9411 15e Biennale Internationale de Lausanne. Art textile Contemporain, 1992, 1st edition, paperback, , 176pp, with numerous photographs, Text in English and French E 6,- 
6919 Aangaande het wouterschap. Woutertje Pieterse Prijs 1988-2002, 2002, 1e druk, linnen, gr.8vo, 80pp, ills. E 6,- 
2699 De avonturen van Bruintje Beer, 1e druk, geniet, DIVERSE SERIES. PRIJZEN OP AANVRAAG E 0,- 
9600 Boek en jeugd '83/'84 / Boek en jeugd '84/'85 / Boek en jeugd '85/'86. Jeugdlektuurgids voor gezin en school, 1984, 1e druk, paperback, 235pp, 3 boeken, ills. E 10,- 
2297 Kinderpret, ca.1950, 1e druk, geniet, gr.8vo, 6pp, tekeningen met gedichtjes E 5,- 
9861 Kriebeltje de boskabouter, ca.1943, 1e druk, geniet, , 8pp, geillustreerd door Clia, mogelijk clandestiene uitgave, met referenties naar de Duitsers ("Dolfje Mot"), vouw in voorplat en achterplat, zeldzaam E 35,- 
7187 Kwik en Kwak, ca.1950, 1e druk, halflinnen, , 24pp, geillustreerd door Johan van Hunnik, AVROS uitgeverij, los in de band E 6,- 
9848 Mijn eerste krabbels naar tekenvoorbeelden van Daan Hoeksema, ca.1950, 1e druk, geniet, , Naarden, gebruikssporenKoster, 7 tekeningen reeds gedaan met (kleur)potlood E 10,- 
8808 Sinterklaas is jarig!, ca.1980, 1e druk, geniet, kl.4vo, 32pp, sinterklaasversjes, ills., l.gebruikssporen E 4,- 
6824 Sjors vertelt. Rein-Bram. Saskia en de giraf, 1967, 1e druk, geniet, 4vo, 16pp, met kl.ills. E 7,- 
9849 Snoet en snuit, ca.1970, 1e druk, geniet, 16pp, l.gebruikssporen, naam op binnenkant kaft geschreven E 4,- 
7453 Tim Tuimel en het spook van Muizendam / Tim Tuimel knapt het op!, ca.1950, 1e druk, geniet, , ca.45pp, Haarlem, Mebovig, complete serie in 2 boekjes E 12,- 
2298 Uit het dierenrijk, ca.1945, 1e druk, geniet, gr.8vo, 9pp, ills., l.gebruikssporen E 7,- 
9591 Het wonderlijke avontuur, ca.1960, 1e druk, geniet, gr.8vo, 8pp, ills., K1528 E 5,- 
3799 AAFJES B., Pet en Petra en het geheim van de bouwkunst, A'dam, Ploegsma, 1967, 1e druk, karton+besch.omslag, 160pp, ills E 5,- 
9722 Aardenburg A. v., Bas Banning en de geheime raket, (1960), 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 160pp E 7,- 
0110 Abcoude Chr. v., Pietje Bell / De vlegeljaren / Pietje Bell is weer aan de gang / Pietje Bel's goocheltoeren / Pietje Bell in Amerika / De zonen van Pietje Bell, Kluitman, 1975, 1e druk, karton, bewerkt door W.N.Vandersluys, ills., 6 boeken E 12,- 
3026 ABCOUDE CHR.v., Tim en Tom, Kluitman, ca.1915, 5e druk, linnen, 224pp, geillustreerd door L.Raemaekers, boekblok ligt los in de band. Verder goed exemplaar E 7,- 
1794 ABCOUDE CHR.v., de Voetbalclub, Kluitman, ca.1915, 5e druk, linnen, geillustreerd door Geerling O., "In de vac.",gevl.,naam op schutblad E 7,- 
8764 Abkoude Chr. v., Jaap Snoek van Volendam, Kluitman, ca.1925, 4e druk, linnen+besch.omslag, 203pp, geillustreerd door Jan Rinke, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 17,- 
8377 Abkoude Chr. v., Pietje Bell of De lotgevallen van een ondeugende jongen, Kluitman, 1919, 4e druk, halflinnen, kl.8vo, 176pp, geillustreerd door Jan Rinke, hoeken band beschadigd, scheurtje in schutblad E 8,- 
5863 Abkoude Chr. v., Pietje Bell in Amerika, Kluitman, ca.1930, 2e druk, linnen, 286pp, ills., band op diverse plaatsen besch. E 15,- 
8358 Abkoude Chr. v. Chr. v., Dickie Pool, Kluitman, ca.1920, 1e druk, linnen, 238pp, geillustreerd door Jan Rinke, aanhechting schutbladen los E 25,- 
6603 Abkoude Chr. v. Chr. v., De voetbalclub, Kluitman, ca.1935, 5e druk, linnen, 160pp, ills., gebruikssporen E 5,- 
8793 Abkoude Chr. v. Chr. v., De voetbalclub, Kluitman, ca.1925, 1e druk, linnen, 160pp, ills., voorplat besch. E 7,- 
9707 ABN Bank (red), "Stripdossier", 1978, 1e druk, karton, kl.4vo, 320pp, met talrijke ills. E 18,- 
9864 Allert I.B., De prinses Doornroosje, 1947, 1e druk, geniet, gr.8vo, 39pp, geillustreerd door Björn Landström, Alga, gevl. E 5,- 
9863 Allert I.B., Het sprookje van Assepoester, 1947, 1e druk, geniet, gr.8vo, 39pp, geillustreerd door N.E.Hansson, Alga E 5,- 
9575 ANDREUS H., Meester Pompelmoes en het tijgervel, 1969, 1e druk, karton, 64pp, ills., onderk.rug licht beschadigd E 5,- 
9529 ANDREUS H., Vier maal J en Janus, 1976, 1e druk, karton, 56pp, ills. E 4,- 
6325 ANDREUS H. H., Stel je voor, (1957), 1e druk, karton, 112pp, ills. E 6,- 
2650 ANDRIESSEN P.J., De Deserteur of De Fransche overheersching en Nederlands herstelling 1810-1813, Sijthoff, ca.1910, 8e druk, linnen, 160pp, ills,l.gebruikssporen E 5,- 
1792 ANDRIESSEN P.J., de Dochter van den fabrikant, Holkema & Warendorf, ca.1920, 4e druk, linnen, 216pp, geillustreerd door Steelink W., serie "Ned.Jeugd", vlek op voorplat E 6,- 
3288 ANDRIESSEN P.J., Door het kreupelbosch tot den troon. De jeugd van prinses Elizabeth, Sijthoff, ca.1915, 2e druk, linnen, 164pp, ills E 6,- 
2560 ANDRIESSEN P.J., Marie en Pauline, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1918, 2e druk, linnen, ills. E 6,- 
8795 ANDRIESSEN P.J., Marie en Pauline, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1918, 7e druk, linnen, 218pp, ills., naam op schutblad E 6,- 
3109 ANDRIESSEN S., In de vacantie, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1910, 4e druk, linnen, ills.C.Koppenol,licht roestvlekkige pagina's,licht smoezelig E 5,- 
1813 ANDRIESSEN S., Op Dennenoord, Holkema & Warendorf, ca.1907, 2e druk, linnen, 184pp, geillustreerd door Steelink W., roestvlekkig, naam op schutblad, scheur pag.177/78 E 5,- 
1791 ANDRIESSEN S., 's Zomers buiten, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1910, 4e druk, linnen, geillustreerd door Koppenol C., licht roestvlekkige pagina's,naam op titelblad E 5,- 
8784 ANDRIESSEN S., de Savoyaard en zijn aapje, A'dam, H.J.W.Becht, ca 1915, 4e druk, linnen, ca.80pp, geillustreerd door Koppenol C., roestvlekkig. E 4,- 
4890 ARNHEM P.v., Met Ab en Eef langs veld en dreef, 1958, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 56pp, Zoetermeer , Fa Gebrs van der Spek, plaatjesalbum, mooi ex. E 12,- 
4957 ARRENBERG R., Korte verhalen en levensbijzonderheden van vermaarde personen uit geloofwaadige schrijvers bijeenverzameld, 1842, 1e druk, karton, kl.8vo, 108pp, met 4 litho's, rug besch. E 25,- 
9860 Backer H., De lotgevallen van Ploetje en Mopie, (1972), 1e druk, paperback, gr.8vo, 75pp, De Haagsche Courant, 6 plaatjes met potlood ingekleurd E 5,- 
3335 BAKKER-TENTHOFF W.J., Hand in hand, Kluitman, ca.1930, 1e druk, linnen, 164pp, ills., serie "De 4 jaargetijden", rug licht beschadigd E 6,- 
2634 BALEN J.H. v., Berentand, Kluitman, 1919, 1e druk, halflinnen, 176pp, ills,hoeken band beschadigd,roestvlekkig.,rug verschoten. E 5,- 
5971 BALEN J.H. v., In Columbia, Kluitman, 1920, 2e druk, linnen, 192pp, ills., band verkleurd E 8,- 
1955 BALEN J.H. v., de Roode paradijsvogel, Kluitman, 1919, 2e druk, linnen, 208pp, ills.,gevl., bovenk.rug licht beschadigd E 12,- 
1375 BALJE J.P., de Vlegeljaren v.e. H.B.S.-er, 1e druk, linnen, ills E 5,- 
8789 Baren J. v., Floor en zijn vrienden, 1929, 1e druk, linnen, 202pp, geillustreerd door J.Lutz, Baarn, F.H.Bakker E 10,- 
1376 BAUER C., Zangvogeltje, Den Haag, van Goor, ca.1935, 1e druk, linnen, 208pp, ills, naam op schutblad E 6,- 
1745 BAUER C.M.A., Twee zwervelingen in Amerika, Den Haag, van Goor, 1e druk, linnen, 176pp, etiketresten op rug,naam op schutblad,roestvlekkig. E 4,- 
1452 BECK CH., een Avontuurlijke tocht met een woonwagen, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1930, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, geillustreerd door Pieck H., serie"Voor rakkers .." E 7,- 
5387 BECKMAN TH., Wij zijn wegwerpkinderen, 1981, 5e druk, karton, GESIGNEERD, bovenkant achterplat aangevreten, randen gevl. E 5,- 
6712 BEEN Joh.H., Het kapersjong, ca.1910, 5e druk, linnen, 320pp, ills. Isings, scheur in aanhechting schutbladen geplakt, achterplat gevlekt, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's., pakket E 20,- 
5028 BEEN JOH.H., Paddeltje, de scheepsjongen van Michiel de Ruijter, Kluitman, ca.1920, 4e druk, linnen, gr.8vo, 290pp, geillustreerd door J.H.Isings jr., roestvlekkig., onderkant rug licht beschadigd E 12,- 
4434 BEEN JOH.H., Een reiskameraad uit de 17de eeuw, Kluitman, ca.1918, 1e druk, halflinnen, 8vo, 218pp, geillustreerd door Wiegman J., naam op schutblad,roestvlekkig.,licht gevlekte band E 14,- 
2085 BEEN Joh.H., Spekkie, de Pijper der Zeeleepers, Kluitman, ca.1920, 4e druk, linnen, 192pp, geillustreerd door J.G.Kesler, naam op schutblad E 8,- 
8284 BEEN Joh.H., De zwerftochten van Kakkerlak, Kluitman, 1920, 1e druk, linnen, 336pp, geillustreerd door Louis Raemaekers, gaatjes van een nietje door voorplat en eerste 7 pagina's, scheuren in achterste 2 pagina's gerep., pakket E 17,- 
2877 BEIJL K. de, Anton Romijn. De avonturen van een hollandsche jongen in Indië, Laren, A.G.Schoonderbeek, (1932), 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 152pp, ills. E 6,- 
2258 BEIJL K. de, Onder de tropenzon of Henk Halbers in Indië, Den Haag, van Goor, 1928, 1e druk, linnen, 152pp, ills E 7,- 
9662 Beke C., Pim Pandoer vangt een grijze kat, 2e druk, halflinnen+besch.omslag E 4,- 
1802 Benedicta, een Vlieger. Vier vertellingen, H.C.A. Campagne & Zn, 1900, 1e druk, linnen, 146pp, ills E 5,- 
1619 BERKEN T. v., het Album van Dora Jemelle, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1920, 3e druk, karton, geillustreerd door Sluyters J. E 4,- 
5797 BERKEN T. v., De Berewoudjes, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1930, 3e herz. druk, linnen, 384pp, ills., met portret van de schrijfster, pakket E 5,- 
5798 BERKEN T. v., De Berewoudjes, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1925, 2e druk, linnen, 352pp, ills., met portret van de schrijfster, pakket E 6,- 
3098 BERKEN T. v., Kruidje-roer-me-niet, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1902, 2e druk, linnen, 132pp, geillustreerd door C.Koppenol, enigszins los in de band E 5,- 
1378 BERKEN T. v., Meidorens, 3e druk, linnen, geillustreerd door SLUYTERS J., roestvlekkig. ,randen rug licht beschadigd E 6,- 
3341 BERKEN T. v., Zonnige jeugd. Vertellingen voor het jonge volkje, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1930, 3e druk, linnen, geillustreerd door Jan Sluijters, licht smoezelig E 6,- 
3493 BERKHOUT J., Uit Jan Springer's jongensjaren, Daamen, 1915, 1e druk, linnen, 244pp, ills.,roestvlekkig., pakket E 10,- 
4273 BETLEM Jr. JR. G., Verkenners vinden het spoor! Een padvindersverhaal, Kluitman, ca.1935, 1e druk, linnen, 162pp, ills., gebruikssporen E 6,- 
1608 BINSBERGEN E.J.v., Peter Brons, HUI, ca.1930, 1e druk, linnen, 162pp, geillustreerd door Veenendaal J., bovenk.rug licht beschadigd E 6,- 
6596 Bloemink F.H.N., Kees en Moor, Den Haag, van Goor, ca.1920, 1e druk, linnen, 80pp, met talrijke 2-kleuren ills., ligt enigszins los, belettering rug versleten E 6,- 
0065 BLYTON E., "De vijf" op de smokkelaarsrots, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1970, 4e druk, karton+l.besch.omslag, 158pp, naam op schutblad E 5,- 
7642 BLYTON E., "De vijf" in de knel, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1965, 2e druk, karton+l.besch.omslag, 160pp E 5,- 
7643 BLYTON E., "De vijf" en de schat op het fluistereiland, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1970, 2e druk, karton+l.besch.omslag, 160pp E 5,- 
4941 BLYTON E., "De vijf" en de verdwenen geleerden, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1960, 1e druk, karton+omslag, 162pp, mooi ex. E 8,- 
6727 BLYTON E., "De vijf" en de verdwenen geleerden, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1960, 2e druk, karton+l.besch.omslag, 162pp E 5,- 
8360 BLYTON E., "De vijf" op trektocht, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1970, 1e druk, karton+besch.omslag, 157pp, hoek uit schutblad, naam op schutblad E 5,- 
8535 Blyton E., De grote 7 en het hondenmysterie, Hoorn, West-Friesland, ca.1960, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 118pp E 5,- 
3671 BOER - VAN STRIEN, J.de, De klas van meester Valentijn, ca.1950, 1e druk, halflinnen, 60pp, Rotterdam, Kon. Lak-, Vernis- en Verffabriek Molyn & Co, kl./zw.w. ills. E 8,- 
4814 BOOST W., Het avontuur van Kala en Kobolt, (1950), 1e druk, halflinnen, 8vo, 30pp, ills. E 7,- 
8282 Bouwmeester J.C., Een lastige kwaal en Juno, Sijthoff, ca.1898, 1e druk, linnen, 76pp, serie "De kindervriend", ills., boekblok tegen rug geplakt, verder goed ex., naam op schutblad E 7,- 
6762 Brinkgreve D., Als pleegdochters bij tante Nel, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, 132pp, rug verkleurd E 5,- 
6802 Brinkgreve D., Stien en haar buurtjes, Den Haag, van Goor, ca.1928, 1e druk, linnen, 160pp, ills., hoeken band l.beschadigd E 6,- 
1823 BRINKGREVE H., Riekje Roodmuts, Kluitman, ca.1935, 1e druk, linnen, geillustreerd door Borrebach H., "Ons Genoegen" E 6,- 
8780 BRINKGREVE H., De westerveldjes, Utrecht, W.de Haan, ca.1925, 1e druk, linnen, gr.8vo, 172pp, geillustreerd door Rie Cramer, Serie "Na schooltijd", licht roestvlekkige pagina's., licht gevlekte band E 10,- 
2649 BRINKGREVE WICHERINK T., De Van Dalentjes, Kluitman, ca.1925, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 192pp, Ills,Onderk.achterpl.besch. E 6,- 
8791 BRINKGREVE-ENTROP J.H., De club in de kampeertrein, Kluitman, ca.1935, 1e druk, karton, 192pp, enkele pag. vochtig geweest, pakket E 5,- 
6114 BRINKGREVE-ENTROP J.H., Meisjes die vliegen, Kluitman, ca.1935, 2e druk, linnen, 192pp, geillustreerd door Miep de Feijter, 'In de vacantie' E 8,- 
6198 BRINKGREVE-ENTROP J.H. J.H., Op de kunstijsbaan, Kluitman, ca.1935, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 160pp, geillustreerd door Miep de Feijter, 'De 4 jaargetijden' E 9,- 
4892 BROECKE - DE MAN E.J.v.d. (samenst.), Kinderversjes en volksliederen uit Zeeland, 1979, 1e druk, karton, gr.8vo, 120pp, Middelburg, Zeeuwsche Vereeniging voor Dialectonderzoek E 8,- 
6729 Bronsveld C., Wat Mies schreef, Nijkerk, Callenbach, ca.1910, 1e druk, linnen, gr.8vo, 160pp, geillustreerd door Tj.Bottema, naam op schutblad E 12,- 
1822 BROUWER W., Vriendschap, Kluitman, 1918, 3e druk, halflinnen, "Ons Genoegen",hoeken band l.beschadigd,ills E 5,- 
5741 BRUGGEN C. v., De klas van twaalf, Baarn, Hollandia N.V., ca.1940, 2e druk, linnen E 7,- 
1461 BRUIJN A., de Doppertjes doppen zelf hun boontjes, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 176pp, ills., pakket E 7,- 
5340 BRUIJN C., Greetje en Groetje, Den Haag, van Goor, ca.1940, 1e druk, karton, 192pp, geillustreerd door Jan Lutz, l.gebruikssporen E 8,- 
0748 BRUIJN C., Keteltje in het veerhuis, Den Haag, van Goor, ca.1940, 4e druk, linnen, 184pp, geillustreerd door J.H.Isings, licht roestvlekkige pagina's., z.g.a.n. E 8,- 
9470 Bruijn C. (bew), Wonderverhalen uit 1001 nacht, 1956, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 112pp, ills. E 5,- 
3308 CAMPEN F. v., De meisjes Mees, Den Haag, van Goor, ca.1925, 1e druk, linnen, 184pp, serie "Na schooltijd" serie "Nederlandse Kunst" E 6,- 
2557 COHEN DE VRIES P.J., Jan-Jop, Utrecht, W.de Haan, ca.1925, 1e druk, linnen, ill. CRAMER R., licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
1383 COHEN R., Ted van Bergen, Baarn, Hollandia N.V., ca.1930, 1e druk, linnen, 195pp, ills,smoezelig,licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
9723 Cramer R., Katrientje, Den Haag, van Goor, ca.1950, 1e druk, linnen, 52pp, met zw/w en (3) kleuren ills. van Rie Cramer, boekblok half los, roestvlekkig., onderk.rug licht beschadigd E 8,- 
8847 CRAMER R., Lent / Herfst / Winter, ca 1930, 3e druk, halflinnen, geillustreerd door CRAMER R., hoeken band l.beschadigd, gebruikssporen E 20,- 
2281 Dahl r., Boy, Baarn, Fontein, 1985, 2e druk, karton, 160pp, ISBN: 9026101996, met foto's E 5,- 
9704 Dahl R., Daantje de wereldkampioen, Baarn, Fontein, 1976, 2e druk, karton, 158pp, ills., naam op schutblad E 5,- 
9530 Dahl R., Sjakie en de grote glazen lift, Baarn, Fontein, 1974, 1e druk, karton, 148pp, ills., tekst op schutblad E 6,- 
2273 Dahl r., Het wonderlijk verhaal van Hendrik Meier en zes andere verhalen, Baarn, Fontein, 1978, 1e druk, karton, 203pp E 4,- 
3489 DAM K.v., Mijn jongensjaren, Kluitman, ca.1925, 3e druk, halflinnen, 192pp, ills., hoeken band l.beschadigd E 6,- 
5758 Defoer H.L.M. e.a., The golden age of Dutch manuscript painting, 1989, 1st edition, stiched, kl.4vo, 320pp, Stuttgart, Belser Verlag, with beautiful illustrations of which many in colour E 20,- 
5062 DEHMEL P., Das grüne haus. Märchen, gedichten und ein neujahrspiel, ca.1920, 1st edition, boards, kl.8vo, 94pp, nr. 10 von 300 numerierte handcolorierte ex., back damaged E 50,- 
9594 Deret J.C., Thierry la Fronde. Thierry de slingeraar en het geheim van de hertog, 1973, 2e druk, geniet, 4vo, met talrijke foto's E 4,- 
1384 DIETZ/LEOPOLD e.a., Twee bengels. Vertellingen voor Jongens en Meisjes, A'dam, L.J.Veen, ca 1920, 1e druk, karton, 64pp, geillustreerd door WIEGMAN J., bovenk.rug licht beschadigd E 6,- 
6464 DISNEY W., Pinocchio, 1956, 1e druk, halflinnen, 4vo, 28pp, Amsterdam, Uitg. weekblad "Margriet", plaatjesalbum, hoeken band l.beschadigd, naam op schutblad E 8,- 
5429 DISNEY W., Walt Disney's Pinocchio, 1956, 1e druk, halflinnen, 4vo, 26pp, Amsterdam, Uitg. weekblad "Margriet" en "Donald Duck", een gouden "Margriet" boek, met talrijke kleuren ills., gebruikssporen E 12,- 
2223 DISNEY W., Walt Disney's Pinocchio, 1956, 1e druk, halflinnen, 4vo, 28pp, Amsterdam, Uitg. weekblad "Margriet", plaatjesalbum, hoeken band l.beschadigd, scheurtje in 1e pagina E 7,- 
9717 Disney W., Walt Disney's Pinocchio, 1956, 1e druk, karton, gr.4vo, 28pp, een gouden "Margriet" boek, met talrijke kleuren ills. E 18,- 
1805 DONKER-VAN HENGEL H., een Huis vol neven, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, geillustreerd door Borrebach H., z.g.a.n.,"de Nieuwe serie" E 7,- 
1385 DOORMAN C., Dicky, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1935, 1e druk, linnen, sm. E 5,- 
9577 Dopheide-Witte E., Klein kleutertje. De vriend der dieren, van Dishoeck, 1927, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, ca.80pp, met fraaie kleurentekeningen in kunstdruk door Hedwig Thoma, los in de band E 25,- 
1386 DUIN M. v.d., Tierck Hiddes de Friesche zeeheld, Kampen, J.H.Kok N.V., 1932, 1e druk, linnen, 270pp, ills,licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
3226 DULIEU J., Paulus en de eikelmannetjes, A'dam, Ploegsma, 1965, 1e druk, linnen+omslag, 240pp E 125,- 
0132 DULIEU J. / VALKENIER L., Paulus de boskabouter. Een actiegroep in het bos, de valkuil, Joris wordt onthongerd!, 1975, 1e druk, paperback, kl.4vo, 48pp, stripboek, l.gebruikssporen E 7,- 
9702 Dupuis P., Moskou / Invasie / Banzaï! / Vliegende forten / Blitzkrieg / Afrikakorps / De slag om Engeland, Utrecht, Spectrum, 1980, 1e druk, paperback, kl.4vo, 7 van de 8 delen van de serie "Tweede wereldoorlog in strip" E 35,- 
5013 EDER R., Het vrolijke muizenboek, ca.1965, 1e druk, karton, kl.4vo, ills. E 4,- 
6867 EIJGENHUIJSEN T., De "Zonneschijn", Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, 128pp, geillustreerd door Nans van Leeuwen, "de Nieuwe serie", gevl. E 7,- 
1806 EIJGENHUIJSEN T., de Schoolclub, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, geillustreerd door Borrebach H., "de Nieuwe serie" E 6,- 
1836 ELZER P., Willem van den molenaar, Kluitman, ca.1930, 6e druk, linnen, "Ons Genoegen",ills,tekst op schutblad,achterpl.licht gevlekte band E 5,- 
8787 Engelberts Gerrits G., Het leven van Michiel de Ruyter, ca.1930, 1e druk, ingenaaid, 160pp, ills., l.gebruikssporen E 7,- 
1617 EXEL PH., Jan Persijn, Den Haag, van Goor, ca.1930, 3e druk, linnen, serie "Na de school", randen rug licht beschadigd, ills. E 5,- 
1969 EXEL PH., Naar het land van den vliegenden vuurgod, Den Haag, van Goor, ca.1930, 3e druk, linnen, 240pp, geillustreerd door Verhagen O., pakket E 8,- 
1379 EXEL PH., Rutger Moris, de trommelslager van de Manhattans, Den Haag, van Goor, ca.1930, 2e druk, linnen, 160pp, geillustreerd door Verhagen O., sm., naam op schutblad E 7,- 
1971 FABRICIUS J., Eiko van de Reigerhof, Den Haag, Leopold, ca.1950, 3e druk, linnen+besch.omslag, geillustreerd door Fabricius Joh. E 6,- 
8368 Fèbre S.D. le, Ascon de Fries. Geschiedkundig verhaal, Zutphen, Thieme, 1926, 1e druk, linnen, 256pp, geillustreerd door Pol Dom, pakket E 10,- 
9855 Fokker A., Grootvader's kerstboomen, 1933, 1e druk, geniet, , 14pp, Met ''zwartjes'' van Ans Muller-Idzerda E 7,- 
2270 FRANKE S., de Korstste weg, A'dam, Arbeiderspers, 1942, 1e druk, halflinnen, 216pp, ills E 5,- 
2378 Fransen F., Puk en Muk, ca.1960, 18e druk, karton, gr.8vo, 64pp, kl.ills. E 5,- 
4368 GARVELINK H.J., HOVEN TH. e.a., Frissche kruiden. Vertellingen voor jongens en meisjes, ca.1910, 1e druk, linnen, 144pp, met kleurensteendrukken en zw.w. ills, los in de band E 8,- 
8748 GASS-VAN DER HOOP A., Gerrie en Juul en 't Buitenkind, Kluitman, ca.1930, 1e druk, linnen, 160pp, ills., mooi ex. E 7,- 
1827 GASS-VAN DER HOOP A., Mops, Miep en Mum, Kluitman, ca.1935, 1e druk, linnen, ills,"Ons Genoegen",plakb. op schutbl.,hoeken band l.beschadigd E 5,- 
2789 GEEST K.van der, Pieter Pieterszoon lichtmatroos op een kaperschip, Den Haag, Leopold, 1940, 1e druk, linnen, ills. E 7,- 
1611 GEISLER-PLAT M., De Nieuwe huisgenote, ca.1920, 1e druk, linnen, ills E 5,- 
1786 GERDES E., Uit de duinen. Een verhaal uit den Spaanschen tijd, Sijthoff, ca.1920, 5e druk, linnen, ills E 5,- 
2272 GRAS H., Sterker dan het kwaad, ca.1925, 5e druk, linnen, 202pp, ills,rug roestvlekkig. E 6,- 
9565 GREUP-ROLDANUS S., De manke grapjas, Den Haag, van Goor, ca.1935, 2e druk, linnen, 224pp, ills., pakket E 5,- 
3424 GREUP-ROLDANUS S., De manke grapjas, Den Haag, van Goor, (1928), 1e druk, linnen, 224pp, ills., pakket E 7,- 
9471 GREUP-ROLDANUS S., De orchidee van 5a, Den Haag, van Goor, ca.1935, 4e druk, linnen, 320pp, ills. Midderigh-Bokhorst, licht roestvlekkige pagina's., pakket E 6,- 
2368 Grimm, Paul en Betsy. Eene vertelling, naar het Hoogduitsch, van Grimm, ca.1900, 1e druk, geniet, 13pp, A'dam, G.Theod.Bom, met 6 plaatjes in kleur, ligt los en scheurtjes in achterblad E 5,- 
3965 GROENEWEG J.J., De geheimzinnige schaduw, Den Haag, van Goor, ca.1925, 1e druk, linnen, 296pp, geillustreerd door Anton Pieck E 15,- 
3488 GROENEWEG J.J., De gelukkige eilanden, Den Haag, van Goor, ca.1935, 1e druk, linnen, 176pp, 'G.B' serie, ills., sm. E 6,- 
5207 GROENEWEG J.J., De wraak van den toeareg, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, 256pp, geillustreerd door Anton Pieck, licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
8486 GROENEWEG J.J., De wraak van de toeareg, Den Haag, van Goor, 1956, 2e druk, linnen+besch.omslag, 172pp, geillustreerd door Anton Pieck, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
5152 GROOTHEDDE I., Verkenners, goed pad!, Kluitman, ca.1950, 2e druk, halflinnen, 160pp, l.gebruikssporen E 4,- 
6809 GRUIJS-KRUSEMAN S., Met z'n zevenen uit logeeren. Een boekje voor kinderen van 8 jaar en ouder, Den Haag, van Goor, ca.1910, 1e druk, linnen, 136pp, geillustreerd door B.Midderigh-Bokhorst, boekblok niet stevig, ills. ingekleurd E 6,- 
3981 GRUIJS-KRUSEMAN S., Uit m'n mouw geschud. Verhaaltjes voor kinderen van 4-8 jaar, Den Haag, van Goor, ca.1910, 1e druk, linnen, 130pp, geillustreerd door B.Midderigh-Bokhorst, licht roestvlekkige pagina's., kleine vochtplek onderkant rug E 7,- 
3401 GRUYS-KRUSEMAN S., Met z'n zevenen uit logeeren, Den Haag, van Goor, ca.1930, 3e druk, karton, ills. E 6,- 
0562 HAAR J.ter, Het Sinterklaasboek / Het kerstboek, 1982, 5e druk, paperback, 4vo, 126pp, geillustreerd door Rien Poortvliet, vouw in achter- en voorplat E 6,- 
1244 HAAREN H.v., een Avontuurlijke vaart, Lochem, de Tijdstroom, ca.1940, 1e druk, karton, 186pp, ills,rug licht verschoten E 5,- 
9862 Habold J., Boerenmarkt, F.C.Kroonder, (1935), 1e druk, geniet, , 16pp, geillustreerd door Jaap Habold, l.gebruikssporen, naam op binnenkant kaft E 7,- 
6868 HAGERS F., De Vrolijke Duinkanters, Kluitman, ca.1940, 1e druk, karton, 144pp, ills., hoek uit schutblad E 5,- 
0463 Hall L., Maak me niet kapot, 1986, 6e druk, paperback, 140pp, l.gebruikssporen E 4,- 
1788 HAMSTRA-BAARSCHERS L., Wir-war, A'dam, Meulenhoff, ca.1940, 1e druk, karton, "de Gulden serie",ills E 4,- 
1757 HASSELBERG N., de Kinderen van de pastorie, Kluitman, ca.1930, 1e druk, linnen, 192pp, geillustreerd door Langeler F. E 6,- 
9526 Hazelhoff V., Bezoek van Mister P, A'dam, Querido, 2007, 3e druk, karton, 168pp, z.g.a.n. E 5,- 
8767 Heijermans I., Vertellingen, A'dam, Meulenhoff, 1920, 1e druk, karton, kl.8vo, 130pp, geillustreerd door Jan Wiegman E 7,- 
8366 HELLINGA-ZWART T., Een doktersfamilie in het hooge noorden, Kluitman, ca.1930, 1e druk, linnen, 192pp, geillustreerd door Pol Dom, Bewerkt naar Agot Gjems Selmer, roestvlekkig., licht gevlekte band, onderkant rug licht beschadigd, pakket E 8,- 
1392 HELLINGA-ZWART T., het Huisje aan de dijk, Den Haag, van Goor, ca.1930, 3e druk, linnen, 159pp, serie 'na de school',ills,rug gevl. E 5,- 
6807 HELLINGA-ZWART T., Met z'n drietjes naar de hei, Den Haag, van Goor, ca.1930, 2e druk, linnen, 128pp, serie 'na schooltijd', ills., licht gevlekte band E 5,- 
1393 HENTY G.A., Door de Russische sneeuwvlakten, ca.1935, 5e druk, karton+omslag, 188pp, ills E 5,- 
2826 HENTY G.A., In dienst van den prins, Kluitman, ca.1920, 1e druk, linnen, "Ons Genoegen",licht gevlekte band,ills. E 5,- 
1968 HERS A., het Beugeljong, Holkema & Warendorf, ca.1935, 2e druk, linnen, 230pp, ills,licht roestvlekkige pagina's E 6,- 
1755 HERS A., Teus ziet het spoor, Holkema & Warendorf, ca.1930, 1e druk, linnen, 184pp, geillustreerd door Reinderhoff R. E 6,- 
8276 Hichtum N. v., De geschiedenis van den kleinen eskimo Kudlago (op voorplat: Koedlago), S.L.v.Looy, ca.1910, 1e druk, halflinnen, 72pp, ills., naam op schutblad, schutblad ontbreekt E 12,- 
1801 HICHTUM N.v., de Geschiedenis van den kleine Eskimo Koedlago, S.L.v.Looy, 1909, 2e druk, linnen, 80pp, ills, gebruikssporen E 7,- 
8277 HICHTUM N.v., Het groot winteravondboek. De twee wenschen, Kluitman, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 82pp, geillustreerd door Pol Dom, hoeken band beschadigd E 8,- 
3552 HICHTUM N.v., Kek de eskimo, Kluitman, ca.1930, 2e druk, linnen, ills, randen rug hier en daar los, pakket E 7,- 
2278 HICHTUM N.v., Oehoehoe in de wildernis II, 1936, 6e druk, karton, 100pp, geillustreerd door Dom P. E 5,- 
4053 HICHTUM N.v., Schimmels voor de koets, Den Haag, van Goor, ca.1940, 4e druk, linnen+l.besch.omslag, 280pp, geillustreerd door Tj.Bottema, ills E 10,- 
8288 HICHTUM N.v., Schimmels voor de koets, Den Haag, van Goor, ca.1940, 2e druk, linnen, 288pp, geillustreerd door Tj.Bottema, tekst op schutblad, pakket E 12,- 
1612 HILDEBRAND A.D., Bambo de Zuzuzugu, A'dam, Meulenhoff, ca.1940, 2e druk, karton, 153pp, geillustreerd door Stuurman R. E 4,- 
0586 HILDEBRAND A.D., Bolke de beer naar Amerika, A'dam, Meulenhoff, ca.1950, 1e druk, halflinnen, 144pp, ills., hoeken band beschadigd, naam op schutblad E 5,- 
1753 HILDEBRAND A.D., het Eenzame bos, A'dam, Arbeiderspers, 1943, 1e druk, halflinnen, 138pp, geillustreerd door Ruting J. E 4,- 
1972 HILDEBRAND A.D., In het warme vossenhol, A'dam, Arbeiderspers, 1940, 1e druk, linnen, ills E 6,- 
2390 HILLE-GAERTHE C.M. v., De feesten van Det en Nol, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1924, 1e druk, linnen, 136pp, kl./zw.w. ills,naam op schutblad, onafgesneden. E 7,- 
7968 Hoekstra H., De avonturen van Flip en Flap. Deel 1 & deel 2, ca.1950, 1e druk, geniet, kl.4vo, 64pp, Douwe Egberts plaatjesalbums E 15,- 
8811 Hoekstra H., De avonturen van Flip en Flap. Deel 2, ca.1950, 1e druk, geniet, kl.4vo, 32pp, Douwe Egberts plaatjesalbum, potloodkrassen op 1 pag. E 7,- 
6805 Hoffmann F., Hugo en Pierre, Sijthoff, ca.1910, 2e druk, linnen, 108pp, ills. E 5,- 
7971 Holling C., Het indianenboek, ca.1955, 1e druk, halflinnen, 4vo, 126pp, met talrijke ills., licht gevlekte band E 6,- 
1460 HOME A., Dick en zijn vrienden, Den Haag, van Goor, ca.1930, 2e herz. druk, linnen, , 256pp, ills,gebruikssporen, pakket E 5,- 
8756 Homoet J.C. e.a., Kijkjes in de wijde wereld. Een nieuw boek vol vertellingen, verzen en platen, ca.1910, 1e druk, linnen, gr.8vo, 240pp, A'dam, W.Kirchner, wat omslagresten op binnenkant band E 9,- 
1398 HONIG M., een Klein, klein jokkentje, ca.1925, 2e druk, linnen, ills,hoek uit schutblad,rug verschoten,kluitman E 5,- 
1399 HOOG A., Alleen in 't nestje, Kluitman, ca 1930, 4e druk, linnen, 192pp, geillustreerd door Heiligers N., licht smoezelig,hoek uit schutblad E 5,- 
1782 HOVEN Th., een Meisjes detective, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, 240pp, licht smoezelig,ills., pakket E 5,- 
1807 HUDSON W.H., de Kleine zwerver, A'dam, Arbeiderspers, 1931, 1e druk, linnen, 160pp, ills,Voorw. N.v.Hichtum, sm. E 5,- 
0579 HULST W.G. v.d., Annelies, Kampen, J.H.Kok N.V., ca.1950, 2e druk, karton, 48pp, geillustreerd door W.G.v.d.Hulst jr., naam op schutblad E 5,- 
0086 HULST W.G. v.d., Het boek dat nooit oud wordt, 1937, 1e druk, geniet, 16pp, geillustreerd door W.G.v.d.Hulst jr. E 4,- 
0582 HULST W.G. v.d., Kareltje, Kampen, J.H.Kok N.V., ca.1960, 11e druk, karton, 48pp, geillustreerd door W.G.v.d.Hulst jr., naam op schutblad E 4,- 
3585 HULST W.G. v.d., Maarten Luther. Vertelling voor kinderen, 1917, 11e druk, geniet, 24pp, NBG, A'dam, naam op voorblad, ills E 11,- 
2361 Hulst W.G. v.d., Niek van den bovenmeester. 2e stukje, H.ten Brink, ca.1930, 10e druk, halflinnen, 112pp, ills., matig ex E 4,- 
9585 HULST W.G. v.d., het nieuwe voorleesboek. Moedervertellingen, Ede, Zomer & Keuning, ca.1950, 1e druk, linnen, kl.4vo, 288pp, geillustreerd door W.G.v.d.Hulst jr., sm. E 10,- 
8768 Hulst W.G. v.d., Om twee schitteroogjes, Nijkerk, Callenbach, ca.1915, 2e druk, halflinnen, 62pp, naam op schutblad, tekst op voorplat, l.gebruikssporen E 25,- 
8771 Hulst W.G. v.d., Ouwe Bram, Nijkerk, Callenbach, 1921, 5e druk, linnen, 112pp, naam op schutblad, tekst op voorplat, l.gebruikssporen E 22,- 
8769 Hulst W.G. v.d., Wout de scheepsjongen, Nijkerk, Callenbach, 1927, 2e druk, halflinnen, 78pp, schutblad ontbreekt?, binnenkant achterplat gevlekt E 25,- 
4299 HULST W.G. v.d., Zeven kerstvertellingen, 3e druk, linnen+besch.omslag, 151pp E 5,- 
|
|
1403 IVOI P. d', Miss Mousqueterr, 2e druk, linnen, 286pp, gebruikssporen E 5,- 
2721 JEHU F., De Club van Zes, Utrecht, Bruna, 1921, 2e druk, linnen, 274pp, Band van uitg. Kluitman,belett.besch.,los in de band E 4,- 
0359 JEHU F., Wies ongeluk / Haar zusters / Het onderwijzeresje, Kluitman, ca.1910, 1e druk, linnen, geillustreerd door Nelly Spoor, ills., 3 eerste drukken, naam op schutblad E 45,- 
6602 JEHU F. F., Zwartoogje, Kluitman, ca.1935, 1e druk, linnen, 158pp, licht gevlekte band, naam op titelblad E 6,- 
6812 Johanna, Een prettige vacantie, Kluitman, ca.1920, 2e druk, linnen, 164pp, ills. E 6,- 
6736 Johns W.E., Biggles in Afrika, Assen, Born, 1951, 1e druk, karton, 152pp, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
4303 JOHNS W.E., Biggles in de Zuidzee, 1962, 4e druk, pocket, naam op schutblad, mooi ex E 3,- 
6012 Johns W.E., Biggles in Spanje, Assen, Born, 1954, 1e druk, karton, naam op schutblad, l.gebruikssporen E 9,- 
6011 Johns W.E., Biggles in Afrika, Assen, Born, 1951, 1e druk, karton, naam op schutblad E 9,- 
2478 JONG A.M. de, Vacantiedagen, A'dam, Arbeiderspers, 1930, 1e druk, linnen, 156pp, geillustreerd door G.v.Raemdonck, smoezelig, randen rug licht beschadigd E 7,- 
1967 JUURSEMA J.M.C., Mijnheer Scrooge's geheimzinnige kerstnacht, Zutphen, Thieme, 1932, 1e druk, linnen, ills,l.gevl E 5,- 
8751 Kaaden D. v.d., Zoeken naar de ziel. Leven en werk van W.G.van de Hulst, Nijkerk, Callenbach, 1994, 1e druk, karton, gr.8vo, 152pp, met talrijke foto's E 18,- 
9659 Keyzer J. de, Verzameling van fabelen en Vertellingen voor de jeugd bijeen verzameld, 1831, 1e druk, halfleer, kl.8vo, 112pp, Amsterdam, Gebr. van Arum, rug besch., naam op schutblad, garen achterin los E 25,- 
0363 KIEVIET C.Joh., Benito, de jonge zwerver dl.II, 1932, 1e druk, halflinnen, 88pp, Plaatjesalbum, roestvlekkig., knik in achterplat E 16,- 
2405 KIEVIET C.Joh., Frits Wardland, Kluitman, ca.1900, 4e druk, linnen, 235pp, geillustreerd door Joh.Braakensiek, licht voorin wat los in de band, rug en hoeken band besch. E 15,- 
7914 KIEVIET C.Joh., het Geheim van den Canadees, W.ten Have, ca.1925, 1e druk, linnen, 256pp, ills., inktvlek op onderkant pagina's, pakket E 18,- 
8287 KIEVIET C.Joh., Pension Zonneduin, A'foort, Valkhoff & Co, ca.1925, 3e druk, linnen, 216pp, geillustreerd door Joh.Braakensiek, naam op schutblad, mooi ex. E 15,- 
4341 KIEVIET C.Joh., Een vacantiereis langs den Rijn, ca.1935, 1e druk, halflinnen, 40pp, Zaandam, Keg's Theehandel, plaatjesalbum incl. de kaart van de Rijn, bovenkant rug besch. E 23,- 
8362 KIEVIET C.Joh., Het vroolijke trio, A'foort, Valkhoff & Co, ca.1920, 1e druk, linnen, 222pp, geillustreerd door Joh.Braakensiek, bovenk.rug licht beschadigd, aanhechting voorste schutblad besch., pakket E 12,- 
9685 Kis S. e.a., In de witte stilte der polen / De tovenaar van Menlo-park / De tovenaar met de beitel, ca.1965, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, Heldenserie nrs. 3, 5 en 12, naam op schutblad E 5,- 
3484 KLEIN E., Lize Noorland, ca.1940, 1e druk, linnen, 272pp, ills., l.gebruikssporen E 6,- 
6804 KNUTTEL FABIUS E., Op Duinzicht, Den Haag, van Goor, ca.1925, 1e druk, linnen, 112pp, ills., voorkant rug los E 4,- 
1961 KNUTTEL FABIUS E., Twee markiezinnetjes, A'dam, Wereldbibliotheek, 1946, 1e druk, karton+omslag, ills,hoek uit titelblad E 5,- 
6598 Knuttel-Fabius E., Kinnie en haar vrienden, Den Haag, van Goor, ca.1925, 3e druk, karton, 152pp, geillustreerd door B.Midderigh-Bokhorst E 7,- 
1408 KOK T., Biene van Edoma, Holkema & Warendorf, ca 1930, 1e druk, linnen, 208pp, ills,licht gevlekte band E 6,- 
1987 KOK T., de Kleindochters van mevrouw Westlandt, Holkema & Warendorf, ca.1930, 4e druk, linnen, geillustreerd door Steelink W. E 6,- 
1808 KOK T., de Kleindochters van mevrouw Westlandt, Holkema & Warendorf, ca.1925, 2e druk, linnen, 226pp, geillustreerd door Steelink W., "Oranje-Bibl.",sm E 5,- 
1759 KONINGS G., Nog meer lapjes, J.F.Duwaer & zn., 1958, 1e druk, karton, 48pp, ills. E 3,- 
9593 Koster M., Elsje doet inkoopen, Den Haag, van Goor, ca.1925, 1e druk, halflinnen, 4vo, 26pp, met talrijke paginagrote kleuren ills., gebruikssporen, los in de band, potloodgekras op laatste schutbladen E 15,- 
3243 KOSTER M., Met z'n drieën en een oom, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, 112pp, ills., schutblad ontbreekt E 5,- 
1829 KRAMER J.G., Dertien jaar krijgsgevangenen, Kluitman, ca.1915, 1e druk, linnen, geillustreerd door Isings Jr. J.H., "Ons Genoegen",rug gevl. E 5,- 
2271 KRAMER J.G., Om de schatten van de onoverwinlijke vloot, Holkema & Warendorf, ca.1930, 2e druk, karton, geillustreerd door Reinderhoff R., onderk.rug besch.,"Tip-Top" serie, roestvlekkig. E 4,- 
1809 KRAMER J.G., Tot ridder geslagen, Holkema & Warendorf, ca.1925, 2e druk, linnen, ills.,"Oranje-Bibl",licht smoezelig E 6,- 
9588 Kresse H.G., Eric de Noorman. Svitjold's offer; Het teken der Joms; De Witte Raaf, ca.1970, 2e druk, paperback, kl.4vo, nieuw in folie E 8,- 
9589 Kresse H.G., Eric de Noorman. De geschiedenis van Bor Kahn, 1973, 1e druk, paperback, kl.4vo, z.g.a.n. E 8,- 
6730 KRIENEN CH., Frank Vrijdag, Utrecht, Bruna, ca.1905, 1e druk, linnen, 8vo, 240pp, ills., bovenk.rug licht beschadigd E 12,- 
5962 KRIENEN Ch., Twee echte jongens, Kluitman, ca.1920, 1e druk, linnen, 262pp, "In de vacantie", ills., rug l.besch., laatste 6 pag.los E 8,- 
1795 KRIENEN Ch., Twee echte jongens, Kluitman, ca.1920, 2e druk, linnen, 196pp, "In de vac.",ills. E 8,- 
5289 KRIENEN Ch., De twee visschers van de vijf sluizen, Kluitman, ca.1930, 1e druk, linnen+besch.omslag, 190pp, ills., naam op schutblad E 10,- 
1963 KUIPER Joh. E., de "Waterhoentjes", A'dam, Meulenhoff, ca.1935, 1e druk, linnen, 192pp, geillustreerd door TOONDER, ills(f), pakket E 6,- 
5993 KUIPER Joh. E., Aslak's Marga, Kluitman, ca.1935, 1e druk, linnen, gr.8vo, 222pp, geillustreerd door Pol Dom, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
9566 Last J. e.a., El Pintor's reizen. Wat Hassan zag, (1943), 1e druk, ringband, , 16pp, (A'dam, Variété), mooi ex, met 5 paginagrote kleuren ills. E 20,- 
2233 Leeuwen N. v. (ills.), Het tovervisje. Een oud sprookje opnieuw berijmd, 1950, 1e druk, ingenaaid, , 33pp, met ingeplakte plaatjes, over Piggelmee E 15,- 
0384 LENNART C., de Wijde wereld, NEL, 1935, 1e druk, ingenaaid, ills E 8,- 
8825 Leopold, Van het toovervischje, ca.1930, 1e druk, ingenaaid, , 33pp, rug besch., cellotape op div. pag. E 15,- 
3483 LEOPOLD K., Heel lang geleden, Den Haag, van Goor, ca.1935, 3e druk, linnen, 128pp, ills., licht smoezelig, naam op schutblad E 5,- 
6063 Leopold L. e.a., Verzen en versjes voor het jonge Nederland. Eerste bundel, Groningen, Wolters Noordhoff, 1895, 1e druk, halflinnen, ca.230pp, hoeken band l.beschadigd E 18,- 
2374 Lidow, Het zonneboek, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1955, 1e druk, halflinnen, 4vo, 77pp, kl.ills., randen band besch., los in de band, schutblad ontbreekt E 5,- 
1758 LIEFDE J.L.F. de, een Zomer aan zee, H.ten Brink, 1914, 3e druk, linnen, 212pp, geillustreerd door Hardenberg W., schutblad ontbreekt E 5,- 
9937 Ligthart J./Scheepstra H., Het boek van Ot en Sien, Sijthoff, 1973, 6e druk, linnen, 290pp, geillustreerd door C.Jetses, vlek op rug (is grotendeels te verwijderen), naam op schutblad, ISBN: 90218 E 7,- 
1800 LINGEN S.v., Toetie's avonturen, Kluitman, ca.1920, 2e druk, halflinnen, geillustreerd door W.Hardenberg, smoezelig, gebruikssporen E 5,- 
9867 Listal A., Gouden regen, Kluitman, (1919), 1e druk, halflinnen, 4vo, 18pp, geillustreerd door Alfred Listal, enkele pagina's los en enkele scheuren, randen besch., schaars E 20,- 
6857 Lokhorst E. (samenst.), Tusschen school- en bedtijd. Verhalen, versjes, liedjes met muziek, gezelschapsspelletjes, raadsels, rebussen, grapjes, puzzles enz., A'dam, H.J.W.Becht, ca.1935, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, 192pp, geillustreerd door Nora Schnitzler, hoeken band l.beschadigd E 10,- 
1803 Loo H. v. e.a., Gezellige uren. Vertellingen voor jongens en meisjes, ca.1900, 1e druk, linnen, 144pp, Purmerend, Muussens, Met 6 kleuren-steendrukken E 7,- 
9856 Looy R. v., Jaapje en de zeemeermin, ca.1955, 1e druk, geniet, 16pp, geillustreerd door R.v.Looy, Gorssel, Terra Nostra E 5,- 
9851 Looy R. v., De kleine parade, ca.1945, 1e druk, geniet, , 8pp, geillustreerd door R.v.Looy, Bussum, Het Goede Boek, K288 E 15,- 
9857 Looy R. v., Sijtje en het klompeneiland, ca.1955, 1e druk, geniet, 16pp, geillustreerd door R.v.Looy, Gorssel, Terra Nostra, scheurtje in 1 pagina E 5,- 
3331 LOUWERSE P., Alfer en Wala, ca.1940, 5e druk, halflinnen, 190pp, hoeken band l.beschadigd E 5,- 
2732 LOUWERSE P., Een Delfshavensche kwajongen, Sijthoff, ca.1938, 6e herz. druk, linnen, , 218pp, ills., pakket E 7,- 
3534 LOUWERSE P., Geillustreerde Vaderlandse geschiedenis, Holkema & Warendorf, 1894, 2e druk, linnen, 528pp, met talrijke ills. Joh. Braakensiek E 8,- 
9544 Louwerse P., Ik-ik!-tik-tik! / Onder goede vrienden, ca.1900, 2e druk, ingenaaid, Schoonhoven, S.& W.N. van Nooten, 2 boekjes, naam op schutblad, gebruikssporen E 25,- 
8781 Louwerse P., Snakerijen van Tijl Uilenspiegel, ca.1940, 5e druk, halflinnen, 174pp, ills., 1 schutblad ontbreekt, gebruikssporen E 5,- 
9747 Louwerse P. (red), Voor 't jonge volkje. Negentiende deel, 1889, 5e druk, linnen, gr.8vo, 252pp, met 118 ils., achterkant rug besch. E 15,- 
1413 LUBER J., de Zeedistels, Holkema & Warendorf, 1932, 1e druk, linnen+besch.omslag, 237pp, ills,serie bekroonde boeken, pakket E 6,- 
9462 Luitenant X, Geheim agent Lennet contra de spionnen, 1973, 1e druk, paperback, 160pp E 4,- 
6806 Maathuis-Ilcken S., Wat de haard fluisterde, Den Haag, van Goor, ca.1920, 2e druk, linnen, 112pp, ills., aanhechting schutbladen besch. E 5,- 
9865 Mange L., Het geitje Pieternel, 2e druk, geniet, 20pp, ills. E 4,- 
8365 MARXVELDT C.v., Marijke, A'foort, Valkhoff & Co, ca.1930, 1e druk, linnen, gr.8vo, 240pp, geillustreerd door H.Borrebach, bovenkant is vochtig geweest E 8,- 
6808 MARXVELDT C.v., Marijke's bestemming, A'foort, Valkhoff & Co, ca.1930, 1e druk, linnen, gr.8vo, 204pp, geillustreerd door Borrebach H., naam op schutblad E 10,- 
2845 MASDORP, D., Frits Verster en zijn vrienden in Patria en op Celebes, Den Haag, van Goor, ca.1925, 2e druk, linnen, ills.,hoeken band l.beschadigd E 7,- 
3580 MASDORP, D., Gerbrand Douma's reis om de wereld, Den Haag, van Goor, ca.1930, 2e druk, linnen+besch.omslag, ills. E 6,- 
7485 MASDORP, D., Jan van Oeveren of van Algiers tot Kaapstad in auto en vliegtuig, Den Haag, van Goor, ca.1925, 2e druk, linnen, 136pp, geillustreerd door B.Grimmer E 7,- 
8773 MASDORP, D., Jan van Oeveren of van Algiers tot Kaapstad in auto en vliegtuig, Den Haag, van Goor, ca.1925, 1e druk, linnen, 136pp, geillustreerd door B.Grimmer, bovenk.rug licht beschadigd E 7,- 
9859 Matinas G. e.a.(bew), Mijn leesuurtje, ca.1940, 1e druk, geniet, 32pp, ills. E 8,- 
5045 MAY K., Van Bagdad naar Stamboel, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1940, 4e druk, linnen, gr.8vo, 418pp, ills. E 6,- 
2929 MAY, K., Old Shatterhand en Winnetou, Haarlem, De Spaarnestad, 1966, 1e druk, karton, 56pp, stripboek, z.g.a.n., naam op schutblad E 8,- 
1831 MEER L.v.d., Marc en zijn oom, Kluitman, ca.1927, 4e druk, linnen, "Ons genoegen",ills E 6,- 
2400 MEINEN G.J., De Veldkamp-jongens, Kluitman, ca.1935, 1e druk, linnen, ills,serie "In de vacantie", onderk.rug licht beschadigd E 7,- 
6077 MENS J., Geertje, A'dam, Meulenhoff, ca.1940, 1e druk, karton, 160pp, geillustreerd door Toonder E 6,- 
2362 Merwe H. te, Toch de sterkste, Nijkerk, Callenbach, ca.1920, 1e druk, halflinnen, 54pp, geillustreerd door Jan Wiegman, naam op voorplat E 5,- 
1416 MISS CUMMINS (ANDRIESSEN S) (vert.), De Lantaarnopsteker, Holkema & Warendorf, ca 1930, 8e druk, linnen, 240pp, ills,hoek uit schutblad E 6,- 
1369 Mitford M.R., Children of the village, ca.1880, 1st edition, hcloth, 134pp, George Routledge & Sons, many beautiful engravings, some pages loose, corners rubbed E 8,- 
1761 MOLT E., Schooljongens lief en leed, K.H.Idema, ca.1910, 1e druk, linnen, ills., titelblad ontbreekt E 5,- 
5120 MORLEY CHR., De dierenclub, Holkema & Warendorf, ca.1938, 1e druk, linnen, 174pp, geillustreerd door Freddie Langeler, naam op schutblad E 7,- 
1418 MORROW H.W., een Jonge held, Holkema & Warendorf, ca.1930, 1e druk, linnen, geillustreerd door WIEGMAN J., hoek uit schutblad, licht roestvlekkige pagina's., rug besch., pakket E 6,- 
5176 MUENSTERBERGER W., Vincent van Gogh. Teekeningen studies schetsen, F.C.Kroonder, 1947, 1e druk, linnen+besch.omslag, kl.4vo E 9,- 
1975 MUSBACH D., Moderne bakvischjes, Den Haag, van Goor, ca.1928, 1e druk, linnen, ills. ,naam op schutblad, gebruikssporen E 5,- 
8779 NAEFF T., Letje, Holkema & Warendorf, 1926, 1e druk, linnen, hoek uit schutblad E 5,- 
1420 NAEFF T., Letje, Holkema & Warendorf, 1926, 1e druk, linnen, bovenk.rug licht beschadigd E 5,- 
8285 Naeff T., School-idyllen, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1940, 16e druk, linnen, 266pp, ills., pakket E 8,- 
1796 NAPEL G. ten, Met de trekkers op stap, Kluitman, ca.1935, 1e druk, linnen, geillustreerd door Dom P., "de 4 jaargetijden", penstrepen op voorpl. E 5,- 
1974 NESBIT E., Goede voornemens, Den Haag, van Goor, ca.1930, 2e druk, linnen, 168pp, geillustreerd door Borrebach H., "Na schooltijd",bandill. krasserig, scheurtje in titelblad E 6,- 
3486 NESBIT E., Een ondernemend zestal, Den Haag, van Goor, ca.1935, 2e druk, linnen, 160pp, serie "Na schooltijd", z.g.a.n., hoek uit schutblad E 7,- 
0389 NESBIT E., Spoorweg-kinderen, Den Haag, van Goor, ca.1930, 3e druk, linnen, geillustreerd door Borrebach H., serie"Na schooltijd" E 6,- 
3492 NEVE M., Helen's kleintjes of De liefste kinderen ter wereld, Utrecht, de Erven F.Bohn, 1902, 4e druk, linnen, 224pp, geillustreerd door J.Sluyters, licht gevlekte band E 8,- 
9212 Noordhoek W. (voorw), Groot gedenkboek van de jaren vijftig, Baarn, Thomas Rap, 1968, 1e druk, paperback, 4vo, 172pp, Stichting Jeugdsentiment, met talrijke foto's, rug licht beschadigd E 8,- 
1797 NORT B., In het Zwaluwhuis, Kluitman, ca.1910, 2e druk, linnen, 208pp, geillustreerd door Rünckel A., "In de vac.",naam op schutblad E 5,- 
9611 Nowee J., Arendsoog, ca.1960, 2e druk, karton+besch.omslag, ca.2500pp, Malmberg, 16 boeken van deel 1 t/m deel 22 E 50,- 
4898 NOWEE J., Arendsoog in geheime dienst, ca.1965, 9e druk, halflinnen, gr.8vo, 160pp, ills. E 4,- 
9725 Nowee J., De sheriff van Peluda, (1956), 1e druk, halflinnen, 168pp, ills., hoeken band l.beschadigd E 5,- 
1747 OEVEREN J.v., Van Algiers tot Kaapstad per auto en vliegmachine, Den Haag, van Goor, ca.1925, 1e druk, linnen, ills,licht roestvlekkige pagina's,bovenkant rug licht beschadigd E 7,- 
1421 OORDT A.v., de Baantjes van Mia Reitsma, A'foort, Valkhoff & Co, ca.1940, 1e druk, linnen, 224pp, ills,licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad, pakket E 5,- 
8273 Oostveen M. v., Dit is 't verhaal van menschenhart, W.ten Have, ca.1920, 1e druk, geniet, gr.8vo, 36pp, rijmvers met mooie kleuren ills., gevl. E 7,- 
8786 OSENBRUGGEN C. v., De ontdekking, Den Haag, van Goor, (1933), 1e druk, linnen, 176pp, geillustreerd door Rie Cramer, stuk uit titelblad en plakplaatje op titelblad E 15,- 
8367 OSENBRUGGEN C. v., Trouwe bondgenooten, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, gr.8vo, 180pp, geillustreerd door B.Midderigh-Bokhorst, onderk.rug licht beschadigd E 7,- 
6811 OSENBRUGGEN C. v., Wilde Jo, Den Haag, van Goor, ca.1930, 4e druk, linnen, gr.8vo, 144pp, ills., serie "Na schooltijd", rug gevl., onder- en bovenk.rug licht beschadigd E 6,- 
1821 OSINGA G., Buurtjes, Kluitman, ca.1935, 4e druk, linnen, "Ons Genoegen",ills, gebruikssporen E 5,- 
6889 OSINGA G., Buurtjes, Kluitman, ca.1935, 1e druk, linnen, 168pp, "Ons Genoegen", ills. E 7,- 
8379 Osselen-van Delden B.E. v., De lastige ekster, Allert de Lange, ca.1915, 2e druk, linnen, kl.8vo, 224pp E 6,- 
8380 Osselen-van Delden B.E. v., De moore's, Allert de Lange, ca.1915, 2e druk, linnen, kl.8vo, 200pp, ills., naam op schutblad E 7,- 
6918 Paulsen G., Over de grens, Kluitman, 1998, 1e druk, karton, 128pp E 5,- 
9712 Post J., Lotje en haar nieuwe pop, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1950, 1e druk, halflinnen, 48pp, ills. Lidow (2 ills. ingekleurd), hoeken band l.beschadigd E 7,- 
1435 PRESSENSE E. de, Ursula, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1932, 3e druk, linnen, geillustreerd door SLUYTERS J., licht gevlekte band, hoek uit schutblad en titelill. E 5,- 
1423 PRESSENSE E. de, Ursula, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1932, 3e druk, linnen, zonder ills.,l.gevl E 4,- 
1754 PULLES T., Sta-pal, A'dam, Meulenhoff, ca.1935, 1e druk, linnen, geillustreerd door Toonder E 7,- 
9076 Putman K., Amerigo. Een sinterklaascrimi, 2002, 1e druk, karton, 256pp, ills. E 5,- 
6115 Putnam D.B., Als schooljongen naar de poolstreken, A'dam, Meulenhoff, ca.1925, 1e druk, linnen, gr.8vo, 176pp, met talrijke foto's, rug gerepareerd, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
1760 PUTTKAMER J.v., Per auto de wereld rond, A'dam, N.V. Johannes Müller, ca.1925, 1e druk, linnen, 186pp, geillustreerd door Vlaanderen A., roestvlekkig. E 6,- 
6879 RENES BOLDINGH M.A.M., Hoog in de bergen, Nijkerk, Callenbach, ca.1948, 1e druk, karton, 176pp, tekst op schutblad E 4,- 
8797 ROELOFS J AC., Onder de geuzenvlag. De slag op de Zuiderzee, A'dam, Meulenhoff, ca.1940, 1e druk, linnen, gr.8vo, 204pp, ills., hoek uit schutblad, pakket E 8,- 
1815 ROGGEVEEN L., Grietje Grubbel, Den Haag, van Goor, ca.1950, 2e druk, karton, 40pp, ills.,naam op titelblad, gebruikssporen E 3,- 
1752 ROGGEVEEN L., Hier is ... Jan-Jaap!, Den Haag, van Goor, 3e druk, karton, ills,tekst op achterplat E 3,- 
1425 ROGGEVEEN L., de Hoogvliegers, Den Haag, van Goor, ca 1925, 1e druk, linnen, geillustreerd door DOM P., licht smoezelig,stempels op schutblad E 7,- 
8801 ROGGEVEEN L., In de staart van de komeet. Een detectivegeschiedenis, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, gr.8vo, 168pp, ills., naam op schutblad E 12,- 
5273 ROGGEVEEN L., De ongelofelijke avonturen van Bram Vingerling, Den Haag, van Goor, ca.1930, 3e herz. druk, linnen, 220pp, ills., naam op schutblad E 30,- 
1790 ROGGEVEEN L., een Stelletje koppen, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, geillustreerd door Dom P., gevl E 7,- 
8796 ROGGEVEEN L., de Voetbalclub van de vierde klas, Den Haag, van Goor, ca.1940, 3e druk, halflinnen, 128pp, ills., gebruikssporen E 6,- 
1614 ROGGEVEEN L., de Voetbalclub van de vierde klas, Den Haag, van Goor, ca.1940, 3e druk, halflinnen, ills., gebruikssporen E 6,- 
0237 ROGGEVEEN L., Woudstra knapt het op!, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, bovenkant rug licht beschadigd,schutblad ontbreekt,ills E 6,- 
6813 ROGGEVEEN L., de Zeven jongens van Duinoord, Den Haag, van Goor, ca.1930, 3e druk, linnen, 136pp, geillustreerd door Pol Dom E 7,- 
9571 ROGGEVEEN L., de Zeven jongens van Duinoord, Den Haag, van Goor, ca.1930, 5e druk, linnen, 136pp, geillustreerd door Pol Dom, licht roestvlekkige pagina's. E 6,- 
6814 ROGGEVEEN L., de Zeven jongens in de sneeuw, Den Haag, van Goor, ca.1930, 2e druk, linnen, 128pp, geillustreerd door Pol Dom, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
1615 ROGGEVEEN L., de Zeven jongens van Duinoord, Den Haag, van Goor, ca.1930, 3e druk, linnen, ills., beschadigingen E 4,- 
8753 Roggeveen L. (ed.), Daar was eens...!, 1959, 1e druk, geniet, 4vo, uitg. Radion, bevat 10 sprookjesboekjes, kleine rep. binnenin E 25,- 
1970 SANDERS A., Ina van de dokter, N.V. W.D.Meinema, ca.1950, 1e druk, ingenaaid, 46pp, ills,licht roestvlekkige pagina's. E 3,- 
3940 SCHERMELé W., Peter en zijn vriendjes, Holkema & Warendorf, ca.1960, 1e druk, karton, ills, l.gebruikssporen E 9,- 
0380 Schmidt A.M.G., Wiplala Wiplala weer, A'dam, Arbeiderspers, 1969, 1e druk, karton+besch.omslag, 328pp, naam op schutblad, pakket E 8,- 
1783 SELLEGER-ELOUT J.M., Om het kampvuur, N.V. Servire, 1931, 1e druk, linnen, 118pp, geillustreerd door V.Stuyvaert, ills,roestvlekkig E 5,- 
6763 Servaes A, Nora's conflicten, ca.1925, 2e druk, linnen, gr.8vo, 197pp, rug verschoten., pakket E 5,- 
6800 Servaes A., Dokter Els, D.Bolle, ca.1920, 1e druk, linnen, gr.8vo, 216pp, ills., roestvlekkig., sm., pakket E 6,- 
7488 Seton E.Th., Twee padvinders. De avonturen van twee jongens die als indianen leefden, A'dam, Scheltens & Giltay, [1911], 1e druk, linnen, 324pp, Naar het amerikaansch door A.Cornelissen-van Aken. Met inleiding van Jan Feith, ills., licht roestvlekkige pagina's., licht gevlekte band, pakket E 15,- 
9426 Siebe J., Boem en z'n broertjes, Holkema & Warendorf, ca.1930, 1e druk, linnen, 216pp, ills., licht roestvlekkige pagina's., pakket E 12,- 
0577 Siebe J., Harlekijntje op het Jan Klaasseneiland, Holkema & Warendorf, ca.190, 5e druk, karton, 174pp, ills. E 5,- 
5371 SINCLAIR F.de, Meneer Focus als globetrotter, Holkema & Warendorf, 1908, 1e druk, linnen, 216pp, geillustreerd door Chris Kras Kzn, mooi ex. E 15,- 
6595 Snellen A., De poppendokter, Den Haag, van Goor, [1927], 1e druk, linnen, 80pp, geillustreerd door Adri Alindo, serie "Gezellige Uurtjes", naam op schutblad E 8,- 
1804 SNOECK E., Gonne's vriendin, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1920, 1e druk, linnen, 358pp, geillustreerd door Geerling O., roestvlekkig., pakket E 5,- 
9739 Sperry A., Bamboe de grasboom, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1942, 1e druk, linnen, 53pp, vertaald en geïll. in rood door Lidow, omslag voorin geplakt, zeldzaam E 25,- 
9713 Sperry M., De kip die de wereld redde en andere Noorse volkssprookjes, A'dam, Meulenhoff, 1953, 1e druk, karton, 56pp, ills. E 4,- 
2373 SPYRI J oh., Heidi's jeugdjaren, A'dam, N.V. Johannes Müller, ca.1960, 1e druk, karton+l.besch.omslag, kl.ills. E 4,- 
1825 STAMPERIUS J., Drie jongens op een schip, Kluitman, ca.1930, 5e druk, linnen, ills,"Stamperius Bibl",rug licht gevlekte band E 7,- 
8281 STAMPERIUS J., Keetje, Sijthoff, ca.1898, 1e druk, linnen, 76pp, serie "De kindervriend", ills., boekblok tegen rug geplakt, verder goed ex. E 60,- 
9359 Stapel G., Otto en de gouden haan / Otto en de zoon van Sigurd / Otto en de Markgraaf Cyprio, 1970/71, 1e druk, paperback, , 202pp, 3 boekjes, ills. E 10,- 
2719 SUTORIUS A., Op Oldenhove, Den Haag, van Goor, ca.1930, 2e druk, linnen, 144pp, ills.,"De nieuwe serie" dl.1 E 6,- 
9531 Terlouw J., Gevangenis met een open deur, 1986, 3e druk, karton+omslag, 173pp, met opdracht E 7,- 
0796 Terlouw J., De uitdaging en andere verhalen, 1993, 1e druk, karton+omslag, 180pp E 4,- 
8800 Trelker A., Zwervers, A'foort, Valkhoff & Co, ca.1930, 1e druk, linnen, gr.8vo, 212pp, geillustreerd door J.H.Lutz, onderk.rug licht beschadigd E 8,- 
4940 UFKES J., Bremheuvel, A'foort, Valkhoff & Co, ca.1920, 1e druk, linnen, 224pp, met opdracht van de auteur E 7,- 
5747 UFKES J., Een vroolijke Frans, A'foort, Valkhoff & Co, ca.1915, 2e druk, linnen, 240pp, geillustreerd door Louis Raemaekers, naam op schutblad E 8,- 
6599 VALKEMA BLOUW J.P., De gekantelde karos. Een boek voor jongens, R'dam, W.L.Brusse, 1927, 1e druk, linnen, 184pp, ills. E 7,- 
1781 VALKEMA BLOUW J.P., het Verdwenen parelsnoer, R'dam, W.L.Brusse, 1931, 2e druk, karton, ills E 6,- 
8361 VALKENSTEIN K., Met de padvinders op avontuur, Utrecht, W.de Haan, ca.1925, 3e druk, linnen, 240pp, ietsjes los in de bandills., hoek uit schutblad, pakket E 9,- 
1254 VALKENSTEIN K., de Verdwijnmachine, Den Haag, van Goor, 3e druk, linnen, 162pp, gebruikssporen E 7,- 
8279 VALKENSTEIN K., Wat zou het zijn?, Utrecht, W.de Haan, ca.1910, 1e druk, linnen, 110pp, geillustreerd door Kees Valkenstein E 8,- 
1422 VALKHOFF R., Avonturen in vacantietijd, NED, ca.1925, 1e druk, halflinnen, 166pp, geillustreerd door J.Lutz, A'dam, Ned.jeugdbibliotheek, slecht exemplaar E 5,- 
2938 VALKHOFF R., de Bokkenrijders van Terblijt, ca 1930, 1e druk, linnen, 252pp, geillustreerd door Lutz J., licht roestvlekkige pagina's., pakket E 7,- 
2734 VALKHOFF R., De Bruinvisschen, A'foort, Valkhoff & Co, ca.1930, 2e druk, linnen, 192pp, geillustreerd door Lutz J. E 7,- 
4274 VALKHOFF R., De Bruinvisschen, ca.1930, 2e druk, linnen, 192pp, ills., gebruikssporen E 6,- 
1433 VALKHOFF R., het Meezennest in de Alpen, ca.1935, 1e druk, linnen, ills,licht roestvlekkige pagina's., pakket E 7,- 
1414 VALKHOFF R./ MAREE P., Bob en Ben op zee, Den Haag, Leopold, 1934, 1e druk, linnen, 168pp, met foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
2521 VEEN H.v., De wonderlijke avonturen van -.-, 1978, 1e druk, karton, 4vo, illustraties (foto's/tekeningen),naam op schutblad E 5,- 
2364 VELTMAN J., Kopje onder en de gevolgen er van, Nijkerk, Callenbach, ca.1920, 2e druk, halflinnen, 55pp, ills,naam op schutblad E 4,- 
1812 VELTMAN J., het Smidsgezin, Nijkerk, Callenbach, ca.1918, 1e druk, linnen, 160pp, ills,naam op schutblad E 5,- 
8798 Vémor E., Het huis op 't duin, A'foort, Valkhoff & Co, ca.1930, 2e druk, linnen, 190pp, ills. E 7,- 
1404 VISSCHER G.J., Onverwacht wederzien, Den Haag, van Goor, ca.1930, 2e druk, linnen, 128pp, geillustreerd door Poeder H., sm., serie"Na schooltijd" E 5,- 
3491 VISSER P., het Beleg van Haarlem, Kluitman, ca.1935, 6e druk, linnen, 208pp, ills,lichte gebruikssporen,serie 'In de vacantie' E 6,- 
8778 VISSER P., Heemskerck op Nova Zembla, Kluitman, ca.1935, 5e druk, linnen, 186pp, ills. E 6,- 
8359 Visser P., Helden der kust. Een verhaal uit het Oost-Friese Vissersleven, Kluitman, ca.1930, 4e druk, halflinnen, 204pp, hoeken band beschadigd, naam op schutblad E 10,- 
9427 Visser P., De ritmeester van Waterloo, Kluitman, ca.1935, 3e druk, linnen, 192pp, ills., naam op schutblad, iets los in de band E 5,- 
1817 VLETTER A.C.C. de, de Jongen uit het circus, Kluitman, ca.1935, 3e druk, linnen, ills,naam op schutblad,"Ons genoegen" E 5,- 
8766 Volker Van Waterveen N., 's Avonds als wij slapen gaan, R'dam, W.L.Brusse, 1932, 3e druk, ingenaaid, kl.8vo, 36pp, met talrijke ills. E 4,- 
6974 Voorn M. v., Verveelde Julia, 1991, 1e druk, karton, kl.4vo, 64pp, ills. E 5,- 
1426 VRIES A. de, Jozef, ca.1950, 1e druk, karton, 32pp, geillustreerd door BOTTEMA Tj., naam op schutblad E 4,- 
8752 Vries L. de, Het prentenboek van Tante Pau en het mooiste en leukste uit andere oude prentenboeken, A'dam, Bezige Bij, 1974, 1e druk, karton, 4vo, 192pp, met talrijke ills., naam op schutblad E 6,- 
4088 VRIES W.P. de, De kajuitsjongen van kapitein Cartier, ca.1910, 1e druk, linnen, 224pp, Amsterdam, Vivat E 10,- 
1798 VRIES W.P. de, de Kapitein van Murat, Kluitman, 1920, 4e druk, linnen, 192pp, geillustreerd door Jan Rinke, rug licht gevlekte band,iets los in de band,naam op schutblad,"In de vac." E 6,- 
2358 Wagenvoort H., In ruimer kring. Leesboek voor de hoogere klassen der christelijke scholen. Vierde stukje, Groningen, Wolters Noordhoff, 1910, 2e druk, ingenaaid, 127pp, geillustreerd door C.Jetses, het garen is los E 5,- 
0576 Walden W., De jongen met de alpino, Kluitman, ca.1935, 1e druk, linnen, 156pp, geillustreerd door Pol Dom E 6,- 
1789 WEIJLAND M., Zonsverduistering, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, 184pp, geillustreerd door Verhagen O., serie "Na schooltijd" E 7,- 
8278 Wiegman J., Versjes die wij nooit vergeten, Den Haag, van Goor, ca.1935, 1e druk, linnen, gr.8vo, 68pp, geillustreerd door Jan Wiegman, naam op titelblad, scheurtjes in 2 pagina's E 15,- 
8148 Wilder L.I., Het kleine huis in het grote bos, 1964, 3e druk, karton+besch.omslag, Hulshorst, Van Breda, Kleine Huis-serie dl.1 E 5,- 
8150 Wilder L.I., Onderweg, 1968, 1e druk, karton, Hulshorst, Van Breda, Kleine Huis-serie dl.9 E 8,- 
1835 WINTER H. de, Uit de jeugd van Jantje Vroolijk, Kluitman, ca.1940, 2e druk, linnen, geillustreerd door Reinderhoff R., "Ons Genoegen",tekst op schutblad E 6,- 
6285 Wise Brown M., Dokter Pijpekop, de poppendokter, A'dam, Bezige Bij, ca.1952, 2e druk, karton, gebruikssporen E 4,- 
6881 Zandstra E., De Friezen van het Flevo-meer, Kluitman, ca.1930, 1e druk, linnen, 228pp, geillustreerd door Pol Dom, licht gevlekte band E 7,- 
8551 ZEGGELEN M.v., Het zeeroversjongetje, Den Haag, van Goor, ca.1930, 4e druk, linnen, 128pp, ills. E 6,- 
1973 ZWET Jr. C. v.d., de Zwarte tijgerin, N.V. W.D.Meinema, ca.1940, 5e druk, karton+l.besch.omslag, ills,naam op schutblad E 6,- 
|