7461 Architecture from Scandinavia. Engineering, construction, materials, ca.1965, 1st edition, stiched, folio, 128pp, with numerous photographs, text in English, German, French and Swedish E 10,- 
9732 Bouwkundige bijdragen uitgegeven door de Maatschappij: tot bevordering der bouwkunst te Amsterdam. Tweede jaargang, 1844, 1e druk, halfleer, kl.4vo, ca.240pp, Amstrdam, L.van Bakkenes, met talrijke gravures, o.a. een huis in Ginneken, stationsgebouwen van A'dam, Haarlem en Leiden, enkele platen gevlekt E 125,- 
2882 Exhibition of Finnish architecture. The Hague april 28 - may 19, 1975, 1975, 1st edition, stiched, with numerous photographs, onderk.rug gerep. E 10,- 
1152 Restaureren in Friesland. Monumentenrestauraties en subdsidieverlening, 1953, 1e druk, karton, 150pp, met talrijke foto's E 8,- 
6531 Straatklinkers en straatwegen (Omslagtitel: Klinker-wegen...... veilige wegen!'', 1937, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 168pp, met talrijke foto's, Zeist, DE VLAMOVENSTRAATKLINKER, l.gebruikssporen E 20,- 
6524 Baca E., Southwest expressions, 1992, 1st edition, boards, gr.4vo, 256pp, with numerous photographs E 15,- 
7523 BENTUM P.J. v., Vloeren wanden en plafonds, Holkema & Warendorf, 1959, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 96pp, met talrijke foto's, serie "Wooncomfort en woontechniek", enkele pennestrepen E 9,- 
0641 BERENDSEN A., Het Nederlandse interieur. Binnenhuis, meubelen, tapijten, koper, tin, zilver, glas, porselein en aardewerk van 1450 - 1820, Utrecht, W.de Haan, 1950, 1e druk, linnen, 4to, 264pp, incl. 140 fotopagina's E 14,- 
7585 Bergmans J., De tuin bij het huis, A'dam, Scheltema & Holkema, 1936, 1e druk, linnen, kl.4vo, 208pp, met 96 platen, roestvlekkig., rug besch. E 7,- 
2515 BERLAGE H.P., Grundlagen und entwicklung der architektur. Vier vorträge gehalten in Kunstgewerbemuseum zu Zürich, 1908, 1e druk, stiched, 124pp, 29 ills, signs of usage, rug besch. E 40,- 
6107 BERLAGE H.P., Het wezen der bouwkunst en haar geschiedenis (Aesthetische beschouwingen), Utrecht, de Erven F.Bohn, 1934, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, ca.280pp, naam op titelblad, heel klein stukje uit rug, met 201 foto's E 10,- 
3009 BLIJSTRA R., Wij wonen. wonen wij?, Utrecht, Bruna, 1967, 1e druk, pocket, Zwarte Beertjes 1107,illustraties (foto's/tekeningen) E 4,- 
5381 BOUMAN B. e.a., 60 jaren bouwbedrijf, 1955, 1e druk, linnen, kl.4vo, 164pp, met talrijke foto's, Uitgave van de Nederlandsche aannemersbond en patroonsbond voor de bouwbedrijven in Nederland N.A.P.B. E 25,- 
7521 BREMEN H.v., Verwarming, Holkema & Warendorf, ca.1955, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 80pp, met talrijke foto's, serie "Wooncomfort en woontechniek", enkele pennestrepen E 9,- 
9153 Brown K., Katie Brown Decorates. 5 styles, 10 rooms, 105 projects, 2002, 1st edition, boards+dj, kl.4vo, 255pp, with numerous ills. E 10,- 
6417 Cerwinske L., Tropical deco. The Architecture and Design of Old Miami Beach, 1981, 1st edition, stiched, , 96pp, with numerous photographs, text on endpapers, ISBN: 0847803457 E 8,- 
0013 Dikland E.H. e.a., Monumenteninventarisatie van de gemeente De Bilt, 1983, 1e druk, paperback, 4vo, 504pp, boekblok scheef (scheefgelezen)gelezen, met talrijke foto's en kaartjes E 25,- 
2419 EGGINK A., De Velsertunnels, 1957, 1e druk, linnen, folio, 164pp, ills(f/t/k), licht smoezelig E 10,- 
6526 EGGINK A. A., De Velsertunnels, 1957, 1e druk, linnen, folio, 164pp, ills(f/t/k) E 15,- 
1988 EIBINK A. e.a., Hedendaagsche architectuur in Nederland, A'dam, Kosmos, 1937, 1e druk, linnen, 4vo, 156pp, met talrijke foto's & constructietekeningen, 4-talig E 28,- 
6402 Gelder H.E. v. (voorw.), Beeldende kunst en bouwkunst in Nederland. Gids, 1954, 1e druk, karton, 266pp, met talrijke foto's E 7,- 
1082 GRATAMA J., Oude nederlandse bouwkunst in het bezit van de vereniging "Hendrik de Keyser", 1944, 2e druk, halflinnen, 46p tekst + 205 foto's,groot formaat,slecht exemplaar E 9,- 
2607 GRATAMA J. e.a., Religie en bouwkunst. Deel 1, Huis ter Heide, De Tijdstroom, 1928, 1e druk, halflinnen, 100pp, ills., bevat de referaten, die gehouden zijn op het congres voor religie en bouwkunst in de School voor Wijsbegeerte te Amersfoort 1928 E 25,- 
1342 HARTMANN K.O., de Ontwikkeling der bouwkunst dl.3 band 1 (Barok en Rococo), A'dam, Wereldbibliotheek, 1926, 1e druk, linnen, 450pp, 203 ills,sm. E 5,- 
4586 HASLINGHUIS E.J., De nederlandse monumenten van geschiedenis en kunst. Geïllustreerde Beschrijving, 1956, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 144pp, 's Gravenhage, Staatsdrukkerij- En Uitgeversbedrijf, Deel II De Provincie Utrecht. Eerste Stuk: De Gemeente Utrecht E 15,- 
1878 HENSELMANS J., de Architectuur van het moderne landhuis, Holkema & Warendorf, ca.1960, 4e druk, linnen+l.besch.omslag, 4vo, 160pp, vele ills(f/constr.schetsen) E 15,- 
1880 HENSELMANS J., de Architectuur van het moderne landhuis, Holkema & Warendorf, ca.1960, 1e druk, linnen, 4vo, 160pp, vele ills(f/constr.schetsen), schutblad ontbreekt E 10,- 
8651 Hilliard E., Casa. Southern Spanish Style, 1995, 1st edition, boards+dj, 80pp, with numerous photographs, Library of Interior Detail E 7,- 
8652 Hilliard E., Villa. Italian Country Style, 1995, 1st edition, boards+dj, 80pp, with numerous photographs, Library of Interior Detail E 7,- 
2782 HIRZEL S., Grab und friedhof der gegenwart, 1927, 1st edition, hcloth, kl.4vo, 152pp, met talrijke ills.(f/t),l.signs of usage E 25,- 
6532 Hofstede G., De beginselen van de gereedschapswerktuigen en de metaalbewerking, Deventer, AE.E.Kluwer, 1950, 5e herz. druk, linnen, 4vo, 364pp, met talrijke ills. E 15,- 
1349 JANSEN P.L., Wij bouwen bruggen, A'foort, Andries Blitz, ca.1930, 1e druk, linnen, 264pp, met 73 foto's, rug verschoten., pakket E 13,- 
6389 Jellema R., Gereedschappen, steigers en werktuigen in het bouwvak, 1946, 3e druk, linnen, gr.8vo, 360pp, met talrijke foto's, enkele onderstrepingen E 7,- 
7806 Klooas W.B., De stedebouwkundige ontwikkeling in Nederland, Allert de Lange, 1947, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 120pp, Heemschut-serie dl.50 E 5,- 
3182 KLOOT MEIJBURG H. v.d., Onze oude dorpskerken. Tachtig schetsen van dorpskerken in Nederland met bijschriften, R'dam, W.L.Brusse, 1921, 2e druk, linnen, kl.4vo, 124pp, ills.(t) E 12,- 
1351 KNUTTEL G., Beknopte ontwikkelingsgeschiedenis der bouwkunst, 1941, 2e druk, linnen, 264pp, 161 ills, rug verschoten. E 7,- 
8341 KNUTTEL G., Bouwkunst. Beknopte ontwikkelingsgeschiedenis van 3000 j.v.Chr. tot heden, A'dam, J.H.Paris, 1962, 8e druk, kunstleer+omslag, 234pp, met talrijke foto's E 6,- 
|
|
6368 Kon.Ned.Heidemaatschappij, Boerderijen in Nederland, 1941, 1e druk, linnen, gr.4vo, 120pp, met talrijke foto's, Amsterdam, N.V.Wed.J.Ahrend & Zoon, tekst op schutblad E 18,- 
9716 Koomen P. v., Binnenhuis. Karakter en sfeer. Het werk van Bas van Pelt, Den Haag, Stols, ca.1940, 1e druk, halflinnen, 4vo, met talrijke foto's, randen band licht beschadigd E 18,- 
2687 KRUIZINGA J.H., Amsterdam bruggenstad, 1956, 1e druk, ingenaaid, 152pp, met vele foto's, l.waterschade E 5,- 
1886 KULTERMANN U., Bouwkunst van deze tijd. Voorbeelden uit alle landen, die bijdragen tot het ontstaan van een nieuwe bouwstijl, A'dam, Kosmos, 1958, 1e druk, linnen, 4vo, 236pp, met talrijke foto's E 15,- 
9573 Martin W., Herleefde schoonheid. 25 jaar monumentenzorg in Nederland 10 mei 1918 - 10 mei 1943, A'dam, Kosmos, 1945, 1e druk, halflinnen, ca.100pp, met talrijke foto's E 6,- 
1879 NOBEL J.C.le, Bruggen. dl.4 uit de serie Waterbouwkunde, A'dam, L.J.Veen, 1949, 4e druk, linnen, 220pp, vele illustraties (foto's/tekeningen) E 8,- 
0449 PENRAAT J., Hoe wilt u wonen? Wenken voor nieuwe woninginrichting, A'dam, Kosmos, 1958, 2e druk, linnen, 148pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 10,- 
7791 PLUYM W. v.d., Het Nederlandse binnenhuis en zijn meubels 1450-1650, Allert de Lange, 1951, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, ca.120pp, met talrijke foto's, Heemschutserie nr.4 E 5,- 
2494 PON BI J.W. du, Het eigen huis. Voorbeelden van eengezinshuizen in Nederland, A'dam, Kosmos, 1961, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 116pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 12,- 
3045 PROKSCH V., Hauser in den Alpen, 1973, 5th edition, cloth, 4vo, 118pp, illustrations (photogr/drawings) E 9,- 
1710 Puppi L., Landhuizen van Veneto, 1989, 1e druk, karton, 75pp, met talrijke foto's E 8,- 
2833 RETERA WZN, W., Nederlandsche bouwmeesters, een reeks studies. A.J.Kropholler, Amsterdam, Van Munster, ca.1925, 1e druk, ingenaaid, 42pp, ills(f), roestvlekkig., dl.4 uit de serie E 22,- 
4788 ROYAARDS C.W. e.a., Het stadhuis van Haarlem. Algemeen restauratieplan, Utrecht, de Erven F.Bohn, 1961, 1e druk, linnen, gr.8vo, 174pp, ills. E 10,- 
3511 SCHARROO P.W., Bouwmaterialen. Encyclopaedische gids voor theorie en practijk, 1944, 2e herz. druk, linnen, , 352pp, ills., pakket E 12,- 
6403 Schrier W. v.d., Bouwen in gewapend beton. Materiaal berekening, constructie en toepassingen, 1949, 7e herz. druk, linnen, 504pp, met 404 ills., l.gebruikssporen, pakket E 8,- 
5888 SIMONS E., Goed huis goed thuis, A'dam, Kosmos, ca.1975, 7e herz. druk, kunstleer, 384pp, over woninginrichting, illustraties (foto's/tekeningen) E 5,- 
7460 Slesin S./ Cliff S. e.a., Caribbean style, 1990, 7e herz. druk, cloth+dj, 4vo, 290pp, over 600 spectacular full-color photographs E 20,- 
9181 Stevens H., Hergebruik van oude gebouwen, 1986, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 144pp, met talrijke foto's E 5,- 
3763 STOELTI, B. & R., bouvrie J.des - Dutch view, 2001, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 158pp, Schönhut, ills(f) E 10,- 
5836 Tussenbroek O. v., Achter blinkende vensters. Over moderne woninginrichting, 1950, 1e druk, linnen, kl.4vo, 120pp, met talrijke foto's E 18,- 
3509 TUSSENBROEK O.v., Interieur voor de kleine woning, Bussum, Moussault, 1955, 1e druk, linnen, waarvan 47 fotopagina's, l.gebruikssporen E 11,- 
2439 TUSSENBROEK O.v., Moderne woninginrichting en meubileering, A'dam, Arbeiderspers, 1934, 1e druk, linnen, 66p + 24 ill.pagina's,tekst op schutblad,bovenkant rug licht beschadigd E 18,- 
2442 TUSSENBROEK O.v., Ruimte - vorm sfeer in het binnenhuis, ca.1950, 1e druk, linnen+besch.omslag, 4vo, 108pp, met talrijke foto's E 17,- 
6390 Verlaan A. e.a., Van eenvoudige doch harmonische architectuur. Vijftien jaar woonhuisrestauraties in Utrecht, Utrecht, Spectrum, 1979, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 128pp, met talrijke foto's E 8,- 
1368 VOCHT M. de, Plastiek in de architectuur, 1944, 1e druk, karton, kl.8vo, 104pp, met talrijke foto's, reeks "Die Suverlicke Boexskens" nr.14 E 6,- 
2668 VRIEND J.J., Bouwen en wonen, Bussum, Moussault, 1955, 2e druk, linnen, 4vo, 184pp, ills(f),licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 
2438 VRIEND J.J., De bouwkunst van ons land. dl.3 Het interieur, A'dam, Scheltema & Holkema, 1950, 2e druk, linnen, kl.4vo, 164p + vele fotopagina's met 287 foto's,schutblicht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
4937 VRIEND J.J., De bouwkunst van ons land. dl.2 Het platteland, A'dam, Scheltema & Holkema, 1942, 1e druk, linnen, kl.4vo, 102pp, met vele fotopagina's, onder- en bovenkant rug iets los E 10,- 
4938 VRIEND J.J., De bouwkunst van ons land. dl.1 De steden, A'dam, Scheltema & Holkema, 1942, 2e druk, linnen, kl.4vo, 224pp, met vele fotopagina's, onderkant rug iets los E 15,- 
1871 VRIEND J.J., Links bouwen, rechts bouwen, A'dam, Contact, 1974, 1e druk, ingenaaid, 198pp, ills(f/k), l.gebruikssporen E 7,- 
2244 WALL V.I. v.d., Oude hollandsche buitenplaatsen van Batavia, Den Haag, W.van Hoeve, 1943, 2e herz. druk, linnen+besch.omslag, folio, 174pp, 83 ills, 6 plattegronden, dl.1 echter dl.2 nooit verschenen E 40,- 
3200 WERKMAN E., Nederland bouwt tunnels, A'dam, Holdert & Co, 1946, 1e druk, linnen, 208pp, ills.(f/t), sm. E 8,- 
6204 Wieland J., Metalen gevels, ramen en deuren, A'dam, Kosmos, 1967, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 336pp, met talrijke ills. E 15,- 
3359 WILDEROM M.H., Tussen afsluitdammen en Deltadijken. II Noord-Zeeland, 1964, 1e druk, linnen, 416pp, ills.(f/t/k), over Schouwen-Duiveland, Tholen en St.-Philipsland E 45,- 
3543 ZUYDEWIJN, H.J.F., Haagse huizen en gebouwen. 7 eeuwen bouwkunst in de hofstad, ca.1970, 1e druk, paperback, 176pp, ills(f) E 6,- 
|