9246 Amplissimo, Consultissimoque Viro, domino Simoni van Hoorn, J.U.D. reipublicae Amstelaedamensis consuli, ac senatori / Indiarum orientalium ..., 1659, perkament, kl.8vo, 547pp, Amstelodami, Apud Ludovicum et Danielem Elzevirios, band besch., los in de band E 95,- 
3415 Bacon's new large print map of London and suburbs, c.1925, cloth, 40pp, citymap + streetindex + stranger's guide, name on endpapers E 15,- 
0126 Berlin. Historische ansichten, ca.1920, ingenaaid, , 40pp, 20 ansichtkaarten E 7,- 
1269 Bretagne, 1953, im. leather+sl.damaged dj, kl.8vo, 592pp, Librairie Hachette, Les guides blues, pakket E 5,- 
8757 Brugge kunststad, 1961, 6e druk, ingenaaid, kl.8vo, 111pp, incl. plattegrond E 4,- 
5092 The buried army of Qin Shihuang, 1986, 6e druk, stiched, 4vo, 89pp, with numerous photographs, Auckland, Auckland City Art Gallery E 7,- 
6032 Camposanto di Genova. 50 vedute, ca.1910, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, uitklapbaar fotoboekje met 4-talige bijschriften, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
2459 Cannes (Alpes Maritimes). Souvenir de l'Hôtel Montfleury, ca.1900, 1st edition, hcloth, folio, Album met 14 zw.w. foto's, randen band slightly damaged E 25,- 
7124 Ce qu'il faut voir en Hollande, ca.1955, 1st edition, geniet, kl.8vo, 25pp, met talrijke foto's E 7,- 
7972 Cruise guide to Europe & the Mediterranean, 2001, 1st edition, boards, 384pp, Eyewitness Travel Guides, fine copy E 7,- 
4960 A cruise, or three months on the continent. By a naval officer, 1818, 1st edition, hleather, 132pp, London, Law and Whittaker, with 4 hand-coloured engravings, travels in Belgium and The Netherlands, one side of the spine is loose E 400,- 
3135 Czechoslovakia. National costumes II, ca.1960, 1st edition, cloth, 120pp, with numerous color- & bl.w. photos E 10,- 
8659 Florida, 2000, 4e druk, karton, 384pp, met talrijke foto's, Houten, Van Reemst, Capitool reidboekblok scheef (scheefgelezen)idsen E 5,- 
3158 Geographisch-toneel, of uitgezochte kaarten, tot gemak der officieren, reisigers en liefhebbers;..., ca.1990, 4e druk, linnen, Weesp, Robas, fascimile uitgave, z.g.a.n. E 15,- 
9057 Het goud der Traciërs. Archeologische schatten uit het bezit van 25 musea in Bulgarije. Troje - Thracie. Archeologische schatten uit DDR en Bulgarije, 1984, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 258pp, Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, met talrijke ills. E 5,- 
6426 Het Heilige land, 1996, 1e druk, karton, 480pp, met talrijke foto's, Standaard Gidsen E 10,- 
0048 Ierse kunst 3000 v.Chr. - 1500 na Chr., 1983, 1e druk, paperback, gr.8vo, 204pp, met talrijke foto's E 7,- 
2595 The Illustrated London News. Silver Jubilee Record Number 1910-1935, 1935, 1e druk, stiched, folio, 84pp, London, Illustrated London News and Sketch, with many photographs and 16 colored plates, top and bottom spine sl.dam. E 20,- 
3177 Le miroir du monde ou, epitome du theatre d'Abraham Ortelius, 1994, 1e druk, hcloth, , Weesp, Robas, fascimile uitgave, met 97 kaarten, fine copy E 15,- 
8010 Nepal. Kunstschatten uit het koninkrijk in de Himalaja, 1967, 1e druk, paperback, ca.200pp, met talrijke foto's, Haags Gemeentemuseum E 7,- 
6067 Platen-atlas ten gebruike bij het onderwijs in de aardrijkskunde aan gymnasia, hoogere burgerscholen, kweek- en normaalscholen, S.L.v.Looy, 1908, 1e druk, halflinnen, 112pp, met talrijke foto's E 12,- 
6031 Ricordo di Roma. Parte 1, ca.1920, 1e druk, karton, kl.8vo, fotoboekje met 32 foto's met 4-talige bijschriften E 4,- 
6029 Ricordo di Milano. 32 vedute, ca.1920, 1e druk, karton, kl.8vo, uitklapbaar fotoboekje met 5-talige beschrijvingen E 4,- 
4634 Schweizerische alpenposten / Postes Alpestres Suisses, ca.1940, 1e druk, stiched, kl.8vo, 9 deeltjes. O.a. Stalden-Saas-Fee, Majola strasse, Sustenstrasse, Dierre-Ayer, San Bernardino, St,Gotthard, Andermatt-Gletsch E 45,- 
6496 Time Out Shortlist New York 2008, 2007, 1st edition, paperback, kl.8vo, 188pp, with numerous photographs, l.signs of usage E 4,- 
6108 Travel guide of the "Nederland" Royal Mail Line, ca.1930, 1st edition, cloth, ca.64pp, illustrated by Willy Sluyters, with 15 coloured maps, fine copy E 30,- 
6447 Vues artistiques et panoramiques. Paris. Notices in English and french, ca.1920, 1st edition, paperback, , Paris, Etablissements Papeghin, 20 photographs E 10,- 
5044 Walt Disney World, ca.1980, 1st edition, cloth+dj, 4vo, 207pp, with numerous photographs E 15,- 
3157 Zak-atlas of leidsman des reizigers, 1994, 1st edition, linnen, kl.8vo, Weesp, Robas, fascimile uitgave in linnen cassette, z.g.a.n. E 10,- 
6996 AAFJES B., Capriccio Italiano. Een reisboek over Italië, A'dam, Meulenhoff, 1957, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.form, 210pp, met foto's E 5,- 
1225 Adam R.S., Heroes from Fiji, 1956, 1st edition, stapled, kl.8vo, 47pp, with photographs, name on endpapers E 7,- 
0209 Aisin-Gioro Buyi, Poe'i De laatste keizer van China. Zijn eigen verhaal, 1988, 4e druk, paperback, 398pp E 5,- 
5316 ALBINSKI M., Antisemitisme. In ons?, 1964, 1e druk, paperback, 162pp E 4,- 
6916 Albright M., De macht en de almacht. Over Amerika, God en de toestand van de wereld, 2006, 3e druk, paperback, gr.8vo, 300pp E 8,- 
1264 Allen H.B., Come over into Macedonia. The Story of a Ten Year Adventure in Uplifting A War Torn people, 1943, 1st edition, cloth, 313pp, bibliotheekstempels, randen rug slightly damaged, pakket E 10,- 
7475 Andrews M., De wording van Europa. Verschuivende continenten en de ontwikkelingsgeschiedenis der naties, 1991, 1e druk, karton, 4vo, 290pp, Rijk geillustreerd met schitterende kleurenfoto's, z.g.a.n. E 10,- 
3529 ANDRIESSEN P.J., Een Gentsche vrijheidszoon. Een episode uit de geschiedenis van Vlaanderen. 1335-1345, 1874, 1e druk, linnen, 186pp, Leiden, G.Kooyker, met steendruken, onder- en bovenk. rug en 2 hoeken band besch. E 9,- 
9106 Anhalzer J.J., Andes, 1997, 1st edition, stiched, gr.4vo, ca.80pp, beautiful photobook. Text in English and Espanol, fine copy E 6,- 
10063 Arthus-Bertrand Y., La terre. Vue du ciel, 1999, 1e druk, karton, gr.4vo, 420pp, met talrijke foto's, pakket E 15,- 
9423 Balen W.J. v., Holland aan de Hudson. Een verhaal van Nieuw Nederland, 1943, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 218pp, met talrijke ills., over het koloniaal verleden Nederland in Noord Amerika E 7,- 
2945 BALEN W.J.v., Van de Oostzee tot Stamboel. Land en leven in Oost-Europa, Sijthoff, 1928, 1e druk, linnen, 272pp, ills(f/k) E 7,- 
4282 BALF T., De laatste rivier. Het verslag van de dramatische kajaktocht naar Shangri-la, 2000, 1e druk, paperback, 252pp, z.g.a.n. E 7,- 
1181 Barat I., West Nieuw-Guinea, 1e druk, paperback, 96pp, met foto's, gebruikssporen, rug besch. E 7,- 
6370 Barnes F.A., Utah canyon country, 1987, 2nd revised edition, stiched, kl.4vo, 120pp, een schitterend fotoboek met Engelsetalige teksten E 5,- 
6212 Beek M.A., Atlas van het Tweestromenland. overzicht over geschiedenis en beschaving van Mesopotamië van de steentijd tot de val van Babylon, 1960, 1e druk, linnen, folio, 164pp, met foto's en kaarten, vochtvlekken op rug, plakband op titelblad, redelijk exemplaar E 10,- 
1490 BELDEN J., Rode taifoen. China's wereldschokkende revolutie, 1951, 2e druk, linnen, 572pp, ills(f) E 6,- 
8746 Bellingham D., Keltische mythologie, 2002, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 128pp, met talrijke foto's E 7,- 
3383 Bergschicker H., Leningrad. Stadt, die den tod bezwang, ca.1965, 1st edition, cloth+damaged dj, 4vo, 283pp, with numerous photographs E 7,- 
7597 Bernatzik H.A., Zuidzee, ca.1960, 1e druk, linnen, vertaald door S.Polet, met foto's E 6,- 
3425 BEZEMER K.W.L., De strijd om de zuidpool. De lotgevallen der groote expedities op weg naar de zuidpool, Holkema & Warendorf, ca.1935, 2e druk, linnen, 272pp, ills(f),licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
3935 Biscop N. de e.a., Chinees lakwerk, ca.1975, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 128pp E 10,- 
5258 Blaauw F.E., Op zoek naar dieren en planten in Britsch oost-Afrika, Holkema & Warendorf, 1927, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 155pp, met talrijke foto's, licht roestvlekkige pagina's., pakket E 15,- 
4276 Blauer E., Authentiek Afrika, 1999, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 176pp, met talrijke prachtige foto's, mooi ex. E 12,- 
6207 Bloch R., Etruscan art, 1966, 1e druk, linnen, 4vo, 103pp E 8,- 
3719 BODARD L., Bloedbad der indianen. De ondergang van de indianen in Brazilië, Baarn, Hollandia N.V., 1973, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 304pp, ills(f) E 7,- 
6988 BONT G. de red., Mijn Lourdes-Reis 1958, 1992, 1e druk, karton, 432pp, met talrijke foto's, schutblad ontbreekt E 5,- 
5335 BONT G.de (red.), Mijn Lourdes-Reis 1958, 1992, 1e druk, karton, 432pp, met foto's E 8,- 
3485 Booth A., De wegen naar Sata. Een voettocht van 3000 kilometer door Japan, 1989, 1e druk, paperback, 310pp E 6,- 
0215 BORCHSENIUS P., De pelgrimstocht van het Joodse volk. De zoon der sterren, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1960, 1e druk, linnen+omslag, 248pp E 7,- 
1124 Bornoff n., Pink Samurai. The Pursuit and Politics of Sex in Japan, 1991, 1st edition, boards+dj, 492pp, with pgotographs, pakket E 12,- 
5224 Boschkov A., Die Bulgarische volkskunst, 1972, 1st edition, cloth, 4vo, 384pp, Recklinghausen, Verlag Aurel Bongers, with numerous colour photographs, first 2 pages have been moist, pakket E 7,- 
5633 Boschkov A., Die Bulgarische volkskunst, 1972, 1e druk, linnen, kl.4vo, 384pp, mit viele abbildungen in farbe E 9,- 
4398 Bowder D. (red), Who was who in the Roman world. 753 BC- AD 476, 1980, 1st edition, im. leather+dj, 256pp, with numerous photographs E 9,- 
1883 BOXER CH.R., De Nederlanders in Brazilië 1624-1654, Sijthoff, 1977, 1e druk, karton+omslag, 328pp, standaardwerk over een onbekende en merkwaardige periode uit de Nederlandse koloniale geschiedenis, scheefgelezen E 8,- 
6166 Brackett S. e.a., The Slow Food Guide to San Francisco and the Bay Area, 2005, 1st edition, paperback, kl.8vo, 335pp, fine copy E 6,- 
6557 BRAKELL BUYS R. v., Goden en menschen van India, ca.1950, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 196pp, met opdracht van de auteur d.d.1970, ills. E 10,- 
5131 BROGAN H., Longman history of the United States of America, 1987, 1e druk, boards+dj, 740pp, covered with plastic, corner cut from endpaper E 7,- 
3225 BRONTMAN L., Op de top van de wereld. De Russische Noordpoolexpeditite en de overwintering van Papanin en zijn mannen op de drijvende ijsschots, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1939, 1e druk, linnen, 336pp, met talrijke foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
6546 Brummerkamp J. e.a., De wereld der mensen. sociaal-wetenschappelijke opstellen aangeboden aan Prof. J.J. Fahrenfort, Groningen, Wolters Noordhoff, 1955, 1e druk, linnen, gr.8vo, 395pp, artikelen over Afrikaanse en Indonesische etnologie, sm. E 8,- 
6902 Brusse J., Bonjour Paris Bonsoir Paris Au revoir Paris. Parijse begroetingen, A'dam, Contact, 1951, 1e druk, linnen, kl.8vo, ca.100pp, geillustreerd door Cas Oorthuys E 5,- 
8706 Buber M., Over het jodendom, 1990, 1e druk, paperback, 223pp E 8,- 
4605 Burke P., De Italiaanse renaissance, agon, 1988, 1e druk, ingenaaid, 283pp, ills. E 8,- 
8754 BYVANCK A.W., Bewogen tijden. Kronieken en beelden 1916-1917. Twwede bundel, Zutphen, Thieme, 1917, 1e druk, linnen, 460pp, naam op schutblad, hoeken band beschadigd, pakket E 6,- 
9248 BYVANCK A.W., De voorgeschiedenis van Nederland, Leiden, E.J.Brill, 1942, 2e herz. druk, linnen, 238pp, ills(f), enkele potloodstrepen E 6,- 
4853 Camp G. v., Tussen gratie en gruwel. een Iran-reis, Amsterdam, Atlas, 2002, 1e druk, paperback, 255pp E 7,- 
1857 Caradonna R. e.a., Op zoek naar de bron, 1994, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 100pp, over Afrika E 12,- 
1114 Cerwinske L., Russian Imperial style, 1990, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 223pp E 12,- 
1193 Chaloupka K., Egypt / lÉgypte / Ägypten, ca.1950, 1e druk, linnen, 224pp, London, Spring Books, with ca. 200 photographs with explanations E 10,- 
8104 Chavannes M., Frankrijk achter de schermen. De stille revolutie van een trotse Natie, 2000, 4e druk, paperback, 304pp, z.g.a.n. E 6,- 
0780 Chisholm K. e.a., Rome. The Augustan age, 1992, 5th edition, stiched, 707pp, with photographs, fine copy, pakket E 25,- 
2867 CHLEDOWSKI K., Siena, A'dam, Scheltema & Holkema, ca.1930, 5th edition, linnen, 548pp, met uitgebreid register,42 foto's E 10,- 
8728 CLERCQ R. de, Per karos naar St.Petersburg. Reisdagboek van de Amsterdamse graanhandelaar Willem de Clercq uit het jaar 1816, Lochem, de Tijdstroom, ca.1965, 5th edition, linnen+l.besch.omslag, 258pp E 7,- 
9108 Coburn B., Everest. Mountain Without Mercy, 1997, 1st edition, boards+dj, 4vo, 256pp, with numerous photographs, fine copy E 15,- 
5307 COHEN H., Religion der vernunft aus den quellen des judentums, 1978, 1e druk, karton+omslag, 630pp E 25,- 
5380 COLENBRANDER H.T., de Afscheiding van België, A'dam, Meulenhoff, 1936, 1e druk, halflinnen, 228pp, ills. E 10,- 
3206 COLENBRANDER H.T., Inlijving en opstand, A'dam, Meulenhoff, 1941, 2e druk, halflinnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 318pp, Deel VII Ned.Historische Bibliotheek, ills. E 8,- 
3518 COMARNESCU P., Voronet. Treasures of Rumanian art. 15th and 16th century frescoes, 1959, 2e druk, cloth, met 158 kleurenreproducties E 12,- 
9721 Condratov D., Eastern Europe phrasebook, 2001, 2e druk, pocket, 544pp, Contains all the essential languages for the independent traveller, ills. E 7,- 
6925 Cooke A., Alister Cooke's America, 1979, 2e druk, boards+dj, 4vo, 400pp, with numerous photographs, Book Club Associates, pakket E 10,- 
5862 Cottrell L., The bull of Minos, 1962, 4th edition, cloth, 254pp, with photographs, The great discoveries of ancient Greece E 7,- 
5794 Courtney-Clarke M., Imazighen. The vanishing traditions of Berber women, 1996, 1st edition, boards+dj, gr.4vo, 192pp, with numerous photographs E 25,- 
1929 CRAMER K. e.a., Christendom en Bolschewisme, 1930, 1st edition, linnen, 264pp, ills E 10,- 
2005 CREMER J., het Zwijgzame korps, 1978, 1e druk, paperback, ills(f) E 5,- 
9576 Cuey-na-gael, Scots humour and heroism, 1922, 1e druk, linnen, 141pp, R'dam, Bredée E 9,- 
4836 CUNAEUS P., De republyk der Hebreen of gemeenebest der Joden Onder de wet der Ceremonien en Dienstbaar Jeruza, Vervolgd op de drie boeken van P. Cunaeus, 1700, 1e druk, leer, kl.8vo, 558pp, Amsterdam, Daniel vanden Dalen, mooi opnieuw gebonden, met 19 -deels uitvouwbare- gravures, PRIJS IS INCL. BOEKNR. 4835 E 195,- 
3205 Czaplinski W. e.a.(red), The historical atlas of Poland, 1986, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 4vo, 56pp E 15,- 
5311 DA COSTA I., Israel en de volken. Overzicht van de Geschiedenis der Joden tot op onzen tijd, 1873, 2e druk, ingenaaid, 550pp, slecht exemplaar E 20,- 
8971 Dalby L., Geisha, 1999, 1e druk, paperback, 256pp, ills., z.g.a.n. E 5,- 
8630 Daniel - Rops, Gewijde geschiedenis. Het uitverkoren volk, 1947, 1e druk, halflinnen, 302pp, A'dam, H.Nelissen, hoeken band beschadigd E 5,- 
8305 Davidson, Afrika en de vloek van de natie-staat, 1992, 1e druk, ingenaaid, 320pp, pakket E 6,- 
10040 Davidson B., Afrika. Een groots continent, 1984, 1e druk, karton+omslag, 288pp, met talrijke foto's E 5,- 
3240 Davydov M., Op het landgoed. herinneringen aan het rijke Russische leven van voor de revolutie, Amerongen, W.Gaade, 1987, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 156pp, z.g.a.n. E 12,- 
8224 DEKKER F., Voortrekkers van Oud-Nederland in Engeland - Frankrijk - Achter-Indië - Formosa en Perzië, 1947, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 260pp, ills. E 12,- 
8991 Delmelle J., Abdijen en Begijnhoven in België, 1973, 1e druk, ingenaaid, 146pp, met talrijke foto's E 4,- 
6341 Dempsey H., Big bear. The end of freedom, 1984, 1st edition, paperback, with photographs E 5,- 
6379 Devir O., Off the beaten track in Israel. A guide to beautiful places, 1985, 1st edition, boards+dj, 4vo, 198pp, with numerous photographs, N.Y., Adama Books E 5,- 
6914 DeVoto B., The year of decision: 1846, ca.2000, 1st edition, cloth+dj, gr.8vo, 576pp, with numerous illustrations, in slipcase, fine copy, pakket E 15,- 
6441 Donadoni Roveri A.M., Het dal der koningen, 1989, 1e druk, karton, 75pp, met talrijke foto's, Atrium Cultuurgidsen E 4,- 
5924 Douglas R.D. e.a., Drie padvinders in Afrika. Op safari met Martin Johnson den leeuwenjager, ca.1930, 1e druk, linnen, 208pp, met 35 foto's E 7,- 
8431 Dountsi A. (ed), The four seasons in Greece, 2003, 1st edition, boards+dj, kl.4vo, 189pp, with numerous photographs, Topio Publications, fine copy E 10,- 
1590 Du Plessix Gray F., Vrouwen in de Sovjetunie, 1990, 1e druk, paperback, 237pp E 4,- 
6715 DUINKERKEN A. v., Begrip van Rome, N.V. Paul Brand, 1948, 1e druk, linnen, 218pp, ills., bovenk.rug licht beschadigd E 7,- 
7174 Duncan F., Italië. Charmante Hotels, 2003, 2e druk, ingenaaid, kl.8vo, 333pp, met talrijke foto's E 10,- 
8231 Dunn J.A., History of Renfrew, 1971, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 220pp, with photographs, text on endpapers E 10,- 
8508 Duryer P. (trl), Histoire de la guerre de Flandre, de Famianus Strada traduite par P. Du-Ryer, 1712, 1st edition, leather, kl.8vo, 1640pp, Bruxelles, Joseph T'Serstevens, 3 vols, with 23 -partly foldable- engravings, spine of part 2 sl.dam., VERY RARE, corners plates damaged E 500,- 
5552 DUYVENDAK J.J.L., China tegen de westerkim, Utrecht, de Erven F.Bohn, 1933, 2e herz. druk, linnen, gr.8vo, 266pp, met talrijke ills. E 8,- 
9865 Dwinger E.E., Hoe lang nog?, ca.1937, 2e herz. druk, ingenaaid, 200pp, Over de armoede en ellende in Rusland en Hongarije, ills. E 5,- 
2912 ECKENER H., De tocht van de "Graf Zeppelin" naar Amerika, W.ten Have, 1929, 1e druk, linnen, 112pp, ills(f/k) E 12,- 
6497 Ehrenpreis M., De bouwers van Israël, Zutphen, Thieme, 1932, 1e druk, halflinnen, 264pp, pakket E 8,- 
8832 Elias A.M., Een minister op dienstreis. W.F.Röell in 1807 per koets door Frankrijk, 1978, 1e druk, paperback, 169pp, met talrijke ills., hoek uit schutblad E 4,- 
9270 Elwood K., Getting along with the Japanese, 2001, 1st edition, paperback, 95pp, fine copy E 10,- 
3561 Eversdijk Smulders L., Het mysterieuze Midden-Oosten. haremverhalen en andere vreemdsoortige avonturen, Deventer, AE.E.Kluwer, 1970, 2e herz. druk, linnen+omslag, gr.8vo, 250pp, ills., pakket E 8,- 
2212 Eversdijk Smulders L., Wonderlijk Tibet, Deventer, AE.E.Kluwer, ca.1965, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 364pp, ills., pakket E 12,- 
6743 Fél E. e.a., Ungarische bauernkunst, 1958, 1st edition, cloth+damaged dj, gr.8vo, ca.300pp, with numerous color & bl./w. ills., name on endpapers E 12,- 
4880 FISCHLE E., Zestien maanden in gevangenschap bij Chineesche communisten, Kampen, J.H.Kok N.V., 1932, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 8vo, 180pp, ills. E 6,- 
2755 Flint Kapitein, Texas en Mexico. episode uit den texaanschen vrijheidsoorlog, ca.1890, 1e druk, linnen, 260pp, 's-Gravenhage, De Erven J.L.Nierstrasz, met 4 kleurenplaten, naam op schutblad, mooi ex. met klein stukje uit bandillustratie E 30,- 
7818 Fonteyn G., Anwb gouden serie. Ardennen Luxemburg, 2001, 2e druk, ingenaaid, kl.8vo, 300pp E 4,- 
5083 FORBES R., Raisoeni de sultan van de bergen, A'dam, Querido, 1924, 1e druk, linnen, 334pp, l.gebruikssporen E 12,- 
2584 FORELL B., Waar Oost en West elkaar ontmoeten, A'dam, Ploegsma, 1930, 1e druk, linnen+omslag, 300pp, Over Brits Indië,ills(f) E 8,- 
6403 Fraser S., Zuid-Afrika. Een wereld op zich, 2001, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 148pp, met talrijke foto's E 10,- 
7695 Friedman L. (ed), United states v. Nixon. The complete case, 1980, 1e druk, paperback+dj, 619pp, name on endpapers, pakket E 9,- 
6332 Fries M., Zuid-Afrika, Utrecht, Spectrum, 2003, 4e druk, paperback, kl.8vo, 255pp, met talrijke foto's E 6,- 
6251 Gaitanides/Worm/David, Griekenland, 1982, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 200pp, met talrijke foto's E 8,- 
5806 Galán J.E., Historical paradors. A journey through Spanish hotels, 1999, 1st edition, boards+dj, 4vo, 254pp, with numerous photographs, Köneman E 10,- 
8523 Gallois L. (bew), Verkorte geschiedenis der Spaansche inquisitie, sedert derzelver vestiging door Ferdinand V, tot aan de regering van Ferdinand VII, 1828, 1st edition, halfleer, kl.8vo, 447pp, A'dam, J.C.van Kesteren, bovenk.rug besch., met enkele onderstrepingen met pen, hoeken band l.beschadigd E 125,- 
9769 Gaunt B., Stonehenge... a closer look, 1994, 3rd edition, paperback, 219pp, met foto's en tekeningen E 7,- 
10079 Gautrand J.C., Paris mon amour, 1999, 1e druk, karton, gr.4vo, 267pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 20,- 
7007 Georgano G.N., A history of the London Taxicab, 1972, 1st edition, boards+dj, 180pp, with photographs E 15,- 
1496 GERICKE F., Van het slagveld der natiën·een Boek over België in dezen tijd, 1915, 1e druk, linnen, 396pp, geillustreerd door RINKE J. E 12,- 
2796 Gimbutas M., Bronze age cultures in central and eastern Europe, MTN, 1965, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 4vo, 681pp, with numerous photographs, pakket E 95,- 
0037 Goodall E. e.a., Prehistoric rock art of the federation of Rhodesia & Nyasaland, 1959, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, gr.4vo, 267pp, with numerous color and bl/w ills. E 45,- 
2669 Goudsmit B.C. e.a., De man en de vrouw in hunne onderlinge verhoudingen en in hunne betrekking tot de hedendaagsche maatschappij. Deel II, 1922, 4e druk, linnen, kl.4vo, 683pp, met talrijke foto's, met o.a. hoofdstukken over liefde, huwelijk, maîtressen en prostitutie E 25,- 
3583 GRAHAM BOTHA C., Ons Suid-Afrika voorheen en tans, 1938, 4e druk, linnen, 178pp, United Tobacco Cos. (South) Ltd, Kaapstad, Plaatjesalbum met 200 afb, zijkant rug geplakt, verder goed ex. E 35,- 
9123 Groenhuijsen Ch., Amerikanen zijn niet gek, 2005, 15e druk, paperback, 264pp E 4,- 
7026 GUERBER H.A., de Mythen van Griekenland en Rome. Haar oorsprong en beteekenis, Zutphen, Thieme, 1939, 8e druk, linnen, 402pp, ills, rug verschoten., tekst op schutblad E 10,- 
5509 GUERBER H.A., Noorsche mythen uit de Edda's en de sagen, Zutphen, Thieme, 1951, 6e druk, linnen, 388pp, ills., pakket E 10,- 
4947 GUERBER H.A., Noorsche mythen, Zutphen, Thieme, ca 1930, 4e druk, linnen, 388pp, met talrijke ills., tekst op schutblad, pakket E 12,- 
6334 Guides I., Indonesie, 1994, 5e druk, ingenaaid, 436pp, met talrijke foto's, Insight Guides, nederl.editie E 7,- 
6197 Guido M., Sicily: An archaeological guide. The prehistoric and Roman remains and the Greek cities, 1967, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 223pp, with photographs E 7,- 
7063 Guizot M., L'histoire de France depuis les temps les plus reculés jusqu'en 1789 racontée à mes petits-enfants. Tome cinquième, 1876, 1st edition, hleather, gr.8vo, 598pp, Paris, Librairie Hachette & Cie, with large index alphabétique, with numerous gravures, signs of usage, bottom back damaged, pakket E 25,- 
4054 GUTSCHE H., F.A.K. volkszangbundel vir Suid-Afrika, 1940, 3e druk, halflinnen, 4vo, 436pp, schutblad ontbreekt, rug besch. E 7,- 
4636 GWYNN S., Ireland. Its place of beauty entertainment sport and historic association, 1927, 1st edition, cloth, kl.8vo, 280pp, London, George G.Harrap, with folding map, serie "the kitbag travel books" E 15,- 
6493 Haaksman D., Berlijn shoppen, eten, slapen, 2002, 1st edition, ringband, kl.8vo, 222pp E 6,- 
2075 Haasse H.S. e.a., Ogenblikken in Valois, Sijthoff, 1982, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 124pp, schutblad bij het boekbinden te kort afgesneden, tekeningen en aquarellen Marie Francoise Carbonnelle E 10,- 
5179 HADLAND DAVIS F., Myths & legends of Japan, 1917, 1e druk, leather, 430pp, London, G.G. Harrap & Co, With Thirty-Two Full-Page Illustrations by Evelyn Paul, back slightly damaged E 18,- 
6606 Hagen V.W. von, Azteken. De opkomst en ondergang van een krijgsvolk, ELM, ca.1975, 1e druk, paperback, 219pp, met foto's E 6,- 
8345 Hagen V.W. von, Het raadsel der verdwenen koninkrijken van Peru, Den Haag, Kruseman, 1967, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 184pp, met talrijke foto's E 7,- 
1500 HALLE F.W., de Vrouw in Sowjet-Rusland / de Vrouw uit het Sowjet- oosten, 1933/37, 1e druk, linnen, ca.800pp, 2 boeken,ln,met foto's,met naamstempeltjes E 22,- 
1339 HAMANN R., die Deutsche malerei vom 18. bis zum beginn des 20. jahrhunderts, 1925, 1e druk, cloth, 472pp, slightly soiled,rug slightly faded E 10,- 
5494 HAMEL A.G.v. (red.), De tuin der goden. Mythen der Egyptenaren, volken van Voor-Azië, Indiërs, Grieken, Scandinaviërs en kelten, Utrecht, W.de Haan, ca.1947, 2e druk, halflinnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 408pp, geillustreerd door Anton Pieck E 28,- 
5162 HAMEL A.G.v. (red.), De tuin der goden. Mythen der Egyptenaren, volken van Voor-Azië, Indiërs, Grieken, Scandinaviërs en kelten, Utrecht, W.de Haan, ca.1947, 1e druk, linnen, kl.4vo, 408pp, met prachtige kleuren en zw./w. illustraties van Anton Pieck, licht gevlekte band E 25,- 
3960 HAMEL A.G.v. (red.), De tuin der goden. Deel II. Mythen der Chinezen, Japanners, volken van Indonesië en oceanië, Volken van Amerika en de volken van Afrika, Utrecht, W.de Haan, 1947, 1e druk, halflinnen, 432pp, geillustreerd door Anton Pieck, mooi ex. E 40,- 
2731 HAMEL A.G.v. (red.), De tuin der goden. Deel II. Mythen der Chinezen, Japanners, volken van Indonesië en oceanië, Volken van Amerika en de volken van Afrika, Utrecht, W.de Haan, 1947, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 432pp, geillustreerd door Anton Pieck E 40,- 
3503 HANNA A., A brief history of the Thimble Islands in Branford, Connecticut, 1970, 1e druk, halflinnen, 98pp, printed in 750 numbered copies, signed by the author, illustrated with 10 photos, tekst op schutblad E 10,- 
5463 Harrer H., Tibet is mijn vaderland. Levensverhaal van Thubten Dsjigme Norbu broer van de Dalai Lama, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1960, 1e druk, linnen, kl.8vo, 235pp, met foto's, schutblad ontbreekt E 5,- 
5080 HARRER H., Zeven jaar in Tibet. Mijn leven aan het hof van de Dalai lama, ca.1955, 3e druk, linnen, 348pp, met talrijke foto's E 7,- 
0926 Hartt F., History of Italian renaissance art. Paining, sculpture, architecture, 1987, 3rd edition, cloth+dj, 4vo, 704pp, fine copy, pakket E 27,- 
6009 Hassert K., "Afrika". Het zwarte werelddeel. Een boek over ontdekkingen en ontdekkingsreizigers, 1944, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 264pp, ills. E 6,- 
3494 Hausdorff D., Jizkor. Platenatlas van drie en een halve eeuw geschiedenis van de Joodse gemeente in Rotterdam van 1610 tot ca. 1960, Ede, Zomer & Keuning, 1978, 1e druk, karton+besch.omslag, 4vo, 191pp, met talrijke foto's E 20,- 
8593 Haverkate J., Van E8 tot A1. De lange weg van Oost naar West, 1988, 1e druk, ingenaaid, gr.4vo, 96pp, met talrijke foto's E 6,- 
1942 HELDRING B., Van Calcutta tot Ceylon, Holkema & Warendorf, 1925, 1e druk, linnen, 144pp, onafgesneden,ills(f),omslagresten binnenin E 7,- 
5655 Herbers K. e.a., Der Jakobuskult in "kunst" und "literatur", 1998, 1st edition, paperback, 303pp, with numerous photographs, fine copy E 22,- 
5654 Herbers K. e.a., Der Jakobuskult in Süddeutschland. Kultgeschichte in regionaler und europäischer Perspektive, 1995, 1st edition, paperback, 401pp, with photographs E 20,- 
3881 HERZBERG A.J., De man in de spiegel. Opstellen, toespraken en kritieken 1940-1979, A'dam, Querido, 1980, 1e druk, linnen+omslag, 544pp, z.g.a.n., pakket E 12,- 
7610 Heslenfeld T., Een reis door Birma, 2002, 1e druk, karton, 160pp, z.g.a.n. E 6,- 
1897 HESSELING D.C., Uit Hellas' heden en verleden, H.D.Tjeenk Willink, 1927, 1e druk, ingenaaid, 200pp, 10 studies,onafgesneden,roestvlekkig. E 6,- 
9699 Hetmann F. (samenst), Ierse sprookjes, ELM, 1990, 1e druk, paperback, 206pp E 4,- 
8489 Hettema H., De Nederlandsche wateren en plaatsen in den Romeinschen tijd, Leiden, Martinus Nijhoff, 1938, 1e druk, linnen, 214pp, licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 
8514 Hettema H., De Nederlandsche wateren en plaatsen in den Romeinschen tijd, Leiden, Martinus Nijhoff, 1938, 1e druk, ingenaaid, 214pp, gepl. ex bibl.ex. E 6,- 
5855 Heurgon J., Zo leefden de Etrusken, Baarn, Hollandia N.V., 1963, 1e druk, paperback, 331pp, ills., pakket E 5,- 
3937 Heuvel A. can den, Willem Bosman in goud en slaven, A'dam, Meulenhoff, 1981, 1e druk, paperback, kl.4vo, 159pp, met talrijke foto's E 10,- 
3969 HEYERDAHL T., Fatu Hiva. Terug naar de natuur, Baarn, De Boekerij, 1975, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 356pp, ills E 7,- 
8387 HEYNINGEN T.A. v., "Post"jagers te voet naar Indië, 1935, 1e druk, linnen, 244pp, met foto's en tekeningen, gevl., licht roestvlekkige pagina's., pakket E 6,- 
3501 HIGGINSON E., Alaska. The great country, 1926, 3rd edition, cloth, 584pp, ills.(f/k), text on endpapers, first 100p have been a litlle wet E 8,- 
7909 Hillary E./Doig D., Hoog in de ijle lucht. Het verslag van de Himalaja -expeditie, A'dam, Scheltens & Giltay, 1962, 1e druk, linnen, 288pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 
5236 HIMMELHEBER U., Zonder muziek waren wij slaven. Leven en liefde onder de negers, ca.1960, 1e druk, linnen+omslag, 220pp, ills. E 6,- 
4873 HOOGENSTRATEN W., de Oostersche vrouw (hare zeden en gewoonten), 1934, 10e druk, linnen, 255pp, ills., bovenk.rug licht beschadigd, pakket E 7,- 
6443 Hoogveld M., Dansen en muzikale folklore van Spanje en Portugal, 1996, 1e druk, ingenaaid, 222pp, l.gebruikssporen E 8,- 
5690 Horst P. ter, De trek. thuisland Zuid-Afrika, 1996, 1e druk, paperback, 244pp, naam op schutblad E 6,- 
6581 Hren H., Srebrenica: Het verhaal van de overlevenden, 1999, 1e druk, paperback, 255pp, met foto's E 6,- 
1943 Hughes R., The fatal shore. The epic of Australia's founding, 1987, 1e druk, boards+dj, 688pp, with photos, pakket E 8,- 
7354 Huizer G., Boerenverzet in Latijns-Amerika. Een onderzoek naar oorsprongen en vormen van boerenorganisatie, 1976, 1e druk, ingenaaid, 280pp E 7,- 
9976 Humphriss D. e.a., Benoni. Son of my sorrow, 1968, 1st edition, boards+sl.damaged dj, 293pp, with numerous photographs, Town Council of Benoni, Political and Economic History of a South African Gold Mining Town E 12,- 
1580 Jacques N., Natuur en volk van de Stille Zuidzee, A'dam, Querido, 1924, 1e druk, linnen, 188pp, met talrijke ingeplakte foto's, naam op schutblad E 8,- 
5116 JAQUES N., Natuur en volk van de Stille Zuidzee, A'dam, Querido, 1924, 1e druk, linnen, 192pp, met 35 foto's, naam op schutblad, naam op titelblad, resten van etiket op rug (kan eenvoudig verwijderd worden) E 10,- 
5314 KAMSTEEG A., Israël, verleden, heden, toekomst, ca.1970, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 168pp, met talrijke foto's E 7,- 
7298 Kane J., Kannibalen, Amsterdam, Atlas, 1995, 1e druk, paperback, 320pp, met foto's E 6,- 
5744 Kastein J., Een geschiedenis der joden, Deventer, Loghum Slaterus, 1933, 1e druk, linnen, 594pp E 13,- 
6106 Kastein J., Joodsche problemen in het heden, Deventer, Loghum Slaterus, 1933, 1e druk, ingenaaid, 160pp E 5,- 
5743 Kastein J., Joodsche problemen in het heden, Deventer, Loghum Slaterus, 1933, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 160pp E 7,- 
4138 KEIZER W.G.N. de, Naar de tropen, ca.1955, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 74pp, plaatjesalbum E 6,- 
5170 KELLER W., ...want zij ontstaken het licht. De geschiedenis van de Etrusken, Zwolle, La Rivière & Voorhoeve, ca.1965, 1e druk, linnen+omslag, 408pp, ills. E 7,- 
6755 Kennes H. e.a., Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen. Kanton Westerlo, 2000, 1e druk, linnen+omslag, 284pp, met talrijke foto's, Turnhout, Brepols, Inventaris van het cultuurbezit in België, Architectuur, dl. 16n2 E 10,- 
4983 KESTELL J.D., Christiaan De Wet. 'n Lewensbeskrywing, 1920, 1e druk, linnen, 284pp, ills. E 25,- 
2901 KLOTZEL E.Z., Britsch-Indië in den smeltkroes, Utrecht, W.de Haan, ca.1930, 1e druk, linnen+omslag, 272pp, Verslag v.e. reis naar Ceylon en Voor-Indië, ills(f),roestvlekkig.,besch.o. E 8,- 
5958 Kluin H., Het geestesleven der natuurvolken, (1924), 1e druk, linnen, 240pp, met foto's E 8,- 
0782 Konzelmann G., Allah's zwaard. De wrekende hand der Sjiieten, 1989, 1e druk, ingenaaid, 328pp E 6,- 
6569 Kotting Jan C.Zn J., Venetië. Eenige bijzonderheden omtrent de stad aan de Adriatische Zee die gedurende elfhonderd jaar haar grootheid handhaafde en aan een volk..., 1927, 1e druk, linnen, kl.4vo, 200pp, Amsterdam, Drukkerij Kotting, 'Niet in den handel', ills., rug aan één kant half los, gevl. E 35,- 
|
|
5175 KRARUP NIELSEN A., De halve wereld rond, A'dam, Querido, 1926, 1e druk, linnen, 348pp, met talrijke foto's E 7,- 
9325 Kreijger H., Godenbeelden uit Tibet, SDU, 1989, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 130pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 9,- 
1819 Kurpershoek M., Onzalig Jeruzalem, A'dam, Meulenhoff, 1996, 1e druk, paperback, 222pp, schutblad ontbreekt E 4,- 
3993 KUTSCH A. / BOHRMANN H., Berlin zu kaisers zeiten, 1983, 1e druk, paperback, 224pp, with numerous photographs E 4,- 
8390 Lacy A.D., Greek Pottery in the Bronze Age, 1967, 1e druk, linnen, gr.8vo, 304pp, London, Methuen & Co Ltd, 4 color plts. over 400 textills. and 4 maps E 15,- 
8629 Laet A. de e.a., De vulkaan der muzen. 30 eeuwen vorm en kleur in Italië, A'dam, Elsevier, 1986, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 368pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 
9235 Laet S.J. de, The Low Countries, 1962, 1e druk, cloth+dj, 240pp, with fotographs and drawings E 12,- 
8949 Laidlaw R., Australian history, 1991, 1st edition, stiched, gr.8vo, 333pp, vlekken op zijkanten en 1 pagina, some damage bottom spine E 7,- 
9081 Lama M. e.a., Nepal. The Himalayan Kingdom, 1996, 1st edition, boards+sl.damaged dj, gr.4vo, 95pp, with numerous photographs E 10,- 
9251 Lambert T., China voor christus, 2006, 1e druk, paperback, 301pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 7,- 
2114 LAST J., Japan in kimono en overall, A'dam, Kosmos, 1960, 1e druk, linnen, met talrijke foto's E 10,- 
4935 LAST J., Het stalen fundament. Reportage over 2500 km zwerftochten door de Oeral, 1933, 1e druk, linnen, 8vo, 262pp, Amsterdam, Boekengemeenschap der vrienden van de Sowjet-Unie, met ca. 50 foto's, mooi ex., z.licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 25,- 
3395 LAST J., De tweede dageraad van Japan, Bussum, Moussault, 1966, 1e druk, karton, 230pp, ills.(f) E 6,- 
4655 LAWRENCE D.H., Etruscan Places, 1986, 1e druk, stiched, 180pp, London, Olive Press, with numerous photographs E 7,- 
7334 Learsi R., Het joodse volk van de verwoesting van Jeruzalem tot onze dagen, A'dam, Meulenhoff, 1955, 1e druk, linnen+besch.omslag, 462pp, ills., pakket E 10,- 
2284 LEGENE P.M., Suriname, land mijner dromen, Voorhoeve, 1949, 2e druk, halflinnen, 232pp, ills(f/t/k) E 9,- 
8546 Levi P., Atlas van het oude Griekenland, A'dam, Elsevier, 1982, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 239pp, met talrijke foto's E 9,- 
9079 Lewcock R. e.a., The architecture of an island. The living legacy of Sri Lanka, 1998, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 4vo, 336pp, met talrijke foto's en tekeningen, pakket E 35,- 
0801 Lewis N. e.a.(red), Roman civilization. Selected readings. volume 1 The republic and the Augustan age / volume II The empire, 1990, 3rd edition, paperback, 1358pp, 2 volumes, pakket E 40,- 
0912 Liebeek J. (red), Venezuela, 1996, 1e druk, ingenaaid, 334pp E 4,- 
2561 Liebeek J. e.a.(red), Mexico Insight guide, 2003, 9e druk, ingenaaid, 402pp, met talrijke foto's, in het Nederlands E 6,- 
9280 Lindenmayer C., Trekking in the Patagonian Andes, 1998, 2nd edition, stiched, kl.8vo, 305pp, with numerous photographs, Lonely Planet walking Guide, fine copy E 6,- 
5309 LITVINOFF B., Het uitverkoren volk. Het wereldjodendom in deze tijd, Bert Bakker, 1970, 1e druk, paperback, 410pp, naam op schutblad E 5,- 
8075 Logiadou-Platonos S. e.a., Kreta. Kreta - Knossos - Phaestos - Malia - Gournia - Zakros ..., 1986, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 192pp, met talrijke foto's, met zeer veel culturele informatie, tekst op schutblad E 8,- 
6333 Losskarn E., Zuid-Afrika. Johannesburg, Kaapstad, Kruger National Park, Tielt, Lannoo, 2001, 1e druk, paperback, 352pp, l.gebruikssporen E 10,- 
9055 Lovett M.A. R., Nederland in oude prenten, 1987, 1e druk, karton, 4vo, 219pp, de Nederlandse vertaling van een 100 jaar oude Engelse reiboekblok scheef (scheefgelezen)ids E 7,- 
4579 LUNSINGH SCHEURLEER R.A., Egypte geschenk van de Nijl, 1992, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 212pp, Steenwijk, Concept + Design b.v., met talrijke ills., z.g.a.n. E 12,- 
2554 Luyendijk J., Het zijn net mensen, 2008, 21e druk, paperback met flappen, 220pp, z.g.a.n. E 6,- 
5824 Mac Liammóir M. e.a., Ireland, 1967, 2nd edition, cloth+dj, 4vo, 224pp, with numerous photographs E 10,- 
9307 MacDonald C. e.a., Claire MacDonald's Scotland, 1990, 1st edition, boards+dj, 4vo, 160pp, with numerous photographs E 8,- 
5172 MACGREGOR M., De geschiedenis van Rome, van Dishoeck, 1980, 6e druk, paperback, 300pp, z.g.a.n. E 5,- 
9975 Macintosh N.W.G. e.a., The osteology of aboriginal man in Tasmania, 1965, 1st edition, stiched, gr.8vo, 72pp, with photographs E 5,- 
6283 Mackendrick P. (red), Griekenland en Rome. Grondleggers van onze beschaving, 1975, 1e druk, linnen+besch.omslag, 425pp, met talrijke foto's E 5,- 
4515 MacMullen R., Paganism in the Roman empire, 1981, 1st edition, stiched, 241pp, ills., fine copy E 8,- 
5755 Macnamara E., De Etrusken, van Dishoeck, 1974, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 200pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 7,- 
4654 Magalhaes F. de, De eerste tocht rond de wereld, 1986, 1e druk, paperback, 136pp, ills., z.g.a.n. E 5,- 
1472 Maraini F., Geheim Tibet, ca.1950, 1e druk, linnen, 240pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 8,- 
4294 MARCUS A., De blauwe draak. Levenswijsheid en kunst in het oude China, 1949, 1e druk, kunstleer, 212pp, ills, naam op schutblad E 25,- 
6469 Marx K., Die Klassenkämpfe in Frankreich 1848 bis 1850, 1911, 1e druk, stiched, 110pp, Gotisch schrift, back damaged, name on endpapers E 8,- 
7899 Mathe J., Turkije, 1988, 1e druk, karton+omslag, 4vo, ca.90pp, met talrijke foto's E 5,- 
9282 Mead R., Andalucía handbook, 1999, 1st edition, stiched, 354pp, fine copy E 7,- 
8838 Meeuwse K., Opkomst en ondergang van de Ruslui, Utrecht, Bruna, 1996, 1e druk, karton+omslag, 198pp, over de Vriezenveense Ruslui handelsfamilies in St.Petersburg 1720-1920, z.g.a.n. E 7,- 
4488 Meiggs R., The Athenian empire, 1987, 1e druk, stiched, 620pp, met kaartjes, keurig exemplaar E 40,- 
6466 Meijer J., Zij lieten hun sporen achter. Joodse bijdragen tot de Nederlandsche beschaving, 1964, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 239pp E 8,- 
9051 Meyer L., Kunst uit zwart Afrika, 2001, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 224pp, met talrijke foto's, Kerkdriel, Librero E 12,- 
6605 Meyer P., English cathedrals, 1961, 6th revised edition, cloth, gr.4vo, with numerous photographs, London, Thames and Hudson E 8,- 
1898 MILHADO A., Hier is Londen, Utrecht, Bruna, ca.1958, 1e druk, pocket, Zwarte Beertjes 34,ills E 3,- 
6767 Modene L. de, Kerk-zeeden en de gewoonten, Die huiden in gebruik zyn onder de Jooden / Simonville - Vergelyking Der Joodsche ceremonien of kerk-zeeden, 1693, 1e druk, leer, kl.8vo, ca.450pp, vertaald door A.Godart, Amsterdam, Daniel van den Dalen, met 4 uitvouwbare gravures, aanhechting schutblad besch., ZEER ZELDZAAM E 300,- 
4415 MOERKERKEN P.H.v./ NOORDHOFF R., Platen-atlas ten gebruike bij het onderwijs in aardrijkskunde aan gymnasia, hoogere burgerscholen, kweek- en normaalscholen, S.L.v.Looy, 1919, 4e druk, halflinnen, 160pp, ills. E 8,- 
4009 Molyneaux B.L., De gewijde aarde. de spirituele taal van het landschap, steenkringen, reizen en heilige plaatsen, energiepatronen en vruchtbaarheid, A'dam, Kosmos, 1996, 1e druk, karton, 184pp, met talrijke foto's E 6,- 
1512 MONT P.de/ COCK A.de, Vlaamsche volksvertelsels, Zutphen, Thieme, 1927, 2e herz. druk, linnen, , geillustreerd door DOM P., licht roestvlekkige pagina's,licht gevlekte band, pakket E 20,- 
6297 Montagu J., West-Amerika. De nationale parken, 2001, 1e druk, ingenaaid, gr.4vo, 159pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 8,- 
1877 Moore B., Slachtoffers en overlevenden. De nazi-vervolging van de joden in Nederland, Bert Bakker, 1998, 1e druk, paperback, 389pp, pakket E 7,- 
5082 MORGENTHALER H., In het rijk van Siameezen en Maleiers, A'dam, Querido, 1922, 1e druk, linnen, 332pp, bovenkant rug licht beschadigd E 10,- 
6416 Mountfort G., Ongerept India. de biologische diversiteit van India en Nepal, 1991, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 208pp, met talrijke foto's E 6,- 
9250 Murray G. e.a., The greening of China, 2004, 1st edition, stiched, gr.8vo, 153pp, Beijing, China Intercontinental Press, with photographs, fine copy E 7,- 
8720 Neusner J., Grondslagen van het jodendom, 1990, 1e druk, paperback, 158pp E 5,- 
8151 Newby P.H., Egypte. Historische aspecten en hedendaags aanzien, A'dam, Kosmos, 1979, 1e druk, linnen, gr.4vo, 258pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 
7003 Nicholl Ch., The creature in the map. A journey to El Dorado, 1995, 1st edition, boards, gr.8vo, 396pp, ills., name on endpapers, pakket E 7,- 
7451 Nohara K., Japan zooals het is, A'dam, Nederlandse Keurboekerij, 1936, 2e druk, linnen, 264pp, met talrijke foto's, licht gevlekte band, pakket E 7,- 
3636 Nydahl L.O., De geheimen van Tibet. Het westen ontmoet het boeddhisme, A'dam, Strengholt, 1998, 1e druk, paperback, 239pp, met foto's E 4,- 
0438 OESTERREICHER J.M., Muren storten in. Zeven Joodse filosofen vinden de weg naar Christus, 1954, 1e druk, linnen+omslag, 412pp E 6,- 
1481 Olczak-Ronikier J., In de tuin van het geheugen, Breda, de Geus, 2004, 2e druk, karton+omslag, 384pp, plastic geplakt op binnenkant voorplat, verder als nieuw E 5,- 
4070 Oort H.A. v., Chinese kunst. Een inleiding, 1980, 1e druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 212pp, met talrijke foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 14,- 
4681 Orto L.F. dell e.a.(red), Rediscovering Pompeii, 1992, 1st edition, stiched+dj, gr.4vo, 287pp, with numerous photographs, pakket E 16,- 
8441 Ottaway M., The most beautiful villages of Greece and the Greek Islands, 1999, 2nd edition, boards+dj, gr.4vo, 224pp, with numerous photographs, fine copy E 12,- 
9562 Ozanam A.F., La civilisation Chrétienne chez les Francs - Recherches sur l'histoire ecclésiastique, politique et littéraire des temps mérovingiens et ..., 1850, 1st edition, hleather, 492pp, Liège, J.G.Lardinois E 25,- 
9921 Paffenrode J. v., Der Grieken en Romeynen krygs-handel: Ofte Beschrijvinge van de Griekse en Roomse land-militie waer onder vele outheden dier Volkeren ..., 1686, 2e druk, perkament, 4vo, 392pp, Leiden, Pieter vander Meersche, met talrijke ills. waarsch. van Van der Ulft, zeer zeldzaam, pakket E 1250,- 
0800 Palin M., Himalaya, 2005, 2e druk, ingenaaid, 4vo, 288pp E 10,- 
4631 Pallottino M., Een laars vol scherven. De vroegste geschiedenis van Italië, A'dam, Meulenhoff, 1987, 1e druk, paperback, 210pp, met talrijke ills. E 5,- 
7879 Palmer A., Rusland in oorlog en vrede, van Dishoeck, 1972, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.8vo, 224pp, met talrijke foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 4,- 
6415 Patton P., Voyager. De non-stop vlucht rond de aarde in negen dagen, 1988, 1e druk, paperback, 256pp, met foto's, l.gebruikssporen E 7,- 
7004 Paulzen H., Blaren, eelt en natte voeten. Korte en lange wandelingen door Europa, Den Haag, BZZToH, 2000, 1e druk, paperback, 255pp, l.gebruikssporen E 6,- 
8006 Pearlman M., De Makkabeeën, van Dishoeck, 1975, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 272pp, met talrijke ills. E 10,- 
8679 Pearlman M. e.a., Historische plaatsen in Israël, Amerongen, W.Gaade, 1981, 2e druk, karton+omslag, 4vo, 288pp, met talrijke foto's E 7,- 
6316 Pearlman M. e.a., Historische plaatsen in Israël, Amerongen, W.Gaade, 1981, 2e herz. druk, karton+omslag, 4vo, 288pp, met talrijke foto's E 7,- 
5018 PHILLIPS E.D., De koninklijke horden. De nomadenvolken van de steppen, A'dam, Elsevier, 1966, 1e druk, karton, 144pp, met talrijke foto's E 6,- 
9149 Phillips J., In the know in China. An Indispensable Cross-Cultural Guide to Working and Living Abroad, 2001, 1st edition, paperback, 237pp, incl. cd, fine copy E 8,- 
7825 Pierre B., Een verovering op de Himalaya, 1954, 1e druk, karton+besch.omslag, 134pp, naam op titelblad E 5,- 
1953 PITLO R.W.H., een Vergeten beschaving. het Rijk der Groot-Mogols in Voor-Indië ..., H.D.Tjeenk Willink, 1958, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 296pp, ills (kl/zw.w.) E 7,- 
4510 Plutarch, The makers of Rome. Nine Lives, 1985, 1e druk, hcloth+dj, kl.8vo, 364pp, fine copy, pakket E 15,- 
5292 POLL M.v., Japan. De rijzende zon gaat onder, ca.1945, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 136pp E 5,- 
9338 Ponter A. & l., Spirits in stone. The new face of African art, 1992, 1st edition, boards+dj, gr.4vo, 204pp, California, Ukama Press, A monograph on Zimbabwe Shona Sculpture, fine copy E 25,- 
5593 Pörtner R. e.a., De Romeinen op hun weg naar de Lage Landen. Resultaten van archeologisch onderzoek, Baarn, Hollandia N.V., 1975, 1e druk, linnen+omslag, 266pp, met foto's, pakket E 8,- 
6216 Portratz J.A.H., Die Skythen in Südrussland. Ein untergegangenes Volk in Südosteuropa, 1963, 1st edition, hcloth, 207pp, ills. E 7,- 
4489 POS M., Op vleugels naar Zuid-Afrika, Allert de Lange, 1941, 1e druk, halflinnen+omslag, 280pp, ills E 6,- 
1515 PRAAG S.v., de Volkeren van de Sowjet-Unie, Amsterdam, De Gulden Ster, ca 1930, 1e druk, linnen, 212pp, ills(f) E 8,- 
9320 Pratt Lowell J., Currier & Ives. Chronicals of America, 1981, 1e druk, boards+sl.damaged dj, 4vo, 255pp, with numerous coloured ills. E 9,- 
6022 Prick Van Wely M.A., Japanse sagen en verhalen, 1987, 2e druk, paperback, 176pp E 4,- 
8434 Prins De Jong E.F., Griekse terracotta's, F.C.Kroonder, 1944, 1e druk, linnen, 70pp, met 85 afbeeldingen, naam op titelblad, tekst op schutblad, roestvlekkig. E 7,- 
8433 Prins De Jong E.F., Griekse grafreliefs, F.C.Kroonder, 1947, 1e druk, linnen+besch.omslag, 58pp, met 120 platen E 6,- 
6115 Putnam D.B., Als schooljongen naar de poolstreken, A'dam, Meulenhoff, ca.1925, 1e druk, linnen, gr.8vo, 176pp, met talrijke foto's, rug gerepareerd, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
6738 Radziwill M., Briefe vom Deutschen Kaiserhof 1889-1915, 1936, 1st edition, cloth, 376pp, with photographs, some damage bottom spine, text on endpapers, pakket E 10,- 
5072 RAPTSCHINSKY B., Russisch christendom, 1935, 1st edition, kunstleer, 328pp, geillustreerd door B.Grosser, licht roestvlekkige pagina's.,rug verschoten E 9,- 
1210 Ravenswaaij C.A. v., Evaluatie van de Nederlandse ontwikkelingshulp. Bijlage III. Het Nederlandse beurzenprogramma, 1969, 1e druk, paperback, 251pp E 10,- 
1868 READ Ch.H. (voorw.), Handbook to the ethnographical collections, 1910, 1e druk, cloth, 304pp, 293 ills(f/k/t) E 32,- 
4226 Reclus É., De oorspronkelijken. Sudiën over vergelijkende volkenkunde. Oostelijke en westelijke Eskimo's, Apachen, Monticolen der Nilgherris, Nairs, Khonds, 1898, 1e druk, linnen, 417pp, keurig ex bibliotheek exemplaar met wat papierresten op schutblad en 3 bibliotheekstempels binnenin, sm. E 12,- 
5644 Reesema W. (vert), Geschiedenis van de Communistische partij der Sowjet-Unie (Bolsjewiki), 1950, 2e druk, ingenaaid, 440pp E 8,- 
6533 Reisel M., Het jodendom in de moderne samenleving, 1959, 1e druk, linnen, 138pp E 8,- 
0855 REITSMA S.A., Zwerftochten door Indië, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen, 94pp, met foto's E 5,- 
3934 RENCY G., Albert, roi des Belges, 1936, 1st edition, hleather, 4vo, 214pp, Henri Bertels, Bruxelles, with numerous photographs, nice copy E 35,- 
3379 Reve K. v.h., Rusland hoe het was. Een merkwaardige verzameling foto`s van 80 jaar Rusland (1852-1932), A'dam, Contact, 1976, 1e druk, paperback, 4vo, 160pp, met talrijke foto's E 5,- 
2356 Reve K. v.h., Rusland hoe het was. Een merkwaardige verzameling foto`s van 80 jaar Rusland (1852-1932), A'dam, Contact, 1976, 1e druk, paperback, 4vo, 160pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 5,- 
6442 Roccati A., Karnak en Luxor, 1989, 1e druk, karton, 75pp, met talrijke foto's, Atrium Cultuurgidsen E 5,- 
7696 Roch A., Naar de toppen van de Himalaja, Deventer, Loghum Slaterus, 1940, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 140pp, met talrijke foto's, bovenk. band iets verkleurd E 6,- 
9870 Rodinson M., De joodse natie in droom en daad, 1988, 1e druk, paperback, 278pp E 4,- 
9821 Romer J., Graven voor de farao. het dagelijks leven in het oud-egypte tijdens de 19de en 20ste dynastie, 1991, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 232pp, ills. E 6,- 
9839 Romer J./E., De zeven wereldwonderen, 1995, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 255pp, ills., z.g.a.n. E 9,- 
1308 ROMPEL F., Gedenkschriften van PAUL KRUGER. Gedicteerd aan H.C. Bredell en Piet Grobler, 1902, 1e druk, ingenaaid, 276pp, l.gebruikssporen E 8,- 
8052 ROMPEL F., Gedenkschriften van PAUL KRUGER. Gedicteerd aan H.C. Bredell en Piet Grobler, 1902, 1e druk, ingenaaid, 276pp, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
8172 Roo J. de, Curacao. Een ontdekkingstocht, 1991, 1e druk, ingenaaid, 64pp, met talrijke ills. E 4,- 
4948 Ruben L. e.a., Ster in de stad, 2006, 1e druk, kunstleer, , 191pp, over India E 7,- 
3311 RUBINSTEIN R., Jood in Arabië - Goi in Israël, A'dam, Meulenhoff, 1970, 2e druk, paperback, 160pp E 4,- 
8403 Rudner J./I., The hunter and his art. A survey of rock art in Southern Africa, 1970, 1st edition, cloth+damaged dj, kl.4vo, 278pp, with numerous illustrations, pakket E 35,- 
6437 Ruiter P. de, Een wereld voor kinderen. opgroeien zonder kinderarbeid, ELM, 2008, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 207pp, met talrijke foto's E 8,- 
1723 RUTGERS J.C. (bew.), W.H.T.Gairdner - Islam en Christendom, 1912, 2e herz. druk, linnen, , 296pp, incl. boekje met leidraad voor de bestudeering, ills(f/k),hoek uit schutblad, pakket E 8,- 
6495 Schechter D.S. e.a., Mexico, 2000, 7th edition, stiched, kl.8vo, 1096pp, l.signs of usage, pakket E 7,- 
7328 SCHIERBEEK B., Op reis door Spanje, A'dam, Bezige Bij, 1952, 1e druk, karton, ills,naam op titelblad E 5,- 
0531 SCHIERBEEK B., Op reis door Italië, 1954, 1e druk, karton, ills E 6,- 
9047 Schilder J. e.a., 5000 meter boven N.A.P. Een fietsexpeditie door Tibet, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 119pp, met talrijke foto's, naam op schutblad, z.g.a.n. E 9,- 
5117 Schleuning H. e.a.(red), Der Kreis Steinfurt, 1989, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 386pp, with numerous photographs, pakket E 8,- 
0859 SCHOKKING H., Tusschen polder en sawah, A'dam, Ploegsma, 1936, 1e druk, karton, 116pp, over immigratie en emigratie E 6,- 
9236 Scholten L.W.G., De kracht van ons volk, Ede, Zomer & Keuning, ca.1940, 1e druk, linnen, 110pp E 5,- 
5312 SCHUBERT-CHRISTALLER E., Joodsche legenden, 1937, 1e druk, karton, 144pp, geillustreerd door Sal. Asscher E 8,- 
2265 SCHULTE NORDHOLT J.W., In de schaduw van een groot licht. de neger-revolutie in Amerika, Deventer, Loghum Slaterus, 1971, 1e druk, linnen+omslag, 332pp, ills(f/k),naam op schutblad E 6,- 
5267 Schwarze W., Die uniformen der Preussischen Garden von ihrer entstehung 1704 bis 1836, 1975, 1st edition, boards, gr.4vo, with 48 page-large color illustrations E 15,- 
1851 SCHWEITZER A., de Wereldbeschouwing der Indische denkers, H.D.Tjeenk Willink, 1935, 1e druk, linnen, roestvlekkig. E 8,- 
5078 SEABROOK W.B., Avonturen in Arabië. Onder de Bedouïnen, Drusen, dansende Derwischen en Yezidee duivel-aanbidders, N.V. Servire, 1926, 1e druk, linnen, 360pp, met talrijke foto's, roestvlekkig. E 11,- 
9268 Sebestyen V., 1956 De Hongaarse opstand, Balans, 2006, 1e druk, paperback, 429pp, mooi ex., pakket E 8,- 
8591 Seddon S., Travel, 1991, 1st edition, boards+dj, gr.4vo, 157pp, with numerous photographs, to celebrate 150 years of travel E 10,- 
4841 Seigel J., Bohemian Paris. Culture, Politics, and the Boundaries of Bourgeois Life, 1830-1930, 1999, 1st edition, paperback, 453pp, ills. E 10,- 
7527 Severin T., In de ban van het Gulden Vlies. Avontuurlijke reis in het spoor van de Argonauten, Sijthoff, 1987, 1e druk, karton, 304pp, ills., pakket E 7,- 
0913 Shaw A.G.L., The story of Australia, 1983, 5e herz. druk, paperback, 324pp E 4,- 
9253 Sheff D., China dawn. The Story of a Technology and Business Revolution, 2002, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 301pp, with photographs, fine copy E 8,- 
7829 Shouyi B., An outline history of China, 2002, 2nd revised edition, stiched, 804pp, l.signs of usage, pakket E 9,- 
2806 SIERKSMA F., Profiel van een incarnatie. Het leven en de conflicten van een Tibetaanse geestelijke in Tibet en Europa, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, linnen, 248pp E 5,- 
4478 SIERKSMA F., Profiel van een incarnatie. Het leven en de conflicten van een Tibetaanse geestelijke in Tibet en Europa, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 248pp E 6,- 
9071 Simons E., Pret met moslims, A'dam, Querido, 2004, 1e druk, paperback, gr.8vo, 79pp, met opdracht van de auteur E 7,- 
6845 Sís P., Tibet door het rode kistje, Baarn, Fontein, 1999, 1e druk, karton, gr.4vo, met talrijke ills. E 10,- 
7861 Skelton F.S.A. R.A., Decorative printed maps of the 15th to 18th centuries, 1967, 3rd edition, boards+sl.damaged dj, 4vo, 80p text and 84 pages with colour and bl.w. ills., Nominal Index en Subject Index E 12,- 
0008 Slack L.M., Rock engravings from Driekops eiland and other sites south-west of Johannesburg, 1962, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 4vo, 103pp, Centaur Press Ltd, with numerous photographs E 20,- 
6747 Sleen W.G.N. v.d., Zuid-Afrika, 1948, 1e druk, halflinnen, 320pp, met foto's, pakket E 5,- 
5252 SLEEN W.G.N. van der, Zwerftochten door Britsch-Indië, A'dam, Querido, 1929, 1e druk, linnen, 236pp, met foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 9,- 
5310 SLOTEMAKER DE BRUINE M.C., Het joodse vraagstuk, Nijkerk, Callenbach, 1946, 1e druk, linnen, 198pp, naam op schutblad E 6,- 
8472 Smet P.A.G.M. de, Snuiven en lavementen in Indiaanse rituelen, 1985, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 94pp, met talrijke foto's, Utrecht, OPG E 12,- 
5280 SOETENDORP J., Symboliek der joodse religie. Beschrijving en verklaring der gebruiken in het joodse leven, Utrecht, W.de Haan, 1958, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 232pp E 14,- 
2610 SOUSTELLE J., Zo leefden de Azteken bij de invasie van de Conquistadores, Baarn, Hollandia N.V., 1969, 4e druk, linnen, 308pp, ills E 6,- 
0593 Spruit R., Het land van de sultans. Maleisië en het kolonialisme, SDU, 1989, 1e druk, ingenaaid, 127pp, met talrijke foto's E 9,- 
7258 Spruit R., Het land van de sultans. Maleisië en het kolonialisme, 1989, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 128pp, met talrijke ills. E 10,- 
8916 Staël M. de e.a., Over Duitsland. Een journalistieke reis 1803-1808, A'dam, Contact, 1993, 1e druk, ingenaaid, 220pp E 6,- 
3465 STAPEL F.W., de Oostindische Compagnie en Australië, A'dam, van Kampen, 1943, 2e druk, halflinnen, ills. E 6,- 
4482 STAPEL F.W., de Oostindische Compagnie en Australië, A'dam, van Kampen, 1937, 1e druk, ingenaaid, 159pp, ills. E 5,- 
4665 STEERS J.A., The coastline of England & Wales, 1946, 1st edition, cloth, 644pp, Cambridge University Press, with maps and 115 photographs E 25,- 
4874 Steinmetz S.R. e.a., De rassen der menschheid. Wording, strijd en toekomst, A'dam, Elsevier, 1938, 1e druk, linnen, 478pp, met foto's en kaartjes, pakket E 12,- 
6609 Stingl M., De Inka's. Oorsprong en geschiedenis van de Zonen der Zon, A'dam, Meulenhoff, 1978, 1e druk, kunstleer+omslag, 292pp, pakket E 7,- 
10071 Stoeltie B./R., Romantische huizen in Frankrijk, 1999, 1e druk, kunstleer, kl.4vo, 190pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 9,- 
8609 Strada F., Supplement a l'histoire des guerres civiles de Flandre sous Philippe II, roi d'Espagne, du pere famien strada, et d'autres auteurs, 1729, 1st edition, leather, kl.8vo, 560pp, A'dam, Pierre Michiels, bottom of spine of vol.1 damaged, with 3 engravings, VERY RARE E 175,- 
5559 STRAELEN S.v.d./ H.J.J.M.v., Modern Japan. Het land der felle contrasten, 1945, 1e druk, halflinnen, 224pp, met talrijke foto's, licht gevlekte band E 7,- 
4267 Strandberg O., In het jaar van de tijger. Zeil- en zwerftochten in het verre oosten en het zuidzeegebied, A'dam, C.de Boer, 1955, 1e druk, linnen, 296pp, naam op schutblad E 6,- 
1331 Strzygowski J., Altai-Iran und völkerwanderung. Ziergeschichtliche Untersuchungen über den Eintritt der Wander-und Nordvölker in die Treibhäuser geistigen Lebens, 1917, 1st edition, cloth, 4vo, 319pp, with numerous photographs, Leipzig, J.C.Hinrichs, gevl., borders front damaged E 75,- 
9093 Studwell J., The China dream. The Elusive Quest for the Last Great Untapped Market on Earth, 2002, 1st edition, paperback, 359pp, l.signs of usage E 7,- 
5081 SUMNER B.H., Rusland. Heden en verleden, A'dam, Meulenhoff, 1948, 1e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 408pp, ills., hoek uit schutblad E 7,- 
9913 Swallow d., Culture Shock! Finland, 2001, 1st edition, paperback, 216pp, fine copy E 6,- 
9994 Swift A./ Perry A., Voetstappen in de wind. Nomadenvolken vertellen, 2001, 1e druk, ingenaaid, gr.4vo, 144pp, met talrijke foto's E 6,- 
9315 Tadema Sporry B., Egyptische mummies en hun geheimen, van Dishoeck, 1981, 1e druk, paperback, 4vo, 160pp, foto uit titelblad geknipt, naam op schutblad E 5,- 
4537 Talbert R.J.A., The senate of imperial Rome, 1984, 1st edition, paperback, gr.8vo, 583pp E 28,- 
7826 Tanja J. e.a., Vreemd gespuis, 1987, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 224pp, met talrijke foto's E 7,- 
7079 Taylor C.F. (red.), Indianen. De oorspronkelijke bewoners van Noord-Amerika, 1995, 1e druk, karton, folio, 256pp, met talrijke foto's E 15,- 
6871 Teignmouth Shore W., Touring London. A Little Book of Friendly Guidance for Those Who Visit London & Those Who Dwell in London, 1930, 1st edition, cloth, kl.8vo, 104pp, with numerous photographs E 7,- 
3933 TERLINDEN CH., Histoire militaire des Belges, 1931, 1st edition, im. leather, 4vo, 404pp, ex.nr.261, with numerous illustrations, nice copy E 35,- 
7600 Thayer H., Reis naar de Noordpool. Het avontuurlijke verhaal van de eerste solotocht van een vrouw en haar hond naar de pool, 1993, 1e druk, karton+omslag, 208pp, met foto's E 7,- 
6372 Thomas P.A., Israel, 1984, 1st edition, boards+dj, 4vo, 239pp, with numerous photographs, The Wellfleet Press, in English, David Ben-Gurion: Jerusalem - Heart of Israel / Kurt Benesch: Where the worde of bible lives / Renate Wagner: Hatred is Holy E 7,- 
9454 Timmers J.J.M., Atlas van het romaans, A'dam, Elsevier, 1965, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.8vo, 240pp, met talrijke foto's, pakket E 5,- 
9313 Tornquist D., Vietnam, 1991, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 288pp, met talrijke foto's, boekblok gedeeltelijk los (eenvoudig te plakken) E 10,- 
5897 Troelstra-Bokma De Boer S. (verz), Oud-Fransche sagen, volksoverleveringen en sprookjes, Zutphen, Thieme, 1930, 1e druk, linnen, 410pp, geillustreerd door Pol Dom, bovenk.rug licht beschadigd, pakket E 18,- 
1279 Trouwborst A.A. e.a.(red), Liber amicorum. Antropologische essays, 1989, 1e druk, paperback, gr.8vo, 458pp, Nijmegen, Inst. v Kulturele en Sociale Antropologie, gebruikssporen, op 2 pag.geschreven E 7,- 
2202 Tuchman B., Het eerste saluutschot. De Amerikaanse vrijheidsstrijd en de Republiek, 1988, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.8vo, 365pp, ills., pakket E 6,- 
4513 Tuchman B., Het eerste saluutschot. De Amerikaanse vrijheidsstrijd en de Republiek, 1988, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.8vo, 365pp, z.g.a.n., pakket E 7,- 
22248 VALK W., Dr. Eduard Benes. Tijdgenoot der toekomst, Jacob van Campen, 1948, 1e druk, linnen, 184pp, met foto's, achterkant rug zwaar beschadigd E 5,- 
8254 Valkhoff P., Ontmoetingen tussen Nederland en Frankrijk. Nagelaten opstellen ingeleid en uitgegeven door B.M. Boerebach en M. Valkhoff. Verlucht met acht ill., Den Haag, Leopold, 1943, 1e druk, halflinnen, 256pp, pakket E 6,- 
6670 Vandyke Price P., Eten & drinken in Frankrijk. Reisgids voor de fijnproever, 1989, 1e druk, paperback, 328pp, met talrijke ills. E 5,- 
7337 Viruly A., Kunst en vliegwerk, R'dam, Ad Donker, 1970, 1e druk, linnen+omslag, 520pp, pakket E 6,- 
4644 Visser C., Tibetaanse perziken, 2004, 6e druk, paperback, 301pp, met foto's, scheefgelezen E 5,- 
1954 VLUGT E.v.d., Azië in vlammen. Het communisme in het oosten, W.P.van Stockum & Zn, 1951, 1e druk, linnen, 300pp, ills(f/k),tekst op schutblad E 10,- 
1600 VOGELESANG H., Op reis met A.Pieck, 1975, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 190pp, geillustreerd door PIECK A. E 20,- 
5178 VOGELESANG H., Op reis met A.Pieck, 1975, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 190pp, geillustreerd door PIECK A. E 20,- 
2055 Vries S.Ph. de, Joodse riten en symbolen, A'dam, Arbeiderspers, 5e druk, karton+omslag, gr.8vo, 316pp, met talrijke foto's, pakket E 15,- 
6400 Walker S.L., Indians of the American Southwest, 1994, 1st edition, stiched, 4vo, 64pp, with numerous photographs, fine copy E 5,- 
6386 Waslander Chr. (red), Turkije. Hos geldiniz!, 1st edition, karton+l.besch.omslag, 4vo, 163pp, met talrijke foto's E 10,- 
4008 Waterstone R., De wijsheid van India. Voorstellingen en praktijken. Goden en wereldbeeld. Meditatie en yoga, A'dam, Kosmos, 1996, 1e druk, karton, 184pp, met talrijke foto's E 6,- 
9915 Wei B. e.a., Culture Shock! Hong Kong, 2001, 1e druk, paperback, 254pp E 6,- 
5671 Weiland M. e.a.(red), The Thinking Fan's Guide to the World Cup, 2006, 1st edition, paperback, 399pp E 6,- 
5520 Weringh K. v. e.a., Broeders en nog 119 tekeningen over Noord en Zuid, 1996, 1e druk, karton, gr.8vo, 157pp, met talrijke ills., Over de ontwikkeling van de politieke karikatuuur in de ontwikkelingslanden E 4,- 
1295 Werkgroep Eval.ontw.hulp, Evaluatie van de Nederlandse ontwikkelingshulp, 1969, 1e druk, paperback, incl. bijlagen 1 t/m 6 en 8, 1 boek los in de band E 25,- 
2987 WERKMAN G., Kent gij het land der zee ontrukt. Eenige hoofdstukken uit de waaterstaatkundige geschiedenis van ons woongebied., F.C.Kroonder, 1948, 1e druk, linnen, 334pp, ills.(f/k) E 7,- 
7259 Wesseling H.L., Verdeel en heers. De deling van Afrika 1880-1914, Bert Bakker, 1992, 2e druk, paperback, 522pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen, pakket E 9,- 
10016 Westerman F., El Negro en ik, 2005, 7e druk, paperback, 251pp E 4,- 
0857 Wolferen K.G. v., Japan. De onzichtbare drijfveren van een wereldmacht, Balans, 1989, 1e druk, paperback, 614pp, vouw in voorplat, pakket E 5,- 
6434 Woodcock G. (red), British Columbia. A celebration, 1983, 1st edition, im. leather+dj, 4vo, 208pp, with numerous photographs E 10,- 
3204 Wormser C.W. (samenst), Nederland in de vijf werelddelen, 1947, 1e druk, linnen, 4vo, 419pp, Leiden, Burgersdijk & Niermans, ills., roestvlekkig., pakket E 10,- 
4356 WU H., Bittere kou. 19 jaar in de Chinese goelag, 1994, 1e druk, paperback, 284pp E 7,- 
0878 WYTEMA M.S., Klaar voor onderwater! Met Hr.Ms.'KXVIII' langs een omweg naar Soerabaia, 1936, 1e druk, linnen, 304pp, ills., licht roestvlekkige pagina's., pakket E 8,- 
6818 WYTEMA M.S., Klaar voor onderwater! Met Hr.Ms.'KXVIII' langs een omweg naar Soerabaia, 1936, 1e druk, linnen, 304pp, ills. E 12,- 
9710 Yamane Y., Momoyama Genre painting, 1973, 1st edition, boards+dj, 182pp, with numerous illustrations, the Heibonsha Survey of Japanese Art, Volume 17, fine copy E 15,- 
5298 Yoessoepoff Prins, De dood van Raspoetin, Zutphen, Thieme, 1929, 1e druk, linnen, 264pp, met portret van de auteur, licht roestvlekkige pagina's., pakket E 15,- 
2707 Young A., Young folks history of The Netherlands (Holland and Belgium), 1895, 2nd revised edition, cloth, kl.8vo, 692pp, The Werner School and Family Library, with many engravings, with index, pakket E 25,- 
1429 Zuidema W., Op zoek naar Tora. Verkenningen in de Rabbijnse traditie, W.ten Have, 1986, 1e druk, paperback, 139pp E 5,- 
6440 Zutan J., De huidige situatie van het Joodse volk, 1952, 1e druk, karton, kl.8vo, 91pp, Vogelvluchtserie deel 5 E 4,- 
|