Antiquariaat De Bilt

Voor bestellingen en voorwaarden klik op of zie de bestelpagina. Prijzen zijn in Euro en exclusief verzendkosten
Verzendkosten Nederland: Tot 3,2 cm dik: E1,76 - E2,64. Dikker: E6,75 (TGP Posttarieven). N.B: Toeslag bij 1 boek: E1,00
For ordering and conditions click on or see the orderpage. Prices are in Euro and excluding shippingcosts


KUNST   HOOFDPAGINA
Zoek op deze pagina  


KUNST

4722 20.000 jaar schilderkunst. Kleurboek der mensheid, 1970, 1e druk, linnen, 4vo, 420pp, Haarlem, Spaarnestad, met talrijke prachtige keuren ills. E 12,- 

6388 Apollo. Maandschrift voor literatuur en beeldende kunsten. Nummer 3 Januari 1946, 1946, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 64pp, met een artikel over Picasso door L.J.F.Wijsenbeek, ills., licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 

6538 Apollo. Maandschrift voor literatuur en beeldende kunsten. Nummer 1/2 December 1945, 1945, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 128pp, met een geïllustreerd artikel over H.N.Werkman door J.v.Zweden, ills., l.gebruikssporen E 10,- 

8419 De Azteken. Kunstschatten uit het oude Mexico. Catalogus nrs.1-346 + 10 platen, ca.1985, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo E 7,- 

5369 Beelden aan de Linge. Werken van 48 hedendaagse kunstenaars uit Nederland. 9 juni tot en met 9 september 1984 te Acquoy, 1984, 1e druk, ingenaaid, 120pp, met talrijke foto's, tentoonstellingscatalogus, l.gebruikssporen E 6,- 

4680 La civilisation romaine de la moselle a la sarre. Vestiges romains en Lorraine ,au Luxembourg ,dans la région de Tréves et en Sarre, 1983, 1st edition, boards, gr.8vo, 329pp, Catalogue de l'Exposition Musée du Luxembourg 6-31 Octobre 1983, 46 planches en couleur, 346 illustrations en noir et blanc, fine copy E 30,- 

9308 Derkovits Gyula, 1978, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 4vo, 125pp, Szöveg, Körner Éva, with numerous coloured ills., text in Hungarian E 10,- 

4449 Emil Nolde. Pionier van het expressionisme 1905-1913, 2003, 1e druk, ingenaaid, gr.4vo, 254pp, Zwolle, Waanders, met talrijke reproducties, z.g.a.n. E 20,- 

4564 Expressionistische grafiek uit Duitsland. 1907-1933, 1988, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 56pp, Amersfoort, De Zonnehof, cat., ills. E 5,- 

9057 Het goud der Traciërs. Archeologische schatten uit het bezit van 25 musea in Bulgarije. Troje - Thracie. Archeologische schatten uit DDR en Bulgarije, 1984, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 258pp, Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, met talrijke ills. E 5,- 

0048 Ierse kunst 3000 v.Chr. - 1500 na Chr., 1983, 1e druk, paperback, gr.8vo, 204pp, met talrijke foto's E 7,- 

2418 Indonesische Siermotieven - Ragam-ragam Perhiasan Indonesia - Indonesian Ornamental Design, 1949, 1e druk, linnen+omslag, folio, 324pp, illustraties (foto's/tekeningen),naam op schutblad,2 pagina's voorin geplakt met Maleise tekst·Z E L D Z A A M E 65,- 

4679 Johan Barthold Jongkind 1819-1891, 1982, 1e druk, paperback, gr.8vo, ca.160pp, Tokyo, catalogue in English and Japanese language, with numerous reproductions in col. & bl.&w. E 15,- 

5330 Kunst & vormgeving. Meerjarenverslag negentienhonderd 82 negentienhonderd 92, 1992, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 184pp, uitgave PTT Nederland E 10,- 

8010 Nepal. Kunstschatten uit het koninkrijk in de Himalaja, 1967, 1e druk, paperback, ca.200pp, met talrijke foto's, Haags Gemeentemuseum E 7,- 

4569 Nieuwenkamp thuis en op reis. Keuze uit het grafisch werk van W.O.J. Nieuwenkamp (1874-1950), 1981, 1e druk, geniet, gr.8vo, 28pp, Dordrecht, Dordrechts Museum E 12,- 

9303 Paris - Berlin 1900-1933. Rapports et contrastes france-allemagne 1900-1933, (1978), 1e druk, stiched, 4vo, 576pp, with numerous illustrations, Paris, Centre Georges Pompidou, signs of usage E 25,- 

9326 Paris-Moscou 1900-1930. Arts plastiques; Arts appliqués et objets utilitaires; Architecture-urbanisme, Agitprop; Affiche; Theatre-ballet ..., 1979, 1st edition, stiched, 4vo, 580pp, with numerous illustrations, Centre Georges Pompidou, Impressive catalogue on the important era of 20th-century modernist culture, signs of usage, pakket E 20,- 

7831 Special Exhibition Unified Silla, 2003, 1st edition, cloth+dj, 4vo, 312pp, with numerous photographs, National Museum of Korea, in the Korean language E 18,- 

8415 Uitzichten en stroomingen in de kunstnijverheid. Jaarboek van Nederlandsche ambachts- & nijverheidskunst 1928, R'dam, W.L.Brusse, 1928, 1e druk, linnen, 150pp, met talrijke ills., met o.a. artikel over, en ills. van Jan Toorop, randen rug licht beschadigd, sm. E 60,- 

7766 Van Monet tot Matisse. Franse meesters uit het Poesjkin Museum in Moskou, 1996, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 128pp, met talrijke ills., Den Haag, Haags Gemeentemuseum E 6,- 

6688 Akkerman Ph. e.a., Het getekende gelaat, 1994, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 112pp, met talrijke ills., Amersfoort, Herman Molendijk Stichting, opl. 1000 ex. E 8,- 

8690 Alessi A., De droomfabriek. Alessi vanaf 1921, 2001, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 147pp, met talrijke foto's E 6,- 

6673 Ambasz E. (ed.), The International Design Yearbook 1986/87, 1986, 1st edition, boards, 4vo, 236pp, with numerous photographs E 25,- 

9233 Anema S., Moderne kunst en ontaarding, Kampen, J.H.Kok N.V., 1926, 1e druk, linnen, 174pp, gevlekt, enkele potloodaantek E 4,- 

9256 Angelini A., Baroque sculpture in Rome, 2004, 1st edition, boards, gr.8vo, 168pp, with numerous photographs E 10,- 

4561 Apollinaire, Apollinaire. Woordvoerder van de avantgarde - Avantgardist van het woord, 2000, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 176pp, ills., E 20,- 

2860 AUGUSTIN E., Het onvoltooide leven van Malcolm X, 1973, 1e druk, ingenaaid, gr.form., 50pp, met 6 kleurenlino's van Chiron (van de orginele linoleumplaten gedrukt) E 12,- 

5425 BACHHOFER L., A short history of chinese art, 1947, 1e druk, cloth+dj, 4vo, 140p + 139 plates E 20,- 

6687 Banovic K., Scherven en andere schaduwen, 1996, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, met talrijke ills., Amersfoort, Herman Molendijk Stichting E 7,- 

3188 BAZIN G., Corot, 1942, 1e druk, cloth, ca.260pp, Duitstalig, met talrijke kl./zw.w. ills.,some damage top spine onderk.rug l.besch., boekblok doormidden E 5,- 

9328 Beeren W., Kazimir Malevich 1878-1935, 1989, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 280pp, text in Dutch and English, with numerous colored ills. E 10,- 

9257 Beeren W. (voorw), Century in sculpture, 1992, 1st edition, stiched, gr.8vo, 236pp, with numerous photographs, A'dam, Stedelijk museum E 10,- 

2908 BERNARD CH., Opsomer, Holkema & Warendorf, ca.1940, 1st edition, halfleer, 16pp, + 24 full-page ills.,licht roestvlekkige pagina's. E 9,- 

9159 Bierens C., Centraal Museum gids, 2001, 1e druk, karton, kl.8vo, 143pp E 4,- 

5633 BOSCHKOV A., Die Bulgarische volkskunst, 1972, 1e druk, linnen, kl.4vo, 384pp, mit viele abbildungen in farbe E 10,- 

1945 BOSMAN A. (red.), Jaarboek der Nederlandse kunst I, Sijthoff, 1947, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 244pp, met art. over toneel door, ills,licht gevlekte band E 12,- 

9680 Braasem W.A. e.a., Naïeve schilders zien ons land, 1978, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.8vo, 166pp, met talrijke ills. E 5,- 

8713 Braasem W.A. e.a., Naïeve schilders zien ons land, 1978, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.8vo, 166pp, met talrijke ills. E 6,- 

4649 BREMER F., Het land dat Dante zag. Inleiding tot de middeleeuwse kunst in Italië, H.D.Tjeenk Willink, 1950, 1e druk, linnen, 282pp, ills. E 10,- 

2009 Brenninkmeyer-de Rooij B. e.a., Boeketten uit de Gouden eeuw - Mauritshuis in bloei / Bouquets from the golden age, 1992, 2e druk, ingenaaid, gr.4vo, 112pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 8,- 

8700 Brink P. van den (samenst), De Firma Brueghel, 2001, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 192pp, met talrijke foto's E 12,- 

9728 Brongniart A., Traité des arts Céramiques ou des poteries, considerées dans leur histoire, leur pratique et leur théorie. Atlas, 1854, 2nd revised edition, hleather, gr.8vo, Paris, Béchet Jeune, 80 pages with text + 60 pages with numerous etchings, back damaged, slightly stained pages., very rare E 160,- 

9251 Brons I. e.a., Rembrandt in Leiden. Portret van een schildersjongen en zijn stad, 2005, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 112pp, met talrijke ills. E 5,- 

2914 BYVANK A.W., De kunst der oudheid. 2e dl., Leiden, E.J.Brill, 1949, 1e druk, linnen, 568pp, 465 illustraties (foto's/tekeningen),kleine beschadiging in voorplat, pakket E 9,- 

7660 Cabanne P., Erotik in malerei und graphik, 1972, 1st edition, boards, 240pp E 7,- 

9283 Cabanne P., Van Gogh, 1985, 1st edition, stiched, 288pp, with numerous illustrations, ISBN: 9780500200926 E 6,- 

1114 Cerwinske L., Russian Imperial style, 1990, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 223pp E 12,- 

7757 Chevalier D., Maillol, ca.1980, 1st edition, boards, 4vo, 96pp, with numerous illustrations, München, Südwest Verlag, text in Deutsch E 8,- 

5788 Citroen P. e.a., Paul Citroen en het bauhaus, Utrecht, Bruna, 1974, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, , 128pp, ills., naam op schutblad E 8,- 

3378 CLARIJS P., Een eeuw nederlandse woning, A'dam, Querido, 1941, 1e druk, halflinnen, 224pp, Met ruim 100 zw/w ills. tussen de tekst (o.a. Berlage,de Bazel, v.d.Bosch, Blauw,de Klerk,Kramer,Rietveld, Gispen) E 12,- 

9521 CLAUS H., Karel Appel. schilder, A'dam, Strengholt, 1964, 1e druk, karton, 160pp, Mammoet Reeks No. 25, ills., onderk.rug besch. E 8,- 

4896 CLAUS H., Karel Appel. schilder, A'dam, Strengholt, 1964, 1e druk, karton, 160pp, Mammoet Reeks No. 25, ills. E 10,- 

7725 Cogniat R., Das jahrhundert der impressionisten, ca.1965, 1st edition, cloth, gr.4vo, 208pp, with hundreds of beautiful plates, 2 plates tipped in on the endpapers E 20,- 

0032 Cohen F. (over), Rond paasheuvel en prinsenhof, 1977, 1e druk, paperback, gr.8vo, 60pp, met talrijke ills., Abcoude, Stadsdrukkerij Amsterdam, t.g.v. Fré Cohen- tentoonstelling in het Amstelpark E 8,- 

7731 Colmjon G., The Hague school. The renewal of Dutch painting since the middle of the Nineteenth Century, 1951, 1st edition, cloth, gr.4vo, 86pp, with numerous illustrations, slightly stained pages. E 15,- 

3518 COMARNESCU P., Voronet. Treasures of Rumanian art. 15th and 16th century frescoes, 1959, 1st edition, cloth, met 158 kleurenreproducties E 12,- 

5872 Copplestone T., Pierre-Auguste Renoir, 2000, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 78pp, met talrijke foto's E 5,- 

9331 Crespelle J.P., Monet, 1986, 1st edition, stiched, 4vo, 143pp, with numerous colored and bl/w ills. E 8,- 

4567 DE BOIS M., Chris Lebeau 1878-1945, 1987, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 320pp, Assen, Drents Museum, 307 tekst-illustraties en 22 kleurenafb., Zeldzame en gezochte catalogus E 125,- 

4809 DEICHER S., Piet Mondriaan 1872-1944. Composities op het lege vlak, 1994, 1e druk, paperback, 4vo, 96pp, met talrijke ills., vouw in voorplat, naam op schutblad E 9,- 

7756 Diehl G., Modigliani, ca.1980, 1st edition, boards, 4vo, 96pp, with numerous illustrations, München, Südwest Verlag, text in Deutsch, 1 ill. attached to endpapers E 8,- 

7758 Diehl G., Van Dongen, ca.1980, 1st edition, boards, 4vo, 96pp, with numerous illustrations, München, Südwest Verlag, text in Deutsch, lots of pages loose E 5,- 

1326 DOELMAN C., Picasso. 72 lithographieën, A'dam, Bezige Bij, 1956, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 96pp E 14,- 

6674 Dormer P./ Turner R., The new jewelry. Trends + Traditions, 1986, 1st edition, stiched, kl.4vo, 192pp, with numerous photographs, name on endpapers E 10,- 

3512 DOUWES W.F., Vincent van Gogh, 1930, 1e druk, linnen, 4vo, bandontwerp door Nico Baak, 112 pag. + fotopagina's met 62 afb., roestvlekkig. E 12,- 

9064 Dratfield J. e.a., The quotable Feline, 1996, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 87pp, exquisite portraits of cats E 9,- 

9276 Dube W., The expressionists, 1987, 1st edition, stiched, 214pp, with numerous illustrations E 6,- 

6519 Düchting H., Wassily Kandinsky 1866-1944, 1992, 1st edition, paperback, 4vo, 96pp, with numerous illustrations E 8,- 

4025 DUISTER F., Jits Bakker. 35 jaar beeldend kunstenaar, 1995, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 120pp, Kempen Publishers, Eindhoven, z.g.a.n. E 20,- 

9535 Dupont W.F., Pieter Dupont. Een Nederlandsch graveur. Zijn leven en werken, 1947, 2e druk, linnen, kl.4vo, 172 tekstpagina's + 168 afbeeldingpagina's E 20,- 

6680 Eeuwijk A. v. e.a., beeldenstroom 1984 1991. Regeling, aankoop en opdrachten beeldende kunst Noord Brabant, 1992, 2e druk, ingenaaid, 4vo, 44pp, met talrijke foto's E 5,- 

2428 EIJKELBOOM J., Lucebert, A'dam, Meulenhoff, 1964, 1e druk, paperback, licht gevlekte band,met vele kl./zw.w. ills. E 9,- 

6825 Elias E., Tijdgenoten, A'foort, Andries Blitz, 1937, 3e druk, linnen, gr.4vo, ca.150pp, geillustreerd door W.v.Schaik E 10,- 

6521 Erben W., Joan Miró 1893-1983. Mens en werk, 1993, 3e druk, paperback, 4vo, 248pp, met talrijke ills. E 15,- 

8704 Evans W., First and last, 1978, 1st edition, stiched, 4vo, 204pp, with numerous photographs, New York, Harper & Row, l.signs of usage, forty-five years of continuous creative activity E 15,- 

1867 EVERS J.W., Geschiedenis van het meubel, ca.1970, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 572pp, 666 ills(f),tekst op schutblad E 25,- 

6743 Fél E. e.a., Ungarische bauernkunst, 1958, 1st edition, cloth+damaged dj, gr.8vo, ca.300pp, with numerous color & bl./w. ills., name on endpapers E 12,- 

9255 Finn D., How to look at sculpture, 1989, 1st edition, stiched, 144pp, with numerous photographs E 7,- 

9335 Fontein J., The sculpture of Indonesia, 1990, 1st edition, stiched, 4vo, 312pp, with numerous color and bl/w photos E 18,- 

7736 Fosca F., Corot. Sa vie et son oeuvre, A'dam, Elsevier, 1958, 1st edition, boards, gr.4vo, 224pp E 12,- 

2873 FRANCK F., Tentoonstellingen 1955-1956, ca.1956, 1st edition, ingenaaid, 20pp, catalogue, in dutch & english E 5,- 

4580 FRèCHES-THORY C., Toulouse-Lautrec, 1992, 1st edition, boards+dj, 4vo, 560pp, London, HAYWARD GALLERY E 25,- 

9324 Fuchs R.H., Arnulf Rainer, 1989, 1st edition, stiched, 4vo, 161pp, New York, Solomon R.Guggenheim Museum, with numerous coloured ills. E 15,- 

9062 Fuchs R.H. e.a., Aspecten van de Nederlandse kunstgeschiedenis 1390-1970, 1982, 1e druk, karton, 4vo, 224pp, Utrecht, St.Teleac, met talrijke ills. E 7,- 

1523 GELDER H.E. v., Glas en ceramiek, Utrecht, W.de Haan, 1955, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4to, 128pp, met 79 fotopagina's E 18,- 

5961 GELDER H.E. v., Pottenbakkerskunst. met 31 afbeeldingen en vele merken, R'dam, W.L.Brusse, 1923, 1e druk, ingenaaid, 4to, 62pp, met foto's, serie "de toegepaste kunsten in Nederland" E 22,- 

0479 Gibson W., Jeroen Bosch, A'dam, Elsevier, 1974, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 178pp, Met 151 illustraties waarvan 26 in kleur E 12,- 

8625 Gibson W.S., Bruegel, A'dam, Elsevier, 1977, 1e druk, karton+omslag, 216pp, met talrijke ills. E 5,- 

7689 Glavimans A. v., J.F.Doeve. Teekenaar, R'dam, Ad Donker, 1947, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 32pp, met talrijke ills., l.gebruikssporen E 4,- 

7687 Glavimans A. v., Jo Spier. Teekenaar, R'dam, Ad Donker, 1947, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 32pp, met talrijke ills. E 6,- 

5629 GOLDSCHEIDER L., Michelangelo. Gemälde - Skulpturen - architekturen. Vollständige ausgabe, 1971, 6th edition, boards+dj, 4vo, 264pp, with numerous photographs E 18,- 

7710 Graves D.R., Figure painting in oil, 1979, 1st edition, stiched, 4vo, 158pp, with numerous illustrations, l.signs of usage E 8,- 

5426 HAAK B., Rembrandt. Zijn leven, zijn werk, zijn tijd, A'dam, Meulenhoff, 1990, 2e druk, karton+omslag, 4vo, 346pp E 22,- 

9410 Haftmann W., Painting in the twentieth century. An analysis of the artists and their work. Vol.1, 1973, 8th edition, paperback, gr.8vo, 443pp, gebr E 10,- 

6693 Haker M.W.M. e.a.(red.), Op deze plek heeft een gedicht gestaan (vijftien prenten op drie gedichten), 1988, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 72pp, met talrijke ills. E 5,- 

1339 HAMANN R., die Deutsche malerei vom 18. bis zum beginn des 20. jahrhunderts, 1925, 1e druk, cloth, 472pp, slightly soiled,rug slightly faded E 10,- 

1340 HAMMACHER A.M., Barbara Hepworth (beeldhouwster), 1958, 1e druk, ingenaaid, 88pp, ills E 7,- 

4570 HARBISON P., Irish art and architecture from prehistory to the present, 1878, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 272pp, London 1978, Thames and Hudson, with 316 ills. E 25,- 

6398 Hard Af Segerstad U., Scandinavian design, 1961, 1e druk, karton+omslag, 132pp, met talrijke foto's E 20,- 

8036 Hartog Jager H. den, The essential Van Gogh, 2003, 1e druk, karton, 108pp, met talrijke ills., tekst op schutblad E 9,- 

9729 HAVELAAR J. J., Auguste Rodin, A'dam, Ploegsma, 1951, 2e druk, linnen, gr.8vo, ca.130pp E 6,- 

6977 Hazelhoff F./ Reijnen R., In touch with nature, 2000, 1e druk, karton+omslag, folio, 120pp, met talrijke foto's, uitg. 3M Nederland E 25,- 

9334 Heinemans J. e.a.(samenst), Eppo Doeve. Portret van een duivelskunstenaar, A'dam, Elsevier, 1982, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 112pp, met talrijke ills., gebruikssporen, tekst op schutblad E 6,- 

9314 Heinemans J. e.a.(samenst), Eppo Doeve, A'dam, Elsevier, 1982, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 112pp, met talrijke ills., l.gebruikssporen, tekst op schutblad E 7,- 

6694 Herst S. (samenst.), Harrie Peters. Schilderijen en tekeningen 1984-1990, 1991, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 30pp, Breda, De Beyerd, opl. 750 ex. E 8,- 

9333 Heusinger L., Michelangelo. Complete works, 1980, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 96pp, with numerous colored ills. E 5,- 

1346 HIDDES GALEMA / KNIPPING S., Kunst zien en genieten. Een kunstboek voor jonge mensen, 1942, 1e druk, linnen, kl.4vo, 262pp, met talrijke ills., gevl. E 7,- 

9022 Hijmans W. e.a., Rembrandt's Nachtwacht. Het vendel van Frans Banning. Cocq, de geschiedenis van een schilderij, Sijthoff, 1976, 1e druk, karton+l.besch.omslag, kl.4vo, 128pp, met talrijke ills. E 8,- 

9319 Hinz R. (ed), Käthe Kollwitz. Graphics, posters, drawings, 1981, 1st edition, paperback, 4vo, 146pp, with numerous illustrations E 10,- 

9263 Hodin J.P., Edvard Munch, 1987, 1st edition, stiched, 216pp, with numerous illustrations E 5,- 

7669 Hofmann W., Wilhelm Lehmbruck, Allert de Lange, 1957, 1e druk, ingenaaid, ca.80pp, met talrijke foto's E 5,- 

4565 HOOZEE R. e.a., Frits Van den Berghe, 1983, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 216pp, Gent, Museum voor Schone Kunsten, ills. E 10,- 

2214 HOUBRAKEN ARN, De groote schouburgh der Nederlantsche konstschilders en schilderessen, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1943, 1e druk, halflinnen, 790pp, 2 boeken, ills, Bewerkt door P.T.A. Swillens, dl.1: enkele kleine scheurtjes in zijkant rug, plakband op schutbladen, pakket E 35,- 

9066 Houston J. e.a., Een vrouwelijke scheppingsmythe. A feminine myth of creation, Haarlem, Gottmer, 1988, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 103pp, met talrijke ills. E 10,- 

4979 HOYNCK VAN PAPENDRECHT A., Catalogus van het Museum van Oudheden der gemeente Rotterdam, 1904, 1e druk, halflinnen, 356pp, ligt wat los in de band E 23,- 

4475 HUIZINGA J., Leven en werk van Jan Veth, H.D.Tjeenk Willink, 1927, 1e druk, linnen, 246pp, ills., onafgesneden, rug l.besch. E 12,- 

7721 HULSKER J., Dagboek van Van Gogh, A'dam, Meulenhoff, 1990, 2e herz. druk, karton+omslag, kl.4vo, 168pp, met talrijke ills. E 10,- 

2218 Hulst D., Mondriaan logboek, 1994, 2e druk, karton+omslag, kl.4vo, 128pp, met talrijke ills., Bookman International b.v. E 6,- 

3520 JACQUES J., Constellation. Bois gravés de Maurice Brocas, A'dam, Elsevier, ca.1950, 2e druk, karton, gr.form., 88pp, 500 genummerd exemplaar, ills. E 17,- 

7737 Jansen F. e.a., Pentekenen, Amerongen, W.Gaade, 1988, 2e druk, ingenaaid, 4vo, 128pp, met talrijke ills. E 8,- 

4523 JANSEN VAN GALEN J./ SCHREURS H., Het huis van nu, waar de toekomst is. Een kleine historie van het Stedelijk Museum Amsterdam, 1895 - 1995, 1995, 1e druk, ingenaaid, 252pp, V+K Publishing, vele ills., z.g.a.n. E 14,- 

9993 Janssen P. (samenst), Het dagelijks leven. 100 kunstwerken van/voor een honderdjarige, 1986, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, t.g.v. het 100-jarig bestaan van Albert Heijn, o.a. werken van Lucebert E 8,- 

3516 JESSEN J., Museum van beroemde schilderijen. Voor Nederland bewerkt door Cornelis Veth, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1940, 1e druk, linnen, 4vo, 234pp, bandontwerp door André Vlaanderen, met talrijke ingeplakte kleurenreproducties, licht smoezelig E 20,- 

9980 Jong A.M. de, De beeldhouwer Adrianus Remiëns, 1929, 1e druk, linnen, A'dam, J. Emmering, 28pp tekst + platen, waarvan enkele besch. (zijn verkleefd geweest), schaars E 18,- 

5653 Jong E.S. de, Fries museum, 1978, 1e druk, ingenaaid, 8vo, 110pp, met talrijke foto's, pakket E 7,- 

7709 Kappelmayr B. (red.), Geïllustreerd handboek van de kunst, 1995, 1e druk, karton, kl.4vo, 480pp, met talrijke ills., pakket E 9,- 

5652 Knaack E.C., Kinderogen, dwalende kinderogen, ontdekken kunst in Utrecht, 2001, 1e druk, karton, 8vo, 60pp, met opdracht van de auteur, pakket E 5,- 

4671 KOEMAADS J.P., Gooise schilders, A'dam, Strengholt, 1969, 1e druk, linnen, 4vo, 196pp, met talrijke ills. E 22,- 

4518 KRAUSS E., Anna Pavlova. Haar leven en haar kunst, A'dam, Meulenhoff, 1931, 1e druk, linnen, kl.8vo, 240pp, rug verkleurd E 7,- 

2389 KRIMPEN H.v., (inl.) Het model voor de uitgever van Johan H.van Eikeren, 1983, 1e druk, ingenaaid, 48pp, ills,Scaldia model nr.1 E 5,- 

3329 KRUIJSEN J., Het Boek. Gedachten en beelden, ca.1930, 1e druk, linnen, gr.form, 240pp, bandontwerp door J.Kruijsen, Typografisch interessant bandontwerp in bruin en geel op grijs linnen, rug gevl. E 35,- 

6998 Lebeer L., Frans Masereel, 1950, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, serie Monographieen over Belgische kunst, niet in de handel, 15 pp tekst + 30 fotopag., roestvlekkig. E 6,- 

9412 Lemaire M., Miniatuur en verluchten van handschriften, ca.1920, 1e druk, ingenaaid, 89pp, Leuven, Boek- en Kunsthandel A.H. Reekmans, 28 ills., roestvlekkig. E 12,- 

6685 Linders M., Homeoffices and details, 1994, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 44pp, met talrijke foto's E 10,- 

4817 LOCHER J.L., De werelden van M.C.Escher, 1998, 14e druk, ingenaaid, kl.4vo, 282pp, mooi ex. E 10,- 

9316 Lorenz O., Art nouveau, 1987, 1st edition, boards+dj, 4vo, 160pp, with numerous illustrations E 10,- 

6419 Lucie-Smith E., Lives of the great twentieth century artists, 1986, 1st edition, cloth, 4vo, 360pp, with 50 color plates and c.200 b&w ills., text on endpapers, ISBN: 0297788841 E 15,- 

9329 Lucie-Smith E., Toulouse-Lautrec, 1983, th revised edition, boards+dj, 4vo, ca.120pp, with numerous colored and bl/w ills. E 10,- 

2001 Luik W. v., Freud, de sfinx van Wenen. De archeologische collectie van Sigmund Freud, 1993, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 205pp, met talrijke foto's E 15,- 

7760 Macnab I., Figure drawing, 1946, 4th edition, cloth, kl.4vo, 88pp, with numerous illustrations E 5,- 

7770 Mannering D., The paintings of Matisse, 1989, 1st edition, im. leather, 4vo, 128pp, with numerous illustrations E 7,- 

6543 Marius G.H., Rembrandt Harmensz. van Rijn. Uit het leven van een groot kunstenaar. Een boek voor Jong Holland, A'dam, van Kampen, 1905, 1e druk, linnen, 160pp, met ingeplakte ills. E 10,- 

7781 Marquet M., Marquet. Journeys, 1969, 1e druk, linnen, 64pp, Lausanne, Int. Art Book, with numerous tipped-in reproductions, licht gevlekte band E 7,- 

7732 Melissen H. e.a., Willinks kopstukken. Portretten geschilderd door Carel Willink, 1986, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 54pp, met talrijke ills., catalogus Singer Museum E 7,- 

7767 Millard P.F., Life drawing, 1947, 3rd edition, cloth, gr.8vo, 48pp, with numerous illustrations E 6,- 

7134 Mouron H., Cassandre. Plakatmaler Typograph Bühnenbildner, 1985, 1st edition, stiched, gr.4vo, 318pp, with numerous illustrations, crease in front, furthermore a nice copy E 25,- 

9322 Mráz B., Aquarelles et dessins impressionnistes. Manet, Degas, Morisot, Monet, Renor, Sisley, Pissarro, Cézanne, 1987, 1st edition, cloth+dj, 4vo, 207pp, Ars Mundi, with numerous coloured ills., pakket E 15,- 

7771 Murphy R.W., De wereld van Cézanne 1839-1906, 1979, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 192pp, met talrijke ills. E 7,- 

2290 Napel A.ten / Hek Y.van 't, Je leven vergeten, 2001, 1e druk, halflinnen, 4vo, 92pp, met talrijke foto's E 10,- 

8108 Néret G., The arts of the twenties. Painting / Sculpture / Architecture / Design / Theater Design / Graphic Art / Photography / Film, 1986, 1st edition, cloth+dj, gr.4vo, 248pp, with numerous illustrations, New York, Rizzoli, name on endpapers, pakket E 25,- 

6976 Noort C., Kunstkoppen. Bergense kunstenaars gefotografeerd door Cees Noort, Bert Bakker, 2004, 1e druk, karton, gr.4vo, 160pp, met talrijke foto's, gesigneerd ex. E 15,- 

9306 Oelmacher A., Pór Bertalan, 1980, 1st edition, cloth+dj, 4vo, 53pp, with numerous illustrations, in Hungarian, with an english summary E 7,- 

4533 OS H.v., Zien is genoeg, 2003, 1e druk, ingenaaid, 238pp, Amsterdam, Balans, ills., z.g.a.n. E 10,- 

1948 PARKER K.T., the Drawings of Hans Holbein in the collection of Her Majesty the Queen at Windsor Castle, 1945, 2nd edition, cloth, 62 geïll.p. + 85 full-page ills,gr.form E 15,- 

8699 Paus W. de (red.), Dordrechts museum 150 jaar. 1842-1992, 1992, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 204pp, met talrijke foto's E 12,- 

4682 PIOTROVSKI B. A.O., Het goud der Skythen. Schatten uit de Hermitage, Leningrad, 1991, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 264pp, Brussel, Tentoonstellingscatalogus Kon. Musea van Kunst en Geschiedenis, 166 voorwerpen volledig beschreven en in kleur afgebeeld, onderkant licht gevlekte band E 18,- 

5380 PLASSCHAERT A., Muurschilderingen, R'dam, W.L.Brusse, 1926, 1e druk, ingenaaid, 64pp, met talrijke foto's, serie "De toegepaste kunsten in Nederland", mooi ex. E 15,- 

3653 PLASSCHAERT, A., De schilder H.Wiegersma. Inleiding en gegevens, TOR, 1933, 1e druk, linnen, 4to, met kl. en zw.w. ills E 32,- 

9338 Ponter A. & l., Spirits in stone. The new face of African art, 1992, 1st edition, boards+dj, gr.4vo, 204pp, California, Ukama Press, A monograph on Zimbabwe Shona Sculpture, fine copy E 25,- 

8401 Poortenaar J., Etskunst. Techniek en geschiedenis, 1933, 3e druk, halflinnen, 4vo, 216 pp + ca.100 pp met etsen, nr.256 van de 550 genummerd exemplaar, met enkele orginele gesigneerde etsen door Jan Poortenaar, slecht exemplaar E 50,- 

8541 Poortenaar J., Rembrandt teekeningen, ca.1940, 1e druk, linnen, 4vo, ca.140pp, gevl., randen rug licht beschadigd E 7,- 

7748 Poortenaar J. e.a., Een kunstreis in de tropen, Zutphen, Thieme, [1925], 1e druk, linnen, gr.8vo, 204pp, met talrijke ills., licht roestvlekkige pagina's., pakket E 18,- 

9445 Reade B., Aubrey Beardsley, 1967, 1st edition, hcloth+damaged dj, 4vo, 372pp, with numerous illustrations, New York, Bonanza Books, introduction by John Rothenstein, pakket E 45,- 

7700 Redeker H., In mijn ogen. Raoul Hynckes als schilder en schrijver, Holkema & Warendorf, 1964, 1e druk, linnen, 4vo, 64pp, met talrijke ills. E 5,- 

3824 RENDTORFF H., Rembrandt en het leven van Jezus, 2e druk, ingenaaid, Libellen-serie nr. 3/4 E 5,- 

8666 Restany P. a.o., Karel Appel. Street art, ceramics, sculpture, wood reliefs, tapestries, murals, villa el Salvador, 1985, 1st edition, cloth, folio, 256pp, New York, Abbeville Press, with 326 color ills., collectors item E 55,- 

7763 Richter G., Erbauliches, belehrendes, wie auch vergnügliches Kitsch-Lexicon von A bis Z, 1972, 1st edition, im. leather, 240pp, with numerous photographs E 6,- 

6536 Rijksen A.A.J., Gespiegeld in kerkeglas. Hollands leed en vreugd in de glasschilderingen van de St.Janskerk te Gouda, Lochem, de Tijdstroom, 1945, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 338pp, met talrijke ills. E 25,- 

9942 RILKE R.M., Auguste Rodin, ca.1935, 1e druk, linnen+besch.omslag, 220pp, met talrijke ills., licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 8,- 

6522 Rollins T. e.a., Felix Gonzalez-Torres. Essay by Susan Cahan, short story by Jan Avgikos, and interview with the artist by Tim Rollins, 1993, 1st edition, stiched+dj, 4vo, 96pp, with numerous photographs E 15,- 

0852 Rombaut M., Paul Delvaux, 1991, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 128pp, met talrijke kleuren ills. E 11,- 

9785 Ruiter P. de, A.M.Hammacher. Kunst als levensessentie, De Prom, 2000, 1e druk, karton, 608pp, met foto's, pakket E 20,- 

1949 SAN LAZZARO G. di (red.), Homage to Max Ernst, 1976, 1e druk, linnen+omslag, gr.form,ills,136p E 27,- 

5812 Sanders H, Geen zee te hoog, 1994, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, ills. E 8,- 

9327 Schapiro M., Vincent Van Gogh, 1982, e herz. druk, linnen+omslag, 4vo, 132pp, with 49 tipped-in colored ills & 20 bl/w. ills., the Library of great painters E 12,- 

8107 Scheepmaker H.J. (ed.), Adventure in art. An International Group of Art Collections in Industrial Environments, ca.1990, 1st edition, cloth+dj, gr.4vo, 224pp, with numerous illustrations, New York, Harry N.Abrams, pakket E 12,- 

3997 SCHMIDT DEGENER H., Gerard Goudriaan 1919 - 1949. Een Leids student, 1950, 1e druk, linnen, 176pp, ills(f) E 15,- 

1210 Schultz G., Schoonheid in beeld. 25 eeuwen europeese kunst, Utrecht, W.de Haan, 1978, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 240pp, met talrijke foto's E 7,- 

1358 SEUPHOR M., Abstracte schilderkunst. Ontstaan en ontwikkeling, 1949, 1e druk, linnen, 360pp, ills.(f/t),rug verschoten E 20,- 

7755 Shone R., Augustus John, 1979, 1st edition, boards, gr.4vo, ca.60pp, with numerous illustrations, endpapers missing attached to front and endpages E 5,- 

7739 Steiner R., Egon Schiele 1890-1918. De middernachtziel van de kunstenaar, 1991, 1e druk, paperback, gr.4vo, 96pp, met talrijke ills. E 10,- 

9681 Stern H.P., Birds, Beasts, Blossoms, and Bugs. The nature of Japan, 1976, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 196pp, New York, Harry N.Abrams Inc., with 177 ills, incl. 86 in full color E 12,- 

1727 Stone, Het leven van Vincent van Gogh, Utrecht, Bruna, 1989, 1e druk, paperback, 438pp, ills., pakket E 4,- 

8862 Sullivan M., Ontmoetingen van oosterse en westerse kunst van de zestiende eeuw tot heden, Sijthoff, 1975, 1e druk, kunstleer+omslag, gr.8vo, 296pp, met talrijke ills. E 9,- 

9321 Tauber R., Balluf Monographie, 1981, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 4vo, ca.80pp, with numerous illustrations, Wien, Galerie Zentrum, text on endpapers E 15,- 

6065 The Art Group, Contemporary art / Colour photography / Black & white photography / Museum / Childrens, ca.1990, 1st edition, boards, kl.4vo, 200pp, with numerous illustrations E 25,- 

9060 The Staff of the museum, Kröller-Müller museum. Dutch museums(I), 1985, 1e druk, karton, gr.8vo, 160pp, met talrijke foto's E 5,- 

1834 Theunissen W.P., Ikonen, N.V. Servire, 1968, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, gr.8vo, 176pp, ills., text on endpapers E 7,- 

8648 Theunissen W.P., Ikonen, 1973, 1st edition, boards+dj, gr.4vo, met talrijke ingeplakte kleurenplaten, Duitstalig E 8,- 

5427 THOMAS D., Picasso and his art, 1975, 1st edition, boards+sl.damaged dj, 4vo, 128pp, with numerous col.ills., name on endpapers E 15,- 

1905 TIELROOY J OH., Maurice Barrès, Sijthoff, 1918, 1e druk, karton, 148pp, l.gevl E 12,- 

6523 Tims B. (ed.), Food in Vogue. From boulestin to boxer, 1988, 1st edition, boards+dj, 4vo, 192pp, with numerous photographs E 15,- 

9354 Toman R. (samenst), Classicisme en Romantiek. Architectuur, beeldhouwkunst, schilderkunst, tekenkunst 1750-1848, 2000, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 520pp, mooi ex E 15,- 

1365 TRALBAUT M.E., Vincent van Gogh in zijn Antwerpse periode, A'dam, Strengholt, 1948, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 368pp, licht beschadigd omslag,ills(kl./zw.w.) E 15,- 

7727 Tyler P., Cézanne/Gauguin, Haarlem, De Spaarnestad, ca.1975, 1e druk, linnen, kl.4vo, 140pp, met 75 kleurenplaten, 2 op de schutbladen ingeplakte platen E 10,- 

7728 Tyler P., Degas/Lautrec, Haarlem, De Spaarnestad, ca.1975, 1e druk, linnen, kl.4vo, 140pp, met 79 kleurenplaten, 2 op de schutbladen ingeplakte platen E 10,- 

7726 Tyler P., Renoir, Haarlem, De Spaarnestad, ca.1975, 1e druk, linnen, kl.4vo, 140pp, met 76 kleurenplaten, 2 op de schutbladen ingeplakte platen E 10,- 

9330 Uhr H., Masterpieces of german expressionism at the Detroit Institute of Arts, 1982, 1st edition, stiched, 4vo, 224pp, with numerous colored ills. E 10,- 

9323 Uitert E. v. e.a., Vincent van Gogh. paintings 1853-1890 / Vincent van Gogh. drawings 1853-1890, 1990, 1st edition, stiched, 4vo, 628pp, Milaan, Arnoldo Mondadori Arte, with numerous coloured ills., 2 volumes E 35,- 

4566 UITERT EVERT V., Van Gogh in Brabant. Schilderijen en tekeningen uit Etten en Nuenen, 1987, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 260pp, Zwolle, Waanders E 15,- 

9711 Vanzype G., Opsomer, 1953, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, met talrijke ills., Antwerpen, De Nederlansche Boekhandel, nr.222 van de 500 genummerde ex, omslag roestvlekkig E 35,- 

7880 Veldhuizen W. v., Tien jaar bij Drs. Loek Brons. 1991 - 2001, 2002, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 32 pp tekst en 50 pagina-grote kleurenafbeeldingen van kunstwerken uit de collectie Brons E 20,- 

1367 VERMEYLEN A., Van de catacomben tot Greco·Eur. plastiek & schilderk. in o.a. renaiss, A'dam, Wereldbibliotheek, 1949, 3e druk, linnen, 4vo, 504pp, 500 ills.,p.81 - p.96: 8 blanco pag. E 5,- 

6535 VETH C., Gezelligheid en ongezelligheid in de Nederlandsche en Vlaamsche schilderkunst, ca.1930, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 64pp, naam op schutblad E 5,- 

7764 VETH C., De Nederlandse schilderkunst in vogelvlucht, R'dam, Ad Donker, 1969, 3e druk, linnen, 318pp, met talrijke ills. E 7,- 

6530 VRIES JR. R.W.P. de, Nederlandsche grafische kunstenaars uit het einde der negentiende en het begin van de twintigste eeuw, 1943, 1e druk, linnen, kl.4vo, 144pp, met ruim 100 ills., schutblad ontbreekt E 9,- 

8214 VRIES JR. R.W.P. de, Nederlandsche grafische kunstenaars uit het einde der negentiende en het begin van de twintigste eeuw, Den Haag, Oceanus, 1943, 2e druk, linnen, kl.4vo, 144pp, met ruim 100 ills., vlek op achterplat E 10,- 

1370 VRIES JR. R.W.P.de, Lambertus Zijl, 1946, 2e druk, linnen, 60 ills,1 der 850 genr.ex E 30,- 

1891 VRIES JR. R.W.P.de, Lambertus Zijl, F.C.Kroonder, 1946, 1e druk, linnen, 111pp, gr.form,opl.850 genummerd exemplaar,ills(f) E 30,- 

2510 VRIES TH. de, Rembrandt, Deventer, Loghum Slaterus, 1931, 1e druk, linnen, licht roestvlekkige pagina's.,bovenkant rug licht beschadigd E 10,- 

0382 VRIES TH. de, Rembrandt, Deventer, Loghum Slaterus, 1949, 7e druk, linnen+besch.omslag, 330pp, licht roestvlekkige pagina's. E 4,- 

6552 Waal H. v.d., Jan van Goyen, ca.1960, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 60pp, Palet serie E 4,- 

8153 Waetzoldt W., Dürer und seine zeit, 1936, 2nd edition, cloth, kl.4vo, 592pp, with numerous illustrations, pakket E 12,- 

8860 Wal G. v.d. e.a.(red), Waar ligt de grens? Kunstenaars uit Buren, Geldermalsen, Lingewaal, Neerijnen & Tiel, 1995, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 148pp, met talrijke reproducties E 10,- 

5660 Wallace R., De wereld van Rembrandt 1606-1669, 1991, 7e herz. druk, karton, 4vo, 188pp, met talrijke ills. E 10,- 

6520 Walther I.F., Pablo Picasso 1881-1973. Het genie van de eeuw, 1989, 1e druk, paperback, 4vo, 96pp, met talrijke ills. E 10,- 

7702 Warnod J., Suzanne Valadon, 1981, 1st edition, boards, kl.4vo, 96pp, With 49 ills. in color and 20 in bl./w, back sl.stained, parts of dustwr. and 2 extra reprod. tipped in on endpages E 7,- 

0600 Weert J. v., Monatsbilder (12 farbige kunstkarten), 1st edition, boards, kl.8vo, Baden-Baden, Verlag Woldemar Klein, serie "Das farbige meisterwerk" E 5,- 

4808 WELSH R. e.a., Mondriaan aan de Amstel 1892 - 1912, 1994, 2e druk, ingenaaid, 4vo, 160pp, Amsterdam, Gemeentearchief , 63 kleurenafb., z.g.a.n. E 18,- 

1909 WENTINCK Ch., de Nederlandse schilderkunst sinds Van Gogh, Utrecht, Spectrum, 1959, 1e druk, linnen, ca.250pp, met vele reproducties, naam op schutblad E 14,- 

9262 Whitford F., Bauhaus, 1986, 2nd edition, stiched, 216pp, with numerous photographs E 7,- 

3044 WIJNBEEK D., De Nachtwacht. De historie van een meesterwerk, A'dam, Holdert & Co, 1944, 1e druk, halflinnen, gr.form., 210pp, ills(f),één der 50 genummerde exemplaren, die niet in de handel zijn geweest! E 50,- 

2776 WIJNBEEK D., De Nachtwacht. De historie van een meesterwerk, A'dam, Holdert & Co, 1946, 1e druk, linnen, 352pp, ills(f),roestvlekkig. E 6,- 

6525 Wingen E. (samenst.), De A van Cobra in woord en beeld, 1999, 1e druk, linnen, gr.4vo, 192pp, Met talrijke illustraties in kleur en zw.w. en met vouwbladen, t.g.v. het 50-jarig bestaan van Cobra E 25,- 

9684 Wisselink L., Leo Wisselink. Een schilder in Den Haag / A painter in The Hague. Haagse Aquarellen 1985-1989 / Water-colours of The Hague 1985-1989, 1990, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 144pp, Den Haag, Bo-Art producties, text in Dutch and English E 20,- 

4448 WOUTERS - BERTRAND O. et al, Rik Wouters. Bronnen en werken / Des orignes a l'oeuvre, 2002, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 256pp, Catalogus bij de tentoonstelling Paleis voor Schone Kunsten, Brussel, talrijke reproducties, z.g.a.n., tekst in nederlands en frans E 28,- 

9710 Yamane Y., Momoyama Genre painting, 1973, 1st edition, boards+dj, 182pp, with numerous illustrations, the Heibonsha Survey of Japanese Art, Volume 17 E 15,- 


HOOFDPAGINA