5033 A - B - C Teekencursus, ca.1940, geniet, 4vo, 72pp E 18,- 
3987 40 ans de 911 Hors série, 2004, stiched, 4vo, 138pp, with numerous photographs, Flat 6 Magazine, special about Porsche 911 E 5,- 
9644 het Aanzien. De wielersport. Honderd jaar afzien in beeld, 1981, karton, 216pp, met talrijke foto's, Amsterdam boek E 7,- 
9157 Alle 13 maanden smaak, 2007, 1e druk, karton, kl.8vo, 61pp, ills., z.g.a.n. E 3,- 
5997 Brown & Sharpe small tools Catalog no.30, 1926, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 448pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 10,- 
6741 Catalogue of parts 20 H.P. Chassis, 1924, 1e druk, cloth, gr.8vo, 241pp, with numerous illustrations, London, Rolls-Royce Ltd., name on endpapers, sm. E 75,- 
5034 De decoratie, de kleuren, de compositie, de perspectief, ca.1950, 1e druk, geniet, 4vo, 70pp, Amsterdam, ABC Teekenschool N.V., 4 deeltjes E 18,- 
5147 Eersteklas verkenner, 1958, 1e druk, geniet, kl.8vo, 67pp, padvindershandboekje E 4,- 
6235 De geschiedenis van Ferrari, 2004, 1e druk, pocket, CD, uitg. Autowereld, 90 minuten E 5,- 
5148 Handboek van de padvinderij voor meisjes in Nederland, 1929, 3e herz. druk, ingenaaid, kl.8vo, 280pp, met talrijke ills., rug besch., pakket E 12,- 
9631 Jaar te kijk. De zilveren camera / Jaar te kijk 1976. De zilveren camera, 1974/76, 3e herz. druk, ingenaaid, kl.4vo, met talrijke foto's, Bussum, De Gooise Uitgeverij, 2 boeken E 8,- 
4225 Kadett. Bediening - veiligheid - onderhoud, 1984, 3e herz. druk, geniet, , 120pp E 5,- 
7357 Kampvuurkreten, verhalen en gebeden, 1946, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 76pp, Kampvuurrepertorium - nr.4 E 6,- 
5094 Koop+rij Renault 4, 1977, 1e druk, ingenaaid, 98pp, met talrijke foto's E 9,- 
5003 De laatste Elfstedentocht 1985 / De veertiende Elfstedentocht 1986, 1e druk, paperback, kl.4vo, 190pp, ills. E 10,- 
2453 Libelle's handleiding voor het knippen en naaien van: dameskleding / kinderkleding, ca.1955, 2e herz. druk, geniet, gr.8vo, 160pp, met talrijke foto's en tekeningen E 15,- 
8357 Märklín magazin, 1979, 2e herz. druk, paperback, gr.8vo, 136pp, met talrijke foto's E 8,- 
4227 Morris 1100. Fahrerhandbuch, 1967, 2e herz. druk, stapled, kl.8vo, 70pp, AKD 3631 D (German), gevl. E 15,- 
4013 Der neue BMW Z4 roadster. Z4 2.5i, Z4 3.0i, 2002, 2e herz. druk, paperback, 4vo, 83pp, brochure E 5,- 
2275 Olympia and the olympic games. Guidebook with reconstructions, 2004, 1e druk, ringband, gr.8vo, 107pp, met talrijke foto's, Athens, Politistikes Ekdoseis E 15,- 
6435 De onschatbare klssieker. Overzicht van 3800 klassiekers, 1999, 1e druk, ingenaaid, 1192pp, met talrijke foto's, 2 boeken E 10,- 
1939 Perry's handleiding voor PING PONG, 1929, 1e druk, karton, kl.8vo, 44pp, kl.form,ills,licht gevlekte band E 10,- 
3908 Porsche in de 20e eeuw, 2002, 1e druk, paperback, 4vo, 255pp, met talrijke foto's, Mondeal Media b.v. E 5,- 
3904 Porsche, de passie 911, ca.2000, 1e druk, karton, 141pp, met talrijke foto's, WVK 200 091 02 NL/WW E 10,- 
3999 Porsche. Evolutie 911, ca.2000, 1e druk, karton, 105pp, WVK 195 391 98 NL/WW, cellotape op 1e pagina E 5,- 
3959 Porsche. Press information Model Year 2000 / Model Year 2004 / Model Year 2005 / 2000 News Media Information, 2000-05, 1e druk, boards, 4vo, 4 brochures with 2000: 1 cd, 2004: 2 cd's, 2005: 2 cd's. 2000 News Media Information: 16 dia's E 45,- 
4002 Porsche. La 911. Les modèles, 1999, 1e druk, boards, 113pp, with numerous photographs, WVK 156 030 99 F/WW, fine copy E 8,- 
4000 Porsche: De modellen / Die modelle / Model range / PCCB / De Boxster / De 911 /, 1e druk, geniet, met talrijke foto's, 6 boekjes over Porsche modellen van 1996-2004(?). In Nederlands, Engels en Duits, z.g.a.n. E 25,- 
8658 Regelexamen GVB & handicap. Vergroot uw kennis en daarmee het plezier in het Golfspel, 1996, 4e druk, paperback, 127pp E 4,- 
5158 Regels van het Padvindstersspel in Nederland, 1947, 1e druk, karton, kl.8vo, 160pp, naam op schutblad, l.gebruikssporen E 10,- 
5574 Rondom de uitleboom, 1946, 4e druk, ingenaaid, kl.8vo, 74pp, uitg. Het Nederlandsche Padvindsterboekblok scheef (scheefgelezen)ilde, onderkant rug licht beschadigd E 5,- 
6184 Spelregels van het Nederlandse padvindsters gilde, ca.1965, 4e druk, ingenaaid, 158pp, ills. E 5,- 
0034 Uniforme leerstof tekenen voor boekdrukkers. 2e en 3e leerjaar, ca.1960, 4e druk, ingenaaid, 154pp, met talrijke ills., uitg. Joh.van de Graaf E 15,- 
5146 Een verkenning in Afrika, A'dam, Wereldbibliotheek, 1953, 4e druk, karton, kl.8vo, 128pp, ills., l.gebruikssporen E 4,- 
5154 Het welpenboekje, ca.1945, 4e druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp, ills. E 7,- 
5099 Zelf sleutelen aan uw Renault 4, ca.1970, 4e druk, ingenaaid, 184pp, met talrijke foto's, ANWB E 10,- 
3963 Adler D., Porsche 911 Road Cars, 1996, 1st edition, stiched, kl.4vo, 128pp, with numerous photographs, fine copy E 15,- 
3888 Alessio P. d', Grand prix emoties, 2003, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 239pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 8,- 
3721 ALI M., De grootste. Mijn levensverhaal, 1976, 1e druk, linnen, gr.8vo, 440pp E 6,- 
1055 ALTERA J., Leerplan voor het tekenonderwijs op de lagere school, Groningen, P.Noordhoff N.V., 1948, 2e herz. druk, halflinnen, , 392pp, kl. & zw/w ills., pakket E 15,- 
9491 ALTERA J. (samenst), Leerplan voor het tekenonderwijs op de lagere school, Groningen, P.Noordhoff N.V., 1948, 2e herz. druk, halflinnen, 392pp, kl. & zw/w. ills, hoeken band l.beschadigd E 12,- 
1441 AMBROSE K., Balletomane's sketch-book, 1942, 2nd edition, cloth, kl.4vo, 96pp, with numerous illustrations E 7,- 
9528 Armour T., A round of golf with Tommy Armour, 1960, 1st edition, cloth, 143pp, ills. E 8,- 
4132 ASSCHER S., Diamant. Wonderlijk kristal, van Dishoeck, 1975, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 164pp, Geschiedenis, het diamantbedrijf, delving, bewerking, beroemde stenen, handel en handelboekblok scheef (scheefgelezen)ebruiken, talrijke ills, naam op schutblad E 12,- 
0018 Asselberghs M., Daar komt de trein, A'dam, Bezige Bij, 1981, 1e druk, karton, 4vo, 240pp, met talrijke ills. E 5,- 
4333 ASSELBERGS G., Reparatie en onderhoud van auto's, 1955, 4e druk, linnen, 4vo, 360pp, illustraties (foto's/tekeningen), achterkant rug los E 10,- 
3974 AUTO EDITORS OF CONSUMER GUIDE, Porsche chronicle, 1995, 1st edition, boards+dj, kl.4vo, 216pp, with numerous photographs, fine copy E 10,- 
4732 BACHMANN M. / Hansmann C., Das grosse puppenbuch, 1977, 1st edition, cloth+damaged dj, 4vo, 247pp, Edition Leipzig, with numerous photographs, E 10,- 
3294 BAKHUYS B., Koning voetbal, ca.1925, 1e druk, linnen, 208pp, ills.(f), iets los in de band,tekst op schutblad, onderk.rug l.besch. E 10,- 
9683 Banks I., Playboy. Handboek glamour- en naaktfotografie, Utrecht, Spectrum, 1985, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 175pp, met talrijke kleurenfoto's E 8,- 
3845 Beusekom M. v., Kreatieve kalligrafie. Voor links- en Rechtshandigen, Zwolle, La Rivière & Voorhoeve, 1988, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 96pp, met talrijke ills. E 5,- 
5887 Blankers J./ Leeuwen A.v., Fanny. De geschiedenis van 4 gouden medailles, ca.1950, 1e druk, pocket, 256pp, ills. E 7,- 
3966 Blick K., Porsche 911. Die exklusiven wagen der welt, 1991, 2nd edition, boards, folio, 64pp, with numerous photographs E 10,- 
5157 BOCK-LUITING N.de, Aat's padvindstersavonturen, Baarn, Bigot & v.Rossum, ca.1960, 1e druk, karton, kl.8vo, 160pp, l.gebruikssporen E 4,- 
3815 Bode G., Handboek astrologie, N.V. Servire, 1997, 2e druk, karton, 480pp, ills., z.g.a.n., pakket E 18,- 
7632 Boekhorst A., Van smoking tot spijkerbroek.65 jaar bridge in Nederland, 1995, 1e druk, karton+omslag, 272pp, met talrijke foto's E 9,- 
3292 BOENDER P., Slam-conventies, ca.1965, 1e druk, linnen+omslag, 232pp, Over bridge E 6,- 
8409 Boer B. de e.a., Antillean fish guide, 1973, 1st edition, boards, gr.8vo, 110pp, with numerous illustrations E 7,- 
3598 Boer H. de, Snoek. Van klein tot groot, 1999, 1e druk, paperback, 4vo, 145pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 10,- 
7238 Böhm H., Schaken. Van huisschaker tot clubschaker, 1988, 1e druk, kunstleer, 184pp, ills. E 7,- 
2810 Boleslawski I., Caro-Kann bis Sizilianisch, 1968, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, kl.8vo, 475pp E 5,- 
6733 Bolman J., De edel- en sierstenen. indeeling - benamingen - kenmerken - vindplaatsen - herkenning, A'dam, J.H.Paris, 1938, 1e druk, linnen, 254pp, ills. E 10,- 
3139 Boo J.A. de, Familiewapens, oud en nieuw. Een inleiding tot de familieheraldiek, 1982, 2e druk, geniet, gr.8vo, 68pp, met talrijke ills., 's-Gravenhage, CBG E 7,- 
3853 BORSTEN S.P.J., De zwemsport. Handboek voor de zwemkunst, de zwemsport en de training voor zwemmers, schoonspringers en waterpolo-spelers, A'dam, van Kampen, 1936, 1e druk, linnen, 4vo, 294pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 15,- 
5103 BOS P., Ford Cortina, 1966, 2e druk, ingenaaid, kl.8vo, 164pp, ANWB, met talrijke ills. E 10,- 
5112 BOS P., Ford Taunus 12M, Zuidholl.Uitg.mij, 1965, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 164pp, met talrijke ills. E 12,- 
5104 BOS P., Opel Rekord, Zuidholl.Uitg.mij, 1965, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 162pp, met talrijke ills. E 12,- 
5105 BOS P., Simca, 1962, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 156pp, met talrijke ills. E 14,- 
5110 BOS P., Volkswagen 1500 en 1600, 1966, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 192pp, met talrijke ills., l.gebruikssporen E 12,- 
6749 Boswinkel W. e.a., Het Nederlands ballet, Haarlem, Gottmer, 1958, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 204pp, met foto's E 13,- 
1511 Botman H., Duinen. Gomdrukken van de Amsterdamse Waterleidingduinen, 1992, 1e druk, karton, met talrijke foto's, harmonica-gevouwen pagina's E 7,- 
5109 BOUVY H., Volkswagen 1200/1300, 1968, 5e druk, ingenaaid, kl.8vo, 180pp, met talrijke ills. E 12,- 
3996 Bowler M., Aston Martin. The Legend, 1998, 2nd edition, boards+dj, gr.8vo, 80pp, with numerous photographs E 12,- 
7043 Bradford D., Drive-by shootings. Photographs by a New York taxi driver, 2000, 1st edition, cloth+dj, kl.8vo, ca.400pp, with numerous photographs, in English, Deutsch and Francais, pakket E 10,- 
3869 BRAND G.J.W. e.a., Grondgymnastiek en langematspringen, 1955, 2e druk, linnen, 422pp, illustraties (foto's/tekeningen), hoek uit schutblad E 8,- 
3005 BRAND J.W., De Automobiel en zijn behandeling, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1934, 2e druk, linnen, 390pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 13,- 
7231 BREUER H., Zo vader zo zoon. Moderne duivensport, 1971, 4e herz. druk, karton+besch.omslag, 222pp, met foto's E 8,- 
1303 Briel R., Het CB-handboek, 1980, 1e druk, ingenaaid, 127pp, Alles over de 27 MC, ills. E 5,- 
9075 Brien P. 'o, A Gentler strength. The yoga book for women, 1991, 1st edition, paperback, 157pp, ills. E 4,- 
3856 BRINK J.D.v., Het postzegelboek. Het handboek voor den postzegelverzamelaar, Baarn, Hollandia N.V., 4e druk, linnen, 316pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 12,- 
5951 Broekman J.H., Het interessante van poststukken, 1964, 1e druk, karton+omslag, kl.8vo, 96pp, met foto's E 6,- 
1113 BRUCK H., Ijshockey, N.V. Paul Brand, 1938, 1e druk, ingenaaid, 164pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 10,- 
3521 BRUIN JAC.de, Leerboek voor de bloemsierkunst, 1966, 1e druk, halflinnen, 384pp, kl./zw.w.ills. E 7,- 
2926 Burgers F.P.N.M. e.a.(red), Stichtenaren uit vroeger jaren, 1987/97, 1e druk, paperback, 4vo, 430pp, Utrecht, Nederlandse Genealogische Vereniging, ills., uitgebreid register, deel 1 ligt gedeeltelijk los E 15,- 
5048 Capelle F. v., Lampekappen van perkament. Handleiding voor het beschilderen en vervaardigen, Deventer, AE.E.Kluwer, ca.1932, 2e druk, ingenaaid, 44pp E 10,- 
3625 CARY, L., Lucian Cary on guns, 1950, 2e druk, geniet, 144pp, Fawcett, with many photographs E 10,- 
3562 CBG (red), Jaarboek van het Centraal Bureau voor Genealogie. Deel 52, 1998, 2e druk, linnen+omslag, 298pp, ills., z.g.a.n. E 5,- 
3978 Cimarosti A., The Complete History of Grand Prix Motor Racing. Every race from 1894 to the present, 1997, 1st edition, boards+dj, 4vo, 504pp, pakket E 25,- 
4514 CITTERT-EYMERS J.G. v., Zonnewijzers aan en bij gebouwen in Nederland, Zutphen, Thieme, 1972, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 121pp, ills. E 7,- 
4659 CLARIJS P., Een huis vol tegels, A'dam, Contact, 1970, 1e druk, ingenaaid, 128pp, met talrijke kleuren en zw.w. foto's, l.gebruikssporen E 9,- 
7973 Clark P., Lamborghini Countach, 1986, 1st edition, boards, 4vo, 56pp, with numerous photographs, in English E 8,- 
3972 Cockerham P.W., Porsche. Precision, balance, and style, 1997, 1st edition, boards+dj, 4vo, 80pp, fine copy E 10,- 
3836 Coleman M.E., Astro-analyse. Een stap voor stap cursus over toegepaste astrologie, 1986, 1e druk, ingenaaid, 298pp E 8,- 
3190 CRUYFF J., Cupstukken 71/72, 1e druk, paperback, 176pp, met foto's E 6,- 
2925 Dancyger K., The World of Film and Video Production. Aesthetics and Practice, 1999, 1st edition, stiched, gr.8vo, 398pp, with numerous photographs, l.signs of usage E 10,- 
1864 DARTELEN J.W.v., Inleiding tot het damspel, Den Haag, van Goor, 1946, 5e druk, ingenaaid, 48pp, ills E 7,- 
5886 Davidson J., Caro-kann-opening. De soliede verdediging tegen den koningspion, 1937, 1e druk, ingenaaid, 96pp, ills., rug besch. E 8,- 
4897 Day C.L., Steken, splitsen en knopen. Een Hollandia Watersportboek, Baarn, Hollandia N.V., 1972, 2e druk, karton, 78pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 5,- 
3136 Delforterie C.W., Overzicht van de verzamelingen berustende bij het Centraal Bureau voor Genealogie en het Iconographisch Bureau, 1989, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 90pp, met talrijke onderstrepingen E 4,- 
3537 DEWIEL L.L., Meubelstijlen, Utrecht, Spectrum, 1981, 1e druk, karton, 160pp, met talrijke foto's, Uit de serie 'Antiek voor liefhebbers en verzamelaars' E 6,- 
6102 Diegenbach C., Astro-technica, Lochem, de Tijdstroom, 1943, 1e druk, linnen, gr.8vo, 282pp, ills. E 7,- 
7573 Dillmont Th. de, Encyclopédie ouvrages de dames, ca.1940, 1st edition, cloth, kl.8vo, ca.830pp, with numerous illustrations, Mulhouse, Ed. Th.de Dillmont, in box E 25,- 
4174 div.auteurs, Nederlandse sportsuccessen, 1954, 1e druk, halflinnen, 4vo, 128pp, Leeuwenzegel, met ingeplakte plaatjes, randen rug licht beschadigd E 10,- 
5924 Douglas R.D. e.a., Drie padvinders in Afrika. Op safari met Martin Johnson den leeuwenjager, ca.1930, 1e druk, linnen, 208pp, met 35 foto's E 7,- 
4426 DUURSMA G.D., Onze cactussen. Practisch handboek voor amateur-kwekers, A'dam, Kosmos, 1929, 2e druk, linnen, 8vo, 154pp, met zw.w. en ingeplakte kleurenillustraties E 5,- 
4056 Ebeling H., Beroemde autocoureurs deel 1, ca.1970, 1e druk, karton, , 87pp, met talrijke foto's E 4,- 
2910 EIO S., Modern Joseki and Fuseki & The Middle game of GO, 1968-71, 1e druk, linnen+omslag, 500pp, 3 boeken over het bordspel "GO",ills. E 28,- 
8383 Elffers J., Het oude Chinese vormenspel Tangram. Das alte Chinesische Formenspiel, 1978, 1e druk, paperback, gr.8vo, met talrijke ills., in Nederlands en Deutsch, incl. spel in kartonnen box E 6,- 
2096 Emmenes A. v., Beter voetbal, 1948, 1e druk, linnen, gr.8vo, 432pp, met foto's, Amsterdam, speciale uitgave voor leden van de KNVB verzorgd door weekblad Sport, naam op schutblad, pakket E 5,- 
0301 EMMENES A. v., Neerlands voetbalglorie, 1950, 2e druk, linnen, 240pp, ills.(f),licht smoezelig, naam op schutblad E 6,- 
4491 ENGELBRECHT W.F.K. / JANSEN A.J., Handleiding voor tochtrijders op de schaats, 1942, 1e druk, geniet, 20pp, ills E 8,- 
5701 Enquist A./ Borst H. e.a., Cruijff of Van Gaal, 2007, 1e druk, paperback, 112pp, Hard Gras nr.57, Voetbaltijdschrift voor lezers, ills. E 4,- 
7744 Enter H.F., De spoorbaan thuis, Bussum, de Muiderkring, 1964, 3e herz. druk, ingenaaid, 128pp, met talrijke foto's E 5,- 
7743 Enter H.F., Het sporenplan voor de modelbaan, Bussum, de Muiderkring, ca.1960, 2e druk, ingenaaid, 120pp, met talrijke foto's, voorkant besch. E 5,- 
5149 ERSKINE L.Y., Renfrew van de R.N.W.M.P., ca.1940, 1e druk, halflinnen, 212pp, De Nederlandsche Padvinders, achterkant nat geweest E 4,- 
7040 Euwe M., Fundamenten van het schaakspel en hun beteekenis voor de praktijk, 1931, 1e druk, linnen, kl.8vo, 220pp, rug besch., potloodaantekeningen E 6,- 
2468 Euwe M., Het middenspel no.1 & no.9, Half-gesloten spelen 1 Nimzo-Indisch, Den Haag, van Goor, 1961-67, 1e druk, ingenaaid, 3 schaakboekjes E 10,- 
7000 Euwe M., Theorie der schaakopeningen. No.5 Half gesloten spelen II / no.9 Half-open spelen II / no.11 open spelen II, Den Haag, van Goor, 1953/58, 1e druk, ingenaaid, 320pp, 3 boeken (1 niet op de foto) E 10,- 
0444 EVANS L., Chess questions answered. Including the ten best games of the modern era, 1971, 1st edition, boards+dj, 252pp, ills., name on endpapers E 8,- 
1867 EVERS J.W., Geschiedenis van het meubel, ca.1970, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 572pp, 666 ills(f),tekst op schutblad E 25,- 
5408 EYSENCK H. / SARGENT C., Test zelf je paranormale vermogens, 1997, 1e druk, karton E 5,- 
9914 Faber J.M., Hoe maak ik zelf een telefoontoestel met electrische schelverbinding ..., ca.1920, 1e druk, ingenaaid, 52pp, Weten en kunnen no.3, gebruikssporen E 5,- 
9464 Fine R., Schaak verovert de wereld. Het schaakgebeuren in de geheele wereld belicht, 1946, 1e druk, halflinnen, 292pp, voorwoord door M.Euwe, N.V. Internationale uitgevers- en handelsmij, rug licht beschadigd E 7,- 
3942 FINE R., Schaak verovert de wereld. Het schaakgebeuren in de geheele wereld belicht, 1946, 1e druk, linnen, 292pp, voorwoord door M.Euwe E 8,- 
8192 FLIER A. v.d., Basisboek filatelie. Handleiding voor de postzegelverzamelaar, 1990, 1e druk, karton, gr.8vo, 228pp, enkele pagina's zijn vochtig geweest E 8,- 
5051 FLIER A.v.d., Basisboek filatelie. Handleiding voor de postzegelverzamelaar, 1990, 2e druk, karton, gr.8vo, 228pp, enkele pagina's zijn vochtig geweest E 7,- 
5562 Förch G.J.R., Het grote bridgeboek, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1970, 3e druk, linnen+omslag, 278pp, ills. E 7,- 
3923 Frere P., De 24 uren van Le Mans. de geschiedenis van de grootste krachtproef voor coureur en wagen, 1969, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.8vo, 183pp, foto's uit 2 pagina's geknipt E 5,- 
4004 Frère P., Die Porsche 911 story, 1999, 1st edition, boards, gr.8vo, 398pp, Zeer uitgebreid geschiedenisboek over de 911 tot en met de 997 modellen, Porsche sticker voorin, fine copy E 25,- 
9618 Gaalen A. v. e.a., Jennen en zestig andere taalspelletjes / Pesten en vijftig andere kaartspelletjes, Groningen, Wolters Noordhoff, 1990-92, 1e druk, pocket, 192pp, 2 boekjes, z.g.a.n. E 6,- 
4238 Ganzevoort A.W., De auto en zijn baas, ca.1950, 1e druk, halflinnen, 98pp, met talrijke ills., Haartlem, Boom-Ruygrok, hoeken band l.beschadigd E 8,- 
5095 GANZEVOORT A.W., De auto en zijn baas, 1955, 3e druk, karton, 122pp, ills., l.gebruikssporen E 6,- 
9185 Garay I. e.a., Zeehengelen op geep, haai, harder, kabeljauw, zeebaars en platvis, 1977, 3e druk, paperback, 176pp, ills. E 4,- 
1957 GEUDEKER C.H., Beet!, A'dam, Arbeiderspers, 1956, 6e druk, linnen, 254pp, 3 zakjes met vishaakjes zijn leeg E 4,- 
1090 GEUDEKER C.H., Beet!, A'dam, Arbeiderspers, 1953, 5e herz. druk, linnen, , 254pp, 4 zakjes met vishaakjes ontbreken, pakket E 4,- 
4757 Giacosa D., Forty years of design with Fiat, 1979, 1st edition, cloth+dj, 4vo, 310pp, with numerous photographs E 50,- 
5150 GILCRAFT, Zonnig spoor. Ideeën voor programma's voor de nieuwe troep, ca.1945, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 70pp, ills. E 8,- 
2831 GING VAN ES, G.F. v., Bouvier. Belge des Flandres, c.1975, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, ca.300pp, Hoek van Holland, El Perro, illustraties (foto's/tekeningen) E 8,- 
5133 GOEDE J.de, Kalligraferen, 1985, 5e druk, ingenaaid, gr.8vo, 96pp, hoek uit titelblad, ills. E 5,- 
4092 Goodman L., Groot astrologisch handboek van de menselijke relaties, A'dam, L.J.Veen, 1981, 1e druk, karton, 832pp, standaardwerk, pakket E 16,- 
7308 Goren Ch.H., Groot bridgeboek, 1982, 1e druk, karton, 322pp, standaardwerk, pakket E 7,- 
6384 Goren Ch.H., Groot-bridgeboek, Den Haag, Kruseman, 1970, 1e druk, karton, 366pp, pakket E 6,- 
4365 Gorter C., Astrologische chronologie. Berekening van toekomstige gebeurtenissen op Jaar, Maand en Dag. De rectificatie van de Horoscoop. Analyse van de Solaar..., ca.1975, 1e druk, paperback, 394pp, gebruikssporen, pakket E 6,- 
6382 GOUDSMIT F.W. F.W., Bridge. Een handboek voor contract-bridge, 1937/50, 4e druk, linnen, 606pp, 2 delen E 15,- 
5640 Gouwe W.F., De poppen van Harry van Tussenbroek, R'dam, W.L.Brusse, 1929, 1e druk, ingenaaid, 48pp, gebruikssporen E 12,- 
5102 GRIEVER D.E., Help u zelf bij pech, ca.1970, 4e druk, ingenaaid, kl.8vo, 176pp, ills. E 4,- 
4487 GROOTHOFF C.J., Voetbal. Handleiding voor de techniek en tactiek, 1935, 4e herz. druk, karton, kl.8vo, 320pp, ills.(f), pakket E 12,- 
5985 Groppel J.L. a.o., Science of coaching tennis, 1989, 1st edition, boards, 328pp, with underlinements in the beginning of the book E 8,- 
3988 Groth W., Die Geschichte der Silberpfeile. Der mythos lebt, 1999, 1st edition, paperback, 4vo, 128pp, with numerous photographs, Autobild magazine, fine copy E 5,- 
5053 HAAR A.A.ter, Handboek voor den nuthoenfokker, Groningen, P.Noordhoff N.V., 1920, 2e druk, linnen, gr.8vo, 420pp, met talrijke ills., mooi ex., hoek uit schutblad E 50,- 
5492 Hahn R., Das zeichnen mit kreide und kohle, 1957, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.8vo, 94pp, met talrijke ills. E 4,- 
4504 Hamaker-Zondag K.M., De astrologische duiding deel-2. Wezen en Werking van Planeten, 1980, 5e druk, karton, 243pp E 10,- 
7745 Hameeteman T.L. e.a., Elseviers handboek modelspoorwegbouw, A'dam, Elsevier, 1970, 1e druk, linnen, gr.8vo, 330pp, met talrijke ills. E 9,- 
3558 HARDONK J./ TWIST G.v., Verbrandingsmotoren, 1954, 1e druk, ingenaaid, 118pp, Serie "vakopleiding voor de automobieltechniek", ills E 5,- 
8654 Hardy Wilson D., Kalligrafietechnieken, 2004, 1e druk, paperback, gr.8vo, 191pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 8,- 
2808 Haring Jac. e.a., Schaak..., maar raak! Probleemgerechten, speciaal voor de partijspeler. Mat op korte termijn in partij en probleem, Den Haag, van Goor, 1969, 1e druk, ingenaaid, 144pp, l.gebruikssporen E 5,- 
4435 Harmsze H., 40 jaar T.T. De geschiedenis van Nederlands grootste sportevenement 1925-1965, 1965, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 136pp, met talrijke foto's, Den Haag, Nortier en Harmsze, gebruikssporen E 11,- 
8610 Harrison H., Aquareltechnieken. een overzicht van techniek voor aquarel gouache en acryl, 1997, 8e druk, karton, gr.8vo, 192pp, met talrijke ills. E 8,- 
4091 Harrison S., De helende wijsheid van kristallen. Werp de stenen voor meer inzicht, voorspellingen en genezing!, 1998, 1e druk, karton, 112pp, met talrijke ills. E 10,- 
10030 Hartog P., Alles over cryptogrammen, 2003, 1e druk, paperback, 354pp, geplastificeerd E 5,- 
3883 Harvey Chr., Porsche, 1984, 1e druk, karton, gr.8vo, 64pp, met talrijke foto's E 5,- 
1457 HASKELL A.L., the Balletomane's scrap-book, 1936, 1e druk, linnen, gr.8vo, ills(f),licht smoezelig E 6,- 
5171 Haynes J.H., Autohandboek Ford Taunus. 1593 cm3 1993 cm3 motoren. Alle viercylindermodellen 1976-1982, Deventer, AE.E.Kluwer, 1983, 1e druk, karton, 4vo, 242pp, met talrijke foto's E 8,- 
7458 Heijdt L. van der, Oog in oog. 5000 Jaar dobbelsteen en dobbelspel, A'dam, Strengholt, 1990, 1e druk, paperback, 141pp, met talrijke ills. E 7,- 
5486 HENDRIKSE-KNAPEN M., Leerboek Moderne sierkunst, c.1930, 1e druk, geniet, kl.4vo, 32pp, Utrecht, Kunstnijverheids Instituut E.N.S.A.I.D., prachtig in kleur geïll., l.gebruikssporen E 40,- 
6291 Hessayon D.G., Het complete vijverboek. De gids voor tuinvijvers en rotstuinen, 1995, 1e druk, paperback, gr.8vo, 128pp, met talrijke foto's E 4,- 
7091 Heul F.H.M. v.d., Op tweewielers door de tijd. Motorfietsen en scooters in musea, Deventer, AE.E.Kluwer, 1992, 1e druk, karton, 4vo, 160pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 15,- 
7857 Hicks R.W., Motor klassiekers, 1992, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 144pp, met talrijke foto's E 10,- 
3907 Hicks R.W., Van Porsche tot Rolls Royce, 1987, 1e druk, karton+omslag, 4vo, met talrijke foto's E 7,- 
7083 Hoddinott B., Drawing for dummies, 2003, 1st edition, paperback, 336pp E 9,- 
6292 Hofman A., Het vijverboek. Praktisch handboek voor aanleg en onderhoud, planten en dierenleven, 1994, 1e druk, karton, gr.8vo, 168pp, met talrijke ills. E 7,- 
5469 HOGENDOORN C., Tafeltennis, 1964, 4e druk, geniet, kl.8vo, 32pp, pakket E 4,- 
3973 HOOFTMAN H., Start in de toekomst. De luchtvaart van morgen en overmorgen, Holkema & Warendorf, ca.1960, 4e druk, karton+besch.omslag, 236pp, voorwoord door A.Viruly, ills(f) E 5,- 
0691 Hoogeboom M., Smullen met de seizoenen, 1998, 1e druk, karton, gr.8vo, 127pp E 5,- 
1985 HORN L., Leo Horn fluit, A'dam, Elsevier, 1963, 1e druk, pocket, 208pp, ills(f) E 3,- 
3808 HULST TH., Handenarbeid voor meisjes, 1936, 1e druk, linnen, 176pp, Ten Brink, Arnhem, ills E 8,- 
1914 HUTCHINGS M., Handpoppen, A'dam, Ploegsma, 1959, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 80pp, gr.form.,illustraties (foto's/tekeningen) E 7,- 
8356 Ijzerdraat B. e.a.(red), Het blijde thuis, 1932-34, 1e druk, geniet, kl.4vo, 8 afleveringen van dit maandschrift over diverse handvaardigheden als weven, spinnen en kantklossen E 20,- 
2692 IMMINK-DE LANGE S.C., Bloemen schikken en binden, 1944, 3e druk, karton, 180pp, ills(f) E 4,- 
0178 Ingen J. v., Gelegenheidsonderwerpen deel 1, Groningen, Wolters Noordhoff, 1954, 1e druk, halflinnen, 4vo, 48pp, met talrijke ills. E 5,- 
9822 Janssen F., Go, Een spel voor iedereen, 1992, 1e druk, paperback, 127pp, ills. E 6,- 
2809 JOACHIM H., Die kinematographische projektion, 1928, 1e druk, linnen, 404pp, 339 ills. E 18,- 
5126 JOHANNESEN H. (ed.), Olympic wintersports in Norway. The Land of Summer- and Winter glory, 1952, 1st edition, leather, kl.4vo, 224pp, Oslo, Norwegian Ski Association, contemporary brown morocco stamped in gold, with numerous photographs, in english, french and norwegian, l.signs of usage E 65,- 
5156 JONES O./ WOODWARD M., De padvinder in bosch en hei, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1913, 1e druk, ingenaaid, 8vo, 158pp, onafgesneden., naam op schutblad E 18,- 
|
|
4563 Kapma H. (samenst), Elfstedentocht 1985, 1e druk, paperback, 4vo, 95pp, met talrijke foto's E 5,- 
7895 Kasparov G., Hoog spel, Utrecht, Spectrum, 1987, 1e druk, paperback, 294pp, met talrijke foto's E 6,- 
8354 Keulemans B. (red), Poppen. Een inspirerend kijk- en werkboek, 1984, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 160pp, met talrijke ills. E 6,- 
7243 KNAF, Autosport jaarboek 2007, 2008, 1e druk, ingenaaid, 654pp, z.g.a.n. E 8,- 
6021 Kolk W. van der, Oosterse spelletjes, Bert Bakker, 1974, 1e druk, paperback, , 108pp, ills. E 5,- 
1979 KOLLEM D. v., Kaartspelen voor de huiskamer, A'dam, Kosmos, ca.1960, 3e druk, ingenaaid, 64pp, ills(f) E 3,- 
2979 KOOMEN TH., AZ'67. Victorie in Alkmaar. Van Alkmaar '54 tot topclub Alkmaar Zaanstreek '67, 1967, 3e druk, karton, 140pp, ills(f) E 7,- 
0330 Korn M., Haak-boekje. Onderrigt en voorbeelden voor allerlei werk in het haken, 1846, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, ca.100pp, Haarlem, A..C.Kruseman, ills., rug besch., gebruikssporen E 18,- 
2937 Krajicek R., Harde ballen. Twaalf intrigerende tennissers, 2005, 7e druk, paperback, 220pp, l.gebruikssporen E 5,- 
2902 Kruimel H.L., Voorouders gezocht. Inleiding tot de genealogie, 1981, 1e druk, linnen, 220pp, met talrijke ills. E 10,- 
3968 Laban B., Porsche. Generations of genius, 2000, 1st edition, boards+dj, gr.4vo, 176pp, with numerous photographs, fine copy E 15,- 
9095 Laidlaw R., The golfers' guide to Scotland, 1999, 1e druk, paperback, 4vo, 232pp, z.g.a.n. E 5,- 
4718 Lambrechts J., Koppelen, kweken en spelen, Deventer, Ankh-Hermes bv, 1975, 9e druk, karton+besch.omslag, 175pp, met talrijke foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
7230 Lambrechts J., Rasverbetering van postduiven, Deventer, AE.E.Kluwer, 1964, 3e druk, kunstleer, 152pp, met foto's E 8,- 
2978 Lamford P., Spectaculaire casinospelen. Technieken, strategieën en tips waarmee u ieder casinospelletje kunt spelen, 1998, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 125pp, met talrijke foto's E 5,- 
3900 LAMMEREN T.J.W. v., Het vliegtuig en zijn onderdelen. Deel I, 1943, 2e druk, linnen+omslag, 304pp E 9,- 
5519 Lange H. de e.a., Goochelboek voor iedereen, ca.1920, 1e druk, linnen, gr.8vo, 609pp, met talrijke ills., bovenkant rug licht beschadigd E 15,- 
1287 LANGE H. de e.a., Goochelboek voor iedereen, ca.1950, 2e druk, halflinnen, 671pp, opdruk voor-/achterplat l.besch.,ills E 12,- 
2636 LANGE H. de e.a., Goochelboek voor iedereen, ca.1930, 1e druk, linnen, 638pp, opdruk voor-/achterplat l.besch.,ills E 18,- 
4517 LANGE H. de e.a., Goochelboek voor iedereen, ca.1950, 3e druk, linnen, 606pp, met talrijke ills., aanhechting achterste schutblad besch. E 10,- 
1601 Langhammer P., Squash, 1990, 1e druk, ingenaaid, 95pp, met talrijke foto's, vouw in voorplat E 7,- 
6380 Laury J.R., Lappenpoppen, 1976, 2e druk, ingenaaid, gr.8vo, 139pp, met talrijke foto's E 5,- 
4992 LEEFLANG K.W.H., Dominospelen en dominopuzzels, A'dam, Kosmos, 1972, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 160pp, ills. E 13,- 
4254 LEFERENZ-VAVRA H., Beyer's leerboek der naaikunst, 1935, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, kl.4vo, 128pp E 10,- 
3990 Leffingwell R., Porsche legends. Inside history of the epic cars, 1996, 1st edition, stiched, 4vo, 228pp, with numerous photographs, fotoboek over de belangrijkste typen van Porsche van 1948 tot 1993, fine copy E 20,- 
2011 Lensveld J. e.a., Harley-Davidson, 1992, 1e druk, karton+l.besch.omslag, folio, 160pp, met talrijke foto's E 7,- 
2002 Leonard G., Motor klassiekers, 1993, 3e druk, karton, folio, 80pp, met talrijke foto's, klein deukje in achterplat E 7,- 
6955 Lewis Chr., Handleiding Internet, 1997, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 72pp E 4,- 
8249 Libra C.Aq., Astrologie. haar techniek en ethiek, Deventer, Ankh-Hermes bv, 1980, 8e druk, karton+omslag, 240pp E 7,- 
6034 Linden K. van der, Het hengelsportboek deel 2, Utrecht, Bruna, 1985, 1e druk, pocket, 144pp, met foto's E 4,- 
3169 Londres A., Dwangarbeiders van de weg. De tour van 1924, A'dam, Arbeiderspers, 2006, 1e druk, karton, kl.8vo, 86pp, mooi ex E 8,- 
1464 LOOMAN H.J., Op glad IJs. Over schaatsen en schaatsenrijders, A'dam, Elsevier, 1948, 1e druk, linnen, 328pp, ills(f), aanhechting schutbl.besch., naam op titelblad E 6,- 
1860 LOOPUIT W., 1001 Tips voor het fotograferen, A'foort, Andries Blitz, 1946, 1e druk, halflinnen, 222pp, ills(w.o. 2 collages) E 8,- 
1465 LORD BADEN-POWELL OF GILWELL, Adventuring to manhood, 1936, 2e druk, linnen, 192pp, smoezelig,rug z.l.besch,ills. E 8,- 
8573 Lugten J., Gezelschapsspelen voor oud en jong, Den Haag, van Goor, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 48pp E 6,- 
3387 MAASKANT P., Atje Keulen Deelstra vertelt exclusief haar story, ca.1970, 1e druk, karton, ills.(f) E 7,- 
3938 MacCormack K. e.a., Tarot ontcijferd, 1999, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 144pp, met talrijke ills. E 6,- 
7718 Marder A./ Horwitz D,, De complete gids voor hondenliefhebbers, 1998, 1e druk, karton, kl.4vo, 224pp, met talrijke foto's E 12,- 
4910 MARTINI B., Het handboek der auto- en rijtechniek, (1932), 1e druk, linnen, kl.8vo, 400pp, Amsterdam, N.V.Gebr.Graauw, met talrijke illustraties E 16,- 
4653 MATUSZ J., Delfts aardewerk, Amerongen, W.Gaade, 1977, 1e druk, karton, kl.8vo, 160pp, Met vele ill. en merktekens E 12,- 
1495 McPhee M.B., Sailing. A celebration of the Sport and the World's Best Places to Enjoy It, 1992, 1e druk, paperback, 212pp, ills. E 5,- 
1118 MEILINK W., Handboek voor de poppenspeler, ca.1955, 1e druk, karton, 72pp, ills. E 7,- 
3901 Meredith L., Porsche 911, 2000, 2e druk, karton, 160pp, Sutton Publishing, z.g.a.n. E 15,- 
4628 Mertz B.A., Astrologie. De achtergronden van ons bestaan, 1986, 1e druk, karton, , 342pp, pakket E 6,- 
4607 Meulenbelt-Nieuwburg A., Merklapmotieven en hun symboliek, A'dam, H.J.W.Becht, 1976, 3e druk, linnen, 191pp, enkele aantekeningen met pen E 5,- 
2686 MEULEN-NULLE L.W. v.d., Kant, A'dam, J.H.Paris, 1936, 1e druk, halflinnen, 80p + 90 foto's,licht roestvlekkige pagina's,bovenk.rug besch E 9,- 
2682 MEULEN-NULLE L.W. v.d., Kant met naald en klos en speldenbos, van Dishoeck, 1959, 1e druk, karton, 86pp, met talrijke ills. E 8,- 
7208 Mijksenaar P.J., "Wij" in de Melbourne-race, A'foort, Andries Blitz, ca.1934, 1e druk, linnen, 192pp, met foto's, gebruikssporen E 5,- 
7778 Mills V., Affiches maken in uw vrije tijd, 1969, 1e druk, ingenaaid, 102pp, met talrijke ills., De Bilt, Uitgeverij Cantecleer E 5,- 
4387 Mlaker R., Aspecten van het pendelen, Deventer, Ankh-Hermes bv, 1990, 3e druk, karton, 146pp, z.g.a.n. E 8,- 
7572 Molin J.W., De moderne dans en haar uitvoering, ca.1945, 1e druk, ingenaaid, 120pp, met talrijke ills. E 8,- 
2635 Muhring W.J., Leer jong schaken, Den Haag, W.van Hoeve, 1960, 1e druk, karton, gr.8vo, 213pp, ills., licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
0893 MURPHY M., Golf in the kingdom, New York, Viking, 1976, 1st edition, cloth+dj, 208pp, metaphysical cult classic about golf, ISBN:0670345296 E 25,- 
2071 Müseler W., Te paard! Aanschouwelijk rijonderricht, A'dam, L.J.Veen, ca.1942, 2e druk, linnen, 188pp, illustraties (foto's/tekeningen),licht roestvlekkige pagina's E 8,- 
4183 NELSON F., Talismannen en amuletten, 1999, 1e druk, paperback, kl.8vo, 272pp, naam op schutblad, z.g.a.n. E 5,- 
6639 Nettleton N., Webdesign. Alles wat u nodig hebt om uw eigen website te maken, 2002, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 192pp, met talrijke ills. E 7,- 
5733 Nicol G., Kerst in stijl, 1994, 1e druk, karton, 4vo, 96pp, met talrijke ills. E 5,- 
5942 Nieuwenhuizen M. v., Jiu Jitsu en Judo. De feilloze verdedigingssport voor lichaam en geest, Utrecht, Bruna, 1941, 4e druk, linnen, met talrijke foto's, 143 pag + vele fotopagina's, standaardwerk, band zwaar gevlekt, binnenin in prima staat E 15,- 
7713 Nock O.S., Die stampende stomende locomotieven, Utrecht, W.de Haan, 1976, 1e druk, paperback, 4vo, 184pp, met talrijke foto's E 7,- 
5001 OCKINGA-ZEEMAN AG., Spinnen en weven, Holkema & Warendorf, ca.1920, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 56pp E 5,- 
6293 Okkema J.C., Handleiding voor genealogisch onderzoek in Nederland, van Dishoeck, 1986, 3e druk, ingenaaid, 128pp, ills., l.gebruikssporen E 5,- 
4210 Olving P.H., Vraagbaak Peugeot 205. bezine- En Dieselmodellen 1983-1986, Deventer, AE.E.Kluwer, 1986, 1e druk, paperback, 194pp, met talrijke ills. E 10,- 
4222 Olving P.H., Vraagbaak voor uw Opel Kadett D, 1982, 1e druk, paperback, 218pp, gebruikssporen, op binnenkant achterplat geschreven E 7,- 
4592 Olving P.H., Vraagbaak voor uw Datsun Cherry. Een handleiding voor het klein en groot onderhoud van de typen N10 met 1000, 1200 en 1400 cm3 motor ... 1979-1981, Deventer, AE.E.Kluwer, 1982, 2e druk, paperback, 158pp, met talrijke ills. E 8,- 
4596 Olving P.H. (red), Vraagbaak voor uw Opel Kadett D. een handleiding voor het klein en groot onderhoud van de typen: 1,0 S, 1,2 en 1,3 N en S, 1,6 S... 1979-1985, Deventer, AE.E.Kluwer, 1987, 2e druk, paperback, gr.8vo, 186pp E 8,- 
5088 OLYSLAGER P., Vraagbaak Volkswagen Golf 1,1 l - modellenserie 1974-1981, Deventer, AE.E.Kluwer, 1984, 2e druk, paperback, 136pp, gebruikssporen, ills. E 6,- 
5089 OLYSLAGER P., Vraagbaak Volkswagen 1200 Coach, Cabriolet, Karmann Ghia 1961-1968, Deventer, AE.E.Kluwer, 1968, 6e druk, paperback, 76pp, ills. E 15,- 
5087 OLYSLAGER P., Vraagbaak Citroën GS-modellenserie 1978-1980, Deventer, AE.E.Kluwer, 1980, 1e druk, paperback, 160pp, ills. E 7,- 
4251 OLYSLAGER P., Vraagbaak Citroën GS-modellenserie 1971-1977, Deventer, AE.E.Kluwer, 1980, 4e druk, paperback, 170pp, ills. E 8,- 
5086 OLYSLAGER P., Vraagbaak Simca 1100 1972-1976, Deventer, AE.E.Kluwer, 1979, 3e druk, ingenaaid, 138pp, ills. E 7,- 
2291 OLYSLAGER P., Vraagbaak Simca 1100 1972-1976, Deventer, AE.E.Kluwer, 1979, 3e druk, ingenaaid, 138pp, ills., z.g.a.n. E 8,- 
5090 OLYSLAGER P., Vraagbaak Ford Taunus 1300, 1600, 2000 1972-1975, Deventer, AE.E.Kluwer, 1978, 3e druk, paperback, 120pp, zijkant wat smerig E 6,- 
3259 ONCK A.v./STEEGERS P.J., Utrecht, hart van hengelend Nederland, ca.1965, 1e druk, ingenaaid, 76pp, met foto's en kaartjes E 4,- 
1470 PAAUW R.D., Spelen met goud (over de Olympische spelen van 1896-1968), ca.1970, 1e druk, paperback, , 132pp, ills(f), l.gebruikssporen, pakket E 4,- 
1471 PEEREBOOM K., Olympisch logboek 1952, 1e druk, linnen, 240pp, ills. E 5,- 
1300 PEEREBOOM K., Olympisch dagboek 1960, A'dam, Bezige Bij, 1960, 1e druk, linnen, 272pp, ills E 5,- 
7127 PEPPINK H.J., Goed autorijden kan iedereen leren, 1954, 5e druk, halflinnen, 224pp, met talrijke foto's E 6,- 
7193 PEPPINK H.J., Leven en welzijn van u en uw auto, 1958, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 242pp, met talrijke foto's E 10,- 
6714 Peppink H.J. / Swanenburg B.D. (red.), Auto-encyclopedie. Praktische vraagbaak voor de automobilist, Utrecht, W.de Haan, 1954, 1e druk, linnen, gr.8vo, 306pp, met talrijke ills., pakket E 10,- 
0043 Pfannschmidt E.E., Hedendaags kant. Hedendaags Kant. Moderne toepassingen van traditioneel naald-en Kloskant, A'dam, Kosmos, 1977, 1e druk, ingenaaid, 216pp, met talrijke foto's E 7,- 
5665 Pfeiffer A., Tuinieren met stijl, 1993, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 128pp, serie "Modern tuinieren", z.g.a.n., pakket E 6,- 
2254 Planjer B./Vries J.de, het Water in!, 1948, 1e druk, linnen, 252pp, Over de geschiedenis van de zwemsport, naam op schutblad, ills(f), roestvlekkig. E 7,- 
7634 Plas T. v.d., Toveren met theezakjes, 1994, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 32pp, ills. E 3,- 
8854 Podhajsky A., Ein leben für die Lipizzaner, 1960, 3rd edition, cloth+dj, kl.4vo, 434pp, with photographs E 14,- 
8853 Podhajsky A., triumph der Lipizzaner. Ein bildband, 1962, 1st edition, cloth+dj, kl.4vo, 200pp, with numerous bl./w. and colored ills. E 18,- 
6230 Porsche, Selection / Porsche bikes / kerstgeschenken / Geschenkideen von Porsche, ca.1999, 1st edition, geniet, 4 catalogi van Porsche E 10,- 
4762 Rainbird G., de Edele wingerd en de grote wijnen van Spanje, in het bijzonder de sherry, R'dam, Ad Donker, 1967, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 155pp, bewerkt door C.J.Kelk, met kleurenfoto's E 10,- 
0023 Red.Hobby Bulletin, Kinderspeelgoed om zelf te maken I, ca.1955, 6e druk, geniet, 31pp, met talrijke foto's E 5,- 
5250 REE R.C. v. (red.), Technische gegevens voor het nijverheidsonderwijs. Autotechniek, 1949, 2e druk, ingenaaid, 8vo, 700pp, met talrijke ills. E 22,- 
5488 Reese T. e.a., Bridge. Beroemde spellen van topspelers, 1998, 1e druk, paperback, 190pp, z.g.a.n. E 7,- 
6202 Rehm H.S., Das buch der marionetten, ca.1925, 1st edition, cloth, kl.4vo, 308pp, upper corners of spine sl.damaged, with 130 ills. E 95,- 
3979 Rendall I., The Power Game. 50 Years Of Formula One, 2000, 1st edition, boards+dj, 256pp, with numerous photographs, fine copy E 15,- 
3895 Rendall I., De race naar roem. Een eeuw autorensport, 1991, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 240pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 6,- 
3995 Reynolds B., Porsche. The Pursuit of Excellence, 1993, 1st edition, boards+dj, 4vo, 112pp, with numerous photographs, mooi ex E 12,- 
0689 Ridder M. de (samenst), Tuin ideeeëboek, 1999, 1e druk, ringband, 4vo, 105pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 8,- 
8625 Ridderhof W.C.A., De perspectievische schets / Atlas bij de perspectievische schets, Deventer, AE.E.Kluwer, 1933, 1e druk, linnen, 270pp, 2 boeken, met 345 foto's en tekeningen E 45,- 
0125 Ridley J., Onderhoud en reparatie van antiek, Bussum, Moussault, 1980, 1e druk, karton, kl.8vo, 173pp, met talrijke ills. E 6,- 
5432 RINGK J., Autotechniek. Populair technisch tijdschrift. 4e jaargang 1940, 1940, 1e druk, geniet, gr.8vo, ca.300pp E 30,- 
8940 Robertson B. e.a., Ontwerpen met letters, 1994, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 80pp, met talrijke ills. E 6,- 
6024 Roelfs J. e.a., Brasemvissen, A'dam, L.J.Veen, 1971, 1e druk, karton, 192pp, met foto's E 5,- 
7927 Rydell W./Gilbert G., Hocus pocus, 1980, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 191pp, met talrijke ills. E 8,- 
2841 Schalij M.A., Raffiawerk. Prettige werkjes voor bezige handen, ca.1910, 1e druk, halflinnen, 4vo, 37pp, Purmerend, J.Muusses, met talrijke foto's en tekeningen, gevl. E 15,- 
1143 SCHALIJ M.A. / PIJPER K., Rietvlechten, ca.1910, 3e druk, halflinnen, 112pp, ills.(f/t) E 7,- 
3197 SCHALIJ M.A. / PIJPER K., Rietvlechten, ca.1910, 2e druk, linnen, 116pp, ills.(f/t) E 10,- 
5991 Schelfhout W.A.T., Internationaal schaaktournooi zaanstreek 1946, Jacob van Campen, 1946, 1e druk, halflinnen, 136pp, ills., gevl. (band is vochtig geweest) E 10,- 
3927 Schlegelmilch R.w./Lehbrink H., F1errari, 2002, 1st edition, boards, kl.8vo, 792pp, with numerous photographs, blokboek over de geschiedenis van Ferrari in de Formule 1 races, pakket E 10,- 
9163 Schneeweiß Chr., Schneeschuhtouren, 2000, 1st edition, stiched, 168pp, ills. E 5,- 
4310 SCHOUSTRA F., Een halve eeuw elfstedentochten, 1959, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 104pp, Gedenkboek tgv Gouden Jubileum van de Vereniging de Friesche Elf Steden, ills. E 28,- 
4806 Schreiner J., Vissen met de vlieg, ca.1965, 1e druk, karton, kl.8vo, 96pp, ills., gebruikssporen E 6,- 
3929 SCHREINER J.P., Encyclopedie van de sportvisserij, A'dam, Elsevier, 1969, 3e druk, linnen, gr.8vo, 444pp, met talrijke ills., pakket E 9,- 
3689 SCHREINER J.P., Een leefnet vol. Voorn-, brasem- en karpervissen, Kluitman, ca.1952, 2e druk, linnen, 134pp, ills., licht gevlekte band E 5,- 
6042 SCHREINER J.P., De polder in!, Deventer, AE.E.Kluwer, 1959, 3e druk, linnen, kl.8vo, 200pp, ills E 5,- 
5773 Schultink J.W., Op de pointes. De west-Europese dans als cultuurspiegel, A'dam, van Oorschot, 1948, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 262pp E 7,- 
4907 Schumann W., Elseviers gids voor stenen & mineralen, A'dam, Elsevier, 1973, 1e druk, linnen, 227pp, met talrijke foto's, vochtig geweest, schutblad ontbreekt E 4,- 
5474 SCHUSTER T. / Bij de Weg M., Schaakhandboek, 1982, 1e druk, karton, kl.4vo, 264pp, ills. E 9,- 
6294 Schuster Th., Het grote schaakboek, 1987, 1e druk, karton, , 360pp, ills., pakket E 10,- 
8823 Schutte O., De orde van de unie, Zutphen, Walburg Pers, 1985, 1e druk, kunstleer+omslag, 224pp, met ills., mooi ex. E 11,- 
6537 Schuyt H., Het teekenen van stillevens, ca.1945, 4e herz. druk, ringband+l.besch.omslag, 4vo, 53pp, met talrijke ills. E 15,- 
2597 Schwarz R., Russische partie (Petrow-verteidiging). Handbuch der schacheröffnungen band 17, 1986, 1st edition, cloth, 400pp, ills. E 15,- 
0423 Schwenzfeger A., Over postzegels gesproken..., ca.1962, 4e druk, halflinnen, gr.8vo, 71pp, met talrijke foto's E 7,- 
3920 Seume K., The Beetle. a comprehensive illustrated history of the world's most popular car, 1998, 2nd edition, boards+dj, folio, 160pp, with numerous photographs E 15,- 
4763 SIMON A.L. e.a., de Edele wingerd van de champagne en andere mousserende wijnen, R'dam, Ad Donker, 1964, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.4vo, 198pp, bewerkt door C.J.Kelk, met kleurenfoto's, pakket E 12,- 
4822 Sint C. e.a., Bridge voor beginners, 1990, 1e druk, karton, gr.8vo, 192pp, een paar potloodaantek. en viltstiftstrepen E 6,- 
9806 Sint C. e.a., Bridge. Het leerplan voor de complete bridger, 1985, 1e druk, karton, 175pp E 4,- 
8474 SINT C. / Schipperheyn T., Bridge van start tot finish 2, 1996, 21e druk, paperback, kl.8vo, 128pp, z.g.a.n. E 5,- 
5483 SINT C. / Schipperheyn T., Het moderne conventie boek, 1988, 1e druk, karton, 157pp, ills. E 7,- 
5484 SINT C. / Schipperheyn T., Het moderne Acol boek. Handleiding voor trefzeker bieden, A'dam, Meulenhoff, 1983, 1e druk, karton, 224pp, hoek uit schutblad E 5,- 
4908 Smeets M., Vuur. de Olympische Spelen van Mart Smeets, 2008, 1e druk, paperback, 207pp, z.g.a.n. E 6,- 
5687 Smeets M. e.a., Het Ajax-gevoel, 1999, 1e druk, paperback, 112pp, z.g.a.n. E 4,- 
9312 Smith P.F., Palmistry revealed. A simple guide to unlocking the secrets of your hands, 1996, 1st edition, paperback, 192pp, name on titlepage E 5,- 
5505 Snijders C.J., Beginselen der astrologie. Handlleiding bij de A-cursus van het Nederlands astrologisch genootschap, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1940, 1e druk, linnen+besch.omslag, 252pp, incl. bijlage van 22 platen E 7,- 
7232 SPRUIJT C.A.M., De Postduivenrassen. Volledige beschrijving van alle rassen met uitvoerige standaard, 1949, 2e druk, halflinnen, 196pp, met 104 foto's E 35,- 
5304 STEIN R., Het grote autoboek. Van koets tot stroomlijn, 1963, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 318pp, met talrijke foto's E 10,- 
5789 STENEKER F., Vinetum. Alfabetisch handboek voor wijn, gedistilleerd en andere dranken, R'dam, Wyt, 1967, 3e herz. druk, linnen, 528pp, ills. E 6,- 
0872 STENEKER F., Vinetum. Alfabetisch handboek voor wijn, gedistilleerd en andere dranken, R'dam, Wyt, 1964, 3e herz. druk, linnen, 488pp, ills., licht gevlekte band E 5,- 
5650 Stevens T., Kalligrafie van A tot Z, 1987, 17e druk, ingenaaid, 160pp E 4,- 
5757 Stolk A. (bew.), Handboek voor de Trix miniatuurspoorweg, ca.1963, 3e druk, ingenaaid, 8vo, 166pp, met talrijke foto's, cellotaperesten op band, naam op schutblad E 10,- 
4578 Svenek J., Reis door de natuur. Mineralen. Meer dan 100 mineralen, met vele illustraties in kleur, 1994, 1e druk, karton+omslag, 224pp, met talrijke ills. E 7,- 
2915 Swaddling J., The ancient olympic games, 1999, 2nd edition, stiched, gr.8vo, 112pp, with numerous photographs E 4,- 
7467 Szabó Z., Het Runenboek. Het westerse orakel, Utrecht, Spectrum, 1987, 1e druk, paperback, incl. spel in plastic map E 15,- 
5880 TARTAKOWER X., Het schaakspel. Modern leerboek voor beginners en ingewijden, 1936, 1e druk, linnen, kl.8vo, 344pp, bandopdruk onduidelijk E 6,- 
2995 TELDER P., Het wonder der snelheid, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1935, 1e druk, linnen, 152pp, Met foto's van boten,auto's,treinen en vliegtuigen,roestvlekkig. E 18,- 
3983 Thoms H., Porsche Racing Milestones. 356 to 962, 2001, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 224pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 25,- 
1784 Thorpe J., Handboek voor de motorrijder, 1980, 1e druk, karton, gr.8vo, 160pp, met talrijke foto's E 6,- 
4588 Thorpe j., Sleutelhandboek voor de motorrijder in kleur, 1980, 1e druk, karton, 192pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 7,- 
7064 Timmerman A. (red), Het WK 1990 van Rinus Michels, Zwolle, La Rivière & Voorhoeve, 1990, 1e druk, karton, 144pp, bandontwerp door E 5,- 
6748 Toll J. v. (red.), Sibbe. Maandblad voor het Nederlandsch verbond voor sibbekunde, 1943, 1e druk, geniet, gr.8vo, 7 nummers uit 1943 in verzamelmap E 7,- 
3975 Toogood M., Porsche. Werbung und Prospekte aus vier Jahrzehnten, 1995, 1st edition, boards+dj, kl.4vo, 127pp, with numerous photographs, fine copy E 25,- 
3265 Tummers R., Slank & snel. De fast cuisine van Michel Montignac, 1996, 1e druk, ingenaaid, 227pp, met foto's E 5,- 
4044 UYLDERT M., Astrologie. Dl. I Kosmische samenhangen & II Aspekten, 's Graveland, De Driehoek, ca.1975, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 602pp E 20,- 
6649 Van Helmond, Kaartspelletjes voor 3, 4 of meer personen, 1994, 6e druk, paperback, 76pp E 4,- 
5818 Vanhaegendoren M., Het verkennersleven. Handboek voor leiding in de verkennersbeweging, 1946, 6e druk, halfbatik, 522pp E 12,- 
4726 Vansalen V., Erfelijke kwaliteiten bij postduiven. Mendel, chromosomen en duiventeelt, Deventer, Ankh-Hermes bv, 1978, 3e druk, karton+omslag, 204pp, met talrijke foto's E 15,- 
7234 Vansalen V., Vleugelkwaliteiten bij sportduiven, 1976, 1e druk, karton, 204pp, geplastificeerd, ex bibliotheek ex. E 10,- 
4625 Veenendaal W. v. e.a., Zó moet je vissen, ca.1958, 1e druk, geniet, kl.8vo, 36pp, Rizla plaatjesalbum, mooi ex. E 10,- 
8735 Veenhuysen J., Waarom vliegvissen?, A'dam, Elsevier, 1978, 1e druk, ingenaaid, 148pp, met foto's E 6,- 
8314 Verhoef-Verhallen E.J.J., Tropische aquariumvissen encyclopedie, 1997, 1e druk, karton, 256pp, met talrijke foto's E 6,- 
4733 Vermeijen L. e.a., Hoe wij ze keuren, 1975, 5e druk, ingenaaid, 62pp, ills. E 6,- 
4720 Vermeijen L. e.a., Hoe wij ze spelen, 1973, 7e druk, ingenaaid, 62pp, ills.,licht gevlekte band E 5,- 
2638 Vermeyden H., Handboek der goochelkunst, Holkema & Warendorf, ca.1960, 7e druk, linnen+omslag, 304pp, met foto's en tekeningen, pakket E 25,- 
6287 Vierke J., Ons eerste aquarium, Zutphen, Thieme, 1987, 1e druk, ingenaaid, 72pp, met talrijke ills. E 4,- 
4340 VIRULY A., De wereld van boven, ca.1945, 1e druk, halflinnen, 4vo, 60pp, Utrecht, Douwe Egberts, ills E 13,- 
4728 Visser B., Postduiven. Voeding, verzorging, huisvesting, wedvlucht, ca.1975, 1e druk, kunstleer+besch.omslag, 157pp E 7,- 
2999 Visser Jr. D., Heraldiek als hobby, Holkema & Warendorf, 1987, 1e druk, paperback, 119pp, met talrijke ills. E 5,- 
4010 Vivekananda S., Raja-yoga, Deventer, AE.E.Kluwer, 1971, 4e druk, linnen+l.besch.omslag, 200pp, Met de yoga-aforismen van Patanjali E 7,- 
5218 Vrijberghe De Coningh E. v., Streekdrachtmotieven. ontwerpen en patronen om zelf te maken, A'dam, H.J.W.Becht, 1983, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 143pp, z.g.a.n. E 8,- 
0570 WADE E.K., The Piper of Pax. The life story of LORD BADEN-POWELL OF GILWELL, 1931, 2nd edition, cloth, 192pp, ills(f), stained pages, text on endpapers E 12,- 
4694 Warner Allen H., De edele wingerd en de grote wijnen van Portugal, R'dam, Ad Donker, 1966, 1e druk, linnen+besch.omslag, kl.4vo, 182pp, bewerkt door C.J.Kelk, met foto's, pakket E 14,- 
4406 Weinbeck J., Kunst-Breien. 73 nieuwe patronen voor gebreide kanten en kleedjes, Kluitman, ca.1920, 1e druk, karton, gr.8vo, 42pp, met talrijke foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 20,- 
2620 WESTRUP A., Besser fahren mit dem Volkswagen. Ein handbuch, 1951, 2e druk, halflinnen, 274pp, illustraties (foto's/tekeningen), stempel op schutblad en titelblad, achterkant rug los, voorkant bovenaan ook, hoeken band l.beschadigd Verder goed ex. E 45,- 
9272 White S., Nieuwste chinese astrologie. Persoonlijkheid, gezondheid, voorspellingen, passende partners, 1999, 8e druk, paperback, 520pp, onderkant rug licht beschadigd, licht roestvlekkige pagina's., pakket E 4,- 
3894 Whyte A., Honderd jaar auto 1885-1985, 1985, 1e druk, karton, 4vo, 160pp, met talrijke foto's E 7,- 
3140 Wijnaendts Van Resandt W., Op zoek naar onze voorouders. Handleiding voor genealogisch onderzoek, 1987, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 48pp, 's-Gravenhage, CBG, ills. E 5,- 
5910 Wijnker I., Bezeten. Ton Boot. De winnaar & het laatste seizoen, 2009, 1e druk, paperback, gr.8vo, 320pp, met foto's, Dé biografie over Nederlands beste én meest controversiële sportcoach, boekblok scheef (scheefgelezen)., pakket E 10,- 
1377 Williams R., Snooker, 1985, 1e druk, karton, 61pp, met talrijke ills. E 6,- 
5725 Winder R., Hell for Leather. A modern cricket journey, 1996, 1st edition, boards+dj, 256pp, fine copy E 10,- 
0559 Witkamp A. e.a.(red), De top 500. De beste Nederlandse sporters van de eeuw, 1999, 1e druk, karton, kl.4vo, 575pp, z.g.a.n., pakket E 5,- 
3339 WITTE H., Floralia. Handboekje voor de kennis en het kweken van lievelingsbloemen. Dl.I (Tulp) t/m XVIII (Dahlia), 1880-83, 1e druk, karton, ca.600pp, 18 deeltjes in 1 gebonden. Ligt los, blind omslag, pakket E 10,- 
7747 Wollmann R., Die elektrische modelleisenbahn. Ein werkbuch, 1949, 2nd edition, hcloth, 256pp, with numerous illustrations, Ravensburg, Otto Maier, corners plates sl. damaged E 17,- 
5155 WYGERINCK-SCHELBERGEN M.Ch., Yalahi. Laten wij gaan jagen... Handboek voor welpenleidsters, ca.1952, 1e druk, karton, kl.8vo, 272pp, ills. E 11,- 
8219 Ykelenstam H., Het snijden in hout en linoleum, [1945], 1e druk, halflinnen, 4vo, 55pp, met talrijke ills. E 10,- 
3798 ZUYLEN J.J.L. v., Encyclopaedie voor radio-luisteraars, 1939, 1e druk, linnen, 354pp, Schuyt, Baarn, illustraties (foto's/tekeningen) E 12,- 
|