Antiquariaat De Bilt

Voor bestellingen en voorwaarden klik op of zie de bestelpagina. Prijzen zijn in Euro en exclusief verzendkosten
Verzendkosten Nederland: Tot 3,2 cm dik: E1,76 - E2,64. Dikker: E6,75 (TGP Posttarieven). N.B: Toeslag bij 1 boek: E1,00
For ordering and conditions click on or see the orderpage. Prices are in Euro and excluding shippingcosts


FLORA / FAUNA   HOOFDPAGINA
Zoek op deze pagina  


FLORA / FAUNA

0075 Ons nationale park de Hoge Veluwe, [1954], karton, kl.8vo, Hille Zakalbum met ingeplakte plaatjes, 3 delen E 10,- 

5047 Programma van de 49ste Tentoonstelling Pluimvee en Pelsdieren..., 1957, geniet, 8vo, 46pp, Utecht, Ornithophilia, is dubbelgevouwen geweest E 8,- 

7254 Tuinliefhebbersgids. Eenjarigen, 1999, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 112pp, met talrijke foto's E 5,- 

2367 Wilde dieren, ca.1898, 1e druk, geniet, kl.8vo, 4pp, ills., rijmpjes bij de rhinoceros, de olifant, de kameel en de giraffe E 6,- 

0545 Abel G. e.a.(red), De vogels van Nieuwegein. Vogels in een veranderend landschap, 1999, 1e druk, karton, kl.4vo, 284pp, met talrijke foto's E 9,- 

7082 Alderton D., Valkparkieten, 1989, 1e druk, karton, kl.8vo, 94pp, met talrijke foto's E 4,- 

4133 ALLEN G., De plant en haar leven, Zutphen, Thieme, 1901, 2e druk, linnen, kl.8vo, 240pp, ills E 8,- 

2903 ARNOLDO FR.M., Gekweekte en nuttige planten van de Nederlandse Antillen, 1971, 2e druk, linnen, gr.form., 280pp, + fotopagina's met 245 foto's,herz. en verm. dr. E 20,- 

6376 Attenborough D., Onze wondere wereld. Samenhang en veelzijdigheid van de levensvormen op aarde, 1989, 1e druk, karton, 4vo, 220pp, met talrijke foto's E 7,- 

3657 BAKKER SCHUT P., Groen en bloemen in Den Haag, 1936, 1e druk, karton, 176pp, met 13 kaarten en 73 foto's, niet in de handel geweest, rug licht beschadigd E 10,- 

2326 BALKENENDE P.G., Handboek voor de bloembollenteelt en -handel, 1961, 1e druk, ingenaaid, 300pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 8,- 

3304 BARTELS J. (red.), Paardenkennis. Ziekten en afwijkingen. MSD reeks dl.4, ca.1975, 1e druk, kunstleer+omslag, 212pp, ills.(f/t) E 5,- 

2974 BERG B., De Laatste arenden, Den Haag, Leopold, 1930, 1e druk, linnen, 140pp, ills(f)n naam op titelblad E 10,- 

2639 BERG B., Met de trekvogels naar Afrika, Den Haag, Leopold, 1946, 3e druk, halflinnen, 202pp, met talrijke foto's E 6,- 

2670 BERG B., Verloren paradijs, A'dam, G.W.Breughel, ca.1945, 1e druk, halflinnen, Over het vogelmoeras op Oeland,ills(f),licht roestvlekkige pagina's E 6,- 

2984 BERG B., De vliegende draak. De Lammergier van den Himalaya, Den Haag, Leopold, 1932, 1e druk, linnen, gr.8vo, 212pp, ills(f),bovenk.rug licht beschadigd E 7,- 

7585 Bergmans J., De tuin bij het huis, A'dam, Scheltema & Holkema, 1936, 1e druk, linnen, kl.4vo, 208pp, met 96 platen, roestvlekkig., rug besch. E 7,- 

1564 Biesmeijer J.C., The organisation of foraging in stingless bees of the genus Melipona, 1997, 1st edition, stiched, 263pp, vouw in achterplat E 10,- 

3747 BLACKBURN J., Charles Waterton (1782 - 1865). De eerste natuurbeschermer, A'dam, van Oorschot, 1990, 1e druk, ingenaaid, 280pp, ills E 7,- 

9936 BOOM B.K., Nederlandse Dendrologie. Geïllustreerde handleiding bij het bepalen van de in Nederland voorkomende soorten der gekweekte houtige gewassen, 1949, 3e druk, linnen, 444pp, ills., plakbandresten op schutblad E 5,- 

5050 BOSCH F.C.A.van den, De koning onder de konijnenrassen. De Rex, ca.1940, 1e druk, geniet, 35pp, met talrijke foto's E 15,- 

7473 Boyd L., Venstertuinen, 1985, 1e druk, karton, 4vo, 144pp, met talrijke foto's E 5,- 

7231 BREUER H., Zo vader zo zoon. Moderne duivensport, 1971, 4e herz. druk, karton+besch.omslag, 222pp, met foto's E 8,- 

4436 BRIGHTWEN E., Onze kleine gepluimde vrienden, Sijthoff, (1893), 1e druk, linnen, 8vo, 176pp, vertaald door Brink H.ten, mooie versierde band en ills. E 18,- 

6978 Bruin J. (vert.), Vogel encyclopedie. Behandelt ruim 400 soorten, 2005, 1e druk, karton, gr.4vo, 320pp, met talrijke foto's, Bath, Parragon E 12,- 

8027 Burton R., Vogels over de vloer. Complete gids voor het observeren en voederen van vogels in de tuin, 1991, 2e druk, karton, 192pp, met talrijke foto's, 12 blz liggen los, verder z.g.a.n. E 8,- 

1563 CARAS R., Poema, 1972, 1e druk, karton, 180pp, geillustreerd door RIEN POORTVLIET E 4,- 

0122 Carwardine M. e.a., Walvissen, dolfijnen en bruinvissen, 2000, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 288pp E 7,- 

4790 COATS A.M., Bloemenschat. Een geschiedenis van bloementekeningen, Utrecht, Spectrum, 1975, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 192pp, ills., naam op schutblad E 8,- 

0675 DAMMERMAN K.W., Landbouwdierkunde van Oost-Indië. De schadelijke en nuttige dieren voor land-, tuin- en boschbouw in Oost-Indië, 1919, 1e druk, linnen, 368pp, Met talrijke foto's en kl. en zw.w. ills., band besch.(aangevreten) E 20,- 

0230 Darling L., Vogel, 1970, 1e druk, linnen, gr.8vo, 230pp, A'dam, Wetenschappelijke Uitgeverij n.v., ills. E 8,- 

6104 DEINUM D., De Orchideeën van Nederland, Allert de Lange, 1944, 1e druk, linnen, gr.8vo, 176p + 26 fotopag., licht roestvlekkige pagina's., voorplat licht beschadigd E 7,- 

2651 DEINUM D., De Orchideeën van Nederland, Allert de Lange, 1944, 1e druk, linnen+besch.omslag, 176p + 26 fotopag., licht roestvlekkige pagina's. E 11,- 

9147 Dijk H. v., The complete encyclopedia of bulbs & tubers. An Expert Guide to the Most Beautiful Bulbous and tuberous plants, 2001, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 336pp E 8,- 

9064 Dratfield J. e.a., The quotable Feline, 1996, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 87pp, exquisite portraits of cats E 9,- 

1572 Drescher M., Grasping complex matter. large herbivore foraging in patches of heterogeneous resources, 2004, 1st edition, stiched, 169pp E 10,- 

8457 Edwardes T., Het verhaal van de honingbij, A'dam, Wereldbibliotheek, ca.1920, 1e druk, linnen, kl.8vo, 296pp, met talrijke foto's E 10,- 

1508 Ellis W.N., Biogeografie. Beschrijving en verklaring van de verspreiding van planten en dieren over de aarde, 1988, 1e druk, ingenaaid, 127pp E 5,- 

5477 FARTHING D., Snoeien, wanneer en waar, 1997, 19e druk, paperback, 116pp E 6,- 

1462 Femmel G. (red), Corpus der Goethezeichnungen. Band Vb nr.1-264. Die naturwissenschaftlichen zeichnungen ..., 1976, 1st edition, cloth+dj, gr.8vo, ca.200pp, with numerous illustrations, name on endpapers E 30,- 

8220 Filotéros, Uit de natuurlijke historie van menschen en dieren, 1894, 1e druk, linnen, 384pp E 25,- 

5732 Flegg J., De vogelgids van Europa, Zuidholl.Uitg.mij, 1991, 1e druk, karton, 256pp, met talrijke foto's E 8,- 

1595 Frisch K. von, De honingbij. Haar leven, eigenschappen en vermogens, 1951, 1e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 176pp, met talrijke foto's E 13,- 

8317 GAUS M., Puppymanieren. Begeleiding en opvoeding door optimaal gebruik te maken van zijn leergierigheid, 1996, 4e druk, kunstleer, gr.8vo, 152pp, met talrijke foto's E 7,- 

5620 GAUS M., Puppymanieren. Begeleiding en opvoeding door optimaal gebruik te maken van zijn leergierigheid, 1996, 3e druk, kunstleer, gr.8vo, 152pp, met talrijke foto's E 6,- 

3320 GAZENBEEK Jac., Het wilt en bijster landt van Veluwen..., ca.1940, 3e druk, karton+omslag, 112pp, ills. E 4,- 

8560 Gelein C., Bloementeelt, H.D.Tjeenk Willink, 1973, 5e druk, ingenaaid, 430pp, met talrijke foto's E 6,- 

1569 Gemerden B.S. v., Disturbance diversity and distributions in Central African rain forest, 2004, 1st edition, stiched, 199pp E 10,- 

2831 GING VAN ES, G.F. v., Bouvier. Belge des Flandres, c.1975, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, ca.300pp, Hoek van Holland, El Perro, illustraties (foto's/tekeningen) E 8,- 

4291 GRIST D.H., Rice, 1959, 3rd edition, cloth+dj, 468pp, London, Longmans, with numerous photographs E 18,- 

7812 GROENEVELDT W., Indische vogels in stad en veld, Den Haag, Leopold, 1939, 1e druk, linnen, kl.8vo, 156pp, met talrijke foto's E 12,- 

5046 GRZIMEK B., Krankes Geflügel. Handbuch der Geflügelkrankheiten, 1950, 6th revised edition, stiched, gr.8vo, 250pp, with numerous photographs, pakket E 5,- 

5053 HAAR A.A.ter, Handboek voor den nuthoenfokker, Groningen, P.Noordhoff N.V., 1920, 2e druk, linnen, gr.8vo, 420pp, met talrijke ills., mooi ex., hoek uit schutblad E 50,- 

7742 Hagenbeck C., Carl Hagenbeck's dierenvangst. Met de Ufa in de wildernis, 1930, 1e druk, halflinnen, 4vo, 47pp, plaatjesalbum, ruim 100 van de 320 plaatjes ontbreken E 15,- 

9400 Hart C.J. 't, Ons paardenkamp, 1982, 1e druk, karton, 127pp, met talrijke foto's, Soest, Nationaal Rusthuis voor Paarden E 5,- 

1525 Hartl D.L., Principles of population genetics, 1989, 2nd edition, boards, gr.8vo, 682pp, ISBN: 0878933026, pakket E 10,- 

1565 Heijmans M.M.P.D., Effects of elevated CO2 and increased N deposition on bog vegetation in The Netherlands, 2000, 1st edition, stiched, 128pp E 10,- 

1869 HEIMANS E. / HEINSIUS H.W. / THIJSSE JAC. P., Geillustreerde flora van Nederland, 1960, 20e druk, linnen, 1182pp, met talrijke ills. E 9,- 

1509 Hekstra G.P. e.a., Flora en fauna chemisch onder druk. Verslag ven een nationaal symposium georganiseerd door de Nederlandse Ecologenvereniging - Oecologische Kring, 1990, 1e druk, karton, gr.8vo, 376pp E 10,- 

2905 HEPBURN I., Flowers of the Coast, 1952, 1e druk, cloth+sl.damaged dj, 242pp, Scientific lecture about the flora of the Englisch coast, 60 kl./bl.w. photo's E 12,- 

6066 Hesdörffer M., Die schönsten stauden für die schnittblumen- und gartenkultur. 48 Blumentafeln nach der Natur aquarelliert und in Farbendruck ausgeführt, (1900), 1st edition, cloth, 4vo, a few pages loose, Prächtige farbige Tafeln mit Gartenpflanzen E 225,- 

9666 Heuillet H., Tous les chiens, 1934, 1st edition, hcloth, gr.4vo, 929pp, Toulouse, Ed. Les Frères Douladoure, Illustrations en noir et en couleurs d'après les aquarelles orginales d'André LAGARRIGUE, 2 books, borders sl.dam., pakket E 150,- 

6098 HEUKELS H., Schoolflora, 1904, 10e druk, linnen, kl.8vo, 652pp E 12,- 

3526 HEUKELS H., Schoolflora, 1914, 13e druk, linnen, kl.form., 746pp E 8,- 

5956 HEUKELS H., Schoolflora, 1933, 18e druk, linnen, kl.8vo, 790pp, pakket E 7,- 

9310 Hiddes J. e.a. (red), Toepoels hondenencyclopedie, A'dam, H.J.W.Becht, 2007, 13e herz. druk, karton, 4vo, 360pp, met honderden ills., N.B:gebonden editie!, nieuw E 27,- 

8857 Hiddes J. e.a. (red), Toepoels hondenencyclopedie. Het standaardwerk voor elke hondenliefhebber met de raspunten van alle belangrijke erkende rassen..., A'dam, H.J.W.Becht, 1995, 10e herz. druk, karton, 4vo, 336pp, met honderden ills. E 13,- 

9613 Hiddes J. e.a. (red), Toepoels hondenencyclopedie, A'dam, H.J.W.Becht, 1999, 12e druk, ingenaaid, 4vo, 344pp, met honderden ills. E 10,- 

9614 Hiddes J. e.a. (red), Toepoels hondenencyclopedie, A'dam, H.J.W.Becht, 1995, 10e herz. druk, karton, 4vo, 336pp, met honderden ills. E 10,- 

9615 Hiddes J. e.a. (red), Toepoels hondenencyclopedie, A'dam, H.J.W.Becht, 2007, 13e herz. druk, karton, 4vo, 360pp, met honderden ills., N.B:gebonden editie!, nieuw E 23,- 

1719 Higgins L.G., The butterflies of Britain and Europe, 1991, 3e druk, ingenaaid, kl.8vo, 256pp, met talrijke ills., l.gebruikssporen E 7,- 

9476 HOEVEN DE MEYIER B. v.d., De ruwharige Foxterrier van A tot Z, A'dam, Kosmos, 1955, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 210pp, illustraties (foto's/tekeningen), met aantekeningen in potllood en pen E 7,- 

4779 HOOGERWERF A., Udjung kulon. The land of the last javan rhinoceros, Leiden, E.J.Brill, 1970, 1st edition, cloth+dj, 4vo, 512pp, With local and general data on the most important faunal species and their preservation in Indonesia, with handwr.note of the author, text on endpapers E 50,- 

4328 HORREüS DE HAAS R., Strandwandelingen. Eerste deeltje, A'dam, Arbeiderspers, 1933, 1e druk, linnen, ills E 6,- 

5618 HULS B./ OUDSHOORN W., Het volkomen tuinboek, 1998, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 288pp, met talrijke foto's E 8,- 

1547 James M., The City Garden Bible. Simple solutions for small places, 2005, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 317pp, with numerous photographs, pakket E 10,- 

1700 Jansen P., Historische boselementen. historie, herkenning en beheer, 2005, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 128pp, met talrijke foto's E 9,- 

1548 Jansen P. e.a., De aanleg van geïntegreerde bossen. Een ideeënboek, 2001, 1e druk, karton, gr.8vo, 55pp, met talrijke foto's E 5,- 

1932 KOPSTEIN F., een Zoölogische reis door de tropen, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 160pp, folio,172 ills(f),o.a. Nw.Guinea, Java en de Molukken·waterschade·hoeken band beschadigd E 12,- 

3275 KORTHALS ALTES J., Polderland in Italie. De werkzaamheden der Nederlandsche bedijkers in vroeger eeuwen en het Italiaansche polderland voorheen en thans, W.P.van Stockum & Zn, 1928, 1e druk, linnen, 288pp, met opdracht van de auteur, ills.(f/k), licht roestvlekkige pagina's. E 35,- 

1513 Koster F., Natuurmonumenten van Nederland. Deel I en II, A'dam, Scheltema & Holkema, 1940/42, 1e druk, linnen, kl.4vo, 418pp, met talrijke foto's, 2 boeken, met een voorwoord van Dr Jac. P. Thijsse, pakket E 12,- 

5041 KURZAMANN R., Der Hund im Kriegsdienst. Vollständige Dressuranweisung und kynologisches kompendium für kriegs-diensthunde aller gattungen, 1918, 1st edition, boards, 8vo, 350pp, Bielefield, Verlag Hundesport und Jagd, with numerous photographs, rare E 75,- 

8532 Lambrechts J., Koppelen, kweken en spelen, Deventer, AE.E.Kluwer, 1960, 1e druk, kunstleer, 176pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 7,- 

7230 Lambrechts J., Rasverbetering van postduiven, Deventer, AE.E.Kluwer, 1964, 3e druk, kunstleer, 152pp, met foto's E 8,- 

8408 Langstroth L.L. e.a., The hive and the honey bee, ca.1975, 3e druk, cloth, 740pp, a Bee Keeper's Manual, reference work, little hole in back E 45,- 

4987 LANTINGA S.S., Groeien en bloeien, ca.1935, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, 100pp, Douwe Egberts plaatjesalbum met slechts enkele plaatjes E 8,- 

1537 Lewin R., Darwins fascinerende dierenwereld van de Galapagos Archipel, 1979, 1e druk, karton, 4vo, 176pp E 7,- 

1571 Liu X., Mapping and modelling the habitat of Giant Pandas in Foping Nature Reserve, China, 2001, 1st edition, stiched, 155pp, ills. E 15,- 

4916 LODEWIJKS J.M., Stille pracht in het tropisch aquarium, ca.1955, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 152pp, Zaandam, N.V. Koek- en Beschuitfabriek v/h G. Hille & Zn., plaatjesalbum E 8,- 

7568 Lötschert W./ Beese G., Elseviers gids van tropische planten, A'dam, Elsevier, 1982, 1e druk, linnen, 256pp, met talrijke foto's E 10,- 

1520 Lovelock J., Gaia. A new look at life on earth, 1989, 6th edition, paperback, 157pp, ISBN: 9780192860309 E 4,- 

5539 LYNEBURG L. - Zwakhals C.J., Dagvlinders in kleur, 1975, 1e druk, karton, kl.8vo, 182pp, naam op schutblad E 5,- 

1115 Mager W. e.a., Apen in Apeldoorn. Ambassadeur van het Regenwoud, Zwolle, La Rivière & Voorhoeve, 1993, 1e druk, karton, 4vo, 280pp, met talrijke foto's E 15,- 

9356 Makatsch W., Geen twee eieren zijn gelijk. Onderhoudende en leerzame gegevens over de vogels en hun eieren, 1974, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 152pp, met talrijke kleuren en zw.w.foto's, potloodonderstrepingen, naam op schutblad E 8,- 

1514 Manning A., An introduction to animal behaviour, 1979, 3rd revised edition, stiched, 329pp, ills. E 6,- 

7718 Marder A./ Horwitz D,, De complete gids voor hondenliefhebbers, 1998, 1e druk, karton, kl.4vo, 224pp, met talrijke foto's E 12,- 

1524 Maréchal P.L.Th.A., Ecologie, een economische werkelijkheid, 1991, 1e druk, ingenaaid, 93pp, ills. E 4,- 

1568 Meij M.E. de, Costs of avian incubation. How fitness, energetics and behaviour impinge on the evolution of clutch size, 2002, 1st edition, stiched, 183pp, ills. E 10,- 

4342 MELLINK A., Het leven der zee, 1929, 1e druk, halflinnen, 140pp, Haarlem, Het Klaverblad, plaatjesalbum, rug besch. E 20,- 

8534 Mingelen G.J.D., De postduif, 1958, 5e druk, ingenaaid, 80pp, met talrijke ills., l.gebruikssporen E 5,- 

1504 Morris R.K.A., Hoverflies of Surrey, 1998, 1st edition, boards+dj, 244pp, ills. E 15,- 

2071 Müseler W., Te paard! Aanschouwelijk rijonderricht, A'dam, L.J.Veen, ca.1942, 2e druk, linnen, 188pp, illustraties (foto's/tekeningen),licht roestvlekkige pagina's E 8,- 

7533 Muylaert A. (samenst), 30 x boom in 't zonnetje, 1993, 1e druk, ingenaaid, 320pp, met talrijke foto's, uitg. St."Bonsai in de Lage Landen" E 25,- 

5177 NES J.G.Th. v., Schelpen op ons strand, Zutphen, Thieme, 1950, 2e druk, karton, 60pp, ills. E 5,- 

7532 Nijhuis M. e.a., Fuchsia's uit Nederland. Gekweekt-geselecteerd-geaccepteerd, 1990, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 142pp, bovenkant roestvlekkig. E 7,- 

5664 Noordhuis K.T., Tuinplantenencyclopedie, 2000, 13e druk, karton+omslag, gr.8vo, 324pp E 5,- 

5200 OCHSE J.J. e.a., Tropical and subtropical agriculture, 1966, 2nd edition, cloth+sl.damaged dj, 1446pp E 45,- 

2968 OORDT G.J. v., Vogeltrek, Leiden, E.J.Brill, 1943, 2e herz. druk, ingenaaid, , 148pp, ills(k),roestvlekkig., pakket E 6,- 

9665 Oudemans C.A.J.A. (red), Neerland's plantentuin. Afbeeldingen en beschrijvingen van sierplanten voor tuin en kamer. Eerste deel, Groningen, Wolters Noordhoff, 1865, 1e druk, halfleer, gr.8vo, 158pp, met 18 chromolito's, waarvan sommige licht roestvlekkige pagina's. aan de randen, rug besch (los van achterplat) E 125,- 

1570 Ouden J. den, The role of bracken (Pteridium aquilinum) in forest dynamics, 2000, 1st edition, stiched, 218pp, ills., vouwtje in voorplat E 10,- 

0053 Ouden P. den, Coniferen. Ephedra en Ginkgo, 1949, 1e druk, linnen, 444pp, met talrijke foto's, Wageningen, H.Veenman, met register van wetenschappelijke en Nederlandse namen, rug besch. en vastgeplakt aan boekblok E 15,- 

5665 Pfeiffer A., Tuinieren met stijl, 1993, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 128pp, serie "Modern tuinieren", pakket E 6,- 

5196 PIJL L.v.d., Met open ogen door stad en land, 1950, 3e druk, ingenaaid, 200pp, over tropische planten, geplastificeerd, naam op schutblad E 8,- 

7569 Podlech D., Geneeskrachtige plantengids in kleur, Zutphen, Thieme, 1988, 1e druk, karton, kl.8vo, 256pp, met talrijke foto's E 8,- 

3017 RASWAN C.R., Der Araber und sein pferd, 1930, 1st edition, cloth, 68pp, met 23 foto's en 3 kaartjes E 25,- 

1459 Reitsma E., Vlinders vangen in de tropen, 2008, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 72pp, met talrijke foto's E 7,- 

9180 Rheenen J. v., De cocker spaniel, ca.1970, 4e druk, kunstleer, 112pp E 4,- 

0689 Ridder M. de (samenst), Tuin ideeeëboek, 1999, 1e druk, ringband, 4vo, 105pp, met talrijke foto's, ISBN: 8710841900262 E 8,- 

1549 RIVM, Natuurbalans 2002, Deventer, AE.E.Kluwer, 2002, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, met talrijke foto's E 5,- 

3597 RODERKERK E.C.M., De Kennemer duinen. Tussen duindoorns en kruipwilgen, ca.1970, 1e druk, linnen+besch.omslag, 184pp, ills(f) E 7,- 

1704 Ross Russel H., Winter search party. A guide to insects and other invertebrates, 1972, 2nd edition, cloth+dj, 171pp, with numerous illustrations E 7,- 

8005 Rousseau J.J., Botanie. Een studie uit Louter Nieuwsgierigheid, Zutphen, Thieme, 1980, 1e druk, karton, kl.4vo, 157pp, met talrijke ills. E 12,- 

1131 RUTGERS A., Handboek van de kleurparkietenkwekers, 1955, 1e druk, karton, ills E 5,- 

5989 Sadovsky O., Orchideeën in eigen tuin, A'dam, L.J.Veen, ca.1968, 1e druk, linnen, 148pp, met talrijke foto's E 12,- 

1125 Schillhorn Van Veen M. e.a., De grote trek. Geheime krachten der natuur, 1998, 1e druk, karton+l.besch.omslag, gr.4vo, 240pp, met talrijke foto's, PRO TERRA BOEKEN E 6,- 

1366 Schlegel H., Natuurlijke historie van Nederland. De dieren van Nederland. Gewervelde dieren, Den Haag, Kruseman, 1862, 1e druk, halfleer, 388pp, 3 boeken, 3e boek met 52 steendrukken w.o. vele in kleur, ruggen besch., enkele platen liggen los, pakket E 125,- 

5751 Schöne F., Tips voor het houden van hoenders, Zutphen, Thieme, 1988, 1e druk, karton, 176pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 10,- 

3133 SCHOOREL A.F., Handleiding voor de theecultuur, 1949, 1e druk, linnen, 344pp, met talrijke foto's, over Java E 22,- 

9667 Seegers L., Hondenrassen. Hun oorsprong, hunne geschiedenis en hunne ontwikkeling in Nederland, 1912-14, 1e druk, linnen, 4vo, 631pp, A'damse boek- en steendrukkerij v/h Ellerman, Harms & Co, 2 boeken, op enkele pagina's aantekeningen, rug dl.1 besch., SCHAARS! E 175,- 

9612 Shaw V., The illustrated book of the dog, 1890, 1st edition, cloth, 4vo, 664pp, London, Casell & Company, with 28 chromolithograph plates and many wood engravings, top of spine damaged, stained pages., pakket E 695,- 

2671 SIEDEL F., Gevleugelde roofridders, A'dam, Westland, 1943, 1e druk, halflinnen, 136pp, Over roofvogels,ills(f), roestvlekkig. E 7,- 

2950 SIMMS E., Woodland birds, 1971, 1e druk, cloth+dj, 394pp, ills(kl./zw.w. f,k) E 12,- 

2997 SIPKES C., Flora van onze gekweekte kruidachtige vollegrondsgewassen, Zutphen, Thieme, 1922, 1e druk, linnen, kl.8vo, 304pp, 1e determineergids voor gekweekte planten,ills,roestvlekkig E 10,- 

2696 SLIJPER E.J., De vliegkunst in het dierenrijk, H.ten Brink, 1950, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 180pp, ills.(f/t) E 10,- 

9979 slijper E.J., Walvissen, 1958, 1e druk, linnen+besch.omslag, 524pp, met talrijke foto's, A'dam, D.B.Centen, standaardwerk, pakket E 22,- 

1577 Smit A., Impact of grazing on carbon and nutrient cycling in a grass-encroached Scots pine forest, 2000, 1st edition, stiched, 101pp E 8,- 

1561 Soons M.B., Habitat fragmentation and connectivity. Spatial and temporal characteristics of the colonization process in plants, 2003, 1st edition, stiched, 131pp E 10,- 

7232 SPRUIJT C.A.M., De Postduivenrassen. Volledige beschrijving van alle rassen met uitvoerige standaard, 1949, 2e druk, halflinnen, 196pp, met 104 foto's E 35,- 

1545 Stärcke A., Determineertabel voor de werksterkaste der Nederlandsche mieren, 1944, 2e herz. druk, geniet, kl.4vo, 26pp, overdruk uit het Natuurhistorisch Maandblad E 7,- 

1559 Stienne R.S., Striking the metapopulation balance. Mathematical models & methods meet metapopulation management, 2002, 1st edition, stiched, 205pp, Wageningen, Ponsen & Looijen E 10,- 

1689 Stuart F.S., Byestad (City of the bees), 1953, 1e druk, linnen, kl.8vo, 222pp, Pretoria, J.L.van Schaik, in het Zuid-Afrikaans, verhaal over bijen E 10,- 

5049 TEEUW C., Practisch konijnen houden. Handboek voor den konijnenhouder, 1948, 2e herz. druk, ingenaaid, gr.8vo, 94pp, ills. (GERESERVEERD, KLANT 1227), pakket E 7,- 

7921 Teixeira R.M., Atlas van de Nederlandse broedvogels, 1979, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 432pp, met talrijke ills., pakket E 10,- 

5857 THIJSSE Jac.P., Apen en hoefdieren in Artis, 1940, 1e druk, halflinnen, 4vo, 78pp, l.gebruikssporen E 14,- 

2355 Tipstra D., De Volgeltuin, ca.1950, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp, Groningen, Jacob Dijkstra, ills., serie "Dieren van dichtbij" E 4,- 

9390 Toepoel P.M.C., Kies de juiste hond, 1985, 9e druk, paperback, 303pp, met talrijke foto's E 5,- 

9490 Toepoel P.M.C., Onze honden. Keuze, verzorging, fokken, opvoeding, A'dam, Kosmos, ca.1935, 2e herz. druk, linnen, 356pp, met talrijke foto's, naam op schutblad, pakket E 8,- 

9311 Toepoel T.M.C., Toepoels hondenencyclopedie, A'dam, H.J.W.Becht, 1995, 2e herz. druk, karton, 4vo, 336pp, nieuw in folie E 13,- 

6876 Tolman R., Plant en dier in en om Utrecht, R'dam, W.L.Brusse, 1950, 1e druk, karton, kl.8vo, 148pp, met foto's E 4,- 

9489 Toman J.R., Opvoeding en africhting van de hond, A'dam, Kosmos, 1973, 4e druk, karton, 312pp, met talrijke foto's, licht gevlekte band E 10,- 

7233 Tournier J., Veertig jaar praktijk als duivenliefhebber, ca.1965, 5e druk, ingenaaid, gr.8vo, 104pp, met foto's E 16,- 

9336 Turek V. e.a., De grote encyclopedie der fossielen, 1990, 2e druk, karton+omslag, kl.4vo, 520pp, met talrijke kleurenfoto's, pakket E 13,- 

1690 Turin H., De Nederlandse loopkevers. Verspreiding en oecologie, 2000, 1e druk, linnen+omslag, 4vo, 666pp, met talrijke ills., Nederlands Fauna, deel3, incl. cd-rom, pakket E 35,- 

5206 UILDRIKS F.J.v. / BRUINSMA V., Plantenschat. Inleiding tot de kennis der flora van Nederland, 1902, 2e herz. druk, linnen, kl.8vo, 336pp, met 160 litho's, naam op schutblad E 35,- 

9675 UYLDERT M., Lexicon der Geneeskruiden. Vraagbaak voor zieken en gezonden, ca.1965, 6e herz. druk, kunstleer, 352pp, met talrijke ills., pakket E 6,- 

1556 Vahl W.K., Interference competition among foraging waders, 2006, 1st edition, stiched, 239pp E 10,- 

7234 Vansalen V., Vleugelkwaliteiten bij sportduiven, 1976, 1e druk, karton, 204pp, geplastificeerd, ex bibliotheek ex. E 10,- 

5538 VEDEL H./ LANGE J., Bomen en struiken in bos en veld, 1973, 4e druk, karton, kl.8vo, 232pp, naam op schutblad E 4,- 

1574 Veen A. van der, Competition in coastal sand dune succession. Cause or mechanism, 2000, 1st edition, stiched, 126pp E 10,- 

5624 VERLINDEN R., Doe-het -zelf in de tuin met Rob Verlinden, 1995, 1e druk, karton, gr.8vo, 160pp, met talrijke foto's E 6,- 

2417 VERSTEEG J., Luchtridders en roofgespuis in het hart van Holland, Daamen, 1941, 1e druk, halflinnen, gr.form, 144pp, ills(f) E 7,- 

6287 Vierke J., Ons eerste aquarium, Zutphen, Thieme, 1987, 1e druk, ingenaaid, 72pp, met talrijke ills. E 4,- 

2720 VRIENDS J., De Ooievaar . Zijn Familie en zijn prooi, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1937, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, 108pp, + 78 foto's,waarvan de meeste van ooievaars E 12,- 

2448 WARREN H. (vert.), BURTON M. - Onze zoogdieren in het wild levend, A'dam, Ploegsma, 1959, 1e druk, karton, 64pp, illustraties (foto's/tekeningen),naam op schutblad E 4,- 

8727 Webb M.A., Kruiden. Alle informatie voor de liefhebber, 1999, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 192pp, met talrijke foto's E 6,- 

9300 Weijer M. v.d. (bew), Toepoels hondenencyclopedie, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1970, 4e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 553pp, met talrijke foto's, pakket E 7,- 

2874 WENT W., The Experimental control of plant growth, 1957, 1st edition, cloth, gr.8vo, 343pp, + photopages, ills(t), pakket E 15,- 

9992 WIGMAN A.B., Zo leeft de Hoge Veluwe, 1960, 1e druk, halflinnen, 4vo, 108pp, met talrijke ingeplakte ills. van o.a. Rien Poortvliet, compleet, naam op schutblad E 10,- 

7192 Wijk C.G. v., De oriëntatie van trekvogels en postduiven. Een mysterie ontsluierd, ca.1960, 1e druk, ingenaaid, ca.240pp E 20,- 

4613 WIJK J.v., Het sierteeltcentrum Boskoop, 1941, 1e druk, ingenaaid, 122pp, ills., incl. mapje met bijlagen, proefschrift E 30,- 

3339 WITTE H., Floralia. Handboekje voor de kennis en het kweken van lievelingsbloemen. Dl.I (Tulp) t/m XVIII (Dahlia), 1880-83, 1e druk, karton, ca.600pp, 18 deeltjes in 1 gebonden. Ligt los, blind omslag, pakket E 10,- 

2823 WOLFF W./ POST J., Oosterschelde. Het leven in en om het water, Sijthoff, 1979, 1e druk, karton+omslag, gr.form., 208pp, ills.(f/k), met vele kleurenfoto's E 8,- 

1506 Zwarts L., Waders and their estuarine food supplies, 1996, 1st edition, stiched, 386pp, Lelystad, Ministerie van Verkeer en Waterstaat E 10,- 


HOOFDPAGINA