Antiquariaat De Bilt

Voor bestellingen en voorwaarden klik op of zie de bestelpagina. Prijzen zijn in Euro en exclusief verzendkosten
Verzendkosten Nederland: Tot 3,2 cm dik: E1,76 - E2,64. Dikker: E6,75 (TGP Posttarieven). N.B: Toeslag bij 1 boek: E1,00
For ordering and conditions click on or see the orderpage. Prices are in Euro and excluding shippingcosts


BIOGRAFIEEN   HOOFDPAGINA
Zoek op deze pagina  


BIOGRAFIEEN

3216 Geestelijk dagboek en andere geestelijke geschriften, Tielt, Lannoo, 1965, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 552pp, ills.(f) E 9,- 

6423 Marilyn Monroe und die kamera. 152 photographien aus den Jahren 1945 - 1962 und das berühmte Interview von Marilyn Monroe mit Georges Belmont, 1992, 1e druk, ingenaaid, folio, 248pp, München, Verlag Schirmer-Mosel E 12,- 

5014 Olivier Vanneste & West-Vlaanderen, Tielt, Lannoo, 1997, 1e druk, linnen+omslag, gr.4vo, 244pp, ills. E 10,- 

2943 Aalbers J. e.a.(red), Utrechtse biografieën 1. Levensbeschrijvingen van bekende en onbekende Utrechters, 1996, 1e druk, ingenaaid, 208pp, ills. E 7,- 

2933 Aalbers J. e.a.(red), Utrechtse biografieën 2. Levensbeschrijvingen van bekende en onbekende Utrechters, 1996, 1e druk, ingenaaid, 207pp, ills. E 6,- 

2932 Aalbers J. e.a.(red), Utrechtse biografieën 3. Levensbeschrijvingen van bekende en onbekende Utrechters, 1996, 1e druk, ingenaaid, 208pp, ills. E 6,- 

2259 AARDWEG H.P. v.d., Schenk mij uw glimlach! het Leven van Lou Bandy, A'dam, Strengholt, 1950, 1e druk, linnen, Met portret,196pband licht gevlekte band E 6,- 

4642 AERDEN / VOS S. / K., Rijk. De negen levens van De Gooyer, 2005, 2e herz. druk, paperback, 352pp, ills(f), pakket E 7,- 

5301 Ahrinziman, De vreemde geschiedenis van Ahrinziman, ca.1930, 1e druk, linnen, 347pp, A'dam, Freni & Co, naam op schutblad, licht gevlekte band E 25,- 

0209 Aisin-Gioro Buyi, Poe'i De laatste keizer van China. Zijn eigen verhaal, 1988, 4e druk, paperback, 398pp E 5,- 

6129 Albright M., Mevrouw de minister. Het persoonlijke verhaal van de machtigste vrouw van de VS, 2004, 5e druk, paperback, 542pp, pakket E 7,- 

3721 ALI M., De grootste. Mijn levensverhaal, 1976, 1e druk, linnen, gr.8vo, 440pp E 6,- 

5699 Amerongen M. v., Het matrassengraf. Heine's sterfbed 1848-1856, A'dam, Arbeiderspers, 1985, 1e druk, ingenaaid, 228pp, serie "Open domein", l.gebruikssporen E 9,- 

4604 AMERONGEN M.v., Zwierige passie, De Prom, 1997, 1e druk, paperback, 376pp, l.gebruikssporen E 11,- 

1019 Andersen Chr., Jagger ongeautoriseerd, 1993, 1e druk, paperback, 415pp, met talrijke foto's, pakket E 7,- 

5553 ANDREWS C.F., Mahatma Gandhi. Autobiographie, Deventer, Loghum Slaterus, 1931, 1e druk, linnen, 8vo, 334pp, met foto's, licht gevlekte band E 10,- 

8206 Angelloz J.F., Rainer Maria Rilke. Leben und werk, 1955, 1st edition, cloth, kl.8vo, 380pp, Zürich, IM Verlag, pakket E 8,- 

5678 Annunzio G. d', D'Annunzio E la guerra, 1996, 1st edition, stiched, 235pp, In the Italian language E 7,- 

8959 Baar M. de e.a.(red), Anna Maria van Schurman (1607-1678). Een uitzonderlijk geleerde vrouw, Zutphen, Walburg Pers, 1992, 1e druk, ingenaaid, 208pp, met ills. E 8,- 

5262 Babelon J.P. e.a., Napoleon's last will and testament, 1977, 1st edition, paperback, kl.4vo, ca.110pp, all commentaries translated in English E 5,- 

6192 Barckhausen J., Oom Paul, ca.1942, 2e druk, halflinnen, 347pp, Den Haag, Oceanus, tekst op schutblad, rug bobblelig t.g.v. vocht, pakket E 6,- 

1348 Barkenings H.J., Nicht Ziel und nicht Zufall. Rainer Maria Rilke in Soglio, 1984, 3rd edition, boards, 78pp, met foto's, fine copy E 7,- 

10038 Barnes J., Evita, Utrecht, Bruna, 1994, 1e druk, paperback, 186pp E 4,- 

0414 Bastiaanse R. e.a., Glorieuze revolutie / Glorious revolution. De wereld van Willem & Mary / The world of William & Mary, SDU, 1988, 1e druk, ingenaaid, 136pp, met talrijke ills., z.g.a.n. E 6,- 

4851 Bawer B., The middle generation. The Lives and Poetry of Delmore Schwartz, Randall Jarell, John Berryman and Robert Lowell, 1986, 1st edition, cloth+dj, 216pp E 8,- 

5113 BEEK, S.v., De grote illussie. Leven en liefde van Ellen en Gerry Waller, Breda, de Geus, 2000, 1e druk, karton+omslag, 288pp, ills(f), z.g.a.n. E 8,- 

5759 Bel J. e.a.(red), Michel Seuphor 1901-1999. Grensverkenner van de avant-garde, ca.2000, 1e druk, ingenaaid, 211pp, met talrijke ills. E 12,- 

2890 Bellone E., Galilei. Leven en werken van een onrustige geest, 2002, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 148pp, met talrijke ills., z.g.a.n. E 18,- 

5060 BERDROW O., Rahel Varnhagen. Ein lebens- und zeitbild, 1902, 2nd edition, hleather, gr.8vo, 452pp, Stuttgart, Verlag von Greiner & Pfeiffer, ills. E 25,- 

2894 Bergia S., Einstein. Kwanten en relativiteit. revolutie in de natuurkunde, 2002, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 147pp, met talrijke ills., z.g.a.n., alleen de omslag iets verkleurd E 15,- 

4220 BERK M., Memoires van een dame uit de goot van het amusement, Amsterdam, Atlas, 2003, 1e druk, paperback, 240pp, ills, Herinneringen aan haar jaren op de planken, met name het cabaret in de jaren vijftig en zestig E 7,- 

9741 Berkel K. v., Dijksterhuis. Een biografie, Bert Bakker, 1996, 1e druk, linnen, 640pp, met foto's E 15,- 

7262 Berlin I., Karl Marx, zijn leven en zijn werk, A'dam, Arbeiderspers, 1980, 2e herz. druk, ingenaaid, 300pp, cellofaan wat los E 8,- 

5326 Bernet Kempers K.Ph. e.a.(red), Eduard van Beinum, Haarlem, Gottmer, ca.1960, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 108pp, met talrijke foto's E 7,- 

8620 Bernlef J. e.a., Charles Ives, 1969, 1e druk, paperback, kl.8vo, 272pp, ills. E 5,- 

5643 Binger J., Martin Buber. Zijn leven en zijn werk, 1947, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 248pp E 7,- 

3747 BLACKBURN J., Charles Waterton (1782 - 1865). De eerste natuurbeschermer, A'dam, van Oorschot, 1990, 1e druk, ingenaaid, 280pp, ills E 7,- 

2861 BLAGOJEWA S., Georgi Dimitrof. Uit zijn leven en werk. De strijd voor het volksfront tegen fascisme en oorlog, A'dam, Pegasus, 1938, 1e druk, linnen, 380pp, ills(f),schutbl.besch. E 7,- 

5308 Blok P.J., Michiel Adriaanszoon de Ruyter, Leiden, Martinus Nijhoff, 1947, 1e druk, linnen, 436pp, ills., naam op schutblad, pakket E 12,- 

0967 Bockris V., Keith Richards, 1993, 1e druk, paperback, 414pp, enkele pagina's liggen los, verder goed ex, pakket E 6,- 

9795 Bode G., Het poëtische denken van Jean Carteret, 2000, 1e druk, ingenaaid, 192pp E 6,- 

6793 Boerhave B., Het dagboek van Betje Boerhave, 1974/75, 1e druk, ingenaaid, 96pp, Utrecht, Stichting Museum voor het Kruideniersbedrijf, ills., 3 boekjes E 10,- 

8615 Boer-van Rijk E. de, Ik kijk terug. Episodes uit mijn leven, A'dam, Holdert & Co, 1934, 1e druk, linnen+besch.omslag, 128pp, met foto's, 2 ills. JO SPIER (omslag en pag.2), gesigneerd, licht roestvlekkige pagina's. E 15,- 

2906 Boer-van Rijk E. de, Ik kijk terug. Episodes uit mijn leven, A'dam, Holdert & Co, 1934, 1e druk, linnen, 128pp, ills(f,ook COLLAGES),roestvlekkig.,ill. JO SPIER E 5,- 

2406 Boer-van Rijk E. de, Ik kijk terug. Episodes uit mijn leven, 1934, 1e druk, linnen, gr.8vo, 127pp, met portrettek. door Jo Spier en foto's, licht roestvlekkige pagina's., gesigneerd door de auteur 26/3/1934 E 10,- 

3765 Bollag F., Het meisje dat uit de stilte kwam. Hoe ik na 10 jaar doofheid weer kon horen, 2009, 3e druk, paperback, 206pp, ISBN: 9789048001378, z.g.a.n. E 5,- 

4060 Boogert B. van den, Maria van Hongarije. Koningin tussen keizers en kunstenaars 1505-1558, 1993, 1e druk, linnen+omslag, gr.4vo, 368pp, met talrijke ills., Zwolle, Waanders, z.g.a.n. E 15,- 

5108 Boogman J.C. e.a.(red), A.C.W.STARING. Dichter en landman. Regionalist en nationalist, Zutphen, Walburg Pers, 1990, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 255pp, met ills., z.g.a.n. E 7,- 

2073 BOUWMEESTER W., de Liefste vader en mijn beste vrindje Louis Bouwmeester, Holkema & Warendorf, ca.1950, 1e druk, ingenaaid, 88pp, ills(f),gebruikssporen E 4,- 

8445 Bouwsma W.J., Johannes Calvijn. De man en zijn tijd, 1991, 1e druk, paperback, 318pp, naam op schutblad, z.g.a.n. E 8,- 

1475 Bowman M. e.a., Uitgedokterd. het andere leven van 17 medici, 2006, 1e druk, paperback, 120pp, met talrijke foto's E 4,- 

2622 Bradley J. (ed), Lady Curzon's India. Letters of a vicereine, 1985, 1st edition, boards+dj, 180pp, with photographs E 10,- 

6427 Bragg M., Richard Burton. Biogafrie gebaseerd op zijn dagboekaantekeningen, 1989, 1e druk, paperback, 444pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen, pakket E 6,- 

6547 Brakell Buys, Ter herdenking van Dr.J.D.Bierens De Haan, 1944, 1e druk, linnen, 72pp E 5,- 

6563 Brakell Buys R. v., Drie dichteressen uit het victoriaanse tijdperk. Christina Rossetti, Emily Brontë, Elisabeth Barrett Browning, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1950, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 352pp, uit de reeks "hoogtepunten der Engelse cultuur", pakket E 9,- 

6564 Brakell Buys R. v., Het ideeën-drama van Friedrich Hebbel, 1937, 1e druk, ingenaaid, 134pp, Utrecht, Bijleveld, onafgesneden. E 7,- 

6104 Brakman W., J'accuse! Een autobiografie, A'dam, Querido, 2004, 1e druk, paperback+omslag, 166pp E 6,- 

5651 Bree H. v., Het aanzien van Claus, 2002, 1e druk, karton, kl.4vo, 168pp, met talrijke foto's E 5,- 

5128 Brewster H., Anastasia's album, 1996, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 64pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 9,- 

2940 Broeke W. van den e.a.(red), Utrechtse biografieën 4. Levensbeschrijvingen van bekende en onbekende Utrechters, 1997, 1e druk, ingenaaid, 208pp, ills., z.g.a.n. E 6,- 

5903 Brokken C., Wat mij betreft. Memoires, 2000, 2e druk, paperback, 264pp, met opdracht door de auteur, l.gebruikssporen E 5,- 

8669 Bronkhorst J.W., Napoleon. De waarheid achterhaald, OMN, 1e druk, karton, 231pp E 4,- 

4848 Brooks V.W., The world of Washington Irving, 1944, 1st edition, cloth, 387pp, pakket E 7,- 

7408 BROUWERS J., Kroniek van een karakter. Deel 1 1976-1981 de Achterhoek / Deel 2 1982-1986 De oude Faust, Baarn, Bosch & Keuning, 1986/87, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 846pp, z.g.a.n., pakket E 40,- 

7351 Bruijn M., De man achter Sil. Over Cor P.Bruijn als idealist, onderwijspionier en schrijver, 1883-1978, Den Haag, Leopold, 1984, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 400pp, met talrijke foto's E 14,- 

7052 Bruijn M., De man achter Sil. Over Cor P.Bruijn als idealist, onderwijspionier en schrijver, 1883-1978, Den Haag, Leopold, 1984, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 400pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 13,- 

5031 Brümmel / van Booth, Robert Stolz. Een leven in 3/4 maat. Een componist verovert de wereld, A'dam, Strengholt, 1968, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 200pp, met talrijke foto's E 8,- 

4543 Buijnsters P.J., Levens van beruchte personen. Over de criminele biografie in Nederland gedurende de 18e eeuw, 1980, 1e druk, ingenaaid, , 46pp, Utrecht, HES E 6,- 

0592 Bullock A., Hitler. Leven en ondergang van een tiran, 1983, 1e druk, karton+omslag, 622pp, met foto's, pakket E 10,- 

0518 Burke P., Het beeld van een koning. De propaganda van lodewijk XIV, 1991, 1e druk, linnen+omslag, 229pp, met ills., z.g.a.n. E 10,- 

8437 Burnet A., The prince and princess of Wales. In private. In public, 1986, 1st edition, boards+dj, 4vo, 160pp, with numerous photographs, Charles & Diana E 8,- 

1498 Campbell D., Van het donker naar het licht. Mijn successen, mijn mislukking, en mijn ontdekking van een nieuw leven, A'dam, Kosmos, 2001, 1e druk, paperback, 240pp, z.g.a.n. E 6,- 

9658 Canetti E., Das Augenspiel. Lebensgeschichte 1931-1937, 1985, 1st edition, cloth+dj, 408pp, fine copy, pakket E 10,- 

9530 Canetti E., Die fackel im ohr. Lebensgeschichte 1921-1931, 1980, 2nd edition, cloth+dj, 408pp, fine copy, pakket E 8,- 

5061 CHAMBERLAIN H.S., Goethe, 1912, 1st edition, cloth, gr.8vo, 852pp, München, Verlag von F.Bruckmann A.-G. E 15,- 

7772 CHAPLIN CH., Mijn leven, Zwolle, Tijl, ca.1965, 1st edition, linnen, 576pp, met foto's, met uitgebruikssporen register, l.gebruikssporen E 7,- 

2644 CHEVALIER M., Ma route et mes chansons. La Louque, 1949, 1st edition, ingenaaid, 280pp, l.gebruikssporen E 4,- 

2917 CHEVALIER M., Mijn loopbaan mijn liedjes, Jacob van Campen, 1949, 1e druk, linnen, 232pp, licht roestvlekkige pagina's.,ills(f) E 9,- 

6532 Chevalier M., Môme à cheveux blancs, 1969, 1st edition, boards+dj, kl.8vo, 280pp, with photographs E 7,- 

2830 CHEVALIER M., Schoffie met wit haar, Utrecht, Bruna, 1970, 1st edition, paperback, 168pp, ills(f) E 4,- 

8688 Clark R.W., The life of Bertrand Russell, 1976, 1st edition, hcloth, 766pp, with numerous photographs, back faded, pakket E 7,- 

9393 Clarke G., Capote. A biography, 1988, 1st edition, paperback, 438pp, signs of usage, pakket E 6,- 

3710 Clarke G., Truman Capote. Een biografie, A'dam, L.J.Veen, 1989, 1e druk, paperback, 624pp, wijnvlek aan zijkant, pakket E 6,- 

0032 Cohen F. (over), Rond paasheuvel en prinsenhof, 1977, 1e druk, paperback, gr.8vo, 60pp, met talrijke ills., Abcoude, Stadsdrukkerij Amsterdam, t.g.v. Fré Cohen- tentoonstelling in het Amstelpark E 8,- 

2231 Cohen-Solal A., Jean-Paul Sartre. Zijn biografie, A'dam, van Gennep, 1988, 6e druk, paperback, 610pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen, pakket E 7,- 

6258 Cohen-Solal A., Jean-Paul Sartre. Zijn biografie, A'dam, van Gennep, 1989, 8e druk, paperback, 610pp, pakket E 5,- 

1003 Cohen-Solal A., Jean-Paul Sartre. Zijn biografie, A'dam, van Gennep, 1988, 3e druk, paperback, 612pp, ills(f), l.gebruikssporen E 6,- 

5547 COLENBRANDER H.T., Willem I, koning der Nederlanden. Tweede deel 1815-1830, A'dam, Meulenhoff, 1935, 1e druk, halflinnen, 358pp, ills., naam op schutblad E 9,- 

1887 COLMJON G., R.C.Bakhuizen van den Brink, een markante persoonlijkheid, 1950, 1e druk, linnen+omslag, 242pp, ills(f),besch.o. E 9,- 

6220 Conradi P.J., Iris Murdoch. A life, 2001, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 706pp, with numerous photographs, fine copy, pakket E 12,- 

2832 COOLSMA S., J.DE LIEFDE in zijn leven en werken geschetst, Nijkerk, Callenbach, 1917, 1e druk, linnen, 344pp, vlekje op iets verschoten rug, hoek uit schutblad E 12,- 

3576 COPPENS T., Antonius Mor. Hofschilder van Karel V, 1999, 1e druk, linnen+omslag, 272pp, met talrijke ills., gesigneerd, z.g.a.n. E 15,- 

2787 COWARD, N., Autobiografie, 1986, 1st edition, boards+dj, 514pp, Methuen, London, ills(f) E 12,- 

5217 Cowles V., De Rothschilds. geschiedenis van een bankiersgeslacht, A'dam, H.J.W.Becht, 1973, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 304pp, met talrijke ills., naam op schutblad, pakket E 7,- 

7838 Crome P., Hirohito. Keizer tussen hemel en aarde, A'dam, L.J.Veen, 1989, 1e druk, paperback, 284pp, pakket E 7,- 

10069 Croo M.H. du, Generaal Swart. pacificator van Atjeh, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1943, 1e druk, halflinnen, gr.4vo, 177pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 10,- 

9966 Dalai Lama, Mijn volk en mijn leven, 1962, 1e druk, linnen+besch.omslag, 253pp, met foto's E 6,- 

7753 Dali S., Zelfportret, 1970, 2e druk, paperback+omslag, 122pp, geillustreerd door Gerrit Komrij, vlekje op zijkant pagina's E 4,- 

4458 DANEMAN M., Margot Fonteyn, 2005, 2nd edition, paperback, 654pp E 5,- 

4360 D'Arbez, (J.F. van Oordt) Het leven van Johannes Calvijn voor het Zuid-Afrikaanse volk geschetst, 1908, 1e druk, linnen, kl.8vo, 113pp, Zuid-Afrikaanse volksbibliotheek deel II E 15,- 

3626 Dardenne S., Ik was twaalf en ik fietste naar school. tachtig dagen in de kelder van Dutroux, 2005, 15e druk, paperback, 221pp E 5,- 

8708 Davenport M., Mozart, 1956, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 428pp, met talrijke ills., pakket E 6,- 

7676 Dayan M., Mijn levensverhaal, A'dam, Elsevier, 1977, 1e druk, linnen+besch.omslag, 416pp, met foto's, pakket E 6,- 

7430 Deen H., Dit is om nooit meer te vergeten. Dagboek en brieven van Helga Deen 1943, Balans, 2007, 1e druk, karton+omslag, 160pp, met foto's, z.g.a.n. E 7,- 

0956 Delbee A., Camille Claudel, een vrouw, 1989, 8e druk, paperback, 466pp, pakket E 5,- 

1934 D'Estaing V.G., Mijn jaren in het Elysée, Sijthoff, 1988, 1e druk, paperback, 319pp, z.g.a.n. E 5,- 

6241 Detssel L. v., De wereld van mijn vader, Baarn, Thomas Rap, 1986, 1e druk, ingenaaid, 364pp, met foto's, l.gebruikssporen, pakket E 7,- 

2931 Deursen A.Th. v., Maurits van Nassau 1567-1625. De winnaar die faalde, Bert Bakker, 2000, 3e druk, paperback, 332pp, scheefgelezen E 7,- 

4468 Diba Pahlawi F., Memoires van een keizerin, 2004, 2e druk, paperback, 398pp, ills.,schutblad ontbreekt E 6,- 

6222 Dickinson H.W., James Watt. craftsman & engineer, 1935, 1st edition, cloth, gr.8vo, 208pp, with numerous illustrations, pakket E 10,- 

4989 DIETRICH M., Nehmt nur mein leben..., 1979, 1st edition, linnen+omslag, 352pp, ills. E 8,- 

0524 Doedens A. e.a.(bew), Het dagboek van Sir Matthew Decker. Een Nederlandse Engelsman over Nederland in 1748 en een overzicht van de buitens in de 18de eeuw, Baarn, Bosch & Keuning, 1987, 1e druk, ingenaaid, 88pp, met talrijke ills. E 5,- 

8572 Doorenbos C., Zingend door het leven, A'dam, Strengholt, ca.1950, 1e druk, halflinnen, 200pp, hoeken band l.beschadigd E 5,- 

7350 Dresselhuis F.H., Harry zingt op klompen, 1983, 1e druk, karton, gr.8vo, 224pp, met talrijke foto's E 8,- 

0562 DUBOIS P.H. / DUBOIS S., Zonder Vaandel. Belle van Zuylen 1740-1805. Een biografie, A'dam, van Oorschot, 1993, 2e druk, ingenaaid, 856pp, ills., pakket E 17,- 

7170 EDINGA H., De lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving, 1979, 1e druk, ingenaaid, 151pp, met talrijke foto's, naam op schutblad E 5,- 

3774 EDINGA H., De lustwarande. Jeugdherinneringen (1918-1936) aan Zeist en omgeving, 1979, 1e druk, ingenaaid, 151pp, met talrijke foto's E 6,- 

4863 EDINGA H., De vrouw achter De klop op de deur, A'dam, van Kampen, 1970, 2e druk, paperback+omslag, gr.8vo, 272pp, HERDRUK VAN "Tien huizen / duizend levens", licht roestvlekkige pagina's., enkele pagina's achterin beschadigd t.g.v. vocht E 5,- 

5523 Eggers, Wat is de wat. de biografie van Valentino Achak Deng, 2010, 17e druk, paperback, 639pp, z.g.a.n., pakket E 7,- 

7315 Eggink C., Leven met J.C.Bloem, Atheneum, 1978, 2e druk, ingenaaid+besch.omslag, 185pp, naam op schutblad, boekblok scheef (scheefgelezen)., smoezelig E 5,- 

9872 Eringa D., Ik ben van elf, 1993, 1e druk, paperback, 173pp, scheefgelezen, schutblad ontbreekt E 4,- 

6315 Ett H.E., Herman de Man (een poging tot reconstructie van zijn verhalend proza), 1978, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 93pp, ills. E 6,- 

8692 Eyl I., Eduard Flipse, R'dam, W.L.Brusse, 1959, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 64pp, met talrijke foto's E 5,- 

1083 EYLDERS J., Eylders-het Leven v.e. tegendraadse Amsterdammer, 1971, 1e druk, paperback, 192pp, met talrijke foto's E 4,- 

6312 EYLDERS J., Eylders-het Leven v.e. tegendraadse Amsterdammer, 1971, 1e druk, paperback, 192pp, met talrijke ills. E 4,- 

6261 FABRICIUS J., Mijn huis staat achter de kim, vrijmoedige memoires, Den Haag, Leopold, 1951, 1e druk, linnen, 260pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 8,- 

7053 FABRICIUS J., Mijn huis staat achter de kim, vrijmoedige memoires, Den Haag, Leopold, 1951, 1e druk, linnen, 260pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 9,- 

0245 FABRICIUS J., Mijn huis staat achter de kim - vrijmoedige memoires, Den Haag, Leopold, 1959, 3e druk, paperback, 224pp, l.gebr E 4,- 

9418 FABRICIUS J., Een wereld in beroering. Verdere mémoires (1936-1946), Den Haag, Leopold, 1952, 1e druk, linnen, 238pp, met foto's, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 

1647 FABRICIUS J., Een wereld in beroering. Verdere mémoires (1936-1946), Den Haag, Leopold, 1952, 1e druk, linnen, met foto's E 6,- 

6068 Fasseur C., Wilhelmina. Sterker door strijd, Balans, 2002, 1e druk, karton+omslag, 176pp, z.g.a.n. E 7,- 

6152 FEENSTRA P., D'Artagnan tegen Jan Fuselier. E. du Perron als Indisch polemist, A'dam, van Oorschot, 1962, 1e druk, ingenaaid, 228pp E 6,- 

6215 Ferris P., The collected letters of Dylan Thomas, 1985, 1st edition, boards+sl.damaged dj, gr.8vo, 984pp, pakket E 12,- 

2041 Fonda J., Mijn leven, 2005, 1e druk, paperback, 624pp, met talrijke foto's, pakket E 9,- 

4896 Fontijn J., Tweespalt. Het leven van Frederik van Eeden tot 1901, A'dam, Querido, 1990, 1e druk, linnen+omslag, 598pp, ills., mooi ex., pakket E 15,- 

1344 Fraenkel H. e.a., Doktor Goebbels. Het leven en de dood van een verderfelijk genie, A'dam, J.H.Paris, 1960, 1e druk, linnen, 320pp, met foto's, naam op schutblad, pakket E 5,- 

0591 Frank C., Lucie Duff Gordon. A passage to Egypt, 1994, 1st edition, boards+dj, 399pp, ills., pakket E 10,- 

7672 Franquinet E., Fokker. Een leven voor de luchtvaart, 1946, 1e druk, linnen, gr.8vo, ca.344pp, met talrijke ills., Eindhoven, De Pelgrim, vliegtuigontwerpen uit bijlagen achterin geknipt, rug licht beschadigd E 10,- 

7518 Franquinet E., Fokker. Een leven voor de luchtvaart, 1946, 1e druk, linnen, gr.8vo, ca.360pp, met talrijke ills., Eindhoven, De Pelgrim, naam op schutblad E 20,- 

6219 Fraser A., King Charles II, 1979, 1st edition, boards+dj, 528pp, ills., pakket E 8,- 

6224 Fraser A., Love letters. An anthology, 1977, 1st edition, boards+dj, 250pp E 7,- 

6574 Fülöp-Miller R., Lenin en Gandhi, 1928, 1e druk, linnen, gr.8vo, 310pp, met 105 portretten en platen, gevl., pakket E 6,- 

1873 GAAY FORTMAN W.F. de, Jhr. mr. A.F. de Savornin Lohman, Kampen, J.H.Kok N.V., 1987, 1e druk, karton+omslag, 152pp, ills. E 7,- 

8243 Gaulle Ch. de, Mémoires de guerre. L'appel / L'unité, 1954/56, 1e druk, stiched+damaged dj, 1392pp, Paris, Librairie Plon, 2 volumes E 10,- 

8117 Gelder H. v., Sonneveld, 1987, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 172pp, Quintessence, naam op schutblad E 8,- 

8324 Gennep F.O. v., Albert Camus. Een studie van zijn ethische denken, Polak & v.Gennep, 1962, 1e druk, linnen, 356pp, naam op schutblad, pakket E 7,- 

6272 Ginzburg N., Anton Tsjechov. Een biografische schets, 1993, 1e druk, paperback, 104pp, met foto's, z.g.a.n. E 5,- 

6240 Giroud F., Een vrouw van eer, Baarn, Fontein, 1983, 1e druk, paperback, 238pp, met foto's, l.gebruikssporen E 6,- 

8582 Golde J. de, Mijn leven. Autobiografie, 2000, 1e druk, paperback, gr.8vo, 214pp, gesigneerd door de auteur E 10,- 

4707 GOU J.B. de e.a., Buziau. Historische levensfilm van den kunstenaar van den lach, 1935, 1e druk, linnen, 128pp, ruim 60 illustraties (foto's/tekeningen),roestvlekkig., onderk. rug licht- en bovenk.rug besch. E 13,- 

1982 GOUDEKET M., Dertig jaar naast Colette, Utrecht, Bruna, 1961, 1e druk, pocket, ills(f) E 3,- 

8597 Graaff A.P. de, Notities van een soldaat. Het dagboek van soldaat A.A. van der Heiden, 1994, 2e druk, paperback, 91pp, z.g.a.n. E 6,- 

6279 Greshoff J., Arthur van Schendel, A'dam, Meulenhoff, 1934, 1e druk, linnen, 76pp, gevl. E 6,- 

0654 Grotta D., J.R.R.Tolkien. Architect of Middle Earth, 1992, 1e druk, paperback, gr.8vo, 197pp E 8,- 

2543 GUEHENNO J., Ein mann von 40 jahren. Tagebuch von Jean Guéhenno, 1936, 1e druk, cloth, 196pp, illustrated by Masereel F. E 12,- 

5251 Guerrero G.A., Maxima, de Argentijnse jaren, 2009, 1e druk, karton, 270pp, met foto's E 7,- 

6260 Gunther J., Roosevelt in retrospect. A profile in history, 1950, 1st edition, cloth, 441pp, back faded, slightly stained pages., pakket E 7,- 

10017 Haasse H.S., Retour Grenoble. Anthony Mertens in gesprek met Hella S. Haasse, A'dam, Querido, 2003, 1e druk, paperback, 97pp E 7,- 

8239 Hamann B., Rudolf. Kronprinz und rebell, 1978, 1st edition, cloth, 536pp, ills., pakket E 6,- 

2567 Hammerton J. (ed), Our king and queen. A Pictorial Record of Their Lives, 1935, 1e druk, linnen, 4vo, 208pp, met talrijke foto's E 15,- 

5463 Harrer H., Tibet is mijn vaderland. Levensverhaal van Thubten Dsjigme Norbu broer van de Dalai Lama, A'dam, Scheltens & Giltay, ca.1960, 1e druk, linnen, kl.8vo, 235pp, met foto's, schutblad ontbreekt E 5,- 

0290 HARTOG J. de, Feestelijke ondergang. Leven en werk van Johan C.P.Alberts, 1950, 1e druk, linnen E 6,- 

1716 Heeresma H.S. (over), Henk Reurslag - De wereld van Heere Heeresma, 1990, 1e druk, paperback, 40pp E 4,- 

5064 HELLER E., The ironic german. A study of Thomas Mann, 1958, 1st edition, cloth, 300pp, London, Secker & Warburg E 10,- 

0300 HELMAN A., een Doodgewone held. De levensgeschiedenis van Gerrit-Jan van der Veen 1902-1944, 1946, 1e druk, linnen, gr.8vo, 254pp, met foto's E 9,- 

6319 Helmond T. v., Mary Dorna 1891-1971, 1977, 1e druk, ingenaaid, 176pp, met talrijke foto's, De Engelbewaarder 9 E 5,- 

8711 Hildesheimer W., Mozart, A'dam, Arbeiderspers, 1979, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 460pp, licht roestvlekkige pagina's. E 6,- 

6597 HILLESUM E., Etty. De nagelaten geschriften van Etty Hillesum 1941-1943, Balans, 1986, 1e druk, linnen+omslag, 874pp, met talrijke foto's, dundruk, pakket E 15,- 

5522 HILLESUM E., Etty. De nagelaten geschriften van Etty Hillesum 1941-1943, Balans, 1986, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 874pp, met talrijke foto's, dundruk, met enkele potloodstrepen en ezelsoren, pakket E 12,- 

6542 Hillesum E., Het verstoorde leven. dagboek van Etty Hillesum 1941-1943, 1943, 17th edition, paperback E 5,- 

2487 Hoenderdos N., Ik vind het niet aardig van God. Herinneringen Van Een Mokums Meisje, Utrecht, Bruna, 1981, 1e druk, paperback, 176pp, met foto's, l.gebruikssporen E 7,- 

5720 Hofdichter D., Het platte van de voet'n onder. Fragmenten uit het levensverhaal van Jan de Boer, 1e druk, linnen+omslag, 44pp, met talrijke foto's E 5,- 

6233 Holroyd M., Bernard Shaw, 1988, 1st edition, boards+dj, c.1450pp, 3 vols: The search for love, The pursuit of power & The lure of fantasy, ills., pakket E 25,- 

2166 Hudson D., Arthur Rackham. His life and work, 1974, 2nd edition, cloth+sl.damaged dj, 4vo, 181pp, met talrijke zw.w. en ingeplakte kleurenills. E 28,- 

4475 HUIZINGA J., Leven en werk van Jan Veth, H.D.Tjeenk Willink, 1927, 1e druk, linnen, 246pp, ills., onafgesneden, rug l.besch. E 12,- 

2927 HUXLEY A., BEDFORD S. - Aldous Huxley. A biography. Vol. 2 1939 - 1963, 1974, 1st edition, boards, 380pp, ills(f),with extensive index, upper side back sl.damaged E 7,- 

7636 Huygens G.W. e.a., Grote ontmoetingen. Adriaan van der Veen, 1986, 2e herz. druk, paperback, 95pp, met foto's E 4,- 

8779 Huyskens, Eppo Doeve. Portret van een duivelskunstenaar, A'dam, Elsevier, 1982, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 112pp, met talrijke ills. E 5,- 

6650 Ilke R.M., Auguste Rodin, ca.1925, 1e druk, cloth, with numerous illustrations, in besch. kartonnen box E 12,- 

4463 Iongh J. de, De hertogin. Margaretha van Oostenrijk. Hertogin van Savoie 1480-1530, A'dam, Querido, 1981, 4e herz. druk, linnen+omslag, 512pp, naam op schutblad, z.g.a.n., pakket E 10,- 

8777 Irving D., Erwin Rommel. Opkomst en ondergang van een veldmaarschalk, A'dam, Elsevier, 1978, 1e druk, linnen+omslag, 520pp, pakket E 9,- 

7222 Ivens J., Autobiografie van een filmer, Assen, Born, 1970, 1e druk, paperback, gr.8vo, 224pp, l.gebruikssporen E 8,- 

5015 Jackman S.W., De Romanov relaties. Uit de privé-correspondentie van Anna Paulowna en haar familie, Baarn, Bosch & Keuning, 1987, 1e druk, paperback, 239pp E 6,- 

7622 Jager J.L. de, Albert Heijn. De memoires van een optimist, De Prom, 1997, 3e druk, ingenaaid, 254pp, met talrijke foto's E 5,- 

7218 Jansen Van Galen J./ Vuijsje B., Joop den Uyl. Politiek als hartstocht. Een portret in twintig interviews, Holkema & Warendorf, 1985, 2e druk, ingenaaid, 354pp, met talrijke foto's E 5,- 

4821 Jansma Buitenpost L., Tjeerd Bottema, Mijn leven, A'dam, Ploegsma, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 208pp, geillustreerd door Tjeerd Bottema, met talrijke ills. E 10,- 

7582 Jansma Buitenpost L., Tjeerd Bottema, Mijn leven, A'dam, Ploegsma, ca.1980, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 208pp, geillustreerd door Tjeerd Bottema E 10,- 

6401 Jansma K., Lely. Bedwinger der Zuiderzee, A'dam, J.H.Paris, 1954, 2e herz. druk, linnen+besch.omslag, 240pp, ills. E 5,- 

0171 JANSSEN H., Wim Sonneveld, 1975, 1e druk, linnen, gr.form., 160pp, met foto's, Apeldoorn, Semper Agendo, incl. de single E 7,- 

8960 Jelinek E., Hij niet als hij, 2005, 1e druk, karton, 28pp, opl.2000 ex, niet in de handel geweest, z.g.a.n. E 7,- 

4131 JOHNSON J./ ORANGE M., The man who tried to buy the world. Jean-Marie Messier and Vivendi Universal, New York, Viking, 2003, 1e druk, karton+omslag, 274pp, z.g.a.n. E 10,- 

9457 Jonckheere K. (red), Boeketje Buysse. Een levensschets en een bibliografisch overzicht, Antwerpen, Manteau, 1974, 1e druk, paperback, gr.8vo, 53pp E 5,- 

1206 Jong J. de, Elly Ameling. Vocaal avontuur, 1978, 1e druk, paperback, gr.8vo, 104pp, met talrijke foto's E 5,- 

7027 Jong M.de/ Ros M., Paul Léautaud 1872-1956. Een portret in foto's en teksten, A'dam, Arbeiderspers, 1989, 1e druk, ingenaaid, 180pp, vouwtje in voorplat, naam op schutblad E 9,- 

9809 Jonge A. de, Tsaar Peter de Grote, Baarn, Hollandia N.V., 1980, 1e druk, karton, 294pp E 5,- 

5279 JONKMAN J.A., Het oude Nederlands Indië, Assen, Van Gorcum & Comp., 1971, 1e druk, linnen+omslag, 320pp E 10,- 

6249 Joosse K., Arnold Aletrino. Pessimist met perspectief, Baarn, Thomas Rap, 1986, 1e druk, ingenaaid, 610pp, pakket E 12,- 

5348 JORDAAN J., Ze kunnen van me zeggen wat ze willen, Utrecht, Bruna, 1972, 1e druk, paperback, 192pp, met talrijke foto's E 5,- 

8751 Kaaden D. v.d., Zoeken naar de ziel. Leven en werk van W.G.van de Hulst, Nijkerk, Callenbach, 1994, 1e druk, karton, gr.8vo, 152pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 18,- 

10034 KAMPEN A.v., Een kwestie van macht. Het bewogen leven van de arts L.J.A.Schoonheyt in het voormalige Ned.Indië, N-Guinea, Suriname en Nederland, Holkema & Warendorf, 1977, 3e druk, karton+omslag, 368pp, met foto's, pakket E 7,- 

0754 Kamphuis A., Sylvia Millecam op gevoel, 2006, 1e druk, paperback, 224pp, met talrijke foto's, scheefgelezen E 5,- 

5845 KAN W., Burmadagboek 1942-1945, A'dam, Arbeiderspers, 1986, 2e druk, ingenaaid, 272pp, met foto's, gebruikssporen E 6,- 

6161 Kan W., Burmadagboek 1942-1945, A'dam, Arbeiderspers, 1989, 4e druk, paperback, 272pp, met foto's, naam op schutblad E 6,- 

7895 Kasparov G., Hoog spel, Utrecht, Spectrum, 1987, 1e druk, paperback, 294pp, met talrijke foto's E 6,- 

9302 Kelley K., The royals, 1997, 1st edition, boards+dj, 547pp, New York, Warner Books, text on endpapers, pakket E 8,- 

9188 Kessels L. (bew), Diana. Meisje, prinses, moeder, Utrecht, Spectrum, 1982, 1e druk, paperback, gr.8vo, 63pp, met talrijke foto's E 4,- 

4983 KESTELL J.D., Christiaan De Wet. 'n Lewensbeskrywing, 1920, 1e druk, linnen, 284pp, ills. E 25,- 

8875 Klautz J.P., In de ban van mijn schaduw, 1e druk, linnen+omslag, 277pp E 7,- 

6271 KLOOS W., Kloos-Reyneke van Stuwe J. - Het menselijke beeld van Willem Kloos, Lochem, de Tijdstroom, 1947, 1e druk, linnen+besch.omslag, 200pp, met foto's E 7,- 

4384 KOCH D.M.G., Verantwoording. Een halve eeuw in Indonesië, Den Haag, W.van Hoeve, 1956, 1e druk, linnen+omslag, 288pp E 8,- 

8990 Komrij G., Verwoest Arcadië, A'dam, Arbeiderspers, 1980, 1e druk, ingenaaid, 260pp, Privé-domein nr.59, achterplat gevlekt, l.gebruikssporen E 9,- 

4501 Komrij G., Verwoest Arcadië, A'dam, Arbeiderspers, 1991, 2e druk, ingenaaid, 260pp, l.gebruikssporen E 5,- 

5685 Koningh J. de, Marilyn Monroe. Wie is zij eigenlijk, 1988, 1e druk, paperback, gr.8vo, 56pp, in eigen beheer, met ingeplakte zw.w. foto's E 15,- 

3454 Koningin Noor van Jordanie, Een leven in het teken van vrede. Memoires, 2003, 5e druk, paperback, 414pp, met foto's E 6,- 

4161 KOOIMAN W.J., Jacobus Revius. Zijn leven zijn lied, 1936, 1e druk, ingenaaid, 30pp, Libellen-serie nr. 195, ills, naam op titelblad,licht roestvlekkige pagina's. E 4,- 

9992 Kors T., Hannie Schaft. het levensverhaal van een vrouw in verzet tegen de nazi's, A'dam, van Gennep, 1976, 1e druk, ingenaaid, met foto's, boekblok scheef (scheefgelezen). E 4,- 

7438 Kossmann E.H., Familiearchief. Notities over voorouders, tijdgenoten en mijzelf, 1999, 2e druk, paperback, 214pp, met foto's, z.g.a.n. E 8,- 

1479 Kraemer H. / Adriani N., Dr. N. Adriani. Schets van leven en arbeid / Dr. N. Adriani zooals wij hem zien uit zijn brieven, A'dam, J.H.Paris, 1935, 2e druk, linnen, 217pp, met foto's, roestvlekkig., hoek uit schutblad, naam op schutblad, naam op titelblad E 8,- 

7816 Kravchenko V., I chose freedom, 1947, 2e druk, cloth, 496pp, l.signs of usage E 5,- 

8240 Kretschmar E., Die weisheit Rainer Maria Rilkes, 1936, 1st edition, cloth, 174pp E 10,- 

9132 Kübler-Ross E., De cirkel van het leven. herinneringen aan leven en sterven, Baarn, Amboboeken, 1999, 8e druk, paperback, 300pp, met foto's E 7,- 

1374 Kuiper P.C., Ver heen. Verslag van een depressie, SDU, 1988, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 168pp, ills. E 6,- 

10058 Kurowski F., Generalfeldmarschall Albert Kesselring, 1985, 1e druk, karton+omslag, 320pp, z.g.a.n. E 7,- 

6036 Kuyper A., Gedenkboek ter herinnering aan het overlijden van Dr. A.Kuyper en de sprake die daarbij uit de pers voortkwam, W.ten Have, 1921, 1e druk, linnen, 318pp E 9,- 

6234 Lahr J., The Orton diaries. Including the correspondence of Edna Welthorpe and others, 1986, 1st edition, boards+dj, 304pp E 10,- 

0836 LAMSTER J.C., J.B.van Heutsz, A'dam, van Kampen, 1945, 2e druk, halflinnen+omslag, 186pp E 7,- 

2836 LAMSTER J.C., J.B.van Heutz als gouverneur generaal 1904-1909, A'dam, van Kampen, 1946, 1e druk, halflinnen, 312pp, met foto's en kaartjes, licht gevlekte band E 8,- 

0835 LAMSTER J.C., J.B.van Heutz als gouverneur generaal 1904-1909, A'dam, van Kampen, 1946, 1e druk, halflinnen, 312pp, ills(f/k) E 10,- 

8869 Lanoye D., Christina van Zweden. Koningin op het schaakbord van Europa 1626-1689, 2001, 1e druk, ingenaaid, 205pp, met ills. E 8,- 

6238 Last J., Onder dak zonder dak. Flarden van een jeugd, 1986, 2e druk, paperback, 212pp, l.gebruikssporen E 6,- 

1640 LEAMER L., Het leven van Ingrid Bergman, Utrecht, Spectrum, 1986, 1e druk, paperback, 448pp, ills(f) E 10,- 

3557 Leemans V., Sören Kierkegaard, 1956, 2e druk, karton, 177pp, l.gebruikssporen E 4,- 

1750 Leeuwen P. v., Bisschop Rudolf Staverman (1915-1990) . Een biografie, 1994, 1e druk, ingenaaid, 158pp, met foto's, naam op schutblad E 7,- 

3515 Leeuwen P. v., Bisschop Rudolf Staverman (1915-1990) . Een biografie, 1994, 1e druk, ingenaaid, 158pp, met foto's, naam op schutblad, z.g.a.n. E 7,- 

7156 LEEUWEN W.L.M.E.v., Drie vrienden. Studies over en herinneringen aan Menno ter Braak H.Marsman en E.du Perron, Utrecht, W.de Haan, 1947, 1e druk, linnen, gr.8vo, 240pp, met foto's, rug licht gevlekte band E 7,- 

8257 LEEUWEN W.L.M.E.v., Drie vrienden. Studies over en herinneringen aan Menno ter Braak H.Marsman en E.du Perron, Utrecht, W.de Haan, 1947, 1e druk, linnen, gr.8vo, 240pp, met foto's, licht gevlekte band E 7,- 

9274 Lehning A., Marsman en het expressionisme. Met reproducties naar veelal ongepubliceerd materiaal, 1978, e herz. druk, paperback, 61pp E 6,- 

9459 Lehning A., De vriend van mijn jeugd. Herinneringen aan H.Marsman, Den Haag, W.van Hoeve, 1954, 1e druk, linnen, 204pp, met talrijke foto's E 5,- 

7347 Lehning A., De vriend van mijn jeugd. Herinneringen aan H.Marsman, Den Haag, W.van Hoeve, 1954, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 204pp, met talrijke foto's E 7,- 

1639 LEONARD M., Mae West. Empress of sex, 1991, 1e druk, karton+omslag, 422pp, HarperCollins, ills(f) E 11,- 

6612 Lessing D., Onder mijn huid. Autobiografie tot 1949, 1994, 1e druk, paperback, 367pp, met foto's E 8,- 

1363 Leur T. de, Eduard van Beinum 1900-1959. Musicus tussen musici. Een biografie, 2004, 1e druk, linnen+omslag, 446pp, met foto's en cd, z.g.a.n., pakket E 23,- 

3077 LIND J., Stap voor stap. Autobiografie, A'dam, Bezige Bij, 1970, 1e druk, paperback, 224pp E 5,- 

9668 Linde H. van der, Johann Sebastian Bach. Een die de weg wijst, 1985, 1e druk, paperback, 205pp E 4,- 

8152 Longford, Wellington. The years of the sword / Pillar of State, 1969/72, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 1024pp, 2 vols E 15,- 

2577 Longford E. (ed), Louisa. Lady in waiting. The personal Diaries and Albums of Louisa, Lady in waiting to Queen Victoria and Queen Alexandra, 1979, 1st edition, cloth+dj, 4vo, 216pp, with numerous photographs E 8,- 

5554 LUDWIG E., Roosevelt. Een leven van geluk en macht, A'dam, Querido, 1938, 1e druk, halflinnen, 336pp E 5,- 

2502 LUGT MELSERT C.v.d., Wat ik nog even zeggen wou, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1949, 1e druk, linnen, 248pp, ills(f) E 9,- 

8411 Luijters G. (samenst), Marilyn Monroe. Een nooit eindigende droom, 1983, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 171pp, met talrijke foto's, incl. poster, band verkleurd E 12,- 

6908 Luijters G. (samenst), Marilyn Monroe. Een nooit eindigende droom, 1983, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 171pp, met talrijke foto's, poster ontbreekt E 12,- 

3440 LUNSHOF H.A., Leven zonder demon. Een levensschets van Antony Winkler Prins, A'dam, Elsevier, 1950, 1e druk, karton+omslag, 334pp, geillustreerd door H.Prenen E 7,- 

9455 Maas P.M., Francois Villon. Dief, Roover, Moordenaar en Dichter, Utrecht, Spectrum, 1946, 1e druk, halflinnen, 111pp, ills., gevl. E 4,- 

0579 MacCarthy F., William Morris. A life for our time, 1994, 1st edition, boards+dj, 780pp, with illustrations, fine copy E 20,- 

5037 MAGIDOFF R., Yehudi Menuhin, ca.1959, 1e druk, linnen, 278pp, ills. E 6,- 

2281 Mailer N., Marilyn. A biography, 1973, 1st edition, cloth+damaged dj, gr.4vo, 271pp, with numerous photographs E 20,- 

8482 Man H. de, Herinneringen van Hendrik de Man, Deventer, Loghum Slaterus, 1941, 1e druk, linnen, kl.4vo, 268pp, met foto's E 10,- 

7220 Manchester W., The death of a president. November 20 - November 25, 1963, 1970, 2e druk, karton+l.besch.omslag, 763pp, pakket E 7,- 

6109 Manders T., Plakboek van Dorus, 1958, 1e druk, karton, ca.68pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 10,- 

5038 MANN-BOUWMEESTER TH., Mijn leven, ca.1930, 1e druk, linnen, 180pp, ills(f),inl. A.M.de Jong,tekst op schutblad,licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 

8909 Markov W., Napoleon und seine zeit, 1996, 2nd edition, boards+dj, 224pp E 7,- 

6263 Maurik J. v., Toen ik nog jong was, ca.1940, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 118pp, ills. E 6,- 

9989 Mayer G., Friedrich Engels. Ein biographie, Leiden, Martinus Nijhoff, 1934, 2e herz. druk, ingenaaid, ca.980pp, 2 boeken, onafgesnedeneden, licht gevlekte band E 18,- 

6589 McLellan D., Marx' leven en werk, A'dam, van Gennep, 1975, 1e druk, paperback, 554pp, pakket E 8,- 

9395 Meade M., Dorothy parker. What fresh hell is this, 1989, 1e druk, paperback, 459pp, signs of usage, pakket E 6,- 

6318 Meijer J., J.K.Rensburg 1870-1943. Een joodse graalzoeker, 1981, 1e druk, ingenaaid, 152pp, De Engelbewaarder 21, ills. E 6,- 

2322 MEIJER O.CARM. B., Titus Brandsma, N.V. Paul Brand, 1951, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 480pp, ills(f) E 9,- 

3183 Meir G., Mijn leven, van Dishoeck, 1976, 2e druk, karton, 409pp, met foto's, pakket E 6,- 

8624 MENUHIN Y., Onvoltooide reis. Herinneringen, R'dam, Ad Donker, 1977, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 400pp, ill(f), pakket E 9,- 

6225 Miller F.T., Thomas A.Edison. 's werelds grootste uitvinder, ca.1930, 1e druk, linnen, 288pp, met foto's, roestvlekkig., 2 kleine putjes in onderkant rug, pakket E 7,- 

8920 Miquel P., De laatste koningen van Europa, Baarn, Amboboeken, 1995, 1e druk, paperback, 219pp, met foto's E 5,- 

6849 Mitford N., The Sun king. Louis XIV at Versailles, 1971, 7th edition, cloth+dj, 255pp, with numerous illustrations E 9,- 

5718 Mitford N., ZeldaZelda. A biography, 1970, 1st edition, cloth+sl.damaged dj, 424pp, about Zelda Sayre, pakket E 10,- 

0214 Moeder Teresa, De weg van eenvoud, 1995, 1e druk, linnen, 144pp E 5,- 

9606 Monchy S.J.R. de, Twee ambtsketens. Herinneringen uit mijn Burgemeesterstijd, Deventer, Loghum Slaterus, 1946, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 288pp, pakket E 8,- 

9787 Montand Y., You see, I haven't forgotten, 1992, 1st edition, boards+dj, 466pp, with photographs, translated from the French, pakket E 9,- 

9349 Morriën A., Ik heb nu weer de tijd, A'dam, Arbeiderspers, 1996, 1e druk, ingenaaid, 311pp, Privé-domein 188, enkele vlekjes op achterkant E 12,- 

0429 Mulder E. (red), Terugstrevend naar ginds. De wereld van Helene Nolthenius, SUN, 1990, 1e druk, ingenaaid met flappen, 286pp, met talrijke ills., z.g.a.n. E 10,- 

6229 Mulder G./ Koedijk P., H.M.van Randwijk. Een biogafrie, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1988, 1e druk, ingenaaid+omslag, 810pp, met foto's, pakket E 8,- 

5030 NABER J.W.A., In memoriam van Florence Nightingale, 1910, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 74pp, ills. E 12,- 

0441 NAEFF T., Willem Royaards. De toneelkunstenaar in zijn tijd, 1947, 1e druk, linnen, ills., naam op schutblad E 7,- 

8689 Nicolson H., Diaries and letters 1930-1939 / Diaries and letters 1939-1945 / Diaries and letters 1945-1962, 1966-68, 1e druk, cloth+damaged dj, 1410pp, with photo's, pakket E 20,- 

9719 Niemeijer J.A., Cornelis Jetses, schilder-illustrator, 1978, 1e druk, karton, 4vo, 208pp, met talrijke ills., speciale editie van "De wereld van Cornelis Jetses" E 12,- 

6250 Nin A., Dagboek 1931-1934, Bert Bakker, 1987, 5e druk, paperback, 342pp E 5,- 

6275 Niven D., Bring on the empty horses, 1975, 5e druk, boards+dj, 364pp, with photographs E 6,- 

6317 Noordegraaf J./ Ijzerman A., Henri Hartog. Schrijver van zwart Schiedam, 1980, 1e druk, ingenaaid, 128pp, De Engelbewaarder 17 E 5,- 

6277 Nord M., Luigi Pirandello, A'dam, Bezige Bij, 1962, 1e druk, ingenaaid, 144pp, met foto's E 5,- 

8596 Oakley J., Raspoetin. De meestermagiër, ELM, 1991, 1e druk, karton+omslag, , 207pp, met talrijke ills. E 7,- 

1481 Olczak-Ronikier J., In de tuin van het geheugen, Breda, de Geus, 2004, 2e druk, karton+omslag, 384pp, plastic geplakt op binnenkant voorplat, verder als nieuw E 5,- 

1123 OOSTERLEE P., A. Vinet als opvoeder, ca 1935, 2e druk, halflinnen E 4,- 

4120 Oppenoorth F. (samenst), Neerlands Hoop. 12 jaar Bram en Freek in zes hoofdstukken en zes interviews, 1981, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 176pp, met talrijke foto's E 12,- 

4538 OTTERSPEER W., Bolland. Een biografie, Bert Bakker, 1996, 3e druk, paperback, 634pp, over de Nederlandse filosoof G.J.P.J. Bolland E 10,- 

7349 Overeem Jac., De landbouwer van Driebergen. Het levensverhaal van Wulfert Floor, 1961, 2e druk, kunstleer, 144pp E 15,- 

8337 Owen J., Diana Princess of Wales. The book of fashion, 1983, 1st edition, boards+dj, 4vo, with numerous photographs E 15,- 

1751 Pahlawi F.D., Memoires van een keizerin, THB, 2005, 8e druk, karton, 397pp, met foto's, z.g.a.n., pakket E 7,- 

6926 Pannekoek Y., Memoiresvan Yvo pannekoek, A'dam, van Oorschot, 1983, 4e druk, ingenaaid, 138pp E 5,- 

8994 Paoli D. e.a., Nicolaas II en zijn familie. Herinneringen aan een tsarenfamilie, 1993, 1e druk, karton, , 128pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 9,- 

4709 Paris R.M., Camille. The life of Camille Claudel, Rodin's Muse and Mistress, 1988, 1st edition, paperback, 258pp, with numerous photographs E 8,- 

5287 Pascoaes T. de, Napoleon. Spiegel van de antichrist, A'dam, Meulenhoff, 1950, 1e druk, linnen, 346pp E 5,- 

8204 Patch B., Dertig jaar met Shaw, Bussum, Moussault, ca.1950, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 364pp E 7,- 

1976 PAUSTOVSKIJ K., Verre jaren. Herinneringen aan het tsaristische Rusland, A'dam, Arbeiderspers, 1979, 2e druk, ingenaaid, 332pp, Privé Domein nr. 16, l.gebruikssporen E 11,- 

5278 Payne R., Hitler. Een leven voor de dood, A'dam, Elsevier, 1974, 1e druk, linnen+omslag, 495pp, met talrijke foto's, pakket E 7,- 

8687 Pearson J., The Sitwells. A family's biography, 1979, 1st edition, hcloth+damaged dj, 534pp, with photo's E 7,- 

4603 PEETERS P.A.H.M., Jan Lucas Röselaers, pastoor te Hoensbroek 1911-1939, 1960, 1e druk, karton, 168pp, Hoensbroek, Stichting Röselaersfonds, ills. E 10,- 

8941 Pezarro D., Mijn heer en liefste hartje. De brieven van Margaretha Turnor (1613 - 1700), 1992, 1e druk, linnen, 101pp, ills., klein vlekje achterop E 5,- 

8244 Pflaum R., Grand obsession. Madame Curie and her world, 1989, 1st edition, hcloth+dj, 496pp, with photographs, name on endpapers, pakket E 9,- 

6984 Philips Fr., 45 jaar met Philips, R'dam, Ad Donker, 1976, 1e druk, linnen, 384pp, met talrijke foto's, pakket E 8,- 

7292 Pillecyn F. de, Stijn Streuvels en zijn werk, A'dam, L.J.Veen, [1932], 1e druk, linnen, 202pp, met talrijke foto's, naam op titelblad E 25,- 

2190 Plas M. van der, Vader Thijm. Biografie van een koopman-schrijver, Tielt, Lannoo, 1995, 1e druk, karton+omslag, 711pp, pakket E 10,- 

6980 Plemp Van Duivenland L.J., Willem Frederik. Koning der Nederlanden, 1949, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 139pp, met portretten E 6,- 

6539 Pollard A.F., Henry VIII, 1951, 1e druk, cloth+damaged dj, 386pp E 5,- 

9231 Polman O.F.M. P., Huizinga als kultuurhistoricus, H.D.Tjeenk Willink, 1946, 1e druk, geniet, 31pp E 5,- 

9567 Poort H., Gerbrand Adriaenszoon Bredero, Groningen, Wolters Noordhoff, 1918, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 48pp, met portret, gebruikssporen E 5,- 

4546 POTTLE F. A. (red.), Boswell in Holland 1763-1764 including his correspondence with Belle de Zuylen (Zélide), W.Heinemann Ltd, 1952, 1st edition, cloth+dj, 430pp, Handelsuitgave van een onderdeel van de beroemde "Boswell-papers", ills. E 15,- 

1978 Praamstra O., Een feministe in de tropen. De Indische jaren van Mina Kruseman, 2003, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 111pp, met talrijke foto's, naam op schutblad, z.g.a.n. E 10,- 

9230 Puchinger G., Groen van Prinsterer als correspondent (1848-1866) strijder-triomfator. Een studie, 1952, 1e druk, ingenaaid, 85pp, naam op schutblad, rug licht beschadigd E 6,- 

9291 Pym B., A very private eye. An Autobiography in Diaries and Letters, 1984, 1st edition, hcloth+sl.damaged dj, gr.8vo, 358pp, with photographs, pakket E 8,- 

8952 Radzinsky E., De laatste tsaar. Het drama van Nocolaas II, Balans, 1993, 1e druk, paperback, 448pp, met foto's E 7,- 

5012 Raskin E., Prinses Lilian. De vrouw die Leopold III ten val bracht, 1998, 3e druk, paperback, 304pp, l.gebruikssporen E 7,- 

8273 Reeser H., Andersen op reis door Nederland, Zutphen, Walburg Pers, 1976, 1e druk, ingenaaid, 207pp, met ills. E 5,- 

7319 Renn J. e.a., Albert Einstein, Mileva Maric. Ik kus je vol vuur. De liefdesbrieven, 1995, 1e druk, paperback, 177pp, met foto's E 5,- 

5160 REVE G.J.M. v.h., Mijn rode jaren. Herinneringen van een ex-bolsjewiek, Utrecht, W.de Haan, 1982, 1e druk, paperback, 258pp, naam op schutblad E 8,- 

4846 REYNOLDS M.E., Memories of John Galsworthy by his sister, 1936, 1st edition, hcloth, 128pp, parchment spine, blue cloth sides, with 25 b/w plates, some foxing E 10,- 

5007 RICHOLSON SOLLITT E., Mengelberg, H.D.Tjeenk Willink, 1931, 1e druk, linnen+besch.omslag, 8vo, 168pp, met foto's E 15,- 

2666 RIEMENS L., Maria Callas, Utrecht, Bruna, 1960, 1e druk, pocket, ills(f) E 3,- 

5461 ROLAND HOLST A., W.H.Stenfert-Kroese - De mythe van A.Roland Holst, A'dam, Bezige Bij, 1951, 1e druk, ingenaaid, 110pp E 8,- 

0499 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Jean Jacques Rousseau. Een beeld van zijn leven en werken, A'dam, Wereldbibliotheek, 1912, 1e druk, linnen, 300pp, ills,1 schutbl.ontbr.,l.sm E 4,- 

2099 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Romain Rolland, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1946, 1e druk, linnen E 5,- 

2535 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Romain Rolland, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1946, 1e druk, linnen+omslag, 192pp, met portret,tekst op schutblad,l.besch. omsl. E 7,- 

0504 ROLAND HOLST van der SCHAIK H., Tolstoi. Zijn wezen en zijn werk, R'dam, W.L.Brusse, 1930, 1e druk, linnen, ill(h) E 10,- 

0503 ROLAND HOLST van der SCHAIK H., het Vuur brandde voort. Levensherinneringen, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1949, 1e druk, linnen, 288pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 7,- 

7136 ROLLAND R., Mahatma Gandhi, ca.1935, 3e druk, linnen, kl.8vo, 228pp E 6,- 

9749 Romijn C., Oscar van Hemel 1892-1981. Componist tussen klassiek en atonaal, 1992, 1e druk, karton, kl.8vo, 116pp, tekst op schutblad E 10,- 

8052 ROMPEL F., Gedenkschriften van PAUL KRUGER. Gedicteerd aan H.C. Bredell en Piet Grobler, 1902, 1e druk, ingenaaid, 276pp, licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 

6254 Ros M., Liefde en ouderdom, A'dam, Arbeiderspers, 1993, 1e druk, paperback, 206pp, scheefgelezen E 5,- 

4569 Rowen H.H., Johan de Witt. Staatsman van de "ware vrijheid", Leiden, Martinus Nijhoff, 1985, 1e druk, ingenaaid, 285pp, ills. E 10,- 

4650 RUBINSTEIN A., My many years, 1980, 2nd edition, cloth+dj, gr.8vo, 628pp, New York, A.A. Knopf, uncut E 15,- 

7628 Rubinstein R., Renate. Herinneringen van vrienden, A'dam, Meulenhoff, 1992, 1e druk, paperback met flappen, geillustreerd door Peter Vos, z.g.a.n. E 5,- 

8680 Russell B., The Autobiografie of Bertrand Russell 1872-1914, 1967, 1st edition, cloth+dj, 356pp, ex.bib. E 6,- 

7219 Rutten G., Mijn papieren camera. Draaiboek van een leven, van Dishoeck, 1976, 1e druk, karton, 336pp, met talrijke foto's E 8,- 

1501 Saint Aubin de Teran L., Mijn favoriete reizen, A'dam, Meulenhoff, 2001, 1e druk, paperback, 270pp E 5,- 

7035 Salomons A., Herinneringen uit de oude tijd, A'dam, Arbeiderspers, 1984, 1e druk, ingenaaid, 366pp, Prive-domein nr.99, naam op schutblad E 12,- 

8703 Salter E., Edith Sitwell, 1979, 1e druk, karton+besch.omslag, 4vo, 104pp, met talrijke foto's E 7,- 

9802 Savigneau J., Marguerite Yourcenar. Een biografie, Atheneum, 1991, 1e druk, ingenaaid, 555pp, met foto's, pakket E 9,- 

9121 SchaIk K. v., Vriend en vijand. De oorlogsdagboeken, 2005, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 293pp, met foto's E 7,- 

8322 Scheepmaker N., Theo Koomen. Een leven in woord en beeld, 1986, 1e druk, ingenaaid, 200pp, met talrijke foto's E 5,- 

0512 SCHENDEL A.v. (over), R.PULINCKX - Arthur van Schendel. Zijn werk en zijn beteekenis, 1944, 1e druk, ingenaaid, incl. bibliografie, gerep. oorspr.omsl.,sm. E 7,- 

9189 Schenk L., De koninklijke familie in huiselijke kring, 1975, 1e druk, paperback, 120pp E 4,- 

0820 Schenk-Baumann T., Nelly Bodenheim. Haar leven en werk, Sijthoff, 1988, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 167pp, met talrijke ills. E 8,- 

0159 Schmidt C., Om de eer van de Familie. Het geslacht Teding van Berkhout 1500 - 1950. Een sociologische benadering, 1986, 1e druk, kunstleer+omslag, 280pp, z.g.a.n. E 17,- 

5697 Schoeman K., Merksteen: een dubbelbiografie, 2004, 1e druk, paperback, gr.8vo, 366pp, pakket E 9,- 

8616 Schouwman H., Aaltje Noordewier-reddingius en haar zangkunst, N.V. Servire, 1958, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 8vo, 119pp, met foto's E 7,- 

8995 Schröter K., Thomas Mann, Utrecht, W.de Haan, 1979, 1e druk, linnen+omslag, 200pp, met foto's, naam op schutblad E 8,- 

7603 Schulten C.M., Jhr P.J. Six RMWO (1895-1986), Amsterdammer en Verzetsstrijder, 1987, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 148pp, met talrijke foto's E 12,- 

6708 SCHWEITZER A. A., Uit mijn leven en denken, H.D.Tjeenk Willink, 1950, 3e druk, linnen, 248pp E 5,- 

7041 Scott-Fitzgerald F., De namiddag van een schrijver, A'dam, Arbeiderspers, 1974, 1e druk, ingenaaid, 282pp, Prive-Domein 27, gebruikssporen E 9,- 

8621 Selderhuis H.J., Calvijn. Een mens, 2008, 3e druk, karton, 336pp, z.g.a.n. E 14,- 

0124 Sen M., De bandietenkoningin. Het ware verhaal van Phoolan Devi, A'dam, Wereldbibliotheek, 1995, 1e druk, ingenaaid, 288pp, met foto's E 5,- 

6273 Serrurier C., De hoofse gaardenier André le Nôtre, Deventer, Loghum Slaterus, 1950, 1e druk, karton+omslag, 50pp, ills. E 5,- 

2320 SEYDEL R. / HAGEDORFF A., Asta Nielsen. Ihr leben in fotodokumenten ..., 1981, 1st edition, cloth+dj, 264pp, Henschelverlag, Berlin, with numerous photographs E 15,- 

6214 Sherry N., The life of Graham Greene. Volume one 1904-1939, 1989, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 784pp, with photographs, ISBN: 0224026542, pakket E 15,- 

4943 Shoben Jr. E.J., Lionel Trilling. Mind and character, 1981, 1st edition, boards+sl.damaged dj, kl.8vo, 278pp E 8,- 

5055 SIEMENS W.v., Mijn leven. De geschiedenis van de Siemensfabrieken, Arnhem, Boot, ca.1940, 1e druk, halflinnen, 324pp, ills(f), rug verschoten. E 5,- 

2534 SIEMENS W.v., Mijn leven. De geschiedenis van de Siemensfabrieken, Arnhem, Boot, ca.1940, 1e druk, halflinnen, 324pp, ills(f) E 7,- 

4785 Silverman K., Edgar A.Poe. Mournful and never-ending remembrance, 1991, 1e druk, paperback, kl.8vo, 564pp, pakket E 8,- 

6274 SIMENON G. G., Toen ik oud was, Utrecht, Bruna, 1971, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 440pp, pakket E 5,- 

8682 Simon L., The biography of Alice B.Toklas, 1978, 1e druk, boards+damaged dj, 324pp E 8,- 

5473 SINGER P., De president van goed en kwaad. De ethiek van George W. Bush, 2004, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo E 7,- 

8686 Sitwell E., Taken care of. An autobiography, 1965, 2nd edition, cloth+sl.damaged dj, 192pp, with photos E 7,- 

4662 SITWELL O., Left hand right hand! An autobiography by Osbert Sitwell Vol.I: The cruel month, 1945, 2nd edition, cloth, 272pp, London, Macmillan & Co., ills. E 8,- 

7558 Smit B., Heineken. Een leven in de brouwerij, SUN, 1996, 2e herz. druk, paperback, 320pp, met foto's E 5,- 

4235 SMULDERS R.M., Een stem uit het veld. Herinneringen van de Ritmeester-Adjudant van Generaal S.H. Spoor, 1988, 1e druk, ingenaaid, 144pp, met talrijke foto's E 8,- 

10070 Sneller D. e.a., Markant leven, 2001, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 112pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 7,- 

7050 Sontrop Th.A./ Ros M. (samenst.), "Privé-Domein". Schrijvers over zichzelf, A'dam, Arbeiderspers, 1978, 2e druk, ingenaaid, 198pp, Prive-domein nr.43, ills., l.gebruikssporen E 5,- 

6232 Souhami D., The trials of Radclyffe Hall, 1998, 1st edition, boards+dj, 418pp, with photographs, pakket E 10,- 

2289 SPADA J., Bette Davis. De biografie, 1994, 1e druk, paperback, 388pp, ills(f) E 10,- 

2951 Spence J., Het geheugenpaleis van Matteo Ricci, A'dam, Elsevier, 1987, 1e druk, ingenaaid, 341pp, pakket E 8,- 

8439 Spink K., Invitation to a Royal Wedding, 1981, 1st edition, boards+dj, 4vo, 125pp, with numerous photographs, N.Y., Crescent Books, Charles & Diana E 12,- 

9218 Steenmeijer A.G., Weerklank van Anne Frank, 1970, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 4vo, 120pp, met talrijke foto's E 5,- 

6044 Steenmeijer A.G., Weerklank van Anne Frank, A'dam, Contact, 1970, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 120pp, met talrijke foto's E 8,- 

2889 Sterre J.P. van der (bew), Boswell en Holland. Met de volledige correspondentie met Belle van Zuylen, Amsterdam, Atlas, 2000, 1e druk, linnen+omslag, 456pp, ills., tekst op titelblad, z.g.a.n., pakket E 14,- 

7446 Stuiveling G., Het korte leven van Jacques Perk. Een biografie, A'dam, Querido, 1966, 1e druk, paperback, 199pp E 5,- 

8274 Stuldreher-Nienhuis J., Verborgen paradijzen. Het leven en de werken van Maria Sibylla Merian 1647-1717, Deventer, Loghum Slaterus, 1945, 2e herz. druk, halflinnen, 186pp, met talrijke ills. E 20,- 

6716 Summers A., De geheime levens van Marilyn Monroe, A'dam, Bezige Bij, 1986, 1e druk, paperback, 526pp, met foto's, pakket E 5,- 

5039 SUTTORP L.C., Jhr Mr Alexander Frederik de Savorin Lohman 1837-1924. Zijn leven en werken, Den Haag, Stols, 1948, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 374pp, ills. E 15,- 

6561 Synge, The reign of queen Victoria, 1919, 1st edition, cloth+dj, kl.8vo, 240pp, Illustrated with half-tones throughout the text E 8,- 

7554 Syrkin M., Way of valor. a biography of Golda Myerson, 1955, 1st edition, cloth, 309pp, l.signs of usage, with portrait E 10,- 

9862 T:okes L., De vonk in de Roemeense revolutie. Een autobiografie, 1991, 1e druk, paperback E 5,- 

3864 TEX U. den, Anna Baronesse Bentinck 1902-1989. Een vrouw van stand, Balans, 2003, 1e druk, paperback, 224pp E 7,- 

8695 Thompson D., Het verhaal van Red Hot Chili Peppers, 1993, 1e druk, paperback, 234pp, met foto's E 6,- 

8234 Tielrooy J., Ernest Renan. Een groot humanist. Zijn leven en werken, A'dam, Querido, 1948, 1e druk, linnen, 184pp E 6,- 

8246 Tielrooy J., Een groot romanticus Chateaubriand. Zijn leven en zijn werken, H.D.Tjeenk Willink, 1936, 1e druk, halflinnen, 202pp E 8,- 

2327 TIMMERMANS F. (over), LIA TIMMERMANS - Mijn vader, Desclée de Brouwer, 1951, 1e druk, linnen, 202pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 8,- 

9744 Tobel R. v., Pablo Casals, Deventer, Loghum Slaterus, 1947, 1e druk, linnen+besch.omslag, 156pp, met talrijke foto's E 8,- 

7637 Toperoff S., Marilyn. De vrouw achter de filmlegende, 1992, 1e druk, paperback, 235pp, gebruikssporen E 5,- 

2211 TORNABENE L., Long live the king. A biography of Clark Gable, 1977, 1e druk, karton+omslag, 396pp, W.H.Allen, London, ills(f) E 9,- 

6819 Toxopeus K., Vliegende storm. Mémoires, 1952, 1e druk, linnen, 212pp, met foto's, sm. E 6,- 

1365 TRALBAUT M.E., Vincent van Gogh in zijn Antwerpse periode, A'dam, Strengholt, 1948, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 368pp, licht beschadigd omslag,ills(kl./zw.w.) E 15,- 

5273 Turksma L., Admiraal van Napoleon. Het leven van Carel Hendrik graaf VerHuell 1764-1845, Zutphen, Walburg Pers, 1991, 1e druk, ingenaaid, 220pp, met ills. E 9,- 

6428 Ullman L., Veranderen, 1977, 3e druk, paperback, 186pp, l.gebruikssporen E 5,- 

22248 VALK W., Dr. Eduard Benes. Tijdgenoot der toekomst, Jacob van Campen, 1948, 1e druk, linnen, 184pp, met foto's, achterkant rug zwaar beschadigd E 5,- 

2944 Van Baal-de Vries A.A. e.a.(red), Utrechtse biografieën De Vechtstreek. Levensbeschrijvingen van bekende en onbekende Eemlanders, 1997, 1e druk, ingenaaid, 207pp, ills. E 7,- 

3554 Vansina D., Pascal, 1954, 1e druk, ingenaaid, 259pp, Antwerpen, Sheed & Ward E 8,- 

8697 Veen M. v., Koppig profeet en werelds geleerde, 2009, 1e druk, paperback, kl.8vo, 73pp, naam op titelblad, z.g.a.n. E 5,- 

1382 Ver Huell Q.M.R., Het leven en karakter van Carel Hendrik Graaf Ver Huell, uit nagelaten aanteekeningen en andere authentieke stukken beschreven. Eerste deel, 1847, 1e druk, halfleer, 398pp, met portret en uitvouwbare plaat van de Bataafsche Flotille (steendrukken), onder- en bovenkant rug besch. E 65,- 

8953 Verbeek M.C., Feike Asma organist, 1992, 1e druk, karton, gr.4vo, 199pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 13,- 

6231 Verkade W., Thorbecke als oost-Nederlands patriot. Der achtundvierziger Thorbecke in der Tradition des Ost-Niederlaendischen Patriotismus, 1974, 1e druk, ingenaaid, 328pp, ills., Mit Zusammenfassung in deutscher Sprache, pakket E 10,- 

7740 Verkuil G., Naderbij, ca.1975, 1e druk, ingenaaid, 4vo, ca.100pp, voorwoord door S.Carmiggelt, foto's en beschrijvingen van/over/door bekende nederlanders, ills. E 5,- 

2324 VERNE J. (over), FRANQUINET E. - JULES VERNE, zijn persoon en zijn werk, 1942, 1e druk, halflinnen, 416pp, ills,licht smoezelig, pakket E 7,- 

2859 VEROLME, Memoires, R'dam, Ad Donker, 1971, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 276pp, ills(f) E 8,- 

6252 Verroen D., Herinneringen aan Clare Lennart, 1975, 1e druk, paperback, 160pp, met foto's E 4,- 

9784 Verwijmeren P., Mozart op reis. De tournee van een wonderkind, 1763-1766, Zutphen, Walburg Pers, 2005, 1e druk, karton+omslag, 336pp, met talrijke foto's E 13,- 

6242 Vestdijk S., Gestalten tegenover mij. Persoonlijke herinneringen, Bert Bakker, 1961, 1e druk, linnen, 218pp, met foto's, band roestvlekkig., naam op schutblad E 7,- 

6262 Visser A., Het klooster van Sint Jurriaan. Pauwhof-herinneringen, Utrecht, Bruna, 1974, 1e druk, ingenaaid+omslag, 120pp, licht gevlekte band, met foto's E 6,- 

8238 Visser 't Hooft W.A., Memoires. Een leven in de oecumene, A'dam, Elsevier, 1971, 1e druk, karton, 336pp, pakket E 6,- 

0626 VOORDE U. v.d., Guido Gezelle, 1926, 1e druk, linnen E 5,- 

9483 Vos A., Joh. Seb. Bach, 1975, 1e druk, karton, 244pp, met foto's E 10,- 

1100 Vos K., Haanstra, 2000, 1e druk, ingenaaid, , 95pp, met talrijke foto's, opl. 2000 genummerde ex, ongenummerd ex, z.g.a.n. E 15,- 

5741 Vredenburch H.F.L.K. v., Den Haag antwoordt niet. Herinneringen van Jhr. Mr. H.F.L.K. van Vredenburch, Leiden, Martinus Nijhoff, 1985, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 618pp, met foto's, pakket E 16,- 

4787 VREEDE M.de, Het leven van Edgar Vos zoals verteld aan Mischa de Vreede, Breda, de Geus, 1999, 1e druk, paperback, gr.8vo, 206pp, mooi ex., ills., naam op schutblad, z.g.a.n. E 8,- 

8725 Vries Jr. A. de, Een zondagskind. Biografie van mijn vader, Kampen, J.H.Kok N.V., 2010, 1e druk, karton, 432pp, z.g.a.n., pakket E 18,- 

9686 Vries Th. de, Oldenbarneveldt, Den Haag, Leopold, 1953, 3e druk, karton+l.besch.omslag, 207pp E 4,- 

6276 VRIES Th. de, Rutger Jan Schimmelpenninck, Den Haag, Leopold, 1941, 1e druk, linnen, kl.8vo, 316pp, licht roestvlekkige pagina's., pakket E 10,- 

9605 Vries Th. de, Waarsenburg H.v.d. - Theun de Vries. Voetsporen door de tijd. Portret van een kunstenaar, A'dam, Meulenhoff, 1984, 1e druk, ingenaaid met flappen, 175pp, met foto's E 5,- 

6405 Waite T., De bemiddelaar, 1993, 1e druk, paperback, 406pp E 7,- 

5558 WALCH J.L., Karolus Magnus, A'dam, Querido, 1947, 1e druk, linnen, 160pp, ills., licht roestvlekkige pagina's. E 6,- 

7641 Walesa L., De weg van de hoop. Autobiografie, Utrecht, Spectrum, 1987, 1e druk, paperback, gr.8vo, 336pp E 7,- 

1169 WALKER A., Elizabeth, 1990, 1e druk, karton+omslag, 426pp, Biography of Elizabeth Taylor. Ills(f) E 10,- 

2667 WALLAGH B., Brigitte Bardot, Utrecht, Bruna, 1962, 1e druk, pocket, ills(f) E 5,- 

6055 Walter B., Thema en variaties. Autobiografie. Herinneringen en gedachten, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, ca.1950, 1e druk, linnen, 400pp, met foto's, pakket E 8,- 

6223 Warner M., Keizerin op de drakentroon, van Dishoeck, 1972, 1e druk, linnen, kl.4vo, 272pp, met talrijke ills., over Tz'u-hsi E 8,- 

6269 Warren H. H., Geheim dagboek 1942-1957, Bert Bakker, 1985-87, 1e druk, paperback, ca.1200pp, 6 opeenvolgende delen (tot het vertrek naar Zeeland, l.gebruikssporen, pakket E 35,- 

6248 Wedgwood C.V., Willem de Zwijger, A'dam, Elsevier, 1984, 4e druk, paperback, 270pp, ills., l.gebruikssporen E 6,- 

4103 Wegman, De jongen met de kapotte knie, 1988, 1e druk, paperback, 142pp, Hanebalkenpers, nr.18 van de 100 genummerde ex. E 10,- 

1469 Wehr G., C.G.Jung in selbstzeugnissen und bilddokumenten, 1975, 1e druk, pocket, 152pp E 4,- 

3807 WEIZMANN C., In dienst van mijn volk, Assen, Born, 1949, 1e druk, linnen, 544pp, Autobiografie van de eerste president van Israël, pakket E 7,- 

1016 Wennekes W., Geert Lubberhuizen, uitgever. Het mysterie van de Van Miereveldstraat, A'dam, Bezige Bij, 1994, 1e druk, linnen+omslag, 292pp, is niet in de handel geweest, z.g.a.n. E 12,- 

9807 Werff J. van der, Het zakenleven van Sylvia Tóth, A'dam, Arbeiderspers, 2001, 1e druk, paperback, 230pp E 5,- 

2897 WESSEM C. v., Charlie Chaplin, ca.1950, 2e druk, karton+omslag, 136pp, verm.dr.,ills(f),naam op schutblad E 7,- 

4181 WESSEM C. v., Slauerhoff. Een levensbeschrijving, Den Haag, Stols, 1940, 1e druk, halflinnen, 160pp, ills(f),met bibliografie, rug verschoten E 8,- 

9406 Westering P.C. van, Feike Asma, ca.1970, 1e druk, linnen+omslag, 97pp, met foto's E 12,- 

5910 Wijnker I., Bezeten. Ton Boot. De winnaar & het laatste seizoen, 2009, 1e druk, paperback, gr.8vo, 320pp, met foto's, Dé biografie over Nederlands beste én meest controversiële sportcoach, boekblok scheef (scheefgelezen)., pakket E 10,- 

6226 Wilks B., The Brontës. An illustrated biography, 1975, 1st edition, stiched, 4vo, 144pp, with numerous illustrations E 9,- 

6213 Williamson H.R., Catherine de' Medici, 1973, 1st edition, cloth+damaged dj, gr.8vo, 288pp, with numerous illustrations E 9,- 

6320 Willumsen D., De Gentse bruid. het levensverhaal van Isabella van Bourgondië, A'dam, Arbeiderspers, 2005, 1e druk, paperback, 266pp E 5,- 

7646 Wilwerth E., Neel Doff. De biografie, Antwerpen, Manteau, 1992, 1e druk, ingenaaid, 254pp E 7,- 

1895 WINDELER R., The films of Shirley Temple, 1978, 1e druk, paperback, 4to, 256pp, Citadel Press, with numerous photographs E 10,- 

4920 Wineapple B., Hawthorne. A life, 2003, 1e druk, paperback, kl.8vo, 510pp, fine copy E 8,- 

9813 Wispelaere P. de, Het verkoolde alfabet. Dagboek 1990-1991, A'dam, Arbeiderspers, 1992, 3e druk, ingenaaid, 299pp, Privé-domein nr.179 E 11,- 

9940 Wolff S. de, Voor het land van belofte. Een terugblik op mijn leven, 1954, 1e druk, linnen+besch.omslag, 300pp, met portret E 9,- 

7775 Wolters E., Nooit meer 'ja en amen'. Scherven uit mijn katholieke jeugd, 1985, 1e druk, paperback, 126pp E 4,- 

7811 WORMSER C.W., Frans Junghuhn, 1943, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 244pp, serie 'Bouwers v. Indië' E 7,- 

7814 WORMSER C.W., Frans Junghuhn, 1943, 1e druk, halflinnen, 244pp, serie 'Bouwers v. Indië' E 7,- 

2623 WOUDE J. v.d., Eduard Verkade en het toneel, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1965, 2e druk, ingenaaid, met foto's E 4,- 

4901 Wreszin M., A rebel in defense of tradition. The Life and Politics of Dwight Macdonald, 1994, 1st edition, hcloth, 590pp, with photographs, pakket E 10,- 

3945 YERLI N., De garnalenpelster, A'dam, Arbeiderspers, 2002, 12e druk, paperback, l.gebruikssporen E 6,- 

2552 YOUNG CHR., The films of Hedy Lamar, 1978, 12e druk, paperback, 256pp, the Citadel Press, with numerous photographs E 12,- 

5696 Zanden R. v.d., Willy was de beste. De ongeautoriseerde biografie van Willy van der Kuijlen, 2007, 12e druk, paperback, 112pp, Hard Gras nr.55, Voetbaltijdschrift voor lezers, ills., z.g.a.n. E 4,- 

6286 Zehl Romero C., Simone de beauvoir. Haar leven, haar werk, 1978, 1e druk, paperback, 172pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 4,- 

3446 ZEHL ROMERO C., Simone de Beauvoir. Haar leven, haar werk, Bussum, Agathon, 1983, 2e druk, paperback, 176pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 5,- 

3277 Zeylmans Van Emmichoven F.W., Rudolf Steiner, Utrecht, W.de Haan, 1960, 2e herz. druk, linnen, kl.8vo, 213pp, met foto's E 5,- 

7862 Zuylen B. v., Rebels en beminnelijk. Brieven van Belle van Zuylen-madame de Charriere (1740-1805) aan Constant d'Hermenches, James Boswell, Benjamin Constant e.a., A'dam, Arbeiderspers, 1971, 2e druk, ingenaaid, 179pp, Prive-domein nr.18, onafgesneden., naam op schutblad, bruine vlekjes op voor- en achterkant E 8,- 


HOOFDPAGINA