Antiquariaat De Bilt

Voor bestellingen en voorwaarden klik op of zie de bestelpagina. Prijzen zijn in Euro en exclusief verzendkosten
Verzendkosten Nederland: Tot 3,2 cm dik: E1,76 - E2,64. Dikker: E6,75 (TGP Posttarieven). N.B: Toeslag bij 1 boek: E1,00
For ordering and conditions click on or see the orderpage. Prices are in Euro and excluding shippingcosts


WEST - INDIE   DIVERSE LANDEN / VOLKEN   HOOFDPAGINA
Zoek op deze pagina  


WEST - INDIE

7886 Gedenkboek landswatervoorziening in de Nederlandse Antillen, 1952, 1e druk, linnen, kl.4vo, 96pp, met talrijke foto's, Fraai uitgegeven boek over de watervoorzieining op Curacao, Aruba en de andere eilanden E 55,- 

2903 ARNOLDO FR.M., Gekweekte en nuttige planten van de Nederlandse Antillen, 1971, 2e druk, linnen, gr.form., 280pp, + fotopagina's met 245 foto's,herz. en verm. dr. E 20,- 

8294 BALEN W.J. v., Kennismaking met Suriname. Proeve ener schets van Nederlands Guyana, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 96pp, met foto's E 10,- 

8298 Balen W.J. v., Zes Nederlandse Antillen. Een overzicht van ons Gebiedsdeel Curaçao, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 96pp, met foto's E 5,- 

8409 Boer B. de e.a., Antillean fish guide, 1973, 1st edition, boards, gr.8vo, 110pp, with numerous illustrations E 7,- 

1830 Brokken J., Waarom elf Antillianen knielden voor het hart van Chopin. Een reis door de Caribische muziek, Amsterdam, Atlas, 2005, 1e druk, paperback, 304pp, incl. CD, schutblad ontbreekt E 8,- 

8048 Buiren R.v./ Saraber P., Jubeljaar in de passaat, 1982, 1e druk, paperback, 178pp, met foto's, t.g.v. het vijftigjarig bestaan Emmakerkwijkgemeente van de VPGem. te Curacao E 7,- 

1854 Chopra D., Leef-tijd. Naar een heldere geest in een gezond lichaam een nieuwe kijk op ouder worden, N.V. Servire, 1995, 2e druk, paperback, 342pp, pakket E 7,- 

8495 Dury C.J./ Heekeren H.R.v., Notes on the pottery of Aruba, Curacao and Bonaire / A survey of the non-ceramic artifacts of Aruba, Curacao and Bonaire, 1960, 1e druk, paperback, gr.8vo, 120pp, met talrijke foto's, rug licht beschadigd E 12,- 

4541 EYK J.J. van der, Reconnaissance soil survey in northern Surinam, 1957, 1st edition, stiched, kl.4vo, 100pp, Wageningen, thesis, with folding map in color and photographs E 18,- 

8871 Fontaine J., Onderweg van afhankelijkheid naar zelfstandigheid, 1985, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 142pp E 18,- 

4289 HAVE H.ten, Research and breeding for mechanical culture of rice in Surinam, 1967, 1st edition, cloth, 310pp, ills E 14,- 

7873 HELMAN A., Zuid-zuid-west, Utrecht, Spectrum, 1948, 8e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 128pp, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 

8064 Hermans H., Zes eilanden in de zon / Six islands in the sun Aruba - Bonaire - Curacao - Saba - St.Eustatius - St.Maarten, ca.1965, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 180pp, met talrijke foto's E 7,- 

0305 HERMANS W.F., de Laatste resten tropisch Nederland, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, paperback E 14,- 

1858 HERMANS W.F., de Laatste resten tropisch Nederland, A'dam, Bezige Bij, 1970, 2e druk, ingenaaid, 199pp, ills. E 8,- 

2325 KAGIE R., Een gewezen wingewest. Suriname voor en na de staatsgreep, 1980, 2e druk, ingenaaid E 5,- 

1773 KRUIJER G.J., Suriname en zijn buurlanden, J.A.Boom & zoon, 1953, 2e druk, linnen+besch.omslag, besch.omsl,gevl,ills(f) E 7,- 

2284 LEGENE P.M., Suriname, land mijner dromen, Voorhoeve, 1949, 2e druk, halflinnen, 232pp, ills(f/t/k) E 9,- 

7855 MENKMAN W.R., de Nederlanders in het Caraïbische zeegebied incl. de Geschiedenis der Nederlandsche Antillen, A'dam, van Kampen, 1942, 1e druk, halflinnen, 290pp, ills., pakket E 12,- 

3848 REISEL W., Witte liefde, A'dam, Querido, 2004, 1e druk, paperback, 224pp E 6,- 

8069 Schiltkamp J.A. e.a., Honderd jaar codificatie in de Nederlandse Antillen, 1969, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 344pp, bovenkant gevlekt E 17,- 

2728 VEER P. v.'t, Vriend en vijand in de kolonie. Enkele variaties op het thema der menselijke verhoudingen onder koloniale omstandigheden, A'dam, Arbeiderspers, 1956, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 156pp E 7,- 

8420 Wagenaar Hummelinck P., Rotstekeningen van Curacao, Aruba en Bonaire. Deel III, 1961, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, ca.60pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 8,- 

1309 Wagenaar Hummelinck P., Rotstekeningen van Curacao, Aruba en Bonaire deel II, 1957, 1e druk, paperback, met foto's E 8,- 



DIVERSE LANDEN / VOLKEN

9246 Amplissimo, Consultissimoque Viro, domino Simoni van Hoorn, J.U.D. reipublicae Amstelaedamensis consuli, ac senatori / Indiarum orientalium ..., 1659, perkament, kl.8vo, 547pp, Amstelodami, Apud Ludovicum et Danielem Elzevirios, band besch., los in de band E 95,- 

3415 Bacon's new large print map of London and suburbs, c.1925, cloth, 40pp, citymap + streetindex + stranger's guide, name on endpapers E 15,- 

1269 Bretagne, 1953, im. leather+sl.damaged dj, kl.8vo, 592pp, Librairie Hachette, Les guides blues, pakket E 5,- 

7124 Ce qu'il faut voir en Hollande, ca.1955, geniet, kl.8vo, 25pp, met talrijke foto's E 7,- 

4960 A cruise, or three months on the continent. By a naval officer, 1818, 1st edition, hleather, 132pp, London, Law and Whittaker, with 4 hand-coloured engravings, travels in Belgium and The Netherlands, one side of the spine is loose E 400,- 

3135 Czechoslovakia. National costumes II, ca.1960, 1st edition, cloth, 120pp, with numerous color- & bl.w. photos E 10,- 

8659 Florida, 2000, 4e druk, karton, 384pp, met talrijke foto's, Houten, Van Reemst, Capitool reidsgidsen E 5,- 

9057 Het goud der Traciërs. Archeologische schatten uit het bezit van 25 musea in Bulgarije. Troje - Thracie. Archeologische schatten uit DDR en Bulgarije, 1984, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 258pp, Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, met talrijke ills. E 5,- 

3994 Handbook to Holland. With map of Holland, plans of Middelburg, Dordrecht, Delft, Rotterdam, The Hague, Leiden, Haarlem, Amsterdam, Utrecht,., ca.1920, 8th edition, cloth, 176pp, Londen, Ward, Lock and Co, 60 ills (f/k), slightly stained cover E 17,- 

0048 Ierse kunst 3000 v.Chr. - 1500 na Chr., 1983, 1e druk, paperback, gr.8vo, 204pp, met talrijke foto's E 7,- 

8010 Nepal. Kunstschatten uit het koninkrijk in de Himalaja, 1967, 1e druk, paperback, ca.200pp, met talrijke foto's, Haags Gemeentemuseum E 7,- 

1217 Omzwervingen. De geschiedenis van het joodse volk, Den Haag, BZZToH, 1989, 1e druk, paperback, gr.8vo, 495pp, l.gebruikssporen, pakket E 9,- 

6067 Platen-atlas ten gebruike bij het onderwijs in de aardrijkskunde aan gymnasia, hoogere burgerscholen, kweek- en normaalscholen, S.L.v.Looy, 1908, 1e druk, halflinnen, 112pp, met talrijke foto's E 12,- 

2191 Het rijk der Scythen, 1993, 1e druk, ingenaaid, gr.4vo, 118pp, met talrijke foto's E 8,- 

4634 Schweizerische alpenposten / Postes Alpestres Suisses, ca.1940, 1e druk, stiched, kl.8vo, 9 deeltjes. O.a. Stalden-Saas-Fee, Majola strasse, Sustenstrasse, Dierre-Ayer, San Bernardino, St,Gotthard, Andermatt-Gletsch E 45,- 

6496 Time Out Shortlist New York 2008, 2007, 1st edition, paperback, kl.8vo, 188pp, with numerous photographs, l.signs of usage E 4,- 

6108 Travel guide of the "Nederland" Royal Mail Line, ca.1930, 1st edition, cloth, ca.64pp, illustrated by Willy Sluyters, with 15 coloured maps, fine copy E 30,- 

5328 De Verboden Stad. Hofcultuur van de Chinese keizers (1644-1911) / The Forbidden City. Court culture of the Chinese emperors (1644-1911), 1990, 1st edition, ingenaaid, 4vo, 244pp, Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, prachtig geïll. E 8,- 

6447 Vues artistiques et panoramiques. Paris. Notices in English and french, ca.1920, 1st edition, paperback, , Paris, Etablissements Papeghin, 20 photographs E 10,- 

9077 Wat & hoe. Noors, A'dam, Kosmos, 1999, 32e druk, paperback, kl.8vo, 192pp E 4,- 

6996 AAFJES B., Capriccio Italiano. Een reisboek over Italië, A'dam, Meulenhoff, 1957, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.form, 210pp, met foto's E 5,- 

0209 Aisin-Gioro Buyi, Poe'i De laatste keizer van China. Zijn eigen verhaal, 1988, 4e druk, paperback, 398pp E 5,- 

5316 ALBINSKI M., Antisemitisme. In ons?, 1964, 1e druk, paperback, 162pp E 4,- 

6916 Albright M., De macht en de almacht. Over Amerika, God en de toestand van de wereld, 2006, 3e druk, paperback, gr.8vo, 300pp E 8,- 

7475 Andrews M., De wording van Europa. Verschuivende continenten en de ontwikkelingsgeschiedenis der naties, 1991, 1e druk, karton, 4vo, 290pp, Rijk geillustreerd met schitterende kleurenfoto's E 10,- 

9106 Anhalzer J.J., Andes, 1997, 1st edition, stiched, gr.4vo, ca.80pp, beautiful photobook. Text in English and Espanol E 6,- 

8928 Baaijens A., Woestijnnomaden. Trektocht door sudan, 2003, 1e druk, paperback, 254pp, l.gebruikssporen E 5,- 

9423 Balen W.J. v., Holland aan de Hudson. Een verhaal van Nieuw Nederland, 1943, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 218pp, met talrijke ills., over het koloniaal verleden Nederland in Noord Amerika E 7,- 

2945 BALEN W.J.v., Van de Oostzee tot Stamboel. Land en leven in Oost-Europa, Sijthoff, 1928, 1e druk, linnen, 272pp, ills(f/k) E 7,- 

4282 BALF T., De laatste rivier. Het verslag van de dramatische kajaktocht naar Shangri-la, 2000, 1e druk, paperback, 252pp E 7,- 

1490 BELDEN J., Rode taifoen. China's wereldschokkende revolutie, 1951, 2e druk, linnen, 572pp, ills(f) E 6,- 

7597 Bernatzik H.A., Zuidzee, ca.1960, 1e druk, linnen, vertaald door S.Polet, met foto's E 6,- 

3425 BEZEMER K.W.L., De strijd om de zuidpool. De lotgevallen der groote expedities op weg naar de zuidpool, Holkema & Warendorf, ca.1935, 2e druk, linnen, 272pp, ills(f),licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 

3719 BODARD L., Bloedbad der indianen. De ondergang van de indianen in Brazilië, Baarn, Hollandia N.V., 1973, 2e druk, karton+l.besch.omslag, 304pp, ills(f) E 7,- 

6988 BONT G. de red., Mijn Lourdes-Reis 1958, 1992, 1e druk, karton, 432pp, met talrijke foto's, schutblad ontbreekt E 5,- 

5335 BONT G.de (red.), Mijn Lourdes-Reis 1958, 1992, 1e druk, karton, 432pp, met foto's E 8,- 

0215 BORCHSENIUS P., De pelgrimstocht van het Joodse volk. De zoon der sterren, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1960, 1e druk, linnen+omslag, 248pp E 7,- 

1124 Bornoff n., Pink Samurai. The Pursuit and Politics of Sex in Japan, 1991, 1st edition, boards+dj, 492pp, with pgotographs, ISBN: 9780246134530, pakket E 12,- 

5633 BOSCHKOV A., Die Bulgarische volkskunst, 1972, 1e druk, linnen, kl.4vo, 384pp, mit viele abbildungen in farbe E 10,- 

1883 BOXER CH.R., De Nederlanders in Brazilië 1624-1654, Sijthoff, 1977, 1e druk, karton+omslag, 328pp, standaardwerk over een onbekende en merkwaardige periode uit de Nederlandse koloniale geschiedenis, boekblok scheef (scheefgelezen)gelezen E 8,- 

4060 BOXER CH.R., De Nederlanders in Brazilië 1624-1654, Sijthoff, 1977, 1e druk, karton+omslag, 328pp, standaardwerk over een onbekende en merkwaardige periode uit de Nederlandse koloniale geschiedenis E 12,- 

6557 BRAKELL BUYS R. v., Goden en menschen van India, ca.1950, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 196pp, met opdracht van de auteur d.d.1970, ills. E 10,- 

4649 BREMER F., Het land dat Dante zag. Inleiding tot de middeleeuwse kunst in Italië, H.D.Tjeenk Willink, 1950, 1e druk, linnen, 282pp, ills. E 10,- 

5131 BROGAN H., Longman history of the United States of America, 1987, 1e druk, boards+dj, 740pp, covered with plastic, corner cut from endpaper E 7,- 

3225 BRONTMAN L., Op de top van de wereld. De Russische Noordpoolexpeditite en de overwintering van Papanin en zijn mannen op de drijvende ijsschots, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1939, 1e druk, linnen, 336pp, met talrijke foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 

6902 Brusse J., Bonjour Paris Bonsoir Paris Au revoir Paris. Parijse begroetingen, A'dam, Contact, 1951, 1e druk, linnen, kl.8vo, ca.100pp, geillustreerd door Cas Oorthuys E 5,- 

0106 BRUSSE M.J., de Harz. Een Harzreis, Utrecht, Bruna, ca.1915, 1e druk, ingenaaid, 164pp, ills(f), geïll. gids voor den Harz met een kaart, l.gebruikssporen E 8,- 

9249 BYVANCK A.W., Nederland in den Romeinschen tijd, Leiden, E.J.Brill, 1943, 1e druk, halflinnen, 742pp, met talrijke foto's, ills(f), enkele potloodaantekeningen E 12,- 

3248 BYVANCK A.W., De voorgeschiedenis van Nederland, Leiden, E.J.Brill, 1941, 1e druk, linnen, 236pp, ills(f), enkele potloodstrepen E 6,- 

9248 BYVANCK A.W., De voorgeschiedenis van Nederland, Leiden, E.J.Brill, 1942, 2e herz. druk, linnen, 238pp, ills(f), enkele potloodstrepen E 6,- 

1114 Cerwinske L., Russian Imperial style, 1990, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 223pp E 12,- 

1193 Chaloupka K., Egypt / lÉgypte / Ägypten, ca.1950, 1e druk, linnen, 224pp, London, Spring Books, with ca. 200 photographs with explanations E 10,- 

8104 Chavannes M., Frankrijk achter de schermen. De stille revolutie van een trotse Natie, 2000, 4e druk, paperback, 304pp, z.g.a.n. E 6,- 

2867 CHLEDOWSKI K., Siena, A'dam, Scheltema & Holkema, ca.1930, 4e druk, linnen, 548pp, met uitgebreid register,42 foto's E 10,- 

9108 Coburn B., Everest. Mountain Without Mercy, 1997, 1st edition, boards+dj, 4vo, 256pp, with numerous photographs E 15,- 

5307 COHEN H., Religion der vernunft aus den quellen des judentums, 1978, 1e druk, karton+omslag, 630pp E 25,- 

3518 COMARNESCU P., Voronet. Treasures of Rumanian art. 15th and 16th century frescoes, 1959, 1e druk, cloth, met 158 kleurenreproducties E 12,- 

1929 CRAMER K. e.a., Christendom en Bolschewisme, 1930, 1e druk, linnen, 264pp, ills E 10,- 

2005 CREMER J., het Zwijgzame korps, 1978, 1e druk, paperback, ills(f) E 5,- 

9576 Cuey-na-gael, Scots humour and heroism, 1922, 1e druk, linnen, 141pp, R'dam, Bredée E 9,- 

4835 CUNAEUS P., De republyk der Hebreen of gemeenebest der Joden in drie boeken, 1700, 1e druk, leer, kl.8vo, 556pp, Amsterdam, Daniel vanden Dalen, mooi opnieuw gebonden, met 17 -deels uitvouwbare- gravures, PRIJS GELD INCL. BOEKNR. 4836 E 195,- 

4836 CUNAEUS P., De republyk der Hebreen of gemeenebest der Joden Onder de wet der Ceremonien en Dienstbaar Jeruza, Vervolgd op de drie boeken van P. Cunaeus, 1700, 1e druk, leer, kl.8vo, 558pp, Amsterdam, Daniel vanden Dalen, mooi opnieuw gebonden, met 19 -deels uitvouwbare- gravures, PRIJS GELD INCL. BOEKNR. 4835 E 195,- 

5311 DA COSTA I., Israel en de volken. Overzicht van de Geschiedenis der Joden tot op onzen tijd, 1873, 2e druk, ingenaaid, 550pp, slecht exemplaar E 20,- 

8971 Dalby L., Geisha, 1999, 1e druk, paperback, 256pp, ills. E 5,- 

8305 Davidson, Afrika en de vloek van de natie-staat, 1992, 1e druk, ingenaaid, 320pp, pakket E 6,- 

1494 DEKKER F., Voortrekkers van Oud-Nederland in Engeland - Frankrijk - Achter-Indië - Formosa en Perzië, 1947, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 260pp, ills. E 10,- 

5212 DERKSEN S.C., Opkomst en ondergang van een toonaangevende joodse gemeente (250 jaar joods leven in Meppel), 1988, 1e druk, karton, 362pp, met talrijke foto's, hoek uit schutblad E 18,- 

3797 DIJK E.v., Over den oceaan. Onze oost-west vlucht Europa-Amerika, A'dam, Scheltens & Giltay, 1930, 1e druk, linnen, 236pp, inleiding door A.H.G.Fokker, met foto's, roestvlekkig. E 9,- 

5218 DOOLAARD A.den, Het land van Tito. Portret van mijn tweede vaderland, A'dam, Querido, 1954, 1e druk, linnen, 266pp, over Joegoslavië E 7,- 

5924 Douglas R.D. e.a., Drie padvinders in Afrika. Op safari met Martin Johnson den leeuwenjager, ca.1930, 1e druk, linnen, 208pp, met 35 foto's E 7,- 

1590 Du Plessix Gray F., Vrouwen in de Sovjetunie, 1990, 1e druk, paperback, 237pp E 4,- 

6715 DUINKERKEN A. v., Begrip van Rome, N.V. Paul Brand, 1948, 1e druk, linnen, 218pp, ills., bovenk.rug licht beschadigd E 7,- 

8231 Dunn J.A., History of Renfrew, 1971, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 220pp, with photographs, text on endpapers E 10,- 

5552 DUYVENDAK J.J.L., China tegen de westerkim, Utrecht, de Erven F.Bohn, 1933, 2e herz. druk, linnen, gr.8vo, 266pp, met talrijke ills. E 8,- 

2912 ECKENER H., De tocht van de "Graf Zeppelin" naar Amerika, W.ten Have, 1929, 1e druk, linnen, 112pp, ills(f/k) E 12,- 

9270 Elwood K., Getting along with the Japanese, 2001, 1st edition, paperback, 95pp E 10,- 

9805 Estabrooks P., Overleven in Noord-Korea. Honger naar waarheid, liefde en leven, 2005, 1e druk, paperback, 135pp, naam op schutblad E 6,- 

2212 Eversdijk Smulders L., Wonderlijk Tibet, Deventer, AE.E.Kluwer, ca.1965, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 364pp, ills., pakket E 12,- 

2246 Faber G., De Noormannen. Piraten, ontdekkingreizigers en stichters van staten, A'dam, Meulenhoff, 1976, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 255pp, ills., pakket E 7,- 

2042 Feiler B., De bijbel achterna. Een reis door de vijf boeken van Mozes, Amsterdam, Atlas, 2002, 1e druk, paperback, 511pp, tekst op schutblad, pakket E 20,- 

6743 Fél E. e.a., Ungarische bauernkunst, 1958, 1st edition, cloth+damaged dj, gr.8vo, ca.300pp, with numerous color & bl./w. ills., name on endpapers E 12,- 

4880 FISCHLE E., Zestien maanden in gevangenschap bij Chineesche communisten, Kampen, J.H.Kok N.V., 1932, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 8vo, 180pp, ills. E 6,- 

5083 FORBES R., Raisoeni de sultan van de bergen, A'dam, Querido, 1924, 1e druk, linnen, 334pp, l.gebruikssporen E 12,- 

2584 FORELL B., Waar Oost en West elkaar ontmoeten, A'dam, Ploegsma, 1930, 1e druk, linnen+omslag, 300pp, Over Brits Indië,ills(f) E 8,- 

2567 GERBAULT A., Mijn zwerftochten met de Firecrest, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1932, 1e druk, linnen, 224pp, ills(f),licht roestvlekkige pagina's E 20,- 

1496 GERICKE F., Van het slagveld der natiën·een Boek over België in dezen tijd, 1915, 1e druk, linnen, 396pp, geillustreerd door RINKE J. E 12,- 

0037 Goodall E. e.a., Prehistoric rock art of the federation of Rhodesia & Nyasaland, 1959, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, gr.4vo, 267pp, with numerous color and bl/w ills. E 45,- 

8047 Gordey M., Visum voor Moskou. Flitsen uit het dagelijks leven van de Russische mens van vandaag, R'dam, Ad Donker, 1952, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 344pp, roestvlekkig. E 5,- 

3583 GRAHAM BOTHA C., Ons Suid-Afrika voorheen en tans, 1938, 1e druk, linnen, 178pp, United Tobacco Cos. (South) Ltd, Kaapstad, Plaatjesalbum met 200 afb, zijkant rug geplakt, verder goed ex. E 35,- 

1683 Grobbelaar Th. e.a., Australië. Ontdekking van een continent, 2005, 2e druk, karton+omslag, gr.4vo, 224pp, met talrijke foto's E 12,- 

9123 Groenhuijsen Ch., Amerikanen zijn niet gek, 2005, 15e druk, paperback, 264pp E 4,- 

4054 GUTSCHE H., F.A.K. volkszangbundel vir Suid-Afrika, 1940, 3e druk, halflinnen, 4vo, 436pp, schutblad ontbreekt, rug besch. E 7,- 

4636 GWYNN S., Ireland. Its place of beauty entertainment sport and historic association, 1927, 1st edition, cloth, kl.8vo, 280pp, London, George G.Harrap, with folding map, serie "the kitbag travel books" E 15,- 

6493 Haaksman D., Berlijn shoppen, eten, slapen, 2002, 1st edition, ringband, kl.8vo, 222pp E 6,- 

5179 HADLAND DAVIS F., Myths & legends of Japan, 1917, 1st edition, leather, 430pp, London, G.G. Harrap & Co, With Thirty-Two Full-Page Illustrations by Evelyn Paul, back slightly damaged E 18,- 

8345 Hagen V.W. von, Het raadsel der verdwenen koninkrijken van Peru, Den Haag, Kruseman, 1967, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 184pp, met talrijke foto's E 7,- 

1500 HALLE F.W., de Vrouw in Sowjet-Rusland / de Vrouw uit het Sowjet- oosten, 1933/37, 1e druk, linnen, ca.800pp, 2 boeken,ln,met foto's,met naamstempeltjes E 22,- 

1339 HAMANN R., die Deutsche malerei vom 18. bis zum beginn des 20. jahrhunderts, 1925, 1e druk, cloth, 472pp, slightly soiled,rug slightly faded E 10,- 

3960 HAMEL A.G.v. (red.), De tuin der goden. Deel II. Mythen der Chinezen, Japanners, volken van Indonesië en oceanië, Volken van Amerika en de volken van Afrika, Utrecht, W.de Haan, 1947, 1e druk, halflinnen, 432pp, geillustreerd door Anton Pieck, mooi ex. E 40,- 

8821 HAMEL A.G.v. (red.), De tuin der goden. Deel II. Mythen der Chinezen, Japanners, volken van Indonesië en oceanië, Volken van Amerika en de volken van Afrika, Utrecht, W.de Haan, 1947, 1e druk, halflinnen, 432pp, geillustreerd door Anton Pieck E 35,- 

5494 HAMEL A.G.v. (red.), De tuin der goden. Mythen der Egyptenaren, volken van Voor-Azië, Indiërs, Grieken, Scandinaviërs en kelten, Utrecht, W.de Haan, ca.1947, 2e druk, halflinnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 408pp, geillustreerd door Anton Pieck E 28,- 

3503 HANNA A., A brief history of the Thimble Islands in Branford, Connecticut, 1970, 1e druk, halflinnen, 98pp, printed in 750 numbered copies, signed by the author, illustrated with 10 photos, tekst op schutblad E 10,- 

5080 HARRER H., Zeven jaar in Tibet. Mijn leven aan het hof van de Dalai lama, ca.1955, 3e druk, linnen, 348pp, met talrijke foto's E 7,- 

6009 Hassert K., "Afrika". Het zwarte werelddeel. Een boek over ontdekkingen en ontdekkingsreizigers, 1944, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 264pp, ills. E 6,- 

1942 HELDRING B., Van Calcutta tot Ceylon, Holkema & Warendorf, 1925, 1e druk, linnen, 144pp, onafgesneden,ills(f),omslagresten binnenin E 7,- 

2251 Herm G., De Kelten. Het volk dat uit het duister kwam, A'dam, Meulenhoff, 1975, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 351pp, ills., pakket E 6,- 

3881 HERZBERG A.J., De man in de spiegel. Opstellen, toespraken en kritieken 1940-1979, A'dam, Querido, 1980, 1e druk, linnen+omslag, 544pp, z.g.a.n., pakket E 12,- 

7610 Heslenfeld T., Een reis door Birma, 2002, 1e druk, karton, 160pp E 6,- 

1897 HESSELING D.C., Uit Hellas' heden en verleden, H.D.Tjeenk Willink, 1927, 1e druk, ingenaaid, 200pp, 10 studies,onafgesneden,roestvlekkig. E 6,- 

9238 Hettema H., De Nederlandsche wateren en plaatsen in den Romeinschen tijd, Leiden, Martinus Nijhoff, 1938, 1e druk, linnen, 214pp, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 12,- 

8514 Hettema H., De Nederlandsche wateren en plaatsen in den Romeinschen tijd, Leiden, Martinus Nijhoff, 1938, 1e druk, ingenaaid, 214pp, gepl. ex bibl.ex. E 6,- 

8489 Hettema H., De Nederlandsche wateren en plaatsen in den Romeinschen tijd, Leiden, Martinus Nijhoff, 1938, 1e druk, linnen, 214pp, licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 

8428 Heurgon J., Zo leefden de Etrusken, Baarn, Hollandia N.V., 1978, 2e druk, paperback, 330pp, ills. E 5,- 

3969 HEYERDAHL T., Fatu Hiva. Terug naar de natuur, Baarn, De Boekerij, 1975, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 356pp, ills E 7,- 

3501 HIGGINSON E., Alaska. The great country, 1926, 3rd edition, cloth, 584pp, ills.(f/k), text on endpapers, first 100p have been a litlle wet E 8,- 

7909 Hillary E./Doig D., Hoog in de ijle lucht. Het verslag van de Himalaja -expeditie, A'dam, Scheltens & Giltay, 1962, 1e druk, linnen, 288pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 

5236 HIMMELHEBER U., Zonder muziek waren wij slaven. Leven en liefde onder de negers, ca.1960, 1e druk, linnen+omslag, 220pp, ills. E 6,- 

6443 Hoogveld M., Dansen en muzikale folklore van Spanje en Portugal, 1996, 1e druk, ingenaaid, 222pp, l.gebruikssporen E 8,- 

1943 Hughes R., The fatal shore. The epic of Australia's founding, 1987, 1e druk, boards+dj, 688pp, with photos, pakket E 8,- 

9786 HUGHES R., De fatale kust. Het epos van Australië, Balans, 1988, 2e druk, karton+omslag, 740pp, ills., pakket E 12,- 

7354 Huizer G., Boerenverzet in Latijns-Amerika. Een onderzoek naar oorsprongen en vormen van boerenorganisatie, 1976, 1e druk, ingenaaid, 280pp E 7,- 

9976 Humphriss D. e.a., Benoni. Son of my sorrow, 1968, 1st edition, boards+sl.damaged dj, 293pp, with numerous photographs, Town Council of Benoni, Political and Economic History of a South African Gold Mining Town E 12,- 

5116 JAQUES N., Natuur en volk van de Stille Zuidzee, A'dam, Querido, 1924, 1e druk, linnen, 192pp, met 35 foto's, naam op schutblad, naam op titelblad, resten van etiket op rug (kan eenvoudig verwijderd worden) E 10,- 

2245 Jung E.F., De Germanen. Bedwingers van het Romeinse Rijk, A'dam, Meulenhoff, 1978, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 340pp, ills., pakket E 7,- 

5565 KAMPEN A.v., Zeeslepers op de evenaar. De geschiedenis van een sleepreis, A'dam, C.de Boer, 1948, 1e druk, linnen, 256pp, met foto's, tekst op schutblad E 5,- 

5314 KAMSTEEG A., Israël, verleden, heden, toekomst, ca.1970, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 168pp, met talrijke foto's E 7,- 

7298 Kane J., Kannibalen, Amsterdam, Atlas, 1995, 1e druk, paperback, 320pp, met foto's E 6,- 

5744 Kastein J., Een geschiedenis der joden, Deventer, Loghum Slaterus, 1933, 1e druk, linnen, 594pp E 13,- 

6106 Kastein J., Joodsche problemen in het heden, Deventer, Loghum Slaterus, 1933, 1e druk, ingenaaid, 160pp E 5,- 

5743 Kastein J., Joodsche problemen in het heden, Deventer, Loghum Slaterus, 1933, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 160pp E 7,- 

5170 KELLER W., ...want zij ontstaken het licht. De geschiedenis van de Etrusken, Zwolle, La Rivière & Voorhoeve, ca.1965, 1e druk, linnen+omslag, 408pp, ills. E 7,- 

4983 KESTELL J.D., Christiaan De Wet. 'n Lewensbeskrywing, 1920, 1e druk, linnen, 284pp, ills. E 25,- 

2901 KLOTZEL E.Z., Britsch-Indië in den smeltkroes, Utrecht, W.de Haan, ca.1930, 1e druk, linnen+omslag, 272pp, Verslag v.e. reis naar Ceylon en Voor-Indië, ills(f),roestvlekkig.,besch.o. E 8,- 

5958 Kluin H., Het geestesleven der natuurvolken, (1924), 1e druk, linnen, 240pp, met foto's E 8,- 

0782 Konzelmann G., Allah's zwaard. De wrekende hand der Sjiieten, 1989, 1e druk, ingenaaid, 328pp E 6,- 

6569 Kotting Jan C.Zn J., Venetië. Eenige bijzonderheden omtrent de stad aan de Adriatische Zee die gedurende elfhonderd jaar haar grootheid handhaafde en aan een volk..., 1927, 1e druk, linnen, kl.4vo, 200pp, Amsterdam, Drukkerij Kotting, 'Niet in den handel', ills., rug aan één kant half los, gevl. E 35,- 

5175 KRARUP NIELSEN A., De halve wereld rond, A'dam, Querido, 1926, 1e druk, linnen, 348pp, met talrijke foto's E 7,- 

9325 Kreijger H., Godenbeelden uit Tibet, SDU, 1989, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 130pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 9,- 

1819 Kurpershoek M., Onzalig Jeruzalem, A'dam, Meulenhoff, 1996, 1e druk, paperback, 222pp, schutblad ontbreekt E 4,- 

3993 KUTSCH A. / BOHRMANN H., Berlin zu kaisers zeiten, 1983, 1e druk, paperback, 224pp, with numerous photographs E 4,- 

8390 Lacy A.D., Greek Pottery in the Bronze Age, 1967, 1e druk, linnen, gr.8vo, 304pp, London, Methuen & Co Ltd, 4 color plts. over 400 textills. and 4 maps E 15,- 

8629 Laet A. de e.a., De vulkaan der muzen. 30 eeuwen vorm en kleur in Italië, A'dam, Elsevier, 1986, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 368pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 

9235 Laet S.J. de, The Low Countries, 1962, 1e druk, cloth+dj, 240pp, with fotographs and drawings E 12,- 

2114 LAST J., Japan in kimono en overall, A'dam, Kosmos, 1960, 1e druk, linnen, met talrijke foto's E 10,- 

4935 LAST J., Het stalen fundament. Reportage over 2500 km zwerftochten door de Oeral, 1933, 1e druk, linnen, 8vo, 262pp, Amsterdam, Boekengemeenschap der vrienden van de Sowjet-Unie, met ca. 50 foto's, mooi ex., z.licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 25,- 

3395 LAST J., De tweede dageraad van Japan, Bussum, Moussault, 1966, 1e druk, karton, 230pp, ills.(f) E 6,- 

4655 LAWRENCE D.H., Etruscan Places, 1986, 1e druk, stiched, 180pp, London, Olive Press, with numerous photographs E 7,- 

7619 Learsi R., Het joodse volk van de verwoesting van Jeruzalem tot onze dagen, A'dam, Meulenhoff, 1955, 1e druk, linnen, 462pp, ills. E 7,- 

7334 Learsi R., Het joodse volk van de verwoesting van Jeruzalem tot onze dagen, A'dam, Meulenhoff, 1955, 1e druk, linnen+besch.omslag, 462pp, ills., pakket E 10,- 

9983 Leeuw A.S. de (voorw), Het spaanse volk strijdt voor democratie tegen fascisme, A'dam, Pegasus, 1937, 2e druk, ingenaaid, 78pp, ills., zeldzaam, rug besch. E 18,- 

2284 LEGENE P.M., Suriname, land mijner dromen, Voorhoeve, 1949, 2e druk, halflinnen, 232pp, ills(f/t/k) E 9,- 

8869 Leguèbe J., Zuid-Afrika stormkaap of kaap de goede hoop?, 1978, 1e druk, linnen+omslag, 262pp E 7,- 

2248 Lehmann J., De Hettieten. Volk van duizend goden, A'dam, Meulenhoff, 1975, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 289pp, ills., pakket E 8,- 

9105 Leier M. (red), 100 mooiste steden van de wereld. Een reis door 5 continenten, 2002, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 208pp E 6,- 

0912 Liebeek J. (red), Venezuela, 1996, 1e druk, ingenaaid, 334pp E 4,- 

3432 LIND E., Albert Schweitzer. Leven en werk, ca.1950, 1e druk, linnen, 228pp, ills.(f), voorwoord S.Zweig E 5,- 

1510 LINTUM C. te, de Geschiedenis van het Amerikaanse volk, Zutphen, Thieme, 1923, 2e druk, linnen, 324pp, ills,schutblad ontbreekt,roestvlekkig E 6,- 

5309 LITVINOFF B., Het uitverkoren volk. Het wereldjodendom in deze tijd, Bert Bakker, 1970, 1e druk, paperback, 410pp, naam op schutblad E 5,- 

8075 Logiadou-Platonos S. e.a., Kreta. Kreta - Knossos - Phaestos - Malia - Gournia - Zakros ..., 1986, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 192pp, met talrijke foto's, met zeer veel culturele informatie, tekst op schutblad E 8,- 

2427 LORM A.J. de, Kunstzin der Eskimo's. Ethnografische voorwerpen uit Oost-Groenland, Den Haag, Stols, 1945, 1e druk, halfperkament, 32 fotopagina's met 21p. begeleidende tekst E 7,- 

4579 LUNSINGH SCHEURLEER R.A., Egypte geschenk van de Nijl, 1992, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 212pp, Steenwijk, Concept + Design b.v., met talrijke ills., z.g.a.n. E 12,- 

9307 MacDonald C. e.a., Claire MacDonald's Scotland, 1990, 1st edition, boards+dj, 4vo, 160pp, with numerous photographs E 8,- 

5172 MACGREGOR M., De geschiedenis van Rome, van Dishoeck, 1980, 6e druk, paperback, 300pp E 5,- 

5755 Macnamara E., De Etrusken, van Dishoeck, 1974, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 200pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 7,- 

8671 Madson O., The world of the Vikings, 1976, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 144pp, met talrijke foto's E 8,- 

1472 Maraini F., Geheim Tibet, ca.1950, 1e druk, linnen, 240pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 8,- 

4294 MARCUS A., De blauwe draak. Levenswijsheid en kunst in het oude China, 1949, 1e druk, kunstleer, 212pp, ills, naam op schutblad E 25,- 

4006 MARSMAN J.H., I escaped from Hong kong, 1942, 1e druk, linnen, 250pp, met opdracht van J.H.Marsman, met portret E 15,- 

2941 MAUROIS A., Van Wilson tot Kennedy. De geschiedenis van de Verenigde Staten als wereldmacht, Baarn, Hollandia N.V., 1964, 1e druk, linnen+omslag, 352pp, ills.(f),cellotapevlekken op schutbladen E 6,- 

9282 Mead R., Andalucía handbook, 1999, 1st edition, stiched, 354pp E 7,- 

7855 MENKMAN W.R., de Nederlanders in het Caraïbische zeegebied incl. de Geschiedenis der Nederlandsche Antillen, A'dam, van Kampen, 1942, 1e druk, halflinnen, 290pp, ills., pakket E 12,- 

6491 Merlin Moore Taylor, Bei den kannibalen von Papua. Auf unbekannten Pfaden im Inneren Neuguineas, 1925, 1st edition, cloth, gr.8vo, 280pp, met foto's, , pakket E 5,- 

1898 MILHADO A., Hier is Londen, Utrecht, Bruna, ca.1958, 1e druk, pocket, Zwarte Beertjes 34,ills E 3,- 

6767 Modene L. de, Kerk-zeeden en de gewoonten, Die huiden in gebruik zyn onder de Jooden / Simonville - Vergelyking Der Joodsche ceremonien of kerk-zeeden, 1693, 1e druk, leer, kl.8vo, ca.450pp, vertaald door A.Godart, Amsterdam, Daniel van den Dalen, met 4 uitvouwbare gravures, aanhechting schutblad besch., ZEER ZELDZAAM E 300,- 

4415 MOERKERKEN P.H.v./ NOORDHOFF R., Platen-atlas ten gebruike bij het onderwijs in aardrijkskunde aan gymnasia, hoogere burgerscholen, kweek- en normaalscholen, S.L.v.Looy, 1919, 4e druk, halflinnen, 160pp, ills. E 8,- 

1512 MONT P.de/ COCK A.de, Vlaamsche volksvertelsels, Zutphen, Thieme, 1927, 2e herz. druk, linnen, , geillustreerd door DOM P., licht roestvlekkige pagina's,licht gevlekte band, pakket E 20,- 

1877 Moore B., Slachtoffers en overlevenden. De nazi-vervolging van de joden in Nederland, Bert Bakker, 1998, 1e druk, paperback, 389pp, pakket E 7,- 

5082 MORGENTHALER H., In het rijk van Siameezen en Maleiers, A'dam, Querido, 1922, 1e druk, linnen, 332pp, bovenkant rug licht beschadigd E 10,- 

9250 Murray G. e.a., The greening of China, 2004, 1st edition, stiched, gr.8vo, 153pp, Beijing, China Intercontinental Press, with photographs E 7,- 

3374 NES JAC. van, Het jodendom. Een boek voor joden en christenen, Kampen, J.H.Kok N.V., 1933, 1e druk, linnen, 528pp, ills.(f/r) E 18,- 

7003 Nicholl Ch., The creature in the map. A journey to El Dorado, 1995, 1st edition, boards, gr.8vo, 396pp, ills., name on endpapers, pakket E 7,- 

7451 Nohara K., Japan zooals het is, A'dam, Nederlandse Keurboekerij, 1936, 2e druk, linnen, 264pp, met talrijke foto's, licht gevlekte band, pakket E 7,- 

0438 OESTERREICHER J.M., Muren storten in. Zeven Joodse filosofen vinden de weg naar Christus, 1954, 1e druk, linnen+omslag, 412pp E 6,- 

1481 Olczak-Ronikier J., In de tuin van het geheugen, Breda, de Geus, 2004, 2e druk, karton+omslag, 384pp, plastic geplakt op binnenkant voorplat, verder als nieuw E 5,- 

9562 Ozanam A.F., La civilisation Chrétienne chez les Francs - Recherches sur l'histoire ecclésiastique, politique et littéraire des temps mérovingiens et ..., 1850, 1st edition, hleather, 492pp, Liège, J.G.Lardinois E 25,- 

0800 Palin M., Himalaya, 2005, 2e druk, ingenaaid, 4vo, 288pp E 10,- 

9151 Pamuk O., Istanbul. Memories and the city, 2004, 1st edition, paperback, 384pp, with numerous photographs E 6,- 

5796 Parkes J., Geschiedenis van het joodse volk, 1964, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 272pp E 7,- 

6415 Patton P., Voyager. De non-stop vlucht rond de aarde in negen dagen, 1988, 1e druk, paperback, 256pp, met foto's, l.gebruikssporen E 7,- 

7004 Paulzen H., Blaren, eelt en natte voeten. Korte en lange wandelingen door Europa, Den Haag, BZZToH, 2000, 1e druk, paperback, 255pp, l.gebruikssporen E 6,- 

8006 Pearlman M., De Makkabeeën, van Dishoeck, 1975, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 272pp, met talrijke ills. E 10,- 

8679 Pearlman M. e.a., Historische plaatsen in Israël, Amerongen, W.Gaade, 1981, 2e druk, karton+omslag, 4vo, 288pp, met talrijke foto's E 7,- 

8561 Pelissier R., China van Ming tot Mao Tse Toeng. 1839 tot heden, Lochem, de Tijdstroom, 1965, 1e druk, kunstleer+besch.omslag, 416pp, ills., naam op schutblad, pakket E 6,- 

5018 PHILLIPS E.D., De koninklijke horden. De nomadenvolken van de steppen, A'dam, Elsevier, 1966, 1e druk, karton, 144pp, met talrijke foto's E 6,- 

9149 Phillips J., In the know in China. An Indispensable Cross-Cultural Guide to Working and Living Abroad, 2001, 1st edition, paperback, 237pp, incl. cd E 8,- 

1953 PITLO R.W.H., een Vergeten beschaving. het Rijk der Groot-Mogols in Voor-Indië ..., H.D.Tjeenk Willink, 1958, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 296pp, ills (kl/zw.w.) E 7,- 

5292 POLL M.v., Japan. De rijzende zon gaat onder, ca.1945, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 136pp E 5,- 

9338 Ponter A. & l., Spirits in stone. The new face of African art, 1992, 1st edition, boards+dj, gr.4vo, 204pp, California, Ukama Press, A monograph on Zimbabwe Shona Sculpture, fine copy E 25,- 

7386 Portway Chr., De treinreiziger. Reizen per spoor naar: Vladivostok, Bagdad, Cairo, Pyongyang en vele andere bestemmingen, Den Haag, BZZToH, 2001, 1e druk, paperback, 320pp, l.gebruikssporen E 6,- 

4489 POS M., Op vleugels naar Zuid-Afrika, Allert de Lange, 1941, 1e druk, halflinnen+omslag, 280pp, ills E 6,- 

6734 Post R.R./ Smit J.O., Het Vaticaan, Zutphen, Thieme, 1932, 1e druk, linnen, 392pp, met talrijke foto's, pakket E 9,- 

2235 Powers J., Introduction to Tibetan buddhism, 1995, 1st edition, paperback, 408pp, pakket E 10,- 

1515 PRAAG S.v., de Volkeren van de Sowjet-Unie, Amsterdam, De Gulden Ster, ca 1930, 1e druk, linnen, 212pp, ills(f) E 8,- 

9320 Pratt Lowell J., Currier & Ives. Chronicals of America, 1981, 1e druk, boards+sl.damaged dj, 4vo, 255pp, with numerous coloured ills. E 9,- 

8434 Prins De Jong E.F., Griekse terracotta's, F.C.Kroonder, 1944, 1e druk, linnen, 70pp, met 85 afbeeldingen, naam op titelblad, tekst op schutblad, roestvlekkig. E 7,- 

8433 Prins De Jong E.F., Griekse grafreliefs, F.C.Kroonder, 1947, 1e druk, linnen+besch.omslag, 58pp, met 120 platen E 6,- 

6115 Putnam D.B., Als schooljongen naar de poolstreken, A'dam, Meulenhoff, ca.1925, 1e druk, linnen, gr.8vo, 176pp, met talrijke foto's, rug gerepareerd, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 

5072 RAPTSCHINSKY B., Russisch christendom, 1935, 1e druk, kunstleer, 328pp, geillustreerd door B.Grosser, licht roestvlekkige pagina's.,rug verschoten E 9,- 

1868 READ Ch.H. (voorw.), Handbook to the ethnographical collections, 1910, 1e druk, cloth, 304pp, 293 ills(f/k/t) E 32,- 

0855 REITSMA S.A., Zwerftochten door Indië, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen, 94pp, met foto's E 5,- 

1484 Remizov A., Nikola de Barmhartige. Russische Nicolaaslegenden, 1986, 1e druk, paperback, 186pp, randen pagina's vlekkerig E 6,- 

3934 RENCY G., Albert, roi des Belges, 1936, 1st edition, hleather, 4vo, 214pp, Henri Bertels, Bruxelles, with numerous photographs, nice copy E 35,- 

8052 ROMPEL F., Gedenkschriften van PAUL KRUGER. Gedicteerd aan H.C. Bredell en Piet Grobler, 1902, 1e druk, ingenaaid, 276pp, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 

1308 ROMPEL F., Gedenkschriften van PAUL KRUGER. Gedicteerd aan H.C. Bredell en Piet Grobler, 1902, 1e druk, ingenaaid, 276pp, l.gebruikssporen E 8,- 

8172 Roo J. de, Curacao. Een ontdekkingstocht, 1991, 1e druk, ingenaaid, 64pp, met talrijke ills. E 4,- 

3311 RUBINSTEIN R., Jood in Arabië - Goi in Israël, A'dam, Meulenhoff, 1970, 2e druk, paperback, 160pp E 4,- 

8403 Rudner J./I., The hunter and his art. A survey of rock art in Southern Africa, 1970, 1st edition, cloth+damaged dj, kl.4vo, 278pp, with numerous illustrations, pakket E 35,- 

1723 RUTGERS J.C. (bew.), W.H.T.Gairdner - Islam en Christendom, 1912, 2e herz. druk, linnen, , 296pp, incl. boekje met leidraad voor de bestudeering, ills(f/k),hoek uit schutblad, pakket E 8,- 

6495 Schechter D.S. e.a., Mexico, 2000, 7th edition, stiched, kl.8vo, 1096pp, l.signs of usage, pakket E 7,- 

0531 SCHIERBEEK B., Op reis door Italië, 1954, 1e druk, karton, ills E 6,- 

7328 SCHIERBEEK B., Op reis door Spanje, A'dam, Bezige Bij, 1952, 1e druk, karton, ills,naam op titelblad E 5,- 

9047 Schilder J. e.a., 5000 meter boven N.A.P. Een fietsexpeditie door Tibet, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 119pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 9,- 

0859 SCHOKKING H., Tusschen polder en sawah, A'dam, Ploegsma, 1936, 1e druk, karton, 116pp, over immigratie en emigratie E 6,- 

9236 Scholten L.W.G., De kracht van ons volk, Ede, Zomer & Keuning, ca.1940, 1e druk, linnen, 110pp E 5,- 

2250 Schreiber H., De Hunnen. Het volk van Attila, de gesel Gods, A'dam, Meulenhoff, 1976, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 303pp, ills., pakket E 7,- 

5312 SCHUBERT-CHRISTALLER E., Joodsche legenden, 1937, 1e druk, karton, 144pp, geillustreerd door Sal. Asscher E 8,- 

2265 SCHULTE NORDHOLT J.W., In de schaduw van een groot licht. de neger-revolutie in Amerika, Deventer, Loghum Slaterus, 1971, 1e druk, linnen+omslag, 332pp, ills(f/k),naam op schutblad E 6,- 

1851 SCHWEITZER A., de Wereldbeschouwing der Indische denkers, H.D.Tjeenk Willink, 1935, 1e druk, linnen, roestvlekkig. E 8,- 

1818 Schwietert C., Het wonder van de Provence. Mysterieuze genezingen in het land van de lavendel, Den Haag, BZZToH, 2007, 1e druk, paperback, 253pp E 7,- 

5078 SEABROOK W.B., Avonturen in Arabië. Onder de Bedouïnen, Drusen, dansende Derwischen en Yezidee duivel-aanbidders, N.V. Servire, 1926, 1e druk, linnen, 360pp, met talrijke foto's, roestvlekkig. E 11,- 

7527 Severin T., In de ban van het Gulden Vlies. Avontuurlijke reis in het spoor van de Argonauten, Sijthoff, 1987, 1e druk, karton, 304pp, ills., pakket E 7,- 

4995 SHACKLETON E., Mijn Zuidpool-tocht, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1920, 1e druk, linnen, gr.8vo, 384pp, met talrijke foto's, incl. bijbehorende kaart E 14,- 

4980 SHACKLETON LADY / MILL H.R., Shackleton's leven en reizen, A'dam, Querido, 1923, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 356pp, ills. E 18,- 

0913 Shaw A.G.L., The story of Australia, 1983, 5e herz. druk, paperback, 324pp E 4,- 

9253 Sheff D., China dawn. The Story of a Technology and Business Revolution, 2002, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 301pp, with photographs E 8,- 

7829 Shouyi B., An outline history of China, 2002, 2nd revised edition, stiched, 804pp, l.signs of usage, pakket E 9,- 

2806 SIERKSMA F., Profiel van een incarnatie. Het leven en de conflicten van een Tibetaanse geestelijke in Tibet en Europa, A'dam, van Oorschot, 1964, 1e druk, linnen, 248pp E 7,- 

9071 Simons E., Pret met moslims, A'dam, Querido, 2004, 1e druk, paperback, gr.8vo, 79pp, met opdracht van de auteur E 7,- 

9918 Sinclair K., Culture shock! China, 1999, 1e druk, paperback, 317pp E 6,- 

0008 Slack L.M., Rock engravings from Driekops eiland and other sites south-west of Johannesburg, 1962, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 4vo, 103pp, Centaur Press Ltd, with numerous photographs E 20,- 

6747 Sleen W.G.N. v.d., Zuid-Afrika, 1948, 1e druk, halflinnen, 320pp, met foto's, pakket E 5,- 

5252 SLEEN W.G.N. van der, Zwerftochten door Britsch-Indië, A'dam, Querido, 1929, 1e druk, linnen, 236pp, met foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 9,- 

5310 SLOTEMAKER DE BRUINE M.C., Het joodse vraagstuk, Nijkerk, Callenbach, 1946, 1e druk, linnen, 198pp, naam op schutblad E 6,- 

8472 Smet P.A.G.M. de, Snuiven en lavementen in Indiaanse rituelen, 1985, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 94pp, met talrijke foto's, Utrecht, OPG E 12,- 

5280 SOETENDORP J., Symboliek der joodse religie. Beschrijving en verklaring der gebruiken in het joodse leven, Utrecht, W.de Haan, 1958, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 232pp E 14,- 

2610 SOUSTELLE J., Zo leefden de Azteken bij de invasie van de Conquistadores, Baarn, Hollandia N.V., 1969, 4e druk, linnen, 308pp, ills E 6,- 

7258 Spruit R., Het land van de sultans. Maleisië en het kolonialisme, 1989, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 128pp, met talrijke ills. E 10,- 

0593 Spruit R., Het land van de sultans. Maleisië en het kolonialisme, SDU, 1989, 1e druk, ingenaaid, 127pp, met talrijke foto's E 9,- 

3465 STAPEL F.W., de Oostindische Compagnie en Australië, A'dam, van Kampen, 1943, 2e druk, halflinnen, ills. E 6,- 

1708 STAPEL F.W., de Oostindische Compagnie en Australië, A'dam, van Kampen, 1937, 1e druk, halflinnen+omslag, 160pp, ills. E 8,- 

4665 STEERS J.A., The coastline of England & Wales, 1946, 1st edition, cloth, 644pp, Cambridge University Press, with maps and 115 photographs E 25,- 

9681 Stern H.P., Birds, Beasts, Blossoms, and Bugs. The nature of Japan, 1976, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 196pp, New York, Harry N.Abrams Inc., with 177 ills, incl. 86 in full color E 12,- 

5559 STRAELEN S.v.d./ H.J.J.M.v., Modern Japan. Het land der felle contrasten, 1945, 1e druk, halflinnen, 224pp, met talrijke foto's, licht gevlekte band E 7,- 

1331 Strzygowski J., Altai-Iran und völkerwanderung. Ziergeschichtliche Untersuchungen über den Eintritt der Wander-und Nordvölker in die Treibhäuser geistigen Lebens, 1917, 1st edition, cloth, 4vo, 319pp, with numerous photographs, Leipzig, J.C.Hinrichs, gevl., borders front damaged E 75,- 

9093 Studwell J., The China dream. The Elusive Quest for the Last Great Untapped Market on Earth, 2002, 1st edition, paperback, 359pp, l.signs of usage E 7,- 

5081 SUMNER B.H., Rusland. Heden en verleden, A'dam, Meulenhoff, 1948, 1e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 408pp, ills., hoek uit schutblad E 7,- 

9913 Swallow d., Culture Shock! Finland, 2001, 1st edition, paperback, 216pp E 6,- 

9994 Swift A./ Perry A., Voetstappen in de wind. Nomadenvolken vertellen, 2001, 1e druk, ingenaaid, gr.4vo, 144pp, met talrijke foto's E 6,- 

9315 Tadema Sporry B., Egyptische mummies en hun geheimen, van Dishoeck, 1981, 1e druk, paperback, 4vo, 160pp, foto uit titelblad geknipt, naam op schutblad E 5,- 

7826 Tanja J. e.a., Vreemd gespuis, 1987, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 224pp, met talrijke foto's E 7,- 

1682 Tavernier J.B., Les six voyages de Jean Baptiste Tavernier, Ecuyer Baron d'Aubonne, en Turquie, en Perse, et aux Indes ... Premiere partie, 1678, 1st edition, vellum, kl.8vo, 792pp, Amsterdam, Johannes van Someren, met 7 gravures, name on endpapers, signs of usage, scheur in 1 gravure E 400,- 

7079 Taylor C.F. (red.), Indianen. De oorspronkelijke bewoners van Noord-Amerika, 1995, 1e druk, karton, folio, 256pp, met talrijke foto's E 15,- 

6871 Teignmouth Shore W., Touring London. A Little Book of Friendly Guidance for Those Who Visit London & Those Who Dwell in London, 1930, 1st edition, cloth, kl.8vo, 104pp, with numerous photographs E 7,- 

3933 TERLINDEN CH., Histoire militaire des Belges, 1931, 1st edition, im. leather, 4vo, 404pp, ex.nr.261, with numerous illustrations, nice copy E 35,- 

7600 Thayer H., Reis naar de Noordpool. Het avontuurlijke verhaal van de eerste solotocht van een vrouw en haar hond naar de pool, 1993, 1e druk, karton+omslag, 208pp, met foto's E 7,- 

9959 Thompson D., Nieuw Rusland, Den Haag, Kruseman, ca.1930, 1e druk, linnen, 272pp, met foto's, roestvlekkig., pakket E 5,- 

9313 Tornquist D., Vietnam, 1991, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 288pp, met talrijke foto's, boekblok gedeeltelijk los (eenvoudig te plakken) E 10,- 

2202 Tuchman B., Het eerste saluutschot. De Amerikaanse vrijheidsstrijd en de Republiek, 1988, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.8vo, 365pp, pakket E 8,- 

1922 Unwin R., Overwintering op Nova Zembla. Willem Barentsz en de expeditie om de Noord, 1995, 1e druk, paperback, 271pp, ills. E 5,- 

8675 Uris J./Uris L., Jeruzalem. Eeuwige stad, Baarn, Hollandia N.V., 1981, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 320pp, met talrijke foto's E 18,- 

8254 Valkhoff P., Ontmoetingen tussen Nederland en Frankrijk. Nagelaten opstellen ingeleid en uitgegeven door B.M. Boerebach en M. Valkhoff. Verlucht met acht ill., Den Haag, Leopold, 1943, 1e druk, halflinnen, 256pp, pakket E 6,- 

6670 Vandyke Price P., Eten & drinken in Frankrijk. Reisgids voor de fijnproever, 1989, 1e druk, paperback, 328pp, met talrijke ills. E 5,- 

7827 Varley P., Japanese culture, 2000, 4th revised edition, paperback, 384pp, with photos E 8,- 

9916 Vegdahl Hur S. e.a., Culture Shock! Korea, 2000, 4th revised edition, paperback, 256pp E 6,- 

7337 Viruly A., Kunst en vliegwerk, R'dam, Ad Donker, 1970, 1e druk, linnen+omslag, 520pp, pakket E 6,- 

1954 VLUGT E.v.d., Azië in vlammen. Het communisme in het oosten, W.P.van Stockum & Zn, 1951, 1e druk, linnen, 300pp, ills(f/k),tekst op schutblad E 10,- 

1600 VOGELESANG H., Op reis met A.Pieck, 1975, 1e druk, linnen+omslag, geillustreerd door PIECK A., gr.form E 23,- 

7658 Vowles H.P., De Oekraine. Geschiedenis van het land en zijn bevolking, Holkema & Warendorf, 1939, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.8vo, 200pp, met foto's, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad, pakket E 10,- 

9239 Vries J. de, Volk van Nederland, A'dam, Elsevier, 1943, 3e druk, linnen, gr.8vo, 358pp, met talrijke foto's, pakket E 8,- 

2055 Vries S.Ph. de, Joodse riten en symbolen, A'dam, Arbeiderspers, 5e druk, karton+omslag, gr.8vo, 316pp, met talrijke foto's, pakket E 15,- 

9915 Wei B. e.a., Culture Shock! Hong Kong, 2001, 5e druk, paperback, 254pp E 6,- 

2987 WERKMAN G., Kent gij het land der zee ontrukt. Eenige hoofdstukken uit de waaterstaatkundige geschiedenis van ons woongebied., F.C.Kroonder, 1948, 5e druk, linnen, 334pp, ills.(f/k) E 7,- 

7259 Wesseling H.L., Verdeel en heers. De deling van Afrika 1880-1914, Bert Bakker, 1992, 2e druk, paperback, 522pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen, pakket E 9,- 

3891 WILHELM J., La vie a Paris sous la Second Empire et la Troisième Republique, 1947, 1st edition, stiched, 4vo, 226pp, Paris, ills, onderkant & bovenkant rug besch. E 13,- 

0857 Wolferen K.G. v., Japan. De onzichtbare drijfveren van een wereldmacht, Balans, 1989, 1e druk, paperback, 614pp, vouw in voorplat, pakket E 5,- 

4356 WU H., Bittere kou. 19 jaar in de Chinese goelag, 1994, 1e druk, paperback, 284pp, ISBN: 9055260436 E 7,- 

0878 WYTEMA M.S., Klaar voor onderwater! Met Hr.Ms.'KXVIII' langs een omweg naar Soerabaia, 1936, 1e druk, linnen, 304pp, ills., licht roestvlekkige pagina's., pakket E 8,- 

6818 WYTEMA M.S., Klaar voor onderwater! Met Hr.Ms.'KXVIII' langs een omweg naar Soerabaia, 1936, 1e druk, linnen, 304pp, ills. E 12,- 

3614 xinran, Verborgen stemmen. Levensverhalen van vrouwen in China ..., KRN, 2002, 1e druk, paperback, 264pp, l.gebruikssporen E 7,- 

8677 Yadin Y., Masada. Herodes' burcht en het laatste bolwerk der Joden, van Dishoeck, 1972, 3e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 272pp, met talrijke foto's E 7,- 

9710 Yamane Y., Momoyama Genre painting, 1973, 1st edition, boards+dj, 182pp, with numerous illustrations, the Heibonsha Survey of Japanese Art, Volume 17 E 15,- 

1429 Zuidema W., Op zoek naar Tora. Verkenningen in de Rabbijnse traditie, W.ten Have, 1986, 1e druk, paperback, 139pp E 5,- 

9072 Zuijdgeest N., Te gast in Oman, 2009, 1e druk, paperback, kl.8vo, 80pp E 4,- 

9821 Zwier G.J., Naar de rand van de kaart. Reis door Patagonië en langs Zuid-Atlantische eilanden, Amsterdam, Atlas, 1, 1e druk, paperback, 191pp E 9,- 


HOOFDPAGINA