1104 het Aanzien van 1991, Utrecht, Spectrum, 1992, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
6840 Het aanzien van 1978, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6831 Het aanzien van 1971, 1e druk, karton, kl.4vo, achterkant vlekkerig E 5,- 
2529 het Aanzien van 1975, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
6854 Het aanzien van 1982, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6833 Het aanzien van 1965, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
1106 het Aanzien van 1985, 1e druk, karton, kl.4vo E 9,- 
3338 het Aanzien van 1985, 1e druk, karton, tekst op schutblad E 9,- 
6855 Het aanzien van 1980, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6298 Het aanzien van 1981, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6841 Het aanzien van 1979, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
4891 Het aanzien van 1975, 1976, 1e druk, karton, kl.4vo, Amsterdam boek, ills. E 10,- 
6311 Het aanzien van 1969, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
4734 Het aanzien van 1964, 1964, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.4vo E 10,- 
1107 Het aanzien van 1984, 1e druk, karton, kl.4vo, met talrijke foto's E 6,- 
8827 het aanzien van een jaar, 1962, 1e druk, karton+l.besch.omslag, kl.4vo, met talrijke foto's E 45,- 
6302 Het aanzien van 1977, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6308 het Aanzien van 1975, 1e druk, karton E 10,- 
6307 Het aanzien van 1974, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6306 Het aanzien van 1972, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6304 Het aanzien van 1978, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6303 Het aanzien van 1971, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
1128 het Aanzien van 1973, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
6853 het Aanzien van 1991, Utrecht, Spectrum, 1992, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
6393 het Aanzien van 1985, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
3648 Het aanzien van 1991, Utrecht, Spectrum, 1992, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
6300 Het aanzien van 1980, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
1126 het Aanzien van 1969, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
6299 Het aanzien van 1979, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
1110 Het aanzien van 1988, 1e druk, karton, kl.4vo E 7,- 
1109 Het aanzien van 1987, 1e druk, karton, kl.4vo E 8,- 
1108 Het aanzien van 1986, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
1127 Het aanzien van 1972, 1e druk, karton, kl.4vo, tekst op schutblad E 5,- 
9656 Het aanzien van 1979, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
3764 Het aanzien van een millennium, Utrecht, Spectrum, 1999, 1e druk, karton, 312pp, ills(f), z.g.a.n. E 10,- 
9648 Het aanzien van 1976, 1e druk, karton, kl.4vo, cellotaperestjes en naam op schutblad E 5,- 
9649 Het aanzien van 1974, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9650 Het aanzien van 1978, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9651 Het aanzien van 1979, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9645 Het aanzien van 1981, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
9654 Het aanzien van 1977, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9647 Het aanzien van 1980, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9657 Het aanzien van 1971, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9658 Het aanzien van 1970, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
4114 Het aanzien van 1991, 1991, 1e druk, karton E 10,- 
6750 het Aanzien van 1991, Utrecht, Spectrum, 1992, 1e druk, karton, kl.4vo E 9,- 
6751 het Aanzien van 1985, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
9653 Het aanzien van 1978, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9638 het Aanzien van 1969, 1e druk, karton, kl.4vo E 5,- 
9633 Het aanzien van 1982, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9634 Het aanzien van 1983, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9635 Het aanzien van 1981, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9637 Het aanzien van 1977, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9639 Het aanzien van 1984, 1e druk, karton, kl.4vo, met talrijke foto's E 7,- 
9641 Het aanzien van 1983, 1e druk, karton, kl.4vo E 6,- 
9643 het Aanzien van 1985, 1e druk, karton, kl.4vo E 10,- 
9636 Het aanzien van 1982, 1e druk, karton, kl.4vo, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 
9642 het Aanzien van 1991, Utrecht, Spectrum, 1992, 1e druk, karton, kl.4vo E 9,- 
9644 het Aanzien. De wielersport. Honderd jaar afzien in beeld, 1981, 1e druk, karton, 216pp, met talrijke foto's, Amsterdam boek E 7,- 
7215 het Aanzien. De Speelfilm, 1980, 1e druk, karton, 216pp, met talrijke foto's, Amsterdam boek E 8,- 
7882 Albert Heijn's panorama van techniek, verkeer en industrie, 1953, 1e druk, halfbatik, kl.4vo, 80pp, plaatjesalbum, plaatjes 51 & 52 ontbreken E 10,- 
0081 Album Uit oude tijden, 1928, 1e druk, karton, , 28pp, Utrecht, N.V. Utrechtsche Melkinrichting & Zuivelfabriek, plaatjesalbum, plaatje 55 ontbreekt, gebruikssporen E 20,- 
9536 De best verzorgde boeken 1986 / The best book designs 1986, 1987, 1e druk, karton, 4vo, 46pp, met talrijke foto's E 8,- 
2440 De betere kampkeuken, (1937), 1e druk, geniet, kl.8vo, 43pp, Den Haag, De Nederlandsche padvinders, l.gebruikssporen, met reclames van o.a. Unox en Maggi, SCHAARS E 15,- 
6482 Boekenweekgeschenk 1936, 1936, 1e druk, ingenaaid+omslag, 190pp, mooi ex. met een paraaf op de omslag E 60,- 
2985 Boekenweekgeschenk 1932, 1e druk, ingenaaid, goed ex. E 60,- 
4125 boekenweekgeschenk 1933, 1933, 1e druk, ingenaaid, rug besch., achterplat omslag ontbreekt E 15,- 
3977 Boekenweekgeschenk 1936, 1936, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 190pp, mooi ex. met roestvlekkig. E 65,- 
5997 Brown & Sharpe small tools Catalog no.30, 1926, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 448pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 10,- 
2384 Calvé's recepten voor de bakkerij, ca.1930, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 92pp, met talrijke foto's, Delft, Oliefabrieken Calve, gaatje in bovenhoek geboord, rug besch. E 8,- 
6741 Catalogue of parts 20 H.P. Chassis, 1924, 1e druk, cloth, gr.8vo, 241pp, with numerous illustrations, London, Rolls-Royce Ltd., name on endpapers, sm. E 75,- 
3622 Daar moet veel strijds gestreden zijn, 1944, 1e druk, geniet, 18pp, Clandestien, uitg. De Poolpers, Geheel uit de hand gezet en op de handpers gedrukt op Ossekop-papier. De Jong 166 E 10,- 
2230 Die Wehrmacht. Sonderheft unsere wehrmacht in österreich, ca.1940, 1e druk, geniet, folio, 32pp, tijdschrift uit (of voor) de oorlogsjaren uitgegeven door het "Oberkommando der Wehrmacht", met talrijke foto's, gebruikssporen E 15,- 
5470 Efteling, c.1995, 1e druk, geniet, met talrijke foto's E 4,- 
3696 Feine streichinstrumente und bögen, 1986, 1e druk, halfleer, 96pp, ein der 1200 genumerierten exemplaren, tekst op schutblad, mit sehr schöne abbildungen E 18,- 
6387 Geuzenliedboek. Tweede vervolg, 1944, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 190pp, genummerd exemplaar nr. 0060, clandestien E 10,- 
5336 Geuzenliedboek. Eerste vervolg, 1943, 1e druk, karton, kl.8vo, 112pp, nr.0919 van ca. 1200 genummerd exemplaar, gebruikssporen, Clandestien (De Jong nr.138), gebruikssporen E 8,- 
3994 Handbook to Holland. With map of Holland, plans of Middelburg, Dordrecht, Delft, Rotterdam, The Hague, Leiden, Haarlem, Amsterdam, Utrecht,., ca.1920, 8th edition, cloth, 176pp, Londen, Ward, Lock and Co, 60 ills (f/k), slightly stained cover E 17,- 
5002 Een jonge reporter aan de rol, ca.1965, 1e druk, paperback, kl.4vo, 34pp, Amsterdam, Bastaard uitgeverij E 15,- 
8738 De kneep. Over de verschijningsvorm van het boek, 1985, 1e druk, linnen+omslag, kl.8vo, 38pp E 5,- 
9714 Kompas kleurboek, ca.1940, 1e druk, ringband, met getekende plaatjes van Kees Meys, aan één zijde een gekleurde plaat en aan de andere zijde een nog te kleuren plaat, 2 reeds ingekleurd, voorplat licht beschadigd E 20,- 
5094 Koop+rij Renault 4, 1977, 1e druk, ingenaaid, 98pp, met talrijke foto's E 9,- 
5003 De laatste Elfstedentocht 1985 / De veertiende Elfstedentocht 1986, 1e druk, paperback, kl.4vo, 190pp, ills. E 10,- 
4953 Letteroogst. Een bundel verhalen overgenomen uit het tijdschrift Philarete. Eerste deel, 1841, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 216pp, met 3 etsen, achterste schutblad iets los E 15,- 
6997 Leuke spreuken, ca.1990, 1e druk, karton, , ca.80pp, Een selectie van aardige, rare, toepasselijke en grappige gezegden, nr.15 van de 500 genummerde ex., uitg.Albracht Boekbinderij B.V. E 7,- 
4904 mapje met 7 menukaarten van de Rotterdamsche Lloyd voor een reis op 5 juni 1956 van de Willem Ruis, 1956, 1e druk, karton, 8vo, geillustreerd door Anton Pieck, incl. geill. boekje "Uit en toch thuis" van M.Dendermonde, zeldzaam E 125,- 
9690 Moffen-spiegel. Het derde rijk in plaatjes te kijk, 1942, 1e druk, geniet, kl.8vo, 28pp, in 1942 uitgeworpen door de RAF, gebruikssporen(achterkant los), SCHAARS E 50,- 
2369 Le moniteur de la mode. Journal du monde élégant, 1855, 1e druk, hleather, kl.4vo, 180pp, ingebonden tijdschrift, nr.2 t/m 12, with 43 beautiful lithographs (mostly stained along the borders), back damaged E 125,- 
5347 De Muze en het ambacht, 1949, 1e druk, geniet, 56pp, Boekenweekgeschenk voor de jeugd, ills. E 12,- 
4482 Nationaal sport gedenkboek, 1927, 1e druk, linnen, gr.8vo, 272pp, met talrijke fotocollages, rug l.besch. (een zijkant over 6 cm los), verder mooi ex. E 20,- 
8082 National Lampoon Foto funnies, 1980, 1st edition, boards, kl.4vo, 90pp, cartoon with photographs E 8,- 
8226 Het Nederlandsche Boek 1929, 1929, 1e druk, ingenaaid, 460pp, met talrijke ills., bovenk.rug besch., naam op schutblad E 9,- 
8227 Het Nederlandsche Boek 1925, 1925, 1e druk, ingenaaid, 440pp, met talrijke ills., gebruikssporen E 8,- 
8266 Het Nederlandsche Boek 1934, 1934, 1e druk, ingenaaid, 412pp, met vele afbeeldingen van ex libris E 10,- 
8267 Het Nederlandsche Boek 1930, 1934, 1e druk, ingenaaid, 452pp, met talrijke ills. E 9,- 
1861 Nomotta leerboek voor handwerken van wol dl.1, 1935, 1e druk, linnen, 208pp, ills(f) E 9,- 
0075 Ons nationale park de Hoge Veluwe, [1954], 1e druk, karton, kl.8vo, Hille Zakalbum met ingeplakte plaatjes, 3 delen E 10,- 
8090 Ons oude Wilhelmus, Zuidholl.Uitg.mij, 1948, 1e druk, linnen, folio, 44pp, nr. 930 der 2500 genummerd exemplaar, kl.ills., licht roestvlekkige pagina's., licht gevlekte band E 15,- 
8804 Op de hoge daken.., 1983, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 6pp, sinterklaasversjes E 3,- 
1939 Perry's handleiding voor PING PONG, 1929, 1e druk, karton, kl.8vo, 44pp, kl.form,ills,licht gevlekte band E 10,- 
9632 Prinses Irene. Moeder en rebel, 1976, 1e druk, paperback, kl.4vo, 63pp, met talrijke foto's, Story discoboek, met grammofoonplaat E 5,- 
2293 Radiobode kerstnummer 1937, 1937, 1e druk, geniet, 4vo, 50pp, met ingeplakte plaatjes en reclame van Verkade, Droste, Talens, Gero, enz. E 7,- 
2296 Radiobode kerstnummer 1936, 1936, 1e druk, geniet, 4vo, 58pp, met reclames van Ritmeester, Droste, Hille's toast, Verkade, enz, uit 2 pagina's stukje geknipt E 5,- 
2292 Reclameplaat, ca.1950, 1e druk, karton E 10,- 
8852 Rondom het boek. Boekenweekgeschenk 1937, 1937, 1e druk, ingenaaid, met grijs/blauw omslag, bovenkant omslag.licht beschadigd E 125,- 
3939 De schatten der aarde. Tweede afdeling. Ertsen en metalen, ca.1935, 1e druk, geniet, 4vo, plaatjesalbum Niemeijer, rug beschadigd E 10,- 
8808 Sinterklaas is jarig!, ca.1980, 1e druk, geniet, kl.4vo, 32pp, sinterklaasversjes, ills., l.gebruikssporen E 4,- 
8802 een sinterklaasverhaal, ca.1970, 1e druk, geniet, kl.4vo, 11pp, N.B: boekje zonder titel E 7,- 
6822 Ti-Ta-Tovenaar. Met twee verhalen: 1.Grobelia en het toverboek 2.Ti-ka en de verborgen aardbeien, 1972, 1e druk, geniet, 4vo, 20pp, plaatjesalbum met poster E 6,- 
3693 Titellijst behorende bij Rondom het boek 1936, 1936, 1e druk, geniet, 16pp, Lijst met boeken die bij het boekenweekgeschenk van 1936 hoort E 15,- 
5968 Van omnibus tot trolleybus. 125 Jaar openbaar vervoer in en om Arnhem, Leiden, E.J.Brill, 1964, 1e druk, linnen, 168pp, met talrijke foto's, NVBS reeks II, hoek uit schutblad E 18,- 
3007 Wie wat waar, 1961, 1e druk, karton E 4,- 
5877 Wild West / Buffalo Bill, c.1950, 1e druk, pocket, 6 Gold Star books E 20,- 
8812 Wonderen der Natuur / De dieren van de zee, Zuidholl.Uitg.mij, 1958/63, 1e druk, geniet, 80pp, 2 plaatjesalbums E 10,- 
5099 Zelf sleutelen aan uw Renault 4, ca.1970, 1e druk, ingenaaid, 184pp, met talrijke foto's, ANWB E 10,- 
8806 Zie de maan schijnt door de bomen...., ca.1980, 1e druk, geniet, 4vo, 8pp, geillustreerd door Willy Schermelé E 5,- 
8805 Zie ginds komt de stoomboot, ca.1980, 1e druk, geniet, 4vo, 16pp, l.gebruikssporen E 4,- 
9707 ABN Bank (red), "Stripdossier", 1978, 1e druk, karton, kl.4vo, 320pp, met talrijke ills. E 18,- 
8760 Albers L.J.P./Jongh J.C.de, Van stoom naar nieuwe stijl. 25 jaar spoorwegontwikkeling in Nederland, 1971, 2e druk, paperback, 240pp, met talrijke foto's, l.ebr. E 7,- 
6621 Ano Ne, Doe je beest!, 1980, 1e druk, paperback, kl.4vo, 96pp, ills. E 5,- 
4890 ARNHEM P.v., Met Ab en Eef langs veld en dreef, 1958, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 56pp, Zoetermeer , Fa Gebrs van der Spek, plaatjesalbum, mooi ex. E 12,- 
4957 ARRENBERG R., Korte verhalen en levensbijzonderheden van vermaarde personen uit geloofwaadige schrijvers bijeenverzameld, 1842, 1e druk, karton, kl.8vo, 108pp, met 4 litho's, rug besch. E 25,- 
4132 ASSCHER S., Diamant. Wonderlijk kristal, van Dishoeck, 1975, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 164pp, Geschiedenis, het diamantbedrijf, delving, bewerking, beroemde stenen, handel en handelsgebruiken, talrijke ills, naam op schutblad E 12,- 
0018 Asselberghs M., Daar komt de trein, A'dam, Bezige Bij, 1981, 1e druk, karton, 4vo, 240pp, met talrijke ills. E 7,- 
4732 BACHMANN M. / Hansmann C., Das grosse puppenbuch, 1977, 1st edition, cloth+damaged dj, 4vo, 247pp, Edition Leipzig, with numerous photographs, E 10,- 
0058 Bakker K. de e.a., De vijftig boekenweekgeschenken 1932 1985, 1985, 1e druk, karton, 4vo, met talrijke foto's E 10,- 
7720 Bakker P., Naar "de West", ca.1955, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 76pp, plaatjesalbum Douwe Egberts E 7,- 
5658 Bangert A., Glaswerk, Bussum, Moussault, 1981, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 96pp, met talrijke foto's E 7,- 
3892 BARRET A. / FORLANI R., Tintin et le mystère de la Toison d'Or, 1962, 1e druk, karton, 4vo, 48pp, Casterman, with 120 colour/ black & white photos from the film, nice copy E 55,- 
5883 Besselaar H., Rotterdam, 1960, 1e druk, pocket, met talrijke foto's van Henk Jonker, Zwart Beertje 292/293, gebruikssporen E 4,- 
9232 Betsy, Weer feest! voor hollands kinderen op prinses Juliana's eersten verjaardag 30 april 1910 (Herinneringen uit prinsesjes eerste levensjaar), 1910, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 32pp, met foto's, voorplat los E 5,- 
3774 BIERUMA OOSTING J., De twaalf maanden van het jaar, A'dam, Strengholt, 1e druk, linnen+omslag, 54pp, inleiding door J.W.F. Werumeus Buning, twaalf houtsneden; twaalf vignetten en twaalf versjes, nr. 232 van 250 genummerde gesigneerde ex., z.g.a.n., ZELDZAAM E 100,- 
3009 BLIJSTRA R., Wij wonen. wonen wij?, Utrecht, Bruna, 1967, 1e druk, pocket, Zwarte Beertjes 1107,illustraties (foto's/tekeningen) E 4,- 
7704 Bolt S. e.a.(red.), het Aanzien. Lucht- en ruimtevaart. Vijfenzeventig Jaar Vlieghistorie in Beeld, Utrecht, Spectrum, 1978, 1e druk, karton, kl.4vo, 216pp, met talrijke foto's, Amsterdam boek E 7,- 
5300 BOOY H.Th.de, De reddingsboot komt, ca.1960, 1e druk, geniet, 63pp, Nutsspaarbank, plaatjesalbum (compleet maar plaatjes moeten nog ingeplakt worden) E 6,- 
6062 Borgers G. e.a., Speels ABC der Nederlanden, 11962e druk, paperback, gr.8vo, BOEKENWEEKGESCHENK, naam op schutblad E 3,- 
6043 Boudewijns L., 'n hele kunst. Notities over de platenwereld in Nederland, 1979, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 144pp, met talrijke foto's E 8,- 
4721 BOUWS T., De veilige weg, (1939), 1e druk, halflinnen, 4vo, 56pp, A.N.W.B., plaatjesalbum, stempelop titelblad, licht roestvlekkige pagina's., iets los in de band en hoeken l.besch., (behoorlijk ex.) E 20,- 
9754 Brongers G.A., Van gouwenaar tot bruyère pijp, Amerongen, W.Gaade, 1978, 1e druk, linnen+omslag, , 168pp, met talrijke foto's, enkele pagina's in het midden op de kop gedrukt E 6,- 
3517 BRUGGENCATE A.ten, Hollandsche molens, 1927, 1e druk, karton, 4vo, 32pp, Plaatjesalbum, mooi ex. E 28,- 
8347 Bruining R. (red.), Cabaret, Utrecht, Bruna, 1957, 1e druk, pocket, 160pp, Zwarte Beertjes 116 E 3,- 
8885 Buddingh C., De uittocht van de vlinders, 1982, 1e druk, linnen, 32pp, Vos, nr.46 van de 50 genummerde en gesigneerde ex. E 65,- 
4508 BULTHUIS R., Marionetten. Een monografie over poppenspel, Den Haag, Leopold, ca.1975, 1e druk, paperback, 104pp, ills.(f/t) E 5,- 
3195 BULTHUIS R., Poppen schimmen marionetten. Handleiding lees- en leerboek, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1954, 1e druk, linnen, 180pp, ills.(f/t),hoek uit schutblad E 6,- 
7455 Burgdorffer N., De legende van den Heiligen Nicolaas, A'dam, Strengholt, [1942], 1e druk, kunstleer, kl.8vo, 24pp, met talrijke 3-kleuren ills. van Oeke Wieringa E 40,- 
8809 Büttinghausen J., Dag sinterklaasje, 1971, 1e druk, karton, kl.4vo, 93pp, ills., een paar krasjes binnenin, aanhechting boekblok ietsjes los E 5,- 
0056 Campen P. v., Vijf en zeventig jaar N.B.M., 1954, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, met talrijke foto's, 64 pag tekst met foto's gevolgd door een foto overzicht van het materieel in de loop der tijd, enkele pag gegeolfd en bovenaan een beetje verkleefd t.g.v. vocht E 35,- 
2266 CARRIOT P., Achter het masker. Detective-roman, ca.1955, 1e druk, linnen+omslag, nr.2 van de Bef-serie E 5,- 
4115 CHARLESTON R.J., World ceramics, ca.1990, 1e druk, cloth+dj, 4vo, 352pp, Full range of pottery and porcelain through out the world. With many illustrations in colour and bl/w., text on endpapers E 15,- 
4659 CLARIJS P., Een huis vol tegels, A'dam, Contact, 1970, 1e druk, ingenaaid, 128pp, met talrijke kleuren en zw.w. foto's, l.gebruikssporen E 9,- 
6057 Coarelli F., Greek and Roman jewellery, 1966, 1st edition, boards+dj, kl.8vo, 158pp, with numerous photographs E 7,- 
2193 DEBROT C., Mijn zuster de negerin, 1977, 1st edition, karton, 56pp, St.DE ROOS,opl.175 genummerd exemplaar,ongenummerd exemplaar voor medew. E 25,- 
6321 Di Sano, Rooie oortjes, 1999, 1st edition, kunstleer, 4vo, Lecturama, 7 gebonden boeken in cassette, z.g.a.n. E 35,- 
5966 Dijkers A., De R.T.M. op de Zuid-Hollandse en Zeeuwse eilanden, Leiden, E.J.Brill, 1971, 1e druk, linnen+omslag, 264pp, met talrijke foto's, NVBS reeks VII, hoek uit schutblad E 28,- 
2718 DOMINIK H., Het Eeuwige hart. De Neurenbergsche "eitjes" van meester Peter Henlein, ca.1945, 1e druk, karton, 146pp, met foto's van horlogemaken E 7,- 
8754 Dondersteen W., De Keizer-kraker, 1982, 1e druk, paperback, 4vo, 46pp, parodie op Suske en Wiske E 15,- 
3909 DORLAND F., Luchtstrijdkrachten in den tweeden wereldoorlog en daarna, ca.1948, 1e druk, halflinnen+omslag, 100pp, Vliegwereld Bibliotheek no.2, + omslag!, illustraties (foto's/tekeningen) E 9,- 
5431 DOVEREN J.v. / Thomas F., De bonte droom van het circus, ca.1960, 1e druk, halflinnen, 4vo, 108pp, 's-Gravenhage, Het Nederlands Zuivelbureau, plaatjesalbum E 9,- 
4609 DUBBE B., Tin en tinnegieters in Nederland, Utrecht, W.de Haan, 1965, 1e druk, linnen, 190pp, De techniek van het gieten, versieringswijzen, stadskannen, talrijke ills. E 25,- 
2561 DUFRESNE J., kleines Lehrbuch des Schachspiels, 1901, 1e druk, cloth, kl.8vo, c.550pp, ills,gevl. E 14,- 
0132 DULIEU J. / VALKENIER L., Paulus de boskabouter. Een actiegroep in het bos, de valkuil, Joris wordt onthongerd!, 1975, 1e druk, paperback, kl.4vo, 48pp, stripboek, l.gebruikssporen E 7,- 
5973 Duparc H.J.A. e.a., Trammend naar de metro. De historie van de tram in Rotterdam, Leiden, E.J.Brill, 1968, 1e druk, linnen+omslag, 212pp, met talrijke foto's, NVBS reeks III, hoek uit schutblad E 25,- 
5978 Duyvené De Wit-Klinkhamer Th.M. e.a., Geschiedenis van het nederlandse zilver, 1958, 1e druk, linnen, 256pp, Amsterdam, J.H.De Bussy, met een overzicht van stijlen en afbeeldingen van de merken (provinciale leeuwen) E 35,- 
6436 ENGEL W.I./Kok J. W.I., Stoomtrams van Wadden tot Ij, R'dam, Wyt, 1973, 1e druk, ingenaaid, 88pp, met talrijke foto's, reeks "Trams en tramlijnen" E 8,- 
4308 ENGELBRECHT W.F.K. / JANSEN A.J., Handleiding voor tochtrijders op de schaats, 1942, 1e druk, geniet, 20pp, ills E 8,- 
7944 Engelenburcht J., Punch, 1945, 1e druk, linnen, 68pp, nr. XXXVI v.d. 50 romeins genummerd exemplaar, met handgekleurde ills. door A.Noyons, gevl., galgehumor uit de Tweede Wereldoorlog, De Jong 243, naam op schutblad E 65,- 
8536 Enhagen C.O., Sports stamps, 1961, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 276pp, met talrijke foto's E 7,- 
3668 FABER M., Slot & Bos, 1992, 1e druk, halflinnen, 36pp, Brochure in een oplage van 250 genummerde exemplaren met werk van 15 topfotografen E 10,- 
3942 FINE R., Schaak verovert de wereld. Het schaakgebeuren in de geheele wereld belicht, 1946, 1e druk, linnen, 292pp, voorwoord door M.Euwe E 8,- 
3337 FUCHS J.M., 125 jaar spoorwegen in Nederland. Geillustreerde geschiedenis in sneltreinvaart, ca.1970, 1e druk, karton, 80pp, ills(f) E 10,- 
7722 Gabor M., The pin-up. A modest history, 1974, 2nd edition, paperback, 4vo, 222pp, with numerous photographs, London, Pan Books ltd, some pages loose E 8,- 
5095 GANZEVOORT A.W., De auto en zijn baas, 1955, 3e druk, karton, 122pp, ills., l.gebruikssporen E 6,- 
2187 GEZELLE G., Vlaamsche volksvertelsels opgeteekend door Guido Gezelle. Voor 't eerst in boekvorm uitgegeven door Maurits de Meyer, A'dam, Querido, 1920, 1e druk, ingenaaid, 62pp, geillustreerd door G. Verdickt, nr.670 van de 800 GENUMMERDE ex. op V.GELDER, onafgesneden., licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 48,- 
1453 GILCRAFT, Rover scouts, 1933, 1e druk, ingenaaid, 126pp, licht roestvlekkige pagina's E 8,- 
8743 Gill E., Over typografie, A'dam, Arbeiderspers, 1955, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 150pp, ills. E 10,- 
5471 GOOTE A., Het gouden huwelijk. 50 jaar Juliana en Bernhard, 1986, 1e druk, karton, tekst op schutblad E 5,- 
3712 GRAAF P.de, Automerken 1, ca.1965, 1e druk, karton, Alkenreeks 70 E 4,- 
3583 GRAHAM BOTHA C., Ons Suid-Afrika voorheen en tans, 1938, 1e druk, linnen, 178pp, United Tobacco Cos. (South) Ltd, Kaapstad, Plaatjesalbum met 200 afb, zijkant rug geplakt, verder goed ex. E 35,- 
8739 Haan Jaq. de, Het gevaarlijke boek, ca.1950, 1e druk, karton, kl.8vo, 78pp, licht roestvlekkige pagina's. E 4,- 
4527 HAASSE H.S., Oeroeg, 1948, 1e druk, ingenaaid, 80pp, boekenweekgeschenk, mooi ex., naam op schutblad E 15,- 
7742 Hagenbeck C., Carl Hagenbeck's dierenvangst. Met de Ufa in de wildernis, 1930, 1e druk, halflinnen, 4vo, 47pp, plaatjesalbum, ruim 100 van de 320 plaatjes ontbreken E 15,- 
9481 Hameeteman T.L., De spoorwegen van de United States en Canada, 1966, 1e druk, karton, 103pp, met talrijke foto's E 5,- 
|
|
7435 Hana W.F.J., Engelse lantaarnklokken, 1977, 1e druk, paperback, gr.8vo, 156pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 25,- 
8211 Hana W.F.J., Klokkenkijkboek, van Dishoeck, 1974, 4e druk, paperback, met talrijke foto's, naam op schutblad E 5,- 
3503 HANNA A., A brief history of the Thimble Islands in Branford, Connecticut, 1970, 1e druk, halflinnen, 98pp, printed in 750 numbered copies, signed by the author, illustrated with 10 photos, tekst op schutblad E 10,- 
6631 Harmon J., Radio & TV Premiums. A Guide to the History and Value of Radio and TV Premiums, 1997, 1st edition, paperback, 4vo, 256pp, with numerous photographs E 15,- 
8002 HEEMSKERCK DUKER W.F/HOUTEN, Zinnebeelden in Nederland, ca 1950, 1e druk, linnen, kl.4vo, 156pp, met talrijke foto's, gevl. E 12,- 
1458 HEEMSKERCK DUKER W.F/HOUTEN, Zinnebeelden in Nederland, ca 1952, 4e druk, halflinnen, kl.4vo, 156pp, onderk.blz.z.l.watersch. E 8,- 
6451 Herakleitos, Fragmenten, 1944, 1e druk, ingenaaid+omslag, kl.8vo, ca.40pp, Amsterdam., Balkema, opl. 100 ex. op Hollandsch, onafgesneden., De Jong 378, Tekst in het Grieks en in het Nederlands, wat vlekjes op voorplat E 30,- 
6066 Hesdörffer M., Die schönsten stauden für die schnittblumen- und gartenkultur. 48 Blumentafeln nach der Natur aquarelliert und in Farbendruck ausgeführt, (1900), 1st edition, cloth, 4vo, a few pages loose, Prächtige farbige Tafeln mit Gartenpflanzen E 225,- 
7670 Hesselink H.G., Woefelend over de heilige lijn, R'dam, Wyt, ca.1975, 1e druk, ingenaaid, 184pp, l.gebruikssporen E 7,- 
2952 HOEK W. v.d., Beknopt overzicht van de geschiedenis der Koninklijke Marechaussee, 1964, 1e druk, karton, 140pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 9,- 
7968 Hoekstra H., De avonturen van Flip en Flap. Deel 1 & deel 2, ca.1950, 1e druk, geniet, kl.4vo, 64pp, Douwe Egberts plaatjesalbums E 15,- 
8811 Hoekstra H., De avonturen van Flip en Flap. Deel 2, ca.1950, 1e druk, geniet, kl.4vo, 32pp, Douwe Egberts plaatjesalbum, potloodkrassen op 1 pag. E 7,- 
2208 HOEKSTRA H.G./ VRIESLAND V.E., De Muze en het ambacht, 1949, 1e druk, geniet, 56pp, Boekenweekgeschenk voor de jeugd, ills. E 15,- 
1573 HOGDAHL H., Norske Ex Libris og andre bokeiermerker, 1946, 1e druk, ingenaaid, 188pp, ills,onafgesneden E 16,- 
0856 Hoorweg P., Gedenkboek van den europeeschen oorlog in 1914 voor de jeugd, [1919], 1e druk, geniet, gr.8vo, 28pp, Deventer, Stoom-Vleeschconservenfabriek "Erica Brand", plaatjesalbum met 100 ingeplakte foto's, div.beschadigingen, zeldzaam E 65,- 
1985 HORN L., Leo Horn fluit, A'dam, Elsevier, 1963, 1e druk, pocket, 208pp, ills(f) E 3,- 
8197 Houwink R. (red.), Rondom het boek 1936, 1936, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, Boekenweekgeschenk 1936, ills, enkele vlekjes op de rug E 65,- 
5756 Huillard P., La faience en Bourgogne Auxerroise depuis 1725 environs pendant la Révolution et jusqu'en 1870, 1960, 1st edition, stiched, gr.8vo, 230pp, with numerous photographs, Paris, Larousse, 18 reproductions photographiques en couleurs hors texte et 770 reproductions photographiques dans le texte, l.signs of usage E 45,- 
4717 ISINGS C., Antiek glas, 1966, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 278pp, met talrijke foto's, Amsterdam, De Bussy E 14,- 
8515 ISINGS C., Antiek glas, 1966, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, gr.8vo, 278pp, met talrijke foto's, Amsterdam, De Bussy E 14,- 
3520 JACQUES J., Constellation. Bois gravés de Maurice Brocas, A'dam, Elsevier, ca.1950, 1e druk, karton, gr.form., 88pp, 500 genummerd exemplaar, ills. E 17,- 
2129 JANSEN G.H., Verzonken spoor. Gesprekken met oud-werknemers van de spoorwegen, A'dam, Meulenhoff, 1989, 1e druk, linnen+omslag, 199pp, ills.(f), ISBN: 902909981x E 6,- 
2809 JOACHIM H., Die kinematographische projektion, 1928, 1e druk, linnen, 404pp, 339 ills. E 18,- 
6011 Johns W.E., Biggles in Afrika, Assen, Born, 1951, 1e druk, karton, naam op schutblad E 9,- 
6736 Johns W.E., Biggles in Afrika, Assen, Born, 1951, 1e druk, karton, 152pp, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 
3571 JULSING, F.A., Klinsklansklandere van de ene bil op de andere, 1968, 1e druk, stripboek, 80pp, NVSH, stripboek E 10,- 
2046 KEULS Y., Daniël Maandag, 1988, 1e druk, paperback, GESIGNEERD E 5,- 
0363 KIEVIET C.Joh., Benito, de jonge zwerver dl.II, 1932, 1e druk, halflinnen, 88pp, Plaatjesalbum, roestvlekkig., knik in achterplat E 16,- 
4341 KIEVIET C.Joh., Een vacantiereis langs den Rijn, ca.1935, 1e druk, halflinnen, 40pp, Zaandam, Keg's Theehandel, plaatjesalbum incl. de kaart van de Rijn, bovenkant rug besch. E 23,- 
3194 KOLLMANN E., Meissner Porzellan. Ein brevier, 1958, 1e druk, linnen+omslag, 48pp, met talrijke foto's E 9,- 
7967 Komar D.J./ Planche F., Swatchwatches, 1992, 1st edition, boards, gr.8vo, 368pp, with numerous photographs, Verlag Chrono Time, numbered edition in german, pakket E 40,- 
0330 Korn M., Haak-boekje. Onderrigt en voorbeelden voor allerlei werk in het haken, 1846, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, ca.100pp, Haarlem, A..C.Kruseman, ills., rug besch., gebruikssporen E 18,- 
2389 KRIMPEN H.v., (inl.) Het model voor de uitgever van Johan H.van Eikeren, 1983, 1e druk, ingenaaid, 48pp, ills,Scaldia model nr.1 E 5,- 
7578 KRUIZINGA J.H., Ontmoetingen met verzamelaars, ca.1960, 1e druk, linnen, 4vo, 176pp, met talrijke foto's E 10,- 
9403 Laar V., Charles Nypels. Meester-drukker, 1986, 1e druk, ingenaaid, , 95pp, met talrijke ills., opl. 2250 ex, 22e goodwill-uitgave van Drukkerij Rosbeek Nuth E 12,- 
8390 Lacy A.D., Greek Pottery in the Bronze Age, 1967, 1e druk, linnen, gr.8vo, 304pp, London, Methuen & Co Ltd, 4 color plts. over 400 textills. and 4 maps E 15,- 
9360 Lammers F.J., Het huis van Oranje in oude ansichten, 1973, 1e druk, karton, , 310pp, 2 boekjes, deel 1 en deel 2, met talrijke foto's E 12,- 
4731 LAMSTER J.C., Indië. Gevende eene beschrijving van de inheemsche bevolking van Nederlandsch-Indië en van hare beschaving, (1928), 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 176pp, Droste plaatjesalbum met 144 ingeplakte kleurenplaatjes, mooi ex., naam op titelblad E 50,- 
5005 LAMSTER J.C., Java, 1934/36, 1e druk, halflinnen, 4vo, 198pp, 2 Droste plaatjesalbums, deel 1 incompleet en in matige staat E 25,- 
3545 LECLAIRE G., de familie freudipoes, 1968, 1e druk, stripboek, 44pp, erotische strip E 7,- 
5114 LEEFLANG TH., Verzamelen is ook een kunst, Utrecht, Spectrum, 1982, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 160pp, met talrijke foto's E 7,- 
2233 Leeuwen N. v. (ills.), Het tovervisje. Een oud sprookje opnieuw berijmd, 1950, 1e druk, ingenaaid, , 33pp, met ingeplakte plaatjes, over Piggelmee E 15,- 
8759 Leideritz W.J.M., De elektrische tram, ca.1975, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 80pp, met talrijke foto's, Grote Alken no.687 E 7,- 
6397 Lindonk P. v. (red.), Poesie, 1972, 1e druk, karton, boekenweekgeschenk, naam op schutblad E 5,- 
4976 LITTWACK J., Verhandeling over de proefgetallen van negen en elf; voorafgegaan door eene aanspraak, gedaan in het Wisk Gez.schap Mathesis Artium Genitrix, 1821, 2e druk, leer, 8vo, 45pp, Amsterdam, Schallekamp en van de Crampel, met opdracht van de auteur!, goud op snede, goed ex. E 175,- 
5792 Locsin L./C., Oriental ceramics discovered in the Philippines, 1967, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 4vo, 250pp, with numerous photographs in colour & bl.w. E 60,- 
4916 LODEWIJKS J.M., Stille pracht in het tropisch aquarium, ca.1955, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 152pp, Zaandam, N.V. Koek- en Beschuitfabriek v/h G. Hille & Zn., plaatjesalbum E 8,- 
1803 Loo H. v. e.a., Gezellige uren. Vertellingen voor jongens en meisjes, ca.1900, 1e druk, linnen, 144pp, Purmerend, Muussens, Met 6 kleuren-steendrukken E 7,- 
1464 LOOMAN H.J., Op glad IJs. Over schaatsen en schaatsenrijders, A'dam, Elsevier, 1948, 1e druk, linnen, 328pp, ills(f), aanhechting schutbl.besch., naam op titelblad E 6,- 
1860 LOOPUIT W., 1001 Tips voor het fotograferen, A'foort, Andries Blitz, 1946, 1e druk, halflinnen, 222pp, ills(w.o. 2 collages) E 8,- 
7913 Lunsingh Scheurleer Th.H., Sprekend verleden. Wegwijzer voor de verzamelaar van oude kunst en antiek, A'dam, Scheltema & Holkema, 1959, 1e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 256pp, met talrijke foto's, Zowel de technische als de kunsthistorische kant wordt behandeld, pakket E 12,- 
9109 Maillard R. (red), Diamonds. Myth, magic and reality, 1980, 1st edition, cloth+dj, 4vo, 287pp, with numerous ills., pakket E 15,- 
5430 Marcellin, de LUTECE à PARIS, 1980, 1st edition, boards, 4vo, 64pp, éditions Jacques Glénat, stripboek E 10,- 
2034 MARIJNEN J., Horizonten, 1973, 1e druk, ingenaaid, ill. C.de Bruyne,GENUMMERD.EX.,onafgesneden. E 14,- 
0419 Marshall J., Het groot Guinness treinenboek. Records, Feiten, Cijfers, 1983, 2e druk, ingenaaid, gr.8vo, 235pp, met talrijke foto's E 7,- 
3300 MASCETTI D./TRIOSSI A., Earrings. From antiquity to the present, 1990, 2e druk, cloth+dj, 224pp, with numerous col. & bl.w. photographs E 28,- 
8458 Matusz J., Delfts aardewerk, Amerongen, W.Gaade, 1977, 1e druk, karton, 160pp, met talrijke foto's E 12,- 
4653 MATUSZ J., Delfts aardewerk, Amerongen, W.Gaade, 1977, 1e druk, karton, kl.8vo, 160pp, Met vele ill. en merktekens E 12,- 
8762 McCahill T., Sports cars and hot rods, 1950, 1e druk, paperback, kl.4vo, 144pp, met talrijke foto's E 15,- 
8761 McCahill T., Tom McCahill on sports cars, 1951, 1e druk, paperback, kl.4vo, 144pp, met talrijke foto's E 15,- 
2996 MEISS M./ KIRSCH E.W., Getijdenboek voor de Visconti, Utrecht, Spectrum, 1972, 1e druk, linnen, 264pp, in kartonnen box,z.g.a.n. E 65,- 
4342 MELLINK A., Het leven der zee, 1929, 1e druk, halflinnen, 140pp, Haarlem, Het Klaverblad, plaatjesalbum, rug besch. E 20,- 
1898 MILHADO A., Hier is Londen, Utrecht, Bruna, ca.1958, 1e druk, pocket, Zwarte Beertjes 34,ills E 3,- 
5967 Moelker H.P., De Waterlandse stoomtram 1880-1933, 1977, 1e druk, linnen+omslag, 184pp, met talrijke foto's, Purmerend, Nooy's, hoek uit schutblad E 20,- 
8740 Mulder A.H., Joyeus relaas. Van schrijvende monniken tot rotatiepersen, 1951, 1e druk, karton, 40pp, het model voor de uitgever, ills. E 7,- 
5965 Mulder J., Tram en bus rond de Martini. De ontwikkeling van het openbaar vervoer in en om de stad Groningen, Leiden, E.J.Brill, 1970, 1e druk, linnen+omslag, 240pp, met talrijke foto's, NVBS reeks V, hoek uit schutblad E 20,- 
4281 MULLER P.H., De dichter vertelt. Bloemlezing vertellende en beschrijvende poëzie uit de Nederlandsche Letterkunde sinds Van den Vos Reinaerde, 1e druk, ingenaaid, 112pp, Libellen-serie 223/224, roestvlekkig. E 5,- 
5948 Neef A.J. de, Papoealand het arbeidsveld van de Utrechtsche Zendings-vereeniging, 1937, 1e druk, halflinnen, 4vo, 118pp, Oegsgeest, Zendingsbureau, plaatjesalbum, hoeken band l.beschadigd E 40,- 
5772 Nelson Spinks Ch.Ph.D., The ceramic wares of Siam, 1965, 1st edition, stiched, gr.8vo, 220pp, with numerous photographs, An account of the ceramic wares of Siam of the 14th and 15th centuries and of the Thai wares of the kilns of northern Thailand of the 15th and 16th centuries, text on endpapers E 20,- 
8444 Neurdenberg E. (inl.), Oud aardewerk toegelicht aan de verzamelingen in het Nederlandsch Museum voor geschiedenis en kunst, 1920, 2e druk, ingenaaid, 90 pp + platen E 7,- 
1468 NEURDENBURG E., Oude Nederlandsche majolica en tegels Delftsch aardewerk, 1944, 1e druk, halflinnen, 240pp, met talrijke foto's, ills,hoek uit schutblad,Heemschutserie nr.35 E 7,- 
5922 NEURDENBURG E., Oude Nederlandsche majolica en tegels Delftsch aardewerk, 1948, 3e druk, halflinnen, 240pp, met talrijke foto's, ills,hoek uit schutblad,Heemschutserie nr.35, licht roestvlekkige pagina's. E 6,- 
5970 Nieweg H., Op smalspoor door Oost-Gelderland, Leiden, E.J.Brill, 1976, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 332pp, met talrijke foto's, NVBS reeks VIII, hoek uit schutblad E 22,- 
8741 Nypels C., Blad, boek en band, Utrecht, Spectrum, ca.1940, 1e druk, ingenaaid+omslag, kl.8vo, 110pp, ills. E 7,- 
9752 Oegema J.J.G., De Stoomtractie op Java en Sumatra, Deventer, AE.E.Kluwer, 1982, 1e druk, karton, 4vo, 223pp, met talrijke foto's, papier iets gegolfd tgv vocht, niet gevlekt E 25,- 
0087 OLYSLAGER P., Vraagbaak voor uw Ford Capri. Een complete handleiding voor de typen: 1300, 1500, 1700GT, 2000, 2000GT, 2300GT,..., 1969-1970, Deventer, AE.E.Kluwer, 1970, 1e druk, paperback, 110pp, rug licht beschadigd E 9,- 
5090 OLYSLAGER P., Vraagbaak Ford Taunus 1300, 1600, 2000 1972-1975, Deventer, AE.E.Kluwer, 1978, 3e druk, paperback, 120pp, zijkant wat smerig E 6,- 
5089 OLYSLAGER P., Vraagbaak Volkswagen 1200 Coach, Cabriolet, Karmann Ghia 1961-1968, Deventer, AE.E.Kluwer, 1968, 6e druk, paperback, 76pp, ills. E 15,- 
5088 OLYSLAGER P., Vraagbaak Volkswagen Golf 1,1 l - modellenserie 1974-1981, Deventer, AE.E.Kluwer, 1984, 2e druk, paperback, 136pp, gebruikssporen, ills. E 6,- 
5087 OLYSLAGER P., Vraagbaak Citroën GS-modellenserie 1978-1980, Deventer, AE.E.Kluwer, 1980, 1e druk, paperback, 160pp, ills. E 7,- 
0094 OLYSLAGER P., Vraagbaak voor uw Ford Consul Cortina 1962-1965, Deventer, AE.E.Kluwer, 1968, 2e druk, paperback, 75pp, ills. E 10,- 
2291 OLYSLAGER P., Vraagbaak Simca 1100 1972-1976, Deventer, AE.E.Kluwer, 1979, 3e druk, ingenaaid, 138pp, ills. E 8,- 
4536 OTTEMA N., Chinese ceramiek. Handboek geschreven naar aanleiding van de verzamelingen in het Gemeentelijk Museum het Princessehof te Leeuwarden, Lochem, de Tijdstroom, 1970, 3e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 166pp, + 80 fotopagina's E 20,- 
2482 PARNY E, Chansons Madécasses, Den Haag, Stols, 1948, 3e druk, stiched, 58pp, one of 837 NUMBERED copies on Hollands of G.H.Bührmann E 12,- 
3370 PENKALA ED., Petroleum piraten, A'dam, Arbeiderspers, 1941, 3e druk, pocket, 240pp, Sperwer serie, ills., knikje in voorplat, naam op schutblad E 8,- 
7194 PEPPINK H.J., De auto-Hogeschool, Zuidholl.Uitg.mij, ca.1956, 1e druk, ingenaaid+omslag, 240pp, met talrijke foto's E 7,- 
7193 PEPPINK H.J., Leven en welzijn van u en uw auto, 1958, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 242pp, met talrijke foto's E 10,- 
3018 PETER M., Collecting Victoriana, 1970, 3rd edition, boards+dj, 192pp, illustrations (photogr/drawings) E 9,- 
9751 Poll H. v., Stoomtractie bij de Nederlandse Spoorwegen 1944-1958, 1985, 3e druk, karton+omslag, 4vo, 244pp, met talrijke foto's E 14,- 
5977 Pope-Hennessy U., A jade miscellany, 1946, 1st edition, hcloth+damaged dj, gr.8vo, 62pp, London, Nicholson & Watson, ills. E 25,- 
8373 Potter B., Appley Dapply's Nursery Rhymes, ca.1970, 1st edition, karton+omslag, kl.8vo, 36pp, London, Frederick Warne & Co, ISBN: 0723206139 E 5,- 
1868 READ Ch.H. (voorw.), Handbook to the ethnographical collections, 1910, 1st edition, cloth, 304pp, 293 ills(f/k/t) E 32,- 
3824 RENDTORFF H., Rembrandt en het leven van Jezus, 2e druk, ingenaaid, Libellen-serie nr. 3/4 E 5,- 
2285 Rive Box R. de la, Het aanzien De automobiel. Ruim honderd jaar autogeschiedenis in beeld, 1980, 1e druk, karton, kl.4vo, 213pp, iets los in de band E 5,- 
8753 Roggeveen L. (ed.), Daar was eens...!, 1959, 1e druk, geniet, 4vo, uitg. Radion, bevat 10 sprookjesboekjes, kleine rep. binnenin E 25,- 
2092 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Erasmus herdacht, 1963, 1e druk, karton, 24pp, nr.271 van de 300 GENUMMERDE EX. E 12,- 
1900 ROMIJN J. / SARA L. (red.), Zedigheid vaarwel, Utrecht, Bruna, 1957, 1e druk, pocket, Zwarte Beertjes 57 E 3,- 
6257 Ros M./ Brugman E., Privé-domein 1966-1984, A'dam, Arbeiderspers, 1984, 1e druk, ingenaaid, 242pp, Prive-domein nr.108, met kleurenkatern met afbeeldingen van Prive-domein-uitgaven E 7,- 
4414 ROY VAN ZUYDEWIJN H.J.F. de, Per Noord-Zuid er op uit! Een tramreis van Volendam naar Scheveningen, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1970, 2e druk, paperback, 216pp, met talrijke foto's o.a. van Leiden E 6,- 
6632 SCHEEPMAKER N./ SANDERS J., Lik op stuk, 1982, 1e druk, paperback, folio, 64pp, ills., tekst op schutblad, prenten m.b.t. de periode tussen het kabinet van Agt-Wiegel en 21 november 1981 E 6,- 
1478 SCHELLING H.G.J., Met Burijn en Guts-100 in hout gesneden ex-libris & gelegenh.grafiek, HA·, 1946, 1e druk, halflinnen, 1 der 775 genr. ex.,onafgesneden,.b.licht beschadigd E 40,- 
2090 SCHIERBEEK B., Op reis door Spanje, A'dam, Bezige Bij, 1952, 1e druk, karton, GESIGNEERD door B.Schierbeek en met de tekst "verkocht door H.S.HAASSE", gebruikssporen ,naam op schutblad E 16,- 
9792 Schoenmakers T. e.a., Slang, Esculaap en Gaper. Medisch-farmaceutische symbolen, 2003, 1e druk, karton, 159pp, ISBN: 5028421921846 E 7,- 
4310 SCHOUSTRA F., Een halve eeuw elfstedentochten, 1959, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 104pp, Gedenkboek tgv Gouden Jubileum van de Vereniging de Friesche Elf Steden, ills. E 28,- 
6721 Schulz Ch.M., Hup, Charlie Brown, Utrecht, Bruna, 1971, 1e druk, pocket, ills., gekleurde pagina's E 4,- 
6720 Schulz Ch.M., incasseren, Charlie Brown, Utrecht, Bruna, 1971, 1e druk, pocket, ills., gekleurde pagina's E 4,- 
6723 Schulz Ch.M., Kijk, daar heb je Snoopy, Utrecht, Bruna, 1971, 1e druk, pocket, ills., gekleurde pagina's, naam op schutblad E 4,- 
6722 Schulz Ch.M., Niemand is volmaakt, Charlie Brown, Utrecht, Bruna, 1971, 1e druk, pocket, ills., gekleurde pagina's E 4,- 
6682 Schulz Ch.M., Sunday's fun day, Charlie Brown, 1968, 6th edition, paperback, kl.8vo, cartoon E 4,- 
6681 Schulz Ch.M., Thompson is in trouble, Charlie Brown, 1973, 1st edition, paperback, kl.8vo, cartoon E 5,- 
6724 Schulz Ch.M., Wat je ook doet, Charlie Brown, Utrecht, Bruna, 1971, 1e druk, pocket, ills., gekleurde pagina's, scheurtje in voorplat E 4,- 
6683 Schulz Ch.M., You're the guest of honor, Charlie Brown, 1973, 1st edition, paperback, kl.8vo, cartoon E 5,- 
8819 SCHWENKE Joh., het ExLibris als boekversiering en verzamelobject, 1941, 1e druk, linnen, 4vo, 104pp, ills,opl.3000 ex., licht gevlekte band, klein oud wormspoortje in voorplat E 25,- 
1894 SCHWENKE Joh., het ExLibris als boekversiering en verzamelobject, 1941, 1e druk, linnen, 104pp, ills,opl.3000 ex. E 25,- 
2980 SINCLAIR F.de, Het begon met Napoleon, Utrecht, Bruna, 1e druk, pocket, Zw.Beertjes 7 E 3,- 
7656 Sluiter J.W., Beknopt overzicht van de Nederlandse spoor- en tramwegbedrijven, 1967, 2e herz. druk, ingenaaid, 108pp E 8,- 
8745 Soeters A., Daar is Sinterklaas, 1985, 1e druk, geniet, 8pp, ills. E 3,- 
7591 Spierdijk C., Klokken en klokkenmakers. Zes eeuwen uurwerk 1300-1900, 1967, 3e herz. druk, linnen+l.besch.omslag, 344pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 25,- 
8810 Steen P., Het grappige dieren boek, ca.1950, 3e herz. druk, ringband, gr.8vo, 16pp, ieder pag. bestaat uit 3 losse stukken, waardoor delen van dieren te combineren zijn, kaft besch. E 10,- 
6815 Steenderen C. v., Vliegende vleugels, 1947/49, 1e druk, halflinnen, 4vo, 192pp, Groningen, Theodorus Niemeijer N.V., 2 plaatjesalbums, in dl. 2 ontbreken de plaatjes v.a. nr.136 E 35,- 
8867 Steenmeijer A., De Zeister tram. De elektrische tram Utrecht-Zeist 1909-1949, 1982, 1e druk, karton E 12,- 
7926 Stroud J./Chant Chr., Airliners of the 1930s / Early airliners, 1980, 1st edition, paperback, 4vo, 128pp, Monthy full-colour series, 2 books, backs dam. E 6,- 
0551 STUVEL H.J., Danse Finale, 1938, 1e druk, ingenaaid, nr.261 v.d. 300 genummerd exemplaar op Haesbeek de luxe E 15,- 
2898 STUY J., Handleiding voor het boksen, R'dam, W.L.Brusse, 1922, 2e herz. druk, ingenaaid, , 80pp, incl. bijlage met 39 foto's, l.gebruikssporen, pakket E 14,- 
8386 Susemihl A.J., Eisenbahn-bauwesen für bahnmeister und bauausseher, 1892, 5e herz. druk, linnen, kl.8vo, 428pp, met talrijke ills., Wiesbaden, Verlag von J.F.Bergmann, pakket E 100,- 
6676 Swarte J., Moderne kunst, A'dam, de Harmonie, 1986, 1e druk, halflinnen, 4vo, 64pp, stripboek, mooi ex. E 30,- 
7996 Taylor G., Continental gold & silver, 1967, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 120pp, met talrijke foto's E 12,- 
2995 TELDER P., Het wonder der snelheid, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1935, 1e druk, linnen, 152pp, Met foto's van boten,auto's,treinen en vliegtuigen,roestvlekkig. E 18,- 
9578 Terweij S., Beknopt overzicht omtrent het drukken van boeken en platen / Rentjana pentjétakan boekoe dan gambar, ca.19, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 79pp, met talrijke ills., Weltevreden, Commissie voor de volkslectuur, in nederlands en maleis, rug en randen besch. E 12,- 
8579 Thijsse J.P., Paddenstoelen, 1929, 1e druk, halflinnen, 4vo, 81pp, Verkade album, compleet, mooi ex, licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
5857 THIJSSE Jac.P., Apen en hoefdieren in Artis, 1940, 1e druk, halflinnen, 4vo, 78pp, l.gebruikssporen E 14,- 
4338 THIJSSE Jac.P., Blonde duinen, 1910, 1e druk, halflinnen, 4vo, 78pp, Zaandam, Verkade album, goed exemplaar, licht roestvlekkige pagina's. E 45,- 
6030 THIJSSE Jac.P., Bosch en heide, 1913, 1e druk, halflinnen, 4vo, 102pp, Verkade album, mooi exemplaar, licht roestvlekkige pagina's. E 40,- 
6028 THIJSSE Jac.P., Herfst, 1908, 1e druk, halflinnen, 4vo, 60pp, Verkade album, enkele katernen liggen los E 30,- 
6025 THIJSSE Jac.P., Lente, 1906, 1e druk, halflinnen, 4vo, 54pp, Verkade album, rug besch., de 3 katernen liggen los (is meestal zo), van enkele pag. hoekje afgeknipt E 35,- 
4259 THIJSSE Jac.P., Lente, Zomer, Herfst, Winter, 1906-09, 1e druk, halflinnen, 4vo, 4 Verkade albums. Eerste drukken 1906, 1907, 1908 en 1909. Goede exemplaren, licht roestvlekkige pagina's. E 165,- 
5858 THIJSSE Jac.P., Onze groote rivieren, 1938, 1e druk, halflinnen, 4vo, 70pp, Verkade album E 14,- 
6027 THIJSSE Jac.P., Winter, 1909, 1e druk, halflinnen, 4vo, ca.60pp, Verkade album E 35,- 
4862 THOLEN W. B., Bilder aus alten papiermühlen, 1958, 1st edition, boards, 4vo, 56pp, Mainz, Eggebrecht-Presse, opl. 400 ex., with tipped in plates E 15,- 
3498 THOMAS M. (INTRODUCTION & LEGENDS), The grandes heures of Jean, Duke of Berry, 1971, 1st edition, cloth+dj, gr.form., 184pp, Getijdenboek met talrijke kleurenreproducties in de afmetingen van het orginele manuscript, fine copy E 85,- 
9703 Toonder M., Met uw welnemen, A'dam, Bezige Bij, 1973, 1e druk, paperback, 4vo, 220pp, met talrijke ills. E 15,- 
1889 TOONDER M., Ollie B. Bommel's fotoboek, A'dam, Bezige Bij, 1952, 1e druk, karton, illustraties (foto's/tekeningen) E 25,- 
5945 Toonder M., Wolle Klaver en de geheimzinnige meridiaan, (1952), 1e druk, ingenaaid, , 32pp, Rotterdam, Van Nelle, plaatjesalbum, gebruikssporen E 25,- 
7078 Trumpie A. (red.), Pretty Dutch. 18de-eeuws Hollands porselein. 18th century Dutch porcelain, 2007, 1e druk, karton, folio, 160pp, met talrijke foto's E 25,- 
3567 UDERZO / GOSCINNY, Asterix. Le Devin, 1972, 1st edition, boards, 48pp, Nice copy of the first french edition E 10,- 
3569 UDERZO / GOSCINNY, Asterix. La Zizanie, 1970, 1st edition, boards, 1 cm of top of back missing. Bottom of back sl.dam. E 7,- 
7703 Ven D.J. van der, Kindervreugde en Volksvermaak. Een folkloristisch prentenboek voor het huisgezin, 1927, 1e druk, halflinnen, 4vo, 160pp, geillustreerd door George van Raemdonck, Rotterdam. Coöp.Verbruiksvereeniging Vooruitgang U.A., met 175 ingeplakte foto's, hoeken band l.beschadigd E 50,- 
2672 VEN D.J.v.d., Merkwaardige sinterklaas-gebruiken op onze Wadden-eilanden, 1923, 1e druk, geniet, 4vo, 66pp, Ons Eigen Tijdschrift,Bevat meerdere Sinterklaasartikelen,ills, l.gebruikssporen E 15,- 
7341 VEN-TEN BENSEL E. v.d., De volksdans herleeft, 1933, 1e druk, halflinnen, 35pp, + 65 foto-pagina's, hoeken band l.beschadigd E 15,- 
1863 VEN-TEN BENSEL E. v.d., De volksdans herleeft, 1933, 1e druk, ingenaaid, 35pp, + 65 foto-pagina's E 15,- 
2920 VERNE J., Naar het middelpunt der Aarde, A'dam, Elsevier, ca.1910, 1e druk, ingenaaid, "30-cents" editie,l.gebruikssporen,licht roestvlekkige pagina's. E 20,- 
2921 VERNE J., Het Zwarte goud, A'dam, Elsevier, ca.1910, 1e druk, ingenaaid, "30-cents" editie,l.gebruikssporen,licht roestvlekkige pagina's. E 20,- 
8955 Vervoort J., Lila + Merijn. Ramaekers Foto-album, 1983, 1e druk, paperback, 71pp, iils. E 10,- 
7729 Viruly A., Kleurenvlucht, ca.1960, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 72pp, Douwe Egberts plaatjesalbum E 8,- 
0659 VISSER C./ BRUGGENCATE A.ten/ SCHREGARDUS J., Onze Hollandsche molen. Bijdragen tot de kennis en geschiedenis van de windmolens in Nederland, 1926, 1e druk, halflinnen, 232pp, 2 boeken met ingeplakte zw.w. foto's, schaars, h.b.z.l.besch., licht roestvlekkige pagina's. E 75,- 
0113 Vreedig B., Moffenmarsch 1945. Weg met den Mof....., 1945, 1e druk, karton, 4vo, 4pp, Den Haag, Confidentia, licht roestvlekkige pagina's., l.gebruikssporen, zeer schaars E 50,- 
7581 Vries J. de e.a., Tjoklat sagen. Indische vertellingen, 1937, 1e druk, halflinnen, 4vo, geillustreerd door F. van Bemmel, Amsterdam, Tjoklat-fabriek, met ingeplakte teksten E 25,- 
9624 Vries L. de, De dolle entree van automobiel en velocipee. Het interessantste en boeiendste, beste, leukste en merkwaardigste uit het blad 'De Kampioen' van de ANWB, 1973, 2e druk, paperback, 4vo, 176pp, met talrijke ills. E 4,- 
8884 Vroman L., Philosophische psychologie van de kunst, 1982, 1e druk, linnen+omslag, 90pp, Dordrecht, Dijl's, nr.35 van de 120 genummerde en gesigneerde ex, incl. los bijgevoegde genr. en gesigneerde houtsnede E 135,- 
7884 Wallast M., 75 jaar autobussen in Rotterdam, 1981, 1e druk, karton, 4vo, 176pp, met talrijke foto's E 20,- 
1602 WANG O., Norske Ex Libris, 1942, 1e druk, ingenaaid, 76pp, onafgesneden,ills,opl. 550 ex. E 9,- 
1334 Warnaars H.B.E./ Hijlkema M.A., Molens en klederdrachten in Nederland, 1949, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, 62pp, Tieleman & Dros Leiden, plaatjesalbum, onderk.rug licht beschadigd E 10,- 
4067 WECHSSLER-KUMMEL S., Chandeliers lampes et appliques de style, 1963, 1e druk, linnen+omslag, 430pp, Fribourg, Office du Livre, numerous bl/w ills. & photographs, fine copy E 30,- 
6438 Weiss G., Antiek glas, A'dam, Elsevier, 1980, 1e druk, ingenaaid, 214pp, met talrijke foto's E 6,- 
0885 WERKEN R. v.d., Mooi, 1981, 1e druk, karton, Een van de 600 genummerde exemplaren E 8,- 
2620 WESTRUP A., Besser fahren mit dem Volkswagen. Ein handbuch, 1951, 2e druk, halflinnen, 274pp, illustraties (foto's/tekeningen), stempel op schutblad en titelblad, achterkant rug los, voorkant bovenaan ook, hoeken band l.beschadigd Verder goed ex. E 45,- 
9992 WIGMAN A.B., Zo leeft de Hoge Veluwe, 1960, 1e druk, halflinnen, 4vo, 108pp, met talrijke ingeplakte ills. van o.a. Rien Poortvliet, compleet, naam op schutblad E 10,- 
9925 Wijck Jurriaanse N.J. v., Stoomlocomotieven van de Nederlandse spoorwegen, R'dam, Wyt, 1977, 2e druk, ingenaaid, 96pp, met talrijke foto's E 7,- 
1990 WIJCK Jurriaanse N.J. v., Van Stoomtramlocomotieven en dieseltreinen, ca.1945, 2e druk, ingenaaid, 112pp, Beknopte beschrijvingen van locomotieven van de N.S.,ills(f) E 30,- 
8750 Wijck Jurriaanse N.J. v. (ed.), Van stoomtramlocomotieven en dieseltreinen, (1941), 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 111pp, met talrijke foto's, rug gerep. E 20,- 
6188 WILD G.O., Edelstenen en hoe ze te herkennen, Zutphen, Thieme, 1959, 3e druk, linnen, 140pp, zw.w. & kl.ills. E 7,- 
0348 Willemse G.L.S., Van Arend tot TT. De geschiedenis der Nederlandse spoorwegen, ca.1965, 1e druk, karton, kl.8vo, 64pp, Alkenreeks E 4,- 
2608 WILLI O., Autofibel. Mit Volkswagenfibel, 1939, 1e druk, karton, 186pp, ills., top and bottom back damaged (a little piece missing) E 12,- 
3854 WITTOP KONING D.A., De penningen der Noord-Nederlandse ambachtsgilden, 1978, 1e druk, karton, 187pp, A'dam, J.Schulman B.B., met 98 afbeeldingen, naam op schutblad E 75,- 
8696 Young H. (ed.), The genius of Wedgewood, 1995, 1st edition, stiched, kl.4vo, 240pp, with numerous photographs, l.signs of usage E 10,- 
3373 ZEEUW P.de, De dochter der Oranjes. Het leven en de regeering van H.M. koningin Wilhelmina der Nederlanden bij haar 25-jarige regeeringsjubileum ..., 1923, 1e druk, linnen, 336pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 9,- 
1487 ZEEUW P.de, Juliana van Oranje. Het leven van prinses Juliana in de blijde dagen van haar verloving en huwelijk, 1937, 1e druk, linnen, 243pp, ills., sm., bovenk. rug besch. E 5,- 
|