2173 Het aanzien van 1995, karton, kl.4vo E 7,- 
6307 Het aanzien van 1974, karton, kl.4vo E 6,- 
8242 Het aanzien van 1990, 1e druk, karton, kl.4vo, hoeken band l.beschadigd E 5,- 
6835 Het aanzien van 1970, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
6833 Het aanzien van 1965, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6831 Het aanzien van 1971, 1e druk, karton, kl.4vo, achterkant vlekkerig E 5,- 
2190 Aanzien 45-50, 1975, 1e druk, karton, 215pp, met talrijke foto's, Hat aanzien van vijf jaar 1945-1950 E 8,- 
2188 Aanzien 1900-1920, 1977, 1e druk, karton, met talrijke foto's, Hat aanzien van twintig jaar E 8,- 
6751 het Aanzien van 1985, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
6750 het Aanzien van 1991, Utrecht, Spectrum, 1992, 1e druk, karton, kl.4vo E 9,- 
2180 Het aanzien van 2001, Utrecht, Spectrum, 2001, 1e druk, karton, kl.4vo, 192pp, met talrijke foto's E 7,- 
2177 Het aanzien van 1989, 1989, 1e druk, karton, met talrijke foto's E 6,- 
2529 het Aanzien van 1975, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
8827 het aanzien van een jaar, 1962, 1e druk, karton+l.besch.omslag, kl.4vo, met talrijke foto's E 45,- 
6838 het Aanzien van 1973, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
2172 Het aanzien van 1994, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6455 Het aanzien van 1995, 1e druk, karton, kl.4vo E 7,- 
6454 Het aanzien van 1994, 1e druk, karton, kl.4vo E 7,- 
6453 het Aanzien van 1992, 1e druk, karton, kl.4vo, met talrijke foto's E 7,- 
4114 Het aanzien van 1991, 1991, 1e druk, karton E 10,- 
5389 Het aanzien van een jaar, 1962, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.4vo, hoeken rug licht beschadigd E 35,- 
6392 Het aanzien van 1964, 1964, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.4vo E 12,- 
6391 Het aanzien van 1987, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6365 Het aanzien van een jaar, 1962, 1e druk, karton+l.besch.omslag, kl.4vo E 40,- 
6364 Het aanzien van 1964, 1964, 1e druk, karton+l.besch.omslag, kl.4vo E 18,- 
6311 Het aanzien van 1969, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
6308 het Aanzien van 1975, 1e druk, karton E 10,- 
2174 het Aanzien van 1992, 1e druk, karton, kl.4vo, met talrijke foto's E 6,- 
6855 Het aanzien van 1980, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
4253 Het aanzien van 1991, 1992, 1e druk, karton, z.g.a.n. E 10,- 
7476 Het aanzien van 1989, 1989, 1e druk, karton E 6,- 
7477 Het aanzien van 1994, 1e druk, karton, kl.4vo E 7,- 
7478 het Aanzien van 1992, 1e druk, karton, kl.4vo, met talrijke foto's E 7,- 
7479 Het aanzien van 1990, 1e druk, karton, kl.4vo E 7,- 
4336 Het aanzien van 1985, 1985, 1e druk, karton, wat vlekjes bovenaan voorplat E 8,- 
4734 Het aanzien van 1964, 1964, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.4vo E 10,- 
3764 Het aanzien van een millennium, Utrecht, Spectrum, 1999, 1e druk, karton, 312pp, ills(f), z.g.a.n. E 10,- 
4891 Het aanzien van 1975, 1976, 1e druk, karton, kl.4vo, Amsterdam boek, ills. E 10,- 
3648 Het aanzien van 1991, Utrecht, Spectrum, 1992, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
7057 het Aanzien van 1985, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
6837 het Aanzien van 1969, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
7056 Het aanzien van 1988, 1e druk, karton, kl.4vo, z.g.a.n. E 7,- 
6393 het Aanzien van 1985, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
6854 Het aanzien van 1982, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
3338 het Aanzien van 1985, 1e druk, karton, tekst op schutblad E 9,- 
6853 het Aanzien van 1991, Utrecht, Spectrum, 1992, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
6851 Het aanzien van 1995, 1e druk, karton, kl.4vo, z.g.a.n. E 7,- 
6850 Het aanzien van 1990, 1e druk, karton, kl.4vo E 7,- 
6848 Aanzien 40-45, 1975, 1e druk, karton, Hat aanzien van vijf jaar. 1940-1945, ills., licht roestvlekkige pagina's. E 6,- 
6845 Aanzien 45-50, 1975, 1e druk, karton, Hat aanzien van vijf jaar. 1945-1950, ills. E 8,- 
6843 Het aanzien van 1981, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6842 Het aanzien van 1989, 1989, 1e druk, karton, z.g.a.n. E 7,- 
6014 Aanzien 60-65, 1977, 1e druk, karton, Hat aanzien van vijf jaar. 1960-1965, ills E 8,- 
6841 Het aanzien van 1979, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6840 Het aanzien van 1978, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
7717 Het aanzien van 1999, 2000, 1e druk, karton, kl.4vo, met talrijke foto's E 7,- 
9651 Het aanzien van 1979, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9636 Het aanzien van 1982, 1e druk, karton, kl.4vo, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
9637 Het aanzien van 1977, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9638 het Aanzien van 1969, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
9639 Het aanzien van 1984, 1e druk, karton, kl.4vo, met talrijke foto's E 7,- 
6306 Het aanzien van 1972, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9641 Het aanzien van 1983, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9643 het Aanzien van 1985, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
9645 Het aanzien van 1981, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
9646 Het aanzien van 1979, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
9647 Het aanzien van 1980, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9648 Het aanzien van 1976, 1e druk, karton, kl.4vo, cellotaperestjes en naam op schutblad E 5,- 
9635 Het aanzien van 1981, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9650 Het aanzien van 1978, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9640 het Aanzien van 1969, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
9652 Het aanzien van vijf jaar. '55 '56 '57 '58 '59, 1977, 1e druk, karton, bovenkant rug licht beschadigd E 7,- 
9653 Het aanzien van 1978, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9654 Het aanzien van 1977, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9655 het Aanzien van 1973, 1e druk, karton, kl.4vo, licht gevlekte band E 6,- 
9656 Het aanzien van 1979, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
9657 Het aanzien van 1971, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9658 Het aanzien van 1970, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6298 Het aanzien van 1981, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
5390 Het aanzien van een jaar, 1962, 1e druk, karton+l.besch.omslag, kl.4vo, Het Aanzien van 1962, naam op schutblad E 45,- 
0540 het Aanzien van 1964, 1964, 1e druk, karton+l.besch.omslag, bovenkant pagina's vochtig geweest (moeilijk te zien) E 13,- 
5391 Het aanzien van 1964, 1964, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, mooi ex. E 20,- 
9649 Het aanzien van 1974, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
1109 Het aanzien van 1987, 1e druk, karton, kl.4vo E 8,- 
6304 Het aanzien van 1978, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6303 Het aanzien van 1971, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6302 Het aanzien van 1977, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6300 Het aanzien van 1980, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
1128 het Aanzien van 1973, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
1127 Het aanzien van 1972, 1e druk, karton, kl.4vo, tekst op schutblad E 5,- 
9642 het Aanzien van 1991, Utrecht, Spectrum, 1992, 1e druk, karton, kl.4vo E 9,- 
1110 Het aanzien van 1988, 1e druk, karton, kl.4vo E 7,- 
9634 Het aanzien van 1983, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
1108 Het aanzien van 1986, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
1107 Het aanzien van 1984, 1e druk, karton, kl.4vo, met talrijke foto's E 6,- 
1106 het Aanzien van 1985, 1e druk, karton, kl.4vo E 9,- 
9633 Het aanzien van 1982, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
1101 Het aanzien van 1989, 1989, 1e druk, karton, 4vo E 6,- 
1104 het Aanzien van 1991, Utrecht, Spectrum, 1992, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
1126 het Aanzien van 1969, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
6299 Het aanzien van 1979, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
1103 Het aanzien van 1990, 1e druk, karton, kl.4vo, met talrijke foto's E 6,- 
9595 De bijbel naar de leidsche vertaling, 1914, 1e druk, linnen, kl.4vo, 1326pp, Zaltbommel, P.M.Wink, pakket E 15,- 
9558 De Britsche mijnenvegers, 1945, 1e druk, geniet, 63pp, met talrijke foto's, Uitgegeven voor de admiraliteit door het Britsche Ministerie van Voorlichting, omslag los E 4,- 
2346 Dagboekfragmenten 1940 - 1945, Leiden, Martinus Nijhoff, 1955, 3e druk, linnen+omslag, 640pp, schutblad ontbreekt,Fragmenten uit particuliere dagboeken E 8,- 
2230 Die Wehrmacht. Sonderheft unsere wehrmacht in österreich, ca.1940, 3e druk, geniet, folio, 32pp, tijdschrift uit (of voor) de oorlogsjaren uitgegeven door het "Oberkommando der Wehrmacht", met talrijke foto's, gebruikssporen E 15,- 
9688 Dolle Dinsdag in beeld. 5 September 1944, ca.1944, 3e druk, geniet, kl.8vo, 11 foto's gemaakt in Brabant met bijschriften, gebruikssporen E 6,- 
1257 Drees 90. Geschriften en gesprekken, A'dam, Strengholt, 1976, 1e druk, linnen+omslag E 6,- 
2740 Gedenkboek "ONS BELANG" 1898 - 1928 & Gedenkboek II "ONS BELANG" 1929 - 1948, 1e druk, linnen, gr.8vo, 2 gedenkboeken van de vereniging van onderofficieren van de Nederlandse landmacht, 694p.,ills.(f/t) E 45,- 
9861 Kriebeltje de boskabouter, ca.1943, 1e druk, geniet, , 8pp, geillustreerd door Clia, mogelijk clandestiene uitgave, met referenties naar de Duitsers ("Dolfje Mot"), vouw in voorplat en achterplat, zeldzaam E 35,- 
9690 Moffen-spiegel. Het derde rijk in plaatjes te kijk, 1942, 1e druk, geniet, kl.8vo, 28pp, in 1942 uitgeworpen door de RAF, gebruikssporen(achterkant los), SCHAARS E 50,- 
9982 De rode jeugd van Europa. Haar doel organisatie en werkzaamheid, 1932, 1e druk, geniet, 32pp, Amsterdam, Arbeiders Jeugd Centrale E 12,- 
9228 Vrij Nederland, 1941-45, 1e druk, linnen, gr.4vo, ca.7000pp, London, The Netherland Publishing Company Ltd, 8 boeken ingebonden tijdschriften van februari 1941 t/m januari 1945 E 275,- 
5036 ABELEVEN W., Zeeland vocht door..., Utrecht, Bruna, ca.1945, 1e druk, halflinnen, 172pp, ills. E 7,- 
1921 Accoce P. e.a., De oorlog werd gewonnen in Zwitserland, ca.1970, 1e druk, kunstleer, 302pp, met foto's E 5,- 
2563 ALBACH B., Jan Punt en Marten Corver. Nederlands toneelleven in de 18e eeuw, A'dam, van Kampen, 1946, 1e druk, linnen, 206pp, ills E 5,- 
5317 ALGRA A. en H., Dispereert niet. Twintig eeuwen historie van de Nederlanden, 1978, 8e druk, linnen+omslag, 2150pp, Franeker, Wever, ills., compleet in 5 delen, ook over voormalige kolonieën E 25,- 
2650 ANDRIESSEN P.J., De Deserteur of De Fransche overheersching en Nederlands herstelling 1810-1813, Sijthoff, ca.1910, 8e druk, linnen, 160pp, ills,l.gebruikssporen E 5,- 
3288 ANDRIESSEN P.J., Door het kreupelbosch tot den troon. De jeugd van prinses Elizabeth, Sijthoff, ca.1915, 2e druk, linnen, 164pp, ills E 6,- 
3028 ANDRIESSEN P.J., Vorst en dichter, Sijthoff, ca.1910, 3e druk, linnen, 176pp, ills E 5,- 
0523 Arsjinof P., Geschiedenis van de Machnobeweging. Anarchistische praktijk in de Oekraine 1918-1921, 1983, 1e druk, ingenaaid, 327pp, Haarlem Zwarte Bibliotheek, ills. E 8,- 
4830 ATHIAS J./ Leusden J./ v.d.Hooght E./ d'Allemand J, Biblia Hebraica Secundum ultimam editionem Jos. Athiae Athias., 1705, 1e druk, perkament, 8vo, ca.400pp, Amstelaedami, Boom, Waesberge,..., 357 pp + voorw. over Everardi van der Hooght, 1e dl: Genesis t.m. Deuteronomium, "editio longe accuratiffima", niet org. perk E 75,- 
5245 BACKER D., Buigend riet. Dagboek van een krijgsgevangene in Japan en Mantsjoerije 1944-1945, 1995, 1e druk, paperback, ills., l.gebruikssporen E 7,- 
1958 BALDER M., Parade der verdrukten, 1955, 1e druk, linnen, 212pp, Nederlandse OORLOGSVERZEN E 15,- 
2945 BALEN W.J.v., Van de Oostzee tot Stamboel. Land en leven in Oost-Europa, Sijthoff, 1928, 1e druk, linnen, 272pp, ills(f/k) E 7,- 
2295 BAVINCK J.H., Ons zendingsboek, ca.1950, 1e druk, linnen, 218pp, ills(f/k/t),naam op schutblad E 5,- 
7066 Beaud M., Geschiedenis van het kapitalisme. Van 1500 tot heden, Utrecht, Spectrum, 1994, 1e druk, paperback, 384pp, pakket E 7,- 
0322 BEEK M.A., Aan Babylons stromen. Hoofdmomenten uit de cultuurgeschiedenis van Mesopotamië in het oud-testamentische tijdvak, A'dam, Kosmos, 1955, 3e druk, linnen, 260pp, ills.(f/t) E 5,- 
8022 Bergh S. van den, Deportaties. Westerbork Theresienstadt Auschwitz Gleiwitz, van Dishoeck, ca.1945, 1e druk, halflinnen, 80pp E 4,- 
0524 Berkman A., De opstand van Kronstadt, 1982, 1e druk, paperback, 96pp, Haarlem, Zwarte Bibliotheek, vouwtje in voorplat E 5,- 
2861 BLAGOJEWA S., Georgi Dimitrof. Uit zijn leven en werk. De strijd voor het volksfront tegen fascisme en oorlog, A'dam, Pegasus, 1938, 1e druk, linnen, 380pp, ills(f),schutbl.besch. E 7,- 
7639 Blanc O., De laatste brief. Authentieke afscheidsbrieven van slachtoffers van de Franse revolutie, Sijthoff, 1988, 1e druk, paperback, 240pp, met uitgebreid naamregister E 6,- 
9168 Bleich A. e.a., De terugkeer van Midden-Europa, 1994, 4e druk, ingenaaid, gr.8vo, 39pp, l.gebruikssporen E 4,- 
7560 Bloem M. e.a., Daarom bijzondere solidariteit. Oorlogsgetroffenen na vijftig jaar, 1995, 1e druk, paperback, gr.8vo, 100pp, ills. E 4,- 
2551 BOER M.G. de, Het Proefjaar van Maarten Harpertsz. Tromp 1637 - 1639, 1946, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 156pp, uitg. Koninklijke Nederlandsche Akademie van Wetenschappen, ills. E 15,- 
6404 Bolhuis J.J. v. e.a.(red.), Onderdrukking en verzet. Nederland in oorlogstijd, Deventer, Loghum Slaterus, ca.1950, 1e druk, linnen, gr.8vo, ca.2500pp, met talrijke foto's, 4 boeken, pakket E 25,- 
9625 Boost R., "Kijk naar jezelf". Herinneringen aan de jaren '50, 1988, 1e druk, karton, 4vo, 128pp, met talrijke foto's E 5,- 
7995 Bosscher Ph.M., De koninklijke marine in de tweede wereldoorlog, 1984-90, 1e druk, linnen, 1800pp, Standaardwerk. Veel over Ned. Indië en Suriname, pakket E 50,- 
1883 BOXER CH.R., De Nederlanders in Brazilië 1624-1654, Sijthoff, 1977, 1e druk, karton+omslag, 328pp, standaardwerk over een onbekende en merkwaardige periode uit de Nederlandse koloniale geschiedenis, boekblok scheef (scheefgelezen)gelezen E 8,- 
4060 BOXER CH.R., De Nederlanders in Brazilië 1624-1654, Sijthoff, 1977, 1e druk, karton+omslag, 328pp, standaardwerk over een onbekende en merkwaardige periode uit de Nederlandse koloniale geschiedenis E 12,- 
8557 Brandon S.G.F., The trial of Jesus of Nazareth, 1968, 1e druk, linnen, 224pp, ills. E 6,- 
1930 BRANDT W., het Geheim, Den Haag, W.van Hoeve, 1960, 1e druk, linnen, t.o.s, over bevrijdingsuur Japans concentratiekamp op Sumatra E 6,- 
2852 BREE L.W.de, Het platteland leert lezen en schrijven. Het lager onderwijs op het platteland in de eerste helft der 19e eeuw, A'dam, van Kampen, ca.1950, 1e druk, linnen, 164pp, ills E 8,- 
3619 BRENDEL, C., Revolutie en contrarevolutie in Spanje. Een analyse, A'dam, Wereldbibliotheek, 1977, 1e druk, paperback, 416pp E 6,- 
6829 Brinton C. e.a., Erfenis der eeuwen. Geschiedenis en beschaving van het westen, A'dam, Elsevier, 1957, 1e druk, linnen, kl.4vo, 1240pp, 3 boeken, ills. E 15,- 
8493 Brongers J.A. e.a., De prehistorie van Nederland. Economisch-technologisch, 1978, 1e druk, karton, gr.8vo, 138pp, met talrijke ills. E 8,- 
3469 BROUWER J., De onoverwinnelijke vloot. Naar berichten van opvarenden en tijdgenoten, A'dam, van Kampen, 1938, 1e druk, halflinnen, 208pp, over de Armada, ills. E 5,- 
7975 Brugmans H. (samenst), Het huiselijk en maatschappelijk leven onzer voorouders, A'dam, Elsevier, 1931, 1e druk, halflinnen, 4vo, 780pp, met talrijke foto's, mogelijk nit orginele banden, register der platen achterin geschreven, pakket E 20,- 
1907 BUCHLI M.J.C., de Zorg voor de doofstomme, A'dam, van Kampen, 1948, 1e druk, halflinnen, 166pp, ills,Patria reeks,naam op schutblad E 7,- 
0592 Bullock A., Hitler. Leven en ondergang van een tiran, 1983, 1e druk, karton+omslag, 622pp, met foto's, pakket E 10,- 
5555 BURCKHARDT C., Richelieu. Zijn leven en zijn tijd, 1945, 1e druk, halflinnen, 442pp, ills. E 4,- 
2228 Butler R., An illustrated history of the Gestapo, 1992, 1st edition, cloth+dj, 240pp, with numerous photographs E 10,- 
9249 BYVANCK A.W., Nederland in den Romeinschen tijd, Leiden, E.J.Brill, 1943, 1e druk, halflinnen, 742pp, met talrijke foto's, ills(f), enkele potloodaantekeningen E 12,- 
3248 BYVANCK A.W., De voorgeschiedenis van Nederland, Leiden, E.J.Brill, 1941, 1e druk, linnen, 236pp, ills(f), enkele potloodstrepen E 6,- 
9248 BYVANCK A.W., De voorgeschiedenis van Nederland, Leiden, E.J.Brill, 1942, 2e herz. druk, linnen, 238pp, ills(f), enkele potloodstrepen E 6,- 
2914 BYVANK A.W., De kunst der oudheid. 2e dl., Leiden, E.J.Brill, 1949, 1e druk, linnen, 568pp, 465 illustraties (foto's/tekeningen),kleine beschadiging in voorplat, pakket E 9,- 
6412 Campbell Chr., Air Warfare. The fourth generation, 1984, 1st edition, boards+sl.damaged dj, gr.8vo, 192pp, with numerous photographs E 7,- 
8491 Chamalaun M. e.a.(red), Voltooid verleden tijd? Een hedendaagse kijk op de prehistorie, 1980, 1e druk, ingenaaid, 260pp, met talrijke foto's E 7,- 
2867 CHLEDOWSKI K., Siena, A'dam, Scheltema & Holkema, ca.1930, 1e druk, linnen, 548pp, met uitgebreid register,42 foto's E 10,- 
1256 CLEERDIN V., Monnikenleven, 1944, 2e druk, halflinnen, ills,tekst op schutblad,licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
5366 COLENBRANDER H.T., Vestiging van het koninkrijk (1813-1815), A'dam, Meulenhoff, 1927, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 284pp, ills., naam op schutblad E 12,- 
9245 Colijn H., Op de grens van twee werelden, 1940, 1e druk, ingenaaid, 53pp, licht gevlekte band E 4,- 
6243 COPPENS T., Antonius Mor. Hofschilder van Karel V, 1999, 1e druk, linnen+omslag, 272pp, met talrijke ills. E 13,- 
0397 CORNELISSEN H., Stormvloed 1953. Gedocumenteerd verslag van de gebeurtenissen op en na 1 februari 1953, A'dam, C.de Boer, ca.1953, 1e druk, linnen, 218pp, uitg. Het Boekhuis,ills.(f) E 12,- 
1929 CRAMER K. e.a., Christendom en Bolschewisme, 1930, 1e druk, linnen, 264pp, ills E 10,- 
7505 Dekker C. e.a., 1940-1945. Een analyse van het verzet, Allert de Lange, 1945, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 168pp, ills., geschreven door leden van de voormalige verzetsgroep TD E 7,- 
8213 DEKKER F., Voortrekkers van Oud Nederland uit Nederland's geschiedenis buiten de grenzen, Den Haag, Boucher, 1938, 1e druk, linnen, 404pp, ills., licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad, pakket E 14,- 
8412 Delft A.J.A.C. v., Zwarte handel. Uit de bezettingstijd 1940-1945. Geschreven onder druk en leed toen achterbaksheid opgeld deed, 1945, 1e druk, karton, gr.8vo, 66pp, rug besch. E 6,- 
1258 DIJK A.v., Cornelius Musius een Delftse martelaar, 1947, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 72pp, licht beschadigd omslag,ills E 3,- 
1259 DIV. AUTEURS, Bilanz des zweiten weltkrieges, 1953, 1e druk, cloth+sl.damaged dj, 472pp E 8,- 
1951 Doblhofer E., Stemmen in steen. De ontcijfering der oude schriften, Bussum, Moussault, 1966, 1e druk, linnen, 342pp, deukje in achterplat, pakket E 8,- 
7902 Doelman C., Arnhem. Stad der bezitloozen, 1945, 1e druk, halflinnen, 48pp, met talrijke foto's, onderkant rug licht beschadigd E 8,- 
6663 Donker P.A., Winter '44-'45 in Holland. A winter never to be forgotten, R'dam, Ad Donker, 1945, 1e druk, karton, kl.8vo, 72pp, schaars E 20,- 
1659 DOOLAARD A.den, Europa tegen de moffen, een keus uit de radio-redevoeringen van -.-, A'dam, Querido, 1946, 1e druk, karton, naam op schutblad, rug licht beschadigd E 8,- 
1260 DOORN B. v., Vught. 13 maanden in het concentratiekamp, 1945, 1e druk, ingenaaid, ills(t),bovenk.rug besch E 4,- 
3909 DORLAND F., Luchtstrijdkrachten in den tweeden wereldoorlog en daarna, ca.1948, 1e druk, halflinnen+omslag, 100pp, Vliegwereld Bibliotheek no.2, + omslag!, illustraties (foto's/tekeningen) E 9,- 
3203 DORREN C.J.O., Onze mariniersbrigade (1945-1949). Een veelbewogen episode in de korpsgeschiedenis, Zuidholl.Uitg.mij, 1954, 1e druk, linnen, 368pp, ills.(f/k),rug verschoten E 25,- 
3717 DUBY G., De kathedralenbouwers. portret van de middeleeuwse maatschappij, 980-1420, A'dam, Elsevier, 1986, 5e druk, paperback, 360pp, ills,naam op schutblad, pakket E 9,- 
1824 DUBY G., De kathedralenbouwers. portret van de middeleeuwse maatschappij, 980-1420, A'dam, Elsevier, 1985, 4e druk, ingenaaid, 360pp, ills,naam op schutblad, voorkant vochtig geweest, pakket E 7,- 
6715 DUINKERKEN A. v., Begrip van Rome, N.V. Paul Brand, 1948, 1e druk, linnen, 218pp, ills., bovenk.rug licht beschadigd E 7,- 
1262 DUINKERKEN A. v., Waarom ik zo denk. Het Katholieke leven van 1918-1940, 1948, 1e druk, linnen, 372p E 7,- 
3992 DUNKER U., Juden in Preussen. Ein Kapitel deutscher Geschichte, 1981, 1e druk, paperback, 480pp, Die bibliophilen taschenbücher, ills E 7,- 
3914 EICHELBAUM DR., Die deutsche luftwaffe. Ein bilderwerk, 1940, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 96pp, with numerous sticked in old newspaper pictures E 60,- 
7723 Eisenhouwer D.D., Kruistocht door Europa, N.V. Servire, ca.1960, 1e druk, linnen, 420pp, ills., pakket E 6,- 
8501 Ellmers D. e.a., Handel en wandel in de dertiende eeuw, 1986, 1e druk, karton+omslag, 140pp, ills. E 10,- 
7699 Endt F. e.a.(red.), Weet je nog wel de jaren dertig... Reportages, interviews, gesprekken over feiten en gebeurtenissen tussen 1930 en 1940, A'dam, Bezige Bij, 1960, 1e druk, linnen, 4vo, 260pp, met talrijke foto's E 10,- 
7226 Engels F., De oorsprong van het gezin, van de particuliere eigendom en van de staat. In aansluiting op de onderzoekingen van Lewis H. Morgan, ca.1960, 1e druk, linnen, 230pp E 7,- 
2354 ENGERS J.F., Indië in de branding. De geallieerde wereld over de toekomst van Nederlandsch Indië van Pearl Harbor tot Hollandia, A'dam, Querido, 1945, 1e druk, linnen, 136pp, hoek uit schutblad E 8,- 
7324 Erasmus D., De klacht van de vrede die overal door alle volken verstoten en versmaad wordt, 1947, 1e druk, ingenaaid, 92pp E 5,- 
1617 EXEL PH., Jan Persijn, Den Haag, van Goor, ca.1930, 3e druk, linnen, serie "Na de school", randen rug licht beschadigd, ills. E 5,- 
6570 Fabius A.N.J., Het leven van Willem III (1650-1702), Kluitman, 1912, 1e druk, linnen, gr.8vo, 394pp, ills., pakket E 8,- 
0560 FAIRHALL D., Russia looks to the sea. A study of the expansion of Soviet Maritime Power, 1971, 1st edition, im. leather+dj, 288pp, ills.(f/k), stripes with pencil, pakket E 7,- 
1265 FEDDER H., Bedreigd beoorloogd bezet bevrijd, 1946, 1st edition, halflinnen, ills E 5,- 
4997 FEENSTRA P., De godsdienst en de fransche revolutie. Studiën over de Fransche Revolutie in de jaren 1789-1794, H.D.Tjeenk Willink, 1929, 1e druk, linnen, gr.8vo, 260pp E 12,- 
4543 FRUIN - MEES W., Geschiedenis van Java, 1919/20, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 244pp, 2 delen, Weltevreden, Commissie voor de volkslectuur, met talrijke foto's, onderkant rug dl.2 l.besch. E 35,- 
5557 FRUIN R., De tachtigjarige oorlog. Historische opstellen. Tien jaren uit den Tachtigjarigen Oorlog 1588-1598, Leiden, Martinus Nijhoff, 1941, 1e druk, ingenaaid, 400pp E 5,- 
5556 FRUIN R., Het voorspel van den tachtigjarigen oorlog, Leiden, Martinus Nijhoff, 1939, 1e druk, ingenaaid, 252pp, onafgesneden., licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
2257 FULOP-MILLER R., de Triomf over pijn, Allert de Lange, 1947, 1e druk, halflinnen, Gesch. der anaesthesie,illustraties (foto's/tekeningen),389p E 12,- 
8243 Gaulle Ch. de, Mémoires de guerre. L'appel / L'unité, 1954/56, 1e druk, stiched+damaged dj, 1392pp, Paris, Librairie Plon, 2 volumes E 10,- 
8387 Geelkerken C. v. (red.), Voor volk en vaderland. Tien jaren strijd van de Nationaal-Socialistische Beweging der Nederlanden 1931 - 14 december - 1941, 1943, 2e herz. druk, linnen, kl.8vo, 544pp, met talrijke foto's E 65,- 
1926 GELDER H.A.E.v., Revolutionaire reformatie, A'dam, van Kampen, 1943, 1e druk, halflinnen, Over vestiging geref.kerk 1575-1585,Patria XXXI E 6,- 
3915 Général de Wimpffen, Sedan, 1871, 1st edition, hleather, 382pp, with 1 folding map, back damaged, in French E 10,- 
4921 GEORGE FRANKS H., Oerwoudstrijders onder onze driekleur, A'dam, Elsevier, 1946, 1e druk, halflinnen, 276pp, vertaald door M.H.Székely-Lulofs E 7,- 
|
|
3450 GEORGE FRANKS H., Oerwoudstrijders onder onze driekleur, A'dam, Elsevier, 1946, 1e druk, halflinnen, 276pp, vertaald door M.H.Székely-Lulofs, ills.(f), naam op schutblad E 6,- 
1786 GERDES E., Uit de duinen. Een verhaal uit den Spaanschen tijd, Sijthoff, ca.1920, 5e druk, linnen, ills E 5,- 
2306 GERRETSON F.C., Gerretson de strijdbare. 40 artikelen over actuele onderwerpen, ca.1955, 1e druk, linnen, gr.8vo, 240pp, ills,licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
2349 GEYL P., Napoleon. Voor en tegen in de Franse geschiedschrijving., Utrecht, A.Oosthoek, 1946, 1e druk, linnen, 530pp, ills(f/k) E 9,- 
3470 GODEE MOLSBERGEN E.C., Jan van Riebeeck en zijn tijd. Een stuk 17-eeuws Oost-Indië, A'dam, van Kampen, 1943, 2e druk, halflinnen, 176pp, ills. E 7,- 
8425 Graf Von Monts H., De joden in Nederland, (1941), 2e druk, ingenaaid, 64pp, met talrijke foto's, Schrijnende anti-semitische brochure E 40,- 
2332 HAGEN L., Gids der romeinsche katacomben te Valkenburg, ca.1910, 2e druk, ingenaaid, 60pp, ills(f), met ansichtkaart E 8,- 
9477 Hamel J.A. v., De vaste koers. De hoofdtrekken van het buitenlandsch beleid en de diplomatieke geschiedenis van ons vaderland sinds deszelfs onafhankeliljk ..., A'dam, Elsevier, 1946, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 166pp, ills. E 5,- 
7754 Hannema F., Uit de schatkamer der middeleeuwen. Van Heiligen, Helden En Gelieven, ca.1965, 1e druk, linnen, gr.8vo, 184pp, ills. E 5,- 
7965 Hendriks J., Vijf jaar drukkunst "in het verborgene", Utrecht, Bruna, ca.1945, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, gr.8vo, 60pp, ills. E 6,- 
7651 Herbst K., De ware Jezus. God of mens?, 1988, 1e druk, paperback, 256pp, l.gebruikssporen E 5,- 
6740 Hermans H., Priesters in het veldgrijs, N.V. Paul Brand, 1945, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 376pp, met foto's, aanhechting voorste schutblad besch., betiteling rug besch., pakket E 10,- 
1897 HESSELING D.C., Uit Hellas' heden en verleden, H.D.Tjeenk Willink, 1927, 1e druk, ingenaaid, 200pp, 10 studies,onafgesneden,roestvlekkig. E 6,- 
9581 Hettema H., Historische schoolatlas ten gebruike bij het onderwijs in de vaderlandsche en algemeene geschiedenis, H.D.Tjeenk Willink, 1910, 6e herz. druk, linnen, gr.4vo, naam op schutblad E 25,- 
8041 Hibbert Chr., Arnhem 17-26 september 1944, 1963, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 264pp, met foto's, pakket E 9,- 
9626 Hoekstra H.G. e.a., Nee en nog eens nee. Fotoboek van het verzet 1940-1945, 1965, 1e druk, karton, 4vo, 160pp, met talrijke foto's E 5,- 
9564 Hoof H. v., Z.66. Een verhaal uit een commandopost ergens in de Grebbelinie, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1950, 32e druk, karton, 92pp, ills., gebruikssporen E 4,- 
1679 Hoogstraten D. van, Beschryving der Heidensche Goden en Godinnen getogen uit de Fabelschryveren en Oude Dichteren, 1715, 1e druk, perkament, kl.8vo, 272pp, te Amsterdam by Nicolaas ten Hoorn, blinde band, met 31 gravures en titelvignet, zeer zeldzaam E 250,- 
3419 HOOGWERF J., Bijbels vertelboek, Voorhoeve, ca.1950, 2e herz. druk, linnen, , 1629pp, geillustreerd door Tj.Bottema, 2 zeer uitgebreide boeken. Hulp bij het vertellen uit het O.T. en N.T., pakket E 23,- 
0856 Hoorweg P., Gedenkboek van den europeeschen oorlog in 1914 voor de jeugd, [1919], 2e herz. druk, geniet, gr.8vo, 28pp, Deventer, Stoom-Vleeschconservenfabriek "Erica Brand", plaatjesalbum met 100 ingeplakte foto's, div.beschadigingen, zeldzaam E 65,- 
1906 Horne A., De 42 dagen. Frankrijk/Duitsland 1940, 1970, 1e druk, linnen+omslag, 408pp, met talrijke foto's, pakket E 6,- 
1903 Hough R., De vloot die tot ondergang was gedoemd, ca.1965, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 216pp, met foto's E 5,- 
9114 Hout G. van den (voorw), Christianity in the Netherlands, 2006, 1st edition, stiched, gr.8vo, 112pp E 7,- 
2975 HOUT W.N.v.d., Over de krant. Haar wording, wezen en werk. Een reeks artikelen, Zutphen, Thieme, 1928, 1e druk, linnen, 144pp, licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
2121 Houten B. v., Ooggetuigen van de Tweede Wereldoorlog, 1990, 1e druk, paperback, 341pp E 6,- 
7848 HOVINGA H., Dodenspoorweg door het oerwoud. Het drama van de Pakan Baroe spoorweg op Sumatra, 1976, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 160pp, ills.(f/t/k) E 8,- 
3244 HOVINGA H., Dodenspoorweg door het oerwoud. Het drama van de Pakan Baroe spoorweg op Sumatra, 1976, 1e druk, karton+omslag, 160pp, ills.(f/t/k) E 8,- 
4956 HUIZINGA J., Erasmus, H.D.Tjeenk Willink, 1924, 1e druk, linnen, 8vo, 288pp, onafgesneden. E 12,- 
4071 HUIZINGA J., Herfsttij der middeleeuwen, H.D.Tjeenk Willink, 1935, 4e herz. druk, linnen+l.besch.omslag, 538pp, onafgesneden E 12,- 
5840 HUIZINGA J., Herfsttij der middeleeuwen, H.D.Tjeenk Willink, 1928, 3e herz. druk, linnen, 534pp, onafgesneden, pakket E 10,- 
1275 HUIZINGA L./ MAZURE A., een Natie onder de Nazi's, ca 1970, 3e herz. druk, kunstleer+omslag, ills(t) E 5,- 
9225 Hunt R. e.a., Normandië 1944, van Dishoeck, 1976, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 159pp, met talrijke foto's E 6,- 
5566 HUYTS J., Geschiedenis van de russische revolutie 1905-1936, A'dam, Wereldbibliotheek, 1936, 1e druk, linnen, 592pp, gevl. E 5,- 
8060 Jong L. de, De bezetting. Tekst en beeldmateriaal van de uitzendingen van de Nederlandse Televisie- Stichting over het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede W.., A'dam, Querido, 1966, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 816pp, pakket E 10,- 
7741 JONG L. de, het Koninkrijk der Nederlanden in de tweede wereldoorlog 1939-1945. Deel 13 bijlagen/register, 1988, 1e druk, linnen+omslag E 6,- 
7198 Jong L. de, Het koninkrijk der Nederlanden in de tweede wereldoorlog. Deel 6 juli '42 - mei '43, 1975, 1e druk, linnen, 838pp, 2 boeken E 10,- 
1557 JONG L.de, De bezetting na 50 jaar, 1990, 1e druk, karton+omslag, 8to, 543pp, SDU uitgeverij, Den Haag, met talrijke foto's, 3 delen E 15,- 
5442 JONG L.de, De bezetting na 50 jaar, 1990, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 544pp, met talrijke foto's, Den Haag, SDU, 3 delen in 1 E 12,- 
0565 JONG L.de, De Duitse vijfde colonne in de tweede wereldoorlog, A'dam, Meulenhoff, 1953, 1e druk, linnen, 444pp, ing,ills E 9,- 
1276 JONG L.de, het Illegale werk, 1977, 1e druk, pocket, ing,ills E 3,- 
3238 JONG L.de, het Koninkrijk der Nederlanden in de 2e w.o. dl.1 t.m. 13 (21 boeken, dl.5 2e helft & dl.6 & dl.9 ontbreken), 1979, 1e druk, linnen+omslag, 21 boeken E 125,- 
3528 JONG P.de / CAGELING M.A., Onze strijdmachten ter zee, R'dam, Wyt, 1938, 1e druk, linnen, 108pp, met talrijke foto's E 15,- 
5834 Jonker J./Sluyterman K., Thuis op de wereldmarkt. Nederlandse handelshuizen door de eeuwen heen, 2000, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 430pp E 25,- 
2084 KADT J. de, Verdediging van het westen, A'dam, van Oorschot, 1947, 1e druk, linnen, schutblad ontbreekt,licht gevlekte band E 7,- 
0887 Kan W., Burmadagboek 1942-1945, A'dam, Arbeiderspers, 1986, 1e druk, ingenaaid, 272pp, met foto's E 6,- 
4295 KARHOF N.J., Bezet verzet ontzet. Goes en omgeving in de bewogen jaren 1940-1944, ca.1945, 2e druk, karton, 66pp, met foto's E 10,- 
7698 Klaasen G. (samenst), Aanzien. Kerk en godsdienst in Nederland en België 1945-1985, 1985, 1e druk, karton, kl.4vo, 192pp, met talrijke foto's, Hat aanzien van vijf jaar. 1940-1945, ills., licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
8382 Kluit A., Wederlegging der ontzwagtelde en gezuiverde aldervroegste vaderlandze oudheden van den heer J.Bent benevens ..., 1761, 1e druk, halfleer, 168pp, 's Gravenhage, Pieter Gerard van Balen, onderk.rug licht beschadigd, enkele pag. gevlekt E 125,- 
1885 Klumper T., Helden tegen wil en dank. Verzet 1940 - 1945. Het antwoord van gewone mensen op ongewone situaties tijden de Duitse bezetting, 1994, 1e druk, paperback, 271pp, met foto's E 6,- 
3233 KOCK P.P. de, De ongelijke strijd in de Vogelkop, 1981, 1e druk, paperback, 176pp, Franeker, T.Wever, ills.(f), over de jarenlange guerrillastrijd tegen de Japanners v.h. op Nieuw-Guinea gelegerde Manokwari-detachem E 5,- 
4038 KOCK P.P. de, De ongelijke strijd in de Vogelkop, 1981, 1e druk, paperback, 176pp, Franeker, T.Wever, ills.(f), naam op schutblad, Over de jarenlange guerrillastrijd tegen de Japanners v.h. op Nieuw-Guinea gelegerde Manokwari-detachem, l.gebruikssporen E 5,- 
0853 Koekoek Jr. J.G. e.a., Gebroken lente. Rhenen 1940-'45, 1982, 3e druk, ingenaaid, 4vo, 104pp, met talrijke foto's E 10,- 
1937 KOETSVELD C.E. v., het Onstaan, de beginselen en de geschiedenis van onze politieke partijen, D.Bolle, ca.1910, 1e druk, linnen, 560pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 15,- 
6174 Koonz C., Moeders in het vaderland, A'dam, Meulenhoff, 1989, 1e druk, paperback, 648pp, ills., pakket E 10,- 
0525 Kravchenko V., Over het communisme, 1948, 1e druk, ingenaaid, 111pp, l.gebruikssporen E 4,- 
1285 KROESE A., Neerland's zeemacht in oorlog, 1945, 3e druk, linnen+besch.omslag, 145pp, ills(f/k) E 7,- 
5301 KROESE A., Neerland's zeemacht in oorlog, 1944, 2e druk, linnen, 145pp, ills(f/k) E 8,- 
9480 Kuiper J., Geschiedenis van het Christelijk lager onderwijs in Nederland (16 N.Chr. - 1904), 1904, 2e druk, linnen, 418pp, A'dam, H.A.van Bottenburg, met foto's, boekblok wat losjes E 7,- 
5041 KURZAMANN R., Der Hund im Kriegsdienst. Vollständige Dressuranweisung und kynologisches kompendium für kriegs-diensthunde aller gattungen, 1918, 1st edition, boards, 8vo, 350pp, Bielefield, Verlag Hundesport und Jagd, with numerous photographs, rare E 75,- 
4829 LA CROIX J. FR. (MARQUIS DE CASTRIE), Anecdotes Arabes et musulmanes depuis l'an de J.C. 614, Epoque de l'établissement du Mahométisme en Arabie, par le faux Prophète Mahomet;..., 1772, 1st edition, leather, kl.8vo, 736pp, Paris, Vincent, gilt paneled spine, corners damaged, back attached to pages (original?), hinge partly cracked, abou the life of Muhammed etc, pakket E 100,- 
9234 Langeveld L.A., Land- en waterwegen der Romeinen voornamelijk in de Maas-, Waal- en Rijndelta omstreeks het begin onzer jaartelling, 1930, 1e druk, ingenaaid, 68pp, met foto's en kaarten, hoek uit achterplat, licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
7470 Lans J. v.d., Lage landen hoge sprongen. Nederland in beweging 1898/1998, 1998, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 240pp, met talrijke foto's E 10,- 
2479 LEENINGA J.J./ WESTRA E.J., En toch staat de Martini. Groningen onder Duitsch schrikbewind, 1946, 2e druk, halflinnen, 152pp, uitg. Niemeijer, Groningen, ills(f) E 8,- 
9983 Leeuw A.S. de (voorw), Het spaanse volk strijdt voor democratie tegen fascisme, A'dam, Pegasus, 1937, 2e druk, ingenaaid, 78pp, ills., zeldzaam, rug besch. E 18,- 
7319 Leeuwen Th.M. v., Van horen zeggen. Geschiedenis en uitleg van de bijbel, Balans, 1997, 1e druk, paperback, 312pp, l.gebruikssporen E 8,- 
9742 LENIN W.I., Materialism and empiro-criticism, 1952, 1e druk, cloth+dj, kl.8vo, 392pp, met portret E 10,- 
0518 LENIN W.I., Over cultuur en culturele revolutie, 1978, 1e druk, paperback, 206pp, met portret E 5,- 
8017 Lenstra P., De bevrijding van Oraniënburg, ca.1945, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 216pp, Groningen, H.v.d. Woude E 7,- 
8001 Lier Th.A.M. v. inl., 15 augustus 1980. Terugblik Op De Herdenking Van Het Einde Van De Oorlog Van Het Koningkrijk Der Nederlanden in Zuid-oost azië, Tevens Van De Tweede.., 1980, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 48pp, met talrijke foto's E 5,- 
1510 LINTUM C. te, de Geschiedenis van het Amerikaanse volk, Zutphen, Thieme, 1923, 2e druk, linnen, 324pp, ills,schutblad ontbreekt,roestvlekkig E 6,- 
7118 Lodensteyn J. v., De heerlykheyd van een waar christelyk leven: Uitblinkende in een Godfaligen wandel, 1767, 3e druk, halfleer, kl.8vo, 430pp, pakket E 65,- 
9851 Looy R. v., De kleine parade, ca.1945, 1e druk, geniet, , 8pp, geillustreerd door R.v.Looy, Bussum, Het Goede Boek, K288 E 15,- 
3534 LOUWERSE P., Geillustreerde Vaderlandse geschiedenis, Holkema & Warendorf, 1894, 2e druk, linnen, 528pp, met talrijke ills. Joh. Braakensiek E 8,- 
9244 Mackay R.W.G., Peace aims & the new order, 1941, th revised edition, cloth, kl.8vo, 306pp E 7,- 
3467 MAK J.J., De Rederijkers, A'dam, van Kampen, 1944, 1e druk, halflinnen, 184pp, ills. E 6,- 
9953 Mao Tse Tung, Over de dictatuur van de volksdemocratie, 1949, 1e druk, geniet, kl.8vo, 31pp, A'dam, Brochurehandel C.P.N., redevoering uit 1949, met 2 foto's, schaars E 25,- 
0073 Marx K., Grundrisse der kritik der politischen ökonomie (rohentwwurf) 1857-1858. Anhang 1850-1859, 1953, 1st edition, cloth, 1102pp, Berlin, Dietz Verlag, pakket E 10,- 
9131 Marx L.F., Katholisches gebetbuch für gefühlvolle kinder, 1834, 1st edition, leather, kl.8vo, 296pp, met 4 kopergravures, gotisch schrift, slightly stained pages. E 10,- 
8941 Maser W., Adolf hitler. legende/mythe/werkelijkbeid, 1973, 1e druk, linnen+besch.omslag, 531pp, pakket E 10,- 
2941 MAUROIS A., Van Wilson tot Kennedy. De geschiedenis van de Verenigde Staten als wereldmacht, Baarn, Hollandia N.V., 1964, 1e druk, linnen+omslag, 352pp, ills.(f),cellotapevlekken op schutbladen E 6,- 
7210 Meer F. v.d., Augustinus de zielzorger. Een studie over de praktijk van een kerkvader, Utrecht, Spectrum, 1949, 2e druk, linnen, 748pp, ills., pakket E 12,- 
2322 MEIJER O.CARM. B., Titus Brandsma, N.V. Paul Brand, 1951, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 480pp, ills(f) E 9,- 
9998 Mulder R., Verleden tijd. Nederland in de jaren 1900-1930, 1991, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 192pp, mooi fotoalbum met bijschriften E 8,- 
1294 Muller Hzn. S., Geschiedkundige atlas van Nederland. De kerkelijke indeeling omstreeks 1550 tevens kloosterkaart / De nieuwe bisdommen 1559-1561, Leiden, Martinus Nijhoff, 1921-23, 1e druk, linnen, ca.870pp, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad, pakket E 28,- 
2321 MUSSOLINI B., La Dottrina del fascismo. Con una storia movimento fascista di GIOACCHINO VOLPE, 1932, 1e druk, stiched, 134p E 7,- 
6064 N.S.B., Nationaal-socialistische (fascistische) staatsleer (No.3), 1933, 1e druk, geniet, 28pp E 25,- 
7399 Naimark N.M., The Russians in Germany. A History of the Soviet Zone of Occupation, 1945-1949, 1997, 1e druk, paperback, 586pp, l.gebruikssporen, pakket E 7,- 
5562 NAT J., Geschiedenis van het oude oosten tot de 6e eeuw voor Christus, A'dam, Wereldbibliotheek, 1935, 1e druk, linnen, 248pp, ills. E 5,- 
3374 NES JAC. van, Het jodendom. Een boek voor joden en christenen, Kampen, J.H.Kok N.V., 1933, 1e druk, linnen, 528pp, ills.(f/r) E 18,- 
8025 NIEROP Is. v., Westerbork. Het leven en werken in het kamp, 1945, 1e druk, geniet, 32pp, ills., liedjes, rijmpjes en prentjes, l.gebruikssporen E 8,- 
8424 Nispen Tot Sevenaer C.M.O. v., Geen inpalming, wel inlijving van Duitsch gebied, Zutphen, Thieme, 1945, 1e druk, ingenaaid, 62pp E 7,- 
7117 Nupoort J., Korte en eenvouwige catechizatie over het voorbeeld der Godlyke waarheeden van den Zaligen heer Abraham Hellenbroek, 1777, 1e druk, halfleer, kl.8vo, ca.1000pp, Utrecht, Gysb.Timon van Paddenburg, 3 boekjes, 2 boekjes sluiten beide aan op het eerste deel (met hoofdstuk XI en pag.369) maar met andere tekst, pakket E 75,- 
8181 Ojen G.J. v., De binnenlandse strijdkrachten. De Strijd Op Nederlands Grondgebied Tijdens De Wereldoorlog II. Hoofddeel IV, Deel 2, 1972, 1e druk, linnen, 1122pp, 's-Gravenhage, Staatsdrukkerij, 2 boeken E 40,- 
9791 Oostrom F. v., Maerlants wereld, 1998, 9e druk, ingenaaid, 488pp, pakket E 7,- 
5737 Opzeeland W. v. (bew.), Alle bijbelse personen. Geillustreerd biografisch woordenboek, 1995, 1e druk, karton, gr.8vo, 480pp, met talrijke ills., ISBN 9064073783, pakket E 7,- 
1298 OUD P.J., Honderd jaren. Een Eeuw staatkundige vormgeving in Nederland 1840-1940, Assen, Van Gorcum & Comp., 1971, 5e druk, linnen+omslag, 321pp, ills., ISBN: 9023200136 E 10,- 
0725 PATER J.C.H.de, Maurits en Oldebarnevelt in den strijd om het twaalfjarig bestand, A'dam, van Kampen, 1944, 2e druk, halflinnen, Patria XXIII E 5,- 
3788 PEELEN Th. / VLIET A.L.J.v., Zwevend naar de dood. Arnhem 1944, 1976, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 360pp, Een der 2000 genummerde ex., naam op schutblad E 15,- 
1300 PEEREBOOM K., Olympisch dagboek 1960, A'dam, Bezige Bij, 1960, 1e druk, linnen, 272pp, ills E 5,- 
3505 PELKWIJK, J.ter, Beschrijving van Overijssels watersnood in Februari 1825, 1826, 1e druk, karton, 288pp, Clement, de Vri en van Stégeren, Zwolle, rug licht beschadigd, met enkele etsen en kaarten E 495,- 
8062 PHILLIPS N., Holland and the canadians, A'dam, Contact, ca.1945, 1st edition, binder, 4vo, ca.72pp, with 150 photographs E 10,- 
5428 PHILLIPS N., Holland and the canadians, A'dam, Contact, ca.1945, 1st edition, binder, 4vo, ca.72pp, with 150 photographs E 10,- 
5292 POLL M.v., Japan. De rijzende zon gaat onder, ca.1945, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 136pp E 5,- 
8502 Pörtner R. e.a., De Romeinen op hun weg naar de Lage Landen. Resultaten van archeologisch onderzoek, Baarn, Hollandia N.V., 1975, 1e druk, linnen+omslag, 266pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 
2366 PRATT F., Zeeslagen in den grooten oceaan 1941-1942, 1945, 1e druk, ingenaaid, 328pp, illustraties (foto's/tekeningen),gebruikssporen E 4,- 
9320 Pratt Lowell J., Currier & Ives. Chronicals of America, 1981, 1e druk, boards+sl.damaged dj, 4vo, 255pp, with numerous coloured ills. E 9,- 
1301 PRESSER J., de tachtigjarige oorlog, 1948, 3e druk, halflinnen, gr.8vo, 336pp, met vele ills. E 8,- 
3125 QUISPEL H.v., Nederlandsch-Indië in den tweeden wereldoorlog, 1945, 1e druk, linnen, 248pp, met foto's E 8,- 
7935 QUISPEL H.v., Nederlandsch-Indië in den tweeden wereldoorlog, 1945, 1e druk, linnen, 248pp, licht smoezelig, ills. E 6,- 
4037 QUISPEL H.v., Nederlandsch-Indië in den tweeden wereldoorlog, 1945, 1e druk, linnen, 246pp, met foto's E 8,- 
8749 Raatgever J.G., Van dollen dinsdag tot de bevrijding, ca.1946, 1e druk, halflinnen, 160pp, met foto's E 5,- 
3658 RADEMAKER L.A., De stenen spreken: vrede, A'dam, Strengholt, 1947, 1e druk, linnen, 302pp, licht gevlekte band E 12,- 
8605 Rains O., Children of the liberation, 1985, 1e druk, ringband, kl.4vo, 122pp, met foto's, naam op titelblad E 15,- 
2857 RANDWIJK H.M. v., In de schaduw van gisteren. Kroniek van het verzet 1940 -1945, Bert Bakker, 1967, 1e druk, linnen+omslag, 324pp, ills E 5,- 
9247 Ranke L. von, Die römische päpste in den letzten vier jahrhunderten, ca.1933, 1e druk, cloth, 815pp, mit 67 kupfertiefdruckbildern, pakket E 6,- 
5072 RAPTSCHINSKY B., Russisch christendom, 1935, 1e druk, kunstleer, 328pp, geillustreerd door B.Grosser, licht roestvlekkige pagina's.,rug verschoten E 9,- 
0089 RAUSCHNING H., De nihilistische revolutie. Schijn en werkelijkheid in het Derde Rijk, 1939, 3e druk, linnen, vertaald door M.ter Braak E 10,- 
1304 RHIJN A.A.v., Nieuw Nederland. Bijdragen van buiten bezet gebied in verband met den wederopbouw van ons land, 1944, 3e druk, linnen+l.besch.omslag E 5,- 
4050 Rido, Wie het laatst lacht..., A'dam, Scheltens & Giltay, 1946, 1e druk, halflinnen, 132pp, geillustreerd door J.F. Doeve, Moppen en woordspelingen tijdens de bezetting van Nederland E 6,- 
3165 ROLDANUS C.W., Zeventiende-eeuwsche geestesbloei, A'dam, van Kampen, 1938, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 196pp, ills.,Patria reeks E 5,- 
9673 Romein J., De lage landen bij de zee. Geillustreerde geschiedenis van het Nederlandsche volk van Duinkerken tot Delfzijl, Utrecht, W.de Haan, 1934, 1e druk, linnen, gr.8vo, 712pp, pakket E 10,- 
7413 Romein J./ Romein A., Erflaters van onze beschaving. Nederlandse gestalten uit zes eeuwen, A'dam, Querido, 1976, 11e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 896pp, met 198 afbeeldingen, pakket E 10,- 
8855 Romein J./ Romein A., Erflaters van onze beschaving. Nederlandse gestalten uit zes eeuwen, A'dam, Querido, 1977, 12e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 896pp, met 198 afbeeldingen E 10,- 
7414 Romein J./ Romein A., De lage landen bij de zee. Een geschiedeins van het Nederlandse volk, A'dam, Querido, 1976, 6e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 752pp, met 130 afbeeldingen, pakket E 10,- 
9242 ROMEIN J./ SCHAPER B.W./ VRANK e.a., De tachtigjarige oorlog, A'dam, Elsevier, 1941, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 304pp, met vele ills, voorplat licht gevlekte band E 9,- 
2404 ROMEIN J./ SCHAPER B.W./ VRANK e.a., De tachtigjarige oorlog, A'dam, Elsevier, 1942, 2e druk, halflinnen, 304pp, met vele ills E 10,- 
2773 ROMEIN J./ROMEIN A., Erflaters van onze beschaving. Nederlandse gestalten uit zes eeuwen. Dl.IV, 19e eeuw, A'dam, Querido, 1940, 1e druk, halflinnen, ills E 5,- 
2772 ROMEIN J./ROMEIN A., Erflaters van onze beschaving. Nederlandse gestalten uit zes eeuwen. Dl.III, van de 17e tot de 19e eeuw, A'dam, Querido, 1939, 1e druk, halflinnen, 284pp E 5,- 
1308 ROMPEL F., Gedenkschriften van PAUL KRUGER. Gedicteerd aan H.C. Bredell en Piet Grobler, 1902, 1e druk, ingenaaid, 276pp, l.gebruikssporen E 8,- 
8410 Roskam E.J., De wereldbeschouwing van den Nederlandschen boer, 1939, 1e druk, linnen, 120pp, gevl., schaars E 60,- 
2942 RULLMANN J.C., De Doleantie in de Nederlandsch Hervormde kerk der XIXe eeuw, 1916, 1e druk, linnen, 360pp, ills(f),roestvlekkig., pakket E 8,- 
6779 Rutgers C.A., De Utrechtse bisschop in de middeleeuwen, Leiden, Martinus Nijhoff, 1978, 1e druk, paperback, gr.8vo, 188pp E 7,- 
1622 RUTGERS S.J., Indonesië. Het Koloniale systeem in de periode tussen de eerste en de tweede wereldoorlog, A'dam, Pegasus, 1947, 1e druk, halflinnen, 252pp E 14,- 
1920 Ryan C., Een brug te ver, Holkema & Warendorf, 1974, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 512pp, met talrijke foto's, ISBN: 9026945213, met foto's, pakket E 5,- 
0277 SAVORNIN LOHMAN B.C. de e.a.(voorw.), Prins Willem van Oranje 1533-1933, H.D.Tjeenk Willink, 1933, 1e druk, linnen, kl.4vo, 476pp, ills., onafgesneden., pakket E 20,- 
3394 SCHEBESTA P., Oorsprong van de godsdienst. Resultaten van het prehistorisch en volkenkundig onderzoek, Tielt, Lannoo, 1962, 1e druk, linnen+omslag, 328pp, ills.(f), met uitgebreid register en literatuuropgave E 9,- 
2973 SCHELLINGER C.J., Kent u ze nog... De Jutters, 1973, 1e druk, karton, ca.150pp, fotoboek Den Helder, tekst op schutblad E 10,- 
2866 SCHELVEN A.A.v., Het Calvinisme gedurende zijn bloeitijd. Dl. 1 Genève - Frankrijk, W.ten Have, 1943, 1e druk, linnen, 352pp E 12,- 
4978 SCHEPS J.H., Scheps inventariseert, 1973-76, 1e druk, linnen, 1428pp, Apeldoorn, Semper Agendo / Den Dolder Op korte golf, 2 delen, deel omslag voorin gplakt E 15,- 
5563 SCHLABRENDORFF V. v., Officieren tegen Hitler, ca.1945, 1e druk, halflinnen, 198pp, met foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
2265 SCHULTE NORDHOLT J.W., In de schaduw van een groot licht. de neger-revolutie in Amerika, Deventer, Loghum Slaterus, 1971, 1e druk, linnen+omslag, 332pp, ills(f/k),naam op schutblad E 6,- 
9597 Shermer D. e.a., Oorlogen van de twintigste eeuw, A'dam, Elsevier, 1976, 1e druk, karton, 4vo, 512pp, met talrijke foto's E 8,- 
9407 Slootweg D. (red), Ach ja... de jaren vijftig, 1974, 1e druk, paperback, gr.8vo, 245pp, met talrijke foto's, A'dam, Wetenschappelijke Uitgeverij, tekst op schutblad, gebruikssporen E 6,- 
7457 Smit H.J./ Wieringa W.J., Correspondentie van Robert Fruin 1845-1899, Groningen, Wolters Noordhoff, 1957, 1e druk, linnen, gr.8vo, 518pp, Werken uitgegeven door het Historisch Genootschap (gevestigd te Utrecht) - Vierde Serie no.4, pakket E 12,- 
8426 Staal K.R. v., De Hel van Buchenwald, ca.1945, 1e druk, geniet, 48pp, Amsterdam, Nieuwe Wieken, omslag ontbreekt E 5,- 
9629 Steen Joh. van der, 't scherp van de pen. De Tweede Wereldoorlog getekend. Grappen en grollen, spot en hoon, humor en propaganda uit de jaren 1939 - '45, Holkema & Warendorf, 1979, 1e druk, karton, kl.4vo, 172pp, met talrijke ills. E 8,- 
9224 Steininger R. e.a., De bevrijding van Europa. Kleurenfoto's uit Amerikaanse archieven, van Dishoeck, 1980, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 160pp, met talrijke foto's E 6,- 
6408 Stok B. v.d., Oorlogsvlieger van Oranje, 1983, 2e druk, paperback, kl.8vo, 262pp, gebruikssporen E 5,- 
7774 Stokman S., Het verzet van de Nederlandsche bisschoppen tegen Nationaal-Socialisme en Duitsche Tyrannie, Utrecht, Spectrum, 1945, 1e druk, halflinnen, 320pp, naam op schutblad E 8,- 
2029 STOKVIS J.J.F. / LOOI L.J.v., Radio Nederland. Een band tusschen den luisteraar en zijn Nederlandschen omroep, A'dam, Elsevier, 1946, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 208pp, ills(f) E 10,- 
6544 Strachey L., Elisabeth en Essex, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1950, 1e druk, linnen, 240pp, vertaald door R. van Brakell Buys, ills. E 4,- 
9797 Tannahill R., Sex in history, 1980, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 480pp, pakket E 8,- 
3284 TAS S., Intellect en macht, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 320pp E 4,- 
9013 Tenhaeff, Pamfletten. Engelsch-Hollandsche waardeering in de 17e eeuw. een parallel tot moderne oorlogslitteratuur, Utrecht, A.Oosthoek, 1917, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 42pp, rug besch. E 5,- 
3933 TERLINDEN CH., Histoire militaire des Belges, 1931, 1st edition, im. leather, 4vo, 404pp, ex.nr.261, with numerous illustrations, nice copy E 35,- 
1984 THORWALD J., Moord en wederwoord. Honderd jaar strijd tegen de misdaad, de bewogen ontwikkeling van de moderne recherchetechniek, ca.1958, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 553pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 
8023 Titus Brandsma, Mijn cel. Dagorde van een gevangene, 1945, 11e druk, geniet, kl.8vo, 30pp E 4,- 
2896 TOYNBEE A.J., Een studie der geschiedenis, F.C.Kroonder, 1952, 3e druk, linnen, 656pp E 8,- 
5079 TRIENEKENS G.M.T., Tussen ons volk en de honger. De voedselvoorziening, 1940 - 1945, 1985, 1e druk, linnen+omslag, 540pp, ills. E 12,- 
2202 Tuchman B., Het eerste saluutschot. De Amerikaanse vrijheidsstrijd en de Republiek, 1988, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.8vo, 365pp, pakket E 8,- 
2305 TUINZING A.J.P., Koloniale macht. De blanke wereldheerschappij in gevaar?, A'dam, van Kampen, 1936, 1e druk, ingenaaid, 200p E 10,- 
2675 VALKENBURG R., Bij 't barnen van 't gevaar, 1970, 1e druk, kunstleer+omslag, 584pp, J.P.v.d.Tol, Dordrecht, Oorlogsherdenkingsboek met 'ware' belevenissen, ills(f) E 15,- 
0703 VERBERNE L.G.J., De Nederlandse arbeidersbeweging in de negentiende eeuw, A'dam, van Kampen, 1940, 1e druk, halflinnen, 192pp, Patria XXI E 5,- 
8191 Vergers P., Blikken in het verleden voor het Nederlandsche volk. Beschreven en afgebeeld, 1876/77, 1e druk, halflinnen, 1280pp, 2 boeken met steendrukken, rug dl.1 licht beschadigd E 50,- 
3458 VERHOOG P., Ontdekker en admiraal, A'dam, C.de Boer, 1949, 1e druk, linnen, 236pp, over Columbus, ills.(k/t) E 7,- 
0329 Vernooij A., Grenzen aan gehoorzaamheid. Houding en gedrag van de Utrechtse politie tijdens de Duitse bezetting, 1985, 1e druk, paperback, 150pp, met foto's E 15,- 
4922 VETH J., Een veronachtzaamd hoofdstuk uit onze beschavingsgeschiedenis der zeventiende eeuw, H.D.Tjeenk Willink, 1928, 1e druk, linnen, gr.8vo, 42 pp. tekst + 32 pp. afbeeldingen, naam op schutblad E 8,- 
2310 VEUR M.G.W.v.d., Middelburg in oorlogs- en bezettingsjaren (1939-1944), 1945, 1e druk, linnen, gr.form., 196pp, ills(f) E 16,- 
0204 VISSER B.J.J., Onder Portugeesch-Spaansche vlag. De katholieke missie van Indonesië 1511-1605, 1925, 1e druk, linnen, 340pp, ills., rug licht gevlekte band, pakket E 15,- 
3893 VLEKKE B.H.M., Geschiedenis van den Indischen archipel van het begin der beschaving tot het doorbreken der nationale revolutie, 1947, 1e druk, halflinnen, 526pp, Roermond, , J.J.Romen, ills., pakket E 8,- 
0869 VLEKKE B.H.M., Geschiedenis van den Indischen archipel van het begin der beschaving tot het doorbreken der nationale revolutie, 1947, 1e druk, halflinnen, 526pp, ills,licht smoezelig, pakket E 7,- 
2316 VOS P.D.de, Uit Schouwen en Duiveland's verleden, 1947, 1e druk, ingenaaid, 44pp, ills(f),2e deel v.d. zandloper-reeks E 7,- 
0113 Vreedig B., Moffenmarsch 1945. Weg met den Mof....., 1945, 1e druk, karton, 4vo, 4pp, Den Haag, Confidentia, licht roestvlekkige pagina's., l.gebruikssporen, zeer schaars E 50,- 
5075 VRIES G.J.P.de, Achter de schermen. De ondergrondsche strijd voor onze bevrijding, 1945, 1e druk, karton+besch.omslag, gr.8vo, 102pp E 7,- 
9607 Vries L. de (samenst), [de Londense] Vrij Nederland. Een fascinerende selectie uit de jaargangen 1940-1945, 1973, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 160pp, met talrijke foto's E 5,- 
9608 Vries L. de (samenst), Geillustreerd Politie Nieuws. Een fascinerende selectie uit de jaargangen 1873-1883, 1973, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 160pp, met talrijke ills. E 5,- 
9605 Vries L. de (samenst), Volk en vaderland.Fotonieuws.Storm SS.De zwarte soldaat.Het werkende volk. Een fascinerende selectie uit de jaargangen 1933 -1945, 1973, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 160pp, met talrijke foto's E 10,- 
9606 Vries L. de (samenst), De wervelwind, De vliegende Hollander en andere uit de lucht verspreide vlugschriften..Een fascinerende selectie uit de oorlogsjaren 1940 -1945, 1974, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 160pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 10,- 
9216 Vries L. de e.a.(samenst), De jaren '40-'45. Een documentaire over bezet Nederland uit de collecties van het RIOD, A'dam, Bezige Bij, 1963, 1e druk, paperback, 4vo, 256pp E 9,- 
2340 VRIES TH.de, Leerschool voor Barbaren. Karel de Grote, Deventer, Loghum Slaterus, 1949, 1e druk, karton, 68pp, onderstrepingen met pen E 4,- 
5558 WALCH J.L., Karolus Magnus, A'dam, Querido, 1947, 1e druk, linnen, 160pp, ills., licht roestvlekkige pagina's. E 6,- 
5297 WATERMAN W.W., De kruistocht van generaal Taillehaeck. Deel 1: proloog, ca.1940, 4e druk, karton, 296pp E 6,- 
6248 Wedgwood C.V., Willem de Zwijger, A'dam, Elsevier, 1984, 4e druk, paperback, 270pp, ills., l.gebruikssporen E 6,- 
9621 WERKMAN E. e.a., dat kan ons niet gebeuren. Het dagelijks leven in de Tweede Wereldoorlog, A'dam, Bezige Bij, 1980, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 192pp, met talrijke foto's E 6,- 
2714 WESSELS A.M., Zeeland in de patriottentijd, 1947, 1e druk, halflinnen, 256pp, ills. E 5,- 
6566 Wessem C. v., Koning-stadhouder Willem III, Den Haag, Leopold, 1939, 1e druk, linnen, kl.8vo, 176pp E 5,- 
0677 WESSEM C. v., de Ruyter, 1937, 1e druk, linnen, naam op schutblad E 5,- 
1319 WESTENDORP BOERMA J.J., Twintig eeuwen geschiedenis van het Nederlandse volk, 1939, 1e druk, linnen, 352pp, vele zw.w./kl.ills,l.sm E 10,- 
9610 Whiting Ch. e.a., Van Dolle Dinsdag tot Bevrijding. Ons langste oorlogsjaar, 1977, 1e druk, paperback, 4vo, 176pp, met talrijke foto's E 6,- 
7556 Wiesenthal S., Moordenaars onder ons, A'dam, Elsevier, 1967, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 368pp, ills., pakket E 5,- 
7630 Wijbenga P., Bezettingstijd in Friesland. I. Weifeling en keus, 1970, 1e druk, linnen, gr.8vo, 384pp, Drachten, Laverman N.V., naam op schutblad, pakket E 10,- 
5161 WINKEL L.(ed.), Toen... 1940-1945, 1960, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 112pp, met talrijke foto's E 5,- 
5835 WITTERT VAN HOOGLAND R.W.C.G.A., Een halve eeuw militaire luchtvaart 1913-1963, 1963, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 544pp, rijk geill geschiedenis van de luchtmacht, o.a. gedurende de tweede w.o. en in Nederlands-Indie E 25,- 
9561 Wolf A.L. de, De vlootverhoudingen in het verre oosten. U.S.A., Japan, Engeland, Ned. Indië, Assen, Born, 1941, 1e druk, ingenaaid, 126pp, gebruikssporen E 4,- 
6515 ZEE D. v.d., Vermetel voorgeslacht, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen, ills. E 4,- 
2301 ZEE D. v.d., Vermetel voorgeslacht, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, kunstleer+besch.omslag, 192pp, ills. E 5,- 
1763 ZEE D. v.d., Vermetel voorgeslacht, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen, ills E 4,- 
3373 ZEEUW P.de, De dochter der Oranjes. Het leven en de regeering van H.M. koningin Wilhelmina der Nederlanden bij haar 25-jarige regeeringsjubileum ..., 1923, 1e druk, linnen, 336pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 9,- 
1487 ZEEUW P.de, Juliana van Oranje. Het leven van prinses Juliana in de blijde dagen van haar verloving en huwelijk, 1937, 1e druk, linnen, 243pp, ills., sm., bovenk. rug besch. E 5,- 
1933 ZEGGELEN M.v., Maria van Oranje, A'dam, Scheltema & Holkema, ca.1920, 1e druk, linnen, onafgesneden,roestvlekkig E 6,- 
8071 Zoetmulder S.H.A.M. (red.), Nederland in den oorlog zooals het werkelijk was! Herinneringen en onthullingen - deel 1, Utrecht, Bruna, ca.1945, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 115pp, ills., voorplat los E 7,- 
|