v.d., Ergenshuizen. Een mythe, 1953, 1e druk, ingenaaid E 4,- 
7107 Plas M. v.d., Nu moet ik zijn geluk beschrijven, 1991, 1e druk, paperback, 192pp E 5,- 
2221 PLAS M.v.d., Dagboek van het concilie, A'dam, Elsevier, 1963, 1e druk, linnen+omslag, Enkele viltstiftstreepjes in marge E 5,- 
5447 PLAS M.v.d., Het tweede dagboek van het concilie, A'dam, Elsevier, 1965, 1e druk, paperback, 262pp, naam op schutblad E 4,- 
7382 Platteau P., School No 1, Amsterdam, Atlas, 1999, 3e druk, paperback, 190pp, z.g.a.n. E 6,- 
7410 Pleysier L., Volgend jaar in Berchem, A'dam, Bezige Bij, 2000, 2e druk, paperback, z.g.a.n. E 5,- 
8103 Pleysier L., Wit is altijd schoon, 1989, 3e druk, karton+omslag E 5,- 
7952 Plof J., Papieren harten. Een zeer onserieuze studie, 1945, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, kl.8vo, 30pp, clandestien, De Jong 663, roestvlekkig. E 7,- 
6869 Poelhekke M.A.P.C. e.a., Platenatlas bij de Nederlandsche literatuurgeschiedenis, 1923, 3e druk, linnen, folio, 152pp, met talrijke foto's E 8,- 
1638 POLET S., Droom van de oplichter: werkelijkheid, A'dam, Bezige Bij, 1977, 1e druk, ingenaaid, verhalen¨l.gebr E 4,- 
7449 POLET S., Droom van de oplichter: werkelijkheid, A'dam, Bezige Bij, 1977, 1e druk, ingenaaid E 5,- 
0472 POLET S., Geboortestad / Lady Godiva op scooter, 1963, 1e druk, pocket E 4,- 
0471 POLET S., Geboortestad. Een cyclus, 1958, 1e druk, paperback, licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
0470 POLET S., De Koning komt voorbij, A'dam, Bezige Bij, 1965, 1e druk, ingenaaid E 4,- 
5454 POLET S., Mannekino, A'dam, Bezige Bij, 1968, 1e druk, ingenaaid, 303pp, LP 280, gebruikssporen E 5,- 
0469 POLET S., de Sirkelbewoners, A'dam, Bezige Bij, 1970, 1e druk, paperback, gebruikssporen E 4,- 
7448 POLL K.L., Emma kwartier, A'dam, Meulenhoff, 1978, 1e druk, ingenaaid+omslag, 199pp E 4,- 
2151 Portnoy E., Dromomania, 1987, 1e druk, paperback E 4,- 
2170 Post E., Geboren verliezers, 2008, 4e druk, paperback, 289pp, iets scheefgelezen, pakket E 7,- 
0474 PRINS J., de Stad waar men kind is geweest. Rotterdamse gedichten, 1946, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, 24pp, naam op schutblad E 5,- 
9891 Provoost A., Vallen, 2001, 17e druk, paperback, 264pp E 5,- 
9888 Putten B. v., De hemelpoort, A'dam, Contact, 2001, 1e druk, paperback, 207pp, z.g.a.n. E 5,- 
6551 Querido, Langzame dans als verzoeningsrite, 1982, 1e druk, paperback E 4,- 
0475 QUERIDO I., Van verleden en heden, A'dam, Querido, 1919, 1e druk, linnen, onafgesneden E 6,- 
7369 Raes H., Een aquarel van de tijd, Amsterdam, Atlas, 2001, 1e druk, paperback, 254pp E 8,- 
0477 RAES H., Hemel en dier, 1964, 1e druk, ingenaaid, gebruikssporen E 4,- 
0478 RAES H., Links van de helikopterlijn, 1957, 1e druk, paperback+besch.omslag, besch.omsl. E 5,- 
7507 RAES H., De lotgevallen, A'dam, Bezige Bij, 1968, 1e druk, ingenaaid, LRP276, mooi ex E 6,- 
1947 Raes H., Trapezewerk in het luchtledige, 1976, 1e druk, pocket, 62pp, naam op schutblad, l.gebruikssporen E 4,- 
10010 Raes H., Verzamelde verhalen, A'dam, Bezige Bij, 1979, 1e druk, linnen, 461pp, N.B: linnen paperback, zijkanten pagina's sm., pakket E 6,- 
0476 RAES H., de Vlaamse reus, A'dam, Bezige Bij, 1974, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 5,- 
7440 Raes H. (over), Rein Bloem e.a. - In gesprek met Hugo Raes, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, paperback, 132pp, met foto's E 4,- 
7562 Raëskin P., Pastoor Horsman, 1978, 1e druk, paperback+omslag, 260pp E 4,- 
7497 Reen T. v., In het donkere zuiden, A'dam, Contact, 1988, 1e druk, paperback+omslag, 158pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 4,- 
7303 Reen T. v., Zomerbloei, A'dam, Contact, 1991, 1e druk, linnen+omslag, 83pp, z.g.a.n. E 9,- 
9026 Regt, Het compromisloze tijdperk, 1981, 1e druk, paperback, kl.8vo, 66pp E 4,- 
6579 Reuland E.J., Eenvoud in taal, 1993, 1e druk, ingenaaid+omslag, 42pp, Utrecht, Faculteit der letteren, nr. 112 van de 400 genummerde ex. E 10,- 
7663 Reve G., De avonden. Een winterverhaal, A'dam, Bezige Bij, 1969, 17e druk, paperback+omslag, 196pp, mooi ex E 5,- 
2070 Reve G., De avonden. Een winterverhaal, A'dam, L.J.Veen, 1988, 36e druk, karton+omslag, 224pp, naam op schutblad E 7,- 
8655 Reve G., Het boek van Violet en Dood, A'dam, L.J.Veen, 1996, 3e druk, paperback, 254pp E 5,- 
6696 Reve G., Brieven aan Josine M. 1959-1975, A'dam, van Oorschot, 1981, 1e druk, ingenaaid, 334pp, l.gebruikssporen, naam op schutblad E 7,- 
7368 REVE G., een Circusjongen, Atheneum, 1975, 1e druk, linnen, 188pp E 25,- 
0480 REVE G., een Circusjongen, 1975, 1e druk, paperback, l.gebr E 5,- 
5490 REVE G., Lieve jongens, Polak & v.Gennep, 1973, 1e druk, paperback E 7,- 
0481 REVE G., Lieve jongens, Polak & v.Gennep, 1973, 1e druk, paperback, gebruikssporen E 4,- 
5491 REVE G., Moeder en zoon, A'dam, Elsevier, 1975, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen, naam op schutblad E 6,- 
1749 REVE G., Op weg naar het einde, A'dam, van Oorschot, 1963, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, hoek uit schutblad E 5,- 
3549 REVE G., Op weg naar het einde, A'dam, van Oorschot, 1963, 1e druk, linnen, naam op schutblad E 15,- 
3612 REVE G., Op weg naar het einde, A'dam, van Oorschot, 1963, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag E 6,- 
9267 Reve G., Werther Nieland, ca.2005, 1e druk, karton+omslag, nieuw in folie, z.g.a.n. E 7,- 
6711 Reve G., Wolf, Antwerpen, Manteau, 1983, 1e druk, paperback, 215pp, l.gebruikssporen E 4,- 
5768 Reve G., Zondagmorgen zonder zorgen, 1995, 2e druk, paperback, 104pp, schutblad ontbreekt E 4,- 
6577 Reve G. G., Zondagmorgen zonder zorgen, 1995, 3e druk, paperback, 104pp E 5,- 
5160 REVE G.J.M. v.h., Mijn rode jaren. Herinneringen van een ex-bolsjewiek, Utrecht, W.de Haan, 1982, 1e druk, paperback, 258pp, naam op schutblad E 8,- 
0484 REVE G.K. v.h., (vert) J.GELBER- de Appel, 1962, 1e druk, pocket, naam op schutblad E 12,- 
6870 REVE G.K. v.h., commissaris Fennedy, A'dam, Bezige Bij, 1962, 1e druk, pocket, 128pp, voorkant rechtsonder licht vouwtje, verder mooi ex. E 30,- 
2102 Reve G.K. v.h., Nader tot u, A'dam, van Oorschot, 1966, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, 158pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 6,- 
2030 REVE G.K. v.h., A Prison Song in Prose, Atheneum, 1968, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 4to, 24pp, opl. 3000 ex.,ills., l.gebruikssporen, naam op schutblad E 25,- 
7396 REVE G.K. v.h., Vier wintervertellingen, A'dam, van Oorschot, 1963, 1e druk, karton, 210pp, naam op schutblad, rug en zijkanten pagina's gebruind E 10,- 
7412 Reve K. v.h., Een dag uit het leven van de reuzenkoeskoes, A'dam, van Oorschot, 1979, 1e druk, ingenaaid, 231pp, achterplat onderaan besch. E 7,- 
7305 Reve K. v.h., Een grote bruine envelop. een keuze uit eigen werk, A'dam, van Oorschot, 1991, 1e druk, paperback, 173pp E 6,- 
3637 REVE K. v.h., Ik heb nooit iets gelezen en alle andere fragmenten, A'dam, van Oorschot, 2003, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 380pp, onderkant verkeerd afgesneden, z.g.a.n., pakket E 7,- 
0485 REVE K. v.h., Rusland voor beginners- Tien opstellen over literatuur, 1962, 1e druk, ingenaaid, l.gebr E 6,- 
0486 REVE K. v.h., Siberisch dagboek, 1966, 1e druk, ingenaaid, REEDS VERKOCHT? E 5,- 
6324 Reve S. v.h., De avonden. Een winterverhaal, A'dam, Bezige Bij, 1948, 3e druk, halfbatik, 240pp E 45,- 
9474 Revis M., Mensen die muiten, A'dam, Wereldbibliotheek, 1952, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 230pp E 8,- 
7184 Reyneke Van Stuwe J., Comedie-spel, ca.1920, 1e druk, linnen, gr.8vo, 155pp, Voorburg, J.Lokker, naam op titelblad, schaars, licht roestvlekkige pagina's. E 25,- 
0489 RHEENEN J.v., Late vaart, 1944, 1e druk, karton, 72pp, clandestien E 7,- 
2171 RIJDES B., het Derde beeld, 1945, 2e druk, halflinnen+l.besch.omslag, Schildpadreeks 31 E 3,- 
9429 Rijnbach A.A. v., Groot lied-boek van G.A.Brederode naar de oorspronkelijke uitgave van 1622, R'dam, Ad Donker, 1971, 4e druk, linnen+l.besch.omslag, , 373pp, ills. E 7,- 
9968 Rijsewijk T. v., mijn dochter uit Nepal, 2000, 4e druk, paperback, 254pp, met foto's E 4,- 
3594 RITTER Jr. P.H., De apologie van den misdadiger, Utrecht, de Gemeenschap, ca.1928, 4e druk, ingenaaid, 38pp, geillustreerd door Ch.Eijk, De Dom-serie nr.4. Oplage 150 ex. Nr. IX van de 30 romeins genummerde exemplaren die niet in de handel zijn geweest, bovenk.rug licht beschadigd E 125,- 
3593 RITTER Jr. P.H., De apologie van den misdadiger, Utrecht, de Gemeenschap, ca 1928, 4e druk, ingenaaid, 38pp, geillustreerd door Ch.Eijk, De Dom-serie nr.4. Oplage 150 ex. Nr. I van de 30 romeins genummerde exemplaren die niet in de handel zijn geweest, naam op schutblad, l.gebruikssporen E 125,- 
0490 RITTER P.H., Ethische fragmenten, BEY, 1891, 1e druk, linnen, goud op snede, scheurtje in rug E 5,- 
10059 RITTER P.H., een Kapper over een professor, 1939, 1e druk, linnen, , geillustreerd door PIECK A., licht gevlekte band E 10,- 
6839 Robbertz D., Jikkemien, Nijkerk, Callenbach, ca.1940, 1e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 271pp, met kleuren en zw.w. ills., pakket E 6,- 
0493 ROELANTS M., het Leven dat wij droomden, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1938, 2e druk, linnen, naam op schutblad E 4,- 
7549 Roelants M. v., Roman van het tijdschrift Forum of Les liaisons dangereuses, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, ca.1965, 1e druk, ingenaaid, 233pp E 6,- 
9963 Roelen N., Soldaat in Uruzgan, 2009, 1e druk, paperback met flappen, 271pp, z.g.a.n. E 6,- 
6481 Roemer A., Het vrolijke meisje, 1995, 1e druk, karton, 240pp E 7,- 
0494 ROLAND HOLST A., (over) ten Afscheid, 1977, 1e druk, ingenaaid, naam op titelblad,met bibliografie E 4,- 
0496 ROLAND HOLST A., Deirdre en de zonen van Usnach, 1947, 4e druk, linnen, sm E 4,- 
0495 ROLAND HOLST A., de Dood van Cuchulainn van Murhevna, 1954, 4e druk, karton, 32pp E 5,- 
1266 ROLAND HOLST A., Over den dichter Leopold, W.L.Salm & Co, 1947, 4e druk, karton, 56pp, naam op schutblad E 3,- 
6158 ROLAND HOLST A., Uit zelfbehoud, Den Haag, Stols, 1950, 4e druk, halflinnen, 94pp E 4,- 
5461 ROLAND HOLST A., W.H.Stenfert-Kroese - De mythe van A.Roland Holst, A'dam, Bezige Bij, 1951, 1e druk, ingenaaid, 110pp E 8,- 
2092 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Erasmus herdacht, 1963, 1e druk, karton, 24pp, nr.271 van de 300 GENUMMERDE EX. E 12,- 
0497 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., het Feest der gedachtenis, 1915, 1e druk, linnen, sm E 5,- 
0498 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., In de webbe de tijden, 1947, 1e druk, linnen+omslag E 6,- 
0499 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Jean Jacques Rousseau. Een beeld van zijn leven en werken, A'dam, Wereldbibliotheek, 1912, 1e druk, linnen, 300pp, ills,1 schutbl.ontbr.,l.sm E 4,- 
2099 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Romain Rolland, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1946, 1e druk, linnen E 5,- 
2535 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Romain Rolland, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1946, 1e druk, linnen+omslag, 192pp, met portret,tekst op schutblad,l.besch. omsl. E 7,- 
0504 ROLAND HOLST van der SCHAIK H., Tolstoi. Zijn wezen en zijn werk, R'dam, W.L.Brusse, 1930, 1e druk, linnen, ill(h) E 10,- 
0503 ROLAND HOLST van der SCHAIK H., het Vuur brandde voort. Levensherinneringen, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1949, 1e druk, linnen, 288pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 7,- 
6281 Romein-Verschoor A., Omzien in verwondering. Herinneringen, 1979, 10e druk, paperback, ca.600pp, 2 boeken E 12,- 
7589 Romijn Meijer H., Bon voyage, Napoléon en andere dorpsverhalen, A'dam, Meulenhoff, 1976, 1e druk, paperback E 5,- 
4870 ROSENBOOM TH., Gewassen vlees, A'dam, Querido, 1995, 5e druk, ingenaaid, gr.8vo, 752pp E 9,- 
5727 Rosenboom Th., Gewassen vlees, A'dam, Querido, 1994, 2e druk, ingenaaid, 732pp, l.gebruikssporen, pakket E 10,- 
2057 Rosenboom Th., De nieuwe man, A'dam, Querido, 2005, 11e druk, karton, 315pp, pakket E 6,- 
1444 ROSENBOOM TH., De nieuwe man, A'dam, Querido, 2004, 10e druk, paperback, 315pp, l.gebruikssporen E 5,- 
0118 ROSENBOOM TH., Publieke werken, A'dam, Querido, 2002, 24e druk, paperback, gr.8vo, 488pp, keurig ex, pakket E 6,- 
5356 ROYAARDS-SANDBERG J., Ik heb je zoveel te vertellen. Brieven van en aan Lodewijk van Deyssel, Emile en Frans Erens en Isaac Israels, Baarn, Thomas Rap, 1981, 1e druk, linnen+omslag, 502pp, Brieven van en aan Lodewijk E 11,- 
1507 Royen H. v., Je zal er maar mee getrouwd zijn, 2003, 1e druk, paperback, 199pp E 6,- 
3311 RUBINSTEIN R., Jood in Arabië - Goi in Israël, A'dam, Meulenhoff, 1970, 2e druk, paperback, 160pp E 4,- 
3302 Ruebsamen H., Het lied en de waarheid, A'dam, Contact, 1997, 3e druk, linnen+omslag, 396pp, pakket E 5,- 
9868 Ruit M. v.d., De overwinning, A'dam, Bezige Bij, 1984, 2e druk, paperback, 241pp, scheefgelezen, hoek uit titelblad E 4,- 
9293 Rümke H.C., Over Frederik van Eeden's Van de koele meren des doods. Een essay, A'dam, Scheltema & Holkema, 1964, 1e druk, halfperkament, gr.8vo, 192pp, kleine opeeroestvlekkigakkige besch. achterplat E 10,- 
8950 Ruyslinck W., Het dal van Hinnom, 1973, 5e druk, paperback, 304pp E 5,- 
4460 RUYSLINCK W., Het dal van hinnom, Antwerpen, Manteau, 1961, 1e druk, linnen+omslag, 400pp, gebruikssporen E 8,- 
4224 RUYSLINCK W., In naam van de beesten, Antwerpen, Manteau, 1976, 1e druk, paperback, 208pp, ills, naam op schutblad E 5,- 
3321 RUYSLINCK W., Het ledikant van Lady Cant, Antwerpen, Manteau, 1968, 1e druk, paperback, 128pp E 4,- 
6089 RUYSLINCK W., De madonna met de buil, Antwerpen, Manteau, 1959, 1e druk, karton+omslag, kl.8vo, 120pp, naam op schutblad E 9,- 
7647 RUYSLINCK W., Op toernee met Leopold Sondag, Antwerpen, Manteau, 1979, 2e druk, paperback+omslag, 363pp, mooi ex E 5,- 
9442 RUYSLINCK W., De paardevleeseters, Antwerpen, Manteau, 1967, 2e druk, paperback, 160pp E 4,- 
4461 RUYSLINCK W., Het reservaat, Antwerpen, Manteau, 1964, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 270pp, zijkanten pagina's licht roestvlekkige pagina's. E 11,- 
4459 RUYSLINCK W., De stille zomer, Antwerpen, Manteau, 1962, 2e druk, linnen+omslag, 176pp E 6,- 
2022 SABBE M., 't Kwartet der Jacobijnen, van Dishoeck, 1920, 1e druk, linnen, onafgesneden E 12,- 
0508 SABBE M., 't Pastorken van Schaerdycke. Spel van personagiën, 1919, 1e druk, linnen, naam op schutblad E 9,- 
2021 SABBE M., Vlaamsche menschen, van Dishoeck, 1923, 1e druk, linnen E 10,- 
7592 Santen S., Een slecht geweten, A'dam, Bezige Bij, 1990, 1e druk, paperback E 4,- 
4906 Saris L., Wie is Annabelle?, Kampen, J.H.Kok N.V., 2010, 1e druk, karton+omslag, 221pp E 5,- 
3592 SCHAGEN J.C. v., Litanie, Utrecht, de Gemeenschap, 1928, 1e druk, ingenaaid, 35pp, geillustreerd door J.Cantré, De Dom-serie nr.3, Oplage 180 ex. Nr. IV van de 30 romeins genummerde exemplaren die niet in de handel zijn geweest, licht gevlekte band E 140,- 
9121 SchaIk K. v., Vriend en vijand. De oorlogsdagboeken, 2005, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 293pp, met foto's E 7,- 
6457 Schaik-Willing J. v., Uit de stalles. reacties op toneel, Bussum, Moussault, 1966, 1e druk, ingenaaid, 216pp, voorplat licht beschadigd E 4,- 
9902 Scheepers R., Feeks. Verhalen, A'dam, Querido, 2000, 2e druk, paperback, 120pp, z.g.a.n. E 4,- 
8849 Schendel A. v., Verzameld werk, A'dam, Meulenhoff, 1976, 1e druk, linnen, ca.6000pp, 8 delen (compleet), dundruk, z.g.a.n. E 70,- 
9509 Schendel A. v. (over), Beschouwingen over Arthur van Schendel door Willem Kloos, Alphons Diepenbrock, F.W. van Heerikhuizen, ..., A'dam, Meulenhoff, 1976, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp, z.g.a.n. E 4,- 
7333 SCHENDEL A.v., Anders en eender, Den Haag, Boucher, 1939, 1e druk, halflinnen, 284pp, Folemprise deel 13. Typ.verz.H. Friedländer, naam op schutblad E 10,- 
0513 SCHENDEL A.v., Angiolino en de lente, J.A.Boom & zoon, ca.1935, 5e druk, halflinnen E 3,- 
2080 SCHENDEL A.v., de Fat, de Nimf en de Nuf, A'dam, Meulenhoff, 1941, 1e druk, halflinnen, licht roestvlekkige pagina's E 7,- 
0519 SCHENDEL A.v., het Fregatschip Johanna Maria, 1948, 1e druk, halflinnen+omslag E 5,- 
4300 SCHENDEL A.v., Herinneringen van een dommen jongen, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1934, 1e druk, linnen, 431pp, bandontwerp door P.A.H.HOFFMAN, pakket E 15,- 
0516 SCHENDEL A.v., een Hollands drama, 1947, 5e druk, halflinnen E 4,- 
0521 SCHENDEL A.v., Jan Compagnie, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1932, 1e druk, linnen E 8,- 
2489 SCHENDEL A.v., Jan Compagnie, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1932, 1e druk, linnen, naam op schutblad,bovenkant rug licht beschadigd E 6,- 
0514 SCHENDEL A.v., de Nederlanden, 1945, 1e druk, halflinnen, rug verschoten E 4,- 
10015 SCHENDEL A.v., Rose-Angélique, A'dam, Meulenhoff, 1922, 1e druk, linnen, 242pp, hoek uit schutblad, band vlekkerig E 7,- 
6090 SCHENDEL A.v., Shakespeare, A'dam, Versluys, 1910, 1e druk, linnen, kl.8vo, 164pp, goud op snee, l.gebruikssporen, naam op schutblad E 14,- 
6092 SCHENDEL A.v., Shakespeare, A'dam, Versluys, 1910, 1e druk, linnen, kl.8vo, 164pp, goud op snee, z.licht gevlekte band E 15,- 
2122 SCHENDEL A.v., een Spel der natuur, A'dam, Meulenhoff, 1942, 1e druk, halflinnen, licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
0517 SCHENDEL A.v., een Spel der natuur, 1943, 3e druk, linnen+omslag, tekst op schutblad E 4,- 
0526 SCHENDEL A.v., Verdichtsel van zomerdagen, Maastricht, Boosten & Stols, 1925, 1e druk, halflinnen, naam op schutblad E 6,- 
3146 SCHENDEL A.v., Verhalen, A'dam, My Goede Goedk.Lect., 1917, 1e druk, linnen, 144pp, naam op schutblad E 9,- 
0527 SCHENDEL A.v., Voorbijgaande schaduwen, 1948, 1e druk, linnen+omslag E 5,- 
2097 SCHENDEL A.v., een Zindelijke wereld, A'dam, Meulenhoff, 1950, 1e druk, linnen E 5,- 
7823 SCHENDEL A.v., Een zwerver verliefd, A'dam, Meulenhoff, 1919, 5e druk, linnen, kl.8vo, 203pp E 8,- 
0512 SCHENDEL A.v. (over), R.PULINCKX - Arthur van Schendel. Zijn werk en zijn beteekenis, 1944, 1e druk, ingenaaid, incl. bibliografie, gerep. oorspr.omsl.,sm. E 7,- 
0529 SCHIERBEEK B., Gebroken horizon, A'dam, G.W.Breughel, 1946, 1e druk, halflinnen E 7,- 
0530 SCHIERBEEK B., Inspraak, A'dam, Bezige Bij, 1970, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 6,- 
2026 SCHIERBEEK B., Op reis door Spanje, A'dam, Bezige Bij, 1952, 1e druk, karton, ills,naam op titelblad E 5,- 
0531 SCHIERBEEK B., Op reis door Italië, 1954, 1e druk, karton, ills E 6,- 
2090 SCHIERBEEK B., Op reis door Spanje, A'dam, Bezige Bij, 1952, 1e druk, karton, GESIGNEERD door B.Schierbeek en met de tekst "verkocht door H.S.HAASSE", gebruikssporen ,naam op schutblad E 16,- 
2868 SCHIERBEEK B., Taal & teken, 1965, 1e druk, ingenaaid, 80pp, met talrijke foto's van Cas Oorthuys, ills(f),omsl. verkleurd E 6,- 
0533 SCHIERBEEK B., Terreur tegen terreur, 1945, 1e druk, halflinnen E 7,- 
9310 Schippers K., Eerste indrukken. Memoires van een driejarige, 2005, 1e druk, karton+omslag, 152pp, Winnaars collectie nr.13, z.g.a.n. E 4,- 
3468 Schippers K., Eerste indrukken. Memoires van een driejarige, A'dam, Querido, 1979, 1e druk, paperback, 163pp, l.gebruikssporen E 4,- 
1741 Schippers K., Waar was je nou, A'dam, Querido, 2006, 9e druk, paperback, 240pp, scheefgelezen E 5,- 
5438 SCHMIDT A.M.G., Doorsnee in doorsnee, A'dam, Arbeiderspers, 1956, 1e druk, karton, 64pp, ills. E 10,- 
1996 SCHMIDT A.M.G., En ik dan? Een blijspel, A'dam, Arbeiderspers, 1969, 1e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 8,- 
0781 SCHMIDT A.M.G., En ik dan? Een blijspel, A'dam, Arbeiderspers, 1969, 1e druk, ingenaaid, 104pp, gebruikssporen E 6,- 
8344 Schmidt A.M.G./ Knap H., Meneer recht, mevrouw averecht, A'dam, Arbeiderspers, 1963, 1e druk, karton, 136pp E 6,- 
6322 Scholten J., De wet van Spengler, A'dam, Contact, 2008, 5e druk, paperback met flappen, 269pp E 6,- 
9541 Schouten W., Het gewoel om boekenfeesten, 1987, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 41pp, Hoofdstuk uit Een vak vol boeken. Jaarwisselingboekblok scheef (scheefgelezen)eschenk E 7,- 
7437 Schrijver Dezes W.F., Het evangelie van O.Dapper Dapper, A'dam, Bezige Bij, 1973, 1e druk, ingenaaid, 227pp, inleiding door W.F.Hermans, een vervolg op De god denkbaar denkbaar de god, l.boekblok scheef (scheefgelezen). E 10,- 
7533 Schröder P.H., En met zo'n juffertje ging dominee trouwen. Twintig Nederlandse en Vlaamse schrijvers bekeken, A'dam, Wereldbibliotheek, 1968, 1e druk, ingenaaid, 120pp, mooi ex E 5,- 
7159 Schulte Nordholt J.W., Ontmoeting met Jan Luyken, Kampen, J.H.Kok N.V., 1978, 1e druk, paperback, 104pp E 4,- 
2112 SCHUUR K., En de Kookaburra lacht ..., A'dam, Bezige Bij, 1953, 1e druk, linnen, ex bibl.ex., roestvlekkig. E 3,- 
2385 Sels w.h., Zedelyke uitspanningen bestaande in vier geschiedenissen. Eerste deel, 1771, 1e druk, halfleer, 341pp, rug en 4 gravures ontbreken E 25,- 
4124 SELS W.H., Zedelyke uitspanningen, bestaande in vier geschiedenissen. Eerste deel, 1771, 1e druk, halfleer, 346pp, Amsterdam, F.de Kruyff, met 4 gravures en 1 gezang, enkele stukjes papier van voor- en plat, verder goed ex. van dit bekende werk E 150,- 
8134 Siebelink, Het lichaam van Clara, A'dam, Bezige Bij, 2010, 2e druk, paperback, 333pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 7,- 
5584 SIEBELINK J., Eigen teelt, 1995, 1e druk, ingenaaid, 48pp, Eindhoven, Ebas Nederland, met foto's van Adrienne M. Norman, z.g.a.n. E 8,- 
7638 Siebelink J., Hartje zomer, A'dam, Bezige Bij, 1991, 2e druk, paperback E 5,- 
7429 Siebelink J., De hof van onrust, A'dam, Meulenhoff, 1985, 2e druk, paperback, 210pp, l.boekblok scheef (scheefgelezen). E 6,- 
8594 Siebelink J., Knielen op een bed violen, A'dam, Bezige Bij, 2006, 30e druk, karton+omslag, 445pp, mooi ex, pakket E 9,- 
8922 Siebelink J., Knielen op een bed violen, 2005, 34e druk, paperback, 448pp, met opdracht van de auteur, pakket E 8,- 
9439 Siebelink J., De overkant van de rivier, A'dam, Meulenhoff, 1990, 3e druk, paperback, 361pp, naam op schutblad, pakket E 5,- 
5333 Siebelink J., Vera, 2006, 8e druk, paperback, 299pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 5,- 
5398 Siebelink J., Verdwaald gezin, 2009, 4e druk, paperback, 283pp, z.g.a.n. E 5,- 
7428 Siebelink J., Weerloos, L&V, 1978, 1e druk, ingenaaid, 207pp, paraaf op schutblad E 10,- 
2133 SIERKSMA F., Schoonheid als eigenbelang. essays, Den Haag, Stols, 1948, 1e druk, karton E 5,- 
7853 Sijes B., Ik vergat nog iets te vertellen, 1978, 1e druk, linnen+omslag, kl.8vo, 81pp E 4,- 
8946 Simoen J., En met Anna?, 1999, 1e druk, paperback, 215pp, z.g.a.n. E 6,- 
2282 SLAUERHOFF J., (vert.) GUILLERMO HERNANDEZ MIR - De Hof der Oranjeboomen, A'dam, My Goede Goedk.Lect., ca.1935, 2e druk, linnen E 5,- 
7842 SLAUERHOFF J., Schuim en asch, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1949, 4e druk, linnen, 159pp E 5,- 
0541 SLAUERHOFF J., het Verboden rijk, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1951, 2e druk, karton E 4,- 
7025 Slauerhoff J., Verwonderd saam te zijn, 1987, 2e druk, paperback, 182pp, l.gebruikssporen, naam op schutblad E 5,- 
2032 SLAUERHOFF J./ GEERS G.J., (vert.) GUZMAN M.L. - In de schaduw van de leider, Den Haag, Boucher, ca.1930, 1e druk, halflinnen, roestvlekkig E 7,- 
5570 SLEE C., Moederkruid, 2001, 11e druk, paperback E 5,- 
5888 Smabers N., Stiefmoeder, A'dam, Bezige Bij, 2003, 1e druk, karton, 189pp, z.g.a.n. E 7,- 
3638 Smeets M., Zomeravondvertellingen, A'dam, L.J.Veen, 2004, 1e druk, karton, kl.8vo, 223pp, z.g.a.n. E 7,- 
3475 Spaey J., Dood van een soldaat, 2005, 5e druk, paperback, 300pp, z.g.a.n. E 5,- 
7140 Speenhoff J.H., Daar komen de schutters! Herinneringen, Den Haag, Stols, 1943, 1e druk, halflinnen, 232pp, naam op schutblad, naam op titelblad E 5,- 
7587 Speliers H., Die verrekte gelijkhebber, 1973, 1e druk, paperback, 232pp E 4,- 
8931 Spigt P., Keurig in de kontramine. over Multatuli, 1973, 1e druk, paperback, 231pp, ills., z.g.a.n. E 7,- 
1502 Spijker R., Tussen Zussen, A'dam, Strengholt, 2008, 5e druk, paperback, 331pp E 5,- 
1826 STAMPERIUS J., de Helden van onze kusten, ca.1910, 5e druk, geniet, 48pp, licht gevlekte band E 5,- 
7065 Star A. v.d., Van lief naar lef. Een jeugd in de jaren vijftig, 2007, 1e druk, paperback, 272pp E 7,- 
7493 Stassaert L., Het stenenrijk, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1973, 1e druk, paperback, 117pp, l.gebruikssporen E 5,- 
8747 Stellweg C., Iedereen is tegenwoordig jonger dan ik, Baarn, Amboboeken, 1998, 2e druk, paperback, 127pp E 4,- 
2017 STER J.v.d., Niemand begrijpt het, F.C.Kroonder, 1946, 1e druk, ingenaaid, "Bayardreeks" E 4,- 
1901 STERCK J.F.M., het Leven van Joost van den Vondel, Utrecht, de Erven F.Bohn, 1926, 1e druk, linnen, 296pp, Kl.form.,ills E 4,- 
8252 Sterck J.F.M. (verz.), Vondel-brieven uit de XVIIe eeuw aan en over den dichter, A'dam, Wereldbibliotheek, 1935, 1e druk, halflinnen, 160pp, licht gevlekte band E 8,- 
7375 Stiller L./Vermeulen L./Runia E. e.a., De lezer tussen woord en beeld. Drie essays en een scenario, 1991, 1e druk, linnen+omslag, 222pp, met ills. E 5,- 
0984 Straaten P. v., Dames en heren, A'dam, Arbeiderspers, 1990, 1e druk, paperback, 162pp E 5,- 
1427 Straaten P. v., Leuk is anders, A'dam, Arbeiderspers, 1986, 1e druk, paperback, 163pp E 5,- 
1432 Straaten P. v., Luxe-verdriet, A'dam, Arbeiderspers, 1988, 2e druk, paperback, 163164pp E 5,- 
5900 Straaten P. v., Luxe-verdriet, 1988, 2e druk, paperback, 164pp E 5,- 
5780 STREUVELS S., De aanslag, 1986, 1e druk, paperback, 216pp, inh: De aanslag / de Werkman / het leven en de dood in de ast E 5,- 
2539 STREUVELS S., Een beroerde maandag, A'dam, L.J.Veen, ca.1910, 2e druk, linnen, kl.form, hoek uit schutblad,licht roestvlekkige pagina's E 3,- 
2040 STREUVELS S., der Flachsacker (de Vlaschaard), 1951, 1st edition, cloth+dj, WAARSCHIJNLIJK REEDS VERKOCHT E 9,- 
5940 STREUVELS S., Genova van Brabant. Eerste deel, A'dam, L.J.Veen, (1921), 1e druk, linnen, gr.8vo, 264pp, pakket E 20,- 
7212 Streuvels S., Herinneringen / Land en leven in Vlaanderen, A'dam, Wereldbibliotheek, 1955, 1e druk, linnen+omslag, 613pp, Stijn Streuvels volledige werken dl.9, pakket E 7,- 
3270 STREUVELS S., Heule, A'dam, L.J.Veen, 1942, 1e druk, halflinnen, 400pp, ills.(f/t), l.gebruikssporen E 9,- 
2936 STREUVELS S., Kerstvertellingen / Werkmensen, A'dam, Wereldbibliotheek, 1956, 1e druk, linnen+omslag, 414pp, Verz.werken dl.10 E 6,- 
2183 STREUVELS S., Liebespiel in Flandern (Minnehandel), ca.1940, 1e druk, cloth E 9,- 
6164 STREUVELS S., De oude wiking, N.V. Paul Brand, 1931, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 40pp, geillustreerd door Jozef Cantré, licht roestvlekkige pagina's., gaatje (1 cm) in achterplat verder mooi ex., schaars E 45,- 
6017 STREUVELS S., Prutske, A'dam, L.J.Veen, (1922), 1e druk, linnen, hoek uit schutblad, naam op titelblad, pakket E 20,- 
0547 STREUVELS S., Stille avonden, ca.1925, 3e druk, linnen E 4,- 
6794 STREUVELS S., de Vlaschaard, A'dam, L.J.Veen, 1955, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.8vo, 296pp E 6,- 
5976 STREUVELS S., de Vlaschaard, 1942, 3e druk, karton, kl.8vo, 227pp, Pretoria, J.L.van Schaik Bpk., vlek op voorplat E 7,- 
3532 STREUVELS S., de Vlaschaard, ca.1940, 9e druk, linnen, kl.8vo, 357pp E 6,- 
0548 STROMAN B., Overspeligen, 1958, 1e druk, karton+omslag E 5,- 
1354 Stufkens H., Sacrament van sophie, Deventer, Ankh-Hermes bv, 1995, 1e druk, ingenaaid, 173pp, met opdracht van de auteur E 8,- 
0549 STUIVELING G., Erasmus. Spel van het humanisme in zes taferelen, 1936, 1e druk, linnen+omslag, bep.opl.,naam op schutblad E 9,- 
7446 Stuiveling G., Het korte leven van Jacques Perk. Een biografie, A'dam, Querido, 1966, 1e druk, paperback, 199pp E 5,- 
2192 STUIVELING G., Rekenschap, A'dam, Querido, 1941, 1e druk, halflinnen, naam op titelblad E 7,- 
9538 Stuiveling G. (voorw), Over Multatuli, 1978-91, 1e druk, ingenaaid, ca.2000pp, Huis aan de drie grachten, tijdschrift nr.1 tot en met nr.26, met bijdragen van Eep Francken, W.F. Hermans, Karel van het Reve, Garmt Stuiveling e.v.a. E 35,- 
0551 STUVEL H.J., Danse Finale, 1938, 1e druk, ingenaaid, nr.261 v.d. 300 genummerd exemplaar op Haesbeek de luxe E 15,- 
0552 SUCHTELEN N.v., Fontie, 1935, 2e druk, linnen, geillustreerd door SPIER JO E 4,- 
0553 SUCHTELEN N.v., Quia absurdum, ...., 7e druk, linnen, l.sm E 3,- 
0555 SWINKELS C., de Laatste dichter, A'dam, Bezige Bij, 1965, 1e druk, pocket, 80pp E 3,- 
0557 TEIRLINCK H., Griseldis, 1942, 1e druk, karton+omslag E 5,- 
2229 TEIRLINCK H., Initiatie. Verspreide opstellen, Antwerpen, Manteau, 1970, 1e druk, linnen+omslag, 1280pp, Verzameld werk dl.9,dundruk E 10,- 
10052 TEIRLINCK H., De nieuwe uilenspiegel, A'dam, My Goede Goedk.Lect., 2e druk, linnen, 390pp, pakket E 7,- 
7908 TEIRLINCK H., Rolande met de bles, A'dam, Wereldbibliotheek, 1947, 2e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 276pp E 6,- 
7020 Terborgh F.C., De meester van de Laertes, A'dam, Querido, 1954, 2e druk, karton, kl.8vo, 193pp E 4,- 
0383 Terduyn E., Volgend jaar in Holysloot, A'dam, Bezige Bij, 1979, 1e druk, ingenaaid, 180pp, vlekjes op voorkant E 4,- 
5487 TEUNISSEN J.v., Aforismen. Tongen van de levensvlam, ca.1965, 1e druk, ingenaaid, 58pp E 4,- 
5354 THIJSSEN TH., Egeltje. Een vrolijke vertelling, 1946, 1e druk, karton, 48pp, Amsterdam, C.Hafkamp, roestvlekkig. E 10,- 
2213 THIJSSEN Th., het Grijze kind, van Dishoeck, 1927, 1e druk, linnen, naam op titelblad E 18,- 
7911 THIJSSEN Th., Het taaie ongerief, van Dishoeck, 1932, 1e druk, linnen, 320pp, naam op schutblad E 16,- 
7403 Thorbecke, Brieven aan zijn verloofde en aan zijn vrouw, A'dam, Meulenhoff, 1936, 1e druk, linnen, 164pp, met ills. E 5,- 
6278 Tijn M. v., Ik leef nog, 1974, 1e druk, paperback, 160pp, l.gebruikssporen E 4,- 
6601 Tijn M. v., Verdraaid verleden, 1980, 1e druk, paperback, 162pp E 4,- 
4854 Timman J., Een sprong in de Noordzee. Verspreide stukken, A'dam, Bezige Bij, 2002, 1e druk, paperback, 205pp E 6,- 
8882 Timmermans F, Met Felix Timmermans door Vlaanderenland, 1972, 2e druk, linnen+omslag, 632pp, pakket E 6,- 
0563 TIMMERMANS F., Anna Marie, 2e druk, linnen, geillustreerd door TOOROP J., licht roestvlekkige pagina's E 9,- 
7115 TIMMERMANS F., de Harp van Sint Franciscus, A'dam, van Kampen, ca.1935, 2e druk, linnen, 324pp, geillustreerd door F.Timmermans, roestvlekkig., pakket E 9,- 
5724 TIMMERMANS F., Minneke poes, A'dam, van Kampen, ca.1943, 2e druk, karton, 108pp, naam op schutblad, belettering rug vervaagd E 4,- 
0571 TIMMERMANS F., Minneke poes, 1943, 2e druk, karton+omslag, licht gevlekte bandomsl,ills E 6,- 
2677 TIMMERMANS F., Minneke Poes, A'dam, van Kampen, 1943, 1e druk, karton+besch.omslag E 6,- 
2522 TIMMERMANS F., Pallieter, A'dam, van Kampen, ca.1930, 10e druk, linnen, 210pp, geillustreerd door ANTON PIECK, goud op snede, onafgesnedeneden, band iets gebruind, naam op schutblad, naam op titelblad E 25,- 
7070 TIMMERMANS F., Pallieter, ca.1940, 21e druk, linnen+besch.omslag, kl.4vo, geillustreerd door ANTON PIECK E 18,- 
2730 TIMMERMANS F., Pallieter, A'dam, van Kampen, ca.1930, 10e druk, linnen, 210pp, geillustreerd door ANTON PIECK, goud op snede, onafgesnedeneden, licht gevlekte band, naam op schutblad, naam op titelblad E 35,- 
0572 TIMMERMANS F., Pallieter, ca.1940, 15e druk, linnen, ills,licht roestvlekkige pagina's E 4,- 
0573 TIMMERMANS F., Pallieter, ca.1940, 21e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, geillustreerd door PIECK A. E 18,- 
8820 TIMMERMANS F., Pallieter, A'dam, van Kampen, ca.1930, 10e druk, linnen, 210pp, geillustreerd door ANTON PIECK, goud op snede, onafgesnedeneden, licht gevlekte band E 40,- 
2387 TIMMERMANS F., Schoon Lier, A'dam, van Kampen, ca.1940, 10e druk, linnen, 136pp, geillustreerd door F.Timmermans, roestvlekkig., gevl., tekst op schutblad E 8,- 
2327 TIMMERMANS F. (over), LIA TIMMERMANS - Mijn vader, Desclée de Brouwer, 1951, 1e druk, linnen, 202pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 8,- 
7782 Timmermans F. e.a., En waar de ster bleef stille staan..., A'dam, van Kampen, ca.1945, 4e druk, karton, kl.8vo, 64pp E 4,- 
6373 TIMMERMANS F. F., De familie Hernat, A'dam, van Kampen, (1941), 1e druk, linnen, 384pp, vlekje op rug, pakket E 12,- 
9449 Timmers K., Klein grut, 1994, 1e druk, ringband, 50pp E 4,- 
0578 TIMMERS O., Stier voor Piranha's, 1961, 1e druk, paperback, gebr E 3,- 
6348 Toonder, Kappie. Het Kili Wili Atol, het diefdier, de Gouden El, ca.1975, 1e druk, paperback, 184pp, ills. E 5,- 
7363 Toonder J.G., De hartjacht, A'dam, Bezige Bij, 1981, 1e druk, paperback+l.besch.omslag, 254pp E 4,- 
7362 Toonder J.G., Opstaan op Zaterdag, A'dam, Bezige Bij, 1966, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 254pp E 4,- 
3623 TOONDER M., Als dat maar goed gaat, A'dam, Bezige Bij, 1988, 1e druk, paperback, 185pp, l.gebruikssporen E 6,- 
8601 TOONDER M., Als je begrijpt wat ik bedoel, A'dam, Bezige Bij, 1967, 1e druk, paperback, 222pp, ills.,l.gebruikssporen E 6,- 
0039 TOONDER M., Een eenvoudige doch voedzame maaltijd, A'dam, Bezige Bij, 1970, 1e druk, paperback, ills. E 7,- 
0019 TOONDER M., En daar houd ik mij aan, A'dam, Bezige Bij, 1975, 1e druk, paperback, ills.,l.gebruikssporen E 5,- 
3367 TOONDER M., En daar houd ik mij aan, A'dam, Bezige Bij, 1975, 1e druk, paperback, ills., l.gebruikssporen E 8,- 
1241 Toonder M., En daar houd ik mij aan, A'dam, Bezige Bij, 1975, 1e druk, paperback, 207pp, mooi ex E 9,- 
4107 TOONDER M., Een groot denkraam, A'dam, Bezige Bij, 1972, 1e druk, paperback, ills. E 8,- 
4473 TOONDER M., Een heer moet alles alleen doen, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, paperback, 230pp, ills., rug l.besch. E 6,- 
0021 TOONDER M., Een heer moet alles alleen doen, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, paperback, ills. E 6,- 
1320 TOONDER M., Hier ligt een mooie taak, A'dam, Bezige Bij, 1981, 1e druk, paperback, 175pp E 7,- 
1314 Toonder M., HM, A'dam, Bezige Bij, 1978, 1e druk, paperback, 228pp, vouw in voorplat, verder goed ex E 8,- 
1316 Toonder M., Hoe vreselijk is dit alles, A'dam, Bezige Bij, 1982, 4e druk, paperback, 198pp E 6,- 
1315 Toonder M., Hoe vreselijk is dit alles, A'dam, Bezige Bij, 1977, 1e druk, paperback, 198pp, gebruikssporen E 6,- 
1312 Toonder M., Mijn eigen eenzame weg, A'dam, Bezige Bij, 1976, 1e druk, paperback, 198pp, scheefgelezen E 5,- 
8603 TOONDER M., Mijn eigen eenzame weg, A'dam, Bezige Bij, 1976, 1e druk, paperback, 198pp, gebruikssporen E 5,- 
6791 TOONDER M., Panda en de olieboertjes en de meester-beschaver, ca.1970, 1e druk, paperback, 180144pp, gebruikssporen E 4,- 
4116 TOONDER M., Panda en de meester-zangers, ca.1970, 1e druk, paperback, 180pp E 4,- 
3347 TOONDER M., Praw! Der hemeldonderweder, A'dam, Bezige Bij, 1972, 1e druk, paperback, ills., l.gebruikssporen E 6,- 
1267 TOONDER M., Wat enigjes, A'dam, Bezige Bij, 1982, 4e druk, paperback, 185pp E 5,- 
3794 TOONDER M., Zaken zijn zaken, A'dam, Bezige Bij, 1977, 1e druk, paperback, 208pp, l.gebruikssporen E 8,- 
9794 TOONDER M., Zaken zijn zaken, A'dam, Bezige Bij, 1991, 4e druk, paperback, 204pp E 5,- 
4865 TOONDER M., Zaken zijn zaken, A'dam, Bezige Bij, 1977, 1e druk, paperback, 208pp, l.gebruikssporen E 6,- 
8602 TOONDER M., Zeg nu zelf, A'dam, Bezige Bij, 1974, 1e druk, paperback, 206pp, ills., l.gebruikssporen E 6,- 
0026 TOONDER M., Zoals mijn goede vader zei, A'dam, Bezige Bij, 1970, 1e druk, paperback, ills.,l.gebruikssporen E 6,- 
6395 TOONDER M. M., De andere wereld, A'dam, Bezige Bij, 1982, 1e druk, paperback, , 88pp, ills., boekenweekgeschenk E 4,- 
6347 TOONDER M. M., Kappie. De luchtdruktemaker, het Bollejong, de Bronzen Buizerd, ca.1975, 1e druk, paperback, 182pp, ills. E 5,- 
7535 Tophoff M., De falende stad, A'dam, Meulenhoff, 1965, 1e druk, paperback, 127pp E 4,- 
7536 Tophoff M., Leeg te aanvaarden, A'dam, Meulenhoff, 1966, 1e druk, paperback, 126pp E 4,- 
7658 Tophoff M., De nabijheid en de adem, A'dam, Bezige Bij, 1974, 1e druk, paperback E 4,- 
7659 Tophoff M., Vertrektijden, A'dam, Meulenhoff, 1968, 1e druk, paperback, 143pp E 4,- 
7348 Trant D., De zoon van Douwe Trant, A'dam, Arbeiderspers, 1973, 1e druk, paperback, 78pp, geillustreerd door Peter Vos E 4,- 
6473 Udink B., Allah & Eva, 2006, 1e druk, paperback, 256pp, l.gebruikssporen E 5,- 
7768 Uyl B. den, De bloedende trein, A'dam, Querido, 1980, 2e druk, paperback E 5,- 
7463 Uyl B. den, Gods wegen zijn duister en zelden aangenaam, A'dam, Querido, 1975, 1e druk, paperback, zijkant pagina's licht gevlekte band E 6,- 
4872 Uyl B. den, Quatro primi. Vogels kijken, Een zachte fluittoon, Met een voet in het graf, De ontwikkeling van een woede, A'dam, Querido, 1980, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 373pp, pakket E 9,- 
4768 Uyl B. den, Wat fietst daar?, A'dam, Querido, 1980, 2e herz. druk, paperback, 71pp, ills. E 6,- 
7555 Uyl B. den, Een zwervend bestaan, A'dam, Querido, 1977, 1e druk, paperback, zijkant pagina's licht gevlekte band, boekblok scheef (scheefgelezen). E 4,- 
1663 Valckenaere J. de, Steentjes des aanstoots, A'dam, Arbeiderspers, 1961, 1e druk, paperback, inleiding door S.Carmiggelt E 4,- 
8095 Vandeloo J., De beklimming van de Mont Ventoux, 1990, 3e druk, paperback, 212pp E 5,- 
2150 VANDELOO J., het Gevaar, Antwerpen, Manteau, 1960, 1e druk, karton+l.besch.omslag E 4,- 
2240 Vasalis M. e.a., Drie novellen, 1940, 1e druk, karton, 137pp, Boeknweekgeschenk, onderkant rug licht beschadigd, gevl. E 8,- 
2175 VEEN A. v.d., Alibi voor het onvolkomen hart, Antwerpen, Manteau, 1983, 1e druk, paperback, Met OPDRACHT d.d.30/3/1985 E 8,- 
0580 VEEN A. v.d., Doen alsof, 1960, 1e druk, linnen+omslag E 7,- 
2039 VEEN A. v.d., het Grijze paard van Aran, 1966, 1e druk, ingenaaid, 32pp E 3,- 
3090 VEEN A. v.d., een Idealist, A'dam, Querido, 1965, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 6,- 
6338 VEEN A. v.d., De man met de zilveren hoed, A'dam, Querido, 1957, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 7,- 
5726 VEEN A. v.d., Vriendelijke vreemdeling, A'dam, Querido, 1969, 1e druk, linnen+omslag, naam op schutblad E 8,- 
2036 VEEN A. v.d., Vriendelijke vreemdeling, A'dam, Querido, 1969, 1e druk, linnen, naam op schutblad E 4,- 
0581 VEEN A. v.d., Wij hebben vleugels, A'dam, Querido, 1946, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag E 7,- 
1992 VEEN A.v.d., Kom mij niet te na, A'dam, Querido, 1968, 2e druk, linnen+omslag E 7,- 
5383 VEEN A.v.d., Het wilde feest, A'dam, Querido, 1952, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 10,- 
6645 Veen G. v., Soms springen mij de tranen in de oren, 1995, 1e druk, paperback, 144pp, gesigneerd E 7,- 
3107 Veld E., Klein, stil en wit, 1999, 2e druk, paperback, kl.8vo, 144pp E 3,- 
7661 Velde R. v.d., De dorpsveroveraar, 1973, 1e druk, paperback E 4,- 
9901 Verbeke A., Slaap!, Breda, de Geus, 1e druk, karton+omslag, 160pp, schutblad ontbreekt E 4,- 
7580 Verhoeven C., Als een dief overdag. Uit het werk van Cornelis Verhoeven, Baarn, Amboboeken, 1980, 1e druk, paperback, 199pp, inleiding door Kees Fens E 5,- 
2602 VERKADE E., Uit het dagboek van Horatio. Over Hamlet, prins van Denemarken, Jacob van Campen, 1947, 1e druk, ingenaaid, ills E 5,- 
1609 Verlinden R., Die tweede man, Haarlem, Gottmer, 1999, 1e druk, paperback, 246pp, naam op schutblad E 5,- 
1610 Verlinden R., Via Maria Sofia, Haarlem, Gottmer, 2004, 1e druk, paperback, 246pp, naam op schutblad E 5,- 
3178 Vermeer S., De vlucht, Utrecht, Bruna, 2007, 3e druk, paperback, gr.8vo, 238pp, mooi ex E 7,- 
5401 Vermeer S., De vlucht, 2007, 3e druk, paperback, 238pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 5,- 
6252 Verroen D., Herinneringen aan Clare Lennart, 1975, 1e druk, paperback, 160pp, met foto's E 4,- 
7617 Verstegen J., De regentijd, A'dam, Querido, 1973, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 4,- 
8105 Vervoort H., Het tekort, 1988, 1e druk, karton+omslag E 4,- 
7299 Vervoort H., Zwarte rijst. een tropische vertelling, Baarn, Thomas Rap, 1978, 2e druk, paperback, 84pp E 4,- 
1628 VERWEY A., de Roman van Heinric en Margriete van Limborch, 1937, 1e druk, halflinnen, opl.1000 ex., gevl., roestvlekkig., naam op schutblad E 6,- 
2983 VESTDIJK S., Albert Verwey en de idee, Polak & v.Gennep, 1965, 1e druk, linnen+besch.omslag, 215pp, met talrijke potloodaantekeningen, naam op schutblad E 5,- 
2197 VESTDIJK S., de Beker van de min, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1957, 2e druk, linnen+l.besch.omslag E 6,- 
4169 VESTDIJK S., Bericht uit het hiernamaals, A'dam, Bezige Bij, 1964, 1e druk, linnen+omslag, 200pp E 12,- 
6073 VESTDIJK S., Bericht uit het hiernamaals, A'dam, Bezige Bij, 1964, 1e druk, linnen+omslag, 200pp, naam op schutblad E 12,- 
3544 VESTDIJK S., Bericht uit het hiernamaals, A'dam, Bezige Bij, 1964, 1e druk, linnen+omslag E 13,- 
5542 VESTDIJK S., Bericht uit het hiernamaals, A'dam, Bezige Bij, 1964, 1e druk, linnen+omslag, 200pp E 12,- 
3059 VESTDIJK S., Bevrijdingsfeest, W.L.Salm & Co, 1949, 1e druk, linnen, 272pp, rug verschoten,bovenkant rug licht beschadigd E 8,- 
6070 VESTDIJK S., Bevrijdingsfeest, W.L.Salm & Co, 1949, 1e druk, linnen, 272pp, rug verschoten, hoek uit schutblad E 9,- 
2531 VESTDIJK S., De bruine vriend / Het veer / Barioni en Peter / Pijpen, A'dam, Bezige Bij, 1958, 1e druk, pocket, tekst op schutblad E 5,- 
4610 VESTDIJK S., het Eerste en het laatste, Bert Bakker, 1956, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 208pp E 15,- 
3254 VESTDIJK S., Essays in duodecimo, A'dam, Meulenhoff, 1952, 1e druk, linnen, 208pp, hoek uit schutblad E 7,- 
0594 VESTDIJK S., de Fantasia, 1958, 2e druk, pocket, ing E 5,- 
6896 VESTDIJK S., De filmheld en het gidsmeisje, A'dam, Bezige Bij, 1968, 1e druk, linnen, 236pp E 10,- 
4167 VESTDIJK S., De filmheld en het gidsmeisje, A'dam, Bezige Bij, 1968, 1e druk, linnen+omslag E 12,- 
6327 VESTDIJK S., De filosoof en de sluipmoordenaar, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1961, 1e druk, linnen, 264pp E 10,- 
0605 VESTDIJK S., het Glinsterend pantser, 1956, 1e druk, linnen, rug verschoten,boven- en onderkant rug l.besch E 5,- 
0606 VESTDIJK S., het Glinsterend pantser, A'dam, Bezige Bij, 1957, 3e druk, linnen E 6,- 
8045 Vestdijk S., De grenslijnen uitgewist. Nagelaten verhalen, A'dam, Bezige Bij, 1984, 1e druk, ingenaaid, 284pp, gebruikssporen E 6,- 
5118 VESTDIJK S., de Held van Temesa, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1962, 1e druk, linnen+omslag, 368pp, pakket E 12,- 
0596 VESTDIJK S., de Hôtelier doet niet meer mee, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1968, 1e druk, linnen+omslag E 10,- 
7109 Vestdijk S., Een huisbewaarder, A'dam, Bezige Bij, 1981, 1e druk, linnen, 197pp, verzamelde romans 45 E 8,- 
0609 VESTDIJK S., Ierse nachten, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1946, 3e druk, karton+l.besch.omslag, l.besch.omsl E 7,- 
7116 VESTDIJK S., Juffrouw Lot, A'dam, Bezige Bij, 1964, 1e druk, linnen+besch.omslag, 284pp, naam op schutblad E 9,- 
5782 VESTDIJK S., Juffrouw Lot, 1964, 1e druk, linnen+omslag, 284pp E 12,- 
0236 VESTDIJK S., Juffrouw Lot, 1964, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 284pp E 11,- 
0597 VESTDIJK S., de Kellner en de levenden, A'dam, Bezige Bij, 1960, 7e druk, paperback E 5,- 
7552 VESTDIJK S., de Kellner en de levenden, A'dam, Bezige Bij, 1954, 4e druk, linnen+l.besch.omslag, de Bijenreeks E 6,- 
6309 Vestdijk S., Kind tussen vier vrouwen, 1981, 4e druk, paperback, 557pp E 7,- 
0598 VESTDIJK S., de Koperen tuin, 1950, 1e druk, linnen, sm E 22,- 
5777 VESTDIJK S., de Leeuw en zijn huid. Een Venetiaanse kroniek, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1967, 1e druk, linnen E 9,- 
1899 VESTDIJK S., Een moderne Antonius, A'dam, Bezige Bij, 1960, 1e druk, linnen+omslag, 255pp, enkele pagina's gebruind E 12,- 
4199 VESTDIJK S., De nadagen van Pilatus, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1938, 1e druk, linnen, 377pp, sm., pakket E 15,- 
3253 VESTDIJK S., De onmogelijke moord, A'dam, Bezige Bij, 1966, 1e druk, linnen, 224pp, rug licht verschoten,naam op schutblad E 7,- 
1188 VESTDIJK S., Op afbetaling, A'dam, Bezige Bij, 1952, 1e druk, linnen, 216pp, achterplat licht gevlekte band E 10,- 
4706 VESTDIJK S., Open boek, A'dam, Bezige Bij, 1957, 1e druk, linnen, 288pp, vervolg op 'het glinsterend pantser', licht smoezelig E 5,- 
3255 VESTDIJK S., Open boek, A'dam, Bezige Bij, 1957, 1e druk, linnen, 288pp, naam op titelblad E 8,- 
3381 VESTDIJK S., De Poolse ruiter, Bert Bakker, 1958, 2e druk, pocket, Ooievaar 92/93 E 4,- 
6331 VESTDIJK S., Puriteinen en piraten, W.L.Salm & Co, 1947, 1e druk, halflinnen, 344pp E 12,- 
6095 VESTDIJK S., Puriteinen en piraten, A'dam, Bezige Bij, 1979, 1e druk, linnen+omslag, 385pp, Verzamelde romans 17, pakket E 6,- 
0612 VESTDIJK S., Rumeiland, ca.1965, 1e druk, kunstleer E 7,- 
0611 VESTDIJK S., Rumeiland, 1940, 1e druk, linnen, watersch hoeken blz.& op rug tot 5 cm v.d. onderk. E 8,- 
3122 VESTDIJK S., de Toekomst der religie, Deventer, Loghum Slaterus, 1952, 1e druk, linnen E 18,- 
5742 VESTDIJK S., de Toekomst der religie, Deventer, Loghum Slaterus, 1952, 1e druk, linnen, naam op schutblad, rug sm. E 15,- 
0603 VESTDIJK S., Eén twee drie vier vijf, A'dam, Bezige Bij, 1958, 1e druk, ingenaaid E 8,- 
5355 VESTDIJK S., Het verboden bacchanaal, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 15,- 
0607 VESTDIJK S., het Verboden bacchanaal, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, linnen+omslag E 16,- 
6244 Vestdijk S., Verzamelde verhalen, 1978, 3e druk, linnen+omslag, 479pp E 10,- 
8848 Vestdijk S., Verzamelde romans, A'dam, Bezige Bij, 1980-85, 3e druk, linnen+omslag, 52 delen (compleet), z.g.a.n. E 475,- 
4164 VESTDIJK S., De vijf roeiers, 1951, 1e druk, linnen, 268pp, rug verschoten, tekst op schutblad E 5,- 
5352 VESTDIJK S., Vijf vadem diep, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, linnen+omslag, 256pp, z.g.a.n. E 14,- 
4110 VESTDIJK S., Vijf vadem diep, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, linnen, 256pp E 7,- 
1282 VESTDIJK S., Vijf vadem diep, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, linnen+omslag, 256pp E 14,- 
0148 VESTDIJK S., Het Vijfde zegel, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, ca.1935, 1e druk, halflinnen, 432pp, z.licht roestvlekkige pagina's. E 14,- 
3546 VESTDIJK S., De vrije vogel en zijn kooien, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1958, 1e druk, linnen, rug licht smoezelig E 10,- 
2800 VESTDIJK S., De vrije vogel en zijn kooien, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1958, 1e druk, linnen E 12,- 
5776 VESTDIJK S., De zieke mens in de romanliteratuur, 1964, 1e druk, linnen, ills. E 6,- 
6100 VESTDIJK S., De ziener, A'dam, Bezige Bij, 1980, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 227pp, Verzamelde romans 33, pakket E 7,- 
3542 VESTDIJK S., De zwarte ruiter, ca.1950, 1e druk, linnen, 128pp, Heijnis, Zaandijk, rug sm., naam op schutblad E 9,- 
0585 VESTDIJK S. (over), J.POP over de Koperen tuin van S.Vestdijk, 1976, 1e druk, paperback, 86p E 3,- 
4702 Vestdijk S. (over), R.A.Cornets de Groot - De chaos en de volheid. Een vijfvoudig essay over S.Vestdijk, A'dam, Bezige Bij, 1966, 1e druk, ingenaaid, 192pp, ills., naam op schutblad E 5,- 
0588 VESTDIJK S. (vert.), A.CONAN DOYLE - Avonturen van Sherlock Holmes, A'dam, Contact, 1946, 1e druk, karton, rug l.besch en gevl,ills E 6,- 
0590 VESTDIJK S. (vert.), E.A.POE - Fantastische vertellingen, A'dam, Contact, 1941, 1e druk, karton, ills(h) E 10,- 
0584 VESTDIJK S. e.a., de Doolhof, 1951, 1e druk, linnen+besch.omslag, besch.omsl E 9,- 
5814 Vestdijk/Blaman S./A., De doolhof, 1951, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 7,- 
5816 Vestdijk/Schaik-Willing S./J.V., De overnachting, 1947, 1e druk, linnen+besch.omslag E 5,- 
7950 Veterman E., Essais, 1941, 1e druk, karton, kl.8vo, 116pp, nr. 51 van de 1000 genr. en gesign. ex., niet in de handel geweest, De Jong 865 E 20,- 
5781 Veterman E., Essais, 1941, 1e druk, karton, kl.8vo, 116pp, nr. 270 van de 1000 genr. en gesign. ex., niet in de handel geweest, De Jong 865 E 15,- 
0618 VETH C., Gisteren en vandaag, 1e druk, karton, 46pp, Uilenreeks,kl.ills E 4,- 
0617 VETH C., de Humor in de moderne literatuur, NED, 1929, 1e druk, ingenaaid, licht roestvlekkige pagina's.,gebruikssporen E 6,- 
5728 VETH C., de Humor in de moderne literatuur, NED, 1929, 1e druk, linnen, gr.8vo, 208pp, naam op schutblad E 12,- 
2365 VINKENOOG S., Proeve van kommunikatie, A'dam, Bezige Bij, 1967, 1e druk, paperback, naam op schutblad,l.gebr E 6,- 
3340 VINKENOOG S., Stadsnatuur, 1986, 1e druk, paperback E 5,- 
2181 VIRULY A., de Zee en de overkant, A'dam, Bezige Bij, 1956, 2e druk, linnen+omslag, ills E 4,- 
8321 Visser A., Paganinipark, A'dam, Arbeiderspers, 2009, 1e druk, karton, 207pp, z.g.a.n. E 7,- 
0622 VISSER AB, de Mensch wikt, Ede, Zomer & Keuning, 1936, 1e druk, linnen E 5,- 
6689 Vleugel G., Mal du Siècle. Columns en interviews uit HP/De Tijd, 1999, 1e druk, paperback, 144pp, z.g.a.n. E 5,- 
5382 VLIET H.T.M.v., Louis Couperus en L.J.Veen. Bloemlezing uit hun correspondentie, A'dam, L.J.Veen, 1987, 1e druk, linnen+omslag, 272pp, z.g.a.n. E 10,- 
9972 Vlugt S. van der, Op klaarlichte dag, 2010, 6e druk, paperback, boekblok scheef (scheefgelezen). E 8,- 
0623 VOETEN B., Doortocht. Een oorlogsdagboek, 1946, 1e druk, karton, tekst op schutblad E 5,- 
3772 VOETEN B., Gerrit Achterberg. Momenten en facetten, 1986, 1e druk, linnen, 12pp, Terhorst, herziene en uitgebreide versie van de oorspr. tekst uit De Gids. Nr. XXII van de 85 genummerde gesigneerde ex., z.g.a.n. E 25,- 
7442 Vogelaar J.F., Anatomie van een glasachtig lichaam, A'dam, Meulenhoff, 1966, 1e druk, paperback, 308pp E 4,- 
7594 Vogelaar J.F., Gedaanteverandering of 'n metaforiese muizeval, A'dam, Meulenhoff, 1968, 1e druk, ingenaaid E 5,- 
7601 Vogelaar J.F., Het heeft geen naam, A'dam, Meulenhoff, 1968, 1e druk, paperback, 158pp E 4,- 
0626 VOORDE U. v.d., Guido Gezelle, 1926, 1e druk, linnen E 5,- 
0627 VOSMAER C., Amazone, 1880, 1e druk, linnen E 14,- 
9456 VOSMAER C., Amazone, Leiden, Martinus Nijhoff, 1900, 6e druk, linnen, 253pp E 6,- 
0628 VOSMAER C., Gedenkboek (dagboek met citaten), Sijthoff, ca.1910, 6e druk, linnen, 371pp, met portret,tekst op schutblad,met vulpen in geschr. E 9,- 
0629 VOSMAER C., Inwijding, Leiden, Martinus Nijhoff, 1896, 3e druk, linnen, 330pp, rug l.besch E 4,- 
9783 VOSMAER C., Inwijding, Leiden, Martinus Nijhoff, 1896, 3e druk, linnen, 330pp, rug l.besch E 4,- 
6049 VREEDE M. de, Het leven een film, A'dam, Bezige Bij, 1984, 1e druk, paperback E 4,- 
7370 Vries A. de, Scheurbuik, Amsterdam, Atlas, 2002, 1e druk, paperback, 318pp, Ongecorrigeerde drukproef !!! E 7,- 
9279 Vries A. de, Scheurbuik, 2002, 2e druk, paperback, 319pp, gebruikssporen E 4,- 
2764 VRIES A.de, De illegale werker, Kampen, J.H.Kok N.V., 1962, 1e druk, pocket E 3,- 
0630 VRIES A.de, Verhalen uit het land van Bartje, Nijkerk, Callenbach, 1936, 1e druk, linnen, gr.form,ills(h) E 7,- 
1994 VRIES H.de, Capricho's en rijmcritieken, F.C.Kroonder, 1946, 1e druk, ingenaaid, Bayardreeks,onafgesneden E 6,- 
0114 Vries Jr. s., De fakir van de Prinsengracht, W.L.Salm & Co, 1947, 1e druk, halflinnen, 300pp, Met een lijst van Jiddiesje en Bargoense woorden E 8,- 
0634 VRIES TH. de, Anna Casparii of het heimwee, Deventer, Loghum Slaterus, 1952, 1e druk, linnen E 7,- 
0826 Vries Th. de, Baron. De wonderbaarlijke Michel Baron, zijn leermeester Moliere en de praalzieke Zonnekoning, A'dam, Querido, 1987, 1e druk, karton+omslag, 1016pp, pakket E 9,- 
3861 Vries Th. de, Baron. De wonderbaarlijke Michel Baron, zijn leermeester Moliere en de praalzieke Zonnekoning, A'dam, Querido, 1987, 1e druk, karton+omslag, 1016pp, mooi ex, pakket E 10,- 
7177 Vries Th. de, baron. De wonderbaarlijke Michel Baron, zijn leermeester Moliere en de praalzieke Zonnekoning, A'dam, Querido, 1987, 1e druk, karton, 1016pp, bovenkant vochtig geweest (vlek op band en papier iets gegolfd), pakket E 7,- 
4535 VRIES Th. de, Doodskoppen en kaalkoppen, A'dam, van Kampen, 1966, 1e druk, linnen+omslag, 304pp E 16,- 
5931 VRIES Th. de, De Friese postkoets, 1949, 1e druk, linnen, 328pp, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
6891 VRIES Th. de, De Friese postkoets, 1949, 2e druk, linnen, 328pp E 5,- 
2504 VRIES TH. de, Hagel in het graan (de Vuurdoop dl.3), A'dam, Pegasus, 1954, 1e druk, linnen+besch.omslag, schaars E 17,- 
0387 VRIES TH. de, Hagel in het graan (de Vuurdoop dl.3), A'dam, Pegasus, 1954, 1e druk, linnen, 512pp, geplastificeerd, pakket E 7,- 
1261 VRIES TH. de, M.Nijhoff, wandelaar in de werkelijkheid. Essays, Daamen, 1946, 1e druk, halfperkament, 118pp, onafgesneden., met foto's E 12,- 
6086 VRIES TH. de, Nieuwe rivieren. 1848 (de Vuurdoop) dl.2, A'dam, Pegasus, 1949, 1e druk, linnen, 500pp, pakket E 7,- 
2510 VRIES TH. de, Rembrandt, Deventer, Loghum Slaterus, 1931, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's.,bovenkant rug licht beschadigd E 10,- 
0382 VRIES TH. de, Rembrandt, Deventer, Loghum Slaterus, 1949, 7e druk, linnen+besch.omslag, 330pp, licht roestvlekkige pagina's. E 4,- 
6276 VRIES Th. de, Rutger Jan Schimmelpenninck, Den Haag, Leopold, 1941, 1e druk, linnen, kl.8vo, 316pp, licht roestvlekkige pagina's., pakket E 10,- 
7716 VRIES Th. de, Vincent in Den Haag, 1972, 1e druk, karton, 259pp E 5,- 
7664 VRIES Th. de, De vogels om het erf, 1e druk, karton, nieuw in cellofaan, z.g.a.n. E 6,- 
3050 VRIES Th. de, Vox Humana, Deventer, Loghum Slaterus, 1941, 1e druk, halflinnen, 188pp, tekst op schutblad,naam op titelblad E 18,- 
8235 VRIES Th. de, Vox Humana. Essays, Deventer, Loghum Slaterus, 1941, 1e druk, halflinnen, 188pp E 20,- 
3189 VRIES TH. de, Wij waren getuigen, 1946, 1e druk, halflinnen, folio, geillustreerd door Piet Klaasse, rug besch. E 12,- 
5932 VRIES Th. de, Het zondagsbed, A'dam, Querido, 1975, 1e druk, karton, 152pp E 7,- 
0633 VRIES TH. de (vert.), Woe-Sjoeang de weergaloze bruid & 16 andere wonderb. Chin.verh., Daamen, 1955, 1e druk, pocket, ooievaarpkt,ing E 3,- 
2501 VRIES TH. de (vert.), STEVENSON R.L. - St.Ives. Roman van avontuur, A'dam, Wereldbibliotheek, 2e druk, karton+omslag, 368pp, licht roestvlekkige pagina's. E 4,- 
2503 VRIES Th. de (vert.), GRIEN E. - De laatste hooischelf, A'dam, Pegasus, 1951, 1e druk, linnen, 248pp, rug verschoten,naam op schutblad E 8,- 
0635 VRIES TH.de, Anna Casparii, 1955, 2e druk, linnen, 444p rug verschoten E 5,- 
0638 VRIES TH.de, Doctor José droomt vergeefs, 1933, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's E 10,- 
4228 VRIES TH.de, Doctor José droomt vergeefs, Deventer, Loghum Slaterus, 1933, 1e druk, linnen, 180pp, licht roestvlekkige pagina's E 9,- 
1762 VRIES Th.de, Eros in hinderlaag, Republiek der Letteren, 1945, 1e druk, halflinnen+omslag, naam op titelblad E 6,- 
2506 VRIES Th.de, Friesche sagen, A'dam, Scheltens & Giltay, 1e druk, linnen, ills(t) E 18,- 
5379 VRIES TH.de, De gesprenkelde vogel / Verhalenomnibus, A'dam, Pegasus, 1969, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 366pp E 8,- 
3260 VRIES TH.de, Das Glucksrad (Geslacht Wiarda dl.2), 1950, 1st edition, cloth+dj, 352pp, name on endpapers E 7,- 
5543 VRIES TH.de, Hoogverraad, Deventer, Loghum Slaterus, 1950, 1e druk, linnen, ills(t),licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
3817 VRIES Th.de, Koningssage, WB, 1934, 1e druk, linnen, geillustreerd door Tjerk Bottema E 9,- 
0636 VRIES TH.de, de Laars, 1945, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, besch.omsl,l.besch E 12,- 
2340 VRIES TH.de, Leerschool voor Barbaren. Karel de Grote, Deventer, Loghum Slaterus, 1949, 1e druk, karton, 68pp, onderstrepingen met pen E 4,- 
2153 VRIES Th.de, de Meesters van de draak, A'dam, Pegasus, 1959, 1e druk, linnen, illustraties (foto's/tekeningen),rug licht smoezelig E 20,- 
0639 VRIES TH.de, Meesters en vrienden, 1962, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, l.besch.omsl E 16,- 
5544 VRIES TH.de, Nieuwe rivieren. 1848 (de Vuurdoop) dl.2, A'dam, Pegasus, 1949, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 500pp E 10,- 
2505 VRIES TH.de, Nieuwe rivieren. 1848 (de Vuurdoop) dl.2, A'dam, Pegasus, 1949, 1e druk, linnen+besch.omslag, 500pp, naam op titelblad E 8,- 
2507 VRIES TH.de, Rembrandt, Deventer, Loghum Slaterus, 1949, 7e druk, linnen, 330pp E 5,- 
0642 VRIES TH.de, Sla de wolven herder, 1946, 1e druk, halflinnen, rug gerep.,kleurpotl.streepjes E 5,- 
0643 VRIES TH.de, Stiefmoeder Aarde, 1940, 4e druk, linnen, rug verschoten E 5,- 
3417 VRIES TH.de, De tegels van de haard, 1941, 1e druk, halflinnen, rug verschoten E 7,- 
2512 VRIES Th.de, De vrouweneter, A'dam, Querido, 1976, 1e druk, paperback, naam op titelblad E 6,- 
3056 VRIES Th.de, Het wolfsgetij, A'dam, Pegasus, 1965, 1e druk, linnen+omslag, 288pp, naam op titelblad,rug besch. E 7,- 
0644 VRIES W.de, Van 8 tot 5, 1975, 1e druk, paperback E 4,- 
0645 VRIESLAND V.E. v., (over) het Boek der vrienden-lit. parade ter ere v.-.-(poëzie & proza), SPI, 1947, 1e druk, linnen+omslag, gr.form. E 6,- 
9447 VRIESLAND V.E. v., Het afscheid van de wereld in drie dagen, A'dam, Querido, 1926, 1e druk, linnen, 238pp E 15,- 
9817 VRIESLAND V.E. v., F.Bordewijk. Een inleiding tot en keuze uit zijn werk door Victor E. Van Vriesland met enkele teksten, fotos, curiosa en een bibliographie, Daamen, 1949, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 285pp E 8,- 
2012 VRIESLAND V.E. v., Grondslag van verstandhouding, A'dam, Bezige Bij, 1947, 1e druk, linnen, gr.8vo, opl. 525 genummerd exemplaar,onafgesneden., l.gebruikssporen E 10,- 
9517 Vriesland V.E. v., Rede gehouden ter herdenking van P.C. Hooft op 21 mei 1947, ca.1947, 1e druk, geniet, 16pp, blind omslag E 5,- 
9519 Vriesland V.E. v., Vereenvoudigingen. Aphorismen, A'dam, Bezige Bij, 1952, 1e druk, ingenaaid+omslag, 32pp, ongenummerd ex van 125 voor vrienden van V.E.v.Vriesland uitgegeven genummerde ex,, onafgesneden. E 12,- 
9450 Vroman L., De adem van Mars, A'dam, Querido, 1956, 1e druk, karton, 121pp, bevat Indische fragmenten E 6,- 
0646 VROMAN L., Brieven uit Brooklyn, A'dam, Querido, 1975, 1e druk, paperback E 5,- 
2383 VROMAN L., Het Carnarium, A'dam, Querido, 1973, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 5,- 
8893 Vroman L., Huis en tuin. Fabels en strips, A'dam, Querido, 1979, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 64pp, ills., z.g.a.n. E 15,- 
8884 Vroman L., Philosophische psychologie van de kunst, 1982, 1e druk, linnen+omslag, 90pp, Dordrecht, Dijl's, nr.35 van de 120 genummerde en gesigneerde ex, incl. los bijgevoegde genr. en gesigneerde houtsnede, z.g.a.n. E 135,- 
9551 Vroman l., Snippers, A'dam, Querido, 1958, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 136pp E 6,- 
9441 Vroman l., Tineke, A'dam, Querido, 1948, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 72pp, ills. E 8,- 
0647 WAALS J.v.d., Iris, ...., 5e druk, linnen+besch.omslag, besch.omsl E 3,- 
2770 Wageningen G. v., Als het koren is gerijpt, Baarn, Bigot & v.Rossum, 1986, 1e druk, karton+omslag, 198pp, z.g.a.n. E 5,- 
0690 Wageningen G. v., Erfenis van de liefde, 1984, 1e druk, karton, 196pp E 4,- 
2769 Wageningen G. v., Gebonden schoven, Baarn, Bigot & v.Rossum, 1985, 1e druk, karton+omslag, 201pp, z.g.a.n. E 5,- 
2774 Wageningen G. v., Geel staat het koren. Trilogie, 1986, 1e druk, karton+omslag, 605pp, pakket E 6,- 
2771 Wageningen G. v., De laatste strohalm, 1986, 1e druk, karton+omslag, 206pp E 4,- 
2762 Wageningen G. v., Liefdesbloesem, Baarn, Bigot & v.Rossum, 1982, 1e druk, karton+omslag, 198pp E 4,- 
2761 Wageningen G. v., Het ware geluk, Ede, Zomer & Keuning, 1986, 1e druk, karton+omslag, 192pp E 4,- 
0648 WAL TH.J. v.d., de Tijger en andere verhalen, 1952, 1e druk, paperback E 4,- 
3413 WALCH J., Galatea en Hans Bril, A'dam, My Goede Goedk.Lect., 1931, 1e druk, linnen, 288pp, ills., licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
2711 WALCH J., Marialegenden, ca.1925, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's. E 6,- 
4332 WALRAVEN W., Eendagsvliegen. Journalistieke getuigenissen uit kranten en tijdschriften, A'dam, van Oorschot, 1971, 1e druk, linnen+besch.omslag, 328pp, pakket E 15,- 
0063 WALSCHAP G., Alter Ego, 1964, 1e druk, linnen+omslag, 192pp, tekst op schutblad, plakbandstrepen op schutblad E 6,- 
0655 WALSCHAP G., het Avondmaal, 1968, 1e druk, linnen+omslag E 7,- 
0649 WALSCHAP G., Bejegening van Christus, 1940, 1e druk, linnen, naam op schutblad E 7,- 
0650 WALSCHAP G., Celibaat, ...., 4e druk, linnen E 4,- 
0651 WALSCHAP G., de Consul, Gent, Snoeck-Ducaju, 1943, 1e druk, karton+l.besch.omslag, naam op titelblad E 5,- 
0066 WALSCHAP G., De dood in het dorp, ca.1940, 2e druk, karton, 116pp, Antwerpen, De Nederlandsche boekhandel, gevl. E 5,- 
3541 WALSCHAP G., De familie Roothooft, R'dam, Ad Donker, 1959, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 412pp, pakket E 7,- 
4479 WALSCHAP G., het gastmaal, A'dam, Meulenhoff, ca.1965, 1e druk, linnen, 136pp, tekst op schutblad, stempel op pag.1, deel omslag achterin geplakt E 4,- 
3353 WALSCHAP G., het gastmaal, A'dam, Meulenhoff, ca.1965, 1e druk, linnen+omslag E 7,- 
0656 WALSCHAP G., Houtekiet, 1958, 5e druk, linnen+besch.omslag, hoek uit schutblad E 5,- 
5746 WALSCHAP G., De kaartridder, A'dam, Meulenhoff, ca.1965, 1e druk, linnen+omslag E 7,- 
6186 WALSCHAP G., De kaartridder, A'dam, Meulenhoff, ca.1965, 1e druk, linnen+omslag, cellotaperesten op schutbladen E 6,- 
7876 WALSCHAP G., Het kleine meisje en ik, Desclée de Brouwer, 1958, 2e druk, karton, 128pp, l.gebruikssporen E 4,- 
3258 WALSCHAP G., Het kleine meisje en ik, Utrecht, Bruna, 1953, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 164pp, ills. E 6,- 
5783 WALSCHAP G., Een mensch van goeden wil, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1941, 2e druk, halflinnen E 5,- 
0657 WALSCHAP G., Moeder, 1950, 1e druk, linnen, band licht roestvlekkige pagina's,gesign E 10,- 
0658 WALSCHAP G., Nieuw Deps, 1961, 1e druk, linnen E 6,- 
6071 WALSCHAP G., de ongelooflijke avonturen van Tilman Armenaas, A'dam, Wereldbibliotheek, ca.1960, 3e druk, kunstleer+besch.omslag, gr.8vo, 264pp, pakket E 7,- 
0660 WALSCHAP G., Ons geluk, 1946, 1e druk, linnen+besch.omslag E 5,- 
4450 WALSCHAP G., Oproer in Congo, A'dam, Elsevier, 1953, 1e druk, linnen+besch.omslag, 256pp E 8,- 
0662 WALSCHAP G., Trouwen, 1961, 1e druk, linnen E 4,- 
0652 WALSCHAP G., de Verloren zoon, ADD, 1958, 1e druk, linnen, slecht exemplaar E 4,- 
0664 WALSCHAP G., Zuster Virgilia, 1951, 1e druk, linnen+omslag, hoek uit schutblad E 6,- 
6336 WALSCHAP G. G., Voorpostgevechten, 1943, 1e druk, halflinnen, 150pp, band l.verschoten E 15,- 
2619 WARMOND E., Eeuwig duurt het langst, A'dam, Querido, 1961, 1e druk, paperback, gebruikssporen E 4,- 
0667 WARMOND E., Paspoort voor niemandsland, A'dam, Querido, 1961, 1e druk, linnen, onderk.l.besch E 5,- 
0666 WARMOND E., het Struisvogelreservaat, 1963, 1e druk, ingenaaid, naam op schutblad E 5,- 
7344 Warren H., Demetrios, Bert Bakker, 1976, 1e druk, paperback, 173pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 4,- 
5400 Warren H., Geheim dagboek 1949-1951, 1986, 6e druk, paperback, 252pp E 5,- 
5324 Warren H., Geheim Dagboek 1952-1953, 1987, 6e druk, paperback, 219pp E 5,- 
6282 Warren H., Geheim dagboek 1958-1962, Bert Bakker, 1988, 1e druk, paperback, 202pp, l.gebruikssporen E 7,- 
5410 Warren H., Geheim dagboek 1945-1948, 1986, 7e druk, paperback, 226pp E 4,- 
6050 WARREN H., Indigo, Bert Bakker, 1993, 1e druk, paperback, 47pp E 5,- 
9099 Warren H., Om het behoud der eenzaamheid. Hoogtepunten uit veertig jaar Geheim dagboek, 2001, 1e druk, paperback met flappen, 396pp, pakket E 7,- 
2004 WARREN H., Steen der hulp, Bert Bakker, 1975, 1e druk, paperback E 5,- 
2448 WARREN H. (vert.), BURTON M. - Onze zoogdieren in het wild levend, A'dam, Ploegsma, 1959, 1e druk, karton, 64pp, illustraties (foto's/tekeningen),naam op schutblad E 4,- 
9894 Weemoedt L., Ziekte van lodesteijn & het nut van lodesteijn, A'dam, Contact, 2000, 1e druk, paperback, 197pp, naam op titelblad E 4,- 
4106 WEGMAN, W., Weekend in Palluaud, Vacantie in de Morvan 1968, De jongetjes, Vacantie in Ierland, 1989-94, 1e druk, ingenaaid, 4 boekjes, Utrecht, Hanebalken Pers, opl. 30-50 ex. E 10,- 
1770 Weijts Chr., Art.285b, AP, 2006, 4e druk, paperback, 321pp E 7,- 
3085 Wentges R.Th.R., De neus van Frederik van Eeden. een beschouwinh over de betekenis van reuk in zijn werk, 1996, 1e druk, paperback met flappen, 61pp, z.g.a.n. E 4,- 
0670 WERUMEUS BUNING J.W.F., een Boekje v.h. glas, 1938, 1e druk, karton, ills E 3,- 
0668 WERUMEUS BUNING J.W.F., Dagelijksch brood, 1941, 3e druk, karton E 4,- 
0676 WERUMEUS BUNING J.W.F., Wandelingen met Mars, 1942, 1e druk, halflinnen, over oude vestingen, ills, rug verschoten E 4,- 
0678 WESSEM C. v., Margreet vervult de wet, Deventer, Loghum Slaterus, 1936, 1e druk, linnen, rug verschoten,licht roestvlekkige pagina's E 7,- 
4181 WESSEM C. v., Slauerhoff. Een levensbeschrijving, Den Haag, Stols, 1940, 1e druk, halflinnen, 160pp, ills(f),met bibliografie, rug verschoten E 8,- 
5242 WEST I./ WENDT J., Voor het tuchtcollege, 2000, 1e druk, paperback E 5,- 
7544 Weverbergh, Blauw rapen, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, paperback, 104pp, LRP283 E 5,- 
7541 Weverbergh, Puin. Korzelig proza, 1970, 1e druk, paperback E 4,- 
3651 WEYERMAN, J.C., Den heer is betoovert, en de juffer is behext ..., 1979, 1e druk, ingenaaid, 176pp, Huis aan de drie grachten, A'dam, naar het handschrift uitgegeven door A.J.Hanou E 8,- 
2045 WIJHE SMEDING A. v., Bruggenbouwers, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1938, 1e druk, linnen E 5,- 
1655 Winter L. de, Hoffman's honger, A'dam, Bezige Bij, 1990, 1e druk, paperback, 290pp E 6,- 
7604 Winter L. de, Over de leegte in de wereld, A'dam, Bezige Bij, 1976, 1e druk, paperback, 144pp E 7,- 
7358 Winter L. de, Zionoco, A'dam, Bezige Bij, 1995, 1e druk, linnen, kl.8vo, 384pp E 5,- 
8891 Winter L. de, Zionoco, 1995, 1e druk, linnen+omslag, 383pp E 5,- 
5414 Winter L. den, Hoffman's honger, 2008, 20e druk, paperback, 292pp E 5,- 
7761 Winter L. den, De ruimte van Sokolov, 1992, 1e druk, paperback, 292pp, pakket E 6,- 
4832 WINTER N.S. v., De jaargetyden in vier zangen, 1769, 1e druk, halfleer, 8vo, 198pp, Amsteldam, Pieter Meijer, aanhechting rug voorkant half los, stukje aan bovenkant weg, op titelpagina vignet door S. Fokke, rug zit aan pagina's vast (orgineel?), naam op schutblad E 100,- 
7530 WISPELAERE P. de, Facettenoog, A'dam, Elsevier, 1968, 1e druk, paperback, 144pp, mooi ex E 4,- 
7613 WISPELAERE P. de, Paul - Tegenpaul 1969-1970, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1970, 1e druk, paperback, 172pp E 4,- 
3662 WISPELAERE P. de, Een Vlaming bekijkt Nederland, A'dam, Elsevier, 1972, 1e druk, paperback, 144pp E 5,- 
3632 WISPELAERE P. de e.a., De liternatuur van Sybren Polet, A'dam, Bezige Bij, 1980, 1e druk, paperback, 426pp E 5,- 
9002 WOESTIJNE K. v.d., Blauwbaard of het zuivere inzicht, 1983, 3e druk, karton, kl.8vo, 68pp E 4,- 
6350 WOESTIJNE K. v.d., De schroeflijn II. Opstellen over literaire kunst, van Dishoeck, 1928, 1e druk, linnen, gr.8vo, 150pp E 10,- 
0681 WOESTIJNE K. v.d., De tweede bundel der Interludiën, 1914, 1e druk, linnen, gevl. E 12,- 
2763 WOESTIJNE K.v.d., Journalistiek, 1960, 1e druk, pocket E 3,- 
2786 Wolkers J., De achtertuin, A'dam, Bezige Bij, 2003, 1e druk, karton, gr.8vo, 80pp, geillustreerd door Bob en Tom Wolkers, z.g.a.n. E 9,- 
6657 WOLKERS J., Alle verhalen van Jan Wolkers, A'dam, Bezige Bij, 1981, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 4,- 
6734 WOLKERS J., Brandende liefde, A'dam, Bezige Bij, 1981, 1e druk, paperback, naam op schutblad E 5,- 
3628 WOLKERS J., Brandende liefde, A'dam, Bezige Bij, 1981, 1e druk, paperback, vouwtje in achterplat E 6,- 
7385 WOLKERS J., De doodshoofdvlinder, A'dam, Bezige Bij, 1979, 1e druk, paperback E 6,- 
1409 WOLKERS J., Gesponnen suiker, A'dam, Meulenhoff, 1983, 30e druk, paperback, 174pp E 4,- 
6173 WOLKERS J., Gifsla, A'dam, Bezige Bij, 1983, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 5,- 
2403 WOLKERS J., Gifsla, A'dam, Bezige Bij, 1983, 1e druk, paperback E 7,- 
8936 WOLKERS J., Groeten van Rottumerplaat, A'dam, Elsevier, 1971, 1e druk, paperback, kl.ills(f), l.gebruikssporen E 10,- 
1407 WOLKERS J., De hond met de blauwe tong, A'dam, Meulenhoff, 1981, 20e druk, paperback, 166pp E 4,- 
2130 WOLKERS J., de Junival, A'dam, Meulenhoff, 1982, 1e druk, paperback, 115pp E 6,- 
4186 WOLKERS J., de Kus, A'dam, Meulenhoff, 1977, 1e druk, paperback, 410pp E 5,- 
2110 WOLKERS J., de Kus, A'dam, Meulenhoff, 1977, 1e druk, paperback E 5,- 
5548 WOLKERS J., de Onverbiddelijke tijd, A'dam, Bezige Bij, 1984, 1e druk, paperback E 5,- 
3539 WOLKERS J., de Onverbiddelijke tijd, A'dam, Bezige Bij, 1984, 1e druk, paperback, z.g.a.n. E 7,- 
6483 WOLKERS J., de Onverbiddelijke tijd, A'dam, Bezige Bij, 1984, 1e druk, paperback, naam op schutblad E 5,- 
5546 WOLKERS J., De perzik van onsterfelijkheid, A'dam, Bezige Bij, 1980, 1e druk, paperback E 7,- 
2803 WOLKERS J., De perzik van onsterfelijkheid, A'dam, Bezige Bij, 1980, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen E 5,- 
6052 WOLKERS J., Serpentina's petticoat, A'dam, Meulenhoff, 1971, 16e druk, paperback, ills. E 4,- 
0682 WOLKERS J., Serpentina's petticoat, A'dam, Meulenhoff, 1963, 2e druk, pocket E 3,- 
1283 Wolkers J., Terug naar Oegstgeest, A'dam, Meulenhoff, 1985, 26e druk, paperback, 267pp, l.gebruikssporen E 4,- 
6912 Wouterson L., Begin, A'dam, Bezige Bij, 2002, 1e druk, paperback, 200pp, l.gebruikssporen E 6,- 
0724 Zee S. v.d., Dochters van khadija. Een verslag uit de samenleving, A'dam, Bezige Bij, 2004, 1e druk, paperback, 228pp, gebruikssporen E 4,- 
1933 ZEGGELEN M.v., Maria van Oranje, A'dam, Scheltema & Holkema, ca.1920, 1e druk, linnen, onafgesneden,roestvlekkig E 6,- 
8179 Zijl A. van der, Sonny boy, NIJG, 2004, 1e druk, paperback, 235pp, naam op titelblad E 5,- 
4287 ZIJST J.v., Lachspiegel. Een kostelijk studentenverhaal, (1936), 1e druk, linnen+omslag, 192pp, Velsen, Schuyt E 8,- 
6476 Zikken A., "het grote taboe". interviews op de vrouw af, 1970, 1e druk, paperback, 141pp E 4,- 
3101 ZIKKEN A., Dwars door de spiegel, A'dam, Querido, 1975, 1e druk, paperback, naam op titelblad E 4,- 
4797 Zomeren K. v., Het complete Rekelboek, A'dam, Arbeiderspers, 2002, 1e druk, paperback, 253pp, met foto's E 6,- 
7688 Zwier Van Haren O., Agon. Sulthan van Bantam. treurspel in vijf bedrijven, H.D.Tjeenk Willink, 1968, 1e druk, ingenaaid+omslag, 135pp E 5,- 
|