9736 11 ansichtkaarten van de Efteling, waaronder die van Ford Familiedag 8 juli 1961, karton, kaarten in prima staat, echter ze zijn zeer moeilijk te verwijderen uit de zelfklevende fotoalbumbladen E 20,- 
4176 Diebeners monogrammwerk. Monogramme und dekorationen, 1924, 7th edition, cloth, gr.4vo, 136pp, with numerous illustrations, Leipzig, Verlag von Wilhelm Diebener E 125,- 
8817 Het Efteling sprookjesboek, ca.1960, 1e druk, geniet, gr.8vo, 48pp, geillustreerd door Anton Pieck, mooi ex. MOGELIJK TOCH OP VOORRAAD E 25,- 
9734 Het Efteling sprookjesboek, ca.1960, 1e druk, geniet, gr.8vo, 48pp, geillustreerd door Anton Pieck, omslag besch., cellotapevlekken op schutbladen E 15,- 
6903 Franz Schubert. Bloemlezing uit zijn liederen met aquarellen van Anton Pieck, ca.1930, 1e druk, linnen, gr.4vo, 112pp, band roestvlekkig., verder mooi ex. E 125,- 
5173 Illustratie '88. Jaarboek 1988 van de Nederlandse Illustratoren Club, 1988, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 112pp, met talrijke ills. E 10,- 
8826 mapje mat 6 kalenderplaten van Anton Pieck, 1941, 1e druk, karton E 15,- 
3646 Wereldkroniek Kerstnummer 1940, 1940, 1e druk, ingenaaid, folio, 39pp, met kleuren en zw.w. ills. door Anton Pieck, incl. het los bijgevoegde Weka ganzenbordspel 1940/41, l.gebruikssporen E 30,- 
8806 Zie de maan schijnt door de bomen...., ca.1980, 1e druk, geniet, 4vo, 8pp, geillustreerd door Willy Schermelé E 5,- 
5204 ALLSBURG C.v., De mysteries van Harris Burdick, 1985, 1e druk, karton, kl.4vo, 30pp, ills. E 7,- 
2631 Andersen H., Fairy tales, ca.1975, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 288pp, geillustreerd door Arthur Rackham, New York, Weathervane Books E 35,- 
6378 Bain F.W., Het eeuwige vuur. Een hindoesche liefdesgeschiedenis, Utrecht, W.de Haan, [1918], 1e druk, linnen, 108pp, geillustreerd door Rie Cramer, Een van de 150 luxe exemplaren, echter het nummer en de signatuur zijn niet ingevuld, onafgesneden., goud op snede, licht roestvlekkige pagina's. E 100,- 
0738 BANTZINGER C.A.B., Singing pictures. Een potpourri van hartverkwikkende en hartverscheurende melodieën naar een idee van P. Peater, Daamen, 1939, 1e druk, karton, 48pp, geillustreerd door C.A.B. BANTZINGER, tekst op schutblad E 7,- 
7190 Barker C.M., Flower fairies of the autumn, ca.1930, 1e druk, karton+omslag, kl.8vo, geillustreerd door Cicely Mary Barker, London, Blackie & Son Limited E 40,- 
5135 Bastin M./Bouma H., Je weet niet wat je ziet, Kampen, J.H.Kok N.V., 1998, 2e druk, karton+omslag, 124pp, geillustreerd door Marjolein Bastin, z.g.a.n. E 7,- 
4970 BAUER C.M.A., Uit het leven van Tom Arlington, Den Haag, van Goor, ca.1930, 2e druk, linnen, 208pp, geillustreerd door Anton Pieck, gebruikssporen E 10,- 
6795 Beem-Paleologo T. v., Een nachtelijk avontuur, ca.1940, 1e druk, geniet, 15pp, geillustreerd door Willy Schermelé, Rotterdam, Rotterdamsche Verzekerings-, Sociëteiten (R.V.S.), gebruikssporen E 18,- 
8822 BEIJERINCK F./BOER M.G.de, Jacob Bicker Raye- 'Notitie v.h. merkwaardigste meyn bekent' 1732-1772, 1935, 1e druk, linnen, 4vo, 383pp, geillustreerd door PIECK A., achterkant rug los E 40,- 
0168 Bergsma A., gekleurde tekenserie. Serie V, 1e druk, karton, 10pp, Groningen, Jacob Dijkstra, 10 litografiën E 50,- 
1562 BERTRAND L., St. Augustinus, 1929, 1e druk, halflinnen, met houtsneden van J.FRANKEN Pzn, licht roestvlekkige pagina's., rug licht beschadigd E 7,- 
3236 BLAAUW H., Onder één dak, Kluitman, ca.1920, 1e druk, linnen, 192pp, ills., scheurtje in schutblad E 7,- 
8615 Boer-van Rijk E. de, Ik kijk terug. Episodes uit mijn leven, A'dam, Holdert & Co, 1934, 1e druk, linnen+besch.omslag, 128pp, met foto's, 2 ills. JO SPIER (omslag en pag.2), gesigneerd, licht roestvlekkige pagina's. E 15,- 
2950 Bonarius H., 15 tekenaars over de politieke lijn, 1987, 1e druk, paperback, 156pp, met talrijke ills. E 4,- 
8780 BRINKGREVE H., De westerveldjes, Utrecht, W.de Haan, ca.1925, 1e druk, linnen, gr.8vo, 172pp, geillustreerd door Rie Cramer, Serie "Na schooltijd", licht roestvlekkige pagina's., licht gevlekte band E 10,- 
10005 Bruijn H. de, De toverhoorn. Een uitgelezen verzameling uit verschillende Van Goor's jeugdboeken, Den Haag, van Goor, ca.1950, 1e druk, linnen, gr.8vo, 296pp, met ingeplakte kleurenills. van o.a. Rie Cramer, aanhechting achterste schutblad besch., naam op schutblad, pakket E 7,- 
7384 Busch W., Die fromme Helene Fips der Affe, 1st edition, cloth+dj, kl.8vo, 190pp, Wiesbaden, Emil Vollmer Verlag E 5,- 
1858 Busch W., Drei märchen, 1959, 1st edition, boards+dj, kl.8vo, 42pp, Insel Bücherei nr.690 E 5,- 
7386 Busch W., Max und Moritz Plisch und Plum Maler Klecksel, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, kl.8vo, 192pp, Wiesbaden, Emil Vollmer Verlag E 5,- 
5017 BUSCH W., Sämtliche Bildergeschichten mit 3380 zeichnungen, ca.1980, 1st edition, im. leather+dj, folio, 543pp, Rolf Hochhuth, pakket E 15,- 
4958 Byron M., J.M.Barrie's Peter Pan in Kensington gardens, ca.1930, 1st edition, karton, 123pp, wiuth coloured and bl./w. ills. by Arthur Rackham, back repaired E 15,- 
2557 COHEN DE VRIES P.J., Jan-Jop, Utrecht, W.de Haan, ca.1925, 1e druk, linnen, ill. CRAMER R., licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
5195 Coolen A. e.a., Corona, Utrecht, W.de Haan, ca.1930, 1e druk, ingenaaid, folio, 66pp, kerstalbum met een zw.w. en ingeplakte kleuren ill. van Rie Cramer e.a. ills., rug besch. en hoekje uit voorplat E 10,- 
7060 Cramer R., Acht sprookjes van Moeder de Gans, 1982, 1e druk, karton, ca.100pp, met talrijke ills. Rie Cramer E 5,- 
2791 Cramer R., Het jaar rond. Tekeningen en versjes, 8e druk, karton, kl.4vo, 144pp, geillustreerd door Rie Cramer E 7,- 
9723 Cramer R., Katrientje, Den Haag, van Goor, ca.1950, 1e druk, linnen, 52pp, met zw/w en (3) kleuren ills. van Rie Cramer, boekblok half los, roestvlekkig., onderkant rug licht beschadigd E 8,- 
8847 CRAMER R., Lent / Herfst / Winter, ca 1930, 3e druk, halflinnen, geillustreerd door CRAMER R., hoeken band l.beschadigd, hier en daar los in de band E 18,- 
6004 Cramer R., Liedjes van den Mei. Tekeningen en versjes, Den Haag, van Goor, 1975, 3e druk, karton, 28pp, geillustreerd door Rie Cramer, onderkant rug licht beschadigd E 5,- 
7071 Cramer R., St.Nicolaasversjes, ca.1955, 3e druk, karton, 10pp, geillustreerd door Rie Cramer, rug besch. E 5,- 
3701 Cramer R., Van meisjes en jongetjes / Van jongetjes en meisjes, Den Haag, van Goor, 1974, 1e druk, karton, kl.4vo, omkeerboek, rug l.besch. E 5,- 
1853 Cramer R., De verjaardag, Den Haag, van Goor, 1955, 2e druk, geniet, kl.8vo, 12pp, geillustreerd door Rie Cramer, onder- en bovenk.rug besch. E 5,- 
10006 Crane L. (trl), Household stories, from the collection of the bros: Grimm translated from the German by Lucy Crane; and done into pictures by Walter Crane, 1882, 1e druk, linnen, kl.8vo, 269pp, London, MacMillan&Co, rare first edition of this lovely book E 150,- 
7383 Day A. e.a., Groot kruidenboek, 1968, 1e druk, karton, kl.8vo, 445pp, met talrijke ills. door Jo Spier, pakket E 8,- 
5889 Dickens Ch., A christmas carol, 1915, 1e druk, cloth, 148pp, London, William Heinemann, with 12 tipped-in colour ills. and 18 bl.w. ills. by Arthur Rackham, slightly stained pages., corners on front- & backside stained otherwise fine copy E 125,- 
9918 Dickens Ch., Een kerstlied in proza, Baarn, Hollandia N.V., 1976, 1e druk, linnen+omslag, 146pp, geillustreerd door A.Rackham, naam op schutblad E 7,- 
9916 Dickens Ch., Olivier Twist of het leven van een weesjongen, ca.1940, 1e druk, linnen, kl.8vo, 308pp, geillustreerd door Willy Schermelé, A'dam, N.V.Biscuitfabrieken "De Lindeboom", één kant v.d. rug gerepareerd, schaars E 15,- 
8790 Doorn B. v., Flappie en zijn hondje Dinky, 1978, 1e druk, karton, gr.8vo, 61pp, met talrijke kleurenills. van Anton Pieck E 10,- 
0224 Doorn B. v., Flappie en zijn hondje Dinky, 1978, 1e druk, karton, gr.8vo, 61pp, met talrijke kleurenills. van Anton Pieck, z.g.a.n. E 12,- 
1451 ELSTER K., een Trekvogel, 1948, 1e druk, ingenaaid, geillustreerd door Luc.de Jaegher, ills(h),één der 1051 genr. ex.,onafgesneden,l.besch E 9,- 
5219 Escher M.C., M.C.Escher grafiek en tekeningen, Zwolle, Tijl, 1987, 22e druk, linnen, 4vo, ca.95pp E 5,- 
4201 Evans C.S., Cinderella, 1919, 1st edition, hcloth, kl.4vo, 110pp, illustrated by Arthur Rackham, London, William Heinemann, frontispiece is missing, corners plates damaged E 35,- 
1462 Femmel G. (red), Corpus der Goethezeichnungen. Band Vb nr.1-264. Die naturwissenschaftlichen zeichnungen ..., 1976, 1st edition, cloth+dj, gr.8vo, ca.200pp, with numerous illustrations, name on endpapers E 30,- 
4234 FLAUBERT G., De legende van Sint Julianus den offervaardige, A'dam, Wereldbibliotheek, 1934, 1e druk, halflinnen, folio, 48pp, luxe beperkte oplage, onafgesneden., houtsneden van Jan Poortnaar, naam op schutblad E 17,- 
4485 Froud B. e.a., De Elfen, Holkema & Warendorf, 1979, 1e druk, karton+omslag, 4vo, met talrijke ills. E 14,- 
8413 Froud B. e.a., De Elfen, Holkema & Warendorf, 1979, 1e druk, karton+omslag, 4vo, met talrijke ills., rug omslag iets verbleekt E 12,- 
7681 GROENEWEG J.J., De geheimzinnige schaduw, Den Haag, van Goor, ca.1925, 1e druk, linnen, 296pp, geillustreerd door Anton Pieck, pakket E 12,- 
3965 GROENEWEG J.J., De geheimzinnige schaduw, Den Haag, van Goor, ca.1925, 1e druk, linnen, 296pp, geillustreerd door Anton Pieck, pakket E 12,- 
5207 GROENEWEG J.J., De wraak van den toeareg, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, linnen, 256pp, geillustreerd door Anton Pieck, licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
8486 GROENEWEG J.J., De wraak van de toeareg, Den Haag, van Goor, 1956, 2e druk, linnen+besch.omslag, 172pp, geillustreerd door Anton Pieck, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
3956 GROOT H.J. de, Van een oud stadspompje, Nijkerk, Callenbach, 1940, 1e druk, linnen, 240pp, geillustreerd door PIECK A., over Zwolle, mooi ex, z.g.a.n. E 15,- 
2543 GUEHENNO J., Ein mann von 40 jahren. Tagebuch von Jean Guéhenno, 1936, 1e druk, cloth, 196pp, illustrated by Masereel F. E 12,- 
2731 HAMEL A.G.v. (red.), De tuin der goden. Deel II. Mythen der Chinezen, Japanners, volken van Indonesië en oceanië, Volken van Amerika en de volken van Afrika, Utrecht, W.de Haan, 1947, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 432pp, geillustreerd door Anton Pieck E 40,- 
3960 HAMEL A.G.v. (red.), De tuin der goden. Deel II. Mythen der Chinezen, Japanners, volken van Indonesië en oceanië, Volken van Amerika en de volken van Afrika, Utrecht, W.de Haan, 1947, 1e druk, halflinnen, 432pp, geillustreerd door Anton Pieck, mooi ex. E 40,- 
5162 HAMEL A.G.v. (red.), De tuin der goden. Mythen der Egyptenaren, volken van Voor-Azië, Indiërs, Grieken, Scandinaviërs en kelten, Utrecht, W.de Haan, ca.1947, 1e druk, linnen, kl.4vo, 408pp, met prachtige kleuren en zw./w. illustraties van Anton Pieck, licht gevlekte band E 25,- 
5494 HAMEL A.G.v. (red.), De tuin der goden. Mythen der Egyptenaren, volken van Voor-Azië, Indiërs, Grieken, Scandinaviërs en kelten, Utrecht, W.de Haan, ca.1947, 2e druk, halflinnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 408pp, geillustreerd door Anton Pieck E 28,- 
4969 HENKEL D.(inl.), De houtsneden van Mansion's Ovide Moralisé Bruges 1484, A'dam, van Kampen, 1922, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 72pp, ills. E 25,- 
6059 HERWERDEN CH.v., In den voorhof, Utrecht, W.de Haan, 1925, 1e druk, linnen, 272pp, geillustreerd door Anton Pieck, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 15,- 
4959 HOLBEIN H., Bilder des todes, ca.1920, 1st edition, leather, 8vo, Leipzig, Insel Verlag, nr. 274 von 800 numerierte ex., fine copy E 125,- 
5493 HORST C.F.v.d., Het boek der helden, Utrecht, W.de Haan, ca.1925, 1e druk, linnen, 280pp, geillustreerd door Anton Pieck, roestvlekkig. E 25,- 
1575 HOUWINK R., Onder de 18, ca.1940, 2e druk, kunstleer+l.besch.omslag, gr.4vo, 130pp, geillustreerd door JO SPIER, licht beschadigd omslag,gr.form E 10,- 
2166 Hudson D., Arthur Rackham. His life and work, 1974, 2nd edition, cloth+sl.damaged dj, 4vo, 181pp, met talrijke zw.w. en ingeplakte kleurenills. E 28,- 
9065 HUIZINGA L., Die goede oude tijd, Zuidholl.Uitg.mij, 1980, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 144pp, geillustreerd door Anton Pieck E 10,- 
8779 Huyskens, Eppo Doeve. Portret van een duivelskunstenaar, A'dam, Elsevier, 1982, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 112pp, met talrijke ills. E 5,- 
6035 Irving W., The legend of sleepy hollow, 1928, 1e druk, linnen, kl.4vo, 104pp, London, Harrap & Co. Ltd, 8 colour plates and many line drawings by Arthur Rackham, pictorial endpapers & titlepage, top edge gilt, foxing on several pages E 140,- 
7582 Jansma Buitenpost L., Tjeerd Bottema, Mijn leven, A'dam, Ploegsma, ca.1980, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 208pp, geillustreerd door Tjeerd Bottema E 10,- 
4821 Jansma Buitenpost L., Tjeerd Bottema, Mijn leven, A'dam, Ploegsma, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 208pp, geillustreerd door Tjeerd Bottema, met talrijke ills. E 10,- 
3278 KINGSLEY CH., The water babies, ca.1920, 1e druk, cloth, 308pp, illustrated by Jessie Willcox Smith E 23,- 
3957 LAGERLöF S., Gösta Berling, A'dam, H.J.W.Becht, 1952, 11e druk, linnen+besch.omslag, geillustreerd door Anton Pieck, licht roestvlekkige pagina's. E 15,- 
3958 LAGERLöF S., Gösta Berling, A'dam, H.J.W.Becht, 1952, 11e druk, linnen+omslag, geillustreerd door A.Pieck, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 12,- 
0117 LAGERLöF S., Gösta Berling, A'dam, H.J.W.Becht, 1952, 11e druk, karton+l.besch.omslag, , geillustreerd door A.Pieck, pakket E 10,- 
5612 LAGERLöF S., Gösta Berling, A'dam, H.J.W.Becht, 1952, 11e druk, kunstleer, 308pp, geillustreerd door A.Pieck, enkele penstrepen op voorkant, pakket E 10,- 
4987 LANTINGA S.S., Groeien en bloeien door eigen bemoeien, ca.1935, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, 100pp, Douwe Egberts plaatjesalbum met slechts enkele plaatjes E 5,- 
8400 Lehmkuhl D., The flights of Loamus, 1977, 1st edition, paperback, gr.4vo, 159pp, with numerous illustrations, signs of usage E 15,- 
6573 LENNEP J.v., Ferdinand Huyck, Den Haag, Kruseman, ca.1960, 1st edition, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 372pp, met 40 ills. van Jo Spier, pakket E 6,- 
4667 Lidow, De ring van zeven. Oosters sprookje voor grote en kleine mensen, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1970, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 130pp, geillustreerd door Anton Pieck, boekblok scheef (scheefgelezen)., miniem klein stukje uit het linnen in de voorplat E 25,- 
0051 Lidow, De ring van zeven. Oosters sprookje voor grote en kleine mensen, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1970, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 130pp, geillustreerd door Anton Pieck E 28,- 
|
|
4963 LONGNON J./ CAZELLES R., The trčs riches heures of Jean, Duke of Berry, 1969, 1st edition, cloth, 4vo, ca.280pp, New York, George Braziller, text on endpapers E 40,- 
1583 LUGER J., de Amsterdammer zwart op wit, ca.1950, 1e druk, linnen, geillustreerd door SPIER JO, hoek uit titelblad E 5,- 
3994 Meersch M. van der, Er voert geen weg buitenom, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1970, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 280pp, met 41 zw.w. ills. door Anton Pieck, pakket E 6,- 
5481 Meersch M. van der, Er voert geen weg buitenom, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1970, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 280pp, met 41 zw.w. ills. door Anton Pieck, pakket E 6,- 
1587 MOLENAAR M., Mechtild de Begijn, 1932, 1e druk, halflinnen, houtsn.R.RATS,tekst op schutblad E 4,- 
3600 MOLESWORTH M RS., Carrots: Just a little boy, London, MacMillan & Co, 1904, 1e druk, cloth, 248pp, illustrated by W.Crane, first or second edition with (full page) W.Crane ills, nice copy, pakket E 15,- 
4710 MORRISON M., Ezeltjes vertelden, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1975, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 125pp, geillustreerd door Anton Pieck E 8,- 
4748 Ned.Ver.v.Illustratoren, Illustrator 3. jaarboek 1997, ELM, 1998, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 292pp, met talrijke ills., mooi ex E 20,- 
9719 Niemeijer J.A., Cornelis Jetses, schilder-illustrator, 1978, 1e druk, karton, 4vo, 208pp, met talrijke ills., speciale editie van "De wereld van Cornelis Jetses" E 12,- 
2648 Pieck A., 3 ansichtkaarten, 1936-38, 1e druk, karton E 15,- 
3896 Pieck A./Thomas F., Droom in de delta. Het sprookje der lage landen in woord en beeld, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1930, 1e druk, linnen, 4vo, 330pp, met talrijke ills. door Anton Pieck, tekst op schutblad E 15,- 
4453 POORTVLIET R., The ark, Kampen, J.H.Kok N.V., 1988, 2nd edition, im. leather+damaged dj, folio, top back damaged E 20,- 
10064 POORTVLIET R., De ark van Noach of Ere wie ere toekomt, Kampen, J.H.Kok N.V., 1985, 1e druk, kunstleer+omslag, folio, mooi ex. E 22,- 
8830 Poortvliet R., Braaf, Holkema & Warendorf, 1983, 1e druk, kunstleer+omslag, 4vo, 240pp, met talrijke ills. E 12,- 
8737 Poortvliet R., Het brieschend paard, Holkema & Warendorf, 1978, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, gr.4vo, met talrijke ills. E 15,- 
9261 Poortvliet R., Het brieschend paard, Holkema & Warendorf, 1978, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, gr.4vo, met talrijke ills., incl.bouwkaart E 15,- 
5343 POORTVLIET R., Hij was een van ons, 1979, 5e druk, linnen+l.besch.omslag, folio, met talrijke ills. E 12,- 
9214 POORTVLIET R., Hij was een van ons, 1977, 4e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, met talrijke ills. E 9,- 
8352 POORTVLIET R., Langs het tuinpad van mijn vaderen, Kampen, J.H.Kok N.V., 1987, 1e druk, karton, 4vo, 240pp, tekst op schutblad E 12,- 
8831 Poortvliet R., Leven en werken van de kabouter, Holkema & Warendorf, 1978, 8e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 4vo, met talrijke ills. E 12,- 
8792 POORTVLIET R., De oproep der kabouters, Holkema & Warendorf, 1981, 1e druk, kunstleer+omslag, 4vo, met talrijke ills., mooi ex E 12,- 
7708 POORTVLIET R., Te hooi en te gras, Holkema & Warendorf, 1976, 3e druk, linnen+omslag, 4vo, met talrijke ills. E 10,- 
4484 POORTVLIET R., Te hooi en te gras, Holkema & Warendorf, 1976, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, met talrijke ills. E 9,- 
9213 POORTVLIET R., Te hooi en te gras, Holkema & Warendorf, 1978, 9e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, met talrijke ills. E 9,- 
4975 QUILLER-COUCH A.T., The sleeping beauty and other fairy tales from the old french, HOD, ca.1910, 1st edition, cloth, 4vo, 130pp, illustrated by Edmund Dulac, with 29 tipped in colour plates (plate p.10 missing), cracked inner hinges, crease lines on some plates, pages loose, corners plates sl. damaged, need some glue to obtain a fair copy E 75,- 
2193 Renssen P. v., De geschiedenis van Pig Pag Pengeltje, Den Haag, van Goor, ca.1940, 1e druk, halflinnen, 64pp, met talrijke zw/rood ills. van Rie Cramer, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 12,- 
8266 RITTER Jr. P.H., Sentimentele aardrijkskunde. Zeeland. Zeeuwsche mijmeringen, van Dishoeck, 1951, 1e druk, linnen+besch.omslag, , 187pp, geillustreerd door Anton Pieck, gevl., pakket E 10,- 
3961 RITTER Jr. P.H., Sentimentele aardrijkskunde. Zeeland, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1950, 1e druk, linnen, , 187pp, geillustreerd door Anton Pieck, pakket E 10,- 
9119 RITTER Jr. P.H., Sentimentele aardrijkskunde waarin opgenomen Zeeuwsche mijmeringen, De hoorn van de Schelde, Zuidholl.Uitg.mij, 1974, 4e herz. druk, kunstleer+besch.omslag, 256pp, geillustreerd door Anton Pieck E 10,- 
10059 RITTER P.H., een Kapper over een professor, 1939, 1e druk, linnen, , geillustreerd door PIECK A., licht gevlekte band E 10,- 
9497 Rueter P.G., Gelegenheidsgrafiek. Grafik kenangan, ca.1960, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 32pp, catalogus met afbeeldingen van ex libris E 7,- 
5059 SAILLET A.de, Le mérite des enfants. Galerie anecdotique, 1846, 1e druk, hleather, 544pp, Paris, P.-C.Lehuby, stained pages., avec beaucoup de gravures E 25,- 
5480 Schelde L. v.d., De aarde geeft en neemt. Wolken over Vlasland, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1960, 1e druk, linnen, 267pp, geillustreerd door Anton Pieck, naam op schutblad E 10,- 
3950 Schelde L. v.d., De populieren fluisteren, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1940, 1e druk, karton, 309pp, met 1 kleuren- en talrijke zw.w. ills. van Anton Pieck, naam op titelblad E 6,- 
3940 SCHERMELé W., Peter en zijn vriendjes, Holkema & Warendorf, ca.1960, 1e druk, karton, ills, l.gebruikssporen E 9,- 
8819 SCHWENKE Joh., het ExLibris als boekversiering en verzamelobject, 1941, 1e druk, linnen, 4vo, 104pp, ills,opl.3000 ex., licht gevlekte band, klein oud wormspoortje in voorplat E 14,- 
1894 SCHWENKE Joh., het ExLibris als boekversiering en verzamelobject, 1941, 1e druk, linnen, 104pp, met talrijke afb. van exlibris en enkele ingeplakte exlibris, opl.3000 ex. E 18,- 
4495 SCHWENKE Joh., het ExLibris als boekversiering en verzamelobject, 1941, 1e druk, linnen, 4vo, 104pp, met talrijke afb. van exlibris en enkele ingeplakte exlibris, opl.3000 ex., licht gevlekte band, hoeken band l.beschadigd E 14,- 
4486 SCHWENKE Joh., het ExLibris als boekversiering en verzamelobject, 1941, 1e druk, linnen, 4vo, 104pp, met talrijke afb. van exlibris en enkele ingeplakte exlibris, opl.3000 ex., licht gevlekte band, randen band licht beschadigd E 12,- 
8485 Seymour B.M. (ills.), First nursery rhymes, 1968, 1e druk, karton+l.besch.omslag, kl.8vo, 40pp, tekst op schutblad E 5,- 
8675 Shakespeare W., Naar het u lijkt, Utrecht, W.de Haan, ca.1930, 1e druk, linnen, 110pp, met ingeplakte ills. door R.Cramer, smoezelige band, met name de rug, van binnen mooi op een paar roestvlekjes na E 12,- 
7887 Shakespeare W., The songs and sonnets of William Shakespeare, 1987, 1e druk, boards+dj, 4vo, 240pp, illustrated by Charles Robinson, pakket E 15,- 
5603 SJOERDS F., Helden der mensheid, Utrecht, W.de Haan, ca.1950, 1e druk, linnen, gr.8vo, 282pp, geillustreerd door ANTON PIECK, LUXE ed. met ingeplakte ills., licht roestvlekkige pagina's., pakket E 20,- 
1592 SJOERDS F., Helden der mensheid, ca.1950, 1e druk, linnen, geillustreerd door ANTON PIECK, LUXE ed. met ingeplakte ills. E 20,- 
5331 SLUITER W., Per Stoomvaart-My Nederland naar Java, ca.1925, 1e druk, linnen, kl.4vo, geillustreerd door Willy Sluiter, uitg. Stoomvaart Mij "Nederland", 25 tekeningen waarvan 13 in kleur, in prachtige staat, pakket E 85,- 
3513 SMITS, TON, P.S.-jes van Ton Smits. Vertelsels & cartoons, 1982, 1e druk, ingenaaid, gr.form., 112pp, mooi ex E 15,- 
8336 Straaten P. v., De kruistocht van Dries de Betonne, A'dam, van Gennep, 1981, 1e druk, paperback, 4vo, tekst op schutblad E 5,- 
0854 Straaten P. v., map met 12 tekeningen, 1e druk, karton, gr.8vo, 12pp, uitg. Het Parool E 5,- 
9746 STRIEN L.v., Franz Schubert. Beschouwing over de liederen voorafgegaan door een biografie en gevolgd door een keuze uit het vocale werk van den componist, (1935), 1e druk, linnen, 4vo, geillustreerd door Anton Pieck, Amsterdam, Joost van den Vondel, rug licht beschadigd E 100,- 
8274 Stuldreher-Nienhuis J., Verborgen paradijzen. Het leven en de werken van Maria Sibylla Merian 1647-1717, Deventer, Loghum Slaterus, 1945, 2e herz. druk, halflinnen, 186pp, met talrijke ills. E 20,- 
5057 SUARčS A., Bouclier du zodiaque, 1920, 1st edition, hcloth, gr.8vo, 96pp, no. 268 des 440 ex numérotés sur Lafuma Navarre, illustré de bois gravés de D.Galanis, bel ex, text on endpapers E 150,- 
1596 THOMAS F., Amourette op Pampus, 1947, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, geillustreerd door PIECK A. E 10,- 
0155 THOMAS F., Bemin dan Amsterdam, 1948, 1e druk, linnen, kl.4vo, 184pp, geillustreerd door ANTON PIECK E 20,- 
1598 THOMAS F., Bemin dan Amsterdam, 1949, 1e druk, linnen, geillustreerd door PIECK A., l.sm E 20,- 
1597 THOMAS F., Droom in de Delta, 1956, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 332pp, geillustreerd door Anton Pieck E 30,- 
9073 THOMAS F., Droom in de Delta, Zuidholl.Uitg.mij, 1974, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 332pp, geillustreerd door Anton Pieck, genummerd ex., pakket E 10,- 
3964 THOMAS F., Droom in de Delta, 1956, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 332pp, geillustreerd door Anton Pieck E 30,- 
6505 THOMAS F. F., Amourette op Pampus, 1947, 1e druk, halflinnen+omslag, geillustreerd door Anton Pieck, gevlekt omslag E 10,- 
9078 Thuswaldner W. e.a., Fabels van Aesopus, 1994, 1e druk, linnen+besch.omslag, folio, geillustreerd door Gisela Dürr, Voorschoten, De Vier Windstreken E 10,- 
2522 TIMMERMANS F., Pallieter, A'dam, van Kampen, ca.1930, 10e druk, linnen, 210pp, geillustreerd door ANTON PIECK, goud op snede, onafgesnedeneden, band iets gebruind, naam op schutblad, naam op titelblad E 25,- 
7070 TIMMERMANS F., Pallieter, ca.1940, 21e druk, linnen+besch.omslag, kl.4vo, geillustreerd door ANTON PIECK E 18,- 
8820 TIMMERMANS F., Pallieter, A'dam, van Kampen, ca.1930, 10e druk, linnen, 210pp, geillustreerd door ANTON PIECK, goud op snede, onafgesnedeneden, licht gevlekte band E 40,- 
0573 TIMMERMANS F., Pallieter, ca.1940, 21e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, geillustreerd door PIECK A. E 18,- 
2730 TIMMERMANS F., Pallieter, A'dam, van Kampen, ca.1930, 10e druk, linnen, 210pp, geillustreerd door ANTON PIECK, goud op snede, onafgesnedeneden, licht gevlekte band, naam op schutblad, naam op titelblad E 35,- 
4471 Timmermans F. e.a., Als het wintert..., 1934, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 111pp, met talrijke ills. Anton Pieck, gebruikssporen (o.a. onder- en bovenk. rug besch.) E 25,- 
2738 Timmermans F. e.a., Als het wintert..., 1934, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 111pp, met talrijke ills. Anton Pieck, licht roestvlekkige pagina's., gebruikssporen E 35,- 
8734 Tine, Uilen-geluk. Tekst van Tine. Geteekend op steen door Th. van Hoytema, 1895, 1e druk, halflinnen, 20pp, A'dam, C.M.van Gogh, met 20 lithografiën, prachtig exemplaar (minieme breukjes aan bovenkhoeken kaft), SCHAARS E 395,- 
1889 TOONDER M., Ollie B. Bommel's fotoboek, A'dam, Bezige Bij, 1952, 1e druk, karton, illustraties (foto's/tekeningen) E 25,- 
2060 Vallejo B., Fantasy art techniques, 1985, 1e druk, boards+dj, 4vo, 127pp, preface by I.Asimov, with numerous col.ills. E 12,- 
3967 Verhagen W., Myn God, wat een dorp, 1973, 1e druk, karton, , 66pp, geillustreerd door Anton Pieck, Semper Agendo, over Oud-Beijerland E 10,- 
8670 Verhagen W. (red.), Anton Pieck 85. Een wonderlijk fenomeen, Haarlem, Gottmer, 1980, 3e druk, karton+omslag, 4vo, 144pp, geillustreerd door Anton Pieck E 8,- 
4496 VERHEYEN J., Geertgen van Leyden gezegd tot Sint Jans, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1950, 1e druk, linnen, gr.8vo, 292pp, 2e schutblad ontbreekt (nauwelijks zichtbaar), licht smoezelig, verder mooi ex., met kleuren & zw.w. ills. van Anton Pieck E 20,- 
6060 VERHEYEN J., Geertgen van Leyden gezegd tot Sint Jans, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1950, 1e druk, linnen, gr.8vo, 292pp, licht gevlekte band, met kleuren & zw.w. ills. van Anton Pieck E 25,- 
2052 Verwey A. (vert), Britsche balladen, Holkema & Warendorf, 1920, 1e druk, linnen, gr.4vo, 202pp, met ingeplakte illustraties van Arthur Rackham, nr.272 van de 550 genummerde ex., mooi ex. met l.gebruinde rug, pakket E 175,- 
3187 VETH C., Een eeuw Nederlandsche caricatuur, A'dam, Querido, 1941, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 172pp, met 125 ills. E 10,- 
0227 Vogelesang H., De Etser Anton Pieck, 1980, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 176pp, met talrijke etsen van Anton Pieck, gesigneerd door Anton Pieck en H.Vogelesang E 35,- 
0204 Vogelesang H., De houtsnyder Anton Pieck, ca.1975, 1e druk, karton, , ca.130pp, met talrijke houtsneden van Anton Pieck, band deels verkleurd E 10,- 
1600 VOGELESANG H., Op reis met A.Pieck, 1975, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 190pp, geillustreerd door PIECK A. E 20,- 
5178 VOGELESANG H., Op reis met A.Pieck, 1975, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 190pp, geillustreerd door PIECK A. E 20,- 
3905 VONDEL J. v.d., Gysbrecht van Aemstel, 1937, 1e druk, linnen, 4vo, geillustreerd door PIECK A., A'dam, J.oost van den Vondel, ZELDZAME PROSPECTUS EDITIE, met 3 kleurenplaten en zw.w. ills., plakband over de rug geplakt, naam op schutblad E 75,- 
3189 VRIES TH. de, Wij waren getuigen, 1946, 1e druk, halflinnen, folio, geillustreerd door Piet Klaasse, rug besch. E 12,- 
1748 Wagner R., De Walkure. Eerste dag van de trilogie De ring van den Neveling, Holkema & Warendorf, 1911, 1e druk, linnen, 4vo, 97pp, compleet met 17 ingeplakte illustraties van Arthur Rackham, licht gevlekte band, roestvlekkig. E 125,- 
4971 WAHL H., Die 92 holzschnitte der Lübecker Bibel aus dem jahre 1494, 1917, 1st edition, hvellum, 4vo, Weimar, Gustab Kiepenheuer Verlag, 92 enkelseitig gedrückte seiten, nr. 342 von 550 numerierte ex., corners plates sl. damaged E 100,- 
9582 Waiboer A.J. e.a., 100 jaar Waard en Groet 1844-1944, 1945, 1e druk, halflinnen, 4vo, 112pp, geillustreerd door Anton Pieck, mooi ex E 25,- 
4102 WASHINGTON I., Sleepy Hollow, 1928, 1st edition, cloth, 104pp, illustrated by A.Rackham, London, George G.Harrap & Co Ltd, stained pages. E 95,- 
4946 WERINGH K. v., Albert Hahn. Tekenen om te ontmaskeren, A'dam, Arbeiderspers, 1983, 3e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 256pp, ills. E 8,- 
3479 WITTOP Koning M., Calvé-Delft's zomerboekje. Recepten van -.-, ca.1940, 3e druk, ingenaaid, 112pp, geillustreerd door Jo Spier E 5,- 
9720 Woodroffe P., Mythopoeikon. Fantasies monsters nightmares daydreams. The Paintings, Etchings, Book-jackets and Record Sleeve illustrations, 1976, 1st edition, stiched, kl.4vo, 156pp, Limpsfield. Dragon's World, kaft met plakband verstevigd E 8,- 
1605 ZWEIG S., Dwang, 1923, 1st edition, karton, geillustreerd door MASEREEL F. E 18,- 
|